Nehéz társat találni vagy csak engem sújt az élet?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#212   2023. 01. 24. kedd 19:04
Murinjo Murinjo
sziasztok smile kezdőként szivesen ismerkednék olyan hölgyel aki tapasztalt és volna kedve bármihez smile sok mindenre nyitott vagyk smile Tatabágyai vagyok jó lenne valakit találni smile ))
#211   2023. 01. 23. hétfő 14:09
Albert8310 Albert8310
Jó napot.
Nehéz nehéz bizony.
Nekem például a közelembe lenne a leg jobb hiszen akkor rendszeres is lehetne.
Vannak szabadidőm viszont sokszor délelött dől el hogy délután ráérek e.
Ezért is nehéz.
#210   2022. 11. 29. kedd 12:15
atihajni atihajni
Kellő kitartással, de lehet párt vagy partnert tálalni itt GG-en.
#209   2022. 11. 28. hétfő 00:13
Pancho87 Pancho87
Sziasztok! Engem az zavar ha egy pár akivel vagyok egymással használnak óvszert
Beszélhetnénk privátban ha van kedvetek
(Ez egy válasz változatos üzenetére (2021. 09. 26. vasárnap 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 26. vasárnap 12:00
Sziasztok!
Mi hetero hapsit keresünk óvszer használattal és ez szinte lehetetlen.Múlt hetvége:Péntek este megbeszéljük mindenkinek jó örülünk.Persze már délelőttjön az üzenet hogy sajnos hirtelen valami közbejött .Megértjük.Másik versenyző.Most hetvége szombat estére keresünk.Már kedden telefonon mindent megbeszélünk ,szombat de.még minden ok estére eltűnik az állampolgár.Sem telefon sem üzenet.Hát így nehéz....
#208   2022. 11. 16. szerda 14:17
Beussmar18 Beussmar18
Nehéz. Kamu profil-kuldj azonnal fotot - csak szórakozik mert unatkozik. Pár tagjaként kerültem az oldalra, már egyedül vagyok Néha benezek lassan már én sem tudom mit is keresek it lookaround
#207   2022. 11. 01. kedd 12:17
Dilibogyó Dilibogyó
Szerencsére sikerült 2x!!! Az elsővel nagyon sokszor sikerült szeretkezni, majd kiment Angliába... A másodikkal 2,5 évig éltünk élettársi kapcsolatban, majd egy szörnyű autóbalesettbem elvesztettem... Nehéz, de nem lehetetlen...
#206   2022. 02. 14. hétfő 23:34
Hyman Hyman
Köszönöm Zsolt, megfogadom észrevételeid! Sokat segítettél, hálás vagyok!

....tudtam, hogy számíthatok a gg segítő szándékú barátságos közösségére! smile jó itt lenni!
#205   2022. 02. 14. hétfő 23:13
X Törölt felhasználó (4532602)
Szia !
Végigolvastam a profilodat. Alapvetően jónak tartom minden részét, de túl hosszúra sikeredett a bemutatkozásod. Légy lényegretörőbb! Mindenki szivesebben olvas el pár soros bemutatkozást, mint egy nagymonológot. A képek szerintem jók, esetleg még feltehetnél 1-2-őt magadról, amin sima ruhában vagy. Rendszeresen dohányzol, ez sokakat eltántoríthat. Próbálj kitűnni a tömegből. Miben vagy jobb vagy másabb mint a többiek ? Használd a fórumot, írkálj bele amikor keresel, a legtöbben onnan keresgélnek partnert.
Most nagyjából ezek jutottak eszembe.
Sok sikert,
Zsolt
(Ez egy válasz Hyman üzenetére (2022. 02. 14. hétfő 22:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 14. hétfő 22:36
Szisztok! Nem olyan rég regisztráltam az oldalon. Felvállalom, hogy nem rendelkezem kellő tapasztalattal szex oldali társkereséshez, de inkább égjek a tűzben mint ázzak a h*gyban ezért bátorkodok kérdezni. Építő jellegű kritikát kérek Tőletek arra vonatkozóan, hogy mivel tehetem vonzóbbá profilomat? Bemutatkottam lánynak-párnak, röviden-hosszan, lényegretörően vagy a magyar nyelv szépségeit kihasználva árnyaltan, vszont sehogy nem jártam sikerrel. Arra következtetek, hogy a profil gázos vagy talán nem regisztrált az akivel egynást keressük. Jellemzően olyanoknak írtam akiknél legalább hellyel-közzel paritásban vannak az igényeink. Választ két felhasználótól kaptam -amiért ezúton is hálás vagyok jól esett- legalább annyit, hogy ari vagy de nem. Szóval mivel tehetem magam vonzóbbá vagy mi az ami taszító a profilomon? Lehet csak simán fél mindenki a csalódástól vagy nem regisztrált akivel egymást keressük? Nem bonyolítom túl a dolgot nem egy autószalonban vagyok, ahol mindem részletét ismerni akarom a néhány évre tervezett autónak, csak egy taxit keresek amivel ELMEHETEK. nyes :p Már ha élhetek egy hasonlattal bocsi nyes Köszönöm előre is annak aki segít és előre is elnézését annak akit megbotránkoztatok, csak el akarom érni a célomat.
#204   2022. 02. 14. hétfő 22:46
Hyman Hyman
Rém ciki, de ebben a kis rublikában a telefonon nem veszem észre, ha elütök egy betűt, csak amikor már beküldtem ország-vilagnak. nyes A jövőben jobban figyelek erre is. nyes Jó orgazmust és sok pozitív élményt kívánok mindenkinek!
#203   2022. 02. 14. hétfő 22:36
Hyman Hyman
Szisztok! Nem olyan rég regisztráltam az oldalon. Felvállalom, hogy nem rendelkezem kellő tapasztalattal szex oldali társkereséshez, de inkább égjek a tűzben mint ázzak a h*gyban ezért bátorkodok kérdezni. Építő jellegű kritikát kérek Tőletek arra vonatkozóan, hogy mivel tehetem vonzóbbá profilomat? Bemutatkottam lánynak-párnak, röviden-hosszan, lényegretörően vagy a magyar nyelv szépségeit kihasználva árnyaltan, vszont sehogy nem jártam sikerrel. Arra következtetek, hogy a profil gázos vagy talán nem regisztrált az akivel egynást keressük. Jellemzően olyanoknak írtam akiknél legalább hellyel-közzel paritásban vannak az igényeink. Választ két felhasználótól kaptam -amiért ezúton is hálás vagyok jól esett- legalább annyit, hogy ari vagy de nem. Szóval mivel tehetem magam vonzóbbá vagy mi az ami taszító a profilomon? Lehet csak simán fél mindenki a csalódástól vagy nem regisztrált akivel egymást keressük? Nem bonyolítom túl a dolgot nem egy autószalonban vagyok, ahol mindem részletét ismerni akarom a néhány évre tervezett autónak, csak egy taxit keresek amivel ELMEHETEK. nyes :p Már ha élhetek egy hasonlattal bocsi nyes Köszönöm előre is annak aki segít és előre is elnézését annak akit megbotránkoztatok, csak el akarom érni a célomat.
#202   2022. 02. 04. péntek 21:43
X Törölt felhasználó (4532602)
Sziasztok !
Megint aktuális ez a hozzászólásom… 1 valaki megint sajnáltatja magát a fórumokban… Nem nevezem meg hogy ki az.
““A jó fiúk hoppon maradnak.” Ez hülyeség. Én már több párral találkoztam az oldalról, pedig én is “jó fiú” vagyok. Csak nekem rendesen kitöltött adatlapom van, (jelenleg kép nélkül). Én nem keltek a többiekben bűntudatot ilyen szöveggel, hogy a jó fiúk hoppon maradnak és nem sajnáltatom magam. Én tudok rendesen és helyesen írni is. Én heteró vagyok, így nem írok a meleg/biszex fórumba sem. Mindenkinek végig olvasom az összes hozzászólását, remélem a többiek is így tesznek, így “kiderülhet” hogy nem mindenki jó fiú, aki annak nevezi magát minden 2. hozzászólásában.”
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 09. 27. hétfő 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4532602)
2021. 09. 27. hétfő 20:51
“A jó fiúk hoppon maradnak.” Ez hülyeség. Én már több párral találkoztam az oldalról, pedig én is “jó fiú” vagyok. Csak nekem rendesen kitöltött adatlapom van, képpel együtt. Én nem keltek a többiekben bűntudatot ilyen szöveggel, hogy a jó fiúk hoppon maradnak és nem sajnáltatom magam. Én tudok rendesen és helyesen írni is. Én heteró vagyok, így nem írok a meleg/biszex fórumba sem. Mindenkinek végig olvasom az összes hozzászólását, remélem a többiek is így tesznek, így “kiderülhet” hogy nem mindenki jó fiú, aki annak nevezi magát minden 2. hozzászólásában.
#201   2022. 01. 06. csütörtök 20:03
Albert8310 Albert8310
Érdekes dolgok témák vannak itt smile
#200   2021. 11. 26. péntek 02:23
STS011 STS011
Én is így gondolom!
(Ez egy válasz stikli67 üzenetére (2021. 11. 25. csütörtök 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 25. csütörtök 20:25
Szerintünk meg úgy működik sokaknál, hogy jó volna egy kaland, s mikor tettlegességre kerülne a dolog, akkor eszmélnek rá a velejáró dolgokra. Idő, mit mondunk a gyereknek , miben kellene menni , hogy is készüljünk , de vajon mi fog történni , költségek, stb...
Aztán lehet még olyan is mikor a fotó alapján nincs szikra , de nem szívesen fogalmaznánk meg....
#199   2021. 11. 25. csütörtök 20:25
stikli67 stikli67
Szerintünk meg úgy működik sokaknál, hogy jó volna egy kaland, s mikor tettlegességre kerülne a dolog, akkor eszmélnek rá a velejáró dolgokra. Idő, mit mondunk a gyereknek , miben kellene menni , hogy is készüljünk , de vajon mi fog történni , költségek, stb...
Aztán lehet még olyan is mikor a fotó alapján nincs szikra , de nem szívesen fogalmaznánk meg....
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 13. szerda 07:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4575282)
2021. 10. 13. szerda 07:42
Sziasztok. Hogy van az? Hogy Adott egy csinos felesèg. Akit minden érdekel a sex Ben. De csak hülyék írnak. Vagy éppen nem hülyék. De fiatalok.
Már kiirta mindent magamból. Minden vágyat az több órás Anal sexet, a kikötözésemet. Impotens ffi szopását is csinálnám. És akik írnak h jönnek és jönnek nem jönnek el. Munka Család. Miatt. HÁT VALÓBAN ENNYI LUZER FFI VAN?
#198   2021. 11. 25. csütörtök 19:12
10Huncutka 10Huncutka
Baj az hogy a névtelenség homályában sokan csak szórakozni járnak ezekre az oldalakra. Sokan itt próbálják ki élni magukat mondván unatkozom felteszem magam a " tőzsdére" hizlalom az egomat. Sajnos mind két táborra érvényes.
Sajnos nem könnyíti a dolgot a körbe lengő bizalmatlanság sem. Nős férfi ként kerestem barátnőket, nem beszéltem belé hogy nem vagyok független, osszak a tapasztalatim. Lehet partnert találni, de nagy kitartás kell!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 13. szerda 07:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4575282)
2021. 10. 13. szerda 07:42
Sziasztok. Hogy van az? Hogy Adott egy csinos felesèg. Akit minden érdekel a sex Ben. De csak hülyék írnak. Vagy éppen nem hülyék. De fiatalok.
Már kiirta mindent magamból. Minden vágyat az több órás Anal sexet, a kikötözésemet. Impotens ffi szopását is csinálnám. És akik írnak h jönnek és jönnek nem jönnek el. Munka Család. Miatt. HÁT VALÓBAN ENNYI LUZER FFI VAN?
#197   2021. 10. 15. péntek 01:48
STS011 STS011
Szerintem többen vagyunk így
#196   2021. 10. 13. szerda 07:42
X Törölt felhasználó (4575282)
Sziasztok. Hogy van az? Hogy Adott egy csinos felesèg. Akit minden érdekel a sex Ben. De csak hülyék írnak. Vagy éppen nem hülyék. De fiatalok.
Már kiirta mindent magamból. Minden vágyat az több órás Anal sexet, a kikötözésemet. Impotens ffi szopását is csinálnám. És akik írnak h jönnek és jönnek nem jönnek el. Munka Család. Miatt. HÁT VALÓBAN ENNYI LUZER FFI VAN?
#195   2021. 10. 10. vasárnap 21:16
STS011 STS011
Sajnos a helyzet nem rózsás. Tudni kell szelektálni. A válaszolók között is érezni kell ki a kamus.
#194   2021. 10. 10. vasárnap 19:16
vesz.pasi vesz.pasi
Teljesen igazad van, én is írtam már vagy 25 levelet 5-en vették a fáradságot ,hogy válaszoljanak . Azt sem nagyon értem hogy kell a kép általában mindenkinek olyan kép van fenn abból nem derül ki semmi miért nem találkoznak ott kiderül minden a valóságot látod nincs mellébeszélés stb..
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 01. péntek 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4513812)
2021. 10. 01. péntek 14:22
Nálam már a kommunikáció is többnyire bajos, nemhogy a tali.
Bírom, hogy a fele adatlapon le van írva, hogy normális intelligens bemutatkozó levelet szeretnének kapni mert ez nekik NAGYON fontos a leendő partnert illetően. Első levélben én mindíg köszönök, bemutatkozom, írok pár sort röviden magamról és, hogy miért írok egyáltalán levelet, mit szeretnék.. Ehhez képest 90%-ban kapom válaszként a nagy büdös semmit! WTF?? A "normális" embereket vadászók nagyja ugyan olyan tirpák mint akiknek a levelét nem várják csak ők még elő is adják magukat mintha nem így lenne! Persze szerencsére azért van néhány kivétel is. Respect nekik! smile
#193   2021. 10. 03. vasárnap 12:54
X Törölt felhasználó (4522372)
Sziasztok. Lenyűgözött az összes kèpetek nagyon jo formàban vagytok. Tudom, hogy fèrfit ti kerestek olvastam, de ,ha mègis felkeltettem erdeklődèseteket èn itt lakok a közelben Oroszlànyon. Ìrjatok ,ha nem talàlnàtok fèrfi partnert, ma is ràèrek, ès szìvesen talàlkoznèk veletek. Üdv .: Genorzo
(Ez egy válasz változatos üzenetére (2021. 09. 26. vasárnap 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 26. vasárnap 12:00
Sziasztok!
Mi hetero hapsit keresünk óvszer használattal és ez szinte lehetetlen.Múlt hetvége:Péntek este megbeszéljük mindenkinek jó örülünk.Persze már délelőttjön az üzenet hogy sajnos hirtelen valami közbejött .Megértjük.Másik versenyző.Most hetvége szombat estére keresünk.Már kedden telefonon mindent megbeszélünk ,szombat de.még minden ok estére eltűnik az állampolgár.Sem telefon sem üzenet.Hát így nehéz....
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kapcsolat kapcsolat
Nyitás ideje: 2004. 10. 31. vasárnap
Üzenetek: 212db
Utolsó üzenet: 2023. 01. 24. kedd
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!