Autós, Szabadban szexhez partnereket
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Holdvilágnál tali egy erdő szélén...

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#24007   tegnap 21:26
Szaunakiraly Szaunakiraly
Szépvölgyi meg érkezett a BMW pár ?
#24006   tegnap 20:53
párosjátékok párosjátékok
Senki?
#24005   tegnap 20:46
párosjátékok párosjátékok
Sziasztok van kint valaki?
#24004   tegnap 20:33
Kaktusz23 Kaktusz23
Fehervar vki, .autós kalandra?
Privizz.....köszi
#24003   tegnap 20:00
delsomogyi delsomogyi
Reptéri kifutó végénél 20:40 körül valaki?
#24002   tegnap 19:09
Szaunakiraly Szaunakiraly
Sziasztok ma lesz fent valaki Szépvölgyi ?
#24001   tegnap 17:43
tominograd tominograd
sziasztok ma estér keresek párt vagy lányt nógrád és pest megye.mindenre nyitott vagyok amit szeretnétek.
#24000   tegnap 17:30
Petike00700 Petike00700
Repter kifuto?
#23999   tegnap 17:00
Dave069 Dave069
Sziasztok. Helyes diszkrét nem kövér srác Győrben cumizna. Hely van. smile
#23998   tegnap 16:30
gorod83 gorod83
Pasi kb30perc múlva szépvölgyi parkoló?
#23997   tegnap 15:30
JJozsef JJozsef
Sziasztok! Olyan Párt szeretnék megismerni akiket izgat egy kukkoló!
Akár autós vagy izgalmas szabadtéri kukkolás is ..
Lehetek diszkrét néző ,de akár kényeztetem is Magam közben ,de igény esetén orálisan is szívesen besegítek !
#23996   tegnap 14:37
Andora Andora
Sziasztok! Mostanában szopatnèk, esetleg dugnèk rákospalotán! Hely megoldható
#23995   tegnap 14:26
Titkos találkozó 2023 Titkos találkozó 2023
Sziasztok Párt vagy Lányt keresek csütörtök (04.18.) estére.
Budapest - Vác - Rétság - Balassagyarmat - Salgótarján - esetleg még Heves megye Nógrád megye határához közel.
Amit keresek (sok mindenre nyitott vagyok de csak is azt amit a hölgy szeretne nem vagyok erőszakos tolongó tiszteletben tartom azt hogy közel engedtek tudom nekem ebben a szerepben hol a helyem!)
Szóval amit keresek:
-benne vagyok a csak néző szerepben vagy kukkoló
-lennék fotós saját telefonotokkal!!!
-masszíroznék
-csak a hölgy verné ki a farkam
-esetleg hölgy részéről csak orál-csak simogatás esetleg punci ujjazás
-egy rövid autós találkozó vagy akár utazni is tudok hozzátok vagy panzió
-és ha szeretnétek akár szexről is lehet szó-vagy akár csak egy izgalmas beszélgetésszóval nyitott vagyok mindenre az se baj ha szexmentes a találkozó. várom kedves párok lányok jelentkezését.
#23994   tegnap 14:17
Diszkrét Faszimádó Diszkrét Faszimádó
Sziasztok!Ma 15után M1vonalon unatkozó vastagf kamionos,furgonos pihenőben?Privát üzenetben keress,bizalommal!!
#23993   tegnap 14:10
gipsyhole gipsyhole
A mai lány felvitel elmarad, mert 1 ember volt képes válaszolni. Akit érdekelne esetleg egy esti spricc az írjon privátban és egyeztetünk ott egy időpontot. Csak autóval jelentkezők írjanak, (bicigli gyalog oda sétálok kizárva) mert mindenki viheti sorba a kocsijába.
Üdv.Peni
(Ez egy válasz gipsyhole üzenetére (2024. 04. 17. szerda 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 17. szerda 19:18
Holnap estére Bp-en keresünk egy pasit autóval akinek az átlagnál jóval nagyobb van és megdugna egy megdugott csajt.
#23992   tegnap 13:34
elvezzaszamba0 elvezzaszamba0
Sziasztok!
Ma és holnap szopnék Kecskeméten
Ha érdekel írj
Kíváncsi hetero pasit
#23991   tegnap 13:26
Szaunakiraly Szaunakiraly
Este ki volt Szépvölgyi fent ?
#23990   tegnap 12:04
xcurtisx xcurtisx
Most reptér?
#23989   tegnap 11:58
TFsex TFsex
Sziasztok, a Pólus mögött volt egy kellemes élményünk párban egy párral, ha nektek is élmény volt jelentkezzetek priviben a folytatáshoz...
#23988   tegnap 11:24
szaczi szaczi
Ma 15 óra Kecskeméten valaki?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: nyulipaar nyulipaar
Nyitás ideje: 2011. 06. 25. szombat
Üzenetek: 24007db
Utolsó üzenet: tegnap 21:26
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!