Autós, Szabadban szexhez partnereket
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Holdvilágnál tali egy erdő szélén...

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#24185   tegnap 21:15
der.medve2.0 der.medve2.0
Párt keresek, ahol lehet a pasit szopni-szopatni a párja előtt vagy vele közösen!!! Persze másra is nyitott vagyok!
Autós kaland is oké! Ma este!! Valaki/Valakik?
#24184   tegnap 20:29
Szaunakiraly Szaunakiraly
Sziasztok páromal most megyünk az omszki hoz párokat várunk szívesen
#24183   tegnap 20:00
JJozsef JJozsef
Sziasztok! Olyan Párt szeretnék megismerni akiket izgat egy kukkoló!
Akár autós vagy izgalmas szabadtéri kukkolás is ..
Lehetek diszkrét néző ,de akár kényeztetem is Magam közben ,de igény esetén orálisan is szívesen besegítek !
#24182   tegnap 19:11
Mrxxx8968 Mrxxx8968
: )
Mivel levelet nem tudok már írni nektek, így itt válaszolnék, innen talán nem tudtok elbújni, miután flegmán visszaírtok egy teljesen normális bemutatkozó levélre.
Szóval a válasz arra kérdésre, hogy hol olvastam, hogy fiút is kerestek egyszerű, az adatlapotokon.
Továbbmennék kicsit, hogy érezzétek, az élet nem ilyen egyszerű, ahogy gondoljátok és számtalanszor szükséges felelősséget vállalni szavainkért.
A ti esetetek tipikus. Egyértelmű, hogy tele vagytok indulattal és emberségből az osztályzatotok nem lehet jobb, mint elégtelen éppúgy, mint kommunikációból. Hisz bárnilyen helyzetben is, a köszönés talán alap kellene legyen éppúgy, mint az, hogy normális megkeresésre normális választ adok. Persze ilyen mentalitással biztosan nem érinti az ingerküszöbötöket ez a bejegyzés, hisz empátia csak intelligenciával tud párosulni, de legyen ez inkább tanulság a jövőre és a normális értékrenddel bíró társaim tömkelegének, mely így szól:
Teljesen felesleges normális bemutatkozó levelet írni, az emberek nagyrésze itt épp azon az intelligencia szinten van, amely épp nem elég arra, hogy valódi kommunikáció alakuljon ki, társalgás és ismerkedés pedig végképp csak kiváltságos esetben lehetséges. Nagyon szomorú, hogy így kell ezt nevezni. Pedig egy optimális világban inkább annak kellene kiemelkedőnek lennie, ha valaki így képes válaszolni, ahogy ti is tettétek.
Elnézést a hosszú sorokért, de egyre erősebb bennem a gondolat, hogy ez az oldal már korántsem olyan, mint régen...a topic-ok keveredése egy dolog, de a korrekt emberi tényező hígulása miatti távozásommal szemben, csak az a pár ember tart vissza, akiket itt megismertem. Egy felhasználó ide vagy oda, csak statisztika, a morál viszont már egészen más. Az tud és ha romlik, akkor fog is rombolni és a végére csak nyálcsorgató emberek maradnak itt, akik próbálnak odaférkőzni néhány igencsak beképzelt, vagy épp csak elképzelt pár ágyába...
További szép napot kívánok mindenkinek, főleg nektek: egymaselott01234
#24181   tegnap 19:03
debcocksucker debcocksucker
Debrecenben elhanyagolt vagy kíváncsi pasit bő nyállal orálisan kényeztetnék akár kölcsönösen (de inkább én szopnék) de masztiba is benne vagyok, ápoltság diszkréció adott és elvárt. Én férfias mackós 30-as pasi vagyok.
#24180   tegnap 18:29
Bizarr_SUB Bizarr_SUB
9-10 kerben most autom hatso ulesen pucsitok, gyors uritesre aktivak? Lehet full anonim
#24179   tegnap 18:12
szexpartnert szexpartnert
XXI ker Rózsa utca végén autós szex?
#24178   tegnap 18:04
boy010101 boy010101
Sziasztok.
Párt lányt keresek ma délután estére ha lenne kedved valakinek smile
Akár autós de helyem is van a 18 kerületben.
Írjatok
#24177   tegnap 17:16
Dave069 Dave069
Sziasztok, helyes diszkrét srác Győrben cumizna. Hely van. smile
#24176   tegnap 14:58
Qrtom Qrtom
Napot.
Akár Mostanában, Hölgy 1 laza kalandra,Pest vagy szűk környéke, autós/orál...
akár pasid nézheti,vagy ő is beszál
#24175   tegnap 14:47
goldmember89 goldmember89
Autóban kiveri velem valaki?
#24174   tegnap 14:47
goldmember89 goldmember89
Autóban kiveri velem valaki?
#24173   tegnap 14:21
71makkmarci71 71makkmarci71
Sziasztok. Kifutóhoz jön most valaki?
#24172   tegnap 13:12
weritas99 weritas99
Ha szóló pasi is megfelel akkor én 10 perc mupva
(Ez egy válasz egymaselott01234 üzenetére (tegnap 12:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:59
Szépvölgyin van valaki?
#24171   tegnap 13:03
tandor tandor
Három óráig találkoznék fiúval-lánnyal-párral a 4,13,14,15. kerületben. Idős szőrös pocakos férfi nem érdekel.
#24170   tegnap 12:59
egymaselott01234 egymaselott01234
Szépvölgyin van valaki?
#24169   tegnap 12:32
kivancsipasi999 kivancsipasi999
ki szopatna ma Vecsés vagy a reptér környékén?
#24168   tegnap 11:01
goldmember89 goldmember89
Kocsiban kiverném ma valakivel közösen!
#24167   tegnap 09:55
gabonya gabonya
Én Gödöllőn most smile
#24166   tegnap 09:48
71makkmarci71 71makkmarci71
Sziasztok a szépvölgyin vagyok jár erre valaki
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: nyulipaar nyulipaar
Nyitás ideje: 2011. 06. 25. szombat
Üzenetek: 24225db
Utolsó üzenet: ma 21:07
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!