Pénisz és vaginapumpa használata (NEM Társkereső)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#52   2022. 10. 27. csütörtök 12:58
X Törölt felhasználó (4686454)
Olvasom itt az írásokat.Èn vettem 1szer kívancsiságból
Nekem folyamat be akarta szívni a holyóimat is kb 2szer be is szívtam eleg rendesen és ku.rvara fájt.2nap utan kidobtam
#51   2022. 10. 26. szerda 20:26
IZMOS_lazulas IZMOS_lazulas VIP
Amúgy sok ,,kipróbáló" azt nem veszi figyelembe, hogy a péniszpumpa NEM biciklipumpa! Szerencsére senki se javasolt még kompresszió ,,bevetését". nyes
Komolyan visszatérve a témára, a farokpumpálás időigényes elfoglaltság, és nem egy alkalom kell ahhoz, hogy valaki kitapasztalja, hogy mi az a maximális nyomás, amit 1-1 alkalommal el lehet, illetve el tud érni.
#50   2021. 03. 26. péntek 13:05
X Törölt felhasználó (4036852)
Köszönöm a hozzá szólásokat. De azt még mindig nem tudom mennyi időn keresztül szabad használni?? Mire kell ügyelnem a fokozatosságnál??
#49   2021. 03. 25. csütörtök 20:47
Karak61 Karak61
Sajnos én még nem tudtam elélvezni benne, de nagyon jó érzés!
(Ez egy válasz Zoli2222 üzenetére (2021. 03. 24. szerda 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 24. szerda 22:09
Én csak azért vettem egyet mert kíváncsi voltam milyen érzés a vákum. Szerencsére se a méretemmel se mással nincs gond. Ha sokáíg rajtad van akkor valóban vastagabb lessz egy darabig(pár óráig) de tartósan nem hiszem, hogy megmaradna. Viszont nagyon kellemes amikor rajtad van. El is lehet élvezni benne.
#48   2021. 03. 25. csütörtök 19:22
X Törölt felhasználó (4420802)
ha egyről beszélünk, 1x vettem egy péniszpumpát! kíváncsiságból, hogy mégis, milyen az? ...azt kell írjam, kurvaszar volt! beleaplikáltam a lompit, aztán kezdtem gyártani a vakuumot...és minél kevesebb levegő volt bent, annál jobban nőtt a farkam, ámde, ez a növekmény, kurvaerős fájdalommal ját, nehéz leírnom, hogy milyennel, és tudom, paradox a hasonlat, mégis olyasmi érzés volt, mintha szétakarna repedni a farkam....hát, amilyen gyorsan csak tudtam, visszaengedtem a levegőt bele, aztán később tettem egy másik kísérletet b- hasonló eredménnyel, így a pumpa, a kukában fejezte be smile
#47   2021. 03. 25. csütörtök 12:24
Mrs.Doubtfire Mrs.Doubtfire
Hosszú távon jobb az erekció? Mi a tapasztalat?
Nincs gond, de hátha még jobb lehet...
(Ez egy válasz Zoli2222 üzenetére (2021. 03. 24. szerda 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 24. szerda 22:09
Én csak azért vettem egyet mert kíváncsi voltam milyen érzés a vákum. Szerencsére se a méretemmel se mással nincs gond. Ha sokáíg rajtad van akkor valóban vastagabb lessz egy darabig(pár óráig) de tartósan nem hiszem, hogy megmaradna. Viszont nagyon kellemes amikor rajtad van. El is lehet élvezni benne.
#46   2021. 03. 24. szerda 22:09
Zoli2222 Zoli2222
Én csak azért vettem egyet mert kíváncsi voltam milyen érzés a vákum. Szerencsére se a méretemmel se mással nincs gond. Ha sokáíg rajtad van akkor valóban vastagabb lessz egy darabig(pár óráig) de tartósan nem hiszem, hogy megmaradna. Viszont nagyon kellemes amikor rajtad van. El is lehet élvezni benne.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 03. 24. szerda 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4036852)
2021. 03. 24. szerda 11:02
Szerbusztok Látom erre már régen jártatok! Én vissza hozom, mert érdekel a téma. Szeretném ki próbálni a pumpát. De tanácsra lenne szükségem olyantól aki használta már. Milyen sűrűn szabad, mennyi időt szabad, milyen változást hoz, milyen érzést ad? Ha már viszont nem akarom használni pl: egy hónap után akkor marad a farkamon valami belőle, értem marad vastagság, vagy ilyesmi, vagy vissza áll a régi méretére?
#45   2021. 03. 24. szerda 17:33
Karak61 Karak61
Nekem van, szeretem használni, kellemes érzés mikor rajtam van. Utána elég nagyra megduzzad, a párod biztos észre veszi, de tartós növekedést, nagyobbodást nem lehet vele elérni. Egy próbát megér!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 03. 24. szerda 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4036852)
2021. 03. 24. szerda 11:02
Szerbusztok Látom erre már régen jártatok! Én vissza hozom, mert érdekel a téma. Szeretném ki próbálni a pumpát. De tanácsra lenne szükségem olyantól aki használta már. Milyen sűrűn szabad, mennyi időt szabad, milyen változást hoz, milyen érzést ad? Ha már viszont nem akarom használni pl: egy hónap után akkor marad a farkamon valami belőle, értem marad vastagság, vagy ilyesmi, vagy vissza áll a régi méretére?
#44   2021. 03. 24. szerda 11:02
X Törölt felhasználó (4036852)
Szerbusztok Látom erre már régen jártatok! Én vissza hozom, mert érdekel a téma. Szeretném ki próbálni a pumpát. De tanácsra lenne szükségem olyantól aki használta már. Milyen sűrűn szabad, mennyi időt szabad, milyen változást hoz, milyen érzést ad? Ha már viszont nem akarom használni pl: egy hónap után akkor marad a farkamon valami belőle, értem marad vastagság, vagy ilyesmi, vagy vissza áll a régi méretére?
#43   2017. 07. 24. hétfő 08:03
XSAXSA XSAXSA
Sziasztok!

Bathmate-el el lehet érni egy 10%-nyi hossznövekedést vagy csak reklám az egész? Működik?
#42   2017. 02. 24. péntek 16:06
kisjanko kisjanko
Nekem van. Néha előveszem... Használat után olyan a farkam mint egy "birsalama". Véglegesen hosszabb, vastagabb nem lesz a használatától. Túlzásba vinni nem szabad a használatát, de néha jól esik.
#41   2016. 12. 29. csütörtök 07:13
X Törölt felhasználó (69371) VIP
Nyilván általános kérdéseket tenne fel mindenki, főként a legtöbben pénisz méret változásban reménykednének. Ezt a gyártók, forgalmazók, reklámozók jól ki is használják, mert főként ezzel hirdetik. Persze egy mondatban elintézik, hogy nem mindenkinél várható hatás. Érdekes, hogy pont aki megveszi, az pont bele tartozik azok táborába. beka3 Micsoda pech.
Ezek az általános kérdések pedig már mind meg vannak válaszolva.
Azon ne lepődj meg, ha többen kérnek majd használat közbeni videót, természetesen csak a használatának jobban szemléltetésének céljából. alien2
(Ez egy válasz sucal üzenetére (2016. 12. 29. csütörtök 06:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 29. csütörtök 06:07
Szia! Sejtésed nem helytálló, azért nem írtam itt mert úgy gondoltam -lehet rosszul ,hogy nem azt írom amire esetleg kíváncsiak volnának a GG társak, konkrét kérdésekre szerettem volna válaszokat adni itt , feltéve ha tudok. További szép napokat mindenkinek.
#40   2016. 12. 29. csütörtök 06:07
sucal sucal
Szia! Sejtésed nem helytálló, azért nem írtam itt mert úgy gondoltam -lehet rosszul ,hogy nem azt írom amire esetleg kíváncsiak volnának a GG társak, konkrét kérdésekre szerettem volna válaszokat adni itt , feltéve ha tudok. További szép napokat mindenkinek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 28. szerda 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371) VIP
2016. 12. 28. szerda 11:51
Miért nem írod le itt? Azért lenne ez a topic.
Sosem értem (sejtésem van), hogy egyesek miért privátban akarnak megosztani mindent. Ez is valami fétish?
#39   2016. 12. 28. szerda 11:51
X Törölt felhasználó (69371) VIP
Miért nem írod le itt? Azért lenne ez a topic.
Sosem értem (sejtésem van), hogy egyesek miért privátban akarnak megosztani mindent. Ez is valami fétish?
(Ez egy válasz sucal üzenetére (2016. 12. 27. kedd 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 27. kedd 20:56
van ,vegyes érzelmek ,tapasztalatok.szívesen megosztom tapasztalataimat, írjatok ,kérdezzetek válaszolok!
#38   2016. 12. 27. kedd 20:56
sucal sucal
van ,vegyes érzelmek ,tapasztalatok.szívesen megosztom tapasztalataimat, írjatok ,kérdezzetek válaszolok!
#37   2016. 12. 06. kedd 17:14
X Törölt felhasználó (1464492)
Nekem is volt , a kukaban landolt, igazabol nem penisznovelesre talaltak ki hanem olyan ferfiaknak akiknek merevedesi problemajuk van.Az elejen meg elveztem, aztan rauntam, nincs merevedesi gondom, csak kivancsisagbol vettem es probaltam ki, hat.....a kelloen vastag (atlagnal vastagabb) szerszamom hasznalatkor durvan vastag lett, neha meg is hokkentem annyira...
#36   2016. 12. 05. hétfő 17:59
Gabika1980 Gabika1980
Én nem láttam sok változást . Amikor használtam akkor átmenetileg vastagabb lett.
#35   2016. 11. 11. péntek 10:23
Bp_Farokpumpas Bp_Farokpumpas
Nekem van egy komolyabb pumpám, érdemes kipróbálni. Képek láthatók.
#34   2016. 10. 28. péntek 20:19
bagira bagira
Nekem volt egy péniszpumpám. Rendszetes használat után tapasztalható maradandó változás. Én úgy használtam, hogy az asszony nem tudott róla és észrevette a változást. " ez nőtt!" Hosszra nem mondhatnám, de átmérőben biztos!
(Ez egy válasz DEVIL üzenetére (2014. 01. 06. hétfő 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 01. 06. hétfő 21:34
Kíváncsi voltam milyen eredményt lehet elérni,a sok vakító reklám ellenére,hatalmasra duzzad a makkom az erek szét akarnak durranni vastagabb lesz, ám de ez benne a vakítás mert csak pillanatnyi illúzió az egész!Úrtársaim,használni kell tudni ami van,nem de mf1
#33   2016. 10. 27. csütörtök 18:23
smallplayers smallplayers
ezt én is ki próbálom!
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: cameramann cameramann
Nyitás ideje: 2006. 02. 28. kedd
Üzenetek: 52db
Utolsó üzenet: 2022. 10. 27. csütörtök
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!