Izgatja a párom, ha kikezdek más pasikkal...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem megdugatni akar (szerintem), de rettenetesen felhúzza, ha flörtölök más pasikkal...

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#535   2022. 07. 20. szerda 08:21
X Törölt felhasználó (4661907)
ez nálunk is így megy smile
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 02. 10. péntek 08:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 10. péntek 08:49
Mindig elmondom a férjemnek, ha bókolt, udvarolt, vagy ajánlatot tett valaki nekem. Izgalomba jön tőle és alaposan kifaggat, hogy hajlandó lennék-e velük esetleg többre is. Én elmondom, de ez csak elméleti álláspont. Nem vagyok a szeretők váltogatásának a híve. kacsint
#534   2017. 02. 10. péntek 08:49
Hotwife Hotwife
Mindig elmondom a férjemnek, ha bókolt, udvarolt, vagy ajánlatot tett valaki nekem. Izgalomba jön tőle és alaposan kifaggat, hogy hajlandó lennék-e velük esetleg többre is. Én elmondom, de ez csak elméleti álláspont. Nem vagyok a szeretők váltogatásának a híve. kacsint
#533   2017. 01. 27. péntek 11:03
X Törölt felhasználó (1120622)
Nejedet,barátnődet smárolom,tapizom vagy nyalom ki,te közben szophatod a farkamat.
#532   2017. 01. 27. péntek 06:43
X Törölt felhasználó (119398)
Sziasztok! Ez a páromat is nagyon izgatja,de általában a pasik nem mernek tovább lépni.
#531   2017. 01. 05. csütörtök 17:32
josika69 josika69
A srác a feleségemmel egykorú volt kb.
És köszönöm a jó tanácsot, valóban érdemes lesz átolvasni amit írtam még egyszer mielőtt elküldöm, remélem majd egyre jobb leszek ezen a területen is smile !
(Ez egy válasz zenita üzenetére (2017. 01. 05. csütörtök 02:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 01. 05. csütörtök 02:32
Izgalmas történet,gondolom sok férjnek vannak hasonló vágyai. Másrészről viszont ha ennyire terjedelmes beszámolót írsz örömünkre,akkor vedd a fáradtságot és olvasd át elküldés előtt néhányszor. Zavaróan sok a helyesírási hiba, valamit sok a szóismétlés. Folyamatos a "srácozás" ,pedig az első részben még pali és pasi is volt. Zavaró,mert így nehéz elképzelni,hogy egy fiatal legény,vagy egy érett férfi próbálta-e behálózni a feleségedet. Jó,volt felesége,de elképzelhető,hogy "csak" a barátnője volt. Nem kötekedésből írtam ezeket,csak remélve,hogy a továbbiakban is olvashatjuk pajzánkodásaitok történetét.
#530   2017. 01. 05. csütörtök 17:29
josika69 josika69
A helycserélős dolgot megpróbálom még egyszer leírni. A párom háta mögött táncolt a srác, egymásnak háttal, nem szemközt, és lassan egymáshoz simultak, egyre erotikusabban. Én a párommal szemben álltam és úgy simultam hozzá. Így én a feleségemmel szemben, míg a srác a feleségemnek háttal állt. A zene váltáskor elengedtük egymás kezét, majd egymással helyet cseréltünk, azaz én álltam háttal a srácnak. Ezt megérezte és megfordult, ekkor a hátam mögött állt, pont szembe a velem is szemben álló feleségemmel. Így kerültem én pont középre, de a srác szemét nem láttam, mert háttal állt, a feleségemét láttam, mert ő szembe volt velem.
Egyébként nem jött hozzám a feleségem, csak egyszer-egyszer, és én sem úgy közelítettem felé mint egy férj, pont azért, hogy a játékot ne akasszam meg. Én viszont azon lepődtem meg, hogy a srác felesége milyen sokáig hagyja a helyzetet alakulni smile !
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 01. 05. csütörtök 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 01. 05. csütörtök 12:38
Szerintem annyira nem volt vészes, különben szóvá tettem volna. alien
Engem személy szerint egy helyen zavart meg valami. Azt írta, hogy a pasi a csaj mögött volt, ő pedig a csajjal szemben, és összekulcsolták a kezüket. Majd helycsere következett. De ennek ellenére, hogy ő került a csaj mögé, azt írta, látta a csaj szemében, ahogy nézi a férfit, de a férfi szemét nem látta. Ez nem adja ki valahogy. Nem akartam elsőként beleszólni.
Illetve nekem eléggé zavaros, elképzelvén az egészet, hogy ha a pasi folyamatosan a csajt nézte, akkor egyszer sem láttam, mikor az odamegy a férjéhez és csókot kap, vagy épp mond neki valamit. Előkerül ugyan, hogy ittas volt az illető, de levághatta volna a szituációt.
Mondjuk nem tűnik kiszínezettnek vagy túlzónak a történet. Nem kételkedés miatt írtam az elején, csak nekem az a része nem volt világos.
#529   2017. 01. 05. csütörtök 12:38
X Törölt felhasználó (69371)
Szerintem annyira nem volt vészes, különben szóvá tettem volna. alien
Engem személy szerint egy helyen zavart meg valami. Azt írta, hogy a pasi a csaj mögött volt, ő pedig a csajjal szemben, és összekulcsolták a kezüket. Majd helycsere következett. De ennek ellenére, hogy ő került a csaj mögé, azt írta, látta a csaj szemében, ahogy nézi a férfit, de a férfi szemét nem látta. Ez nem adja ki valahogy. Nem akartam elsőként beleszólni.
Illetve nekem eléggé zavaros, elképzelvén az egészet, hogy ha a pasi folyamatosan a csajt nézte, akkor egyszer sem láttam, mikor az odamegy a férjéhez és csókot kap, vagy épp mond neki valamit. Előkerül ugyan, hogy ittas volt az illető, de levághatta volna a szituációt.
Mondjuk nem tűnik kiszínezettnek vagy túlzónak a történet. Nem kételkedés miatt írtam az elején, csak nekem az a része nem volt világos.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 01. 05. csütörtök 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2017. 01. 05. csütörtök 11:36
Nem érted a történetet, vagy magyar tanár szeretnél lenni a GG-n?
Nem a disszertációját írta ide, hanem egy élményét. Nem feltétlen kellene belekötni, hogy hogyan és mennyiszer vét hibát, hanem a lényeget látni.
Inkább meg sem szólaltál volna....Ha témához nem tudsz szólni....
#528   2017. 01. 05. csütörtök 12:28
feherkalman1 feherkalman1
Igazad van Nata, túl sok itt a magyar tanár.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 01. 05. csütörtök 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245022)
2017. 01. 05. csütörtök 11:36
Nem érted a történetet, vagy magyar tanár szeretnél lenni a GG-n?
Nem a disszertációját írta ide, hanem egy élményét. Nem feltétlen kellene belekötni, hogy hogyan és mennyiszer vét hibát, hanem a lényeget látni.
Inkább meg sem szólaltál volna....Ha témához nem tudsz szólni....
#527   2017. 01. 05. csütörtök 11:36
X Törölt felhasználó (1245022)
Nem érted a történetet, vagy magyar tanár szeretnél lenni a GG-n?
Nem a disszertációját írta ide, hanem egy élményét. Nem feltétlen kellene belekötni, hogy hogyan és mennyiszer vét hibát, hanem a lényeget látni.
Inkább meg sem szólaltál volna....Ha témához nem tudsz szólni....
(Ez egy válasz zenita üzenetére (2017. 01. 05. csütörtök 02:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 01. 05. csütörtök 02:32
Izgalmas történet,gondolom sok férjnek vannak hasonló vágyai. Másrészről viszont ha ennyire terjedelmes beszámolót írsz örömünkre,akkor vedd a fáradtságot és olvasd át elküldés előtt néhányszor. Zavaróan sok a helyesírási hiba, valamit sok a szóismétlés. Folyamatos a "srácozás" ,pedig az első részben még pali és pasi is volt. Zavaró,mert így nehéz elképzelni,hogy egy fiatal legény,vagy egy érett férfi próbálta-e behálózni a feleségedet. Jó,volt felesége,de elképzelhető,hogy "csak" a barátnője volt. Nem kötekedésből írtam ezeket,csak remélve,hogy a továbbiakban is olvashatjuk pajzánkodásaitok történetét.
#526   2017. 01. 05. csütörtök 02:32
zenita zenita
Izgalmas történet,gondolom sok férjnek vannak hasonló vágyai. Másrészről viszont ha ennyire terjedelmes beszámolót írsz örömünkre,akkor vedd a fáradtságot és olvasd át elküldés előtt néhányszor. Zavaróan sok a helyesírási hiba, valamit sok a szóismétlés. Folyamatos a "srácozás" ,pedig az első részben még pali és pasi is volt. Zavaró,mert így nehéz elképzelni,hogy egy fiatal legény,vagy egy érett férfi próbálta-e behálózni a feleségedet. Jó,volt felesége,de elképzelhető,hogy "csak" a barátnője volt. Nem kötekedésből írtam ezeket,csak remélve,hogy a továbbiakban is olvashatjuk pajzánkodásaitok történetét.
#525   2017. 01. 04. szerda 23:35
josika69 josika69
Szóval, pont egy nyugodtabb stílusú szám ment, nem olyan lassúzós, de nem ugrálós. Most úgy helyezkedett a srác, hogy a feleségem hátához kezdett finoman simulni, feleségem persze egyből vette a lapot, és nagyon finom, nőies mozdulatokkal viszonozta ezt az egyre erotikusabbá váló táncot, ez már annyira erotikus volt nekem is, hogy önkéntelenül is a páromhoz léptem, és szemből, nagyon finoman én is hozzásimultam, persze az ujjainkat összekulcsoltuk és megszorítottuk egymás kezét, éreztem minden rezgéséből, hogy teljesen be van izgulva, első gondolatom az volt, hogy a másik srác kezét is bevonom valahogy a játékba, de nem tettem. Ebben a pillanatban, két férfi erotikus simogatásában élvezte a pillanatot a kis feleségem. Úgy állt a farkam, hogy alig bírtam magammal. Aztán egyszer csak, valahogy úgy jött a pillanat, hogy, egy zene váltás hatására, helyett cseréltünk a párommal. Persze a srác ezt érezve, ő is megfordult mögöttem, és így szembe voltak a kedvesemmel, csak én álltam közöttük. Olyan erotikusan nézett a feleségem a srác szemében, hogy az már szinte dugás volt. A srácot nem láttam, de el tudom képzelni smile ! Szerintem iszonyatosan megőrjítette! Számomra ezek a pillanatok voltak a legizgatóbbak az egész estben. Szerintem innen már csak egy apró lépés egy igazi tüzes 3-as szex. Ez volt életem egyik legvadítóbb erotikus élménye. Annyira állt a farkam, hogy kénytelen voltam leülni a helyemre az asztalnál. És aztán amúgy is kíváncsi voltam, hogy mit hozz ki a kis feleségem a helyzetből. Éppen leültem, amikor a srác közel lépett hozzá, és elkezdett valamit súgni a fülébe. Abban a pillanatban megjelent a srác felesége. Elrántotta onnan, és láthatóan eléggé leteremtette, és elhúzta a feleségemtől. Akkor kedvesem mellém jött, leült, és a fülembe súgta, hogy a srác szegény nagyon be van csiccsentve ugyan, de azt mondta neki, hogy, nem tud tovább nélküle élni, ő a legszebb nő akit valaha látott, és hogy most azonnal menjen be előre a WC-be, és máris megy utána smile , és ekkor jött egy nő aki elrángatta onnan a srácot. Ezután már igazán érdekes dolog nem történt. A srác, mint egy jó gyerek, ott ült, az egyébként csinos felesége mellett, és jó ütemben iszogatott. Aztán szép lassan csendesedett a buli, csak egy kis tánc volt még, ahol a srác még egy kicsit próbálkozott, de már nagyon részeg volt, így aztán ez a dolog már inkább illúzió romboló volt, mint izgalmas. Bár volt olyan kis tánc, amikor a párom a táncparketten nyomta a barátnőivel, a srác még hátulról próbálkozott, de ez már a szemembe, semmiség volt. Amikor hazaértünk, akkor a párom meg is jegyezte, hogy boci volt a srác, mert akár végig is mehettünk volna az úton smile , ha nem issza le magát. Mert ez a srác nem tűnt töketlennek, ez megcsinálta volna! és nem csak maszatolás lett volna smile , kár, hogy így történt, de lehet, hogy ez csak egy kis lecke volt az úton mindkettőnknek, hogy ez tetszik nekünk, és legközelebb is belemegyünk egy ilyen játékba, ha lesz ilyen, és talán végig visszük, talán nem smile
#524   2017. 01. 04. szerda 22:37
josika69 josika69
Valószínűleg nem sokakat érdekel a sztori, de azért elmesélem, mert ebbe a topikba való, még ha light-os is a "kalandunk".
Szóval az elmúlt években a szilvesztereket mindig házibuli szerűen tartottuk, most azonban a társaságunk úgy döntött, hogy elmegyünk egy szórakozó helyre és ott bulizunk. Szinte mindenki ott volt a baráti körünkből, és a szomszédos asztaloknál is azt láttuk, hogy összeszokott jó hangulatú társaságok jöttek össze. Minden adott volt egy jó bulihoz. Kb. 11-ig halk zene szólt, mindenki nyugodtan tudott beszélgetni és iszogatni, voltak akik lendületesebben, voltak akik kevésbé. Aztán 11-kor elkezdte a DJ, és szinte pillanatok alatt megtelt a tánctér, már mindenki szeretett volna egy jót bulizni is. Én egy barátommal az asztalunknál ragadtunk, egy beszélgetés kelős közepén, így aztán egy igazán jó helyről láttam félszemmel a táncparkettet, ahogy kedvesem nagy lendülettel elkezdett táncolni. Csodálatosan nézett ki, jó szabású ruhában, amely elegáns, nőies megjelenést adott neki, a szoknya rész kb. combközépig ért, a derekától a szoknya aljáig az egyik combjánál egy zippzár volt, amelyet ha egy kicsit feljebb húzott, akkor többet tudott mutatni a gyönyörű, vékony, hosszú, harisnyás combjából. Igazán vadító volt :- ). És ezt nem csak én láttam így. Volt 3-4 nagyon szép és csinos nő még rajta kívül is, de őt is szinte mindenki jól megnézte. És akkor vettem csak észre, hogy egy magas, jó kiállású (párom szerint, aki később úgy jellemezte, hogy jóképű) pali nem rejtve véka alá rajongását, nekem szembetűnően próbált vele szemezni. Aztán látom, hogy diszkréten, de mégis oda hajol a páromhoz és valamit a fülébe súg. Na, egyből levágtam, hogy neki tuti bejön a kis feleségem. Úgy is volt. Néhány perc után a kedvesem idejött hozzám és mondja, hogy egy pasinak nagyon bejövök smile Azt súgta a srác az előbb a fülembe, hogy én vagyok a legcsinosabb nő itt. Mondom neki, hogy látom, és mondom, hogy szerintem ki, eltaláltam. Erre kérdi, ehhez mit szólsz? Mire én, hát szerintem váltsuk valóra egy régi közös álmunk. Flörtölj vele, aztán meglátjuk mi lesz. Erre kacéran rám nevetett, egy csók a számra, és már ment is vissza a táncparkettre. A párom egyre kacérabban kezdett táncolni, láthatóan a palinak, hogy minél jobban kezdjen el nyomulni rá, persze, annyira, hogy másnak ez ne nagyon tűnjön fel, de a srácot egyre jobban kezdte bepörgetni. Volt, hogy én is oda léptem a páromhoz 1-1 táncra, hogy senkinek ne tűnjön fel a kis játékunk. Ezek igazán izgató pillanatok voltak, egymással táncoltunk, de elnézve mellettem, mélyen a pasi szemébe nézve, játszadozott. Nem hiába, a pasi egyre többször hozzálépett és próbálta megszólítani. Először a nevét akarta megtudni, aztán elkezdte dicsérni, teljesen megörült a lábaiért, mondta neki, hogy ilyen gyönyörű lábakat még sosem látott. Aztán egy következő alkalommal ismét oda léptem a páromhoz táncolni. A srác mivel nem tudta, hogy a férje vagyok, ezért ugyan úgy próbálkozott amikor kettesben táncoltunk.
#523   2017. 01. 03. kedd 23:48
surdapapa surdapapa
eljen
#522   2017. 01. 02. hétfő 23:12
josika69 josika69
Végre a párom is kikezdett egy másik pasival. Fantasztikusan nagy élmény..
Én 47 éves férj vagyok, koromhoz képest fiatalosabb, sportosabb. Rendszeresen futok, esetenként félmaratonokra is járok, de azért egy kis pocakkal bírok. A feleségem viszont szebb nő a nők között mint én pasi a pasik között. Ő 37 éves, születetten szép, nőies, hosszú combú, szép kerek fenékkel megáldott nő. Sportolnia sem kell ehhez, és bármit és bármennyit ehet. Szóval szerencsés testű.
Már nagyon régóta beszélgettünk arról, hogy nagyon szeretnék egy férfi bevenni egy vagy több alkalomra szex partnernek. Sajnos ez nála szóba sem jöhet. Viszont flörtölni imád. Így aztán egy-két alkalommal amikor elment a barátnőivel bulizni, egy-két bepróbálkozó pasit nem rázott le, hanem játszott velük. Ezeket amikor elmesélte, akkor nagyon-nagyon felizgatott. Ezen felbuzdulva szex közben is elkezdte ezeket a történeteket elmesélni. Mivel nem sok ilyen alkalom volt eddig, ezért inkább a fantáziánkat meséltük egymásnak. Először az én meséimmel kezdtük, aztán ahogy felbátorodott, egyre meredekebb sztorikat talált ki és úgy juttatott fel a csúcsra.
Most szilveszterkor megtörtént élőben is amiről eddig csak meséltünk egymásnak. Na, nem a szex egy harmadikkal, mert ha az történt volna, akkor egy másik topikba írnék. Hanem egy pasival a szemem előtt kezdett ki. Hatalmas élmény volt, még most is a hatása alatt vagyunk. Igen én is, de neki is nagyon bejött a dolog. Nagyon élvezte a játékot, ahogy kacérkodik és a pasi egyre jobban szeretne rárepülni. Mesterien művelte a dolgot, úgy, hogy a távolságot betartotta, de nagyon húzta a pasit, mindezt úgy, hogy az első pillanatban már szólt a kis feleségem, hogy figyeljem őt és azt a pasit, akivel flörtölni fog, de csak akkor ha szeretném, és ha bármi nem esik jól, akkor szóljak, jelezzek és abbahagyja a játékot. De erre nem volt szükség :- )! Sőt már alig várom, hogy egy újabb ilyen kaland érjen bennünket :- )!
#521   2016. 09. 27. kedd 08:28
X Törölt felhasználó (830241)
Ez a dolog nekem is nagyon tetszik. Azt viszont még jobban szeretem látni, amikor valami csajozó gép kezdi el fűzni a barátnőmet és 2 perc alatt bohócot csinál a srácból nyes
#520   2016. 09. 27. kedd 01:29
X Törölt felhasználó (1245022)
Az én páromnak is tetszett, ha kikezdtem más pasival, flörtölés szinten.
"Végre a téma van és nem egy emberke vágyálmodozásai..."
#519   2016. 09. 12. hétfő 20:42
Trió Trió
Az én párom imádja , ha kikezdek egy pasival. Sőt , ha szex is van annak még jobban örül. Nem nem impotens.
#518   2016. 09. 07. szerda 13:20
30as.pasi 30as.pasi
Azt is szívesen nézném ha párommal kezdene ki valaki akivel ezt ellőtte megbeszéltem.
#517   2016. 09. 07. szerda 13:19
30as.pasi 30as.pasi
Én is megnézném ha kikizdene a párom valakivel akit előtte kinéztünk.
#516   2012. 06. 01. péntek 22:27
Endör Endör
Igen! Izgatja a párom,ha kikezdek más nőkkel. Nagyon is élvezi ezt higgyétek el nem hazudok.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 07. 26. kedd
Üzenetek: 535db
Utolsó üzenet: 2022. 07. 20. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!