Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 16 17 18 19 20 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#662   2010. 10. 18. hétfő 15:45
zolka74 zolka74
én is imádok érzékien ,hosszan puncit nyalni.Ha van itt csini hölgy 18-50ig ,aki szeretné,hogy így kényeztessem az nyugodtan dobjon üzit. 36éves ,jóképű,diszkrét férfi vagyok.
#661   2010. 10. 16. szombat 19:42
X Törölt felhasználó (307120)
Szeretem a puncinedvet!
#660   2010. 10. 10. vasárnap 18:16
pist007 pist007
Volt már olyan párom, aki nem élvezte a nyalakodást, volt néha; ő rendszeresen leápolt, de nem igényelte a viszonzást. Persze máshogyan kellett ott helyt ÁLLni smile .
Viszont volt már olyan is, aki előre mondta, hogy ő szinte csak úgy tud elmenni, ha kinyalom. Ezt kihívásnak tekintve addig nyalogattam, és tökéletesítettem a dolgot, minden apró szisszenésére, nyögésére odafigyelve, hogy később elélvezett aktus közben is, hálás volt érte. Jut eszembe, szerintetek az ilyen lány gyerekkorában "rontja el" magát egy korai, meggondolatlan aktussal, vagy rossz (értsd: béna) fiúk fordulnak meg az ágyában? Ezen már tűnődtem korábban is...
#659   2010. 09. 29. szerda 08:30
X Törölt felhasználó (746683)
A nyalás az alap, úgy gondolom.(persze nem feltétlenül 1x-i alkalmi szexpartnerre gondoltam)
#658   2010. 09. 24. péntek 20:29
anya.m81 anya.m81
Én nagyon szeretem ha nyal a párom és utána szívesen kényeztetem őt. Amikor nyal a mennyekbe repít.
#657   2010. 09. 24. péntek 17:21
zztop_123 zztop_123
az bizonyos .hogy a nők meghálálják a hosszú többszöri orgazmust, amit egy jó hosszú puncinyalás után
átélnek. Mikor remegő térdel várják a következő gyönyörhullámot . ,,,,utána a férfi mennybe megy...

Üdv ZZ
#656   2010. 09. 24. péntek 06:31
angelkis angelkis
isteni,ha vki jól és sokáig nyal.Sztem ezzel lehet egy nöt legjobban felizgatni
#655   2010. 09. 15. szerda 12:22
zztop_123 zztop_123
szerintem te kedves LILLUS nem is vagy " hisztis picsa " vagy ha igen ...akkor kit érdekelne ha így nézel ki !
Nagyon jók a képeid
#654   2010. 09. 13. hétfő 09:26
X Törölt felhasználó (316655)
Én imádok puncit nyalni. Imádom amikor a hölgyet többször el tudom élveztetni egymás után úgy hogy folyamatos orgazmusa legyen.Imádom lágyan nyalni, majd a csiklót nyelvemmel kényeztetni, szívogatni, közbe a popsiba is belehörpölni.Megőrölnek érte.Utánna meg úgy csuszik a fasz mint kés a vajba.
#653   2010. 09. 10. péntek 19:07
X Törölt felhasználó (337951)
Igaz nyalni s falni a puncit az JÓ-JÓ-JÓ .Imádóm .
#652   2010. 09. 10. péntek 07:50
dinocska2 dinocska2
én nagyon imádom!!!
#651   2010. 09. 09. csütörtök 01:19
zztop_123 zztop_123 VIP
szerintem érezni a társ ízét az valami gyönyörűség , és
ezzel teljesíthető ki a kapcsolat ......
#650   2010. 08. 28. szombat 19:22
X Törölt felhasználó (761321)
Én is imádok nyalni, és a párom is szereti ahogy csinálom.
Képes többször is elélvezni, és ezt nagyon birom!
Egyszer kipróbálnám mással is, lehet hogy embere válogatja!
Nyalni kell és kész! finom
#649   2010. 08. 28. szombat 19:06
X Törölt felhasználó (443025)
Én bármikor orgazmusig nyalom a páromat, amit Ő szivesen fogad és a szopás sem marad el!! Szerintem ez a legjobb, ha így egymásra talál egy pár. Azért dugni is szoktunk elég sokat, de az orális kényeztetés nem maradhat el!!!
#648   2010. 08. 28. szombat 01:26
ielsowhan ielsowhan
Sztem itt a pont, az időzítés nem tőlünk(ffiaktól) függ - mármint, hogy vki szereti kényeztetni a párját az rendben van, de hogy ezt akkor tegye amikor a párja is kívánja - ez fontos úgy érzem - ilyenkor lehet elérni a kívánt hatást smile
(Ez egy válasz sophie29 üzenetére (2010. 08. 24. kedd 17:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 24. kedd 17:45
Nálam ez abszolút hangulat-függő!Van olyan,hogy egyáltalán nem kívánom,hogy a puncimat lefetyeljék(sőt így négyszemközt elmondom vigyor5 felesleges idő pocsékolásnak tartom)...de előfordul hogy majd meg veszek érte...de csak ritkán tudok elélvezni ily módon...pedig a Kedvesem fáradhatatlan szomoru1 Ez van én ebben nem vagyok főnyeremény!
Ezerszer jobban felizgulok úgy, ha orálisan kényeztetem a Kedvest.
#647   2010. 08. 27. péntek 11:29
X Törölt felhasználó (755304)
olvastam a véleményeket, hát elég eltérő és változatos. Én imádom ha nyalják a puncimat, és ha eltalálják azt a pontot, akkor az csodálatos, Olyankor többször is el tudok élvezni. Ha a pasi kicsit bénázik, akkor egyszerűen megmondom neki hogy hol és hogy csinálja, még soha nem volt belőle probléma.
#646   2010. 08. 24. kedd 17:45
sophie29 sophie29
Nálam ez abszolút hangulat-függő!Van olyan,hogy egyáltalán nem kívánom,hogy a puncimat lefetyeljék(sőt így négyszemközt elmondom vigyor5 felesleges idő pocsékolásnak tartom)...de előfordul hogy majd meg veszek érte...de csak ritkán tudok elélvezni ily módon...pedig a Kedvesem fáradhatatlan szomoru1 Ez van én ebben nem vagyok főnyeremény!
Ezerszer jobban felizgulok úgy, ha orálisan kényeztetem a Kedvest.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2010. 08. 24. kedd 12:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 24. kedd 12:18
Nem kérdés, az Írásaid alapján, hogy orális szexben is egy főnyeremény Lehetsz! worship

A nyalást is sokféleképp lehet művelni, és ahány Nő annyiféleképp szereti...sőt, hangulattól függően ez is eltérhet!
Van olyan Nő, aki csak finoman, lassan, alig érintve jó nyálasan szereti...megint mások intenzíven, erősen, finoman harapdálva is hihetetlenül Élvezik...ahány ember, annyi nyalás.... finom
#645   2010. 08. 24. kedd 15:10
Zoli... Zoli...
Az én barátnőm illata/íze isteni smile És szerintem nem is illik össze két ember ha ez nem így van, főleg ha a másik véglet és nem szeretik egymás ízét/illatát...

A kölcsönösség pedig egyrészt alap dolog egy kapcsolatban, másrészt viszont szerintem elég gáz és valami gond van, ha az egy azért csinál valamit, hogy azért cserébe a másik is csináljon valamit.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2010. 08. 24. kedd 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 24. kedd 12:11
A kornak ehhez semmi köze!
A tisztálkodás fontos dolog, nyilván ahogy Leírtad, ennek nincs híján....
Tudni kell, hogy a nemi szervek PH értéke eltér a test többi részén szokásostól...ezért is van pl. a Hölgyek részére külön "intim mosakodó", ami esetleg segíthet ezen a kellemetlenségen.
Mindenkinek van egy jellegzetes illatanyaga, ami csak Rá jellemző...lehet, hogy az Ő Esetében ez egy picit erősebb illatanyag, mint ami a Számodra vonzó lenne...
Az együttlét a másik elfogadásáról szól...ha Neked Ő nem "Ízlik" akkor valószínűleg nem illetek össze...
Amúgy pedig "de ő csak akkor szopik, ha nyalok" egy részről így igazságos, ha kapok, adni is kell....ám ha valamit nem szívesen tesz az ember, azért könnyen észrevehető és kiábrándító tud lenni, vagyis oda az élvezet.
Ne azért Nyald, hogy utána Ő is Szopjon, hanem azért, mert ezzel Te Akarsz Neki örömet okozni....ha utána Te is Kapsz, az csak hab a tortán!
Ha Szeretnéd "megtartani" a Hölgyet hosszabb távon, de nem csak azért mert "jól szopik", akkor Vess be trükköket....
Egy kis játék...pl. méz, lekvár, valami, aminek Szereted az ízét....idővel, lehet, hogy Megszereted majd az Ő Ízét is....
#644   2010. 08. 24. kedd 14:10
T-A-M T-A-M
Nem akarok off lenni, de általában a "Főnyeremények" Tulajdonosai nem tudnak csak róla, hogy a Birtokukban van a Főnyeremény! confused
Nyilván, ha nem az Lennél aki Vagy, akkor nem Lenne Veled!

Egy kis on....
A lényeg, hogy nyalni nem kényszerből, vagy ellenszolgáltatásért kell, hanem szeretni kell nyalni, akkor jól fog nyalni az aki csinálja, hisz odafigyeléssel lehet a legtöbbet elérni!
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 08. 24. kedd 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 24. kedd 13:11
Ha te tudnád, hogy én mennyire nem vagyok egy főnyeremény... A férjem szerint gyakran csak egy hisztis picsa vagyok. Márpedig ő elég közelről ismer. circling

Erre akartam kilyukadni én is, hogy ahány ház, annyi nyalás és aki egyvalakinél jó, az lehet, hogy másnál nem válik be, hiába hisz magáról bármit. Főleg, ha nincs köztük kommunikáció.
#643   2010. 08. 24. kedd 13:11
Lillus Lillus
Ha te tudnád, hogy én mennyire nem vagyok egy főnyeremény... A férjem szerint gyakran csak egy hisztis picsa vagyok. Márpedig ő elég közelről ismer. circling

Erre akartam kilyukadni én is, hogy ahány ház, annyi nyalás és aki egyvalakinél jó, az lehet, hogy másnál nem válik be, hiába hisz magáról bármit. Főleg, ha nincs köztük kommunikáció.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2010. 08. 24. kedd 12:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 24. kedd 12:18
Nem kérdés, az Írásaid alapján, hogy orális szexben is egy főnyeremény Lehetsz! worship

A nyalást is sokféleképp lehet művelni, és ahány Nő annyiféleképp szereti...sőt, hangulattól függően ez is eltérhet!
Van olyan Nő, aki csak finoman, lassan, alig érintve jó nyálasan szereti...megint mások intenzíven, erősen, finoman harapdálva is hihetetlenül Élvezik...ahány ember, annyi nyalás.... finom
 
... 16 17 18 19 20 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vadmacskafogo vadmacskafogo
Nyitás ideje: 2006. 03. 04. szombat
Üzenetek: 1002db
Utolsó üzenet: 2023. 02. 13. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!