Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#416   2008. 09. 08. hétfő 14:14
s-53 s-53
Valóban ők a legjobbak.
Ezt tapasztalatból mondhatom.
#415   2008. 09. 08. hétfő 07:16
X Törölt felhasználó (210833) VIP
Egy 40-feletti nö valójábban többet és jóbban szexel mint a fiatalok ,miért is a gyerekek kirepültek s igy már több idöt tud forditani magára s nem mellesleg tudja hogy mi kell neki....
#414   2008. 09. 08. hétfő 00:13
X Törölt felhasználó (241797)
Sziasztok! wave
Nekem az a tapasztalatom, nagyon eltérő idősebb korban a nők között ki mennyi szexet kíván.
Több ember is megerősítette, 40 fölött jópárnak, köztük saját tapasztalatom is ez, megnő a szexuális étvágya. Igaz, én párcserével oldottam meg, szerencsésnek mondhatom magam, mert minden esetben találtam tartósnak ígérkező társakat. 15 illetve 10 év után váltottam, szeretem ha teljesen részemmé válik a párom...ez hosszabb távon működik igazán.
Azért akad jópár ember, aki már fiatal korától inkább kényszerként éli meg a szeretkezést, nagyon sajnálom őket, s találkoztam olyannal, aki a klimaxszal együtt vált étvágytalanná.
#413   2008. 09. 07. vasárnap 11:49
nin09 nin09
1x majdnem összejött a dolog egy 40es Hölggyel, elég jól nézett ki, de sajnos rajtunk kívül álló dolog miatt nem jött össze, pedig mindketten nagyon be voltunk zsongva és irtóra kívántuk 1mást. Sajna ez van
#412   2008. 08. 27. szerda 21:11
MmePrune MmePrune VIP Admin
társkereső hszeket töröltem
#411   2008. 06. 23. hétfő 13:27
Sender Sender
Idősebb korban,-talán a ritkább alkalmak miatt-jobban esik a sex mindkét "félnek".Talán jobban "rákészülnek"
#410   2008. 06. 23. hétfő 00:27
calli calli
Nagyon egyetértek Veled! Szerintem is a tartalmas és kiegyensúlyozott szex tartja fiatalon az embert! smile
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 22. vasárnap 19:36
Az a baj sokan nem tudják van időskorú sexuális élet is.Ez még valahogy tabu téma.A idösödő férfi aki esetleg impotens lesz, több van mint nő aki nem kivánja a sexet. Mindig és sokféleképpen meglehet találni a módját hogy szeretkezzenek az idősek, csak oda kell figyelni a társunkra.Én nem szégyenlem hogy ilyen idősen tartalmas és kiegyensulyozott sexuális életet élek.
#409   2008. 06. 22. vasárnap 19:36
Molly_anyó Molly_anyó
Az a baj sokan nem tudják van időskorú sexuális élet is.Ez még valahogy tabu téma.A idösödő férfi aki esetleg impotens lesz, több van mint nő aki nem kivánja a sexet. Mindig és sokféleképpen meglehet találni a módját hogy szeretkezzenek az idősek, csak oda kell figyelni a társunkra.Én nem szégyenlem hogy ilyen idősen tartalmas és kiegyensulyozott sexuális életet élek.
#408   2008. 06. 22. vasárnap 17:11
MrEnigma MrEnigma
Hát te egyszerű vagy mint a szög.
Ez egy akkora klisés vélemény volt mint ide Tokyo. Már más témakörökben is kezdett gyanússá válni a hozzászólásaid alapján a szexuális kltúráltságod, most lassan igazolódni látszik.

Nem rég voltam egy 40-es nővel. Történetesen többet szexel mint én az elmúlt egy évben. Naná, beleadott mindent és igyekezett odaadó lenni, de semmi ilyen nem volt benne hoyg talán élete utolsó kefélése.
Ember egy nő akkor szexel amikor csak akar. Mindig lesz pasi aki lefeküdjön vele. Egy idősödő férfi már lehet, hogy 60 körül egy kósza numerát jobban megbecsül pont a TE logikádat követve, de hogy egy nő?
Itt van mindjárt kedves molly-nk Kiegyensúlyozott szexuális élettel. De ha párja valamiért ejtené, hidd el előbb találna magának az ágyába ágymlegítőt a lelekes kamasztól az aggastyánig, mint egy jóképű modell srác.

Azt hiszem volna még mit tanulnod a női nemről.
Biztosan elmúltál már 50?
#407   2008. 06. 22. vasárnap 16:53
Denipapa Denipapa
Hát nem tudom én soha nem a mennyiséget kerestem és nyújtottam a szexben, hanem a minőséget, azt, hogy az adott nőt, hogyan tudom a lehető legjobban a csúcsra juttatni. Ha ez sikerült egyszer, vagy többször, akkor lehetett rólam szó. Sajnos a fiatal lányok 18-22 ig, vagy tovább, még mindig nem arra figyelnek, hogy a párjuknak, hogy lenne jobb, hanem, "hogy jól van megteszem neki, mert akarja". Csinálja az adott dolgot kelletlenül, odaadás nélkül, sokszor az ellenkezőjét elérve.
Egy idősebb nő azért tényleg sokkal jobban odafigyel a férira. De ez nem feltétlenül korhoz köthető. Ha az ember egy nyitott érett gondolkodású lánnyal kerül össze, akkor ebben sem lehet probléma.
#406   2008. 06. 22. vasárnap 15:09
Molly_anyó Molly_anyó
Kicsit elvagy tájolva hogy szeretkezik az idősebb nő.Az idősebb már megállapodott, tapasztalt, már nem másért teszi csak azért mert megtanult és szeret kényeztetni. Sok fiatal nemis tudja ez milyen. Vagyis nem halálra készülünk, hanem minnél több élevezetet adni a társunknak
#405   2008. 06. 22. vasárnap 11:01
krémfagyi krémfagyi
fIATALON AZÉRT KERESTEM AZ IDŐS NŐKET, MERT MINDENT BELE ADTAK,AZT GONDOLVA,HOGY LEHET AZ ÉLETÜKBEN EZ AZ UTOLSÓ!!
DE ÍGY ÖREGEN FOGATLANUL INKÁBB A FIATAL PIPI HÚST SZERETM.
(Ez egy válasz picur8 üzenetére (2008. 06. 12. csütörtök 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 12. csütörtök 14:36
azért, mert egy érett asszonynak már nemigazán kell új dolgokat megtanítani, inkább ő fejezi be a szexuális tanulmányokat, amúgy meg én is sokkal jobban kedvelem a kicsit lágyabb dolgokat mint a kemény KEZDŐ valóságot !!!
#404   2008. 06. 12. csütörtök 14:36
picur8 picur8
azért, mert egy érett asszonynak már nemigazán kell új dolgokat megtanítani, inkább ő fejezi be a szexuális tanulmányokat, amúgy meg én is sokkal jobban kedvelem a kicsit lágyabb dolgokat mint a kemény KEZDŐ valóságot !!!
#403   2008. 06. 12. csütörtök 08:33
nemadomfel nemadomfel
Kedves Kandurmarci! Hidd el NAGYON érdekel mások véleménye és mint a témában érintett őszíntén megírom az enyémet is. Nem önreklámozásból jöttem a fórumra. Gondolom tilos is lenne de NEM PRÓBÁLNÁM KI! Érdekel továbbra is miért jó nektek férfiaknak, fiataloknak és ezüstös hajúaknak ha érett asszonnyal van. Legyen szép napod!
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 06. 10. kedd 09:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 10. kedd 09:57
Már kerestelek a társkeresőkben, de nem találtalak. A privit ki kell várni: nem jelenik meg kurzor, kezd el nyugodtan írni és menni fog.
#402   2008. 06. 11. szerda 10:29
X Törölt felhasználó (43750)
az egyik legszebb öröm az érett nőkben van nyes szerintem
#401   2008. 06. 10. kedd 09:57
kandurmarci kandurmarci
Már kerestelek a társkeresőkben, de nem találtalak. A privit ki kell várni: nem jelenik meg kurzor, kezd el nyugodtan írni és menni fog.
(Ez egy válasz nemadomfel üzenetére (2008. 06. 10. kedd 08:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 10. kedd 08:18
Kedves empty-space! Már elérhető vagyok, Szerettem volna Neked priviben elérhetőségemet elküldeni de nem sikerül. Sajnos nem értek hozzá. Próbálkozom. Kaptam két üzenete másoktól arra tudtam válaszolni. Nem értek a számítógéphez csak a legalapvetőbb dolgokat lestem el. Nőből vagyok. Legyen nagyon szép napod!
#400   2008. 06. 10. kedd 08:18
nemadomfel nemadomfel
Kedves empty-space! Már elérhető vagyok, Szerettem volna Neked priviben elérhetőségemet elküldeni de nem sikerül. Sajnos nem értek hozzá. Próbálkozom. Kaptam két üzenete másoktól arra tudtam válaszolni. Nem értek a számítógéphez csak a legalapvetőbb dolgokat lestem el. Nőből vagyok. Legyen nagyon szép napod!
(Ez egy válasz empty_space üzenetére (2008. 05. 26. hétfő 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 26. hétfő 18:23
valahogy hagy tudjam már meg meik hölgy vagy pontosan! Hagy ne hívjam végig az összeset nyes
írd le privibe nyes Köszi. Hagy hívjalak minél előbb nyes
#399   2008. 05. 26. hétfő 18:23
empty_space empty_space
valahogy hagy tudjam már meg meik hölgy vagy pontosan! Hagy ne hívjam végig az összeset nyes
írd le privibe nyes Köszi. Hagy hívjalak minél előbb nyes
(Ez egy válasz nemadomfel üzenetére (2008. 05. 21. szerda 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 12:33
köszi az ötletet meg fogom tenni június 8.-án vasárnap. Naptáram jelenleg tele és 31-7.-e között elutazom.Nálam nem futószalagon mennek a dolgok egy nap csak kettő maximum vendéget fogadok a szinvonalat csak így tudom tartani. Tehát jun.8.
#398   2008. 05. 21. szerda 16:20
kandurmarci kandurmarci
Az előbbi kijelentésemet a csodálatosságodról márpedig fenntartom, 2 hsz-eddel pedig még be is bizonyítottad, hogy igazam van. Éljenek és kényeztessenek bennünket az érett nők. És mi is őket!
(Ez egy válasz nemadomfel üzenetére (2008. 05. 21. szerda 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 12:33
köszi az ötletet meg fogom tenni június 8.-án vasárnap. Naptáram jelenleg tele és 31-7.-e között elutazom.Nálam nem futószalagon mennek a dolgok egy nap csak kettő maximum vendéget fogadok a szinvonalat csak így tudom tartani. Tehát jun.8.
#397   2008. 05. 21. szerda 12:33
nemadomfel nemadomfel
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 05. 21. szerda 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 11:26
csodálatos nő lehetsz, így 50-en felül. Írjál elérhetőséget a társkereső/szexpartner topicba.

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 03. 17. péntek
Üzenetek: 536db
Utolsó üzenet: 2014. 12. 20. szombat

Hírek

2014. 12. 16. kedd 15:08
Januári versenyünk témája: "Ünnepi hangulatban" Mutassátok be, hogy Ti hogyan töltitek az ünnepeket! Csempésszetek a képekbe egy kis karácsonyi vagy szilveszteri hangulatot karácsonyfával, díszekkel, fényfüzérrel, pezsgővel... Aki igazán bátor, csinálhat egy szilveszteri őrült sorozatot is! Vajon... Tovább
2014. 12. 11. csütörtök 17:29
Amcsi csajok bozontos muffal Szőrös muffok, nagy csöcsök! Nem is kell ennél több. Igazi vörös nagymellű tehenészlány várja a kemény dákót a szőrös puncijába, de aki egy kis ázsiai amerikait szeretne a kis fekete bozontos muffjával, az is megkapja amit akar. Ahogyan az is, aki a... Tovább
2014. 12. 03. szerda 13:49
Uramatyám! Egy hatalmas feka dugja a lányom! Uramatyám! Egy hatalmas feka dugja a lányom! Képzeljük el a büszke apa reakcióját, amikor váratlanul hazaér, és egy szem szöszi lányát, szeme fényét, egy hatalmas farkú feka srác kúrja a nappaliban, vagy húzza rá a szöszi buksiját a farkára két... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!