Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#434   2009. 03. 10. kedd 10:12
X Törölt felhasználó (289130)
Kedves Parbani! Nagyon köszönöm. Igazi fehér holló vagy. Tisztelettel kívánok Neked minden jót és rengeteg erotikus élményt! Mégegyszer köszönöm wave
#433   2009. 03. 08. vasárnap 23:09
X Törölt felhasználó (379787)
Én 22 vagyok, és eddig a legnagyobb korkülönbség 25 év volt (természetesen a nő javára smile ). Nagyon élveztem az egészet, egy érett nő sokkal inkább megmozgat, nagyobb a kihívás is, tudván, hogy valószínűleg nem a harmadik férfi vagyok az életében. Eddig még jól alakultak ezek a próbálkozásaim, szerencsére a nők részéről sem érkezett panasz.
#432   2009. 03. 07. szombat 13:31
gardner gardner
mindig is bírtam a nálam korosabb nőket...most, hogy közelebb vagyok az 50-hez mint a 40-hez, még mindig...nem a kor számít szerintem. pl. a kifejezetten kövér nők nem kellettek sem fiatalaon, sem később...egy okos kulturált kinézetű 55-60 éves nő a mai napig fel rud izgatni...
#431   2009. 03. 04. szerda 18:28
fokref fokref
Életem legszebb élményei mind nálam jóval (10-15-20 évvel) idősebb nőkkel voltak eddig.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy a fiatalokkal nem jó, vagy nem volt köztük hasonló, de mégis az idősebbekre rakok voksot. smile )
#430   2008. 12. 11. csütörtök 19:40
czerepeter czerepeter
jolnéznek ki
#429   2008. 10. 31. péntek 08:25
NagyonNagy64 NagyonNagy64
Nemtom mennyire számít érett nőnek ha valaki hat évvel idősebb nálam (38; 44éves nő wink de nekem volt ilyen leosztásu kapcsolatom és sem előtte sem utánna nem volt olyan fantasztikus élménysorozatom senkivel mint vele. Egy érett szépséget szeretni kényeztetni a világ legjobb dolga mert olyan önzetlenül tudja viszonozni, hogy az ember fia csak arra tud gondolni, hogy mikor lesz a következő alkalom.
#428   2008. 10. 30. csütörtök 19:42
mama55 mama55
Nagyon jó egy igazán szexi 36 évessel kezdeni 16 évesen.Igen nagy hatással volt a további szexhez.
#427   2008. 10. 30. csütörtök 18:29
macó71 macó71
Sziasztok!
Érdekes téma.Szerintem a gátlások megszűnése az ami változik,az idő múlásával,de ez lehet,hogy a férfiak egy részére is vonatkozik.Mig tizenéve a kapcsolatunk elején párom ragaszkodott a félhomályhoz,mondván ,hogy hangulatfény.Mostanra jó neki a teljes nappali fény is.Meg hogy mimindent bevállal amit régen nem.......Elveszi azt ami jár neki,gátlások nélkül.Nem tudom,hogy másik pasival is ilyen lenne-e,vagy csak a mi összeszokottságunkbol fakad,de én nem cserélném le őt két 20 évesre az biztos.Ja és mindig éhes a kis nunusa,perceken belül újra el tud élvezni,régebben ez sem volt igy.
A lényeg,hogy a nök olyanok mint a jófajta borok:MEG KELL,HOGY ÉRJENEK!Mi jöhet még.........?
#426   2008. 10. 28. kedd 14:42
big_maci big_maci
küldtem privát üzenetet neked.
(Ez egy válasz pepesto üzenetére (2008. 10. 25. szombat 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 25. szombat 08:50
Itt lehet találni olyan férfit aki szeretne egy negyven éves feleséget kényesztetni,és nem zavarja ha közben a férje is a feleséget kényeszteti?De nagy szájuak nem érdekelnek csak azok akik szertetik megélni a tartalmas jó szexszet.Képek pepesto néven.

lehet, hogy találsz itt is, de jobb lenne, ha használnád a társkereső kategóriás topicokat:prune
#425   2008. 10. 28. kedd 09:58
X Törölt felhasználó (37185)
poestonak....én imádok éret nöt kényreztetnio... föleg izgat ha az egy izgi feleség..msn? mail?
(Ez egy válasz pepesto üzenetére (2008. 10. 25. szombat 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 25. szombat 08:50
Itt lehet találni olyan férfit aki szeretne egy negyven éves feleséget kényesztetni,és nem zavarja ha közben a férje is a feleséget kényeszteti?De nagy szájuak nem érdekelnek csak azok akik szertetik megélni a tartalmas jó szexszet.Képek pepesto néven.

lehet, hogy találsz itt is, de jobb lenne, ha használnád a társkereső kategóriás topicokat:prune
#424   2008. 10. 26. vasárnap 10:22
kandurmarci kandurmarci
Tapasztalattal nő a tapasznyalat, meg a puncijuk gyűrűs izmait is megtanulják az évek során használni, meg tapasztalatból tudják, mi kell a férfiembernek, meg a csípőjükkel körözni közben, fiatalon mindez nincs a nők repertoárján, vagy nem annyira legalábbis.
#423   2008. 10. 25. szombat 19:31
Marca Marca
hehehe... nem tudom, figyelitek-e, hogy tök mindegy hány éves egy hölgy, ha olyan kedve van, bármikor kap magának pasit.... egyébként "idősebb" hölgyek, hajrá!!! kapjátok el a kis fiúkák grabancát nyes
#422   2008. 10. 25. szombat 08:50
pepesto pepesto VIP

#421   2008. 10. 25. szombat 00:46
jasonbiggs jasonbiggs
Egy ilyen kapcsolatra én is kíváncsi lennék. Mindig is vonzott, milyen lehet egy idősebb és főleg tapasztaltabb nővel. Talán aki többet megélt, az már nem olyan gátlásos.... gondolok itt egy jó kis sztriptízre mondjuk. A fiatal lányok hajlamosak elkomolytalankodni a dolgot, pedig az lenne a lényeg, hogy öntudatosan, színészkedve vetkőzni. Aki próbálta már, ahhoz szól a kérdésem: jól gondolom, vagy ez csak egy sztereotípia?
#420   2008. 10. 18. szombat 11:34
X Törölt felhasználó (348588)
Tapasztalatból mondhatom, hogy a a hét minden napján kívánják a sexet előfordul napjában többször is.
23 vagyok és kapcsolatom van egy 48 éves nővel.
Azt pedig hogy hol találhatóak? Szinte bárhol előfordulnak ilyen nők.
A legtöbb társkeresőn is vannak.
Igaz nem hirdetik magukat de ha szerencsésen választatok megtaláljátok.
Sőt tapasztaltam olyat is hogy soha eszébe nem jutott volna egy fiatalabbal kezdeni mégis megtette.
A Kedvesség és figyelmesség nagy szerepet játszik a hódítás terén.
Jó vannak közömbösek is akik a kórkülömbség hallatán durván reagálnak, de nem szabad feladni.
#419   2008. 10. 17. péntek 19:16
FabiaGiovanni FabiaGiovanni
Sztem az érettnők már az írásodból eldöntik milyen is vagy te. De ez sem általános, csak jellemzőbb.És akkor megtalálnak.
#418   2008. 10. 17. péntek 15:47
Kiric Kiric
az utcán smile háhá smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 16. csütörtök 22:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (61449)
2008. 10. 16. csütörtök 22:17
hol lehet érett nöt találni Bp-en
#417   2008. 10. 16. csütörtök 22:17
X Törölt felhasználó (61449)
hol lehet érett nöt találni Bp-en
#416   2008. 09. 08. hétfő 14:14
X Törölt felhasználó (348588)
Valóban ők a legjobbak.
Ezt tapasztalatból mondhatom.
#415   2008. 09. 08. hétfő 07:16
X Törölt felhasználó (210833) VIP
Egy 40-feletti nö valójábban többet és jóbban szexel mint a fiatalok ,miért is a gyerekek kirepültek s igy már több idöt tud forditani magára s nem mellesleg tudja hogy mi kell neki....

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 03. 17. péntek
Üzenetek: 554db
Utolsó üzenet: 2015. 06. 14. vasárnap

Hírek

tegnap 17:08
Hot! Hot! Hot! - ebben a hűvös időszakban! Amikor Fulltutipárék nálunk jártak, még javában tombolt a kánikula. A fotózás viszont a kellemesen hűvös irodában zajlott, és nem sok kedvünk volt kijönni újra a hőségbe. Amennyire vágytunk mi akkor a hűvösre, reméljük épp olyan forróság támad... Tovább
2015. 07. 29. szerda 10:54
Neked mi a kedvenc játékszered? Most nem a gyerekkori Barbie-ra gondoltunk, hanem olyan játékokra, amivel élvezetet okoztok magatoknak. Mi az, amit a legjobban szeretsz? Egy formás vibri? Esetleg egy hatalmas dildóért vagy oda? Vagy a gésa golyókért? Netalán telhetetlen vagy, és több is van? :P... Tovább
2015. 07. 22. szerda 16:02
Privát DVD 77 Bűvös 77-es számhoz érkezett a népszerű Privát DVD sorozat. Hogy mitől bűvös?! Nos, attól, hogy ez valóban egy remekül sikerült válogatás lett, mert ebben a számban eszméletlenül csodás magyar amatőr lányok bűvölik a faszt, hogy jó kemény legyen,... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!