Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#401   2008. 06. 10. kedd 09:57
kandurmarci kandurmarci
Már kerestelek a társkeresőkben, de nem találtalak. A privit ki kell várni: nem jelenik meg kurzor, kezd el nyugodtan írni és menni fog.
(Ez egy válasz nemadomfel üzenetére (2008. 06. 10. kedd 08:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 10. kedd 08:18
Kedves empty-space! Már elérhető vagyok, Szerettem volna Neked priviben elérhetőségemet elküldeni de nem sikerül. Sajnos nem értek hozzá. Próbálkozom. Kaptam két üzenete másoktól arra tudtam válaszolni. Nem értek a számítógéphez csak a legalapvetőbb dolgokat lestem el. Nőből vagyok. Legyen nagyon szép napod!
#400   2008. 06. 10. kedd 08:18
nemadomfel nemadomfel
Kedves empty-space! Már elérhető vagyok, Szerettem volna Neked priviben elérhetőségemet elküldeni de nem sikerül. Sajnos nem értek hozzá. Próbálkozom. Kaptam két üzenete másoktól arra tudtam válaszolni. Nem értek a számítógéphez csak a legalapvetőbb dolgokat lestem el. Nőből vagyok. Legyen nagyon szép napod!
(Ez egy válasz empty_space üzenetére (2008. 05. 26. hétfő 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 26. hétfő 18:23
valahogy hagy tudjam már meg meik hölgy vagy pontosan! Hagy ne hívjam végig az összeset nyes
írd le privibe nyes Köszi. Hagy hívjalak minél előbb nyes
#399   2008. 05. 26. hétfő 18:23
empty_space empty_space
valahogy hagy tudjam már meg meik hölgy vagy pontosan! Hagy ne hívjam végig az összeset nyes
írd le privibe nyes Köszi. Hagy hívjalak minél előbb nyes
(Ez egy válasz nemadomfel üzenetére (2008. 05. 21. szerda 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 12:33
köszi az ötletet meg fogom tenni június 8.-án vasárnap. Naptáram jelenleg tele és 31-7.-e között elutazom.Nálam nem futószalagon mennek a dolgok egy nap csak kettő maximum vendéget fogadok a szinvonalat csak így tudom tartani. Tehát jun.8.
#398   2008. 05. 21. szerda 16:20
kandurmarci kandurmarci
Az előbbi kijelentésemet a csodálatosságodról márpedig fenntartom, 2 hsz-eddel pedig még be is bizonyítottad, hogy igazam van. Éljenek és kényeztessenek bennünket az érett nők. És mi is őket!
(Ez egy válasz nemadomfel üzenetére (2008. 05. 21. szerda 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 12:33
köszi az ötletet meg fogom tenni június 8.-án vasárnap. Naptáram jelenleg tele és 31-7.-e között elutazom.Nálam nem futószalagon mennek a dolgok egy nap csak kettő maximum vendéget fogadok a szinvonalat csak így tudom tartani. Tehát jun.8.
#397   2008. 05. 21. szerda 12:33
nemadomfel nemadomfel
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 05. 21. szerda 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 11:26
csodálatos nő lehetsz, így 50-en felül. Írjál elérhetőséget a társkereső/szexpartner topicba.
#396   2008. 05. 21. szerda 12:29
nemadomfel nemadomfel
Kedves Kandurmarci! Nem vagyok csodálatos. Olyan kurva vagyok aki önként jött erre a pályára és élvezi is amit csinál. Nem tekinti a férfiakat sem "pénzjegykiadó automatának" sem "munkadarabnak". Régi időkben voltak társadalmak ahol rang volt kurvának lenni. Álszent világunkban most ciki, de lehet ezt úgy csinálni, hogy mindkét félnek öröme legyen benne. Kívánok Neked és minden FÉRFInek csodás élményt nyújtó, korrekt kurvát, aki elfeledteti vele a mindennapok stresszét!
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 05. 21. szerda 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 11:26
csodálatos nő lehetsz, így 50-en felül. Írjál elérhetőséget a társkereső/szexpartner topicba.
#395   2008. 05. 21. szerda 11:26
kandurmarci kandurmarci
(Ez egy válasz nemadomfel üzenetére (2008. 05. 21. szerda 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 09:44
Kedves zozozoe! *** érett hölgyek. Én például 50 voltam amikor elhatározatm,hogy hírdetni fogom magam és kurva leszek. Istenieket szeretkezem és már tudom mi az a sorozatorgazmus. 22.-70. évesig minden korosztállyal találkoztam már. Csak azt bánom, hogy nem előbb kezdtem. Pl. férjem több mint 2 évig nem nyúlt hozzám. Hűséges voltam én hülye! Elváltunk majd másfél évig csak maszturbáltam amikor már nem bírtam tovább. Jól döntöttem és boldog vagyok.
mod:prune
#394   2008. 05. 21. szerda 11:17
pzan pzan
Szia!
Sajnos nem tudok neked sem üzenetet írni, sem kapcsolatra jelölni...
(Ez egy válasz nemadomfel üzenetére (2008. 05. 21. szerda 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 21. szerda 09:44
Kedves zozozoe! *** érett hölgyek. Én például 50 voltam amikor elhatározatm,hogy hírdetni fogom magam és kurva leszek. Istenieket szeretkezem és már tudom mi az a sorozatorgazmus. 22.-70. évesig minden korosztállyal találkoztam már. Csak azt bánom, hogy nem előbb kezdtem. Pl. férjem több mint 2 évig nem nyúlt hozzám. Hűséges voltam én hülye! Elváltunk majd másfél évig csak maszturbáltam amikor már nem bírtam tovább. Jól döntöttem és boldog vagyok.
#393   2008. 05. 21. szerda 09:44
nemadomfel nemadomfel
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 04. vasárnap 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (43750)
2008. 05. 04. vasárnap 12:02
Sziasztok, csak azt tudnám merre lehet ilyen hölgyeket találni!!!!
Nagyon vonzóak az érett hölgyek, sőt egyszerűen néha kívánatosabbak mint a fiatalok!!!
#392   2008. 05. 19. hétfő 10:09
tanulo71 tanulo71
100%-ban igazad van, nem az a lényeg milyen idős hanem mit tud, és hogy alkalmazza a tudását. Festőként melózok,és három hete voltam melót felmérni egy 57 éves hölgynél. Megbeszélt időre mentem,de nagyon meglepődtem, szexi ruha, igényes hölgy, aki egyből a lényegre tört. Természetesen a meló elválaltam, 4-5 napos melónak tippeltem, de egy két hétig tartott. Ilyenbe még nem volt részem, álok a létrán, jön a hölgy és gombolja a sliccem, nagyon jól cumizott. Később kérdeztem van-e férje,aztmondja igen,de állandóan brüsszelt járja és a politika jobban érdekli.(legalább elmondhatom volt valami hasznom a politikából)Az elszámolásnál nem tudtam mit mondjak, de egy kicsit engedtem az árból, hisz minden nap szexeltünk.140000-ben eggyztünk meg, 110000-ret mondtam,és ide ad 180000-et és azt mondta megdolgoztam én ezért. Hát mit ne mondjak a popó szexet szerette volna kipróbálni mert nem volt még benne része, megkapta DE A KÓR NEM SZÁMÍT.Az idősseb hölgynek nem feszűl a bőre de annál jobban a farizma, ja és nem szinészkednek. Szuper volt!!!!!!
(Ez egy válasz Pintér1000 üzenetére (2008. 05. 18. vasárnap 04:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 18. vasárnap 04:33
A legidősebb nő akivel voltam 58! éves volt (én akkor 30). Már többször beszélgettem vele, néha összefutottunk a zöldségesnél, itt- ott, kedves volt mindig. Egyszer este ismét összefutottunk, megkérdezem nincs- e kedve meginni velem valamit. Szerencsére volt! Addig beszélgettünk, míg kikötöttünk nála. Akkor már kőkeményen csak a szexről beszéltünk. Lezuhanyotam, majd ő is elment a fürdőbe. Amikor kijött elsőre nagyon petyhüdtnek és ráncosnak találtam. Aztán elkezdtük egymást símogatni, és kezdtem nagyon megkívánni. A puncija nagyon szűk volt, igaz borotválatlan. Ahogy elkezdte élvezni a szexet nagyon beindultam én is, megkértem hogy forduljon meg, hogy hátulról is betehessem. Ekkor jött a meglepi, azt mondta őt még senki! nem kefélte hátulról (nem anál). Óriásit élveztem vele, ő is el tudott menni többször. Azóta nem találkoztunk. Emléknek szép, és azóta nem az számít ki mennyi idős, és minden elismerésem az "érett" korosztálynak.
#391   2008. 05. 19. hétfő 00:14
laci206 laci206
Pintér,mesélhetnél még a kalandjaidrol.Szerintem sok embert érdekelne!
#390   2008. 05. 18. vasárnap 04:33
Pintér1000 Pintér1000
A legidősebb nő akivel voltam 58! éves volt (én akkor 30). Már többször beszélgettem vele, néha összefutottunk a zöldségesnél, itt- ott, kedves volt mindig. Egyszer este ismét összefutottunk, megkérdezem nincs- e kedve meginni velem valamit. Szerencsére volt! Addig beszélgettünk, míg kikötöttünk nála. Akkor már kőkeményen csak a szexről beszéltünk. Lezuhanyotam, majd ő is elment a fürdőbe. Amikor kijött elsőre nagyon petyhüdtnek és ráncosnak találtam. Aztán elkezdtük egymást símogatni, és kezdtem nagyon megkívánni. A puncija nagyon szűk volt, igaz borotválatlan. Ahogy elkezdte élvezni a szexet nagyon beindultam én is, megkértem hogy forduljon meg, hogy hátulról is betehessem. Ekkor jött a meglepi, azt mondta őt még senki! nem kefélte hátulról (nem anál). Óriásit élveztem vele, ő is el tudott menni többször. Azóta nem találkoztunk. Emléknek szép, és azóta nem az számít ki mennyi idős, és minden elismerésem az "érett" korosztálynak.
#389   2008. 05. 15. csütörtök 12:23
labci labci
Szeretnék beletekinteni
#388   2008. 05. 15. csütörtök 12:18
abrutusz abrutusz
Megismertem egy 53 éves nőt.Megbeszéltünk egy találkát..nála.Belépve ,szembe volt egy magas,vékonyka,nagy cicis hölgy .igen izgató volt első ránézésre.Egy ideig beszélgettünk majd egyre közelebb kerültünk egymáshoz..elcsattant egy csók,belemarkoltam a nagy cicikbe, állati jó voltak.
Megbeszéltük hogy sex nem lehet,mégis csak az első alkalom smile ).Addig ,addig simogattam,izgattam hogy megkértem csak hadd nyaljam ki smile ..,kiderült hogy évek óta senki nem nyalta ki és azt mondta régi vágya.Kihámoztam a rucikból és betemetkeztem a lábai közé.Már elég nedves volt ,elkezdtem nyalni.Gyerekek egy 10 perc mulva olyat élvezett hogy még én is meglepődtem.
Másik,ilyen szűk puncit nem láttam csak 18 éves kezdő lányoknál....hihetetlen.
Nagyszerű élmény volt(sex nem volt ,betartottam igéretemet) csak legközelebbi alkalomkor.Csodajó volt.
Azóta is néha összefutunk egy kellemeset szeretkezünk és mindenki éli saját életét.
#387   2008. 05. 15. csütörtök 08:54
Molly_anyó Molly_anyó
Szisztok
Az hogy az éretebb nő jobban felszabadul sexuálisan az is közrejátszik a gyerekek felnőnek és élik a saját életüket. Ilyenkor a nő már anyagilag is stabil kialakul az élete. Az éretebb nő már nem baszik, hanem szeretkezik, Szeret kényeztetni és visszakapja ugyanezt.Ha ezt az érzést pont egy fiatalabb fiúval érei meg, hát Istenem van ilyen. wink
#386   2008. 05. 15. csütörtök 07:23
senkialfonz01 senkialfonz01
A tapasztalat és a felszabadultság szerintem sokat számít, ezért - nem csak a korom miatt - az érett hölgyeket kedvelem jobban.
#385   2008. 05. 14. szerda 22:41
cattta cattta
Én is többet éltem években mint a pasim, de szétnézve az ő korosztályának női/lányai között, az az érzésem ,hogy "gyerek" vagyok. A bőröm lehet hogy már nem olyan feszes, de a szemem élőbb és emberibb, mint sok huszonévesé. Az "öregebb" nők talán azért tetszenek sok fiatalabb férfinak, mert nem egy csini zombit ölelhet, hanem egy hús-vér, nem tökéletes, de élő nőt smile .
#384   2008. 05. 14. szerda 14:31
Sulamit Sulamit
Érett, nem érett - ez miért csak a nőkkel kapcsolatban merül fel?
A szomorú az, hogy gyakran "tükörtojásos", félimpotens pasik mondják ezt, vagy olyan ifjoncok, akik bulvárlapokból és idétlen filmekből szedik minden "tudományukat" - már ami a csajozást illeti. Nyilván nem mindenkinek egyforma az ízlése, de saját tapasztalat, hogy így nyugdíj felé sem reménytelen a helyzet wink
#383   2008. 05. 14. szerda 09:48
kkarii kkarii
Most mondtam be az unalmast! Már hónapok óta kerülgettem egy 48 éves nőt. Csók simogatás már volt,kellően felizgultam nem egyszer,de szexelni nem akart. Az sem zavarta ha kivertem a farkam . Nézte ,de nem ért hozzá. Mondtam itt a vége! Hiszitek vagy nem ,azt mondta :Szerintem most jött el az ideje ,kár ,hogy feladtad. Kényszerből velem ne feküdjön le.
#382   2008. 05. 04. vasárnap 12:02
X Törölt felhasználó (43750)
Sziasztok, csak azt tudnám merre lehet ilyen hölgyeket találni!!!!
Nagyon vonzóak az érett hölgyek, sőt egyszerűen néha kívánatosabbak mint a fiatalok!!!

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 03. 17. péntek
Üzenetek: 521db
Utolsó üzenet: ma 09:46

Hírek

ma 08:26
Decemberi versenyünk témája: "Fehérnemű" Nincs is jobb annál, mikor a kinti hideg elől a jó meleg szobába menekülve, csupán egy szexi fehérneműben próbálod elcsábítani a párod. Ha akarod, ünnepi hangulatban, meghitten, visszafogottan, de teheted vadócan is, mondjuk egy fekete fehérnemű szettben,... Tovább
2014. 11. 25. kedd 12:27
Ismét egy régi klasszikus! Útjára indul az Orient expressz! A gyorsvonatnál csupán az utasok pajzán fantáziája száguld sebesebben. Míg a felfűtött kazánok, mozgásra bírják a szerelvény, addig a kabinokban is mozgásba lendülnek a dugattyúk. Letöltés - Orient szexpressz Tovább
2014. 11. 13. csütörtök 15:57
Kifog rajtatok a havi verseny? :) Tudjuk, hogy nem a legkönnyebb témák egyike, és kivitelezni is nehezebb egy édeshármast, vagy négyest, esetleg többest! De mivel kaptunk több jelzést is részetekről, hogy próbáljunk ki egy-egy merészebb versenyfeladatot is, köztük a gruppent is, gondoltuk... Tovább

Belépés -
Solitude belépett
Belépés -
Solitude belépett
Belépés -
Solitude belépett
Belépés -
Solitude belépett
Belépés -
Solitude belépett

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!