Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#295   2022. 01. 01. szombat 23:25
X Törölt felhasználó (4653203)
hmmmmmmmmmmmm
#294   2022. 01. 01. szombat 16:51
didergo didergo
Óh... azok a punci és spermaszagú reggelek, ahogy az autóban megyünk haza a buli után, kócosan, másnaposan... Rövid kérdések, befejezetlen válaszok:

-De végül meg volt neked?
-Éjfél előtt még...
-Velem csak egyszer.
-Rögtön megfogta...?
-Tánc közben oda húzta a kezem.
-És hova ment el?
-Hátul volt, nem láttam.
-De biztos?
-Én húztam fel.
-Hol hagytad el...?
-Korom sötét volt és fekete volt a kanapé is. Majd visszaadják.
-... és akikkel a...?
-Őket is láttam, de most nem akartam...
-Azért egy kicsit csókolóztam vele is...
-Legközelebb azzal a magassal is szeretném...
-... és azzal a piros tangással...? Vele én is.

Feleségem csak most ébredt fel, majd este részletesebben is megbeszéljük. circling
#293   2021. 12. 26. vasárnap 21:25
didergo didergo
Remélem így Szilveszter felé beindul a parti szervezés és lesz mindenkinek mesélni valója. alien

Nekünk van egy meghívásunk egy bulira, de gyanúsan sok résztvevőt hívott a házigazda. Szerintem nem lesz elég hely és a nagy zsúfoltság és hangerő miatt senki sem tudja majd elengedni magát... de majd meglátjuk. smile
#292   2021. 12. 08. szerda 12:35
didergo didergo
Nem fejeztem be a sztorit, de azt hiszem el tudjátok képzelni a végjátékot. alien2

Egy korábbi posztban panaszkodtam, hogy túl jó nő a párom és nehéz olyan párt kifogni, ahol a csajnak bejövök és ő is bejön nekem. pardon1

Ennél a felállásnál az segített, hogy a hölgyek 40 felettiek, csinosak, de már nem válogatósak, hálásak a simogatásért, a figyelmért, az udvariasságért és gyorsan benedvesednek, pontosan tudják, és meg is mondják, hogyan kell őket a csúcsra vinni. Ha pedig feljutottak oda, akkor viszonozni is akarják és tudják is nagyon, h mi a dörgés. vigyor2
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2021. 12. 07. kedd 06:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 07. kedd 06:23
Végre volt egy jó buli! eljen

Nem voltak olyan sokan, mint múltkor és ráadásul alaposan el is késtünk, ezért amikor beléptünk a bejárat melletti kis hálószobában már négy meztelen testet láttunk összefonódva a nyitott ajtón keresztül, akik régi ismerőseink voltak. (már a fenék és a váll tetoválásakról felismertük őket) Mindkét párral szeretkeztünk már külön-külön, de nem tudtuk, hogy jönnek és azt sem, hogy ilyen behatólóan buck már ismerik egymást.

Gyorsan megkerestük a házigazdát és a feleségét illendően köszöntünk, leraktuk a nagy asztalra, amit hoztunk rágcsát és innivalót (taktikai hiba: kiraktuk az óvszert is) és visszasiettünk a bejárathoz. Akkor már kicsit kihűlt a szobában a szex, legalábbis, amikor beléptünk már csak a két csaj szorgoskodott szájjal a pasik ágyékán, a pasik pedig lustán hevertek és egymás nőjét nézték.

Belépésünk után kis üdvözlés, majd ledobáltuk a ruhákat és közéjük feküdtünk. Hamarosan elsodorták mellőlem a páromat és máris az egyik hölgy cuppogott a farkamon. Én egy kicsit túl voltam húzva, ezért a két combja közé csúsztam és hamarosan csúcsra nyaltam őt. Állati büszke voltam magamra, de aztán rövidesen hallottam, hogy a feleségem is zihál, majd hörögve élvez. Szerettem volna ezt a látványt már úgy élvezni, hogy közben a nekem jutott hölgy hasán és combjai között vitézkedem és akkor döbbentem rá, hogy nincs senkinél óvszer. confused

Futás meztelenül a társalgóba, persze mindenkinek most jut eszébe köszönni és érdeklődni, hol van a párom, hogy telt az ősz, stb. Én mindenkit biztosítottam a témák iránti feltétlen érdeklődésemről, de aztán az erekciómra mutattam és közöltem, hogy lovagi küldetésben vagyok és óvszert kell szereznem. Nagy nevetés, majd ahogy csattogó talpakkal szaladok vissza, hallom, hogy jön utánam a társaság zöme. rolleyes

Mire visszaértem már mások is rátaláltak a buli központjára és alig tudtam visszafurakodni a bámészkodók közt. Az elöző hölgyet sajnos már leütötték a kezemről (azt hiszem hiába érveltem volna azzal, hogy én láttam meg hamarabb), de a másik hölgy ahogy meglátott engem boldog mosollyal ott hagyta lovagját, letérdelt elém és amíg kibontottam az óvszert keményre szopott. bee1
#291   2021. 12. 07. kedd 06:23
didergo didergo
Végre volt egy jó buli! eljen

Nem voltak olyan sokan, mint múltkor és ráadásul alaposan el is késtünk, ezért amikor beléptünk a bejárat melletti kis hálószobában már négy meztelen testet láttunk összefonódva a nyitott ajtón keresztül, akik régi ismerőseink voltak. (már a fenék és a váll tetoválásakról felismertük őket) Mindkét párral szeretkeztünk már külön-külön, de nem tudtuk, hogy jönnek és azt sem, hogy ilyen behatólóan buck már ismerik egymást.

Gyorsan megkerestük a házigazdát és a feleségét illendően köszöntünk, leraktuk a nagy asztalra, amit hoztunk rágcsát és innivalót (taktikai hiba: kiraktuk az óvszert is) és visszasiettünk a bejárathoz. Akkor már kicsit kihűlt a szobában a szex, legalábbis, amikor beléptünk már csak a két csaj szorgoskodott szájjal a pasik ágyékán, a pasik pedig lustán hevertek és egymás nőjét nézték.

Belépésünk után kis üdvözlés, majd ledobáltuk a ruhákat és közéjük feküdtünk. Hamarosan elsodorták mellőlem a páromat és máris az egyik hölgy cuppogott a farkamon. Én egy kicsit túl voltam húzva, ezért a két combja közé csúsztam és hamarosan csúcsra nyaltam őt. Állati büszke voltam magamra, de aztán rövidesen hallottam, hogy a feleségem is zihál, majd hörögve élvez. Szerettem volna ezt a látványt már úgy élvezni, hogy közben a nekem jutott hölgy hasán és combjai között vitézkedem és akkor döbbentem rá, hogy nincs senkinél óvszer. confused

Futás meztelenül a társalgóba, persze mindenkinek most jut eszébe köszönni és érdeklődni, hol van a párom, hogy telt az ősz, stb. Én mindenkit biztosítottam a témák iránti feltétlen érdeklődésemről, de aztán az erekciómra mutattam és közöltem, hogy lovagi küldetésben vagyok és óvszert kell szereznem. Nagy nevetés, majd ahogy csattogó talpakkal szaladok vissza, hallom, hogy jön utánam a társaság zöme. rolleyes

Mire visszaértem már mások is rátaláltak a buli központjára és alig tudtam visszafurakodni a bámészkodók közt. Az elöző hölgyet sajnos már leütötték a kezemről (azt hiszem hiába érveltem volna azzal, hogy én láttam meg hamarabb), de a másik hölgy ahogy meglátott engem boldog mosollyal ott hagyta lovagját, letérdelt elém és amíg kibontottam az óvszert keményre szopott. bee1
#290   2021. 11. 21. vasárnap 17:41
X Törölt felhasználó (867922)
Feleségem a gimnázium utolsó éveiben sűrűn járt házibulikba, ahol nagy szexpartik is voltak. Előfordult, hogy nyolc pasi is közrekapta. Az, hogy egymás után dugták szinte természetes volt.
#289   2021. 11. 20. szombat 21:54
STS011 STS011
Ha van akkor arra vigyázzunk ki ne maradjuk belőle!
#288   2021. 11. 17. szerda 02:37
didergo didergo
Mielőtt bárki irigykedni kezdene... nem volt nagy durranás, sajnos. wow3

Gyanús volt már az elején, hogy nagyon sokan voltunk és mindenki csak ide-oda vándorolt a házban, hogy valahol megtalálja a buli "súlypontját". Mi is ezt tettük és szerintem senki sem találta meg.

Mi éjfélkor feladtuk, amikor a házigazda elmondta, hogy a múltkori buli, szerinte, hajnali négykor ért a tetőpontra, amikor mindenki, aki maradt, meztelenül volt egyetlen szobában és állítólag brutál jó volt. Elhittem neki, de mi már akkor három órája próbáltunk egy olyan párt találni, akikkel a (mindenképpen szükséges) egymásra hangolódáson kívül még szexet is el tudunk képzelni. Miután ilyent nem láttunk, megköszöntük a kiváló szervezést (Tényleg az volt.) és elköszöntünk.

Barátaink, akik igérték, hogy jönnek nem jöttek el sajnos, pedig velük befűtöttük volna az egyik hálószobát vigyor5

A sok beszélgetésből azt szűrtük le, hogy mindenki számára a swinger életstílus, alapvetően barátságot jelent. Ezzel egyetértek, azzal a fenntartással, hogy csak akkor, ha a szex is működik az illetőkkel. alien2
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2021. 11. 13. szombat 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 13. szombat 14:07
Ma estére egy álarcos-jelmezes partira megyünk. Remélem nem fogjuk "túl öltözni" a többieket lookaround de ha igen, akkor majd gyorsan levetkőzünk. vigyor2
#287   2021. 11. 13. szombat 14:07
didergo didergo
Ma estére egy álarcos-jelmezes partira megyünk. Remélem nem fogjuk "túl öltözni" a többieket lookaround de ha igen, akkor majd gyorsan levetkőzünk. vigyor2
#286   2021. 10. 25. hétfő 13:01
BaraTom1 BaraTom1
Egy buli alkalmával öten voltunk a páromon pasik. Nagyon izgalmas és jó volt mindenkinek. A kis ribanc feleségem nagyokat élvezett, bár korábban nem gondoltam volna, hogy ennyire megkedveli az idegen faszt.
#285   2021. 10. 25. hétfő 07:14
andrew88 andrew88
Ha gruppennek még nem is mondható, de rajtam kívül plusz két pasi beszalloval már dugtuk a páromat, több alkalommal is. Imádja a faszt minden mennyiségben, minél nagyobb méretben smile
#284   2021. 10. 23. szombat 18:49
didergo didergo
Ma is megyünk egy buliba. A pár enyhe SM játékos, van egy keresztjük és az önként jelentkező hölgyeket kikötözik és változatos eszközökkel kínozzák és juttatják orgazmushoz. eljen A házi asszony is ki volt feszítve múltkor és nagy műsort adott, ahogy elélvezett.

Remélem ma a feleségem is "terítékre" kerül. alien Odahívtunk egy párt, akikkel még mi sem találkoztunk, de képeket már cseréltünk, velük is jó lenne egy szeretkezés.

Egyszer már jártunk egy korábbi bulin, amit ők szerveztek, akkor két párnál is bepróbálkoztunk, de meglepetésünkre mindketten csak nézni akartak másokat és nem akartak párt cserélni. A házigazda és a neje sajnos el voltak foglalva a buli lebonyolításával, meg a kersztre feszített lányokkal, de amikor búcsúzkodtunk meghívtak egy "privát pásztor órára" magukhoz. Ha ma sem jövünk össze velük, akkor kénytelenek leszünk élni a lehetőséggel és "csak" négyesben összejönni velük. vigyor2
#283   2021. 05. 13. csütörtök 05:57
X Törölt felhasználó (4521202)
Csak is gumival ! Egyetertek veletek
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2021. 04. 11. vasárnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 11. vasárnap 16:23
Voltunk megint buliban! nyes
Nem fárasztok senkit a részletekkel, mert nem vagytok túlzottan hálás közönség általában ... zavart2
Egyetlen dolgot mesélek el: a velünk szeretkező pár gumi nélkül akarta és úgy vettük észre, hogy a többi pár sem hozott gumit magával. A házigazda sem rakott ki sehova, igaz ez nem is lehet az ő dolga.
Szerintetek nem természetes a gumi a gruppenszexben? confused
#282   2021. 05. 09. vasárnap 17:20
didergo didergo
Tegnapi bulin, ugyanott, kicsit korán érkeztünk. A házigazdával és a többi korán érkezett párral beszélgettünk, iszogattunk...100%-os egyetértés, hogy a biztonságos szex alapelvárás. duma

5 órával később a nappaliban, már mindenki kicsit spiccesen, ugyanazok a párok gumi nélkül dugnak egymással és megint mi voltunk az egyetlenek, akiknél volt óvszer. confused
(Ez egy válasz zozi28 üzenetére (2021. 04. 11. vasárnap 17:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 11. vasárnap 17:08
Igen, minden, ismeretlen emberek közötti szexben alap. Legalábbis az lenne a normális.
#281   2021. 04. 12. hétfő 12:55
X Törölt felhasználó (4040052)
Hol van Gödöllő mellett? Esetleg kaphatunk üziben infót? wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 11. vasárnap 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4496662)
2021. 04. 11. vasárnap 17:30
Csak nem a Gödöllö melletti?
#280   2021. 04. 12. hétfő 07:41
MILF-shooter MILF-shooter
Ha te írod le a részleteket, akkor nem te vagy a közönség, hanem az olvasó! confused
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2021. 04. 11. vasárnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 11. vasárnap 16:23
Voltunk megint buliban! nyes
Nem fárasztok senkit a részletekkel, mert nem vagytok túlzottan hálás közönség általában ... zavart2
Egyetlen dolgot mesélek el: a velünk szeretkező pár gumi nélkül akarta és úgy vettük észre, hogy a többi pár sem hozott gumit magával. A házigazda sem rakott ki sehova, igaz ez nem is lehet az ő dolga.
Szerintetek nem természetes a gumi a gruppenszexben? confused
#279   2021. 04. 11. vasárnap 17:30
X Törölt felhasználó (4496662)
Csak nem a Gödöllö melletti?
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2021. 04. 11. vasárnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 11. vasárnap 16:23
Voltunk megint buliban! nyes
Nem fárasztok senkit a részletekkel, mert nem vagytok túlzottan hálás közönség általában ... zavart2
Egyetlen dolgot mesélek el: a velünk szeretkező pár gumi nélkül akarta és úgy vettük észre, hogy a többi pár sem hozott gumit magával. A házigazda sem rakott ki sehova, igaz ez nem is lehet az ő dolga.
Szerintetek nem természetes a gumi a gruppenszexben? confused
#278   2021. 04. 11. vasárnap 17:08
zozi28 zozi28
Igen, minden, ismeretlen emberek közötti szexben alap. Legalábbis az lenne a normális.
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2021. 04. 11. vasárnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 11. vasárnap 16:23
Voltunk megint buliban! nyes
Nem fárasztok senkit a részletekkel, mert nem vagytok túlzottan hálás közönség általában ... zavart2
Egyetlen dolgot mesélek el: a velünk szeretkező pár gumi nélkül akarta és úgy vettük észre, hogy a többi pár sem hozott gumit magával. A házigazda sem rakott ki sehova, igaz ez nem is lehet az ő dolga.
Szerintetek nem természetes a gumi a gruppenszexben? confused
#277   2021. 04. 11. vasárnap 16:23
didergo didergo
Voltunk megint buliban! nyes
Nem fárasztok senkit a részletekkel, mert nem vagytok túlzottan hálás közönség általában ... zavart2
Egyetlen dolgot mesélek el: a velünk szeretkező pár gumi nélkül akarta és úgy vettük észre, hogy a többi pár sem hozott gumit magával. A házigazda sem rakott ki sehova, igaz ez nem is lehet az ő dolga.
Szerintetek nem természetes a gumi a gruppenszexben? confused
#276   2017. 12. 16. szombat 02:07
didergo didergo
Hétvégén voltunk egy eszméletlen jó buliban. Sajnos nem mi szerveztük, de nagyon élveztük. eljen

Készülünk a saját bulinkra december végén, de már látom, hogy nagyon magasra állította a mércét ez a múlt heti buli. vigyor5
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: FOFE FOFE
Nyitás ideje: 2006. 03. 31. péntek
Üzenetek: 295db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 01. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!