Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10904   2015. 04. 18. szombat 23:36
shámán shámán
Hát nagyon jol megirtad smile ha ki talált ha nem smile a helyedben én is igy cslekedtem volna smile de ha esetleg lesz kedved folytathatod is smile biztos van még pár emlékezetes pillanatotok smile hajráá
(Ez egy válasz alma100 üzenetére (2015. 04. 18. szombat 20:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 18. szombat 20:28
Próbáltam nem túl sokat szinezni rajta. Ez nem kitalált smile
#10903   2015. 04. 18. szombat 21:22
buferenc buferenc
Jó és izgi történet! Gratulálunk. vigyor2
#10902   2015. 04. 18. szombat 21:10
picilány024 picilány024 VIP
Izgató történet! Grat!! worship
(Ez egy válasz alma100 üzenetére (2015. 04. 18. szombat 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 18. szombat 20:26
Legalább is részleteiben nem. Csak annyit mondott, hogy megtörtént. Amikor rá kérdeztem, hogy hogyan tovább, és hogy szeretné e hogy meg ismételjük hozzám bujt és igent mondott. Elmondta, hogy Laci Pár nap múlva kettesben akar vele találkozni. Azt kérdezte engedem-e. Meg kérdeztem biztos, hogy kettesben legyen? Mosolyogva csókoltuk meg egymást és azt mondta igen. Annak ellenére is, hogy titkon mind ketten tudtuk, hogy ha elmegy a találkozóra újra Laci geciét, fogja nyelni. Másfél évig tartott ez az intim hármas közöttünk. Rengeteg közös gyönyörrel és persze jó pár olyan találkozóval, amin én nem voltam ott. smile
#10901   2015. 04. 18. szombat 20:33
plasticman64 plasticman64
Gratulálok az élményhez!
(Ez egy válasz alma100 üzenetére (2015. 04. 18. szombat 20:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 18. szombat 20:28
#10900   2015. 04. 18. szombat 20:28
alma100 alma100
#10899   2015. 04. 18. szombat 20:26
alma100 alma100
Legalább is részleteiben nem. Csak annyit mondott, hogy megtörtént. Amikor rá kérdeztem, hogy hogyan tovább, és hogy szeretné e hogy meg ismételjük hozzám bujt és igent mondott. Elmondta, hogy Laci Pár nap múlva kettesben akar vele találkozni. Azt kérdezte engedem-e. Meg kérdeztem biztos, hogy kettesben legyen? Mosolyogva csókoltuk meg egymást és azt mondta igen. Annak ellenére is, hogy titkon mind ketten tudtuk, hogy ha elmegy a találkozóra újra Laci geciét, fogja nyelni. Másfél évig tartott ez az intim hármas közöttünk. Rengeteg közös gyönyörrel és persze jó pár olyan találkozóval, amin én nem voltam ott. smile
#10898   2015. 04. 18. szombat 20:25
dogging33 dogging33
Egyre izgalmasabb! smile crazya
(Ez egy válasz alma100 üzenetére (2015. 04. 18. szombat 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 18. szombat 20:20
Összefonódva csókolóztak. Felfalták egymást. Egyértelműen elvesztették a kontrolt a külvilág felé. Mindig is tudtam, hogy Lacinak tetszik a barátnőm, de azt nem hogy ez kölcsönös. Pláne azt nem hogy ennyire. Egymás ajkait szívták. Laci felváltva csókolta a barátnőm ajkát és szopta a melleit. Alig bírta vissza tartani magát, vagyis nem is tudta, mert a következő pillanatban kapkodva félig letolt gatyával feküdt Alma lábai közé és hevesen smárolva tövig nyomta magát belé. Alma felnyögött, de csak egy pillanatra mert Laci a szájára tapadt. Párom mid a két lábát felhúzva simogatta Laci fejét. Majd amikor Laci intenzíven dugni kezdte, két kezével a fenekét markolva még jobban magához. Olyanok voltak, mint egy szenvedélyes szerelmes pár. A farkamat vertem a mámorító látványtól és nem hittem el hogy ez a valóság. A barátnőmet basszák. Ekkor Alma húzott oda magához. Csókolóztunk, és közben Laci erőteljes lökéseitől nyögve hullámzott a teste. A farkam a kezébe vette és verte. Laci közben abba hagyta a és lecsúszva róla a pináját kezdte nyalni. Újra azt suttogta a fülembe, hogy mennyire szeret. Minőségi nyalás volt, mert Alma erre nagyon érzékeny. Éreztem, hogy el fog tőle élvezni. Gyengéden szoptam és markolásztam a melleit, hagyva hogy Laci érvényesüljön. Aztán néhány perccel később elérte őt a beteljesülés. Nyögve szorította a kezem közben a másikkal Laci fejét nyomta oda magához. Teljesen össze omolva feküdt az ágyon kiterülve, elernyedve simogatta Laci fejét aki most már velem együtt csak puszilgatta a testét. Együtt mosolyogtunk a történteken, de nem sokáig mert csörgött a telefon. Lacit keresték. Ki ment a konyhába beszélni. Így mi levegőhöz jutottunk. Először csak néztük egymást aztán át ölelt és meg kérdezte, hogy baj-e ami történt. Természetesen nemet mondtam. Alma elég orál centrikus de akkor nem szopott. Erre rá is kérdeztem. Akkor újra a nyakamba borult és azt mondta vágyik rá. Arra hogy Lacit leszophassa. Közben Laci is visszajött. Ekkor furcsa módon megszólalt a ház előtt álló autóm riasztója. Kinéztem, de nem láttam semmit. Jobbnak láttam, ha lemegyek és ellenőrzöm. Folyt...
#10897   2015. 04. 18. szombat 20:25
alma100 alma100
A hangjából éreztem egy kis félelmet, és egy pillanatra arra is gondoltam, hogy be avatkozom de őszintén szólva izgatott az egész és ugyanakkor azt is tudtam hogy ő még mindig felizgult. - Ne…Kérlek ne… - nyögte a barátnőm két fejbólintás között. Dehogynem!…Nagyon jó csaj vagy… Az első pillanattól kívánlak… Szopjad!... - a barátnőm pedig csak szopott és szopott én pedig majd szétdurrantam az események hatásától. - Mindjárt jön… Nyeld le!...Hallod?...Nyeld! …Nyeld!.. Ekkor Laci teste, lábai görcsösen megfeszültek. Akadozó hangon mégis nyögve parancsolta Almának mit csináljon és mit ne. Két kézzel fogta Alma fejét, aki egyre hangosabban nyöszörgött a hatalmas fasszal a szájában. - Nagyon jó vagy…Nyeld le!…Jön!...Jön!...Gyerünk nyeld!…Most!...Ohhh!...Szívd!... Almát néztem és nem hittem a szememnek. Nyöszörögve teljesítette Laci parancsait. Láttam, hogy Laci az orgazmus hevében ontja a barátnőm szájába a gecijét. Láthatóan félve és perverz izgalommal engedelmeskedett Lacinak. Az utolsó cseppig kiszívta belőle aztán Laci felhúzta őt magához és szájon csókolta. Csókolózni kezdtek. Ekkor én is beléptem. Nem szóltam a látottakról. Laci csak annyit mondott nekem hogy kicsit megkésve érkeztem, és hogy szuper barátnőm van. Laci nem sokára felöltözött és elment. Alma még kikísérte, beszéltek pár szót és elbúcsúztak. Barátnőm akkor még nem mondott a történtekről semmit. Folyt ...
#10896   2015. 04. 18. szombat 20:24
alma100 alma100
Magamra kaptam egy köntöst majd oda szóltam nekik, hogy mindjárt jövök és elindultam. Természetesen odalent semmit sem találtam, minden rendben volt. Siettem is felfelé. Halkan benyitottam a házba majd a sötét folyosón a szobához értem, ami picit nyitva volt. Ahogy megláttam őket azonnal a torkomban dobogott a szívem A barátnőm szopott. Nem akartam meg zavarni őket ezért titkon inkább végig néztem. Laci az ülőgarnitúrán ült. A háttámlának dőlve. Lábait vagy inkább combjait széttárva. Barátnőm előtte térdelve a szőnyegen, a combjai közé simulva szopott. Két kézzel fonta rá magát és nagyokat, mélyen bólogatva szopta szívogatta Laci hatalmas farkát. Tényleg kívánhatta a faszát, mert ilyen hévvel engem sem mindig szopott le akkoriban. Ekkor már én is úgy álltam mit a cövek. Titokban hogy meg ne zavarjam őket vertem a farkam és csak gyönyörködtem bennük. Laci nagyokat sóhajtozva simogatta, fogta Alma fejét. Valószínűleg irányította is, és néha meg is dicsérte milyen jól dolgozik rajta a szájával. Ahogy akkor beszélt vele, új volt számomra és izgalmas, mert addig ez nem volt része a nemi életünknek. - Jó csaj vagy Alma… Jól szopsz nagyon…stb. A barátnőm pedig tényleg jól szopott. Mi több isteni volt! ( ill. ez még most is érvényes ) Ö az a nő aki imádja ha szophat, és nem egyszerűen szereti, imádja ha a szájában van. - Tudom, hogy nyeled a gecit… Szereted? Alma csak bólogatott tovább és nyöszörögve válaszolta, hogy igen. - Az enyémet is szeretnéd? A szádba fogok élvezni! - mondta. Ekkor alma felemelte a fejét és azt mondta neki hogy szereti de csak az enyémet fogadja be. - Olyan nincs - mondta Laci és visszanyomta a fejét. - Szopjál!...Tudom, hogy engedelmes vagy…Most legyél velem is az!... – láttam, hogy nyomja Alma fejét. Most már teljesen ő irányította, szopatta a száját. - Nem lehet… - nyögte Alma. - Dehogynem…Jó kislány vagy!…Szopjál!…Tele fogom verni a szádat!…. Alma nyöszörögve szopott tovább. Folyt ....
#10895   2015. 04. 18. szombat 20:20
alma100 alma100
Összefonódva csókolóztak. Felfalták egymást. Egyértelműen elvesztették a kontrolt a külvilág felé. Mindig is tudtam, hogy Lacinak tetszik a barátnőm, de azt nem hogy ez kölcsönös. Pláne azt nem hogy ennyire. Egymás ajkait szívták. Laci felváltva csókolta a barátnőm ajkát és szopta a melleit. Alig bírta vissza tartani magát, vagyis nem is tudta, mert a következő pillanatban kapkodva félig letolt gatyával feküdt Alma lábai közé és hevesen smárolva tövig nyomta magát belé. Alma felnyögött, de csak egy pillanatra mert Laci a szájára tapadt. Párom mid a két lábát felhúzva simogatta Laci fejét. Majd amikor Laci intenzíven dugni kezdte, két kezével a fenekét markolva még jobban magához. Olyanok voltak, mint egy szenvedélyes szerelmes pár. A farkamat vertem a mámorító látványtól és nem hittem el hogy ez a valóság. A barátnőmet basszák. Ekkor Alma húzott oda magához. Csókolóztunk, és közben Laci erőteljes lökéseitől nyögve hullámzott a teste. A farkam a kezébe vette és verte. Laci közben abba hagyta a és lecsúszva róla a pináját kezdte nyalni. Újra azt suttogta a fülembe, hogy mennyire szeret. Minőségi nyalás volt, mert Alma erre nagyon érzékeny. Éreztem, hogy el fog tőle élvezni. Gyengéden szoptam és markolásztam a melleit, hagyva hogy Laci érvényesüljön. Aztán néhány perccel később elérte őt a beteljesülés. Nyögve szorította a kezem közben a másikkal Laci fejét nyomta oda magához. Teljesen össze omolva feküdt az ágyon kiterülve, elernyedve simogatta Laci fejét aki most már velem együtt csak puszilgatta a testét. Együtt mosolyogtunk a történteken, de nem sokáig mert csörgött a telefon. Lacit keresték. Ki ment a konyhába beszélni. Így mi levegőhöz jutottunk. Először csak néztük egymást aztán át ölelt és meg kérdezte, hogy baj-e ami történt. Természetesen nemet mondtam. Alma elég orál centrikus de akkor nem szopott. Erre rá is kérdeztem. Akkor újra a nyakamba borult és azt mondta vágyik rá. Arra hogy Lacit leszophassa. Közben Laci is visszajött. Ekkor furcsa módon megszólalt a ház előtt álló autóm riasztója. Kinéztem, de nem láttam semmit. Jobbnak láttam, ha lemegyek és ellenőrzöm. Folyt...
#10894   2015. 04. 18. szombat 20:19
alma100 alma100
Az első hármasunk. Fiatalok voltunk. 23-24 évesek. Nagyon szerettük egymást és akkoriban elég féltékeny is voltam rá. Volt egy nagyon jó baráti társaságunk, akikkel szinte mindig együtt voltunk. Olyan banda féle, fiúk lányok. Egy alkalommal nálunk iszogattunk, zenét hallgattunk párommal és egy közös barátunkkal, Lacival. Valószínűleg az ital hatása alá kerülve kicsit jobban ellazultunk. Simogatni majd csókolózni kezdtünk a barátnőmmel. ( majdani feleségemmel ) El is feledkeztünk barátunkról, aki közben elég kellemetlenül érezte magát. Szóvá is tette, hogy lazítsunk, mert ő is ott van és nincs fából. Ezen mindannyian csak nevettünk akkor, nem is sejtve mit indítunk el ezzel. Mind hárman egy nagy francia ágyon feküdtünk. Én az egyik oldalon Laci barátunk a másik oldalon, közöttünk pedig Alma. Nem hagytuk abba egymás izgatását. Barátnőmön az én egyik pólóm volt és egy kis bugyi. A póló alól addigra már kiszabadítva szoptam a hatalmas melleit és a már jócskán benedvesedett punciját ujjaztam. Rövid idő múlva már nyöszörögve verte a kiszabadított kemény farkamat és egyre szenvedélyesebben csókolóztunk. Ekkor vettük észre, hogy közben Laci sem bírt magával. Mellettünk verte a farkát. Amikor ezt mind ketten észrevettük, Laci csak annyit mondott … bocs gyerekek. Fura de mindenki nevetett és nem álltunk le Furcsa addig még soha nem érzett izgalom lett úrrá rajtam és ahogy láttam barátnőmön is. Csókolóztunk, de Alma közben oda-odatekintett a barátunkra is. Láttam rajta mennyire felizgatja az új helyzet. Ekkor Laci meg érintette párom combjait. Simogatni kezdte. Különös, de nem voltam féltékeny és ez még számomra is új volt. Mi több a tudat, hogy hozzá ért felettébb izgató volt. Félig felém fordulva csókoltam szoptam a párom melleit. Bugyiától addigra megszabadítva simogattam a punciját. Aztán megremegett. Laci miatt, aki a fenekét kezdte simogatni. Egymásra néztünk és miközben csókolt, láttam rajta hogy nincs ellenére a dolog. Engem nézett és én némán is éreztem hogy az én engedélyemet kéri. Megkérdeztem, hogy akarja-e. Azt suttogta, hogy nem tudja. Laci a fenekéről közben a melleire tévedt. Barátnőm fátyolos tekintettel engedte, hogy a melleit markolássza és közben a nyakát csókolva testével, álló farkával a meztelen fenekéhez simuljon. A fülembe nyögve azt mondta, hogy szeret és közben huncutul mosolygott. Akkor döntöttem. Oda súgtam neki, hogy fogja meg Laci ágaskodó farkát, és mindezt úgy, hogy Laci is halja. Alma oda fordította a fejét Laci felé. Szinte egymás szájába lihegtek. Egymást nézték a barátnőm pedig hátra nyúlt és megfogta a farkát. A látvány, hogy a szerelmem kezében egy másik férfi farkát látom, akkora sokként ért, de ugyan akkor olyan ismeretlen izgalommal is eltöltött, hogy percekig nem is mozdultam. Csak szemlélője lehettem az eseményeknek. Folyt...
#10893   2015. 04. 18. szombat 14:00
alma100 alma100
Nem lehetetlen smile
(Ez egy válasz Vivi91 üzenetére (2015. 04. 17. péntek 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 17. péntek 10:42
majd 1x szeretnék Én is 1 ilyen férjet finom
#10892   2015. 04. 18. szombat 10:55
Vivi91 Vivi91
#10891   2015. 04. 18. szombat 08:28
nyírboy nyírboy
én lennék a férjed! smile
(Ez egy válasz Vivi91 üzenetére (2015. 04. 17. péntek 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 17. péntek 10:42
majd 1x szeretnék Én is 1 ilyen férjet finom
#10890   2015. 04. 18. szombat 03:05
zenito zenito
Mesélj még,csak ne tegyél minden mondat után felkiáltójelet.
Lehet nyugodtan pontot is használni.
(Ez egy válasz dogging33 üzenetére (2015. 04. 17. péntek 19:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 17. péntek 19:48
worship Sziasztok! Köszi a kérdéseket! Sok könyörgés,több hónap is eltelt,miközbe mindig és mindig minden szex közben a 3 as volt eszemben hogy a szép fiatal jó testű jó formás fenekű páromat egy közép korú vagy egy idősebb pasi szopassa előttem vagy éppen dugja hátulról vagy még ami előttem volt hogy lovagló pózban valakin mozgolódik!Már minden szeretkezésnél könyörögtem neki,volt hogy én könyörögtettem hogy nem fekszek le vele ha nem adja meg nekem amire vágyom!Miközben tudtam hogy ő is akarja,éreztem incselkedett velem miközbe dugtam hátulról szopta az újját,mintha előtte állna valaki!És talán születésnapomra vagy valamire kikönyörögtem hogy gyerünk,menjünk ahhoz a pasihoz!Felhívtam hogy felmennék hozzá mikor tud fogadni,megbeszélnénk a dolgokat,rugalmas volt,egy üdcsi közben megdumáltuk hogy mit szabad és mit nem,úgy gondoltam ne csókolózzanak,nehogy ujra azt váltsa ki belőlem mint akkor,azt is megbeszéltük hogy én kezdem a vetkőztetést csókot,szopatást és majd idővel jöhet ő is!Így is volt,megittam két-három sört,párom két pohár pezsgőt,és go fel a lakásra!Ott is mind hárman pezsgőt ittunk hogy a hangulat jó legyen!Vetkőztettem csókoltam simogattam párom,szívtam a bimbóját rágtam neki,közbe a pasi verte magának szép lassan,térdepelt előttem párom és elkezdett cumizni,kb 10-15 percig cumiztattam és néztem a pasit,hogy élvezi,szóltam neki gyere ide és nyald a párom lucskos pináját miközbe térdepelt és pucsitott a párom!Ő azonnal alá feküdt és nyalta egyre jobban erőteljesebben párom meg egyre vadabbul szopott,aztán ugy éreztem magamban hogy jöhet a folytatás meg merem csinálni és nincs féltékenység,mondtam üljön ő az ágyra és szopja a párom őt miközbe én meg dugom a lucskos pináját hátulról,ugy is volt szopott mint a kis boci ,és meg egyre vadabbul basztam,és csere,engem szopott és a pasi bedugta neki fogta a csipőjét huzta magára magába,verte neki hátulról,mignem kihuzta és a fenekére élvezett egy nagy adag spermát!Nekem sem kellett sok,mondtam élvezni fogok spricceltem az arcára szájába,mindenhova!Na ez volt az első,jó volt élvezetes,izgalmas kalandos/sikerült kikönyörögni/!!!persze utána voltak még sztorik ezzel a csajommal,kb még 3 évig voltunk együtt! crazya bocs a hibákért smile worship
#10889   2015. 04. 18. szombat 00:10
shámán shámán
mno akkor sierult.grat. és utánna rá szokott a dologra? vagy rá szoktatok? mivel azt irtad volt még más hasonlo dolog? és csak idösebb pasikkal dugattad meg? vagy haver ismerös? mesélj nyugottan legalább nem uncsi a topic... és thx....
(Ez egy válasz dogging33 üzenetére (2015. 04. 17. péntek 19:48), amit ide kattintva olvashatsz)
worship Sziasztok! Köszi a kérdéseket! Sok könyörgés,több hónap is eltelt,miközbe mindig és mindig minden szex közben a 3 as volt eszemben hogy a szép fiatal jó testű jó formás fenekű páromat egy közép korú vagy egy idősebb pasi szopassa előttem vagy éppen dugja hátulról vagy még ami előttem volt hogy lovagló pózban valakin mozgolódik!Már minden szeretkezésnél könyörögtem neki,volt hogy én könyörögtettem hogy nem fekszek le vele ha nem adja meg nekem amire vágyom!Miközben tudtam hogy ő is akarja,éreztem incselkedett velem miközbe dugtam hátulról szopta az újját,mintha előtte állna valaki!És talán születésnapomra vagy valamire kikönyörögtem hogy gyerünk,menjünk ahhoz a pasihoz!Felhívtam hogy felmennék hozzá mikor tud fogadni,megbeszélnénk a dolgokat,rugalmas volt,egy üdcsi közben megdumáltuk hogy mit szabad és mit nem,úgy gondoltam ne csókolózzanak,nehogy ujra azt váltsa ki belőlem mint akkor,azt is megbeszéltük hogy én kezdem a vetkőztetést csókot,szopatást és majd idővel jöhet ő is!Így is volt,megittam két-három sört,párom két pohár pezsgőt,és go fel a lakásra!Ott is mind hárman pezsgőt ittunk hogy a hangulat jó legyen!Vetkőztettem csókoltam simogattam párom,szívtam a bimbóját rágtam neki,közbe a pasi verte magának szép lassan,térdepelt előttem párom és elkezdett cumizni,kb 10-15 percig cumiztattam és néztem a pasit,hogy élvezi,szóltam neki gyere ide és nyald a párom lucskos pináját miközbe térdepelt és pucsitott a párom!Ő azonnal alá feküdt és nyalta egyre jobban erőteljesebben párom meg egyre vadabbul szopott,aztán ugy éreztem magamban hogy jöhet a folytatás meg merem csinálni és nincs féltékenység,mondtam üljön ő az ágyra és szopja a párom őt miközbe én meg dugom a lucskos pináját hátulról,ugy is volt szopott mint a kis boci ,és meg egyre vadabbul basztam,és csere,engem szopott és a pasi bedugta neki fogta a csipőjét huzta magára magába,verte neki hátulról,mignem kihuzta és a fenekére élvezett egy nagy adag spermát!Nekem sem kellett sok,mondtam élvezni fogok spricceltem az arcára szájába,mindenhova!Na ez volt az első,jó volt élvezetes,izgalmas kalandos/sikerült kikönyörögni/!!!persze utána voltak még sztorik ezzel a csajommal,kb még 3 évig voltunk együtt! crazya bocs a hibákért smile worship
#10888   2015. 04. 17. péntek 21:15
abirgus abirgus
jó sztori smile
#10887   2015. 04. 17. péntek 19:48
dogging33 dogging33
#10886   2015. 04. 17. péntek 18:38
balazska1980 balazska1980
Köszönet hogy leirtad! Akkor "happy enddel" zárult .... de akkor most mar jöhet a Happy End Extra is wink
(Ez egy válasz dogging33 üzenetére (2015. 04. 17. péntek 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 17. péntek 14:37
Folyt köv:Elmentünk! Nem szóltunk egymáshoz,egész uton hazáig,de mikor haza mentünk fergeteges dgásba kezdtünk,lovagoltattam órákon át ,eljátszottuk hogy közbe cumizza a pasit,sorolhatnám a perverz ötleteket!Rá jöttem hogy a pasinál nem ment és féltékeny voltam!Nem akartam adni a barátnőmet !Telt az idő és én jelentkeztem a pasinál hogy próbáljuk meg ujra!Meg is történt,de akkor már tökéletesen kéjesen perverzen zajlott minden ,barátnőm szopott mindkettőnket,szendvicsbe basztuk a punciját,sorolhatnám!De ez majd legközelebb ha érdekel valakit! wave gondoltam megosztom az első 3 as érzéseit amit kiváltott belőlem anno!
#10885   2015. 04. 17. péntek 18:00
abirgus abirgus
...érdekes sztori....és aztánÍ?
(Ez egy válasz dogging33 üzenetére (2015. 04. 17. péntek 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 17. péntek 14:32
Sziasztok! Egy régi sztorim van , érdemes elolvasni! Kb 8 éve történt,az akkori barátnőm nálam fiatalabb volt 6-7 évvel csinos szexi tökéletes test, cicik,festett szőke haj,barna napbarnított test. Nyáron történ hogy egyre jobban fantáziáltam a 3 asról,mi lenne ha valaki megdugná vagy megcumiztatná előttem???izgatott a gondolat de nagyon!Találtam neten egy 50 év körüli pasit akivel sok sok levelezés után bele mentem hogy ő lenne aki előttem lerendezi a párom!Barátnőmmel kimentünk a Margitszigetre,farmer mini szoknya volt rajta, szandál kis top felső!Felhoztam neki a dolgot/persze szex közben is mikor lovagolt rajtam mindig mondtam milyen lenne ha valakit közbe cumizna? tetszett neki-persze szex közben!Na de így a Margitszigeten mikor felhoztam témának ellenkezett! Közöltem vele/persze felspanolt állapotban és betegesen akarva/hogy ha ma nem szexelünk 3 asban akkor szakítok vele!Ő majdnem hogy sírt,veszekedett velem hogy miért akarok ilyet,és elmondtam neki erről szoktam fantáziálni,és szex közbe ő is bele szokott egyezni,ezért könyörögtem neki! Bele is ment nagyon nagyon nehezen./1-2 óra könyörgés után/Telefonon felhívtam az úrat ,megbeszéltük a talit a háza előtt,megismerkedünk ha nem jövünk be egymásnak akkor tárgytalan ha igen akkor felmegyünk hozzá és megtörténik a dolog!Hát eljutottunk 13 kerbe az úr háza elé,ott állt,a szívem zakatolt vert, a farkam meg egyre jobban duzzadt!Barátnőm is szerintem nagyon izgult,sőt többször mondta az uton ne csináljuk, Kézfogás köszönöés,beszélgetés,voltunk e már 3 asban? ki mit szeret a szexben,stb stb, Párom nem akart felmenni,ezért az úr korrekt volt ,és mondta ott hagy minket beszéljük meg,vagy felmegyünk vagy nem!Én tudtam párrom kéreti magát,ezért kikönyörögtem menjünk fel!Na felis mentünk 2 emelet már a lépcsőházba végem volt,de az pasinak is!Lakásba belépünk és üdcsivel kínál minket.leülünk ő meg velünk szemben!Kérdéseket teszünk fel ő is vissza kérdez,csupa szex kérdések,szívem zakatolt vert,nem bírtam magammmal, fogtam páromat és átöleltem,simogattam,felsőjét felhúztam és megmutattam a cicijét kezdésnek a pasinak nagyon tetszett,és egyből elő vette a farkát hogy csináljunk valamit ő addig veri magának a fotelbe! Smároltam csókolóztam,szívtam párom mellét,erre szoknyát toltam lefele ,és a pasi oda jött nem bírt magával letérdepelt a párom elé és kérdezte elcsukló hangon hogy bekaphatja ő is a mellét?Mondtam igen, szívjad neki nyaljad neki,élveztem ahogy látom hogy egy idegen középkorú pasi szopja nyalja szívja a cicijét a barátnőmnek!Izgalmas volt! Na de,,,,,,,,az ami történ utána elég érdekes volt! A cici nyalakodás után a pasi megkérdi a páromat hogy adja oda a száját csókolni akarja,a párom meg nem szerette volna, láttam rajta,erre én, olyan gondolat jött hogy talán féltékeny lehettem vagy megfordult a világ velem,egy furcsa érzés hogy nem adom a páromat!Mindez másodpercek töredéke alatt,és mondtam hogy most állj!!!!!!!!!!!!!Vége!!! Időre van szükségünk,nem megy,felálltunk felöltöztünk,és-

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 10904db
Utolsó üzenet: 2015. 04. 18. szombat

Hírek

tegnap 12:11
Szilveszteri kaland az ablakban! :) Bár hideg volt, és jó magasan is voltunk, sőt még mi is igyekeztünk lebeszélni a dologról, ám ez sem akadályozta meg Szilveszteri Kalandot abban, hogy néhány izgalmas képet csináljunk nektek. Az utca népe biztos örült ha látta. Tovább a díjátadó... Tovább
2015. 04. 24. péntek 11:13
A hétvégére jó időt mondanak! :) Az időjárás előrejelzés szerint a következő napokban jó idő várható! 24-25 fok is lehet! Pont kellemes idő egy kis szabadtéri meztelenkedéshez! Szóval még nem késtetek le a versenyről. A GG látogatói, és természetesen a szerkesztőség is nagyon... Tovább
2015. 04. 20. hétfő 12:07
The sexporter Egy igazi klasszikus. Mike Foster brillírozik a szállítói szerepkörben. Csak ő nem zöldséget szállít a kofáknak, hanem saját magát, és ezáltal a szexet. Nincs más dolga, mint várni a jobbnál-jobb csajok hívását, házhoz menni, és jól megdugni őket.... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!