Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13281   tegnap 17:21
Dini8505 Dini8505
Élményeim

Lelkes csatlakoztam anno az oldalhoz, rá is írtam minden nőre hogy ismerkedjünk. 10 nőből jó ha 1 válaszolt, de az elutasító nem is élmény volt, mert levelet kaptam. Aztán bővítettem a keresést és jöttek a párok. Elutasítások sora, meg rá is untam a sok képgyűjtögető seggfej férjre. Hetekig be sem léptem. Persze hogy a kíváncsiság visszahajtott, és volt levelem is, egy pár hölgy tagjától. Találkozót ajánlott kapásból, itt laktak/laknak a közelben. Mi bajom lehet? Megadott címen ott voltam a megbeszélt időpontban. Izgultam, izzadtam mert rájöttem hogy nagy lehetett a pofám és belecsöppentem egy házaspár életébe, ők 50-esek, én 20-as (nem előhívő számok). Ott ültek velem szemben az asztalnál és csak beszélgettünk, ők italoztak is. A hölgy eltűnt, a férj témát váltott, mondta hogy nyugodtan dugjam meg az asszonyt. Ekkor visszajött a nő szexi fehérneműben, köpni, nyelni nem tudtam, az asztal meg egyre emelkedett (kézzel nem értem hozzá ha érted mire gondolok). Tudom hogy most le kellene írnom magát a légyottot de rohadt sok karakter lenne én meg unom a pötyögést, ezért inkább megnézem mi a kaja itthon....
#13280   2017. 05. 26. péntek 16:03
Hotwife Hotwife
"....de ez max 5%." Nálunk konkrétan 0%! nyes
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 05. 26. péntek 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 26. péntek 15:35
Persze tudom hogy vannak itt kamu párok is.
De amikor ránk ír akkor nem jut eszébe hogy lehetünk barátai, rokonai, csak amikor már nem vagyunk hajlandóak a kamerába vetkőzni.
Szerintem ezek szimplán unatkozó gyáva álmodozók. Ezek nem merik az asszonynak megmondani mire vágynak, azt hiszik hogy azok a nők, párok akik itt vannak mind könnyűvérűek csak arra vágynak hogy egy ilyen álmodozó megalázza őket azzal hogy szórakozik velük.
Mint mindenhol itt is vannak kivételek, nekünk is vannak jó tapasztalataink, de ez max 5%.
Természetes hogy ilyenek mindig lesznek és olyanok is akik párnak adják ki magukat, ezeket meg kell próbálni kiszűrni.
Van akiről 5 perc alatt kiderül hogy egy tahó, de van aki behúz minket. Tanulunk smile .
#13279   2017. 05. 26. péntek 15:35
BundiLiza BundiLiza
Persze tudom hogy vannak itt kamu párok is.
De amikor ránk ír akkor nem jut eszébe hogy lehetünk barátai, rokonai, csak amikor már nem vagyunk hajlandóak a kamerába vetkőzni.
Szerintem ezek szimplán unatkozó gyáva álmodozók. Ezek nem merik az asszonynak megmondani mire vágynak, azt hiszik hogy azok a nők, párok akik itt vannak mind könnyűvérűek csak arra vágynak hogy egy ilyen álmodozó megalázza őket azzal hogy szórakozik velük.
Mint mindenhol itt is vannak kivételek, nekünk is vannak jó tapasztalataink, de ez max 5%.
Természetes hogy ilyenek mindig lesznek és olyanok is akik párnak adják ki magukat, ezeket meg kell próbálni kiszűrni.
Van akiről 5 perc alatt kiderül hogy egy tahó, de van aki behúz minket. Tanulunk smile .
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 05. 26. péntek 08:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 26. péntek 08:00
Azt se felejtsd el, hogy nem feltétlen a harmadik a hibás. Szerinted onnan nem csalódhatott senki? Tele van a társkereső kamu párosokkal, akik mögött egy beteg férfi áll. Nem mindenki áll le képek után nyomozni, az adatlap is korrektül lehet kitöltve. Aztán a végén kiderül, hogy kamu volt az egész. Szerinted 2-3 ilyen alkalom után, hogy viszonyuljon a férfi a párhoz? Hátha ők lesznek a negyedikek, akik átvágják? Már lehet azért nem megy el, hogy ne érje újra csalódás.
Amíg ilyen beteg emberek vannak szabadon, addig egyik oldalról sem kell csodálkozni, betegek mindenhol vannak. Amíg más a kutya spermáját akarja nyelni, addig nem kell csodálkozni ha a társkeresőben másnak adja ki magát az ott lévő.
Amíg az internet anonimitást ad addig nem kell csodálkozni. Úgy lenne értelme, ha mindenki nyíltan vállalhatná magát. de ebben a világban, amikor sokan a közösségi hálókon fent vannak, amíg a munkahelyek ezek után is nyomoznak, lecsekkolják az illetőt, addig ki meri felvállalni magát? Már pedig ez jobb nem lesz!
Hidd el kicsi ez az ország. tudod simán benne lehet az a pakliban, hogy a harmadik közben rájött, hogy éppen kikhez is akar menni. Lehet rokon, munkatárs, szomszéd, gyerekkori osztálytárs, stb. és nem akarta magát kitenni ennek. Holott lehet jól sült volna el a dolog.
Szóval sok összetevője lehet annak, ha meghiúsul valami. Én továbbra sem látom értelmét a mai világban ennek a fajta társkeresésnek. Túl kevés a pozitív példa a negatívval szemben.
#13278   2017. 05. 26. péntek 12:24
julcsi123 julcsi123
Nem mondjuk azt mi se hogy feltétlenül a harmadik a hibás, ez összetettebb dolog annál.
Viszont azzal vitatkoznánk hogy nincs értelme a társkeresésnek. Aki akarja csinálja és bízunk benne hogy előbb utóbb eredményre is vezet. Ez egy olyan téma ami nem szoktak világgá kürtölni. Ha nekünk összejön, nem vagyok biztos benne hogy mi is megosztanánk mással vagy akár a fórumra beírnánk.

Kitartást és jó keresgélést mindenkinek!
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 05. 26. péntek 08:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Azt se felejtsd el, hogy nem feltétlen a harmadik a hibás. Szerinted onnan nem csalódhatott senki? Tele van a társkereső kamu párosokkal, akik mögött egy beteg férfi áll. Nem mindenki áll le képek után nyomozni, az adatlap is korrektül lehet kitöltve. Aztán a végén kiderül, hogy kamu volt az egész. Szerinted 2-3 ilyen alkalom után, hogy viszonyuljon a férfi a párhoz? Hátha ők lesznek a negyedikek, akik átvágják? Már lehet azért nem megy el, hogy ne érje újra csalódás.
Amíg ilyen beteg emberek vannak szabadon, addig egyik oldalról sem kell csodálkozni, betegek mindenhol vannak. Amíg más a kutya spermáját akarja nyelni, addig nem kell csodálkozni ha a társkeresőben másnak adja ki magát az ott lévő.
Amíg az internet anonimitást ad addig nem kell csodálkozni. Úgy lenne értelme, ha mindenki nyíltan vállalhatná magát. de ebben a világban, amikor sokan a közösségi hálókon fent vannak, amíg a munkahelyek ezek után is nyomoznak, lecsekkolják az illetőt, addig ki meri felvállalni magát? Már pedig ez jobb nem lesz!
Hidd el kicsi ez az ország. tudod simán benne lehet az a pakliban, hogy a harmadik közben rájött, hogy éppen kikhez is akar menni. Lehet rokon, munkatárs, szomszéd, gyerekkori osztálytárs, stb. és nem akarta magát kitenni ennek. Holott lehet jól sült volna el a dolog.
Szóval sok összetevője lehet annak, ha meghiúsul valami. Én továbbra sem látom értelmét a mai világban ennek a fajta társkeresésnek. Túl kevés a pozitív példa a negatívval szemben.
#13277   2017. 05. 26. péntek 08:16
jani27 jani27
Nálunk adatlapon kint van: "Jelenleg nem keresünk", ennek ellenére hetente több jelentkező van. Aki nem csak bejelöl hanem méltat esetleg egy kis ujj koptatással is, annak én is válaszolok. Ha van kedve beszélgetni, nagyon szívesen beszélgetek. Innen az oldalról több sikeres találkozónk is volt, sajnos egyik sem volt hosszú távú, valami mindig közbe jött.
Ha kedvesem újra igent mond találkozókra ugyanúgy ki fogom írni, és ugyan úgy fogok válaszolni. Lesz akinek nemet, de mindenkinek nem lehet igen a válsz. Ez van.
#13276   2017. 05. 26. péntek 08:00
dako84 dako84
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 05. 25. csütörtök 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 25. csütörtök 20:18
Sziasztok!
Úgy tűnik mindenkinek ugyanazok a tapasztalatai. A baj az hogy ezek a férfiak nem mérik fel azt hogy a párok idejét energiáját rontják el.
Előbb utóbb elmegy tőlük a kedvünk, akkor pedig az a néhány aki normális lenne azt is rövid úton elküldjük mert nem hiszünk senkinek sem.
#13275   2017. 05. 25. csütörtök 20:18
BundiLiza BundiLiza
Sziasztok!
Úgy tűnik mindenkinek ugyanazok a tapasztalatai. A baj az hogy ezek a férfiak nem mérik fel azt hogy a párok idejét energiáját rontják el.
Előbb utóbb elmegy tőlük a kedvünk, akkor pedig az a néhány aki normális lenne azt is rövid úton elküldjük mert nem hiszünk senkinek sem.
(Ez egy válasz julcsi123 üzenetére (2017. 05. 25. csütörtök 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 25. csütörtök 18:43
Sziasztok!

Eddig még nem szóltunk a témához hozzá, de érintettek vagyunk mi is. smile
Régóta izgat a dolog minket és pár hónapja el is jutottunk arra hogy keressünk mi is egy pasit és összehozzuk a dolgot. (Előzőleg sokat beszéltünk róla, fantáziálgattunk, volt hogy sokáig szüneteltettük a témát beszéd szintjén is, de aztán újból előhoztuk... )
Egyetértünk sokakkal, hiába van tele az internet szóló férfiakkal, nem könnyű találni olyat akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak és össze tudjuk hangolni időbe a randikat. Mail, chat, képcsere, esetleg telefon - ezekkel viszonylag jól le sikerül szűrni hogy ki az aki szóba jöhet. Aztán egy kávézós tali, utána jöhet az action, vagy valami kis huncutkodás. Tali már volt sok élőbe, de még nem történt semmi 'olyan' dolog. Sajnos olyan a munkánk hogy nem vagyunk annyira rugalmasak, egy héten jó ha egy olyan időpontot tudunk kitűzni ami nekünk jó. Próbálunk korrekten eljárni és ilyenkor ha előre megbeszélünk egy talit valakivel, a hirdetésünket addig szüneteltetjük. (ha tudjuk hogy pár hétig esélyünk sincs talira, addig nem hitegetünk senkit) Sajnos volt egy-két rossz tapasztalat, előre megbeszéltük, majd az illető a tali előtt pár órával lemondta. Talán tényleg közbejött valami, de ilyenkor nekünk az a hét úgymond kuka ilyen szempontból. Mást helyette olyan rövid idő alatt már nincs esélyünk találni. A héten ha minden oké lett volna, egyik jelentkezővel eljutottunk volna már tovább is a kávézáson túl. Már jó pár héttel ezelőtt kitűztünk egy napot, rákészültünk, izgultunk és vártuk, szabit is vettünk ki. Aztán az illetőnek váratlanul közbejött valami aznap reggel… Csalódottak vagyunk, kezdhetjük előről az egészet, újabb hetek, vagy hónapok… De talán adunk neki még egy esélyt, úgy tűnt eddig szimpatikusak vagyunk egymásnak.
A távolsággal mi úgy vagyunk, hogy max 10-30 km tőlünk. Nem tudjuk milyen lesz az akció, de ha bejön akkor akár lehetne rendszeresen is. Messzebbről meg nehezen tudnánk elképzelni. Eddigi tapasztalatunkból kiindulva még közelebbiekkel se könnyű összeegyeztetni, nemhogy messzebb.
#13274   2017. 05. 25. csütörtök 18:43
julcsi123 julcsi123
Sziasztok!

Eddig még nem szóltunk a témához hozzá, de érintettek vagyunk mi is. smile
Régóta izgat a dolog minket és pár hónapja el is jutottunk arra hogy keressünk mi is egy pasit és összehozzuk a dolgot. (Előzőleg sokat beszéltünk róla, fantáziálgattunk, volt hogy sokáig szüneteltettük a témát beszéd szintjén is, de aztán újból előhoztuk... )
Egyetértünk sokakkal, hiába van tele az internet szóló férfiakkal, nem könnyű találni olyat akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak és össze tudjuk hangolni időbe a randikat. Mail, chat, képcsere, esetleg telefon - ezekkel viszonylag jól le sikerül szűrni hogy ki az aki szóba jöhet. Aztán egy kávézós tali, utána jöhet az action, vagy valami kis huncutkodás. Tali már volt sok élőbe, de még nem történt semmi 'olyan' dolog. Sajnos olyan a munkánk hogy nem vagyunk annyira rugalmasak, egy héten jó ha egy olyan időpontot tudunk kitűzni ami nekünk jó. Próbálunk korrekten eljárni és ilyenkor ha előre megbeszélünk egy talit valakivel, a hirdetésünket addig szüneteltetjük. (ha tudjuk hogy pár hétig esélyünk sincs talira, addig nem hitegetünk senkit) Sajnos volt egy-két rossz tapasztalat, előre megbeszéltük, majd az illető a tali előtt pár órával lemondta. Talán tényleg közbejött valami, de ilyenkor nekünk az a hét úgymond kuka ilyen szempontból. Mást helyette olyan rövid idő alatt már nincs esélyünk találni. A héten ha minden oké lett volna, egyik jelentkezővel eljutottunk volna már tovább is a kávézáson túl. Már jó pár héttel ezelőtt kitűztünk egy napot, rákészültünk, izgultunk és vártuk, szabit is vettünk ki. Aztán az illetőnek váratlanul közbejött valami aznap reggel… Csalódottak vagyunk, kezdhetjük előről az egészet, újabb hetek, vagy hónapok… De talán adunk neki még egy esélyt, úgy tűnt eddig szimpatikusak vagyunk egymásnak.
A távolsággal mi úgy vagyunk, hogy max 10-30 km tőlünk. Nem tudjuk milyen lesz az akció, de ha bejön akkor akár lehetne rendszeresen is. Messzebbről meg nehezen tudnánk elképzelni. Eddigi tapasztalatunkból kiindulva még közelebbiekkel se könnyű összeegyeztetni, nemhogy messzebb.
#13273   2017. 05. 24. szerda 22:59
Bayernpaar Bayernpaar
Szia!
Megértem,hogy nem utaztok meszire senki kedéért,de a mi esetünkben kicsit másabb a helyzet.
Mi Németországban élünk és egyrészt itt 200-250km nem távolság,másrészt pedig sokkal kevesebb potenciális partner van itt,mint otthon.Volt már,hogy elmentünk 200km-re egy találkozó miatt és végül nem lett belőle semmi,de ez benne van a paklival.És ez egyáltalán nem zavart,mert így volt megbeszélve.Ha személyes találkozó után valaki nem szeretné a dolgot (mert azért mindenki másképp néz ki élőben,mint a képeken) akkor ennyi volt.Nincsen ezzel semmi gond,de ha valaki behülyíti a másikat akkor az már más téma.Nekünk nem gond,ha utazni kell a találkozó miatt.tudomásul kell venni,hogy külföldön másképp működik,mint otthon.
A probléma azokkal van akik úgyond szórakoznak más emberek idejével.
(Ez egy válasz Cukika69 üzenetére (2017. 05. 24. szerda 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 24. szerda 15:01
Mi nagyon kedveljük a hármas szexet igen...
Viszont kevés embert engedünk magunkhoz közel. Ezen felül, senkiért nem utaznánk nagy távolságra. Sokakkal találkoztunk már, de a személyes találkozó után derült ki, hogy más a levelezés, a telefon és a fotók. Viszont nem mindegy, hogy egy kávézóba ugrunk el, vagy leutazunk -mondjuk- Szegedre és ott derül ki, hogy nem felel meg a másik. Más egy bejáratott kapcsolat, ahol nincs lutri, de idegenhez biztos nem mennénk így el. Volt nálunk is aki eltűnt a találkozó előtt, de nem sokan. A legtöbben a telefonszámuk megadása vagy az arcukat mutató fénykép kérésénél eltűnek. Akikkel ezeken túljutottunk, azok 90%ban mertek is találkozni.
Szóval, legtöbbször nem éri meg egy "vakrandi" a sok-sok utazást és kivett szabadságot.
#13272   2017. 05. 24. szerda 15:01
Cukika69 Cukika69
Mi nagyon kedveljük a hármas szexet igen...
Viszont kevés embert engedünk magunkhoz közel. Ezen felül, senkiért nem utaznánk nagy távolságra. Sokakkal találkoztunk már, de a személyes találkozó után derült ki, hogy más a levelezés, a telefon és a fotók. Viszont nem mindegy, hogy egy kávézóba ugrunk el, vagy leutazunk -mondjuk- Szegedre és ott derül ki, hogy nem felel meg a másik. Más egy bejáratott kapcsolat, ahol nincs lutri, de idegenhez biztos nem mennénk így el. Volt nálunk is aki eltűnt a találkozó előtt, de nem sokan. A legtöbben a telefonszámuk megadása vagy az arcukat mutató fénykép kérésénél eltűnek. Akikkel ezeken túljutottunk, azok 90%ban mertek is találkozni.
Szóval, legtöbbször nem éri meg egy "vakrandi" a sok-sok utazást és kivett szabadságot.
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 05. 24. szerda 06:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 24. szerda 06:14
Velünk is pontosan ez történt néhány hónapja.Szabadságot vettünk ki,hogy létrejöhessen a találka.
Már éppen indultunk volna a találkozó helyszínére amikor jött egy üzenet itt GG.-n,hogy mégsem jó.
Ha nem lépek be indulás előtt vagy pár percel később küldi el,akkor kocsikáztunk volna párszáz Km-tert potyára.
Így aztán maradt nekünk a csalódás és a feleslegesen kivett szabadság.
#13271   2017. 05. 24. szerda 06:14
Bayernpaar Bayernpaar
Velünk is pontosan ez történt néhány hónapja.Szabadságot vettünk ki,hogy létrejöhessen a találka.
Már éppen indultunk volna a találkozó helyszínére amikor jött egy üzenet itt GG.-n,hogy mégsem jó.
Ha nem lépek be indulás előtt vagy pár percel később küldi el,akkor kocsikáztunk volna párszáz Km-tert potyára.
Így aztán maradt nekünk a csalódás és a feleslegesen kivett szabadság.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 05. 23. kedd 18:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 23. kedd 18:50
Szia!
Igen beszélgetünk mással is, de nem mindenki felel meg akivel beszélgetünk. Ami nem feltétlenül ezen urak hibája, hanem a mi kissé talán merev szabályainknak. De ettől mi még őt választottuk, neki adtunk bizalmat. Senkit nem hitegetünk, mindenkinek igazat mondunk, aki nem tetszik annak is aki tetszik annak is. Ahogyan írtam is lett volna más ha időben lemondja de azonnal nem igazán tud jönni senki, legalábbis olyan akivel el tudjuk képzelni nem.
#13270   2017. 05. 23. kedd 18:50
BundiLiza BundiLiza
Szia!
Igen beszélgetünk mással is, de nem mindenki felel meg akivel beszélgetünk. Ami nem feltétlenül ezen urak hibája, hanem a mi kissé talán merev szabályainknak. De ettől mi még őt választottuk, neki adtunk bizalmat. Senkit nem hitegetünk, mindenkinek igazat mondunk, aki nem tetszik annak is aki tetszik annak is. Ahogyan írtam is lett volna más ha időben lemondja de azonnal nem igazán tud jönni senki, legalábbis olyan akivel el tudjuk képzelni nem.
(Ez egy válasz szexistennom üzenetére (2017. 05. 23. kedd 15:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 23. kedd 15:17
Szerintem azt gondolja, aki vissza lép, hogy úgy is beszélgettek 100 másikkal. Én sem tartom fer dolognak, ha nem jelenik meg a megbeszélt helyen a megbeszélt időben a másik fél. Sajnos ezek a visszalépők a komoly, rendes és legfőképpen a nem kamus párok kedvét veszik el, akikkel tényleg lehet ismerkedni, találkozni vagy közelebbről megismerkedni.
#13269   2017. 05. 23. kedd 15:55
masztikan masztikan
Profi megfogalmazás smile Ritka, aki érti a lényegi különbséget.
(Ez egy válasz MyCream üzenetére (2017. 05. 20. szombat 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 20. szombat 22:26
"Ja, és cuckoldnál sokan használják a férj megalázása fogalmat.
Én egyszer sem éreztem megalázva magam, mert ha így lett volna, bele sem kezdünk, hiszen ki szereti megalázni önmagát."

Az amerikaiak abban nagyon jók, hogy képesek mindent verbalizálni.
Már különválasztják az alárendelt férjet (ő a cuckold) és a mellé vagy fölé rendelt férjet (ő a stag).
Előbbi esetben a nő neve hotwife, utóbb vixen vagy hotwife vixen.
A hotwife mindenkivek kefél csak a férjével nem, sőt, van mikor a másik pasi gecijét is kinyalatja magából vele.
A vixen viszont a férje örömére kefél mással. Neki élvez. A harmadik személy csak eszköz a számára.
A stag óvja, vigyázza a vixent, miközben minden szépet és jót biztosít neki, köztük vastag, kemény farkat is valakitől.
A vixen mindig először a staggel kefél, s csak utána mással.
#13268   2017. 05. 23. kedd 15:17
szexistennom szexistennom
Szerintem azt gondolja, aki vissza lép, hogy úgy is beszélgettek 100 másikkal. Én sem tartom fer dolognak, ha nem jelenik meg a megbeszélt helyen a megbeszélt időben a másik fél. Sajnos ezek a visszalépők a komoly, rendes és legfőképpen a nem kamus párok kedvét veszik el, akikkel tényleg lehet ismerkedni, találkozni vagy közelebbről megismerkedni.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 05. 20. szombat 07:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 20. szombat 07:25
Sziasztok!
Sajnos ismét sikerült átverni minket!
Pedig ezzel e sráccal már voltunk, jó is volt ő is lelkes volt az új találka miatt tegnap mégis felültetett minket.
Szerintem nem mérik fel ezek a pasik hogy 1-2 havonta tudunk úgy elszabadulni hogy megoldható legyen. Erre ezt is elrontják.
#13267   2017. 05. 23. kedd 07:50
LeonKatja LeonKatja
Picit javítsátok fel/ki az oldalatokat, hogy Ti is komoLYan vehetőek legyetek wink
Minden jót! smile
(Ez egy válasz párosék üzenetére (2017. 05. 22. hétfő 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 22. hétfő 14:22
Mi voltunk nemegyszer hármasba és utána szinte ojan volt hogy jobban kivántuk egymást de nagyon sok a kamus éscsak ritkán tudunk kapcsolatot teremteni mert nincs hejünk és amikor őszejőtek a dolgok élveztük.
#13266   2017. 05. 23. kedd 06:52
dako84 dako84
Egyébként le merem fogadni, hogy a telefonra fogja fogni. (Bár így most már lehet nem süti el rá.)
De kérem, ha valaki igényes, akkor telefonon is megpróbál normálisan pötyögni. Nem mellesleg az ly és a j nem is egymás mellett vannak, hogy elnyomja őket. A többiről nem is beszélve.
Persze sokan arra fogják, hogy így rövidebb és amúgy is érteni a mondandót. De kérem az egész magyar nyelvtan rendszert le kell degradálni erre az értelmi szintre, hogy a butábbik lények ne legyen kinézve akárhol, ahol írásban kell megnyilvánulni? Lehet anno elment az MSN-en egymás között, meg az emoticon-ok hasonlóan voltak rövidítve.
De aztán persze nem kell csodálkozni, ha az ember visszautasítást kap. Elég kiábrándító. Persze tudom én, alapból nem így ír, bla-bla-bla.
OFF!
(Ez egy válasz szirticápa üzenetére (2017. 05. 22. hétfő 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 22. hétfő 18:13
Ezt nem csodálom!Elolvastad mit írtál??Kisegítő iskola után csoda,hogy szóba állnak veletek.
#13265   2017. 05. 23. kedd 06:09
mk255 mk255
buck circling
(Ez egy válasz szirticápa üzenetére (2017. 05. 22. hétfő 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 22. hétfő 18:13
Ezt nem csodálom!Elolvastad mit írtál??Kisegítő iskola után csoda,hogy szóba állnak veletek.
#13264   2017. 05. 22. hétfő 21:43
jirzi jirzi
Írjál még Kínozzzzzz nyes
(Ez egy válasz párosék üzenetére (2017. 05. 22. hétfő 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Mi voltunk nemegyszer hármasba és utána szinte ojan volt hogy jobban kivántuk egymást de nagyon sok a kamus éscsak ritkán tudunk kapcsolatot teremteni mert nincs hejünk és amikor őszejőtek a dolgok élveztük.
#13263   2017. 05. 22. hétfő 21:42
jirzi jirzi
boxer
(Ez egy válasz omegaaltec üzenetére (2017. 05. 21. vasárnap 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 21. vasárnap 10:35
sajnos vannak másfelé is agresszív emberek, vigyázzatok nagyon!
#13262   2017. 05. 22. hétfő 18:13
szirticápa szirticápa

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 13281db
Utolsó üzenet: tegnap 17:21

Hírek

2017. 05. 18. csütörtök 16:06
Háziasszonyok és a hatalmas fekete farok Dögös feleségek, akikkel meg lehet jelenni. Jól mutatnak a partin, a Merciben. Van az a pénz, és csillogás ami mindennél előbbre való. De csak egy ideig. Ezek a negyvenes feleségek, már mindent megkaptak ami pénzért megvehető. De rendesen már évek óta nem... Tovább
2017. 05. 12. péntek 14:51
Időben szólunk! - Júniusi versenytéma Csajok a csúcson! Itt az ideje, egy jó kis kinti témának! Ezúttal a megszokottnál hamarabb szólunk, hogy mindenki, aki nevezni szeretne, találni tudjon egy olyan időpontot, amikor szép az idő egy kis természetben történő huncutkodásra. Természetesen ha a... Tovább
2017. 05. 10. szerda 12:33
Popsiverseny - eredményhirdetés! Kedves Versenyzők! A múlt havi versenyünkre nagyon sokan neveztetek, és sok, igazán kiváló sorozat indult a legszebb popsiért folyó harcban! Ígéretünkhöz híven, több különdíjat is kiosztunk. Végül a versenyek történetének során rekordszámú, 4 db... Tovább

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!