Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10527   ma 07:20
hariyani hariyani
"úgy mint itt a legtöbb nő és után még vagánykodnak is ezzel,hogy alázták a pasijukat a swingerben!!!"
Ne haragudj,de a párokra a swingerben az a jellemző,hogy EGYÜTT szeretnének megélni valami pluszt,amit kettesben nem tudnak megvalósítani.Az is jellemző,hogy külön-külön nem igazán kalandoznak a klubban.Szerintem azok a párok akik swingerbe járnak,vagy szóló fiút vesznek be harmadiknak,nagyon megbíznak egymásban és nagyon őszinték egymáshoz.Nem valamiféle tulajdonként kezelik a párjukat smile A lúzerek azok a férfiak,akik úgy érzik,hogy ők a királyok és a párjuk maximálisan ki van elégítve a részükről,semmi hiányérzete,vágya sincs.Na az ilyen kapcsolatokra jellemző,hogy anyuka és apuka ezerrel bizonygatja egymásnak a nagy ragaszkodást,közben meg mind a ketten titokban "félrekúrogatnak" crazya Szóval a "lúzerek "szerintem nagyon nagy számban inkább a hazug,őszintétlen kapcsolatokban találhatóak crazya
#10526   ma 07:05
dako84 dako84
Csak azt nem értem, hogy elég friss regisztráló volt, megírta ezt a történetet, aztán törölteti magát. Nem értem a logikát, bár bele tudok képzelni dolgokat.
#10525   ma 05:45
ermy5 ermy5
Egyetértek veled!
Nem csak, hogy nem lett halálra ítélve a kapcsolatunk azzal, hogy a haverral közösen kényeztettük az asszonykámat,hanem pont ellenkezőleg, valami csodás pluszt sikerült adni egymásnak a drágámmal!
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (tegnap 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 23:28
onnantól kezdve,hogy beengedsz még egy embert az ágyadba,halálra van ítélve a kapcsolat,vagy legalább is valami elveszik

Hagy ne értsek egyet ezzel az állítással. Nem tudom, mi lett volna, ha nem történtek volna meg azok a dolgok, amiket leírtam, meg ami kevés látható is belőlük.
De szerintem, szerintünk nem veszett el semmi, lúzernek meg aztán legfőképp nem érzem magam.
Azok mit gondoljanak erről a megállapításodről, akik mondjuk többszörösét vitték véghez a mi "dolgainknak", mert pl havonta járnak swinger klubba, ahol a hölgyet egy este több pasi kényezteti ?
#10524   ma 05:19
csakharmas csakharmas
Szívesen neveznék a Novemberi versenyre, ehhez keresünk versenyzőket...
#10523   tegnap 23:28
alezredes1 alezredes1
onnantól kezdve,hogy beengedsz még egy embert az ágyadba,halálra van ítélve a kapcsolat,vagy legalább is valami elveszik

Hagy ne értsek egyet ezzel az állítással. Nem tudom, mi lett volna, ha nem történtek volna meg azok a dolgok, amiket leírtam, meg ami kevés látható is belőlük.
De szerintem, szerintünk nem veszett el semmi, lúzernek meg aztán legfőképp nem érzem magam.
Azok mit gondoljanak erről a megállapításodről, akik mondjuk többszörösét vitték véghez a mi "dolgainknak", mert pl havonta járnak swinger klubba, ahol a hölgyet egy este több pasi kényezteti ?
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (tegnap 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:23
Hát igen az biztos,hogy valamit nagyon elszúrtál,de szerintem ezt nem érdemes erőltetni,mondjuk ez a dimenzió amúgy is távol tőlem mint a legtöbb embertől onnantól kezdve,hogy beengedsz még egy embert az ágyadba,halálra van ítélve a kapcsolat,vagy legalább is valami elveszik benne aki nem így érzi legbelül az hazudik,ez amolyan velük született lúzer dolog...ezzel nem akarok megbántani senkit a legtöbb lúzer úgysem fogadná el kell nekik,hogy alázzák őket az a nő aki meg ebbe bele megy csak ordas lehet (próbáltam finoman foglmazni) smile úgy mint itt a legtöbb nő és után még vagánykodnak is ezzel,hogy alázták a pasijukat a swingerben!!!sorry de én így gondolom,de azért sok sikert hátha még jól jön ki ebből a kapcsolatotok..
#10522   tegnap 23:17
kisszivpar kisszivpar
Szia. Hááát nem tudom,nekem kicsit átlátszó az,hogy ő 2 hónapig sms-t írkál a faszinak stb.. csak ,hogy téged megleckéztessen. Szerintem ez egy tök jó ürügy neki mindenre te meg megeszed ezt is. Nem megbántani akarlak,de mondhatott volna nemet is mindenre ,mint ahogy te is nemet mondtál a barátnőjének. Ez egy kamuürügy,hogy azért kefélt 3 faszival és küldött el téged a picsába mert........ Én nem hiszek neki. A többi a te dolgod. (nem bántásból mondom ezeket). 1x megleckéztet 1 helyen ok---belefér, de ez így bűzlik .
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 10. 30. csütörtök 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (929830)
2014. 10. 30. csütörtök 22:01
Köszönöm a hozzászólásokat smile jó fejek vagytok. Igazából csak a most kezdők ,vacilálóknak akartam felhívni a figyelmét, hogy figyeljenek nagyon mikor tervezgetnek .Mert egy mondat amire nem figyelünk is átfordíthatja a vágyakat , rémálommá.Mindent kőkeményen leszögezni és ha baki van akkor inkább áljanak le amig megoldjak. Beszéljék ujra a vágyaikat. Semmikèpp ne kényszerítsék a párjukat olyan dologra amit nem akarnak. Bár én nem tettem.De valoszinű hogy ujraélesztettem a dolgot. Ott volt a hiba . Nem kellett volna . A fagyi visszanyalt. Mindenesetre örülök hogy elolvastátok. Remélem óvatosságra intő pêlda. Jó éjt !
#10521   tegnap 19:23
robertosanni robertosanni
Hát igen az biztos,hogy valamit nagyon elszúrtál,de szerintem ezt nem érdemes erőltetni,mondjuk ez a dimenzió amúgy is távol tőlem mint a legtöbb embertől onnantól kezdve,hogy beengedsz még egy embert az ágyadba,halálra van ítélve a kapcsolat,vagy legalább is valami elveszik benne aki nem így érzi legbelül az hazudik,ez amolyan velük született lúzer dolog...ezzel nem akarok megbántani senkit a legtöbb lúzer úgysem fogadná el kell nekik,hogy alázzák őket az a nő aki meg ebbe bele megy csak ordas lehet (próbáltam finoman foglmazni) smile úgy mint itt a legtöbb nő és után még vagánykodnak is ezzel,hogy alázták a pasijukat a swingerben!!!sorry de én így gondolom,de azért sok sikert hátha még jól jön ki ebből a kapcsolatotok..
(Ez egy válasz X üzenetére (tegnap 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 14:08
továbba meggyőződésem hogy pont a hibák amiket ejtettem ,késztették őt ...... de lényegében mindegy ,mint már utaltam rá ,nem panaszkodásként írtam ezt meg.
#10520   tegnap 16:42
csapi123 csapi123
Talán ez az egyetlen (és itt kérek elnézést azoktól akik hasonlókat írtak) olyan történet amiről ennek a fórumnak szólnia kell.
Tanulságos történet, köszönöm hogy megosztottad!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 10. 30. csütörtök 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 10. 30. csütörtök 21:14
Hmm .. Igen sajnos én is ettől tartok, de a gyerkőcök miatt biztos hogy nemfogok srmmi válásba belemenni. Majd ha nagyobbak lesznek.legalább a fiam töltse be 18 at.az mé 10 év.max majd mindketten megoldjuk a szüksegleteinket, ha ugy alakul.persze nem az otthonunkban.Ennyivel tartozom a gyerekeimnek ha bele döglök is .Ők nem szabad hogy megszívják emiatt.
#10519   tegnap 14:08
X Törölt felhasználó (929830)
továbba meggyőződésem hogy pont a hibák amiket ejtettem ,késztették őt ...... de lényegében mindegy ,mint már utaltam rá ,nem panaszkodásként írtam ezt meg.
(Ez egy válasz Párducék üzenetére (tegnap 13:58), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:58
Én szívesem meghallgatnám/elolvasnám a feleséged verzióját is. Nem mintha kételkednék de úgy lenne kerek a történet. Akár itt, akár priviben. Hidd el az mindkettőtöknek jót tenne a továbbiakban. Kitartás!
#10518   tegnap 14:04
Tökéletesen igazad van minden éremnek 2 oldala van.Pont emiatt utaltam arra nem egyszer, hogy vannak pontok ahol hibáztam.Én ezt be is ismerem.
(Ez egy válasz Párducék üzenetére (tegnap 13:58), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:58
Én szívesem meghallgatnám/elolvasnám a feleséged verzióját is. Nem mintha kételkednék de úgy lenne kerek a történet. Akár itt, akár priviben. Hidd el az mindkettőtöknek jót tenne a továbbiakban. Kitartás!
#10517   tegnap 13:58
Párducék Párducék
(Ez egy válasz X üzenetére (tegnap 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:34
Igen lehet hogy van ilyen ,de itt nem ez történt .Bár való igaz egy általad felvázolt helyzetben meglehet hogy igazad van.Ezt nem vitatom.Mivel így is hosszúra sikeredett a történetem leírása,a barátnője témát csak felületesen említettem mivel később pont azzal érvelt hogy én ott nem voltam elővigyázatos és még a közeledésének is elejét kellett volna vennem.Ő pont hogy írtózott attól hogy a barátnőjével akármi is megessen.Egyébkén t akkor még nem élt bi vágyaival az már az újranyitásnál jött.A legmegdöbbentőbb az egészben hogy amikor ujranyitottunk.mindent pontosan megbeszéltünk.Ismerkedtünk párokkal stb.,de igazán nem találtunk megfelelő partnert.ezért tulajdonképpen leis álltunk.Aztán jött az ominózus swingerezési ötlet amit ő vetett fel. Na szerintem ott hibáztam.Ott kezdődtek a problémák.Bár mindent megbeszéltünk mindent ,lefektettük a szabályokat (gondoltam én) mivel ez egy merőben más világ mint amiben addig részünk volt. De már mindjárt az első bulin probléma akdt. Először gondoltam csak egy kicsit elvesztette a kontrollt.Buli,pia ,új arcok.Mindannyiunkal megesik hogy kicsit átlépi a határokat.Igazából pár buli után jöttem rá hogy ez nem véletlen.Mintha direkt kereste volna a lehetőséget arra hogy az ellenkezője töténjen mint amit megbeszéltünk.Egyébként most is férfiként tekint rám.Evvel nincs gond.félre értés ne essék nem egy kis hülye vagyok de, ezt tudom.Az érdekes hogy ugyan megkaptam a leckét úgymond.A pofára esés akkor érte őt amikor szembesült avval hogy a viselkedése és az önző hozzáállása mit váltott ki belőlem. Egy beszélgetésünk alkalmával mikor megkérdezte hogy hogy nem vagyok olyan tüzes és érdeklődő mint előtte,elmondtam hogy egyszerűen nem tudom elfelejteni amit művelt,borzastóan felháborodott hogy nem igaz hogy nem bírom elfelejteni ezt az egészet és ez vezérli életem.Holott ő probálja rendbe hozni amit elrontott.Na mindegy erről ennyit.Azért köszi a hozzászólásod.Nem hülyeség amit írtál de ebben az esetben nem arról van szó.Hangsúlyozom nem az a baj hogy megélte ezen élményeket. Hanem hogy nem ugy tett ahogy megegyeztünk. Más a helyzet azon hölgyeknél akik egyedülállók,de mi pár vagyunk. Párosan nem szabad önzőnek lenni ez alap szerintem.Meglepő hogy nem olyan rég olvastam egy esetről aholugyanez történt csak fordítva. Ott a férj lépett le a swingereken a feleségét otthagyva.
#10516   tegnap 13:52
nyes nyes nyes a lényeg tényleg jó volt.Csak az indíttatás illetve a kivitelezés volt gáz. Főleg ami az eredmény illeti.Ne értsd te is félre bár ,igen kiakasztott a dolog,nem panaszkodni akartam a történettel.inkább felhívni a nagy álmodozók figyelmét ?hogy mennyire a helyén kell kezelni dolgokat.mert hogy még tapasztaltként is érheti meglepi az embert.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (tegnap 13:44), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:44
Fuck-off... komolyan mondom, ennél szórakoztatóbbat mostanában nem olvastam itt a fórumon. Cuckold-interracial-bisex-swinger-cheating... felsorolni sem egyszerű. Másnak hat élet is kevés lenne ehhez, neked meg kijutott a jóból. Az élet napos oldalán.
#10515   tegnap 13:44
greatom greatom
Fuck-off... komolyan mondom, ennél szórakoztatóbbat mostanában nem olvastam itt a fórumon. Cuckold-interracial-bisex-swinger-cheating... felsorolni sem egyszerű. Másnak hat élet is kevés lenne ehhez, neked meg kijutott a jóból. Az élet napos oldalán.
#10514   tegnap 12:28
Azért köszi. Abban is vannak igazságok amit te írtál de nem ebben az esetben.
(Ez egy válasz mongus üzenetére (tegnap 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:05
Szerintem pont a lényeget nem érted és teljesen rosszul látod a helyzeted/helyzeteteket. Már hogyan tekintene rád a feleséged férfiként, ha a te elmondásod szerint a szex pocsék, amikor még állítólag jó volt, akkor sem engedte neked popsiba pl, és arról beszélgettek,hogy hány év múlva fogtok szétköltözni?! Bármilyen laza kapcsolatról is legyen szó, az a minimum,hogy amit megbeszéltek, ahhoz tartja magát mind a két fél. A feleséged lesz.rta,hogy miben állapodtatok meg, de ez a már korábban leírtak miatt van.
A barátnőjét mindenféleképp meg kellett volna dugnod, egész másképp alakult volna az utána lévő időszak. Ez eléggé töketlen viselkedés volt. Lihegsz neki mint egy pincsikutya, ez is az. Hónapokig évekig bújod a netet a fórumokat és arról ábrándozol,hogy más pasik dugják meg a nődet. Ez sem valami férfias szerintem. Alakítsd az életed abba az írányba amit írtam, és majd 1 év múlva írd meg itt a pozitív változást. wink Jó szándékkal írtam amit írtam. wave
#10513   tegnap 12:22
Na mindegy nem érted. Itt az újranyitáskor voltak a gondok. Nem kellett ábrándoznom mert mert azon hogy más dugja őt már rég túl voltunk, ha figyelmesen elolvasod a történet legelejét.A gyerek vállalás előtt minden ment a swingerezésen kívül.Az meg hogy nem fektettem meg a barátnőjét akivel egyébként előtte már voltunk négyesbe,csak én nem akartam egyedül megdugni. Nem gondolom hogy a páromat elvarázsolta volna az ötlet hogy a házassági évford.bulinkon félre kefélek.Amikor ő a fiunkal alszik az emeleten.Pont hogy már azon is kiakadt hogy az a csók eldörrent.Nem tartom magam pincsinek.Egész egyszerűen szerettem neki örömet okozni és ő evvel visszaélt.Ráadásul annak érdekében hogy megleckéztessen. Amiért nem akarok leállni. Na mindegy lehet talán nem világosan fogalmaztam meg a történetet. Én kérek elnézést ha így van.
#10512   tegnap 12:05
mongus mongus
Szerintem pont a lényeget nem érted és teljesen rosszul látod a helyzeted/helyzeteteket. Már hogyan tekintene rád a feleséged férfiként, ha a te elmondásod szerint a szex pocsék, amikor még állítólag jó volt, akkor sem engedte neked popsiba pl, és arról beszélgettek,hogy hány év múlva fogtok szétköltözni?! Bármilyen laza kapcsolatról is legyen szó, az a minimum,hogy amit megbeszéltek, ahhoz tartja magát mind a két fél. A feleséged lesz.rta,hogy miben állapodtatok meg, de ez a már korábban leírtak miatt van.
A barátnőjét mindenféleképp meg kellett volna dugnod, egész másképp alakult volna az utána lévő időszak. Ez eléggé töketlen viselkedés volt. Lihegsz neki mint egy pincsikutya, ez is az. Hónapokig évekig bújod a netet a fórumokat és arról ábrándozol,hogy más pasik dugják meg a nődet. Ez sem valami férfias szerintem. Alakítsd az életed abba az írányba amit írtam, és majd 1 év múlva írd meg itt a pozitív változást. wink Jó szándékkal írtam amit írtam. wave
(Ez egy válasz X üzenetére (tegnap 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:34
Igen lehet hogy van ilyen ,de itt nem ez történt .Bár való igaz egy általad felvázolt helyzetben meglehet hogy igazad van.Ezt nem vitatom.Mivel így is hosszúra sikeredett a történetem leírása,a barátnője témát csak felületesen említettem mivel később pont azzal érvelt hogy én ott nem voltam elővigyázatos és még a közeledésének is elejét kellett volna vennem.Ő pont hogy írtózott attól hogy a barátnőjével akármi is megessen.Egyébkén t akkor még nem élt bi vágyaival az már az újranyitásnál jött.A legmegdöbbentőbb az egészben hogy amikor ujranyitottunk.mindent pontosan megbeszéltünk.Ismerkedtünk párokkal stb.,de igazán nem találtunk megfelelő partnert.ezért tulajdonképpen leis álltunk.Aztán jött az ominózus swingerezési ötlet amit ő vetett fel. Na szerintem ott hibáztam.Ott kezdődtek a problémák.Bár mindent megbeszéltünk mindent ,lefektettük a szabályokat (gondoltam én) mivel ez egy merőben más világ mint amiben addig részünk volt. De már mindjárt az első bulin probléma akdt. Először gondoltam csak egy kicsit elvesztette a kontrollt.Buli,pia ,új arcok.Mindannyiunkal megesik hogy kicsit átlépi a határokat.Igazából pár buli után jöttem rá hogy ez nem véletlen.Mintha direkt kereste volna a lehetőséget arra hogy az ellenkezője töténjen mint amit megbeszéltünk.Egyébként most is férfiként tekint rám.Evvel nincs gond.félre értés ne essék nem egy kis hülye vagyok de, ezt tudom.Az érdekes hogy ugyan megkaptam a leckét úgymond.A pofára esés akkor érte őt amikor szembesült avval hogy a viselkedése és az önző hozzáállása mit váltott ki belőlem. Egy beszélgetésünk alkalmával mikor megkérdezte hogy hogy nem vagyok olyan tüzes és érdeklődő mint előtte,elmondtam hogy egyszerűen nem tudom elfelejteni amit művelt,borzastóan felháborodott hogy nem igaz hogy nem bírom elfelejteni ezt az egészet és ez vezérli életem.Holott ő probálja rendbe hozni amit elrontott.Na mindegy erről ennyit.Azért köszi a hozzászólásod.Nem hülyeség amit írtál de ebben az esetben nem arról van szó.Hangsúlyozom nem az a baj hogy megélte ezen élményeket. Hanem hogy nem ugy tett ahogy megegyeztünk. Más a helyzet azon hölgyeknél akik egyedülállók,de mi pár vagyunk. Párosan nem szabad önzőnek lenni ez alap szerintem.Meglepő hogy nem olyan rég olvastam egy esetről aholugyanez történt csak fordítva. Ott a férj lépett le a swingereken a feleségét otthagyva.
#10511   tegnap 12:01
A töténetemtől teljesen függetlenül ,igen is jó a többes és jó ha azt a párjával közösen tudja átélni az ember.Együtt megélni ,egymásnak addni és látni hogy élvezi.És igen ennek ellenére izgat ha megdugják a feleségem de csak ha ez előttem, illetve a részvételemmel történik. vigyor2
#10510   tegnap 11:54
Egyébként az emített bulin nem tébláboltam nincstelenül, pont hogy írtam is, idézem : "Na mindegy gondoltam akkor én is elfoglalom magam . Sajnos nem sikerült tul jol. Nem voltam oda a helyzetért ,mert nekem hiába jön akármilyen bombázó én a párommal együtt tudom csak élvezni a többest vagy akármit is." de mindkét esetben sajnos elég tré szex partnereket fogtam ki.Tehát nem voltam rest,de nem mondom hogy életem legnjobb aktusai voltak.
(Ez egy válasz mongus üzenetére (tegnap 09:31), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:31
Jól láttad a történeted elején,hogy nagy jelentősége volt annak,hogy átmentetek a bi feleséged barátnőjéhez, akiről előre szólt neked,hogy hajt rád. Ezzel,hogy nem dugtad meg a csajt, megbántottad őt is, a feleséged pedig lejárattad,hogy ilyen balfasz férje van!
Gyakorlatilag innentől kezdve, (vagy már régebb óta) nem tekint rád férfiként, nem tud férfiként kezelni téged a kapcsolatban. Futsz utána mint egy pincsikutya, bármit megtehet veled, még szép,hogy kiéli a vágyait, ha ráadásul még te is szorgalmazod ezeket. Egy swinger buliban ahelyett,hogy ledugtál volna 1-2 jó csajt, befordulva tébláboltál, amíg őt többen partyba vágják! Sajnos azt kell mondjam,hogy a csajod sokkal tökösebb mint te!

Szerintem menthető még a dolog, azt kell elérned a feleségednél,hogy férfiként tudjon rád felnézni. Mert jelenleg te egy pincsikutya vagy neki, bárhova megy, te úgyis követed, bármit csinál bárkivel, te úgyis ott fogsz lihegni a sarkában.
Legyél vele normális, beszéljetek egymással őszintén, de az az alap,hogy beújítasz egy csinos fiatal szexpartnert/szeretőt, és vele elfelejted az utóbbi időszak rossz emlékeit. Egyáltalán nem baj ha azt látja rajtad a feleséged,hogy kellesz más nőnek is. Arra különösen figyelj,hogy csinálj pár olyan dolgot is vele, amit a feleségeddel pl soha eddig. A saját életed tedd jobbá elsőkörben, és amikor azt látja rajtad a feleséged,hogy kiegyensúlyozott vagy, jól érzed magad a bőrödben, akkor fel fogod kelteni az érdeklődését irántad.
#10509   tegnap 11:34
(Ez egy válasz mongus üzenetére (tegnap 09:31), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:31
Jól láttad a történeted elején,hogy nagy jelentősége volt annak,hogy átmentetek a bi feleséged barátnőjéhez, akiről előre szólt neked,hogy hajt rád. Ezzel,hogy nem dugtad meg a csajt, megbántottad őt is, a feleséged pedig lejárattad,hogy ilyen balfasz férje van!
Gyakorlatilag innentől kezdve, (vagy már régebb óta) nem tekint rád férfiként, nem tud férfiként kezelni téged a kapcsolatban. Futsz utána mint egy pincsikutya, bármit megtehet veled, még szép,hogy kiéli a vágyait, ha ráadásul még te is szorgalmazod ezeket. Egy swinger buliban ahelyett,hogy ledugtál volna 1-2 jó csajt, befordulva tébláboltál, amíg őt többen partyba vágják! Sajnos azt kell mondjam,hogy a csajod sokkal tökösebb mint te!

Szerintem menthető még a dolog, azt kell elérned a feleségednél,hogy férfiként tudjon rád felnézni. Mert jelenleg te egy pincsikutya vagy neki, bárhova megy, te úgyis követed, bármit csinál bárkivel, te úgyis ott fogsz lihegni a sarkában.
Legyél vele normális, beszéljetek egymással őszintén, de az az alap,hogy beújítasz egy csinos fiatal szexpartnert/szeretőt, és vele elfelejted az utóbbi időszak rossz emlékeit. Egyáltalán nem baj ha azt látja rajtad a feleséged,hogy kellesz más nőnek is. Arra különösen figyelj,hogy csinálj pár olyan dolgot is vele, amit a feleségeddel pl soha eddig. A saját életed tedd jobbá elsőkörben, és amikor azt látja rajtad a feleséged,hogy kiegyensúlyozott vagy, jól érzed magad a bőrödben, akkor fel fogod kelteni az érdeklődését irántad.
#10508   tegnap 11:03
csibi79 csibi79
Érdekes történet voltköszi,hogy megosztottad
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 10. 30. csütörtök 21:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 10. 30. csütörtök 21:59
Köszönöm a hozzászólásokat smile jó fejek vagytok. Igazából csak a most kezdők ,vacilálóknak akartam felhívni a figyelmét, hogy figyeljenek nagyon mikor tervezgetnek .Mert egy mondat amire nem figyelünk is átfordíthatja a vágyakat , rémálommá.Mindent kőkeményen leszögezni és ha baki van akkor inkább áljanak le amig megoldjak. Beszéljék ujra a vágyaikat. Semmikèpp ne kényszerítsík a párjukat olyan dologra amit nem akarnak. Bár én nem tettem.De valoszinű hogy ujraélesztettem a dolgot. Ott volt a hiba . Nem kellett volna . A fagyi visszanyalt. Mindenesetre örülök hogy elolvstátokok

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 10527db
Utolsó üzenet: ma 07:20

Hírek

2014. 10. 15. szerda 12:04
Itt a GoldenGate 3D mozi! Megnyitja kapuit a Goldengate3D mozi, ahol a többiekkel együtt nézheted a legjobb erotikus filmeket, mely jó alkalmat adhat az ismerkedésre. Lépj be te is, és éld át az internet új dimenzióját, találkozz a többiekkel 3D-ben! A mozit a GG utcán... Tovább
2014. 10. 14. kedd 15:19
Az erkölcstelen amatőr csajok akik imádják a faszt Basszál még! Ez lehet a jelmondata azoknak a dögös, gátlástalan kis magyar ribiknek, akik mindenkivel és mindenhol megdugatják magukat. Legyen az a Dunapart, egy lakótelepi fürdőszoba, vagy egy erdei pihenőhely. Attól sem riadnak vissza, hogy egy sörösüveget... Tovább
2014. 10. 09. csütörtök 10:47
Felkészülni! Novemberi versenytémánk: "Gruppen!" Kicsit előbb szólunk most, hogy fel tudjatok készülni! Ezúttal azokhoz fordulunk, akik kicsit bevállalósabbak, bátrabbak, szeretnek bevonni másokat is az intim pillanataikba, és meg is örökítenék számunkra egy hármast, négyest, vagy akár többest! Még... Tovább

Belépés -
Timi1 belépett
Belépés -
Timi1 belépett
Belépés -
Timi1 belépett
Belépés -
Timi1 belépett
Belépés -
Timi1 belépett

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!