Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12904   tegnap 21:58
jirzi jirzi
Le a kalappal.Nem semmi szervezés kellett ehhez smile Ja és a leírás is jó
(Ez egy válasz fiatalpar2730 üzenetére (tegnap 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 21:16
sziasztok. első hármas élmény....igaz nem feleségem csak barátnő,de régóta beszélgettünk a hármas témárol izgatta is a dolog ha sex közbe felhoztam borzasztó nedves lett! de valahogy soha nem mondta ki h keressünk valakit ha én felhoztam láthatóan izgatta de aztmondta nemtudja mit hozna ki belölle fél hogy elhagynám utána stb stb...... végül elhatároztam hogy meglepem egy sráccal teljesen spontán elmentünk welneselni most hétvégére egy helyre hotelszobát vettünk ki (nem volt újdonság mert sürün járunk ) itt GG-n kerestem neki titokban egy pasit 2 hónapos szervezés baromi nehéz volt és sokan akik irtak h benne vannak nem irtak vissza és sorolhatnám....!!!! meglett a srác elözöleg taliztam vele megbeszéltük hogy lesz és megtörtént :P erkélyes szoba volt direkt persze nyes feljöttünk welnessböl a szobába letusoltam majd a lány is és mig tusolt a srácot felhoztam (meg volt besz h lent vár ) kivittem az erkélyre majd ott ált készenlétben,végzett a lány kijött és mielött kinézne az ablakon nekiestem az ágyon bekötöttem a szemét (IMÁDJA EZ SEM VOLT UJDONSÁG) közbe a srác bejött a szobába az erkélyröl ami sajnos nem ment hangtalnul kérdezte mi volt ez nyes elrendeztem h a szomszédok biztos majd oda térdelt elé az ágyon ahogy meg volt beszélve és áttvete a puncinyalást... én életembe még ilyen kemény nem voltam ahogy ezt láttam az egészet....... én abban a pillanatban csokot adtam a lány szájjára hát egy pillanatra megrendült és le akarta venni a sálat de éreztem rajta h beleremeg az izgalomba és nemtudja mi történik és mit tegyen még a kis lábait is összezárta mondtam neki adjon csokot és élvezze és hogy nagyon szeretem.... majd elkezdtünk csokolozni és a lábacskák ujra szétnyiltak és a sráv folytatta szabályossan remegett az izgalomtol a lány 1-2 perc elteltével a srác (Gumiba) betette neki és lassan elkezdte dugni a kis punciját elképesztöen izgató volt leirhatatlan én pedig a szájjába adtam de szégyen ide vagy oda nem sokáig birtam és a szájjába mentem pillanatok alatt a lány is utánnam nemsokkal elment végül.... a sál végig fent volt a srác a gumiba élvezett tudtam h testi érintkezést nem akar a lány a srác felültözött és elment mi ott feküdtünk az ágyon és kis idő elteltével iszonyatossat keféltünk...... smile
#12903   tegnap 21:16
fiatalpar2730 fiatalpar2730
sziasztok. első hármas élmény....igaz nem feleségem csak barátnő,de régóta beszélgettünk a hármas témárol izgatta is a dolog ha sex közbe felhoztam borzasztó nedves lett! de valahogy soha nem mondta ki h keressünk valakit ha én felhoztam láthatóan izgatta de aztmondta nemtudja mit hozna ki belölle fél hogy elhagynám utána stb stb...... végül elhatároztam hogy meglepem egy sráccal teljesen spontán elmentünk welneselni most hétvégére egy helyre hotelszobát vettünk ki (nem volt újdonság mert sürün járunk ) itt GG-n kerestem neki titokban egy pasit 2 hónapos szervezés baromi nehéz volt és sokan akik irtak h benne vannak nem irtak vissza és sorolhatnám....!!!! meglett a srác elözöleg taliztam vele megbeszéltük hogy lesz és megtörtént :P erkélyes szoba volt direkt persze nyes feljöttünk welnessböl a szobába letusoltam majd a lány is és mig tusolt a srácot felhoztam (meg volt besz h lent vár ) kivittem az erkélyre majd ott ált készenlétben,végzett a lány kijött és mielött kinézne az ablakon nekiestem az ágyon bekötöttem a szemét (IMÁDJA EZ SEM VOLT UJDONSÁG) közbe a srác bejött a szobába az erkélyröl ami sajnos nem ment hangtalnul kérdezte mi volt ez nyes elrendeztem h a szomszédok biztos majd oda térdelt elé az ágyon ahogy meg volt beszélve és áttvete a puncinyalást... én életembe még ilyen kemény nem voltam ahogy ezt láttam az egészet....... én abban a pillanatban csokot adtam a lány szájjára hát egy pillanatra megrendült és le akarta venni a sálat de éreztem rajta h beleremeg az izgalomba és nemtudja mi történik és mit tegyen még a kis lábait is összezárta mondtam neki adjon csokot és élvezze és hogy nagyon szeretem.... majd elkezdtünk csokolozni és a lábacskák ujra szétnyiltak és a sráv folytatta szabályossan remegett az izgalomtol a lány 1-2 perc elteltével a srác (Gumiba) betette neki és lassan elkezdte dugni a kis punciját elképesztöen izgató volt leirhatatlan én pedig a szájjába adtam de szégyen ide vagy oda nem sokáig birtam és a szájjába mentem pillanatok alatt a lány is utánnam nemsokkal elment végül.... a sál végig fent volt a srác a gumiba élvezett tudtam h testi érintkezést nem akar a lány a srác felültözött és elment mi ott feküdtünk az ágyon és kis idő elteltével iszonyatossat keféltünk...... smile
#12902   2017. 02. 21. kedd 22:16
triple play triple play
Nem vagy egyedül. Mi szeretjük, és azt is amit ketten művelünk a kedvesemmel. Szeretem látni az arcát mikor a véghajránk után remegve, szinte önkívületben megpihen és percekig mozdulatlanúl fekszik. circling
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2017. 02. 21. kedd 13:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 21. kedd 13:51
Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a masszírozás/videózás "hülyeségemmel" .
Jó tudni.
#12901   2017. 02. 21. kedd 13:51
alezredes1 alezredes1
Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a masszírozás/videózás "hülyeségemmel" .
Jó tudni.
(Ez egy válasz triple play üzenetére (2017. 02. 20. hétfő 23:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 20. hétfő 23:24
Sziasztok, eddig csak nézelődtünk, olvasgattunk de gondoltam mi is hozzászólunk. Nekünk van egy masszőr barátunk aki több mint 2 éve jár hozzánk. Minden alkalommal frissítő masszázsal kezdi de már ezt is izgatóan csinálja. Számomra izgató nézni mikor egy meztelen férfi simogatja, masszírozza a kedvesem beolajozott testét. Mikor ennek vége ezt követi egy intim masszázs amitől a kedvesem tejesen felizgul és orgazmust, orgazmusokat él át, amit persze én videózok. Ezután hármasban szeretkezünk. Sajnos mostanában nem nagyon van időnk hogy találkozzunk vele pedig nagyon jó partner. Mindenkinek egy ilyen privát masszőrt kívánok! Gyengéd, türelmes, figyelmes és nem követelőző. Tiszteletben tartja hogy mi egy pá vagyunk és nem kezd önálló akciókba. Üdv.
#12900   2017. 02. 20. hétfő 23:24
triple play triple play
Sziasztok, eddig csak nézelődtünk, olvasgattunk de gondoltam mi is hozzászólunk. Nekünk van egy masszőr barátunk aki több mint 2 éve jár hozzánk. Minden alkalommal frissítő masszázsal kezdi de már ezt is izgatóan csinálja. Számomra izgató nézni mikor egy meztelen férfi simogatja, masszírozza a kedvesem beolajozott testét. Mikor ennek vége ezt követi egy intim masszázs amitől a kedvesem tejesen felizgul és orgazmust, orgazmusokat él át, amit persze én videózok. Ezután hármasban szeretkezünk. Sajnos mostanában nem nagyon van időnk hogy találkozzunk vele pedig nagyon jó partner. Mindenkinek egy ilyen privát masszőrt kívánok! Gyengéd, türelmes, figyelmes és nem követelőző. Tiszteletben tartja hogy mi egy pá vagyunk és nem kezd önálló akciókba. Üdv.
#12899   2017. 02. 20. hétfő 21:14
suisil suisil VIP
Sziasztok! Úgy gondolom nem ennyire fekete vagy fehér a történet, nem azért lett másé mert jót dugtak, azért ennél több van mögötte wave Kata voltam.
(Ez egy válasz mr75 üzenetére (2017. 02. 20. hétfő 21:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 20. hétfő 21:06
Csak azt viszik el akit el lehet.De ez akkor is megtörténhet ha nincs a hármas!
#12898   2017. 02. 20. hétfő 21:06
mr75 mr75
Csak azt viszik el akit el lehet.De ez akkor is megtörténhet ha nincs a hármas!
(Ez egy válasz man2000 üzenetére (2017. 02. 20. hétfő 09:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 20. hétfő 09:11
Sziasztok!! Na látod ettől tartok én is!! Nem szóltam bele de ettől tartok én mindig!! Űdv
#12897   2017. 02. 20. hétfő 11:03
Glob112 Glob112
eljen eljen eljen
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 20. hétfő 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 20. hétfő 10:26
Ha megbízol a párosban és meg tudjátok beszélni hamar túl esek rajta. Én legalábbis átgondoltan és rájöttem hogy pontosan ezt akartam. Amit én egyedül esetleg nem tudtam neki megadni azt ketten igen. Szeretném hogy Ő a lehető legnagyobb élményben részesüljön.
#12896   2017. 02. 20. hétfő 10:26
BundiLiza BundiLiza
Ha megbízol a párosban és meg tudjátok beszélni hamar túl esek rajta. Én legalábbis átgondoltan és rájöttem hogy pontosan ezt akartam. Amit én egyedül esetleg nem tudtam neki megadni azt ketten igen. Szeretném hogy Ő a lehető legnagyobb élményben részesüljön.
(Ez egy válasz man2000 üzenetére (2017. 02. 20. hétfő 09:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 20. hétfő 09:11
Sziasztok!! Na látod ettől tartok én is!! Nem szóltam bele de ettől tartok én mindig!! Űdv
#12895   2017. 02. 20. hétfő 09:11
man2000 man2000
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 17. péntek 06:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 17. péntek 06:39
Megtörtént. Nagyon nagy élmény volt. Soha nem láttam még a páromat ekkorát és ennyit élvezni. Ez volt a cél. Nagyon kitartó volt a beszállónk, talàn ez talán a hejzettől alakult így a dolog. Kicsit felemás érzésem van. Jó volt látni az élvezetét, ugyanakkor kicsit frusztrált hogy én ezt nem tudtam eddig kihozni belőle. Pedig éppen ez volt a cél. Voltatok ilyen helyzetben?
#12894   2017. 02. 19. vasárnap 19:27
LeonKatja LeonKatja
Nekünk egy másik oldalon egy (szerintem félrészeg) nő magyarázta el a tutit a gaz férfiakról, mert a szuper swingeres életüket felrúgta az idegen punciszag, és apu lecserélte őt, és hogy nekünk hogyan is kéne az életünket védeni ebben a fertőben. nyes
Igen, ahogy előttem is írták, nem biztos, hogy ettől ment szét a kapcsolat. Swinger ide, vagy oda, minden kommunikáció kérdése.
Jelen esetben lehet, hogy apunak a napi tisztálkodáson kívül jobban oda kellett volna figyelnie magára....mert a levélből az jön le, hogy egy jobb pasi lenyúlta az asszonyt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1583302)
2017. 02. 19. vasárnap 18:10
Sziasztok! Ma egy érdekes levelet kaptam, majd besírtam rajta ez meg kell osztanom , persze név nélkül.
Jó persze van talán igazságtartalma is de úgy érzem hogy a kedves levélíró járhatott így... Persze benne van a pakliban, de szerintem benne van az úgy is hogy egyáltalán nem játszotok ilyetén játékokat...
"Lóba asszonyba ne bíz!
Vigyázz hogy dugatod az asszonyt..tudják ezek mi hány méter elejébe még kéretik is magukat, aztán megízlelik a másik farkat addig jár a korsó a kútra még el nem törik..jön egy jó pasi úgy beveri neki hogy a szeme is felakad csak azt veszed észre el is vitte tőled, Van ezeknek eszük nyugi, más fasz kell nem elég a férj farka és még kéreti is magát, na majd meglátod addig baszatod addig míg le nem fog lépni valamelyikkel, Gondolkozz, nem is elég neki hogy egy férfi tiszta legyen és ápolt, még válogat is smile Mintha élete szerelmét keresné. Na csak óvatosan figyelj oda hidd el nekem."

Vélemény?
#12893   2017. 02. 19. vasárnap 18:52
BundiLiza BundiLiza
Szerintünk is pont az a lényeg hogy ketten legyünk a hölggyel nem az hogy másik kell neki. A kettő teljesen más.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Ma egy érdekes levelet kaptam, majd besírtam rajta ez meg kell osztanom , persze név nélkül.
Jó persze van talán igazságtartalma is de úgy érzem hogy a kedves levélíró járhatott így... Persze benne van a pakliban, de szerintem benne van az úgy is hogy egyáltalán nem játszotok ilyetén játékokat...
"Lóba asszonyba ne bíz!
Vigyázz hogy dugatod az asszonyt..tudják ezek mi hány méter elejébe még kéretik is magukat, aztán megízlelik a másik farkat addig jár a korsó a kútra még el nem törik..jön egy jó pasi úgy beveri neki hogy a szeme is felakad csak azt veszed észre el is vitte tőled, Van ezeknek eszük nyugi, más fasz kell nem elég a férj farka és még kéreti is magát, na majd meglátod addig baszatod addig míg le nem fog lépni valamelyikkel, Gondolkozz, nem is elég neki hogy egy férfi tiszta legyen és ápolt, még válogat is smile Mintha élete szerelmét keresné. Na csak óvatosan figyelj oda hidd el nekem."

Vélemény?
#12892   2017. 02. 19. vasárnap 18:25
ktina ktina
Szerintünk ,aki ilyen levelet ír ,azt már a hármastól függetlenül is csalják.Úgyhogy nincsen jelentősége a dolognak.
Nálunk ilyen fel sem vetődik ,mert semmi értelme sem lenne .
üdv!Ktina
"Lóba asszonyba ne bíz!

Vélemény?
#12891   2017. 02. 19. vasárnap 18:10
X Törölt felhasználó (1583302)
"Lóba asszonyba ne bíz!

Vélemény?
#12890   2017. 02. 19. vasárnap 17:12
alezredes1 alezredes1
No igen, ha így volt, akkor ez nem jó, ha csak megdugta, mert épp nem volt más dolga, az nem fasza.
Igen, ki tudja mutatni, és ki is kéne mutatnia a harmadiknak, ha nem csak egy numerára jött, negyed órára.
Igen, paskolja simizze meg a fenekét, (felöltözve vagy nem, mindegy), igen, ölelje át, simizze a ciciket, és igen, ne csak az italért nyúlkáljon, hanem nyúlkáljon a farmerjába, ha az már nincs rajta, akkor a bugyijába.
Ezzel tényleg megnövelheti a lány önbizalmát, meg izgisebb is a dolog.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 19. vasárnap 13:19
Az első találkozás éppen azért van hogy kiderüljön tetszünk e egymásnak. Itt is éppen ez volt a srác azt mondta tetszik neki a párom, de ez nem jött le a tetteiből a nézéséből stb. Párom ennek ellenére belement a szexbe bízva benne hogy közben feltüzelődik a meztelenségtől stb. De sajnos ez sem következett be. Ha már eljutunk idáig akkor olyan valaki legyen az akivel esetleg többször összejövünk akin látszik hogy bejön neki a kedvesem. Az hogy a szemével már vetkőztetné, hogy mohón belefal ahová csak tud. Nem pedig csak úgy tessék lássék ha már itt vagyunk megduglak módjára. Ez szerintem el tudja venni egy nő kedvét az ilyesmitől, az önbizalmáról ne is beszéljünk. Ennek ellenére most is azt mondom nagy élmény volt első tapasztalatnak tökéletes.
#12889   2017. 02. 19. vasárnap 15:37
HenZol HenZol
Gyakran fantazialok rola hogy megdugnak ferjem elott ! : )
#12888   2017. 02. 19. vasárnap 13:19
BundiLiza BundiLiza
Az első találkozás éppen azért van hogy kiderüljön tetszünk e egymásnak. Itt is éppen ez volt a srác azt mondta tetszik neki a párom, de ez nem jött le a tetteiből a nézéséből stb. Párom ennek ellenére belement a szexbe bízva benne hogy közben feltüzelődik a meztelenségtől stb. De sajnos ez sem következett be. Ha már eljutunk idáig akkor olyan valaki legyen az akivel esetleg többször összejövünk akin látszik hogy bejön neki a kedvesem. Az hogy a szemével már vetkőztetné, hogy mohón belefal ahová csak tud. Nem pedig csak úgy tessék lássék ha már itt vagyunk megduglak módjára. Ez szerintem el tudja venni egy nő kedvét az ilyesmitől, az önbizalmáról ne is beszéljünk. Ennek ellenére most is azt mondom nagy élmény volt első tapasztalatnak tökéletes.
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 12:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 19. vasárnap 12:47
Szerintem ha majd többedjére fogadjátok ezt a barátotokat, kicsit elmúlik a feszültsége.
Akkor majd úgy fog rajongani a párodért, mint Te magad.
Akkor majd úgy fog "odalenni" a csajodért, hogy Ő, és Te magad is meg fogsz lepődni.
Amikor majd a barátotok úgy fog viselkedni, hogy magad fogod viszontlánti benne, az lesz az igazi, szerintem.
#12887   2017. 02. 19. vasárnap 12:47
alezredes1 alezredes1
Szerintem ha majd többedjére fogadjátok ezt a barátotokat, kicsit elmúlik a feszültsége.
Akkor majd úgy fog rajongani a párodért, mint Te magad.
Akkor majd úgy fog "odalenni" a csajodért, hogy Ő, és Te magad is meg fogsz lepődni.
Amikor majd a barátotok úgy fog viselkedni, hogy magad fogod viszontlánti benne, az lesz az igazi, szerintem.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 18. szombat 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 21:08
Szia!
Nem hiszem hogy kék bogyót attól állt volna rendesen gondolom, inkább valami zsibbasztó, vagy érzéstelenítőt amitől bírta sokáig. Az pedig hogy nem mutatta ki hogy tetszik neki a párom, kicsit lelombozó. Persze nem az kell hogy úgy rajongjon érte mint én, de azért ha tetszik amit lát, amit a kezében tarthat azt kimutatja a mozdulataival.
#12886   2017. 02. 19. vasárnap 10:17
BundiLiza BundiLiza
Sziasztok!
Ezen is elgondolkodtunk. De ahogyan írtuk már, talán jobb lenne kicsit nagyobb és keményebb smile . Ezen beszélgetéssel nem tudunk javítani. Ez is nagyon jó volt, elsőnek tökéletes. De hosszú távon más az elképzelés.
(Ez egy válasz ktina üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 19. vasárnap 09:20
Az tanácsunk ,hogy most is keressétek ezt a barátotokat egy hármas beszélgetésre vagy egy kis vacsorára,ahol ezt megtudjátok beszélni..Ha eljön a partner és megtudtok mindent beszélni, ti is tisztán láttok majd és nem lesznek felesleges kételyek.
Persze a harmadik féltől maximumot várni az badarság lenne ,de azért legyen valamilyen inspirációja smile
Mi kb. másfél éve vagyunk ilyen kapcsolatban (egy partnerrel) túl a 20.alkalmon.
Ha valamelyikünknek van valamilyen problémája azt jelezzük egymásnak kölcsönösen!!!
Persze fontos a szimpátia ,de annál több tolerancia is szükséges.
De kellenek néha más programok is ,meg persze a szex is .
A ti esetetekben még elég friss az élmény ,de egy őszinte beszélgetés a partneretekkel szerintünk mindent megold.

üdv! ktina és párja
#12885   2017. 02. 19. vasárnap 09:20
ktina ktina
Az tanácsunk ,hogy most is keressétek ezt a barátotokat egy hármas beszélgetésre vagy egy kis vacsorára,ahol ezt megtudjátok beszélni..Ha eljön a partner és megtudtok mindent beszélni, ti is tisztán láttok majd és nem lesznek felesleges kételyek.
Persze a harmadik féltől maximumot várni az badarság lenne ,de azért legyen valamilyen inspirációja smile
Mi kb. másfél éve vagyunk ilyen kapcsolatban (egy partnerrel) túl a 20.alkalmon.
Ha valamelyikünknek van valamilyen problémája azt jelezzük egymásnak kölcsönösen!!!
Persze fontos a szimpátia ,de annál több tolerancia is szükséges.
De kellenek néha más programok is ,meg persze a szex is .
A ti esetetekben még elég friss az élmény ,de egy őszinte beszélgetés a partneretekkel szerintünk mindent megold.

üdv! ktina és párja
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 18. szombat 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 22:04
Ez is benne van a pakliban. De én magamból indulok ki. Ha nekem nem jön be valami akkor azt megmondom, nem játszom meg magam. Amint a példa is mutatja ezt megjátszani nem lehet még egy pasinak sem. Ugyanakkor beszéltünk ma és szeretné ismét akkor ha nem jöttünk be neki nem hiszem hogy ismételni szeretne. Bár lehet. Sok mindent meg kell még tapasztalnunk ezen a téren. Ezért lenne jó ha itt tapasztaltabb párok tudnának némi támpontot segítséget adni ilyen kérdésekben.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 12904db
Utolsó üzenet: tegnap 21:58

Hírek

2017. 02. 24. péntek 16:16
Már csak 2 hét és GG buli! Ha szeretnél ismerkedni, együtt lógni, és csak egyszerűen jól érezni magad a többi GG-s amatőr párral, akkor Neked is itt a helyed! Megismernéd milyenek a többiek, akikkel a GG-n együtt chatelsz, fórumozol, esetleg versenyzel? De egy swinger partira még nem... Tovább
2017. 02. 21. kedd 14:12
Fulltutipár nálunk tutiskodott! :) Fulltutipárékkal már elég rég találkoztunk. Azonban az utóbbi versenyeken újra indultak, és két dobogós helyet meg is szereztek, így újra nagy örömmel köszönthettük őket nálunk. Ezúttal is jó hangulatban telt a díjátadó, ami szerintünk meg is... Tovább
2017. 02. 21. kedd 13:46
Szexi anyukák a lányuk fiújával Fiatalos anyucik, és nagyik, akikben nem csökken a fasz utáni vágy. Ha egy kemény farokra vágyik a tüzelő puncijuk, még a lányuk fiúját, a vejüket is képesek elcsábítani. Ilyenkor nincs számukra tabu. A kéjtől megrészegülten dugatják magukat a fiatal... Tovább

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

GG buli!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!