Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12565   2016. 09. 25. vasárnap 10:29
WStudio WStudio
Egyébként csak a párotok mással történő aktusa izgat vagy más nőkre is beindultok?
Nekem a héten volt, hogy sikerült egy kolleginát rajtakapni egy másik kollégával, na szex nem volt, csak csók meg egy kis tapi, de elég egyértelmű volt, hogy nem ennyi az annyi nyes Nekem meg főleg, mert a végén könnyítenem kellett magamon, annyira beindított a dolog.
#12564   2016. 09. 24. szombat 16:42
agibeby28 agibeby28
Mi is.
(Ez egy válasz zemplénipár üzenetére (2016. 09. 24. szombat 15:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 24. szombat 15:44
imádom ahogy párom más pasi alat élvezkedik.
#12563   2016. 09. 24. szombat 15:44
zemplénipár zemplénipár
imádom ahogy párom más pasi alat élvezkedik.
#12562   2016. 09. 24. szombat 10:29
joe-156 joe-156 VIP
Talán ha feltennétek néhány étvágygerjesztő képet akkor lehetne fantáziálni és lehet hogy könnyebb lenne nektek is smile
(Ez egy válasz xxxparocska üzenetére (2016. 09. 23. péntek 23:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 23. péntek 23:24
Sziasztok! En elkepzeltem mar tobbszor, hogy dugjak a parom, sot, ketten. Kepzeletben nagyon izgat a dolog, nem tudom a valosagban milyen lenne... smile
#12561   2016. 09. 24. szombat 07:27
önismeret önismeret
Én is elképzeltem többször, de még sincs komoly pár smile
#12560   2016. 09. 23. péntek 23:24
xxxparocska xxxparocska
Sziasztok! En elkepzeltem mar tobbszor, hogy dugjak a parom, sot, ketten. Kepzeletben nagyon izgat a dolog, nem tudom a valosagban milyen lenne... smile
#12559   2016. 09. 21. szerda 07:49
puncifogo puncifogo
Kedves Andrew111 priviben megadhatnad Zsolt "elérhetőséget" mert ilyen partnert keresnek én is a páromnak.
Koszonom.
(Ez egy válasz Andrew111 üzenetére (2016. 09. 20. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 20. kedd 16:40
Sziasztok!
Mi egy 43/34 éves vidéki pár vagyunk. 7 éve ismerkedtem meg a párommal (a kitalált neve) Annával.
A párkapcsolatunk stabilnak mondható, leszámítva gyermekünk születése előtti/utáni időszakot.
Már régóta izgatott a gondolat, hogy milyen lenne látni páromat egy másik sráccal. Egy közel 1 éves unszolás után párom beleegyezett, hogy bevonunk szexuális életünkbe egy fiút.
A keresés sem mondható egyszerűnek, de Augusztusban rátaláltunk a szimpatikus 28 éves Zsoltra.
Annával előre megbeszéltük, hogy szigorúan gumival, kissé alkoholos állapotban fog megtörténni a találkozó.
Azt tudtam, hogy a kedvesem nagyon be tud vadulni ha iszik egy kicsit, ezért ezt mindenképpen így terveztük.
A személyes találkozó is nagyon jól sikerült, amit otthonunkban hoztunk össze. Zsolt kedves, jó testű, ápolt fiú volt.
Az ismerkedési fázik kissé elhúzódott, szerintem zavarban volt mindegyikünk, de kb 2 óra elteltével rátértünk a szexre.
Én a nagyobb farkú férfiak táborába tartozom a kb 19/5 centis méretemmel de Zsolt erre is rátett egy lapáttal. Hosszabb nem volt a farka de vastagságra brutális volt jó nagy makkal. Ahogy levetkőzött már meredezett a pénisze. Annát ketten kényeztettük az előjáték alkalmával, de láttam hogy Zsolt farkára nagyon beindult. Szinte csak a makkját tudta nyalogatni/bekapni olyan nagy volt.
Nagyon hamar felizgult Anna, az első percekben én dugtam, majd Zsolt következett. Már az elején éreztem hogy nagyon kitágult, tudtam hogy nem lesz gond az idegen méret. Úgy is lett. Csak úgy nyelte be a vastag hímtagot.
Anna imádja ha lovagolhat, de bevallom nekem ez nem megy túl sokáig, ezért ritkán használjuk ezt a pózt.
Zsolt ebben a pózban először gyengéden, majd egyre keményebben dugta a csajomat. A végén úgy dolgozott alatta mint egy varrógép.Ezt azért irigyeltem rendesen. És azt is hogy kb. 6-8 perc után hüvelyi orgazmusa! volt a csajomnak, amit nekem soha nem sikerült elérnem. Nálam csak úgy élvezett, ha kézzel, vagy vibrivel izgattuk a csiklóját. A vastag pénisz nagy makkal, az intenzív baszás ilyet ki tudott hozni a barátnőmből! Olyat élvezett lovagló pozicióban hogy szabályosan remegett a srácon, ilyet még nem láttam tőle!
Közel 1 órás dugás után, ebből én 5-6 percet voltam benne, ketten dugtuk meg a punciját (análisan soha nem engedte)
Ezen az estén párom 3x vagy 4x elélvezett, ami nagyon nagy szó nála.
Zsoltnak nagyon kemény dákója volt végig és rendkívül jól is használta. Szerintem Annát még így nem baszták meg soha.
Másnap eléggé zavarban volt, beszélgettünk kicsit róla, de azóta nem kerestem Zsoltot...
#12558   2016. 09. 20. kedd 21:16
kisjanko kisjanko
A 20 + nem mindennapos... Vagy nagy a punci?
(Ez egy válasz mókusfiú és mókuslány üzenetére (2016. 09. 20. kedd 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 20. kedd 20:06
Sziasztok. Minket is izgat a dolog de nem nagyon lehet normális férfit találni.Jelzem azzal hogy szeretnénk nagy farkú férfit találni,enyém 18 tehát nagyobbat.Közel legyen mert nem sok szabadidőnk van tehát nem Győr meg nem Budapest.Vannak akik tudnak utazni van 20plusz cerka de csak nappal meg hétköznap.Hálásak lehetünk ha közelben tartós kapcsolatban megdugják a feleségünket.Köszönöm.
#12557   2016. 09. 20. kedd 20:08
ktina ktina
Nagyon jó történet.
DE ,lehet ,hogy téged nem izgat ,ha a párod mással van.
Talán ,azért sem akarod a folytatást,habár lehet hogy másik pasival pl. bejönne a dolog.
A harmadik fél az legyen a plussz ,vagy ami nektek bejön, főleg neked,hiszen ez hármas !!!
neked is megkell ,hogy feleljen.

üdv! ktina
(Ez egy válasz Andrew111 üzenetére (2016. 09. 20. kedd 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok!
Mi egy 43/34 éves vidéki pár vagyunk. 7 éve ismerkedtem meg a párommal (a kitalált neve) Annával.
A párkapcsolatunk stabilnak mondható, leszámítva gyermekünk születése előtti/utáni időszakot.
Már régóta izgatott a gondolat, hogy milyen lenne látni páromat egy másik sráccal. Egy közel 1 éves unszolás után párom beleegyezett, hogy bevonunk szexuális életünkbe egy fiút.
A keresés sem mondható egyszerűnek, de Augusztusban rátaláltunk a szimpatikus 28 éves Zsoltra.
Annával előre megbeszéltük, hogy szigorúan gumival, kissé alkoholos állapotban fog megtörténni a találkozó.
Azt tudtam, hogy a kedvesem nagyon be tud vadulni ha iszik egy kicsit, ezért ezt mindenképpen így terveztük.
A személyes találkozó is nagyon jól sikerült, amit otthonunkban hoztunk össze. Zsolt kedves, jó testű, ápolt fiú volt.
Az ismerkedési fázik kissé elhúzódott, szerintem zavarban volt mindegyikünk, de kb 2 óra elteltével rátértünk a szexre.
Én a nagyobb farkú férfiak táborába tartozom a kb 19/5 centis méretemmel de Zsolt erre is rátett egy lapáttal. Hosszabb nem volt a farka de vastagságra brutális volt jó nagy makkal. Ahogy levetkőzött már meredezett a pénisze. Annát ketten kényeztettük az előjáték alkalmával, de láttam hogy Zsolt farkára nagyon beindult. Szinte csak a makkját tudta nyalogatni/bekapni olyan nagy volt.
Nagyon hamar felizgult Anna, az első percekben én dugtam, majd Zsolt következett. Már az elején éreztem hogy nagyon kitágult, tudtam hogy nem lesz gond az idegen méret. Úgy is lett. Csak úgy nyelte be a vastag hímtagot.
Anna imádja ha lovagolhat, de bevallom nekem ez nem megy túl sokáig, ezért ritkán használjuk ezt a pózt.
Zsolt ebben a pózban először gyengéden, majd egyre keményebben dugta a csajomat. A végén úgy dolgozott alatta mint egy varrógép.Ezt azért irigyeltem rendesen. És azt is hogy kb. 6-8 perc után hüvelyi orgazmusa! volt a csajomnak, amit nekem soha nem sikerült elérnem. Nálam csak úgy élvezett, ha kézzel, vagy vibrivel izgattuk a csiklóját. A vastag pénisz nagy makkal, az intenzív baszás ilyet ki tudott hozni a barátnőmből! Olyat élvezett lovagló pozicióban hogy szabályosan remegett a srácon, ilyet még nem láttam tőle!
Közel 1 órás dugás után, ebből én 5-6 percet voltam benne, ketten dugtuk meg a punciját (análisan soha nem engedte)
Zsoltnak nagyon kemény dákója volt végig és rendkívül jól is használta. Szerintem Annát még így nem baszták meg soha.
Másnap eléggé zavarban volt, beszélgettünk kicsit róla, de azóta nem kerestem Zsoltot...
#12556   2016. 09. 20. kedd 20:06
mókusfiú és mókuslány mókusfiú és mókuslány
Sziasztok. Minket is izgat a dolog de nem nagyon lehet normális férfit találni.Jelzem azzal hogy szeretnénk nagy farkú férfit találni,enyém 18 tehát nagyobbat.Közel legyen mert nem sok szabadidőnk van tehát nem Győr meg nem Budapest.Vannak akik tudnak utazni van 20plusz cerka de csak nappal meg hétköznap.Hálásak lehetünk ha közelben tartós kapcsolatban megdugják a feleségünket.Köszönöm.
#12555   2016. 09. 20. kedd 17:04
joe-156 joe-156 VIP
Akkor nálad is sokáig tartott amíg belement a párod . Akkor még én se adom fel , hátha belemegy egy hármasba
Sziasztok!
#12554   2016. 09. 20. kedd 16:40
Andrew111 Andrew111
Sziasztok!
#12553   2016. 09. 20. kedd 08:28
joe-156 joe-156 VIP
Természetesen ujjazás , elnézést az elírásért
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2016. 09. 20. kedd 02:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 20. kedd 02:02
Újazás volt vagy ujjazás? Nagyon nem mindegy...
#12552   2016. 09. 20. kedd 02:02
csak együtt csak együtt
Újazás volt vagy ujjazás? Nagyon nem mindegy...
(Ez egy válasz joe-156 üzenetére (2016. 09. 19. hétfő 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 19. hétfő 20:44
Sziasztok !
Olvasom , hogy sokaknál csak többszöri próbálkozásra ment bele a párotok egy harmadik bevonásába vagy hogy egy másik pasi megdugja a tudtotokkal . Hát ez nálunk is így van . Szívesen fantáziál a párom meg sokszor el is beszélgetünk erről a témáról de eddig mindig elutasító volt . Pedig már volt némi ügylet . Farsangi bálba voltunk és már előtte beszéltünk róla , hogy van egy kollégám aki eléggé rá van indulva ( a kolléga nem mondta nyíltan de azért ez látszik ) Mikor én említettem neki a dolgot , hogy Ő benne lenne e hogy közösen kényeztessük a páromat , először igent mondott . Aztán a barátságunkra való tekintettel mégis azt mondta hogy nem . Na és akkor vissza a bálhoz . Szóval ugye egy ilyen bálba tánc , pia , jó hangulat meg van . Itt is meg volt . Feltűnően sokat táncoltak együtt és egyszer csak azt láttam hogy a párom ki megy a folyosóra . Kerestem a kollégát is a tekintetemmel de nem láttam . Rögtön tudtam hogy itt lesz valami . 10 perc múlva visszajött a kolléga rá 1-2 percre a párom egy kis piros folttal a nyakán . Először nem szóltam semmit úgy tettem mintha semmi nem történt volna . Aztán később szóltam , hogy jobban is vigyázhattak volna mert eléggé látszik a piros folt . Mosolygott a párom és hagytuk is a témát . Hazafelé a kocsiban aztán el kezdtünk beszélgetni . Kérdeztem hogy mi történt ? Ő azt mondta semmi különös . Aztán a részletek iránt érdeklődtem és hát elmesélte , hogy lementek a ruhatárba de onnan nem tudtak bemenni egy másik helységbe így az ajtó mögé lökte a kollégám és neki esett . A csókon meg az újazáson kívül nem történt más mert nem volt alkalmas a hely de már ezen is meglepődtem hiszen eddig ilyenről nem akart hallani a párom és azóta se . A kollégának elmondtam hogy tudok a dologról és hogy nem zavar , de Ő azt mondta hogy legszívesebben elsüllyedne a föld alá .
Szóval csak azért írtam le ezt mert nem tudom érdemes e próbálkoznom a páromnál ezzel a hármas dologgal , és ha igen akkor hogy adjam elő hogy jó legyen ? (mikor haza értünk természetesen hatalmasat keféltünk és éreztem hogy Ő is nagyon de nagyon fel van pörögve)
#12551   2016. 09. 19. hétfő 20:44
joe-156 joe-156 VIP
Sziasztok !
Olvasom , hogy sokaknál csak többszöri próbálkozásra ment bele a párotok egy harmadik bevonásába vagy hogy egy másik pasi megdugja a tudtotokkal . Hát ez nálunk is így van . Szívesen fantáziál a párom meg sokszor el is beszélgetünk erről a témáról de eddig mindig elutasító volt . Pedig már volt némi ügylet . Farsangi bálba voltunk és már előtte beszéltünk róla , hogy van egy kollégám aki eléggé rá van indulva ( a kolléga nem mondta nyíltan de azért ez látszik ) Mikor én említettem neki a dolgot , hogy Ő benne lenne e hogy közösen kényeztessük a páromat , először igent mondott . Aztán a barátságunkra való tekintettel mégis azt mondta hogy nem . Na és akkor vissza a bálhoz . Szóval ugye egy ilyen bálba tánc , pia , jó hangulat meg van . Itt is meg volt . Feltűnően sokat táncoltak együtt és egyszer csak azt láttam hogy a párom ki megy a folyosóra . Kerestem a kollégát is a tekintetemmel de nem láttam . Rögtön tudtam hogy itt lesz valami . 10 perc múlva visszajött a kolléga rá 1-2 percre a párom egy kis piros folttal a nyakán . Először nem szóltam semmit úgy tettem mintha semmi nem történt volna . Aztán később szóltam , hogy jobban is vigyázhattak volna mert eléggé látszik a piros folt . Mosolygott a párom és hagytuk is a témát . Hazafelé a kocsiban aztán el kezdtünk beszélgetni . Kérdeztem hogy mi történt ? Ő azt mondta semmi különös . Aztán a részletek iránt érdeklődtem és hát elmesélte , hogy lementek a ruhatárba de onnan nem tudtak bemenni egy másik helységbe így az ajtó mögé lökte a kollégám és neki esett . A csókon meg az újazáson kívül nem történt más mert nem volt alkalmas a hely de már ezen is meglepődtem hiszen eddig ilyenről nem akart hallani a párom és azóta se . A kollégának elmondtam hogy tudok a dologról és hogy nem zavar , de Ő azt mondta hogy legszívesebben elsüllyedne a föld alá .
Szóval csak azért írtam le ezt mert nem tudom érdemes e próbálkoznom a páromnál ezzel a hármas dologgal , és ha igen akkor hogy adjam elő hogy jó legyen ? (mikor haza értünk természetesen hatalmasat keféltünk és éreztem hogy Ő is nagyon de nagyon fel van pörögve)
#12550   2016. 09. 15. csütörtök 16:39
szexiliza szexiliza
finom
#12549   2016. 09. 07. szerda 09:05
Vulvofil Vulvofil
A topicban az egyik leginkább pörgő téma, hogyan vegyük rá kedvesünket az efajta élvezetekre. Megosztanám, amit én tapasztaltam.

Létezik olyan lány, akinek a férfiakhoz, és a szexhez való hozzáállása olyan, hogy ez símán belefér, sőt vágyott dolog. Itt esetleg a vélt és valós társadalmi elvárásoknak való megfelelési "kényszer" lehet akadály.
Ebben az esetben eleve lehet úgy kell visszafogni, hogy ne szállítsa ipari mennyiségben a szarvakat. smile Komolyabb hangot ütve meg itt a legtöbbször elég, ha szeretetedről biztosítod és segítesz neki átlépni az esetleges morális gátjain.
A másik eset, amikor a lány férfiakhoz és a szexhez való hozzáállása olyan, hogy képtelen erre. Az ilyen természetű lányt, ha nem elég erős és határozott akkor, érzelmi zsarolással, kihasználva, hogy szeret és meg akar neked felelni ráveheted, de biztosan tartós sérülést fog okozni benne is és a kapcsolatotokban is.

Aztán persze van az, amikor a lány így legalizálja a szeretőjét, de ebben meg benne van a dobbantás lehetősége. Erre asszem klasszikus példa a blogok között a "Házibarát" című.

Egy szóval, ha egy férfinek ez vágya mondja el őszintén a párjának, biztosítsa, hogy ez még növeli is a szerelmét, de ne zsaroljon és fogadja el természetesnek a párja hozzáállását!
#12548   2016. 09. 06. kedd 22:41
Vadasz Vadasz
Nem menekülés az biztos, hanem inkább pont a pár kapcsolat megerősítése. Vannak akik elválnak, mikor már régóta együtt vannak és már kicsit unalmas és vannak akik együtt új utakat keresnek. Mégis a válás és elhagyás az elfogadott és nyíltan vállalható a hármas vagy négyes meg sokak szemében nem normális. Pedig talán ez sokkal tisztességesebb és emberibb, mint az hogy elszaladnak másokhoz mert újra vágynak.
(Ez egy válasz ktina üzenetére (2016. 09. 06. kedd 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 06. kedd 19:35
Teljesen igazad van .Ez abszolút nem előremenekülés .Mi közel egy éve műveljük eme kapcsolattartást.
Ez teljesen másról szól, mivel mindhárman benne vagyunk .Napi szintem is sokszor dumcsizunk,néha elmegyünk vacsorázni és persze rendszeresen szexelünk.Ami igaz az igaz, ehhez tényleg fel kell nőni.Igazából ez 40 felettieknek
stabil kapcsolatban élőknek elérhető opció.De nagyon nehéz megtalálni a harmadik felet.Mi mindíg együtt várjuk a harmadik felet nincsenek külön akciók stb,de arra nincsen igény sem.
Meg kell tanulni kezelni a helyzetet ,ami először szokatlan.
De megéri ,mert sok olyan dolgot élhet meg az ember, amit különben sohasem tapasztalna meg!

Üdv! Ktina
#12547   2016. 09. 06. kedd 19:35
ktina ktina
Teljesen igazad van .Ez abszolút nem előremenekülés .Mi közel egy éve műveljük eme kapcsolattartást.
Ez teljesen másról szól, mivel mindhárman benne vagyunk .Napi szintem is sokszor dumcsizunk,néha elmegyünk vacsorázni és persze rendszeresen szexelünk.Ami igaz az igaz, ehhez tényleg fel kell nőni.Igazából ez 40 felettieknek
stabil kapcsolatban élőknek elérhető opció.De nagyon nehéz megtalálni a harmadik felet.Mi mindíg együtt várjuk a harmadik felet nincsenek külön akciók stb,de arra nincsen igény sem.
Meg kell tanulni kezelni a helyzetet ,ami először szokatlan.
De megéri ,mert sok olyan dolgot élhet meg az ember, amit különben sohasem tapasztalna meg!

Üdv! Ktina
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2016. 09. 06. kedd 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 06. kedd 18:16
Nem éreztem előremenekülésnek az aktuális alkalmakat.
Engedélyezett megcsalás ? Ha előttem történt, a szervezésemmel, a beleegyezésemmel, az nem megcsalás.
Feldolgozni ? Nem volt mit feldolgozni, hiszen nem az történt hogy fél nappal előbb értem haza, és rajtakaptam őket, hanem előre megbeszélten, hogy mi lehet, lesz, történtek a dolgok.
Amikor meg nem először érkezik a harmadik, hanem többedjére, akkor meg ez a három megfogalmazás nem játszik.
Szerintem.
#12546   2016. 09. 06. kedd 19:24
Caracas79 Caracas79
Szervusz!Hát először is minden ember más és más pszichés téren.Te azok csoportjába tartozol,aki számára az izgalom és a vágy dominált kizárólagosan,mert mentálisan nagyon erős személyiség vagy.Mindenkinél más és más a motiváció,na és nem mindenki képes feldolgozni a dolgot,mert bár a vágy meg volt,de a fájdalomtól való félelem még ott lapult,és az élmény hatására bizony érzelmi sokká invertálódott át.Valakinél tűzvihar tombol a lelkében,és boldogan megy bele a dologba,de van akinél csak szinte füst van,és eloltaná azt a kis tüzet,mert megégett.A megcsalást idézőjelbe tettem,így az egy legális szexuális aktus más személlyel a kedvezményezett/aki legtöbbször hölgy/ számára.Száz szónak is egy a vége!Aki érez magában még kételyt és/vagy félelmet,az inkább még erősödjön mentálisan,és csak azután vágjon bele a dologba,amikor már annyira vágyik a cuckold szexre,hogy az már szinte fáj!!Na akkor tutira élvezni fogja mindenki!!
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2016. 09. 06. kedd 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 06. kedd 18:16
Nem éreztem előremenekülésnek az aktuális alkalmakat.
Engedélyezett megcsalás ? Ha előttem történt, a szervezésemmel, a beleegyezésemmel, az nem megcsalás.
Feldolgozni ? Nem volt mit feldolgozni, hiszen nem az történt hogy fél nappal előbb értem haza, és rajtakaptam őket, hanem előre megbeszélten, hogy mi lehet, lesz, történtek a dolgok.
Amikor meg nem először érkezik a harmadik, hanem többedjére, akkor meg ez a három megfogalmazás nem játszik.
Szerintem.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 12565db
Utolsó üzenet: 2016. 09. 25. vasárnap

Hírek

tegnap 14:51
Cumswingers - Több mint baráti házaspárok Házaspárok, akik számára a barátság nem áll meg a közös nyaralásban, névnapozásban, és ünnepekben. Ők többet akarnak egymástól. Erotikát! Szexet! Nagy keféléseket négyesben, és a párcserétől sem riadnak vissza. Sőt! Imádják nézni, hogy más... Tovább
2016. 09. 21. szerda 15:51
Omg! Black man fucked my daughter 5 A lányom egy nagy ribanc! Úristen! A kicsikém egy hatalmas feka karjaiban. Nehéz egy apának megbarátkozni a gondolattal, hogy egyszer az ő lányát is rendesen gerincre vágják. Szemükben ők sosem szopnak az élvezettől átszellemülve vadul egy faszt, el sem... Tovább
2016. 09. 05. hétfő 10:50
Tiniszex A tinilányok egyszerűen annyira falánkak, hogy nincs is arra szó. Reggeltől estig csak a szexen jár az eszük, sőt, még álmukban is nedves a puncikájuk! Nem is csoda, ha betöltve a 18-at huncut kalandok után kajtatnak. Csilla például próbára teszi magát egy... Tovább
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!