Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12731   2016. 12. 03. szombat 14:43
Mitibarátság Mitibarátság
Igazad van, egyetértek
(Ez egy válasz Buja Pár üzenetére (2016. 11. 28. hétfő 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 11. 28. hétfő 20:04
Szia ! Csak pár szóba reagálnék erre a megjegyzésedre " párom nem biztos benne, hogy el tudja választani a puszta szexualitást az érzelmektől," Erről MI is beszéltünk és hasonló a véleménye a nejemnek is. De nincs is ezzel baj a csajok ilyenek, kel nekik valamiféle szikra Nem a méret és nem is a kocka has az amitől beindulnak, ( persze azért valamennyire a külalak is fontos ) De legalább olyan fontos a Nők számára valami emocionális érzelmi töltés is ! Ez lehet egy érintés pár kedves szó egy jó beszélgetés, egy kialakult helyzet, Párom például azt mondta, hogy csak azzal tudna jót kefélni akivel jót is tud beszélgetni előtte és szimpatikus és ettől valami beindulna benne, De ettől nem szabad félni egy stabil kapcsolatba Élvezni kell a szabadságot és a bizalmat mind két félnek, és jól átbeszélni ezeket a dolgokat.. MI lenne ha .. kérdésekkel játszani álmodozni csak Őszintén. crazya
#12730   2016. 12. 03. szombat 13:48
alezredes1 alezredes1
a 90 % ot nem a történet hitelességéhez akartam csatolni, hanem a leírt történethez kompletten.

De abban megállapodhatunk, ha a barátunk épp masszírozza a páromat, úgy, hogy már egyikőjükön sincs ruha, nem az én dolgom a a srác farkának mondjuk a kézbevétele.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 12. 03. szombat 13:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 03. szombat 13:39
Én nem mondok ilyet, hogy latens lennél.
Arra akartam utalni, hogy van akiknél ez előfordulhat. Mivel azt írtad 90%-ban oké a történetük. Tudom én szoktam sokat kételkedni, de ez most olyan, hogy azért, mert nálad kizárt, még másnál lehet nem.
Ennyi volt a mondanivalója az írásomnak.
#12729   2016. 12. 03. szombat 13:39
dako84 dako84 VIP
Én nem mondok ilyet, hogy latens lennél.
Arra akartam utalni, hogy van akiknél ez előfordulhat. Mivel azt írtad 90%-ban oké a történetük. Tudom én szoktam sokat kételkedni, de ez most olyan, hogy azért, mert nálad kizárt, még másnál lehet nem.
Ennyi volt a mondanivalója az írásomnak.
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2016. 12. 03. szombat 13:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 03. szombat 13:33
Hogy másoknál mi történhet meg, az az ő dolguk, hogy veletek mi történhet meg az a ti dolgotok.
De hogy nálunk, sem a múltban, sem a jövőben nem fog előfordulni, nem hogy egy ilyen általad említett 69 ezésnél lévő farokbekapás, az ki van zárva részemről. De még csak egy sima faroksimi sem jöhet össze. Volt annó egy hirdető, szimpi szöveggel, képekkel. Neki az volt (lett volna) a különleges kívánsága, hogy amikor eljő a nagy pillanat, a férj, azaz én dugjam be a farkát, az én páromba. Nem vágtam, mi szükség lett volna erre. Ha egy faszi eljött hozzánk, az szerintem a pillanatnyi izgalom hevében sem akarta volna, hogy a párom helyett mondjuk én foglalkozzam a farkával.
Szerintem.
És nem, nem kérem azokat a megállapításokat, hogy aki így tiltakozik ezek ellen, az tulajdonképpen akarná, vagy látens homi. Nem. Nem.
#12728   2016. 12. 03. szombat 13:33
alezredes1 alezredes1
Hogy másoknál mi történhet meg, az az ő dolguk, hogy veletek mi történhet meg az a ti dolgotok.
De hogy nálunk, sem a múltban, sem a jövőben nem fog előfordulni, nem hogy egy ilyen általad említett 69 ezésnél lévő farokbekapás, az ki van zárva részemről. De még csak egy sima faroksimi sem jöhet össze. Volt annó egy hirdető, szimpi szöveggel, képekkel. Neki az volt (lett volna) a különleges kívánsága, hogy amikor eljő a nagy pillanat, a férj, azaz én dugjam be a farkát, az én páromba. Nem vágtam, mi szükség lett volna erre. Ha egy faszi eljött hozzánk, az szerintem a pillanatnyi izgalom hevében sem akarta volna, hogy a párom helyett mondjuk én foglalkozzam a farkával.
Szerintem.
És nem, nem kérem azokat a megállapításokat, hogy aki így tiltakozik ezek ellen, az tulajdonképpen akarná, vagy látens homi. Nem. Nem.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 12. 03. szombat 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 03. szombat 11:43
De azért, mert nálatok nem történt köztetek semmi, még más esetében történhet.
Nekem egyáltalán nem tetszenek a férfiak, értem ez alatt, hogy nem indítana be szexuálisan. Viszont simán el tudom azt képzelni, hogy mondjuk én a párommal 69-es pózban vagyok, közben valaki kutyában dugná, hogy éppen bekapjam a farkát, vagy nyalnám közben. Amikor be vagyok indulva kevésbé tartana vissza hasonló dolog. Pont úgy, mint ha párom megdug a vibrijével, miközben alap esetben nem is tudok rá gondolni, és visszataszítónak gondolom.
#12727   2016. 12. 03. szombat 13:28
lacee7 lacee7
Sokmindent be tud vállalni az ember izgalmi állapotban,hogy megérte e ,azt az elélvezés utáni érzések rögtön megmutatják.
(Ez egy válasz judy-tony üzenetére (2016. 12. 02. péntek 23:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 02. péntek 23:25
nincs azzal semmi baj, hogy egy férfi is megkíván egy szép méretes faszt, főleg ha azt együtt használják... mf1
#12726   2016. 12. 03. szombat 11:43
dako84 dako84 VIP
De azért, mert nálatok nem történt köztetek semmi, még más esetében történhet.
Nekem egyáltalán nem tetszenek a férfiak, értem ez alatt, hogy nem indítana be szexuálisan. Viszont simán el tudom azt képzelni, hogy mondjuk én a párommal 69-es pózban vagyok, közben valaki kutyában dugná, hogy éppen bekapjam a farkát, vagy nyalnám közben. Amikor be vagyok indulva kevésbé tartana vissza hasonló dolog. Pont úgy, mint ha párom megdug a vibrijével, miközben alap esetben nem is tudok rá gondolni, és visszataszítónak gondolom.
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2016. 12. 02. péntek 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 02. péntek 13:46
A történet 90 % a teljesen rendben van. De ez a pasi a pasival is, legyen az bármi, na, azt már nem, semmiféleképpen.
Nálunk is volt, hogy hol én mondtam mit csináljanak, hol a srácra bíztam mit tegyen, de kettőnk közt, mármint én és a barátunk közt nem történt, nem történhetett semmi.
#12725   2016. 12. 02. péntek 23:25
judy-tony judy-tony
nincs azzal semmi baj, hogy egy férfi is megkíván egy szép méretes faszt, főleg ha azt együtt használják... mf1
#12724   2016. 12. 02. péntek 13:46
alezredes1 alezredes1
A történet 90 % a teljesen rendben van. De ez a pasi a pasival is, legyen az bármi, na, azt már nem, semmiféleképpen.
Nálunk is volt, hogy hol én mondtam mit csináljanak, hol a srácra bíztam mit tegyen, de kettőnk közt, mármint én és a barátunk közt nem történt, nem történhetett semmi.
(Ez egy válasz redbulloshazibarat üzenetére (2016. 11. 28. hétfő 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 11. 28. hétfő 11:22
Folytatás!
"Dugd meg a hátsó bejáratot!"
Ő letérdelt és elkezdte kinyalni a seggét és a golyóimat, ami hírtelen meglepett de jó érzés volt.
Akkor mondta a felesége, hogy "Kefélj meg rendesen és ki ne merd venni, mikor élvezel!Érezni akkarom ahhogy belémlüktet a farkad!"
A férj finoman feldugta a seggébe a farkát és az is furcsa volt , hogy a nőben éreztem az ő farkát is .
ELőször zavart de később már nem.
Már nagyon nem bírtam magammal és pózt változtattam a férj volt hanyat a felesége rajta hanayat és úgydugtuk tovább szendvicsbe.
Mikor nem bírtam élveszés nélkül szóltam, hogy most leszek készem erre a feleség hatalmasakat nyögva élvezett velem és telenyomtam gecivel, hogy férje farkára is jutott, majd a férje misszionárius pózban a gecimtől tocsogó pinát jól megbaszta előttem én meg szopattam gescis lankadozó farkamat.
Ez kb.3 órás művelet volt a borozástól az orgazmusig.
A férj egyész éjjel akarta még de nekünk már nem volt hozzá erőnk.
Másnap reggel útravalónak kettőnket egyszerre szopot le a feleség és kikísértek az állomásra.
Egy havernak is elmondtam a történetem és legközelebb őt küldtem de neki nem állt fel rendesen és újból engem hívtak én meg mentem.
Legközelebb annyi változás volt, hogy a férj miközben misszionárius pózban dugtam a nejét ketőnket nyalt,majd mikor beleélveztem a feleségébe kinyalta és a farkam tisztára szopta és közben újra felállt és úra dugtam a nejét.
Az én történetem is tovább tartott voln,ha nem jön a babaprojekt.

De van még történetem talán azt legközelebb megosztom veletek.
Sziasztok
#12723   2016. 12. 02. péntek 11:16
crookeddick1 crookeddick1
Ilyen párokat én is szivesen látogatnék... privátban egy elérhetőség? wink
(Ez egy válasz redbulloshazibarat üzenetére (2016. 11. 28. hétfő 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Folytatás!
Ő letérdelt és elkezdte kinyalni a seggét és a golyóimat, ami hírtelen meglepett de jó érzés volt.
Akkor mondta a felesége, hogy "Kefélj meg rendesen és ki ne merd venni, mikor élvezel!Érezni akkarom ahhogy belémlüktet a farkad!"
A férj finoman feldugta a seggébe a farkát és az is furcsa volt , hogy a nőben éreztem az ő farkát is .
Már nagyon nem bírtam magammal és pózt változtattam a férj volt hanyat a felesége rajta hanayat és úgydugtuk tovább szendvicsbe.
Mikor nem bírtam élveszés nélkül szóltam, hogy most leszek készem erre a feleség hatalmasakat nyögva élvezett velem és telenyomtam gecivel, hogy férje farkára is jutott, majd a férje misszionárius pózban a gecimtől tocsogó pinát jól megbaszta előttem én meg szopattam gescis lankadozó farkamat.
Másnap reggel útravalónak kettőnket egyszerre szopot le a feleség és kikísértek az állomásra.
Egy havernak is elmondtam a történetem és legközelebb őt küldtem de neki nem állt fel rendesen és újból engem hívtak én meg mentem.
Legközelebb annyi változás volt, hogy a férj miközben misszionárius pózban dugtam a nejét ketőnket nyalt,majd mikor beleélveztem a feleségébe kinyalta és a farkam tisztára szopta és közben újra felállt és úra dugtam a nejét.

Sziasztok
#12722   2016. 11. 29. kedd 13:15
yamaha1 yamaha1
Teljesen egyetértünk veled, veletek. Nálunk, velünk is így működik. Csak azért, hogy szex legyen minden szimpátia nélkül, azért bele sem kezdünk. Legyen előzménye, ki kell alakulni egyfajta vágynak, hogy sikeres legyen az együttlét. Mindez magával hozza az ismétlés lehetőségét ami jó smile Stabil kapcsolat nélkül könnyen létrejönnek érzelmi zavarok ami megkeserítheti az ilyen kapcsolatot. Nem könnyű hozzá megfelelő partnert találni, de aki keres az talál smile
(Ez egy válasz Buja Pár üzenetére (2016. 11. 28. hétfő 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia ! Csak pár szóba reagálnék erre a megjegyzésedre " párom nem biztos benne, hogy el tudja választani a puszta szexualitást az érzelmektől," Erről MI is beszéltünk és hasonló a véleménye a nejemnek is. De nincs is ezzel baj a csajok ilyenek, kel nekik valamiféle szikra Nem a méret és nem is a kocka has az amitől beindulnak, ( persze azért valamennyire a külalak is fontos ) De legalább olyan fontos a Nők számára valami emocionális érzelmi töltés is ! Ez lehet egy érintés pár kedves szó egy jó beszélgetés, egy kialakult helyzet, Párom például azt mondta, hogy csak azzal tudna jót kefélni akivel jót is tud beszélgetni előtte és szimpatikus és ettől valami beindulna benne, De ettől nem szabad félni egy stabil kapcsolatba Élvezni kell a szabadságot és a bizalmat mind két félnek, és jól átbeszélni ezeket a dolgokat.. MI lenne ha .. kérdésekkel játszani álmodozni csak Őszintén. crazya
#12721   2016. 11. 29. kedd 06:36
Tűzlavina Tűzlavina
Teljesen igazad van.Kétszer voltam házaspárral.Telefonon megbeszéltük a találkozót.Mindkét alkalommal megbeszéltük,ki mit szeret.Vetkőzés,majd a gépies matatás,simogatás,fogdosás.Szóval nem az volt amit vártam,vártunk.Pedig tuti tud jó lenni mikor meg van az egymás iránti vágy.
#12720   2016. 11. 29. kedd 06:20
AnTa-2014 AnTa-2014
Nagyon igaz, amit írsz, ez nálunk is csak így működik. A jó szexhez kellenek érzelmek is. Ehhez azonban nélkülözhetetlen egy stabil kapcsolat és maximális bizalom egymás iránt. wink
#12719   2016. 11. 28. hétfő 20:04
Buja Pár Buja Pár
(Ez egy válasz Pure Pleasure üzenetére (2016. 11. 22. kedd 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 11. 22. kedd 09:52
Engem nagyon izgat a téma, szoktam fantáziálni róla, de egy dolog nagyon vissza tart, ami lehet , hogy furcsán fog hangzani, de bízom benne lesz aki megérti, hogy a 3. fél is "létező személy" azaz arc nélkül simán bármikor bevennék még egy férfit, tudom, hogy nagyon izgatna hogy a párom élvezi ahogy basszák illetve basszuk. A másik dolog ami vissza tart, hogy a párom nem biztos benne, hogy el tudja választani a puszta szexualitást az érzelmektől, az ő elmondása szerint. Ezt nem tudom, hogy én hogyan tudnám kezelni, semmiféleképpen sem kockáztatnám a mi kapcsolatunk.
#12718   2016. 11. 28. hétfő 15:23
Gyugyu62 Gyugyu62
Klassz törtènet, tetszett. smile
Folytatás!

Sziasztok
#12717   2016. 11. 28. hétfő 13:47
LeonKatja LeonKatja
Jó a sztorid, de szerintem másold át egy blogba, mert néhány hsz, és nem fogják látni. smile
Folytatás!

Sziasztok
#12716   2016. 11. 28. hétfő 11:22
redbulloshazibarat redbulloshazibarat
Folytatás!

Sziasztok
#12715   2016. 11. 28. hétfő 11:10
redbulloshazibarat redbulloshazibarat
Sziasztok!

Még nem volt alkalmam ide írni és olvasva pá oldalt, gondoltam írok egy történetet, ami pár évvel ezelőtti.
Még akkor regisztrált tag voltam egy chat oldalon és nagyon kanos!
Feldobtam egy kérdést, hogy "Ki a kar ma dugni?" és alig hittem a szememnek, hogy szinte azonnal 5 ablak ugrott fel, hát nagyon izgatott lettem, hogy ma valami lesz.
MIndenkivel elkezdtem tisztázni a dolgokat és a végére 1 ablak maradt, de őket annyira nem akartam.
Messze voltak tőlem, vonattal rossz odajutni de addig győzködtek, hogy csak elmenetem és tényleg minden a megbeszéltek szerint zajlot és ott vártak az állomáson.
Elbuszoztunk hozzájuk és láttam mindkettejük arcán, hogy nagyon izgatottak, mert az első chateleésünk óta eltelt pár nap.
A férj már úgy dugta addig a nejét, míg rám vártak, hogy mesélt rólam, hogy én mit tennék vele, meg olyanokat mondott neki, amiket írtam nekik.
A szexuális életük teljesen felpörgött a várakozásba, hogy mikor érkezek már.
Na ott vagyok és nekem is ez volt a első ilyen kalandom!
Kis beszélgetés és a távolság miatt is meg volt beszélve, hogy ott alszom, és elkezdtünk iszogatni.
A feleség arca már pirult a bortól és a tól, hogy bókoltam neki és a férj arca teljesen izgatott volt, ami a meredező farkán is látszot. Belementem ebbe a játékba és ráéreztem, hogy kinek mi az izgató ebben és egyszer csak a lámpát lekapcsolta az izgatott férj és hozott gyertyákat, mert így beszélték meg.
A feleséget elém kísérte míg én a kamnapén ültem és egyből az ölembe húztam és elkezdtem smárolni vele és tapitam mindenhol - közben jobbra mellettem a férj izgatott szemekkel nézte mit csinálok az ő kedvesével.
A ruhákat szép lassan levetettük és már mindhárman meztelenül voltunk a kanapém és hátulról az asszony alá nyúltam ésé addigra tiszta nedves volr.
Először kőrkörösen maszíroztam a nagy ajkait majd a kicsiket és bedugtam a forró punciba az ujjam,majd a csikló is kapott egy kis simit. A feleség többször is felszisszent és láttam minkettejüknek tetszik, majd menet közben derült ki, hogy még csak a férjével volt szexuális kapcsolata.
Közben a férje hangosan sorolta fantázáit és azt, hogy míg én meg nem érkeztem dugás kozben hányszor képzeltek oda engem. Láthatóan ezek atörténetek izgatták a feleségét és folytatta és folytatta stb.
Szóval izgattam, masszíroztam forró, nedves, szűk punciját és nem tudtam ellenállni, hogy ne csúsztassam a fenekébe az ujjaim.
Ekkor már nagyonk emyény voltam és azon voltam, hogy míg az ölemben van feldugjam neki és felcsúszott, na akkor el is élvezett a gyönyörtől de én is , mert nem gondoltam volna, hogy az a hármas szituáció ennyire fog engem izgatni.
A férje vadul verte a farkát tőlem jobbra és mondtam a feleségének, hogy verje ki a férjének és eldurrant.
Az asszony lovagolt míg másodszor el nem élvezett és közben ujjaztam a fenekét először egy majd két ujjal.
Elképesztő mennyire kemény volt a farkam és vastag, talán még soha ne m volt akkora és azon voltam, hogy még nem akarok elélvezni majd hátradöltem szinte "Dug
#12714   2016. 11. 27. vasárnap 14:35
SzabóRoland SzabóRoland
Sziasztok!Már korábban próbáltam a feleségemmel erről a témáról beszélni.Elutasító volt de csak Velem.A baràtnőjének megírta hogy szívesen lefeküdne más férfival de nem tudja hogyan mert fél ha megtudom elválnék tőle.Tehát olyan *******************

moderálva! A fórum nem partnerkeresésre való, itt ki- és megbeszéljük a dolgokat...
#12713   2016. 11. 24. csütörtök 10:32
LeonKatja LeonKatja
lookaround

Egyszerűen felkerekedtünk, és elmentünk. (Egy klubba)
Semmit nem KELL csinálni, csak lehetőség.
Semmi olyan nem történik, amit nem akartok. (Néha akkor sem, ha akarjátok, de ez sem baj.)
wink
#12712   2016. 11. 22. kedd 10:25
Pure Pleasure Pure Pleasure
Swinger klubban kezdtétek? Ha nem túl tolakodó, mesélnél az első alkalomról? Érdekelne, hogy éltétek meg illetve konkrétan mik mikor történtek? Persze csak ha nem túl indiszkrét a kérdés!?
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2016. 11. 22. kedd 10:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 11. 22. kedd 10:11
Mintha minket írtál volna le. Majdnem fél évig témáztunk ezen, mielőtt a negyedik nekifutásra át is léptük egy klub küszöbét. De ott is fokozatosan feszegettük a korlátainkat, és mindent mindig átbeszéltünk, hogy ne sérüljünk.
Azóta még önmagunkat is jobban megismertük. Simán elkülönül a szex az érzelmektől. Egy szexparty után otthon mindig hatalmasat szeretkezünk.
És igen, nagyon izgató, mikor mással látjuk élvezkedni a párunkat.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 12731db
Utolsó üzenet: 2016. 12. 03. szombat

Hírek

2016. 11. 30. szerda 23:35
Nagyon FONTOS infó a decemberi versenyhez! NEVEZZ SZÓLÓBAN! Ritkán szoktunk feltételek szabni a havi versenyre készített képsorozatokat illetően, azonban most kivételesen mégis ezt tesszük. A decemberi versenyre ezúttal CSAK SZÓLÓ sorozatokat várunk. Természetesen ezen belül lehet a téma szoft vagy... Tovább
2016. 11. 30. szerda 17:35
Csábíts csipkében! Most a legnőiesebb oldaladra leszünk kíváncsiak. Milyen vagy akkor, ha a női fehérneműs fiók legrafináltabb kellékét, a csipkés fehérneműt veted be a csábításhoz? Egy dögös fekete combfix, hogy a végzet asszonya légy, vagy egy huncut, piros babydoll az... Tovább
2016. 11. 29. kedd 16:26
Anal strike Célpontban a hátsó bejárat! De nem ám úgy csak ímmel-ámmal! Jól keményen megdolgozzák a csajok popsiját, úgy, hogy egy ideig biztosan csak terpeszben tudnak közlekedni. És mindenki élvezi, ahogy felnyársalják őket, köztük olyan sztárok is, mint Rita... Tovább

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!