Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13090   ma 11:41
Esztike Esztike
Cápali!Mielőtt írni kezdenél,gondold át a parányi agyadban,miket írsz!Idézlek: Neked nem kellene ez a cigány nő,mert nem a te eseted,nem a te világod stb.. De te rengeteget jártál klubba és ott mindenki EGYENRANGÚ.Akkor most hogy is van ez,agy beteg kis pöcs?!
(Ez egy válasz szirticápa üzenetére (ma 06:31), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 06:31
Ez pontosan így van!Én nekem sem kellene ez a cigány nő akármilyen kedves.Sem alkatilag, sem értelmileg,sem kultúrában nem felel meg az elképzeléseimnek.Én is jó párszor voltam többesben de ott mindenki egyenrangú és tiszteltük a másikat!Volt mikor 5 évig boldogítottuk egymást hátsó szándék nélkül!!!!!Nekem nem mindegy kivel fekszem össze és nem vagyok játékszere senkinek!!!Így is kiváló kapcsolatok voltak.
#13089   ma 09:27
maarimar maarimar
Hogy neked ki kell és ki nem a te dolgod
Hogy értelmi szint na ezen lehetne kissé vitatkozni
Miből gondolod hogy magasabb rendű ember lennél másnál vagy akár csak nálam !
(Ez egy válasz szirticápa üzenetére (ma 06:31), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 06:31
Ez pontosan így van!Én nekem sem kellene ez a cigány nő akármilyen kedves.Sem alkatilag, sem értelmileg,sem kultúrában nem felel meg az elképzeléseimnek.Én is jó párszor voltam többesben de ott mindenki egyenrangú és tiszteltük a másikat!Volt mikor 5 évig boldogítottuk egymást hátsó szándék nélkül!!!!!Nekem nem mindegy kivel fekszem össze és nem vagyok játékszere senkinek!!!Így is kiváló kapcsolatok voltak.
#13088   ma 09:19
maarimar maarimar
Hm szerinted mi nem illünk bele a klub világába te - ti meg igen
Ez szép na ez aztán az igazi beképzeltség vicc
Ki vagy te hogy megmond ki illik oda és ki nem
Szerintünk meg az aki oda megy mind oda illik legalább tudja miért is van ott és ne akard mâr megmondani ki mehet és ki nem
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (tegnap 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 21:26
Valamiért az az érzésem hogy nem csak a férfiak beképzeltek.A férfi ugyanúgy választ mint a nő. Talán egy férfi tegye össze kezét lábát ha szóba állsz vele? Lehet éppen nem vagy a zsánere és azt mondja ne hari de nem .Akkor gondolom megint még inkább "nagyképű beképzelt" lesz. Ha hiszed ha nem (és írom ezt mit egy pár tagja) még ehhez is két ember kell és két akár három ember irányít. Nem gondolom hogy bármelyik embertársunk kevesebb vagy több lenne attól hogy mi van a lába között! Ja és vannak férfi és női renitensek is akik nem illenek be a klub vagy a privát párcsere világába sem.Valószínű ha velünk így közölnéd az elvárásaidat nagyon gyorsan ajtót mutatnánk.Bocs ha ez nem tetszik de ez a mi nézetünk.
#13087   ma 07:02
peti71 peti71
Üdv ! Végre leírta valaki hogy egyenrangúak kell lenni egy ilyen kapcsolatban !
Valamiért az az érzésem hogy nem csak a férfiak beképzeltek.A férfi ugyanúgy választ mint a nő. Talán egy férfi tegye össze kezét lábát ha szóba állsz vele? Lehet éppen nem vagy a zsánere és azt mondja ne hari de nem .Akkor gondolom megint még inkább "nagyképű beképzelt" lesz. Ha hiszed ha nem (és írom ezt mit egy pár tagja) még ehhez is két ember kell és két akár három ember irányít. Nem gondolom hogy bármelyik embertársunk kevesebb vagy több lenne attól hogy mi van a lába között! Ja és vannak férfi és női renitensek is akik nem illenek be a klub vagy a privát párcsere világába sem.Valószínű ha velünk így közölnéd az elvárásaidat nagyon gyorsan ajtót mutatnánk.Bocs ha ez nem tetszik de ez a mi nézetünk.
#13086   ma 06:31
szirticápa szirticápa
#13085   tegnap 21:26
jirzi jirzi
(Ez egy válasz maarimar üzenetére (tegnap 18:01), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 18:01
Előbb vagy utóbb változni fog ami azért érezhető évről - évre picit jobb a helyzet
már csak abból is látszik hogy egyre többen választják a klubbot és nem a privát találkozásokat ami sokkal kötöttebb ismerkedési forma mint a klub
De tény hogy akár privát akár klub a szóló férfiak többsége igen is beképzelt és azt hiszi - gondolja hogy Ő irányít pedig nem .... MINDIG A NŐ AKI VÁLASZT ÉS Ő IRÁNYÍT
ha tetszik ha nem ez így volt - van - és lesz is
#13084   tegnap 19:55
BundiLiza BundiLiza
eljen
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 03. 28. kedd 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 28. kedd 13:42
Szia!Mint cuckold és hármas szex szóló férfi résztvevőjeként tökéletesen azonosulok azzal,amit írtál.Valóban borzalmasan sok a megalomán-egocentrikus tahó,aki azt véli,hogy körülötte forog az egész univerzum.Van egy mondás,miszerint a swinger az intelligens emberek "sportja"!Ez ugyanúgy igaz a többi szexuális formációra,bár az otthoni hármast,többest,párcserét,cuckoldot is lehet a swinger szex egy-egy válfajának tekinteni,de a lényeg abban rejlik,hogy a csatlakozni,feleséget-barátnőt-mennyasszonyt magáévá tenni akaró harmadik,sokadik résztvevő alkalmazkodik,integrálódik a párhoz,és nem fordítva!!Sajnálattal veszem tudomásul,hogy az egoista "főemlősök" általi negatív tapasztalatok miatt sokan inkább kizárólag párt és/vagy lányt keresnek,így jóval kisebb esélyük maradt a civilizált,morális viselkedésre képes szóló férfiaknak.Sajnos ez egy ilyen ország,és nem valószínű,hogy javulni fog a helyzet.Bár remélem,hogy tévedek!Szép napot!
#13083   tegnap 18:32
italien italien
Hát engem is izgatna ha találnék olyat aki benne lenne néha : ) de sajnos single vagyok
#13082   tegnap 18:04
maarimar maarimar
eljen worship kb. tökéletes ahogy meg van írva
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 28. kedd 04:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1579062) VIP
2017. 03. 28. kedd 04:58
Az a különutas megcsalós vonal...Bár,az is az igazsághoz tartozik,hogy pár ostoba azt se fogja fel,hogy pár vagyunk,és úgy röffen be,mintha egy magányos lányt akarna felszedni.De olyan is,aki meg van győződve,olyan jól néz ki,hogy elkezd feltételeket szabni.Olyan is ,aki olyan szépre gyúrta magát,meg akkora menő,hogy már a mi fiú tagunkat eleve kizárja a dologból,mivel ő annyira heteró,meg annyira nagy játékos,hogy csak és kizárólag a lánnyal "hajlandó" talàlkozni.Köszi,de nem.Az ilyen maradjon otthon álmodozni,ez a világ nem igényli az egoista marhákat...Szóval,tényleg vannak nehéz esetek,de igen,továbbra is az a véleményünk,hogy vannak nagyon kedves,a hölgyeket tiszteletben tartó intelligens férfiak is.
#13081   tegnap 18:01
maarimar maarimar
Előbb vagy utóbb változni fog ami azért érezhető évről - évre picit jobb a helyzet
már csak abból is látszik hogy egyre többen választják a klubbot és nem a privát találkozásokat ami sokkal kötöttebb ismerkedési forma mint a klub
De tény hogy akár privát akár klub a szóló férfiak többsége igen is beképzelt és azt hiszi - gondolja hogy Ő irányít pedig nem .... MINDIG A NŐ AKI VÁLASZT ÉS Ő IRÁNYÍT
ha tetszik ha nem ez így volt - van - és lesz is
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 03. 28. kedd 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia!Mint cuckold és hármas szex szóló férfi résztvevőjeként tökéletesen azonosulok azzal,amit írtál.Valóban borzalmasan sok a megalomán-egocentrikus tahó,aki azt véli,hogy körülötte forog az egész univerzum.Van egy mondás,miszerint a swinger az intelligens emberek "sportja"!Ez ugyanúgy igaz a többi szexuális formációra,bár az otthoni hármast,többest,párcserét,cuckoldot is lehet a swinger szex egy-egy válfajának tekinteni,de a lényeg abban rejlik,hogy a csatlakozni,feleséget-barátnőt-mennyasszonyt magáévá tenni akaró harmadik,sokadik résztvevő alkalmazkodik,integrálódik a párhoz,és nem fordítva!!Sajnálattal veszem tudomásul,hogy az egoista "főemlősök" általi negatív tapasztalatok miatt sokan inkább kizárólag párt és/vagy lányt keresnek,így jóval kisebb esélyük maradt a civilizált,morális viselkedésre képes szóló férfiaknak.Sajnos ez egy ilyen ország,és nem valószínű,hogy javulni fog a helyzet.Bár remélem,hogy tévedek!Szép napot!
#13080   tegnap 07:27
Glob112 Glob112
eljen
#13079   2017. 03. 28. kedd 13:42
Caracas79 Caracas79
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 28. kedd 04:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 28. kedd 04:58
Az a különutas megcsalós vonal...Bár,az is az igazsághoz tartozik,hogy pár ostoba azt se fogja fel,hogy pár vagyunk,és úgy röffen be,mintha egy magányos lányt akarna felszedni.De olyan is,aki meg van győződve,olyan jól néz ki,hogy elkezd feltételeket szabni.Olyan is ,aki olyan szépre gyúrta magát,meg akkora menő,hogy már a mi fiú tagunkat eleve kizárja a dologból,mivel ő annyira heteró,meg annyira nagy játékos,hogy csak és kizárólag a lánnyal "hajlandó" talàlkozni.Köszi,de nem.Az ilyen maradjon otthon álmodozni,ez a világ nem igényli az egoista marhákat...Szóval,tényleg vannak nehéz esetek,de igen,továbbra is az a véleményünk,hogy vannak nagyon kedves,a hölgyeket tiszteletben tartó intelligens férfiak is.
#13078   2017. 03. 28. kedd 13:28
Nagyfarok14 Nagyfarok14
Sziasztok az én párom is dughatnák csak sok a kamus meg mindenki távolról van
#13077   2017. 03. 28. kedd 04:58
X Törölt felhasználó (1579062) VIP
#13076   2017. 03. 28. kedd 04:42
Egy esetleges zaklatóra gondoltam...Annyi elég néhány pasinál,hogy megtudja,Pl ha chaten a lány ír...Na,akkor már szó sincs hármasról,akkor már megy a sumákolós "mikor tudunk kettesben lenni" jellegű duma.Na,az a jellegű kapcsolat nem az,ami ránk jellemző...Az a
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2017. 03. 27. hétfő 21:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 27. hétfő 21:36
Ha megtudja a hölgy elérhetőségét......? Ezzel mi a gond? Csak sejtem hogy a hölgy szól a pasinak ,jelen esetben neked ,te meg elzavarod a pasit!? Ha nem így működne a kapcsolat akkor megb....a a ló smile
#13075   2017. 03. 27. hétfő 21:36
jirzi jirzi
Ha megtudja a hölgy elérhetőségét......? Ezzel mi a gond? Csak sejtem hogy a hölgy szól a pasinak ,jelen esetben neked ,te meg elzavarod a pasit!? Ha nem így működne a kapcsolat akkor megb....a a ló smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 26. vasárnap 17:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 26. vasárnap 17:34
Lehet nem volt egyértelmű:szóló pasikra értettem...Párral egész más a felállás,ott mindenki egyformán ad be a "közösbe". Harmadikként érkező pasiknál picit másképp fest a "közösködés"....Ja,és ez csak egy vélemény, nyilván más máshogy látja,éli meg,intézi...Ti speciel úgy,legyen sok örömötök benn,az a lényeg!
#13074   2017. 03. 27. hétfő 20:04
monaemre monaemre
Az is elég nagy probléma hogy sok jelentkező azt hiszi hogy a férfi taggal valami gond van ! Pedig csak a többes miatt mennek bele ebbe a felállásba a párok , mert mind a kettöjüket izgatja ! Volt már olyan tapasztalatunk hogy a srác megkérdezte hogy mikor nem leszek otthon mert ö a párommal kettesben akar lenni , nem szeretne hanem rögtön akar !
#13073   2017. 03. 26. vasárnap 17:34
Lehet nem volt egyértelmű:szóló pasikra értettem...Párral egész más a felállás,ott mindenki egyformán ad be a "közösbe". Harmadikként érkező pasiknál picit másképp fest a "közösködés"....Ja,és ez csak egy vélemény, nyilván más máshogy látja,éli meg,intézi...Ti speciel úgy,legyen sok örömötök benn,az a lényeg!
(Ez egy válasz jo parban üzenetére (2017. 03. 26. vasárnap 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 26. vasárnap 16:40
A valaszodra. Nyilvan mindeggyik (segedeszköz) igyekszik a legjobbik oldalat mutatni hogy (be tehesse a labat hozzatok), tovabba, ha valaki (listat) allit eleve azonnal vege (reszünkröl), ha a küllemi szimpatia megvan , lehet talalkozni - beszelgetni es akkor talan (nekünk- nekem) is van lehetösegünk meggyözödni arrol hogy Ti megfeleltek-e a mi (listank-nak) !. Tovabba, irtad hogy az illetö (Segedeszköz-kent) lesz hasznalva tehat egy alarendelt elö vibrator fog Ö lenni, eltudom kepzelni a lista többi pontjat! Meg egy szo, ha ilyen (beirast) olvasunk mint a tietek (lista-segedeszköz-0-erzelem (szimpatia) is az, azoknak eszünkbe sem jutna hogy irjunk!!.
#13072   2017. 03. 26. vasárnap 16:40
jo parban jo parban
A valaszodra. Nyilvan mindeggyik (segedeszköz) igyekszik a legjobbik oldalat mutatni hogy (be tehesse a labat hozzatok), tovabba, ha valaki (listat) allit eleve azonnal vege (reszünkröl), ha a küllemi szimpatia megvan , lehet talalkozni - beszelgetni es akkor talan (nekünk- nekem) is van lehetösegünk meggyözödni arrol hogy Ti megfeleltek-e a mi (listank-nak) !. Tovabba, irtad hogy az illetö (Segedeszköz-kent) lesz hasznalva tehat egy alarendelt elö vibrator fog Ö lenni, eltudom kepzelni a lista többi pontjat! Meg egy szo, ha ilyen (beirast) olvasunk mint a tietek (lista-segedeszköz-0-erzelem (szimpatia) is az, azoknak eszünkbe sem jutna hogy irjunk!!.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 26. vasárnap 07:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 26. vasárnap 07:02
Sziasztok!Nálunk eddig mind teljesen normális pasik voltak,és a viselkedésükkel sem volt gond.Igaz, előtte hosszú "listát" kapnak a szabályokról, ami kötelező.Ezt elolvasva - meg a korábbi kommunikációból - lehet tudni, hogy ki a normális, és ki az idióta.Fontos még, hogy a hölggyel semmilyen érintkezés nincs sem előtte, sem utána. Azért ha egy pasi kiszagolja egy lány elérhetőségét, az nem veszélytelen! Van egy közös élmény, észbontó szex, de akkor is le van fektetve, hogy ne reménykedjen, érzelemmentes a dolog, csupán szexuális segédeszközként van "kihasználva", és igen, mindkettőnk részéről, azaz mindkettőnket izgatja a dolog. Ezt az alkalmat egy értelmes pasi ki tudja használni a saját boldogsága érdekében, és olyan élménnyel lesz gazdagabb, ami nem biztos, hogy még egyszer megadatik neki...
Akinek az intelligenciája ehhez alacsony, az már a találkozó előtt elvérzik, annak esélye sincs betenni sem a lábát, sem más testrészét sehova.....azért ilyen is sok van, sajnos.
#13071   2017. 03. 26. vasárnap 12:33
BundiLiza BundiLiza
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 26. vasárnap 07:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 03. 26. vasárnap 07:02
Sziasztok!Nálunk eddig mind teljesen normális pasik voltak,és a viselkedésükkel sem volt gond.Igaz, előtte hosszú "listát" kapnak a szabályokról, ami kötelező.Ezt elolvasva - meg a korábbi kommunikációból - lehet tudni, hogy ki a normális, és ki az idióta.Fontos még, hogy a hölggyel semmilyen érintkezés nincs sem előtte, sem utána. Azért ha egy pasi kiszagolja egy lány elérhetőségét, az nem veszélytelen! Van egy közös élmény, észbontó szex, de akkor is le van fektetve, hogy ne reménykedjen, érzelemmentes a dolog, csupán szexuális segédeszközként van "kihasználva", és igen, mindkettőnk részéről, azaz mindkettőnket izgatja a dolog. Ezt az alkalmat egy értelmes pasi ki tudja használni a saját boldogsága érdekében, és olyan élménnyel lesz gazdagabb, ami nem biztos, hogy még egyszer megadatik neki...
Akinek az intelligenciája ehhez alacsony, az már a találkozó előtt elvérzik, annak esélye sincs betenni sem a lábát, sem más testrészét sehova.....azért ilyen is sok van, sajnos.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 13090db
Utolsó üzenet: ma 11:41

Hírek

2017. 03. 28. kedd 16:09
Privát DVD 89 Magyar amatőr videók a javából, ahol apuka filmet forgat ribanc feleségéről, aki éppen saját fiával hancúrozik; két gátlástalan párocskára szexjáték vásárlás közben jön rá a dughatnék - hát csapnak egy spontán négyest a boltban. A szende... Tovább
2017. 03. 24. péntek 15:32
Rita Faltoyano felejthetetlen mellei Rita Faltoyano izmos domborulataiba, nagy melleibe nehéz nem beleszeretni. Ő az az igazi farmerlány típus, aki kezében tartja a gyeplőt. Őt bizony meg kell kúrni, nincs mese. Ennek a filmnek ő a főszereplője, de természetesen barátnői is kitesznek... Tovább
2017. 03. 17. péntek 15:33
Ez a hónap a főnöknőké! - profi film Mit tehet egy beosztott, ha a főnöknője egy bombázó negyvenes anyuci? És ráadásul a homlokára is van írva, hogy nem veti meg az élvezeteket, és a fiatal srácok kemény faszát?! Nos, ha a Főnöknő úgy rendelkezik, akkor bizony akcióra készen kell állni...... Tovább

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!