Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13919   ma 18:53
Villy77 Villy77
Ez a fórum sem arról amiről kéne.
#13918   ma 18:44
Caracas79 Caracas79
Szervusz!Hogy őszinte legyek,nem is magam miatt fogalmaztam meg az alábbi sorokat,mert valóban relatíve sokat "zongorázok" a klaviatúrán a témával kapcsolatban,ezért bizony számítok a kritikára.Vagyok már annyira edzett,hogy meg se karcoljon egy rosszmájú megjegyzés.Azokért az egyedülálló férfitársaimért írtam,akik vagy rendszeres megélői a dolognak mert elnyerték egy szimpatikus pár rokonszenvét,illetve továbbra is kívánatos lenne a szebbik nem tagjainak személyes történetéből minél többet olvasni,hiszen ők a legfontosabb szereplői ennek az igazán kéjes témának!Ha valaki férjként/élettársként soknak találja egy külsős,egy beszálló véleményét,akkor legyen aktívabb!Vigyen életet a fórumba lebilincselő és egyben valós alapokon nyugvó történetekkel,hogy mindenki gazdagodjon,és emiatt hátha megugrik a feleség/barátnőszex híveinek száma!Végül még annyit,hogy kegyetlen jó nevet választottál!! wink
(Ez egy válasz maturefriend üzenetére (ma 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 18:25
Szerintem ne vedd magadra.Ezért biztos megköveznek,de igenis sokmindent jól látsz.Lehet pont azért mert még nem vagy "klubtag".
#13917   ma 18:25
maturefriend maturefriend
Szerintem ne vedd magadra.Ezért biztos megköveznek,de igenis sokmindent jól látsz.Lehet pont azért mert még nem vagy "klubtag".
#13916   ma 18:18
Caracas79 Caracas79
Tehát egy egyedülálló,de beszállóként többszöri tapasztalattal a háta mögött nem jogosult a témához való hozzászóláshoz mivel egyedülálló(még).Továbbá mivel valaki egyedülálló,az automatikusan kizárja az empátia és a logika lehetőségét,így csupán fantazmagóriákat képes megfogalmazni.

"Magyarország!Én így szeretlek!"

Éljen és virágozzék a progresszív lelkületű magyar nép és a diszkrimináció ösztönének örök és megbonthatatlan barátsága!

"Grat!"
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (ma 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 17:36
Itt akkor kezdődött a "dzsihád" amikor olyanok kezdtek egyre többet írni akiknek nincs is feleségük... De még barátnőjük sem,viszont nagyon értenek a témához.
#13915   ma 17:36
csak együtt csak együtt
Itt akkor kezdődött a "dzsihád" amikor olyanok kezdtek egyre többet írni akiknek nincs is feleségük... De még barátnőjük sem,viszont nagyon értenek a témához.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (ma 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 15:32
Szóval hímsoviniszta idióták egyfajta "morális dzsihádot" indítottak ellened,mert leírtad a személyes véleményed,tapasztalatod.Mondjuk ez elég szomorú,hiszen a nyitott szexualitás(amibe a cuckold és a feleségmegosztás is tartozik) eleve liberálisabb életfelfogást feltételez.Bár én magam férfi vagyok,és szex közben élvezem a behatoló,a domináns státuszt,de ezzel párhuzamban nem tartom magam felsőbbrendűnek a pár semelyik tagjához viszonyítva.Ezzel szemben ezek szerint néhányan úgy vélik,hogy a témáról kizárólag férfiak írhatnak,mert a fejükben patriarchális társadalmi kép van konzerválódva?Egyébiránt szexistennom fórumtársunknak tökéletesen igaza van abban a tekintetben,hogy a nyitott szexualitás felé kacsingató párok(függetlenül attól,hogy ki volt kettejük közül az "agytröszt" wink valóban könnyebben oldódnának pszichésen(főleg a hölgy),mert a pár szebbik tagja "sorstársak" személyes érzéseiről,gondolatairól,élményeiről olvashatna,és ebből erőt meríthetne.
#13914   ma 15:32
Caracas79 Caracas79
Szóval hímsoviniszta idióták egyfajta "morális dzsihádot" indítottak ellened,mert leírtad a személyes véleményed,tapasztalatod.Mondjuk ez elég szomorú,hiszen a nyitott szexualitás(amibe a cuckold és a feleségmegosztás is tartozik) eleve liberálisabb életfelfogást feltételez.Bár én magam férfi vagyok,és szex közben élvezem a behatoló,a domináns státuszt,de ezzel párhuzamban nem tartom magam felsőbbrendűnek a pár semelyik tagjához viszonyítva.Ezzel szemben ezek szerint néhányan úgy vélik,hogy a témáról kizárólag férfiak írhatnak,mert a fejükben patriarchális társadalmi kép van konzerválódva?Egyébiránt szexistennom fórumtársunknak tökéletesen igaza van abban a tekintetben,hogy a nyitott szexualitás felé kacsingató párok(függetlenül attól,hogy ki volt kettejük közül az "agytröszt" wink valóban könnyebben oldódnának pszichésen(főleg a hölgy),mert a pár szebbik tagja "sorstársak" személyes érzéseiről,gondolatairól,élményeiről olvashatna,és ebből erőt meríthetne.
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (ma 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:11
Talán még emlékszel....Én egyszer ide leírtam, de minden voltam csak jó nő nem. Igaz is, hiszen, nem pasi vagyok, a címből pedig arra lehetne következtetni, hogy csak pasiknak szól a topik.....Ezért azóta minden hasonló megnyilvánulástól tartózkodok.
#13913   ma 15:16
szexistennom szexistennom
Én szívesen elolvasnám a szebbik nem verzióját is. Ha lenne egy kis időd megosztanád velünk? Egyébként, ha a nők is leírnák mit éltek át, akkor biztos könnyebb lenne a pároknak átbeszélni a dolgot, hogy belevágjanak-e vagy sem.
Persze ahogy lehet jól megélni úgy rosszul is.
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (ma 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:11
Talán még emlékszel....Én egyszer ide leírtam, de minden voltam csak jó nő nem. Igaz is, hiszen, nem pasi vagyok, a címből pedig arra lehetne következtetni, hogy csak pasiknak szól a topik.....Ezért azóta minden hasonló megnyilvánulástól tartózkodok.
#13912   ma 14:11
Nata044 Nata044
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (ma 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:05
Pedig tán a hölgyek aspektusából még érdekfeszítőbb lenne megismerni eme igazán élvezetes szexuális formát!!
#13911   ma 14:05
Caracas79 Caracas79
Pedig tán a hölgyek aspektusából még érdekfeszítőbb lenne megismerni eme igazán élvezetes szexuális formát!!
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (ma 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 12:42
2014-ig visszamentem a listában, de nem, nem létezik sajnos.....
#13910   ma 12:42
Nata044 Nata044
2014-ig visszamentem a listában, de nem, nem létezik sajnos.....
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (ma 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 11:35
Elképzelhető,hogy nem vagyok valami objektív személyiség,de létezik a fórum berkein belül olyan topik,hogy "élvezem ha a férjem/barátom előtt megdugnak/használnak"??Azért tettem fel a kérdést,mert mint férfi be kell látnom,hogy a feleség/barátnőszexet akár a férjek akár a beszállók("bikák" wink részéről lett leginkább megtárgyalva,"kibeszélve",pedig az azt megélő szebbik nem tagjai,kik elérve a bűntudatlanság és a párja hozzájárulásával más férfi/férfiak irányába történő pozitív érzelmek táplálásának magas fokozatú állapotát a lehető legautentikusabb források a témával kapcsolatban!!Nem árulok zsákbamacskát olyan téren,hogy nem izgat(na) maga az aktus részletes leírása,de szubjektíve jóval inkább érdekfeszítő maga az a "nullpontról" induló érzelmi fejlődés,ami más férfinak is való önkéntes odaadás izgalmáig nyúlik a férj kérésének meghökkentő,de sokszor egyenesen sokkoló hatásának feldolgozásától a bűntudat="nem vagyon én "olyan" nő" érzésen az elvesztésén át.
#13909   ma 11:35
Caracas79 Caracas79
Elképzelhető,hogy nem vagyok valami objektív személyiség,de létezik a fórum berkein belül olyan topik,hogy "élvezem ha a férjem/barátom előtt megdugnak/használnak"??Azért tettem fel a kérdést,mert mint férfi be kell látnom,hogy a feleség/barátnőszexet akár a férjek akár a beszállók("bikák" wink részéről lett leginkább megtárgyalva,"kibeszélve",pedig az azt megélő szebbik nem tagjai,kik elérve a bűntudatlanság és a párja hozzájárulásával más férfi/férfiak irányába történő pozitív érzelmek táplálásának magas fokozatú állapotát a lehető legautentikusabb források a témával kapcsolatban!!Nem árulok zsákbamacskát olyan téren,hogy nem izgat(na) maga az aktus részletes leírása,de szubjektíve jóval inkább érdekfeszítő maga az a "nullpontról" induló érzelmi fejlődés,ami más férfinak is való önkéntes odaadás izgalmáig nyúlik a férj kérésének meghökkentő,de sokszor egyenesen sokkoló hatásának feldolgozásától a bűntudat="nem vagyon én "olyan" nő" érzésen az elvesztésén át.
#13908   2017. 09. 23. szombat 22:28
Nata044 Nata044
#13907   2017. 09. 23. szombat 16:43
Subudubi Subudubi
Mi is hasonlóan vélekedünk.
Nagyon jó kettesben is a szex, mert bár lassan három évtizede koptatjuk egymást, megunni nem tudjuk a másikat, és még mindig kreatívak vagyunk. De vannak olyan vágyak és igények, melyekhez szükségünk van másvalakire is. Féltékenyek nem vagyunk a másikra, kinőttük ezt az érzést, hiszen tudjuk azt, hogy megbízhatunk a másikban.

Engem már az felizgat, ha azt látom, hogy a feleségemre valaki beindul. A többiről nem is beszélve.
Volt olyan élményünk, hogy még csak bemelegedtünk egy swingerklub jakuzzijában, s ott egy másik, vadidegen pasi ujjazta, miközben velem csókolózott. Ezt csak utólag tudtam meg .Ő meg azt hitte, tudok róla, és én engedtem meg a fickónak ezt. Még most is bizserget, ha felidézem... Vágyom a hasonló élményre.
(Ez egy válasz Grafenberg üzenetére (2017. 09. 23. szombat 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 23. szombat 11:08
Jól látod, ez is benne van. Illetve az is, hogy olyan dolgokat lehet így megvalósítani, amelyeket párosban nem. Persze nem akarunk erre túlságosan rászokni és nem is valami hiánya miatt keressük ezeket az élvezeteket. Pár havonta teljesen jól feldobja a hangulatunkat egy-egy ilyen alkalom.
#13906   2017. 09. 23. szombat 11:08
Grafenberg Grafenberg
Jól látod, ez is benne van. Illetve az is, hogy olyan dolgokat lehet így megvalósítani, amelyeket párosban nem. Persze nem akarunk erre túlságosan rászokni és nem is valami hiánya miatt keressük ezeket az élvezeteket. Pár havonta teljesen jól feldobja a hangulatunkat egy-egy ilyen alkalom.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 09. 22. péntek 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 22. péntek 21:14
Mivel egy olyan férj vagy,akit lenyűgöz imádott párod élvezete,és ezt külső szemlélőként is szeretnéd látni-hallani,de mivel egy így fizikailag nem lehetséges,ezért van szükségetek egy nagyon kellemes személyiséggel rendelkező két lábon járó merev hímtagra,aki elélvezteti szíved választottját előtted. wink
#13905   2017. 09. 23. szombat 00:15
Caracas79 Caracas79
#13904   2017. 09. 22. péntek 23:21
Nata044 Nata044
Pszichomókus vigyor2
#13903   2017. 09. 22. péntek 21:14
Caracas79 Caracas79
Mivel egy olyan férj vagy,akit lenyűgöz imádott párod élvezete,és ezt külső szemlélőként is szeretnéd látni-hallani,de mivel egy így fizikailag nem lehetséges,ezért van szükségetek egy nagyon kellemes személyiséggel rendelkező két lábon járó merev hímtagra,aki elélvezteti szíved választottját előtted. wink
(Ez egy válasz Grafenberg üzenetére (2017. 09. 21. csütörtök 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 21. csütörtök 14:43
Viszont egy ideje a pasis hármas felállás piszkálja jobban a fantáziánkat, és ehhez találtunk is kellően elszánt jelentkezőt egy tematikus ismerettségű netes csoportból. Ő nemcsak írni mert nekünk, hanem a kávézós találkozóra és az azt követő első randira is eljött. Elég jó élmény volt mindhármunknak. wink Ez volt az első hármasunk, mert bár párokkal már voltunk együtt, pasival hármasban nem. És a fórum címéhez méltóan, igen, izgatott a szituáció, hogy dugják a feleségemet. smile
#13902   2017. 09. 21. csütörtök 14:48
Grafenberg Grafenberg
Most nézem csak a lapotokat, helyes párocska vagytok! smile Bár mi idősebbek nálatok, de nemigen látszik rajtunk. Kényeztetni én is nagyon imádok és tudok is, ezt akár a feleségem is alátámaszthatja. wink
(Ez egy válasz kiss.lale1 üzenetére (2017. 09. 21. csütörtök 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 21. csütörtök 13:47
Sziasztok! Érdekelne azok véleménye akiknek már volt élménye ilyenbe, hogy egy picit se zavar, ha utána esetleg valamire azt mondja a párotok, hogy az vele jobb volt mint veletek?
Mi is túlvagyunk az első estén, ahol a párom mással volt, és baromira izgató, meg jót is dugtunk utána... egy picit az tört le, mikor mondta, hogy ezt meg azt csinálta és az milyen eszméletlen jó volt. Picit hirtelen kevésnek éreztem magam, miközben velem is élvezi a szexet és nincs panasz
#13901   2017. 09. 21. csütörtök 14:43
Grafenberg Grafenberg
Viszont egy ideje a pasis hármas felállás piszkálja jobban a fantáziánkat, és ehhez találtunk is kellően elszánt jelentkezőt egy tematikus ismerettségű netes csoportból. Ő nemcsak írni mert nekünk, hanem a kávézós találkozóra és az azt követő első randira is eljött. Elég jó élmény volt mindhármunknak. wink Ez volt az első hármasunk, mert bár párokkal már voltunk együtt, pasival hármasban nem. És a fórum címéhez méltóan, igen, izgatott a szituáció, hogy dugják a feleségemet. smile
#13900   2017. 09. 21. csütörtök 14:38
Grafenberg Grafenberg
Szia!
Erre bizony fel kell készülni, hogy ilyen esetek könnyen adódhatnak. Meg kell beszélni a pároddal, kinek mi volt a jó, mi volt netán kevésbé. Mert az élmények hatása még bizonyára friss volt benne, talán ezért lehetett ilyen reakciója. De elég valószínűtlen, hogy csak csupa frenetikus élményben volt része a másik partnerrel. Elsőre nyilván nem működhet úgy a szex, mint egy sokéves kapcsolatban. Bár kivételek persze akadhatnak.
Nálunk is előfordult olyan, hogy a párosunk fiútagja velem ellentétben olyan kitartónak bizonyult, hogy másfél óráig dugtak, nyaltak. A srác közben többször is elélvezett, a feleségemről nem beszélve. Ezt kettesben nemigen tudnánk megismételni. Az ismeretlen helyzet, az izgalom, a hangok, a vágyak hozták ki ezt belőlük. A feleséggel persze én sem unatkoztam közben. smile A hölgy imád mélytorkozni, hát megkaptam tőle rendesen, úgy lenyomta a garatán az átlagtól kicsit hosszabb farkamat, hogy az orra a hasmaba fúródott, én meg csak pislogtam... A feleségemnek ez nem megy, ez szerintem fizikai adottság, hogy egy lány meg tudja-e egyáltalán csinálni. A másik általam addig meg nem élt élmény a srpiccelős orgazmus volt. Nos, azt is megélhettem ezzel a lánnyal. Megtapasztaltam a mikéntjét, a reakcióit, így már a feleségemmel is tudok e téren kísérletezni, hátha belőle is kihozható. Én tanultam is újat a párcserével, nem csak új élményeket szereztem.
(Ez egy válasz kiss.lale1 üzenetére (2017. 09. 21. csütörtök 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 21. csütörtök 13:47
Sziasztok! Érdekelne azok véleménye akiknek már volt élménye ilyenbe, hogy egy picit se zavar, ha utána esetleg valamire azt mondja a párotok, hogy az vele jobb volt mint veletek?
Mi is túlvagyunk az első estén, ahol a párom mással volt, és baromira izgató, meg jót is dugtunk utána... egy picit az tört le, mikor mondta, hogy ezt meg azt csinálta és az milyen eszméletlen jó volt. Picit hirtelen kevésnek éreztem magam, miközben velem is élvezi a szexet és nincs panasz

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 13919db
Utolsó üzenet: ma 18:53

Hírek

ma 13:05
Privát DVD 81 A népszerű Privát sorozat újabb szériáján remek hazai szeximádó párok mutatkoznak be, akik nem csak szeretnek szexelni, hanem egyszerűen totál bepörögnek, ha kefélhetnek Kis cicik, nagy csöcsök, kopasz puncik és göndör muffok hancúroznak nagy... Tovább
2017. 09. 21. csütörtök 17:20
Csöcsimádat Nagy melleknek nagy kamaty jár! Éva néni az Oktogon nyilvános WC-jében tölti munkaidejét, mikor hirtelen vad szexuális kaland részese lesz. Eközben Renáta kiélvezi a popó-punci dupla dugást, Gabi az ökölszexet próbálgatja, két barátnőnek pedig... Tovább
2017. 09. 11. hétfő 16:54
Öreg picsák 29 A házasságot a tüzes pinájú feleségek időnként igazi börtönnek érzik, és titokban arra hajtanak, hogy feldobják valamivel szabad perceiket. Ilyenkor jól jön egy alkalmi kaland egy nagyfaszú fiatal sráccal, aki keményen megdolgozza az unatkozó asszony éhes... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!