Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9932   ma 00:36
kishunci1 kishunci1
Én a párod képeit néztem meg és : aztaaaaakurva, de jól néz ki. Azt hiszem nem volt neki nehéz elcsábítani az " áldozatokat " smile
(Ez egy válasz evaluna üzenetére (tegnap 23:41), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 23:41
Engem kimondottan izgat, ha előttem dugják a páromat, de az is ha nem de ha hazajön akkor jöhet a mesedélután dugás közben. A munkahelyén már két kollégáját is elcsábította és 4-5 alkalommal dugott is velük persze nálunk én meg addig kocsikáztam és alig vártam, hogy hazajöhessek. Mert hát persze a fiúk azt tudták, hogy csal a lelkem smile . Imádtam még utánuk baszni a kielégített punciját.
#9931   tegnap 23:54
bpparos bpparos VIP
Engem is izgat smile
(Ez egy válasz evaluna üzenetére (tegnap 23:41), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 23:41
Engem kimondottan izgat, ha előttem dugják a páromat, de az is ha nem de ha hazajön akkor jöhet a mesedélután dugás közben. A munkahelyén már két kollégáját is elcsábította és 4-5 alkalommal dugott is velük persze nálunk én meg addig kocsikáztam és alig vártam, hogy hazajöhessek. Mert hát persze a fiúk azt tudták, hogy csal a lelkem smile . Imádtam még utánuk baszni a kielégített punciját.
#9930   tegnap 23:41
evaluna evaluna
#9929   tegnap 21:41
Nyúlmedve Nyúlmedve
Kedves Ravenna!
Mint olvashattad a 9917-ben, nem kívánok tovább foglalkozni a "greatom" névvel bíró trollal. Nézd meg, mindenkibe beleköt, mindenkinek kifordítja a mondandóját. Mintha tényleg politikai fórumon tobzódna bértollnokként. Tipikus... Szánalmas...
A sokéves ittlétem alatt megismerhetett annyira minden Admin, Te is, hogy csak olyan témához szólok hozzá, melyhez van mit hozzátennem, ami érdekel, és többnyire CSAK azzal állok le beszélgetni, aki tapasztalattal bír, akinek vannak értelmes és értékes gondolatai, aki nem frusztráltan rombolni akar, hanem gondolkodó emberként építeni szeret. Mert az érdemi vita előre visz szerintem is. Nem véletlenül válaszoltam a 9905-ösben Cumshotnak, mert érdekesnek tartottam a felvetését. Csak aztán jött a troll.
Régebben néha belőlem is előbújt a kisördög és összeakasztottam a bokáját pár nem szimpatikus entitásnak, hadd essenek orcára, tudom nem volt szép dolog, de most már inkább hagyom a fenébe őket. Most is ezt tettem. Ha a szüleik és tanáraik nem tudtak kihozni többet a hozott anyagból, akkor nekem sem fog sikerülni.
Szép estét mindenkinek! smile
eljen
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (tegnap 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
tegnap 09:37
OFF

Kedves greatom és Nyúlmedve!

Mindkettőtök hosszú, vesézős pro-kontra érveit, cáfolatait elolvastuk, értelmeztük. Vagy legalábbis megpróbáltuk szerintem sokan.
Úgy gondolom, vegyetek mindketten egy nagy levegőt és egy kicsit az ünnepek alatt fékezzétek le magatokat, hogy utána ne egymás torkán és mondandóján élesítsétek nyelveteket.
A vita előre visz, hiszen megismerjük a másikat és ezt lehet okosan, érvekkel és tisztelettel is vívni, de most már kissé sok.

Légyszíves!
Köszönöm!
#9928   tegnap 21:20
pcarlo pcarlo
Ha ennyire "IQ szegény" ez a fórum, miért látogatod? Miért akarod megváltoztatni az ide látogatókat? Mindenki csak azt tudja írni és úgy, amire képes. Nem mindenki értelmiségi, aki ezt a fórumot nézegeti.Ezt tudomásul kell venni és ennek tükrében irogatni, nem pedig vitatkozni. Ez csak javaslat. Ha neked mégis az a célod, hogy megváltoztasd az ide irogatókat, hát tedd azt, de ne számíts sok sikerre. Tudod, IQ!
Ide azért nem írtam még a konkrét témával kapcsolatban, mert nincs ilyen jellegű élményem, amit meg tudnék osztani, ugyanis nincs feleségem, így nem is tudom milyen, ha más dugja. Ha lenne, szerintem akkor se szívesen látnám, hogy más ugrik rá helyettem.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (tegnap 13:51), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:51
Ha azt írom, hogy az, amit állítasz erős túlzás, akkor boldogan mutogatsz majd, lám, te megint csak vitakozol!!!
Egyébként neked is áll a zászló, töltsd meg értelemes tartalommal a fórumot! Ez mindenki számára lehetőség. Élni csak néhányan próbálnak ezzel, azokat meg rögtön lehurrogja az írni-olvasni alig tudó, soha egyébként érdemi hozzászólást posztoló 'fórumozó'. Ez a téma is így ért meg ennyi hozzászólást, ha visszaolvasol. Vagy voltak, akik több mondatos hozzászólásokon keresztül vitatkoztak és felmerültek érdekes és értelmes gondolatok, majd visítás, hogy sok a duma és a moderátorok kiirtották az 'okoskodókat' vagy heteken át semmi érdemi, csak egy-egy benyögés: én is megdugatnám a nejem, vagy hova lehetne beszállni harmadik holnap délután?
IQ szegény a fórum, ezen nem lehet mit szépíteni, olyan folyamatok jellemzik, mint amik nagyban az országban is jelen vannak.
#9927   tegnap 18:47
alezredes1 alezredes1
Nem e lehetne e, hogy ilyen szépen kérdezzem, hogy valami jó sztorit, legfőképp igaz történetet olvashatnánk ? Esetleg pár képpel, pár perc videóval feltöltve ??
Szerintem mindenki jobban járna, olvasók, nézők, egyaránt.
#9926   tegnap 17:36
jager jager
Végre,köszönöm a mákok által értelmes hozzászólást a "Greatom"-ra gondoltam hogy egy kicsit valóban gizda,furcsa,érthetetlen+nem is abba a témakörhöz írja véleményét ahova szánja,direkt provokál sok mindenkit.Folytathatnám de minek.................Engem személy szerint már ennél sokkal kevesebbért is kitiltottak.Nem kevésre időre.
#9925   tegnap 16:12
ravenna ravenna VIP Admin
Kedves greatom!

Nem moderáltalak, nem szedtem ki soraid, annyit kértem Tőled és vitapartneredtől hogy vegyetek levegőt és egy picit lazítsatok már. De vedd bátran ezt lépésnek hogy a moderatúra-szakatúra beleavatkozott a dolgokba. Megteheted!
Panaszt is tehetsz, szídhatsz akár: Én nem fogom felvenni. Úgy érzem emberi hangon, egyszerűen megkértelek rá Titeket, hogy óvatosan, nehogy átcsapjatok egymást sértegető, személyeskedő beszélgetésbe.
Tény, vannak itt kukák, vannak akik csak olvasnak és olyanok is akik csak a balhé miatt vannak itt. Te döntöd el, magad hová sorolod. Visszaolvasva reggeli bejegyzésem, akárhonnan nézem: megkértelek rá hogy lassítsatok. És ennyi.
Evidens módon persze szembemehetsz bárkivel. Erre minden lehetőséged meg van, és meg is lesz.

Kellemes Ünnepeket! smile
(Ez egy válasz greatom üzenetére (tegnap 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:04
Részemről mindegy, tulajdonképpen. Annyi csak, hogy itt ahogy elnézem se kulturáltan se paraszt módon nem lehet vitatkozni, sőt beszélgetni sem. Ha kulturáltan teszed, akkor az addig kukán olvasgatók kezdenek szűkölni, hogy uncsi és történetet akarnak, és moderálás a vége, ha kicsit agresszívabb vagy és mersz a fórum nagy okosainak véleményével szembe menni, akkor a bennfentes bagázs moderáltat... itt hazudozni, álmodozni, lódítani és nyáladzani lehet leginkább, ha kép is van hozzá, akkor főleg. Ha gondolod nyugodtan moderáld ezt ki, ha ez jobb érzéssel tölt el utána. Itt úgyis le van osztva, ki és mit tehet.By
#9924   tegnap 14:16
ragnic ragnic
wáháháhá,ez mekkora kamu!!!!
(Ez egy válasz greatom üzenetére (tegnap 07:52), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 07:52
Na, ma pozitív leszek, elvégre Húsvét közeleg!

A kép bal szélén én vagyok, tegnap este készült és nagyon jól felizgatott a látvány, amikor visszajöttem a kávéfőzésből és láttam, hogy a szimpatikus egyetemista fiúk a kilencedik emeletről milyen szépen összebarátkoztak a feleségemmel.
#9923   tegnap 14:10
plusszegy plusszegy
Sziasztok,
pár éve még féltékeny voltam, ha bevettünk valakit 3.nak ,de évek alatt úgy összeszoktunk és megbeszéltük, hogy ez csak a közös örömszerzésről szól, hogy ma már kimondottan izgat, ha egy idegen farok tartalmát az arcára veri előttem.
#9922   tegnap 13:51
greatom greatom
Ha azt írom, hogy az, amit állítasz erős túlzás, akkor boldogan mutogatsz majd, lám, te megint csak vitakozol!!!
Egyébként neked is áll a zászló, töltsd meg értelemes tartalommal a fórumot! Ez mindenki számára lehetőség. Élni csak néhányan próbálnak ezzel, azokat meg rögtön lehurrogja az írni-olvasni alig tudó, soha egyébként érdemi hozzászólást posztoló 'fórumozó'. Ez a téma is így ért meg ennyi hozzászólást, ha visszaolvasol. Vagy voltak, akik több mondatos hozzászólásokon keresztül vitatkoztak és felmerültek érdekes és értelmes gondolatok, majd visítás, hogy sok a duma és a moderátorok kiirtották az 'okoskodókat' vagy heteken át semmi érdemi, csak egy-egy benyögés: én is megdugatnám a nejem, vagy hova lehetne beszállni harmadik holnap délután?
IQ szegény a fórum, ezen nem lehet mit szépíteni, olyan folyamatok jellemzik, mint amik nagyban az országban is jelen vannak.
(Ez egy válasz pcarlo üzenetére (tegnap 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:09
Egyetlen topicban sem annak a témájáról írsz, hanem folyamatosan vitatkozol valakivel. Ezt is lehet, de inkább privátban tedd, az átlag olvasgatót szerintem a topic témája érdekli, azért kattint rá.
#9921   tegnap 13:09
pcarlo pcarlo
Egyetlen topicban sem annak a témájáról írsz, hanem folyamatosan vitatkozol valakivel. Ezt is lehet, de inkább privátban tedd, az átlag olvasgatót szerintem a topic témája érdekli, azért kattint rá.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (tegnap 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:04
Részemről mindegy, tulajdonképpen. Annyi csak, hogy itt ahogy elnézem se kulturáltan se paraszt módon nem lehet vitatkozni, sőt beszélgetni sem. Ha kulturáltan teszed, akkor az addig kukán olvasgatók kezdenek szűkölni, hogy uncsi és történetet akarnak, és moderálás a vége, ha kicsit agresszívabb vagy és mersz a fórum nagy okosainak véleményével szembe menni, akkor a bennfentes bagázs moderáltat... itt hazudozni, álmodozni, lódítani és nyáladzani lehet leginkább, ha kép is van hozzá, akkor főleg. Ha gondolod nyugodtan moderáld ezt ki, ha ez jobb érzéssel tölt el utána. Itt úgyis le van osztva, ki és mit tehet.By
#9920   tegnap 11:04
greatom greatom
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (tegnap 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
tegnap 09:37
OFF

Mindkettőtök hosszú, vesézős pro-kontra érveit, cáfolatait elolvastuk, értelmeztük. Vagy legalábbis megpróbáltuk szerintem sokan.
Úgy gondolom, vegyetek mindketten egy nagy levegőt és egy kicsit az ünnepek alatt fékezzétek le magatokat, hogy utána ne egymás torkán és mondandóján élesítsétek nyelveteket.
A vita előre visz, hiszen megismerjük a másikat és ezt lehet okosan, érvekkel és tisztelettel is vívni, de most már kissé sok.

Légyszíves!
Köszönöm!
#9919   tegnap 09:37
ravenna ravenna VIP Admin
OFF

Légyszíves!
Köszönöm!
#9918   tegnap 08:37
greatom greatom
Hú, de egybites vagy. Aki nem esik hasra a nagy dumád előtt, az troll (menj, jelents fel a moderátornál!) és szemellenzős.
Bezzeg te, te széleslátókörrel megáldva a mindent úgy csűrszcsavarsz, hogy a teállításod igazolja. Nagy szenvedve elolvastam a régebbi beírásaid, amiből csak az jön le, hogy ugyanazt játszod mindenkivel, nem csak velem. Aki más nézetet vall, azt vagy rögtön megbélyegzed és igyekszel hiteltelenné tenni, vagy addig hajtogatod a magadét, hogy már ráun és tiéd lehet az utolsó szó. Ha figyelmesen nézzük, akkor látható, hogy sehol senki véleményét nem fogadtad el, vagy maximum beépítetted a tiédbe és később már úgy adtad elő, mintha te őriznéd a bölcsek kövét. Fárasztó és öntelt alak vagy, akinél a fő érv az, hogy ő így vagy úgy gondolja és ezzel minden igazolást nyert természetesen.
(Én azt állítottam, hogy sokan vannak, akik inkább divatból próbálkozik a többesezéssel, de rögvest félresöpörted, hogy szerinted ezek vannak a legkevesebben! ja... ha te úgy véled. Ez a szemlélet hatja át egybként minden válaszodat. Te nem vitatkozol, te folyamatosan kinyilatkoztatsz.
Zárásul: örülök, hogy a 'listádra' kerültem, ahogy elnézem, nem olyan rossz az a társaság.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (tegnap 08:08), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 08:08
Te jószagú... Miről beszélsz már megint? Hát igencsak alapost be lehetsz záródva a saját kis szemellenzős véleményvilágodba, ha még az sem jut el hozzád, hogy mi van leírva a sokféle mozgatórugóról, a sokféle emberről és úgy magától értetődőn a sokszínűségről a TOPIK címmel-témával kapcsolatban.
Hozzászólásoddal sok mindent megmagyaráztál magaddal kapcsolatban. Többet, mint sejted.
Újabb nicknévvel bűvölt a listám, akikkel kár foglalkoznom, mert nem áll szándékomban etetni egy újabb Trollt.
#9917   tegnap 08:08
Nyúlmedve Nyúlmedve
Te jószagú... Miről beszélsz már megint? Hát igencsak alapost be lehetsz záródva a saját kis szemellenzős véleményvilágodba, ha még az sem jut el hozzád, hogy mi van leírva a sokféle mozgatórugóról, a sokféle emberről és úgy magától értetődőn a sokszínűségről a TOPIK címmel-témával kapcsolatban.
Hozzászólásoddal sok mindent megmagyaráztál magaddal kapcsolatban. Többet, mint sejted.
Újabb nicknévvel bűvölt a listám, akikkel kár foglalkoznom, mert nem áll szándékomban etetni egy újabb Trollt.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 04. 17. csütörtök 15:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 17. csütörtök 15:27
Nézd, ha téged jobban izgat, hogy te mondd meg a tutit, mint az, hogy megérts bizonyos folyamatokat, azt is el tudom fogadni mint kitűzött célt. Az, hogy a vélemények eleinte eltérnek az teljesen természetes, ám egy idő után konvergálniuk kellene valamilyen 'igazság' felé. Egyiknek-másiknak jobban vagy kevésbé, az mindegy. Itt a fórumon úgy látom ez nem divat, a legparányibb jeletőségű dologban is körömszakadtáig képesek egyesek védeni a teljesen triviális módon cáfolható képtelenségeket is. Kakaskodás folyik, kinek kinek saját habitusa szerint és aztán jönnek a számomra végképp értelmezhetetlen 'mindenkinek joga van más véleményt alkotni' című faszságot hangoztatók.
Azt kérded miért vagyok itt? Nos, elginkább azért, mert már fájt olvasni néhány elementáris ökörséget. Meg azért, mert van néminemű tapasztalatom bizonyos , sokakat foglalkoztató kérdésekben (nem, nem a fasszopás vagy spermakortyolás) osztán gondoltam, ennyi között az én hülyeségeimnek is juthat hely.
Partnert nem feltétlen itt keresnék, arra irl vannak hathatósabb módszerek is, de nem zárkózom el semmi elől. Amúgy a feleségem előtt sem titok, ezen a téren sosem volt, volt sok közös kalandunk az elmúlt sok év alatt, pusztán rám hagyja, ha van kedvem, csináljam. Viszont abba a hibába végképp nem esnék, hogy párként feltüntetve magamat önhatalmúlag képviseljem kettőnket, ezzel valamiféle előnyt remélve a szóló férfiakkal szemben. Két-két és fél éve olvasgatok, bár sok teteje eddig nem volt, sok újdonságra nem derült fény smile de unaloműzésnek van olyan jó, mint polblogokban vitatkozni.
#9916   tegnap 07:52
greatom greatom
Na, ma pozitív leszek, elvégre Húsvét közeleg!

A kép bal szélén én vagyok, tegnap este készült és nagyon jól felizgatott a látvány, amikor visszajöttem a kávéfőzésből és láttam, hogy a szimpatikus egyetemista fiúk a kilencedik emeletről milyen szépen összebarátkoztak a feleségemmel.
#9915   tegnap 07:45
greatom greatom
Jó sok betű, mi? Képek meg nincsenek...Kurva uncsi. Én sem szoktam az ilyeneket elolvasni, inkább csak írni.
(Ez egy válasz nsu100 üzenetére (tegnap 07:31), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 07:31
Mi ez a sok faxság itt???????????????
#9914   tegnap 07:31
nsu100 nsu100
Mi ez a sok faxság itt???????????????
#9913   2014. 04. 17. csütörtök 23:09
házas-pár házas-pár
könyörgöm olvassátok már el a topik címét...................

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 9932db
Utolsó üzenet: ma 00:36

Hírek

2014. 04. 07. hétfő 12:04
Privát DVD! Újra hazai amatőr csajok! Ezúttal is a szomszéd lány kategóriából… Olyan, akit bármikor megbaszhat bármelyikünk. Tovább a filmhez!!! Vad dugások, perverz hálószobatitkok, sikoltozós kúrások, amatőr gruppen bulik.. Tovább a filmhez!!! Egyszóval újabb magyar lányok, akiket az... Tovább
2014. 04. 03. csütörtök 16:05
Lábimádók, lábfétisiszták, lábra élvezők ide! Fiatal, szeximádó csajok, akik a lábaikkal csodákra képesek. Formás virgácsaikkal, gyűrik, masszírozzák, simogatják a kemény farkakat, és ezzel az őrületbe kergetik a lábfétis imádókat. Persze a szolgáltatás nincs, ingyen, cserébe jól meg is kell dugni... Tovább
2014. 03. 31. hétfő 13:48
Koalíciós gang-bang 2014! - A kampányvideó A választási kampány finisében mindenki mindent bedob. Nincs ez másként a Szex-Orgazmus Párt buzgó aktivistái körében sem, akiknek tartalmas kampány-körútjáról amatőr videó is készült. Hogy nem hallottál még a SZex-Orgazmus Pártól? Ne aggódj,... Tovább
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!