Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11197   ma 21:03
ws.salzburg ws.salzburg
Az hogy nem jutottatok többre az Te miattad volt----ilyen a nejed,mert fél tőled.Felesleges tovább ragozni,bár lehetne. Főleg hogy még nem történt semmi,szinte ,-Te már elélveztél???18 éve vagytok együtt.........valami nem ok a történetben............De nekem teljesen mindegy,csak én már keveset hiszek el,röviden. ui. most látom hogy még normális adatlapod sincs1sz.1sz-ben
(Ez egy válasz mnxmnx üzenetére (ma 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:37
Tehát azóta lenyugodott, abban maradtunk ha valamikor lesz még ilyen lépés (nem egyhamar), akkor az csak párral lehetséges. Összefoglalva jó volt, 18 év házasság után feldobta a szexet, én igy utólag nem is bánom, hogy volt egy kis mellékhatás, lehet a sors akarta tudatni velünk, hogy tudjuk mivel jár ez. És örülök, hogy idegennel kezdtünk, nem is tudom mi lenne ha K.nak találkoznia kéne az illetővel még. akkor biztos nem lenne ismétlés. Ennyi. Köszi a türelmet.
#11196   ma 18:40
shámán shámán VIP
Köszönöm,hogy megosztottad velünk a sztoryt. csak még arra lennék kiváncsi,hogy a kezelésbe vétel alatt mire gondolsz. kiverte K J szerszámát?
(Ez egy válasz mnxmnx üzenetére (ma 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:33
Érthető és értettem T. modera. smile De az akkori izgalommal.. Tehát, mert most lett időm erre járni.:

Mivel mi már több mint 4 éve beszélgetünk a témáról a nejemmel (legyen K.), és olyan istenigazából a beszélgetéseknél tovább nem mertünk idáig lépni, elhiheti mindenki, hogy ez számomra egy hatalmas mérföldkő volt! (Csak zárójelben: ezek után nehezen hiszem azokat a meséket, hogy csak úgy cakk-pakk és már dugják orrba-szájba. Nem úgy van az barátaim, na jó bennem van a hiba. )
Ott maradtunk el, hogy a szobába üvegezés. A pia hatása éppen a megfelelő szinten. Mi boxerba maradtunk, K-n tanga és melltartó, ebből sem akart lealkudni. Közbe a srácnak (J) elmagyaráztam mi és mennyi van megengedve, megértette, tényleg szimpi a fickó. Nem részletezem túl, ment a játszadozás tovább, egy egy korty, néha véletlen egymáshoz simulás, érintés, itt már nekem nagyon állt. Csak a tv fénye világított, igaz az bőven sok is, a nejem az ágy közepén feküdt, mi két oldalról simogattuk, csak én alul, J meg a hátát. Aztán K fülébe súgtam, hogy már jó lenne valamit tenni.., átfordult a hátára és elkezdte végre simogatni a boxeren keresztül a farkamat, a másik kezével eltakarva az arcát. Ekkor intettem J-nek, hogy hozzáérhet ott alul, a bikinin leresztül. Innen már csak egy lépés volt, hogy belenyúlt és úgy izgatta az ujjaival.. K feneke ekkor már úgy emelkedett fel és le ahogy az meg van írva. Pár percen belül hangosan elélvezett, ami nekem egyenesen a mennyország volt smile A farkunk úgy állt mindkettőnknek, hogy tényleg muszáj volt letolni. erre megittunk egy egy pohárkával és ekkor K kezelésbe vette J szerszámát. Itt már nem bírtam tovább és kellett segítenem magamon, K fenekére élveztem. Tovább már és is csak szemléltem az élvezetet. Olyan érzékien csinálta neki, hogy talán még nekem se soha úgy. Végűl J is jelezte hogy érkezik a nedű, K a hátára fordult és J a hasára élvezett. Ekkor már nekem ismét állt a farkam de mindhiába a nógatás, K nem ment bele ennél több játékba. J még pár percig maradt és végűl elköszönt. Na, ezután ami következett: hajnalig dugtunk, előkerült a vibri is, az pótolta ugyebár J-t, én életembe ilyent nem értem :P. Mindent megért az az este. Úgy feldobott minket az a kis esti játék, hogy azt leírni nem lehet! nagyon de nagyon jó volt! Tényleg.
Reggelig.

Ugyanis a reggelizés alatt odajött az asztalunkhoz J. K már a reggeli előtt mondta nekem, hogy nem szeretne vele most találkozni, szégyenli magát, stb. J szerette volna ha még visszamennénk vele szobára, természetesen elmondtam neki, hogy jó volt de ennyi volt, ezt igaz-e megbeszéltük, stb. kár a gőzért. Ezt meg is értette, bocsánatot kért a zavarásért és el is ment. De ez "bajnak" elég volt K számára. Hogy ő miért kellett ebbe belemenjen, stb. Vigasztaltam ezerrel, hogy nekem is jó volt, meg büszke vagyok Rá, de mindhiába, nem tudott belenyugodni még jó pár napig sem. Főleg amikor haza mentünk, otthon meg a gyerekek.., nem kell ezt ecseteljem. Azóta minden nap átbeszéljük, most kissé meg folyt.
#11195   ma 16:32
domesztos72 domesztos72
Gratulálok! Üdv a "clubban" buck

Ez szerintem pont így volt jó!!!
Nem történt dugás,de mindketten áttudtátok érezni mi lenne ha tovább......
De "addig üsd a vasat" amig ki nem hűl! Mert utánna nehezebb!
Biztosítsd számára,hogy ezt te legalább annyira (szerintem jobban) finom élvezted mint ő!!!Mert nehezen hiszik el eme "perverziónkat" vigyor2
Tehát azóta lenyugodott, abban maradtunk ha valamikor lesz még ilyen lépés (nem egyhamar), akkor az csak párral lehetséges. Összefoglalva jó volt, 18 év házasság után feldobta a szexet, én igy utólag nem is bánom, hogy volt egy kis mellékhatás, lehet a sors akarta tudatni velünk, hogy tudjuk mivel jár ez. És örülök, hogy idegennel kezdtünk, nem is tudom mi lenne ha K.nak találkoznia kéne az illetővel még. akkor biztos nem lenne ismétlés. Ennyi. Köszi a türelmet.
#11194   ma 16:30
Nyúlmedve Nyúlmedve
Szerintem egy bizonyos idő után szükség van valamire, ami a hétköznapit, a megszokottat kissé feldobja, és a sablonostól eltérővé varázsolja. Mert hiába imádja az ember a rántott csirkecombot, 15-20 év után már szeretné, ha az a csirkecomb másképpen elkészítve kerülne a tányérra. Vagy ha a köret nem mindig csak sűltkrumpli lenne, hanem zöldség, rizs, főzelék... eljen ... vagy azt a csirkecombot néha jól esik megosztani másokkal is, hiszen nem vagyunk írigyek... wave Arról nem is beszélve, hogy néha jöhet más is, mint csirkecomb… smile
#11193   ma 14:37
mnxmnx mnxmnx
#11192   ma 14:33
mnxmnx mnxmnx
Érthető és értettem T. modera. smile De az akkori izgalommal.. Tehát, mert most lett időm erre járni.:

Mivel mi már több mint 4 éve beszélgetünk a témáról a nejemmel (legyen K.), és olyan istenigazából a beszélgetéseknél tovább nem mertünk idáig lépni, elhiheti mindenki, hogy ez számomra egy hatalmas mérföldkő volt! (Csak zárójelben: ezek után nehezen hiszem azokat a meséket, hogy csak úgy cakk-pakk és már dugják orrba-szájba. Nem úgy van az barátaim, na jó bennem van a hiba. )
Ott maradtunk el, hogy a szobába üvegezés. A pia hatása éppen a megfelelő szinten. Mi boxerba maradtunk, K-n tanga és melltartó, ebből sem akart lealkudni. Közbe a srácnak (J) elmagyaráztam mi és mennyi van megengedve, megértette, tényleg szimpi a fickó. Nem részletezem túl, ment a játszadozás tovább, egy egy korty, néha véletlen egymáshoz simulás, érintés, itt már nekem nagyon állt. Csak a tv fénye világított, igaz az bőven sok is, a nejem az ágy közepén feküdt, mi két oldalról simogattuk, csak én alul, J meg a hátát. Aztán K fülébe súgtam, hogy már jó lenne valamit tenni.., átfordult a hátára és elkezdte végre simogatni a boxeren keresztül a farkamat, a másik kezével eltakarva az arcát. Ekkor intettem J-nek, hogy hozzáérhet ott alul, a bikinin leresztül. Innen már csak egy lépés volt, hogy belenyúlt és úgy izgatta az ujjaival.. K feneke ekkor már úgy emelkedett fel és le ahogy az meg van írva. Pár percen belül hangosan elélvezett, ami nekem egyenesen a mennyország volt smile A farkunk úgy állt mindkettőnknek, hogy tényleg muszáj volt letolni. erre megittunk egy egy pohárkával és ekkor K kezelésbe vette J szerszámát. Itt már nem bírtam tovább és kellett segítenem magamon, K fenekére élveztem. Tovább már és is csak szemléltem az élvezetet. Olyan érzékien csinálta neki, hogy talán még nekem se soha úgy. Végűl J is jelezte hogy érkezik a nedű, K a hátára fordult és J a hasára élvezett. Ekkor már nekem ismét állt a farkam de mindhiába a nógatás, K nem ment bele ennél több játékba. J még pár percig maradt és végűl elköszönt. Na, ezután ami következett: hajnalig dugtunk, előkerült a vibri is, az pótolta ugyebár J-t, én életembe ilyent nem értem :P. Mindent megért az az este. Úgy feldobott minket az a kis esti játék, hogy azt leírni nem lehet! nagyon de nagyon jó volt! Tényleg.
Reggelig.

Ugyanis a reggelizés alatt odajött az asztalunkhoz J. K már a reggeli előtt mondta nekem, hogy nem szeretne vele most találkozni, szégyenli magát, stb. J szerette volna ha még visszamennénk vele szobára, természetesen elmondtam neki, hogy jó volt de ennyi volt, ezt igaz-e megbeszéltük, stb. kár a gőzért. Ezt meg is értette, bocsánatot kért a zavarásért és el is ment. De ez "bajnak" elég volt K számára. Hogy ő miért kellett ebbe belemenjen, stb. Vigasztaltam ezerrel, hogy nekem is jó volt, meg büszke vagyok Rá, de mindhiába, nem tudott belenyugodni még jó pár napig sem. Főleg amikor haza mentünk, otthon meg a gyerekek.., nem kell ezt ecseteljem. Azóta minden nap átbeszéljük, most kissé meg folyt.
(Ez egy válasz shámán üzenetére (2015. 07. 31. péntek 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 31. péntek 21:57
várom a részletes beszámolot ha már igy elkezdted smile
#11191   tegnap 23:00
Nyúlmedve Nyúlmedve
Balesetek bármikor előfordulhatnak. Például gumidefekt… :P
Szerintem vérmérséklet illetve lazaság kérdése minden ilyesmi. Lehet, a többesező pár észre sem veszi azt, hogy szakadt a gumi, és kakukkfióka kerülhet a fészekbe. Azon sem lepődnék meg, ha lenne olyan férfi, aki igyekezne még a lukasztásos trükköt is bevetni, csak hogy sokfelé elvethesse magját, hátha termékeny talajra hull, s kihajthat az. levele
Anno csináltak felméréseket az usában, és meglepő adat jött ki. 10-ből 2 házaspárnál nem azé a férfié a gyerek, akinek a nevét viseli.

Nálunk a tabletta problémákat okozott, ezért marad a „vigyáztunk de nagyon”, illetve nagy ritkán az óvszer. Amikor gyereket akartunk, akkor még szó sem volt többesről…
De amikor már megvoltak a gyerekek, és jött némi többes, akkor viszont mindig gumit használtunk.
(Ez egy válasz Keksz Elek üzenetére (2015. 08. 02. vasárnap 17:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 02. vasárnap 17:21
Hogy reagálnátok, ha áldott állapotba kerülne a feleség egy-egy ilyen eseményt követően?
#11190   tegnap 12:14
biffit biffit
Szia!
Mi mindig gumi nélkül csináljuk, a párom fogamzásgátlót szed. Eddig a végén mindig a szájába élveztünk, legutóbb viszont punciba. Lehet, hogy hülyék vagyunk, de lássuk be, ebben az esetben teljesen mindegy, hogy gumit vagy fogamzásgátlót használunk -e. Nyilván a nemi betegségek miatt jobb a gumi. Ezt mi úgy oldjuk meg, hogy nem váltogatjuk a partnert.
(Ez egy válasz Keksz Elek üzenetére (2015. 08. 02. vasárnap 17:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Hogy reagálnátok, ha áldott állapotba kerülne a feleség egy-egy ilyen eseményt követően?
#11189   2015. 08. 02. vasárnap 18:00
alezredes1 alezredes1 VIP
Ez több okból sem fordulhatna elő.
Először is, mert egy esetleges masszázs után dugás gumiban történik, történne.
Másodszor, ha esetleg egy kis spricc lenne, az max a hasára, fenekére, cickókra kerülne.
Harmadszor, egy esetleges szopizás, és annak a "végeredménye" szintén max arcra, cicikre "jutna", tehát abból nem lenne semmi.
Lehetne még folytatni, hogy miért nem, de minek.
#11188   2015. 08. 02. vasárnap 17:21
Keksz Elek Keksz Elek
#11187   2015. 08. 01. szombat 23:13
norbicsek73 norbicsek73
van itt valaki smile ilyenkor
#11186   2015. 08. 01. szombat 22:22
dako84 dako84
Csak ez nem Chat! alien2
Időpont szerint jegyzetel, aztán egy hozzászólásban megírja.
(Ez egy válasz hevesipar2 üzenetére (2015. 08. 01. szombat 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 01. szombat 18:39
Szerintem meg tök jó, hogy így közvetít! Egyedi és izgalmas! Várjuk a további fejleményeket. smile
#11185   2015. 08. 01. szombat 18:39
hevesipar2 hevesipar2
Szerintem meg tök jó, hogy így közvetít! Egyedi és izgalmas! Várjuk a további fejleményeket. smile
(Ez egy válasz mnxmnx üzenetére (2015. 07. 31. péntek 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 31. péntek 22:51
News: Üvegezünk, a nejem eléggé vesztésre áll, ám tartja a szavát h max kézimunka ha már adnia kell, jó a hangulat, a spanyol gyerek érdezi h kinek írok, hosszú.... smile ))

Moderátori bejegyzés: A jövőben jobb lenne ha egyszerre számolnál be az átéltekről, és így formálnád a gondolataid és a fórumot. Ez a soronkénti bejegyzés nem túl szerencsés!
#11184   2015. 07. 31. péntek 22:57
shámán shámán VIP
csak kézimunka?hátt azért remélem beválalos lesz....
(Ez egy válasz mnxmnx üzenetére (2015. 07. 31. péntek 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 31. péntek 22:51
News: Üvegezünk, a nejem eléggé vesztésre áll, ám tartja a szavát h max kézimunka ha már adnia kell, jó a hangulat, a spanyol gyerek érdezi h kinek írok, hosszú.... smile ))

Moderátori bejegyzés: A jövőben jobb lenne ha egyszerre számolnál be az átéltekről, és így formálnád a gondolataid és a fórumot. Ez a soronkénti bejegyzés nem túl szerencsés!
#11183   2015. 07. 31. péntek 22:51
mnxmnx mnxmnx

#11182   2015. 07. 31. péntek 21:57
shámán shámán VIP
várom a részletes beszámolot ha már igy elkezdted smile
(Ez egy válasz mnxmnx üzenetére (2015. 07. 31. péntek 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 31. péntek 21:51
Most kikapcs. Holnap, ha túlélem, beszámolok. Most ind fel szobára... kívánom h mindenki átélhesse ezt az izgalmat, mindenem remeg..DE JÓ!
#11181   2015. 07. 31. péntek 21:51
mnxmnx mnxmnx
Most kikapcs. Holnap, ha túlélem, beszámolok. Most ind fel szobára... kívánom h mindenki átélhesse ezt az izgalmat, mindenem remeg..DE JÓ!
#11180   2015. 07. 31. péntek 21:41
mnxmnx mnxmnx
A nejem részéről max. egy kézimunka, ez van.., hatalmas haladás igy is, kértem egy kört én is, még dumálunk, aki volt már benne tudja hogy ez egy nagy lépés, annyira nagyon izguokk..
#11179   2015. 07. 31. péntek 21:32
btom19 btom19
A nejem már megint a pasinál van és holnap bővebben megírom a történetet
#11178   2015. 07. 31. péntek 21:27
mnxmnx mnxmnx
Eléggé nehéz a társalgás, spanyol fiú, franciául szerencsére valamennyire tudunk kommunikálni.., nehéz az elvárásainkat elmondani...szal drukkoljatok!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 11197db
Utolsó üzenet: ma 21:03

Hírek

2015. 07. 31. péntek 17:08
Hot! Hot! Hot! - ebben a hűvös időszakban! Amikor Fulltutipárék nálunk jártak, még javában tombolt a kánikula. A fotózás viszont a kellemesen hűvös irodában zajlott, és nem sok kedvünk volt kijönni újra a hőségbe. Amennyire vágytunk mi akkor a hűvösre, reméljük épp olyan forróság támad... Tovább
2015. 07. 29. szerda 10:54
Neked mi a kedvenc játékszered? Most nem a gyerekkori Barbie-ra gondoltunk, hanem olyan játékokra, amivel élvezetet okoztok magatoknak. Mi az, amit a legjobban szeretsz? Egy formás vibri? Esetleg egy hatalmas dildóért vagy oda? Vagy a gésa golyókért? Netalán telhetetlen vagy, és több is van? :P... Tovább
2015. 07. 22. szerda 16:02
Privát DVD 77 Bűvös 77-es számhoz érkezett a népszerű Privát DVD sorozat. Hogy mitől bűvös?! Nos, attól, hogy ez valóban egy remekül sikerült válogatás lett, mert ebben a számban eszméletlenül csodás magyar amatőr lányok bűvölik a faszt, hogy jó kemény legyen,... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!