Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10855   tegnap 19:21
firsttime01 firsttime01
Mostanában nem szóltam hozzá a fórumhoz,viszont olyan érzésem van,hogy a többség csak álmodozik. Ha olvastátok a rólunk szóló történetet,akkor azt hiszem elég izgató és részletes. Persze sokan gondolják,hogy kitaláció,de nem! Én elfogadtam,hogy a nejem NEM a tulajdonom,hanem egy egészséges nő,akinek természetesen szexuális igényei vannak,amit még előttem is-és talán még saját maga előtt is-tagadott. Sajnos az állandó partnerünkkel megromlott a viszony(nem a szex miatt)de továbbra is keressük a lehetősséget. Májusban ünnepeljük 20.házassági évfordulónkat.el fogom vinni valahová és remélem,hogy jól fogjuk érezni egymást.
#10854   2015. 03. 27. péntek 22:38
apollo34 apollo34
Sziasztok, szeretnek beszelgetni,sztorikat olvasni e temaban,mert engem is izgat az efajta erotika.
Ha szeretned megosztani a sztoridat,vagy fantaziadat,de tartasz a negativ velemenyektol,akkor ird meg privatban.
En nem fikazni vagyok itt,sem okoskodni, azt meghagyom masnak. egyszeruen izgat a szituacio es szivesen olvasnek rola,vagy beszelgetnek. Koszi elore is,aki ir.
#10853   2015. 03. 26. csütörtök 10:04
1968GTA 1968GTA
Nekünk semmi gondunk az adminokal, de néha tényleg nem azt törlik amit illene ! smile
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2015. 03. 24. kedd 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 24. kedd 17:43
Köszi admin, hogy a két mondatos jóslásomat kitörölted. Azt meg külön köszi, hogy más, 800-1000 karakteres okoskodásait, amik többeket zavarnak, itt hagyod.

moderátori bejegyzés: más is el lett távolítva és így a Te két mondatod csak úgy lógott a levegőben.
#10852   2015. 03. 26. csütörtök 08:25
harmasban85 harmasban85
Lesz folytatás wink
(Ez egy válasz vakany111 üzenetére (2015. 03. 26. csütörtök 06:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 26. csütörtök 06:57
Kaphatunk részletes folytatást... Egég izginek indult
#10851   2015. 03. 26. csütörtök 06:57
vakany111 vakany111
Kaphatunk részletes folytatást... Egég izginek indult
(Ez egy válasz harmasban85 üzenetére (2015. 03. 20. péntek 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 20. péntek 22:29
Sziasztok!
Itt egy történet! Régóta izgat minket a többes sex gondolata. Évek óta csak tervezgettünk, keresgéltünk. De az utóbbi időben már annyira a levegőben volt a dolog hogy eldöntöttük hajrá! Volt egy srác nagyon rákattant páromra. Megdumáltunk mindent, béreltünk egy szobát ahol a terv szerint megdugja, teleélvezi a punciát majd miután végeznek érkezek én, és hatalmasat sexelünk. Nagyon vágytam rá hogy kinyaljam majd habosra dugjam a televert húsos punciát! Hozzáteszem, olyan szinten be volt a párom izgulva hogy egész nap alig bírt magával. Nahát eljött az este ment a telefon a sráccal. Gondolhatjátok mit éreztünk amikor visszamondta...... Na így le is tettünk az estéről. De a szoba ott volt üresen kifizetve. Úgy döntöttünk kihasználjuk ha máshogy nem akkor ketten. A párom már várt a lakás előtt igazából addigra már fent kelkett volna várnia teleélvezve. Viszont meglepetésemre nem volt egyedül. Ott ült mellette egy srác de nem az akivel eredetileg lebeszélte. Kérdően néztem rá. Ő pedig bólogatott. Fuhhh hát őszintén bevallom hirtelen nem volt túl jó érzés. Akkor hozzátette: B. feljön velünk megiszunk valamit aztán már indul is haza. Persze amikor ránéztem tudtam hogy ez nem így lesz. smile
#10850   2015. 03. 25. szerda 16:51
zselés07 zselés07
Na hát kíváncsi vagyok a folytatásra. nyes Privátbanis akár leírhatod nyes
(Ez egy válasz harmasban85 üzenetére (2015. 03. 20. péntek 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok!
Itt egy történet! Régóta izgat minket a többes sex gondolata. Évek óta csak tervezgettünk, keresgéltünk. De az utóbbi időben már annyira a levegőben volt a dolog hogy eldöntöttük hajrá! Volt egy srác nagyon rákattant páromra. Megdumáltunk mindent, béreltünk egy szobát ahol a terv szerint megdugja, teleélvezi a punciát majd miután végeznek érkezek én, és hatalmasat sexelünk. Nagyon vágytam rá hogy kinyaljam majd habosra dugjam a televert húsos punciát! Hozzáteszem, olyan szinten be volt a párom izgulva hogy egész nap alig bírt magával. Nahát eljött az este ment a telefon a sráccal. Gondolhatjátok mit éreztünk amikor visszamondta...... Na így le is tettünk az estéről. De a szoba ott volt üresen kifizetve. Úgy döntöttünk kihasználjuk ha máshogy nem akkor ketten. A párom már várt a lakás előtt igazából addigra már fent kelkett volna várnia teleélvezve. Viszont meglepetésemre nem volt egyedül. Ott ült mellette egy srác de nem az akivel eredetileg lebeszélte. Kérdően néztem rá. Ő pedig bólogatott. Fuhhh hát őszintén bevallom hirtelen nem volt túl jó érzés. Akkor hozzátette: B. feljön velünk megiszunk valamit aztán már indul is haza. Persze amikor ránéztem tudtam hogy ez nem így lesz. smile
#10849   2015. 03. 24. kedd 17:43
alezredes1 alezredes1
Köszi admin, hogy a két mondatos jóslásomat kitörölted. Azt meg külön köszi, hogy más, 800-1000 karakteres okoskodásait, amik többeket zavarnak, itt hagyod.

moderátori bejegyzés: más is el lett távolítva és így a Te két mondatod csak úgy lógott a levegőben.
#10848   2015. 03. 24. kedd 05:00
zsuzsizoli zsuzsizoli
Engem is izgat.............. wave
#10847   2015. 03. 23. hétfő 22:39
jirzi jirzi
Így van !!! Senki ne szólja le más történetét ! Írja meg a sajátját !!!
#10846   2015. 03. 21. szombat 17:02
vakany111 vakany111
Ez az erre várt a forum reméljük visszatér a régi storizgatás. Köszönjük
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 03. 21. szombat 15:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 03. 21. szombat 15:55
Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!) a topic címe felkialtas
Nem pedig Izgat a hozzászólásod és minősítem, csámcsogom.
Témán belül tapasztalatok, vágyak, elképzelések, megélések és ezen jellegű hozzászólásokkal gazdagítsátok a fórumot, valamint az egymáson lovaglás erotikusabb formáját javasolnám.
#10845   2015. 03. 21. szombat 16:32
janoszkaktusz janoszkaktusz
Na végre...
#10844   2015. 03. 21. szombat 15:55
Demona Demona VIP Admin
Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!) a topic címe felkialtas
Nem pedig Izgat a hozzászólásod és minősítem, csámcsogom.
Témán belül tapasztalatok, vágyak, elképzelések, megélések és ezen jellegű hozzászólásokkal gazdagítsátok a fórumot, valamint az egymáson lovaglás erotikusabb formáját javasolnám.
#10843   2015. 03. 21. szombat 00:53
norbi75 norbi75
SZerintem ez egy nagyon vadregényes izgató történet.. smile Sajnálom,h nem velem fordult elő pedig utazgatom én is sokat. smile
Sziasztok!
#10842   2015. 03. 21. szombat 00:51
norbi75 norbi75
Szép..
(Ez egy válasz Rém Rendes Család üzenetére (2015. 03. 20. péntek 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 20. péntek 19:13
Szia!
Persze a többieknek is köszönök itt és most smile
Tudom nem tisztem senki gondolatainak megértése, megmagyarázása, de mivel mi sem olyan régi motorosok vagyunk itt -legalább is a regisztrációnkat tekintve- mégis sokat megértünk, megéltünk.
Jómagam is kaptam hideget és meleget még akkor amikor egyedül regisztráltam és a sérelmeimet próbáltam a jó oldalán nézni. Pont attól az embertől kaptam a legtöbb negatív kritikát akit a legtöbben sérelmeznek, viszont privát levelezésben megismertem az embert a "név " mögött.
Ezúton is köszönöm neki .
Tudom, hogy sokakat zavar a hozzászólása, nem is kell megérteni Őt, én sem védőbeszédet szándékozok mondani mellette -hisz nincs is jogosultságom- csak annyit szeretnék hozzá szólni, hogy a vágyakat meg lehet és meg is kell tudni élni smile
De annyiban igaza van, hogy sokan nem a legjobb helyen járnak.
Kövezzetek meg , nem sok hozzászólásom volt eddig sem, ezután sem lesz.
Ez nem az a fórum, ahol erre szükség van.
Viszont szívesen olvasom én is, mi is, a beteljesült vágyakat, megvalósult légyottokat smile
Tapasztalat csere, párkeresés, pár találás....
Még egyszer bocsánat a bele.............
#10841   2015. 03. 21. szombat 00:32
marekmare marekmare
Sziasztok.........ne keressetek tovabb, ...megtalaltatok wave
#10840   2015. 03. 20. péntek 22:29
harmasban85 harmasban85
Sziasztok!
#10839   2015. 03. 20. péntek 19:13
Rém Rendes Család Rém Rendes Család
Szia!
Persze a többieknek is köszönök itt és most smile
Tudom nem tisztem senki gondolatainak megértése, megmagyarázása, de mivel mi sem olyan régi motorosok vagyunk itt -legalább is a regisztrációnkat tekintve- mégis sokat megértünk, megéltünk.
Jómagam is kaptam hideget és meleget még akkor amikor egyedül regisztráltam és a sérelmeimet próbáltam a jó oldalán nézni. Pont attól az embertől kaptam a legtöbb negatív kritikát akit a legtöbben sérelmeznek, viszont privát levelezésben megismertem az embert a "név " mögött.
Ezúton is köszönöm neki .
Tudom, hogy sokakat zavar a hozzászólása, nem is kell megérteni Őt, én sem védőbeszédet szándékozok mondani mellette -hisz nincs is jogosultságom- csak annyit szeretnék hozzá szólni, hogy a vágyakat meg lehet és meg is kell tudni élni smile
De annyiban igaza van, hogy sokan nem a legjobb helyen járnak.
Kövezzetek meg , nem sok hozzászólásom volt eddig sem, ezután sem lesz.
Ez nem az a fórum, ahol erre szükség van.
Viszont szívesen olvasom én is, mi is, a beteljesült vágyakat, megvalósult légyottokat smile
Tapasztalat csere, párkeresés, pár találás....
Még egyszer bocsánat a bele.............
#10838   2015. 03. 20. péntek 17:54
peter grifin peter grifin
Szívesen benne lennék hogy legyen egy kis jó sztori az oldalra smile
#10837   2015. 03. 20. péntek 12:47
jirzi jirzi
Vagy meséld el Te az élményeidet az "Izgat ha megdugják a feleségemet" c témában Vagy csak nem a kamaszkori üvegpörgetős bulira építed ezt a hatalmas tudáshalmazt amit a témában itt felsorakoztatsz ? Szólsz le itt mindenkit aki történetet ír .Igen ez egy fórum ahova mindenki beírhat csak uncsi ,,,,,,,,,
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 03. 17. kedd 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 17. kedd 14:20
Amíg a 'mindenki'-k ide nem érnek, addig mesélj te valamit!
#10836   2015. 03. 19. csütörtök 18:57
dagi19 dagi19
Igen nagyon izgató most is elment szexelni és nagyon várom haza és asztán nyalom a spermás nedves punciját

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 10855db
Utolsó üzenet: tegnap 19:21

Hírek

2015. 03. 27. péntek 18:04
Áprilisi versenyünk témája: "Ébred a természet" Itt a tavasz, jön a jó idő! Ezért mi arra kérünk Titeket, hogy minél több ruhától szabaduljatok meg! Mutassátok be egy fotósorozattal, hogy milyen erotikus, szexi, esetleg mocskos az ébredő természet.... Húsvét apropójából egy "nyuszilány"... Tovább
2015. 03. 27. péntek 12:23
Fekete istennők! Szereted a csoki csajokat? Az izmos párductestű szépségeket? Vagy inkább a bögyös nagy popsijú csajok jönnek be? Ebben a filmben megtalálod az összes olyan csoki csajt, akik megfelelnek az ízlésednek. Egy a közös bennük! Imádják a hatalmas faszt! Úgy... Tovább
2015. 03. 18. szerda 15:14
European amateurs Mindig is tudtuk, hogy az európai amatőr csajok a legjobbak, de azon belül is a magyar amatőrök élvezik leginkább a szexet. 2 órás magyar amatőr szexkavalkád, amit az amcsik is nyálcsorgatva néznek a tengerentúlon! Letöltés - European amateurs Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!