Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12482   ma 11:37
loveu2 loveu2
Raerek
#12481   ma 11:18
nyitopar nyitopar
Tapasztalataim alapján azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy amelyik Nő a felmerülő hármassal kapcsolatban a következőket reagálja:

Hülye vagy,
én nem vagyok olyan,
csak gondolatban.

abban a Nőben érik a kíváncsiság, ami egyre inkább kezd vágyakká alakulni!

Érdemes kicsit még fokozni a vágyait, és alkalmanként szoba hozni és biztatni.

Ez az az állapot, amikor teszteli saját magát, és minket férfiakat, hogy biztos mi is partnerek lennénk-e benne, és azt is mérlegelik ilyenkor, hogy a kapcsolat elég stabil-e ahhoz, hogy élvezhető, feldolgozható-e egy hármas együtt lét.

Magyarán gondolatban már játszott hármas szex a lehetőségével, és nagy valószínűség szerint tetszett neki az a fantázia kép amit közben átélt.

Megerősítést, és némi biztatást vár ahhoz, hogy gyakorlatban is meg merje élni vágyait.
#12480   2016. 07. 26. kedd 23:19
lala44 lala44
finom
(Ez egy válasz pannon777 üzenetére (2016. 07. 26. kedd 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 26. kedd 18:27
Évek óta biztatom páromat, hogy csak rajta, de eddig még nem tette meg. Noha jelentkezőben nem enne hiány, mert valóban szép arcú, és ugyan telt, de nagyon jó alakú, igazi kerek-formás seggű hölgy, alig túl a 3-ik x-en.
Imád masztizás közben eljátszani a gondolattal, hogy egy vagy több idegen, de szimpatikus férfvival dolgoztatja meg a punciját. Nagyon élvezem, amikor szeretkezés közben mesél a titkos, buja vágyairól. Szeretem hallani, ahogyan részletezi, hogy képzeletében milyen vastag, nagy farokkal rendelkező pasi, hogyan, milyen pozitúrában teszi a magáévá. A történeteitől teljesen begerjed ő is, rendszerint csak úgy tocsog a puncija a lucsoktól. De eddig nem állt kötélnek. Pedig még azt sem követelném, hogy hadd nézzem, ha esetleg szégyelné a jelenlétemben. Örülök, hogy hűséges, de tudom, hogy nagyon vágyik a dologra, élvezi a kiadós szexet, szereti a valóban nagy méretet, tehát nem lennék akadálya, hogy kielégítse azt a csodás, mohó punciját. De egyszer talán majd...
#12479   2016. 07. 26. kedd 23:00
jani27 jani27
Szia
Mikor együtt vagytok és fantàziàl, csatlakozz be te is fantàziába. Te is képzeld el a szitut amit elmond. Gyengéden célozzàl rá, jó lenne összehozni, és látni a gyönyört az arcán ahogy elkényeztetitek. Érezni a sóhaját ahogy megremeg egy màsik szerszámon.
Lényeg, hogy szinte érezze aktus közben, hogyha megtörténik vele, mennyire jó lesz neki. Időnként èrde.es màs ütemben, szögben mozogni benne, és mondani, látod hogy mennyire tetszik neki màyik partner. Újjad közben tedd szájàhoz játszon rajta mintha a tied lenne.
Szeretkezz a lelkével is. Majd írd meg milyen volt.
(Ez egy válasz pannon777 üzenetére (2016. 07. 26. kedd 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 26. kedd 18:27
Évek óta biztatom páromat, hogy csak rajta, de eddig még nem tette meg. Noha jelentkezőben nem enne hiány, mert valóban szép arcú, és ugyan telt, de nagyon jó alakú, igazi kerek-formás seggű hölgy, alig túl a 3-ik x-en.
Imád masztizás közben eljátszani a gondolattal, hogy egy vagy több idegen, de szimpatikus férfvival dolgoztatja meg a punciját. Nagyon élvezem, amikor szeretkezés közben mesél a titkos, buja vágyairól. Szeretem hallani, ahogyan részletezi, hogy képzeletében milyen vastag, nagy farokkal rendelkező pasi, hogyan, milyen pozitúrában teszi a magáévá. A történeteitől teljesen begerjed ő is, rendszerint csak úgy tocsog a puncija a lucsoktól. De eddig nem állt kötélnek. Pedig még azt sem követelném, hogy hadd nézzem, ha esetleg szégyelné a jelenlétemben. Örülök, hogy hűséges, de tudom, hogy nagyon vágyik a dologra, élvezi a kiadós szexet, szereti a valóban nagy méretet, tehát nem lennék akadálya, hogy kielégítse azt a csodás, mohó punciját. De egyszer talán majd...
#12478   2016. 07. 26. kedd 18:27
pannon777 pannon777
#12477   2016. 07. 24. vasárnap 17:28
jani27 jani27
Te ismered kedvesed, gondold vègig. Mi a jobb:
-Becsatlakozni fantáziájàba, élénkíteni benne. Kimerje mondani mit szeretne.
-Rákérdezni. És akár szégyenlősség miatt visszavonulásra kesztetni.
Ha tetszik a látvány, a döntés a tiéd, azutàn már közös ha belemész fantàziába, majd ha szerencsés vagy valóságba.
(Ez egy válasz Ac Milan üzenetére (2016. 07. 24. vasárnap 09:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 24. vasárnap 09:54
nálunk most már voltak arra utalo jelek hogy már kezdi izgatni öt is ugyan is a reggeli össze bujásunknál mikor elélvezett elkezdte szopni a hüvelyk ujjamat de nem csak szép lassan hanem egész vadul,szerintem most arra gondolt,igaz most nem kérdeztem rá,de nagyon izgató volt én is egyből beleélveztem. Na legközelebb rákérdezek megint.
#12476   2016. 07. 24. vasárnap 09:54
Ac Milan Ac Milan
nálunk most már voltak arra utalo jelek hogy már kezdi izgatni öt is ugyan is a reggeli össze bujásunknál mikor elélvezett elkezdte szopni a hüvelyk ujjamat de nem csak szép lassan hanem egész vadul,szerintem most arra gondolt,igaz most nem kérdeztem rá,de nagyon izgató volt én is egyből beleélveztem. Na legközelebb rákérdezek megint.
#12475   2016. 07. 23. szombat 23:27
jani27 jani27
Megint a règi nóta: Mindenki máskèpp csinálja smile ):
Lényeg hogy mindenkinek jó legyen.
#12474   2016. 07. 23. szombat 22:31
joesi1121 joesi1121
Egy jó tanács, őszinte beszélgetés és minden csaj benne van, neki is jó. Mond el őszintén vágyaidat, kérdez tőle, mik az ő vágyai, azokat próbáld teljesíteni Te és meglátod, ha beleülteted a gondolatot, akkor már csak azon fog gondolkodni, hogy a szexet, eltudja-e választani az érzelmektől, ha felkészült lélekben, benne lesz és mindketten élvezni fogjátok. Nekünk is így sikerült.
(Ez egy válasz Ac Milan üzenetére (2016. 07. 22. péntek 21:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 22. péntek 21:42
Nálunk a közelben nincs swinger klub de oda biztos hogy nem menne el.
#12473   2016. 07. 23. szombat 21:25
sexhunter77 sexhunter77
Mi a probléma? Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye. Ezt érted azért?
(Ez egy válasz plasticman64 üzenetére (2016. 07. 23. szombat 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 23. szombat 19:05
Még mindig nem tanítják rendesen a szövegértést az iskolában. nyes
#12472   2016. 07. 23. szombat 20:17
surdapapa surdapapa
A szövegértés rátok is vonatkozik!!!

Főcímben: Nem társkereső!
(Ez egy válasz pár szexet üzenetére (2016. 07. 23. szombat 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 23. szombat 19:16
Pasit keresünk ha lehet nagyméretel màra
#12471   2016. 07. 23. szombat 19:16
pár szexet pár szexet
Pasit keresünk ha lehet nagyméretel màra
#12470   2016. 07. 23. szombat 19:05
plasticman64 plasticman64
Még mindig nem tanítják rendesen a szövegértést az iskolában. nyes
(Ez egy válasz sexhunter77 üzenetére (2016. 07. 23. szombat 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 23. szombat 08:14
Az én párom már tini kora óta izgatja a szex két pasival. De csak kb. két éve szóltam el magát egy házibulin spiccesen róla. Engem is izgat a dolog, neki még még nem volt más rajtam kívül. Szerintem kíváncsi lehet milyen mással. Már kerestünk, találtunk is mindkettőnknek szimpatikus srácot. De sajnos mikor a párom vette fel a telót( én pont a garázsban voltam) rögtön azt akarta hogy kettesben találkozzanak. Persze a párom elmondta és ennyi volt. Lapát.
#12469   2016. 07. 23. szombat 09:37
Mitibarátság Mitibarátság
,,ha már ilyenek mond , illetve felhozza a témát akkor már izgatja a téma
(Ez egy válasz Nyolc üzenetére (2016. 07. 22. péntek 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 22. péntek 14:37
Lehet igazad van nem kell eröltetni. Volt, hogy azt mondta te mindig csak ezt akarod, de nem hoztam fel egy ideig akkor ő hozta fel, hogy milyen jó lenne ha mind a két helyen egyszerre dugnák. Persze azt mondta csak azért mert nekem ez tetszik meg izgatni szeretne.
De biztos neki is nagyon tetszik meg tetszene ha két fiú kényeztetné.
#12468   2016. 07. 23. szombat 08:54
jani27 jani27
Nem irigyellek. Sajnos vannak ilyenek, és teljesen normàlisak is. Nálunk sincs egyéni út. Félre értések elkerülése végett elején tisztázzuk partnerrel. Ha nem tartja be, érzékeny búcsú.
Jelentkező rengeteg van.
(Ez egy válasz sexhunter77 üzenetére (2016. 07. 23. szombat 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 23. szombat 08:14
Az én párom már tini kora óta izgatja a szex két pasival. De csak kb. két éve szóltam el magát egy házibulin spiccesen róla. Engem is izgat a dolog, neki még még nem volt más rajtam kívül. Szerintem kíváncsi lehet milyen mással. Már kerestünk, találtunk is mindkettőnknek szimpatikus srácot. De sajnos mikor a párom vette fel a telót( én pont a garázsban voltam) rögtön azt akarta hogy kettesben találkozzanak. Persze a párom elmondta és ennyi volt. Lapát.
#12467   2016. 07. 23. szombat 08:14
sexhunter77 sexhunter77
#12466   2016. 07. 22. péntek 21:42
Ac Milan Ac Milan
Nálunk a közelben nincs swinger klub de oda biztos hogy nem menne el.
#12465   2016. 07. 22. péntek 20:23
joesi1121 joesi1121
Vesd fel neki a swinger klubot, ott nem muszáj csinálni semmit, akár csak egy jót buliztok, de a hangulat tutii kedvezően fog hatni rá.
#12464   2016. 07. 22. péntek 19:30
plasticman64 plasticman64
Ez a taktika nálunk is bevált. vigyor4
(Ez egy válasz jani27 üzenetére (2016. 07. 22. péntek 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 22. péntek 16:00
Sokszor érdemes hagyni kicsírázni elültetett gondolatokat. Ami neki is szimpatikus úgyis előkerül.
#12463   2016. 07. 22. péntek 16:00
jani27 jani27
Sokszor érdemes hagyni kicsírázni elültetett gondolatokat. Ami neki is szimpatikus úgyis előkerül.
(Ez egy válasz Nyolc üzenetére (2016. 07. 22. péntek 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 22. péntek 14:37
Lehet igazad van nem kell eröltetni. Volt, hogy azt mondta te mindig csak ezt akarod, de nem hoztam fel egy ideig akkor ő hozta fel, hogy milyen jó lenne ha mind a két helyen egyszerre dugnák. Persze azt mondta csak azért mert nekem ez tetszik meg izgatni szeretne.
De biztos neki is nagyon tetszik meg tetszene ha két fiú kényeztetné.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 12482db
Utolsó üzenet: ma 11:37

Hírek

2016. 07. 22. péntek 11:47
Seggbekúrt tini ribik! Seggbekúrt tini ribik! Fiatalok, és csinosak! És most esnek át az anális szűzkeresztségen! Mivel a barátnőiket már mind seggbekúrták, ők sem akarnak kimaradni a jóból. Kapják is a szűk kis popsijukba keményen! Letöltés - Anal bitches Tovább
2016. 07. 21. csütörtök 12:28
Suisilék is nálunk jártak! :) Suisil az elmúlt időszakban a Goldengate egyik legtöbb dobogós helyezését besöprő versenyzője. Már jó pár díja várt átadásra, ezért is voltunk kíváncsiak, hogy vajon milyen díjátadós sorozatot sikerül összehoznunk velük. Jó sok fotó készült. Vagy... Tovább
2016. 07. 13. szerda 15:55
Titty mania 6 Mi kell a vízparthoz? Jó igen, hideg sör! És még? Naná, hogy csöcsök. Minél nagyobbak, annál jobb! Mert kevés dolog tudja úgy beindítani a férfit, mint amikor a feszes ciciken, legördülnek a vízcseppek. Akkor hiába a jól neveltség, az illem. Az ész... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!