Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10671   tegnap 17:40
Publicman Publicman
én szívesen csatlakoznék párhoz lennék szopató ja a feleségnek a párja előtt is vagy lennék titkos szeretője hölgynek : ) de hát eddig nem sok minden van : (
#10670   tegnap 17:02
csabi48 csabi48 VIP
Sziasztok! Valóban klasz látvány és jó dopping...!!!
(Ez egy válasz zsoka975 üzenetére (2015. 01. 10. szombat 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 10. szombat 17:04
sziasztok engem is izgat ha dugják a feleségem, de az is ha cumizik
#10669   tegnap 16:59
csabi48 csabi48 VIP
Szuperek vagytok!!! Ha gondoljátok...?! Puszi
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2015. 01. 12. hétfő 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 12. hétfő 11:52
életem legszebb élménye volt amikor láttam monit élvezkedni más farkán
#10668   tegnap 12:54
greatom greatom
Jaj, ne menj már! Én megcsinálom, milyet szeretnél? Ne foglalkozz a sok negatívval. Csak irígykednek.
(Ez egy válasz GIGA001 üzenetére (tegnap 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:42
Bocsánat.Lehet rosz helyen keresgéltem.
#10667   tegnap 11:59
dako84 dako84
Egyszerűbb lett volna azt írnod, hogy bár a feleséged nem tud róla, de vannak olyan vágyaid, hogy szeretnéd ha más is megdugná előtted. Persze libidó csökkenés után ez a vágy alább is hagy. alien2
(Ez egy válasz GIGA001 üzenetére (tegnap 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:42
#10666   tegnap 11:42
GIGA001 GIGA001
#10665   tegnap 11:19
dako84 dako84
Ez elég furcsa, és szinte hihetetlen felkérés. Inkább csak szórakozás a részedről, mert itt lesz annyi jelentkező, hogy...
Ha pedig komolyan gondolod, azért a jelentkezők figyelmét felhívnám arra, hogy (lehet durva) szerződést írassanak, hogy későbbiekben semmilyen követelésük ne legyen. Kezd egyre divatosabb lenni ez a csalás fajta. Szépen meg van a gyerek, aztán anyuka, (vagy) és a férje (aki nem az apa), elkezdik kiszedni a biológiai apából a gyerektartást. Ők felvesznek még mellé, egy rakat segélyt. Szóval érdemes odafigyelni.
Tételezzük fel semmi ilyen szándékotok nincs, és sajnos ez a helyzet, amit vázoltál. Ha lenne némi sütnivalód, akkor nem ilyen helyen keresnél. (Nekem már csak ezért is gyanús a posztod.) Ilyen helyzetben talán az a legjobb, ha olyan embert kérsz meg, akit ismersz és el tudnád fogadni, ha a születendő gyermek tőle örökelne meg bizonyos jegyeket. Magyarán egy beszámítható, jó megjelenésű embert, ismerőst kérnél meg. De ott vannak a spermabankok, vagy ha annyira nem nagy a gond, akkor a tőled nyert dolgokból is megtermékenyíthető a nő.
Ha ez egy valós probléma lenne, akkor a háziorvos, nőgyógyász rég elmondta volna a lehetőségeket és nem itt írnál ilyet.
(Ez egy válasz GIGA001 üzenetére (tegnap 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:59
Sziasztok!Valaki tudna e segiteni!27 éves feleségemmel szeretnénk gyereket és tőlem nem tud teherbe esni.Olyan férfit keresnénk aki ezt megtenné helyettem.ha itt nem találok olyat merre keresgéljek ilyen témában?
#10664   tegnap 11:09
agg-kor-don agg-kor-don
Nagyon vicces !! Biztos nem hallottál még a spermabankról !!
(Ez egy válasz GIGA001 üzenetére (tegnap 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:59
Sziasztok!Valaki tudna e segiteni!27 éves feleségemmel szeretnénk gyereket és tőlem nem tud teherbe esni.Olyan férfit keresnénk aki ezt megtenné helyettem.ha itt nem találok olyat merre keresgéljek ilyen témában?
#10663   tegnap 10:59
GIGA001 GIGA001
#10662   2015. 01. 26. hétfő 13:16
Advakapsz Advakapsz
Változó lehet, de én is sokkal jobban kívántam a feleségemet utána. Mondjuk mi tudatosan kezdtük el, nem csak úgy megtörtént a dolog.
(Ez egy válasz frangis üzenetére (2015. 01. 24. szombat 06:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 24. szombat 06:07
Én elejében szégyelltem,hogy csal a feleségem. Sokáig vegyes érzelmek dúltak bennem,de magamba szálltam,és rájöttem,nem őt kell hibáztatnom.Javasoltam játsszon nyílt lapokkal,nem kell az orromnál fogva vezetni. Szeretjük egymást,de ez kevés számára. Megértettem,és mostanában élvezem is ezt a helyzetet, Mikor hazajön az aktus-ok után,nekem is beszámol részletesen. Furcsa,de olyankor fedezem fel benne újra A NŐT és úgy megkívánom,mint a kezdetkor.
#10661   2015. 01. 25. vasárnap 13:46
bi barat bi barat
hat velem nem csalt volna a feleseged!!
(Ez egy válasz frangis üzenetére (2015. 01. 24. szombat 06:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Én elejében szégyelltem,hogy csal a feleségem. Sokáig vegyes érzelmek dúltak bennem,de magamba szálltam,és rájöttem,nem őt kell hibáztatnom.Javasoltam játsszon nyílt lapokkal,nem kell az orromnál fogva vezetni. Szeretjük egymást,de ez kevés számára. Megértettem,és mostanában élvezem is ezt a helyzetet, Mikor hazajön az aktus-ok után,nekem is beszámol részletesen. Furcsa,de olyankor fedezem fel benne újra A NŐT és úgy megkívánom,mint a kezdetkor.
#10660   2015. 01. 25. vasárnap 13:04
alezredes1 alezredes1
Ez így egy szomorú történet. Lehet, hogy amúgy belefér a topik címébe, de szerintem jobb, ha az ilyen sztorik nem titokban, az ember háta mögött történnek. Hanem mondjuk az ember szeme előtt ! Az úgy mégiscsak izgisebb !
#10659   2015. 01. 25. vasárnap 08:03
XIIZoli XIIZoli
Ez tetszik!
#10658   2015. 01. 24. szombat 06:07
frangis frangis
(Ez egy válasz harmasban85 üzenetére (2015. 01. 18. vasárnap 03:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 18. vasárnap 03:14
Engem is régóta izgat a gondolat! Most megtörtént. Helyesebben két éve csak most derült ki. Igen megcsalt. Ahogyan beszéltünk róla, hogy történt nagyon felizgultam, hatalmasat sexeltünk! Közben mondta vele hogy csinálta. Viszont őt félbe hagyta mert a srác csak feküdt a hátán és ennyi. Jól indult de nem végződött kellemesen. Viszont tőlem most megkapta amit akkor ott nem. Őrületeset élveztünk mindketten! Igen izgat ha megdugják a feleségem!
#10657   2015. 01. 23. péntek 12:34
alezredes1 alezredes1
Egyetlen egy alkalommal sem fordult elő nálunk, hogy ha valakivel megbeszéltük hogy akkor bárki is lemondta volna.
Ha meg már nem először jött valamelyik barátunk, akkor meg főleg nem gondolnám, hogy ilyen olyan indokkal lemondta volna bárki is.
Olyan volt, hogy késésben volt valamelyik barátunk, de csörgetett, hogy véletlenül se higgyük hogy nem jön.
(Ez egy válasz jo parban üzenetére (2015. 01. 23. péntek 09:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 23. péntek 09:49
akkor azt irna vissza hogy sajnos az auto nem indul es majd jelentkezik ha majd üzemkepes lessz nyes
#10656   2015. 01. 23. péntek 09:49
jo parban jo parban
akkor azt irna vissza hogy sajnos az auto nem indul es majd jelentkezik ha majd üzemkepes lessz nyes
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2015. 01. 13. kedd 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 13. kedd 20:11
Na, ja. Aztán nem tudom, ha netalán kapnál valakitől, valakiktől választ hogy gyere, mit szólnál hirtelen hozzá. Meg mikor odakerülnél, hogy valamelyik fórumtárs feleségével, barátnőjével el kéne kezdened egy kis "műsort", akkor mit lépnél a dologra ??????
#10655   2015. 01. 19. hétfő 21:33
Nyúlmedve Nyúlmedve
Sziasztok!
Örülök annak, hogy többen is érdekesnek találtátok, vagy netán páran magatokra ismertek a gondolatainkat, élethelyzetünket olvasgatva.
Egyelőre itt tartunk. Biztos vagyok abban (remélem), hogy attól még, hogy jelen pillanatban "monogám duó" smile a házasságunk státusza, lesz még többes kalandunk valamikor, egyszer.
Az élet változik, így mi is, és amire jelen körülmények közt nincs igény, az nem jelenti azt, hogy később sem lesz. De az egészen biztos, hogy nyomásgyakorlást alkalmazni nem fogok, sem ármányos terveket kiókumlálni, sem kisírni nem akarok semmit!
Tudja az asszonykám, hogy szeretem akkor is, ha soha többé nem lesz semmiféle többes, és akkor sem fogok kiakadni (persze, hogy nem), ha fogékony lesz újra egy hármasra, vagy más egyébre.
Érdekes, de a mások előtti szextől, a másokkal egy "légtérben" való szexeléstől nem zárkózott el. Pont ezért inkább spontán jöhetne össze ilyesmi, sem mint célzott tervezéssel. Elvégre továbbra is nagy lelkesedéssel járunk nudizni, ruhamentes szaunákba.

Szia Kisszivpar!
Mi sem vagyunk túl tapasztaltak, mivel pár alkalommal volt szerencsénk kalandozni, tehát a többesezés, a swinger klubba járás sohasem volt életforma vagy teljesen, hétköznapian természetes a számunkra. Fűszer, ahogyan írtam.

Szia Greatom!
Az ember mindig igyekszik okosnak lenni. Aztán vagy sikerül, vagy nem. Az meg alap egy kapcsolatban, legalábbis szerintem, hogy közösek a döntések, mivel közösek az érdekek is. Elvégre a "nyereségnek" is közösnek illik lennie.
(Ez egy válasz kisszivpar üzenetére (2015. 01. 15. csütörtök 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 15. csütörtök 14:55
Háhá, mint ha az én feleségemmel beszélgettél volna. Ugyan ezeket mondja. eljen /bár mi sok téren,teljesen tapasztalatlanok vagyok többes terén/
#10654   2015. 01. 19. hétfő 11:43
zenitó zenitó
Ezen neked kár agyalnod,hiszen nincs se barátnőd,se feleséged.
(Ez egy válasz binylonman üzenetére (2015. 01. 19. hétfő 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 19. hétfő 11:13
Tisztelt feleség b nő megosztók szeretném tőletek meg kérdezni hogy feleségetek vagy barát nőtökben milyen változás történt az első többes sex élmény után. De még érdekesebb lenne ha maguk a hölgyek mesélnék el hogy mi történt velük.
#10653   2015. 01. 19. hétfő 11:13
binylonman binylonman
Tisztelt feleség b nő megosztók szeretném tőletek meg kérdezni hogy feleségetek vagy barát nőtökben milyen változás történt az első többes sex élmény után. De még érdekesebb lenne ha maguk a hölgyek mesélnék el hogy mi történt velük.
#10652   2015. 01. 18. vasárnap 08:02
mephisto mephisto
csak így tovább!
(Ez egy válasz harmasban85 üzenetére (2015. 01. 18. vasárnap 03:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 18. vasárnap 03:14
Engem is régóta izgat a gondolat! Most megtörtént. Helyesebben két éve csak most derült ki. Igen megcsalt. Ahogyan beszéltünk róla, hogy történt nagyon felizgultam, hatalmasat sexeltünk! Közben mondta vele hogy csinálta. Viszont őt félbe hagyta mert a srác csak feküdt a hátán és ennyi. Jól indult de nem végződött kellemesen. Viszont tőlem most megkapta amit akkor ott nem. Őrületeset élveztünk mindketten! Igen izgat ha megdugják a feleségem!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 10671db
Utolsó üzenet: tegnap 17:40

Hírek

2015. 01. 26. hétfő 16:17
Perverz anyukák! MILF-ek és fiatalos nagyik, akik nem elég, hogy nem a faszt szeretik, hanem a puncit, ráadásul még képesek megrontani az ártatlan tini lányokat. Mert ők bizony a fiatal hamvas barackra buknak. Van aki a nevelt lányát veszi rá hogy jól kinyalja a punciját, majd... Tovább
2015. 01. 16. péntek 15:28
Jól megrakott tini ribik Ezek a tini muffok a környék legnagyobb ribijei. Ők a tanulás helyett inkább az élvezeteket hajszolták mindig is. Semmi másra nem vágynak, csak hogy jól megdugják őket. És ezt persze mindig el is érték, hisz ki tud ellenállni egy hamvas csajszinak, aki... Tovább
2015. 01. 15. csütörtök 16:47
Szilveszteri kalandék nálunk jártak! Egy nagyon jó hangulatú díjátadóban volt részünk a kolléganőmmel Szilveszteri Kaland-ék társaságában. Ebben bizonyára szerepet játszhatott az is, hogy nem csak a nyertesnek járó egy üveg pezsgő fogyott el. A díjátadó jócskán belenyúlt az estébe,... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!