Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14596   2018. 04. 23. hétfő 11:00
sex0211 sex0211
Izgalmas amit itt írtatok mi is csináltunk ilyet és mitagadas nagyon jó volt
#14595   2018. 04. 18. szerda 21:17
mezcsorgato mezcsorgato
Sokkal elvezhetobb lenne kevesebb fekialtojellel.
Egyebkent kb nkem is ez lett volna a reakciom.
(Ez egy válasz Csaksexxx üzenetére (2018. 04. 18. szerda 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 18. szerda 20:43
Sziasztok!Megosztom veletek egy nagyon kedves élményemet!Úgy kezdődött hogy a feleségem osztálytalálkozóra volt hivatalos de mivel én nem tudtam vele tartani mondtam neki menjen nyugodtan egyedűl!Így is lett!Egy darabig váltottunk pár üzenetet aztán nem irt!Az üzenetekből kiderűl hogy -alkoholt fogyaszt!Tudni kell róla hogy ha iszik akkor nagyon kívánja a szexet!Készültem a pillanatra mikor hazaér!Ahogy az ajtón belépett láttam rajta hogy megütötte egy kicsit az alkohol de azért jól tartotta magát!Köszönés után röghtön a fürdőszobába indult ahol a ruháit le is dobta!Rátámaszkodott a fürdőkádra és megnyitotta a csapot!Mondanom sem kell nekem sem kellett több ahogy láttam szép kerek hátsóját azonnal közeledtem!Kérte hogy dugjam meg!Ahogy behatoltam éreztem hogy nem
ilyen szokott lenni,könnyen belecsúsztam és nagyon nedves!Kivettem a farkam és akkor jött a meglepetés,láttam hogy előttem valaki beleélvezett!Aztán éreztem hogy egyre keményebb a farkam és rájöttem hogy nemhogy botrányt csapnék hogy dugott valakivel izgatott a gondolat nagyon!Nagyot szeretkeztünk és egy leírhatatlan érzés volt!(pozitív értelembe).Másnap érdeklődtem a dologról elsőre azt mondta hogy fehér folyása van és azt láttam de később elmondta hogy dugodt egy sráccal és neki is izgató volt a gondolat hogy ha hazajön akkor velem is együtt lesz!Rájöttem hogy izgat ha megdugják a feleségemet!Akkor beszéltünk róla hogy csinálhatnánk hárman is de sajnos eddig nem kerűlt rá sor pedig szeretném láni hogy élvez!Aztán én is!Röviden ennyi!
#14594   2018. 04. 18. szerda 21:17
zenita zenita
Más írásjelet nem ismersz a felkiáltójelen kívül?
(Ez egy válasz Csaksexxx üzenetére (2018. 04. 18. szerda 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 18. szerda 20:43
Sziasztok!Megosztom veletek egy nagyon kedves élményemet!Úgy kezdődött hogy a feleségem osztálytalálkozóra volt hivatalos de mivel én nem tudtam vele tartani mondtam neki menjen nyugodtan egyedűl!Így is lett!Egy darabig váltottunk pár üzenetet aztán nem irt!Az üzenetekből kiderűl hogy -alkoholt fogyaszt!Tudni kell róla hogy ha iszik akkor nagyon kívánja a szexet!Készültem a pillanatra mikor hazaér!Ahogy az ajtón belépett láttam rajta hogy megütötte egy kicsit az alkohol de azért jól tartotta magát!Köszönés után röghtön a fürdőszobába indult ahol a ruháit le is dobta!Rátámaszkodott a fürdőkádra és megnyitotta a csapot!Mondanom sem kell nekem sem kellett több ahogy láttam szép kerek hátsóját azonnal közeledtem!Kérte hogy dugjam meg!Ahogy behatoltam éreztem hogy nem
ilyen szokott lenni,könnyen belecsúsztam és nagyon nedves!Kivettem a farkam és akkor jött a meglepetés,láttam hogy előttem valaki beleélvezett!Aztán éreztem hogy egyre keményebb a farkam és rájöttem hogy nemhogy botrányt csapnék hogy dugott valakivel izgatott a gondolat nagyon!Nagyot szeretkeztünk és egy leírhatatlan érzés volt!(pozitív értelembe).Másnap érdeklődtem a dologról elsőre azt mondta hogy fehér folyása van és azt láttam de később elmondta hogy dugodt egy sráccal és neki is izgató volt a gondolat hogy ha hazajön akkor velem is együtt lesz!Rájöttem hogy izgat ha megdugják a feleségemet!Akkor beszéltünk róla hogy csinálhatnánk hárman is de sajnos eddig nem kerűlt rá sor pedig szeretném láni hogy élvez!Aztán én is!Röviden ennyi!
#14593   2018. 04. 18. szerda 20:43
Csaksexxx Csaksexxx
#14592   2018. 04. 18. szerda 18:32
kovalovics kovalovics
Sajnos én is hasonló cipőben járok.
Jó lenne látni, ahogy más dugja az asszonykámat, de ő abszolút nem lenne rávehető az ilyesmire :(
(Ez egy válasz Szexxxx üzenetére (2018. 04. 18. szerda 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 18. szerda 15:08
Engem nagyon is izgatna ha valaki megdugná a feleségem . Régóta próbálom rávenni a hármasra, de eddig hiába. Pedig van két távoli ismerős ( tőlünk messze laknak az ország másik végében) akik egyfolytában ajánlják magukat neki, hogy szívesen beszállnak. A kettő nem ismeri egymást. Ja és honnan tudnak róla, egyszer a párom kibeszélte velük viberen hogy én mit akarok. De hiába ő teljesen elzárkózik ettől, pedig az egyiknek engedném is hogy beszálljon...
#14591   2018. 04. 18. szerda 17:32
triple play triple play
Hozzánk holnap délután jön a barátunk. Ilyenkor 3-4 órát is itt van. Alig várjuk. vigyor2
#14590   2018. 04. 18. szerda 15:08
Szexxxx Szexxxx
Engem nagyon is izgatna ha valaki megdugná a feleségem . Régóta próbálom rávenni a hármasra, de eddig hiába. Pedig van két távoli ismerős ( tőlünk messze laknak az ország másik végében) akik egyfolytában ajánlják magukat neki, hogy szívesen beszállnak. A kettő nem ismeri egymást. Ja és honnan tudnak róla, egyszer a párom kibeszélte velük viberen hogy én mit akarok. De hiába ő teljesen elzárkózik ettől, pedig az egyiknek engedném is hogy beszálljon...
#14589   2018. 04. 17. kedd 20:32
X Törölt felhasználó (3722202)
De az az 1-2óra tömény és jó szexet eredményezhet! Hmm?
(Ez egy válasz Mitibarátság üzenetére (2018. 04. 14. szombat 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 14. szombat 09:18
Nős paskkal nagyon nehéz időpontot egyeztetni ha sikerül is csak egy két órára,,,na az meg nagyon kevés
Inkább egyedül állót érdemes keresni mert neki a távolság sem nagy gond és ideje is van ránk
#14588   2018. 04. 17. kedd 20:28
X Törölt felhasználó (3722202)
Sziasztok. Szivesen ismerkednék veletek,a szexi hölgy örömére. Rám írtok?
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2018. 04. 14. szombat 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 14. szombat 13:05
Jó nektek, hogy van egy aránylag állandó házibarát.
Ha meg még a pároddal is úgy bánik, ahogy az mindenkinek kellemes, akkor ninxs is hiba.
Ritka az ilyen.
#14587   2018. 04. 17. kedd 19:15
triple play triple play
Ezt nem tagadom. Mesélte a barátunk is hogy sokan mikor meglátták már ott vége volt az érdeklődésnek. Csak azért mert kopasz erős testalkatú. Az az igazi csibész megjelenésű fiú. Pedig....
(Ez egy válasz Szaunamester üzenetére (2018. 04. 17. kedd 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 17. kedd 18:58
Sziasztok!

Nem egyszerű azért a pasinak sem aki párt keres...
Tapasztalatból mondom.. wink
#14586   2018. 04. 17. kedd 18:58
Szaunamester Szaunamester
Sziasztok!

Nem egyszerű azért a pasinak sem aki párt keres...
Tapasztalatból mondom.. wink
#14585   2018. 04. 17. kedd 18:06
triple play triple play
Én csak tapasztalatból tudom mondani hogy nagyon jó. Igazából eleinte csak masszőrt kerestünk de ez már 3 éve tart. Már akkor izgatottak vagyunk ha tudjuk hogy aznap jön a fiú.
#14584   2018. 04. 17. kedd 08:31
Tibi8408 Tibi8408
Sziasztok. Mi mèg nem próbáltuk, de szeretnènk ugyhogy keresünk is
#14583   2018. 04. 17. kedd 05:58
Fortunale Fortunale
Sok a dolog...inkább a hidegebb "szezonban" van idő ilyen mókára!
#14582   2018. 04. 15. vasárnap 17:10
mezcsorgato mezcsorgato
arszor volt alkalmam atelni, remek dolog. A nok biologiajuknal fogja jobban birjak a szexet mint a ferfiak, megfelelo pihenokkell es kello sikositassal akar egesz nap is lehet jatszani veluk, mig a ferfiak kozott ez azert ritka es az is csak fiatalon. Vagyis a szituacio adja magat, a tobb ferfi kevesebb no felallas az idealis.
Ami a feltekenyseget illeti, egyaltaan nem vagyk feltekeny. Teljesen megbizok a sajat kepessegeimben. De egyebkent sem lesz az a punci kevesebb ha tobbszor dugjak meg, sot. Kimondottan szeretem a frissen dugott, kielegitett puncit csemegezni.
#14581   2018. 04. 14. szombat 16:41
alezredes1 alezredes1
Úgy látom, mindenki elégedett ! Ez nagyon jó.
(Ez egy válasz privatmasszor üzenetére (2018. 04. 14. szombat 16:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 14. szombat 16:26
wave vigyor2 wave
#14580   2018. 04. 14. szombat 16:26
privatmasszor privatmasszor
wave vigyor2 wave
(Ez egy válasz triple play üzenetére (2018. 04. 14. szombat 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 14. szombat 15:16
Igen jó. De megszenvedtük mire találtunk egy megbízható embert. Nekem a látvány is csodálatos ahogy a kedvesemmel bánik és minden tekintetben kényezteti, figyel rá. A kedvesem meg nagyon elvezi. finom
#14579   2018. 04. 14. szombat 15:25
pár szexet pár szexet
Fiut keresünknjelenkezni privàtba csak komjak
#14578   2018. 04. 14. szombat 15:16
triple play triple play
Igen jó. De megszenvedtük mire találtunk egy megbízható embert. Nekem a látvány is csodálatos ahogy a kedvesemmel bánik és minden tekintetben kényezteti, figyel rá. A kedvesem meg nagyon elvezi. finom
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2018. 04. 14. szombat 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 04. 14. szombat 13:05
Jó nektek, hogy van egy aránylag állandó házibarát.
Ha meg még a pároddal is úgy bánik, ahogy az mindenkinek kellemes, akkor ninxs is hiba.
Ritka az ilyen.
#14577   2018. 04. 14. szombat 14:32
KisTigris KisTigris
Tatabányán feleséget kényeztetnék...

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 14596db
Utolsó üzenet: 2018. 04. 23. hétfő

Hírek

ma 16:35
Még szombatig nevezhettek a Tanga versenyre! Újra hódít a tanga? Vagy esetleg soha nem is ment ki a divatból? Látjuk, hogy az ehavi versenyünk igencsak megmozgatta az állóvizet, és folyamatosan jönnek a nevezések. Ráadásul sok új versenyző is van, aki még eddig nem nevezett. Ennek különösen... Tovább
ma 16:33
Ass to mouth 13 A popón baszott csajok szájba is veszik! Vannak csajok, akik miután jól seggbekúrtad őket, jól be is nyelik a farkad. Kevesen hajlandók erre, de ezek a csajok ilyenek. Élvezettel cuppognak a faszon, ami néhány másodperccel még a seggükben... Tovább
2018. 04. 20. péntek 11:54
Perverz wellness orgia Perverz wellness orgia magyar módra... A wellness részlegen extrém kalandok zajlanak, párcserés gabalyodás és fasznyelő perverz játékok, ahol a szauna helyett inkább a csajok pináját fűtik fel izzásig, és a vad dugást forró arany zuhannyal fokozzák a... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!