Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A fórum meghatározatlan ideig zárolva van!

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

A fórum meghatározatlan ideig zárolva van!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10114   2014. 07. 22. kedd 12:57
fed79 fed79
Szia, elmeséled milyen volt a 3as randi? smile
(Ez egy válasz kispeti75 üzenetére (2014. 07. 19. szombat 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 19. szombat 08:28
Sziasztok ! Mi tegnap beszéltük meg az első 3as randit alig várom hogy lássam a nejem élvező arcát
#10113   2014. 07. 22. kedd 12:49
Twosome Twosome
Szerencsés is lehet az akinek sikerül a párját összehozni egy másik férfival, hogy szeretkezhesenek egy jót, Egy ilyen feleség maga az álmok álma!
#10112   2014. 07. 21. hétfő 18:22
uparu uparu
Hát ez télleg helyén való kérdés nyes
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 21. hétfő 09:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 21. hétfő 09:47
Miért? Az valami újdonság lesz?
#10111   2014. 07. 21. hétfő 10:06
bali36 bali36
#10110   2014. 07. 21. hétfő 09:47
greatom greatom
Miért? Az valami újdonság lesz?
(Ez egy válasz kispeti75 üzenetére (2014. 07. 19. szombat 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 19. szombat 08:28
Sziasztok ! Mi tegnap beszéltük meg az első 3as randit alig várom hogy lássam a nejem élvező arcát
#10109   2014. 07. 19. szombat 12:51
Fakintosz Fakintosz
Én is szívesen meg dugom a feleséged!! és nem zavar ha ott vagy!!!
#10108   2014. 07. 19. szombat 08:28
kispeti75 kispeti75
#10107   2014. 07. 18. péntek 23:54
uparu uparu
Hali
Én is szívessen lennék a feleségeddel és nem zavarna hogy ott vagy. Sőt, 3asban még szerintem neki is jobb lenne mint csak velem.Üdvözletem.
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2014. 07. 15. kedd 19:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 15. kedd 19:03
Akármelyik barátunk volt nálunk akárhányszor, ki többször, ki kevesebbszer, vagy rögtön, miután kettesben maradtunk, vagy másnap mindig megbeszéltük a dolgokat. Hol a felvett videót, videókat nézve, hol csak úgy.
Én többször is feltettem a kérdést. És amúgy járnál, vagy összejönnél akármelyikkel, ha úgy adódna. A válasz mindig : nem. Persze lehet mást válaszolni, mint gondolni.
A másik kérdésem általában, hogy lennél e kettesben, nélkülem akármelyikkel is ? A válasz általában : igen, de hozzáteszi rögtön, jobb ha én is ott vagyok. Aztán lehet hogy ez sem igy van pontosan.
#10106   2014. 07. 18. péntek 10:32
BigJoe23 BigJoe23
Akkor miért nem teszel fel róla képet?
(Ez egy válasz Bolss üzenetére (2014. 07. 18. péntek 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 18. péntek 10:02
ha csak rá gondolok is feláll smile látnám már hogy valaki dugja..... smile
#10105   2014. 07. 18. péntek 10:02
Bolss Bolss
ha csak rá gondolok is feláll smile látnám már hogy valaki dugja..... smile
#10104   2014. 07. 18. péntek 09:02
Férfi 30 Férfi 30
Igaz ami igaz! Megcsalták, átbaszták! Ez nem lehet izgató!! Kicsit számomra is érthetetlen a dolog, ez nem egy hármas kapcsolat, nem egy közös vágy... Egyszerű a dolog: MEGCSALÁS...amit egy egészséges férfi nem igazán tud elfogadni! Lehet azt mondani, hogy csak szex, meg egyebek, de...na nem ragozom! Nem a fizikai tény a lényege a dolognak, megbaszták ennyi...hanem a lelki oldala, a törődés, a kötődés, őszinteség, és egyéb ilyen hülyeségek ami KELL egy normális kapcsolathoz. Kell ahhoz valami, vagyis inkább hiányoznia kell valaminek, (nem egy faszra gondolok)hogy egy nő miután jól megdugatta magát hazamenjen és úgy csókolja meg a férjét mintha mi sem történt volna!! Nem tiszteli, és valószínűleg nem is szereti!!!! Ha ezt valaki élvezi, hát hajrá smile
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 17. csütörtök 07:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 17. csütörtök 07:55
Micsoda éleslátás!!! Félrekúrt, de volt annyira tapintatos, hogy ezzel nem akarta terhelni a párját. Nem, kolléga, ez nézhetjük bármerről, aljas dolog, még akkor is, ha a megcsalt férj kínjában és zavarodottságában megpróbálja pozitívan feldolgozni a tényt, hogy hülyének nézték és elárulták. Nem állítom, hogy nem megbocsátható és nem lehet tovább lépni, de elfelejteni nem lehet és sok idő kell, mire helyreáll a bizalom. (Értelmes, intelligens, gondolkodó embereket feltételezve.)
#10103   2014. 07. 17. csütörtök 16:46
greatom greatom
Ez van, erre futotta az erőnkből. Ám a lehetőség előtted is ott van: mozdítsd előrébb a dolgokat. Ja... az eddig sem nagyon ment.
(Ez egy válasz Kivancsi76 üzenetére (2014. 07. 17. csütörtök 15:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 17. csütörtök 15:39
Egy hete voltam itt es sajnos meg mindig itt tartunk. Majd benezek egy het mulva. A nap susson ratok!
#10102   2014. 07. 17. csütörtök 16:32
Vadgalamb Vadgalamb
Teljesen igazat adok Neked.
Egy kölcsönös,tiszta, szerelemre és szeretetre épülő társkapcsolat,vagy házasélet,nem így kell,hogy működjön.
Bár mondjon mindenki azt amit akar,de az én véleményem ez marad. Nonszensz :"annyira szeretem a párom,feleségem,hogy levittem a haveromat és jól megkúrattam vele,mert neki nagyobb van,aztán én meg jól kinyaltam" Sajnálom ezeket,mert vagy hazudnak,vagy nem férfiak.Egy férfi védelmezi a párját,nem a közösbe dobja. Ha meg nem tudja kielégíteni,akkor menjen el orvoshoz.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 16. szerda 17:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 16. szerda 17:40
Fura kicsit, hogy hol racionálisan szemlélik itt néhányan a dolgokat, hol meg az emóciókra apellálnak. Gumielvek mentén, rugalmasan smile Nézzük mindennek a jó oldalát, persze.
Legyünk konstruktívak, sőt! pozitívak! Ebből a félrekefélésből ki...szott jó kis cuckold bulit lehetne kanyarítani. Anyu megy egy kört, telerakják ketten, aztán még ha nem is viszi haza egyik pasiját sem, még vásárfiával meglepheti Aput. Aki természetesen fülig szerelmes (és önzetlen és odaadó és csakis a HÖLGY öröméért rögvest ki is nyalja.)
Könyörgöm, tényleg muszáj lemenni kutyába? Méltóság, meg efféle izék? Tudom, ha citromot kapsz az élettől még minimum limonádénak jó lesz. Vagy tequilához, szanrájsszal.
#10101   2014. 07. 17. csütörtök 15:39
Kivancsi76 Kivancsi76
Egy hete voltam itt es sajnos meg mindig itt tartunk. Majd benezek egy het mulva. A nap susson ratok!
#10100   2014. 07. 17. csütörtök 07:55
greatom greatom
Micsoda éleslátás!!! Félrekúrt, de volt annyira tapintatos, hogy ezzel nem akarta terhelni a párját. Nem, kolléga, ez nézhetjük bármerről, aljas dolog, még akkor is, ha a megcsalt férj kínjában és zavarodottságában megpróbálja pozitívan feldolgozni a tényt, hogy hülyének nézték és elárulták. Nem állítom, hogy nem megbocsátható és nem lehet tovább lépni, de elfelejteni nem lehet és sok idő kell, mire helyreáll a bizalom. (Értelmes, intelligens, gondolkodó embereket feltételezve.)
(Ez egy válasz Házi-barát üzenetére (2014. 07. 16. szerda 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 16. szerda 19:56
Lehet, hogy azért nem számolt be róla, mert nem akarta a párját megbántani
#10099   2014. 07. 16. szerda 19:56
Házi-barát Házi-barát
Lehet, hogy azért nem számolt be róla, mert nem akarta a párját megbántani
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 16. szerda 17:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Fura kicsit, hogy hol racionálisan szemlélik itt néhányan a dolgokat, hol meg az emóciókra apellálnak. Gumielvek mentén, rugalmasan smile Nézzük mindennek a jó oldalát, persze.
Legyünk konstruktívak, sőt! pozitívak! Ebből a félrekefélésből ki...szott jó kis cuckold bulit lehetne kanyarítani. Anyu megy egy kört, telerakják ketten, aztán még ha nem is viszi haza egyik pasiját sem, még vásárfiával meglepheti Aput. Aki természetesen fülig szerelmes (és önzetlen és odaadó és csakis a HÖLGY öröméért rögvest ki is nyalja.)
Könyörgöm, tényleg muszáj lemenni kutyába? Méltóság, meg efféle izék? Tudom, ha citromot kapsz az élettől még minimum limonádénak jó lesz. Vagy tequilához, szanrájsszal.
#10098   2014. 07. 16. szerda 19:54
Házi-barát Házi-barát
Attól, hogy mást izgat, ami téged nem, még nem kell rögtön állatnak titulálni. Ha már itt tartunk, pont az állatok nem tûrik szex közben a másik hím közeledését.
(Ez egy válasz Házi-barát üzenetére (2014. 07. 16. szerda 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 16. szerda 16:46
Kell egy bizonyos EQ ahhoz, hogy valaki ezt így tudja felfogni smile
#10097   2014. 07. 16. szerda 18:56
totókirály totókirály
Köszönöm a pozitiv kritikát!Beszélgettünk már a párommal erről a dologról.Pontosabban ő hozta fel,de forditott helyzetben!Kiváncsi arra,hogy hogyan dugnék meg egy másik nőt,de máskor meg a hideg rázza a gondolattól,igy inkább megmaradunk monogámnak.Az a biztos!
(Ez egy válasz Mitibarátság üzenetére (2014. 07. 16. szerda 08:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 16. szerda 08:02
eljen
#10096   2014. 07. 16. szerda 18:53
totókirály totókirály
Igazat kell,hogy adjak neked!Más a közös megegyezésen alapuló cuckold életforma,és más a férj/feleség előtt eltitkolt "nyitott kapcsolat"!A második tipusú "kapcsolati formában" elég rendesen megalázzák a férjet,ergo nem szereti a feleség a párját.

UI:Nem tudok hosszú i-t irni,mert valami bibi van a géppel.
#10095   2014. 07. 16. szerda 17:40
greatom greatom

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 10114db
Utolsó üzenet: 2014. 07. 22. kedd

Hírek

tegnap 13:25
A kolesz leszbi csajai Fincsi koleszos csajok, akik egyáltalán nem bánják, hogy a bentlakásos intézményben nincsenek fiúk. Habár egy nagy és kemény faroknak örülnének, de ha már így alakult, megoldják ők egymás közt, hogy jól érezzék magukat. Hatalmas nyalakodások,... Tovább
2014. 07. 18. péntek 15:06
Bombatestű anyukák imádják a szexet Amikor egy szexéhes, elhanyagolt 40-es anyuka eldönti, hogy megszerez, és jól megdugatja magát, annak nem lehet ellenállni. Így jár a fiatal srác is, akit nagymellű nagynénje áthív egy kis hifi szerelésre, de hamarosan a srác nem hifi tornyát markolja... Tovább
2014. 07. 17. csütörtök 10:03
Már csak három napig szavazhattok meleg farokszépségversenyünkön! A helyzet fokozódik, ahogy tréfásan mondani szokás, ráfordultunk az utolsó napokra! Farokszépségversenyünk voksolási időszaka a végéhez közeledik, és lassan kialakul a végeredmény. Aki még nem tette meg, mindenképpen nézze át a nevezőket és szavazzon a... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!