Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10553   2014. 11. 25. kedd 11:36
debike69 debike69
sziasztok
(Ez egy válasz csibi79 üzenetére (2014. 11. 25. kedd 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 25. kedd 11:23
Gyönyörű pár vagytok,gratulálunk a képekhez,és sok sikert a továbbiakba wave
#10552   2014. 11. 25. kedd 11:23
csibi79 csibi79
Gyönyörű pár vagytok,gratulálunk a képekhez,és sok sikert a továbbiakba wave
(Ez egy válasz hot_blood üzenetére (2014. 11. 25. kedd 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 25. kedd 10:12
Mi 14 eve vagyunk egyutt ,9eve hazasok,de ugyan igy vagyunk mi ezzel mi is!!Volt mar 3`as,4es gabajodasunk,de voltunk kulon is,es nem azert van,mert unjuk az egymas kozotti szexet,hanem mert IMADUNK egymassal is szexelni...!!Imadjuk egymast!!

Jajjj,es majd elfelejtettem emliteni,mar tobb mint 10 eve elunk nyitott hazassagot,es nagyon mukodik!
"Izgat amikor latom,vagy hallom,hogy dugjak a felesegemet!!"
#10551   2014. 11. 25. kedd 10:43
debike69 debike69
Sziasztok nagyon csinos és izgato pár vagytok wave
(Ez egy válasz hot_blood üzenetére (2014. 11. 25. kedd 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 25. kedd 10:12
Mi 14 eve vagyunk egyutt ,9eve hazasok,de ugyan igy vagyunk mi ezzel mi is!!Volt mar 3`as,4es gabajodasunk,de voltunk kulon is,es nem azert van,mert unjuk az egymas kozotti szexet,hanem mert IMADUNK egymassal is szexelni...!!Imadjuk egymast!!

Jajjj,es majd elfelejtettem emliteni,mar tobb mint 10 eve elunk nyitott hazassagot,es nagyon mukodik!
#10550   2014. 11. 25. kedd 10:12
hot_blood hot_blood

(Ez egy válasz LadyDominika üzenetére (2014. 11. 24. hétfő 23:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 24. hétfő 23:55
Sziasztok!
Férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, mindkettőnk szerint változatos és kifejezetten jó a szexuális életünk. Nálunk belefér az hogy néha-néha csatlakozzon hozzánk más is. Akár fiú, akár lány, akár pár. Kölcsönösen izgat minket a helyzet, hogy párunkat mással látjuk, és büszke vagyok a páromra ha valaki mást nagyon boldoggá tesz. : ))) Ha látom hogy boldog, és élvezi, az nekem csak jó. És persze fordítva is így működik.
Egyszer az is megtörtént, hogy megkérdezte az egyik ismerősével lefeküdhet-e? Nem akar többet, csak egy futó kalandot. Rábólintottam. Tudtam mikor megy, nem zavart, és nagyot szexeltünk mikor hazaért, és elmesélte a részleteket. Nagyon hálás volt érte. : ))))

Persze több oldalról is lehet nézni a dolgokat.. Pl.: a pár mindkét tagja tényleg akarja-e, élvezi-e?
Ha csak ezen alapszik a pár szexuális élete, ha kettesben már nem tudják egymást kielégíteni, nem élvezik a kettesben töltött időt, az már baj szerintem.

Nálunk működik, és mi nagyon szeretjük a másikat ezért (is!). : ))))
#10549   2014. 11. 25. kedd 08:10
XIIZoli XIIZoli
Egyet értek veled,veletek!
(Ez egy válasz LadyDominika üzenetére (2014. 11. 24. hétfő 23:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok!
Férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, mindkettőnk szerint változatos és kifejezetten jó a szexuális életünk. Nálunk belefér az hogy néha-néha csatlakozzon hozzánk más is. Akár fiú, akár lány, akár pár. Kölcsönösen izgat minket a helyzet, hogy párunkat mással látjuk, és büszke vagyok a páromra ha valaki mást nagyon boldoggá tesz. : ))) Ha látom hogy boldog, és élvezi, az nekem csak jó. És persze fordítva is így működik.
Egyszer az is megtörtént, hogy megkérdezte az egyik ismerősével lefeküdhet-e? Nem akar többet, csak egy futó kalandot. Rábólintottam. Tudtam mikor megy, nem zavart, és nagyot szexeltünk mikor hazaért, és elmesélte a részleteket. Nagyon hálás volt érte. : ))))

Persze több oldalról is lehet nézni a dolgokat.. Pl.: a pár mindkét tagja tényleg akarja-e, élvezi-e?
Ha csak ezen alapszik a pár szexuális élete, ha kettesben már nem tudják egymást kielégíteni, nem élvezik a kettesben töltött időt, az már baj szerintem.

#10548   2014. 11. 25. kedd 07:58
sex75 sex75
Nagyon egyet értek veled én is voltam párral igaz csak egy alkalommal és mindenki nagyon jól érezte magát.
Sziasztok!

#10547   2014. 11. 25. kedd 07:25
báró1 báró1
gratulálok nektek én is egy ilyen kapcsolatot keresnék olyan párt aki ezt igy megérti
(Ez egy válasz debike69 üzenetére (2014. 11. 24. hétfő 16:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 24. hétfő 16:34
nem de kösz
#10546   2014. 11. 24. hétfő 23:55
LadyDominika LadyDominika
Sziasztok!

#10545   2014. 11. 24. hétfő 16:34
debike69 debike69
nem de kösz
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2014. 11. 24. hétfő 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 24. hétfő 16:25
Nem olvastad az egy percel későbbi, és eggyel fenetebbi hozzászólásukat ?
#10544   2014. 11. 24. hétfő 16:25
alezredes1 alezredes1
Nem olvastad az egy percel későbbi, és eggyel fenetebbi hozzászólásukat ?
(Ez egy válasz debike69 üzenetére (2014. 11. 24. hétfő 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 24. hétfő 16:08
Sziasztok igen én is worship
#10543   2014. 11. 24. hétfő 16:08
debike69 debike69
Sziasztok igen én is worship
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2014. 11. 01. szombat 15:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 01. szombat 15:23
Ezt csak te gondolod így!
Miért gondolod ,hogy mindenki úgy éli meg ahogy te!???
#10542   2014. 11. 22. szombat 14:30
csa-bika78 csa-bika78
Én is kinyalnám finom
(Ez egy válasz par50-52 üzenetére (2014. 11. 22. szombat 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 22. szombat 12:26
nallunk imadja a parom ha massal bugom .volt ugy hogy telefonaltam neki hogy siessen haza mert felora mulva dugnak meg . mert szereti utanna kinyalni a puncim .
#10541   2014. 11. 22. szombat 12:26
par50-52 par50-52
nallunk imadja a parom ha massal bugom .volt ugy hogy telefonaltam neki hogy siessen haza mert felora mulva dugnak meg . mert szereti utanna kinyalni a puncim .
#10540   2014. 11. 22. szombat 08:02
yume yume
Hm! Hát neem is tudom mit írjak erre,nagyon elgondolkoztató amit leírtál .......nagyon köszi,hogy megosztottad
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 10. 30. csütörtök 18:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (929830)
2014. 10. 30. csütörtök 18:12
UI:Ha esetleg van kérdésetek a töténettel kapcsolatban szívesen válaszolok.És itt kérek elnézést ha nem voltam érthető bizonyos pontjaiban.Sajna enyhén szólva megviselt, hogy el nem tudtam képzelni , ezt okozom azzal ha "örömöt szeretnék lelni az örömében" remélem értitek hogy itt mire gondolok.Imádtam és imádom azokat a pillanatokat amik megvoltak és együtt éltünk meg. ugyanakkor utálom és elszomorítanak azok ahol nem vehettem részt a dolgokban. Hölgyeim ha a párotok van olyan bolond mint én voltam , hogy szeretne ilyen vagy hasonló élvezetekben részesíteni titeket és tényleg élvezitek,hagyjátok hogy érezze a férfi, hogy neketek jó.Egy igazi férfinek fontos hogy elbűvölje a nőt,és akár a titkolt vágyait is megadja neki. Ha viszont nem szeretnétek ilyen pluszt azt nagyon nyomatékosan jelezzétek neki,de ne szivassátok meg úgy mint ahogy én lettem megszivatva.Ja és nem sajnáltatom magam még ha úgy is tűnik. Csak az úgymond drága időt sajnálom amit ezen dolgokra fecséreltem feleslegesen.Gondolván milyen jó férj vagyok.Mert az én drágámnak ne hiányozzon semmi.És kurvára tévedtem. Mert higgyétek el nem kedves férfi társaim nem biztos hogy jót tesztek.
Szép estét mindenkinek ! És további szép élményeket kívánok nektek ,akár a normál ,akár a többes szexben is . wave
#10539   2014. 11. 20. csütörtök 19:56
fox-mulder fox-mulder
Nem megölni akartam a topicot, csak leállítani a marakodást....bocsi...
#10538   2014. 11. 09. vasárnap 21:08
pinababa pinababa
eljen
(Ez egy válasz fox-mulder üzenetére (2014. 11. 08. szombat 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 08. szombat 18:39
Nem szokásom beleugatni mások dolgába, de jó lenne, ha nem itt ekéznétek egymást, köszi.....
#10537   2014. 11. 08. szombat 22:54
monaemre monaemre
Sokan csak álmodoznak egy ilyen kapcsolatról , pedig megbeszélés kérdése az egész ha egy pár befogad valakit az ágyába és az a harmadik többet akar a feleség meg vevő rá akkor annak a kapcsolatnak mar nem sok jövője volt ! Akik pedig így szeretnek menteni a sok éve kihűlt hazásságukat nem sok értelme van ! Mi mindent megbeszéltünk előtte tudtuk hogy mit akarunk és ezt el is mondtuk a harmadiknak !
#10536   2014. 11. 08. szombat 18:39
fox-mulder fox-mulder
Nem szokásom beleugatni mások dolgába, de jó lenne, ha nem itt ekéznétek egymást, köszi.....
#10535   2014. 11. 05. szerda 12:21
baxi4 baxi4
Szerinted akit segbequrnak az ribanc?
#10534   2014. 11. 04. kedd 16:43
filefile filefile
ha meleg vagy, nem szülsz, enni

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 10553db
Utolsó üzenet: 2014. 11. 25. kedd

Hírek

2014. 11. 25. kedd 12:27
Ismét egy régi klasszikus! Útjára indul az Orient expressz! A gyorsvonatnál csupán az utasok pajzán fantáziája száguld sebesebben. Míg a felfűtött kazánok, mozgásra bírják a szerelvény, addig a kabinokban is mozgásba lendülnek a dugattyúk. Letöltés - Orient szexpressz Tovább
2014. 11. 13. csütörtök 15:57
Kifog rajtatok a havi verseny? :) Tudjuk, hogy nem a legkönnyebb témák egyike, és kivitelezni is nehezebb egy édeshármast, vagy négyest, esetleg többest! De mivel kaptunk több jelzést is részetekről, hogy próbáljunk ki egy-egy merészebb versenyfeladatot is, köztük a gruppent is, gondoltuk... Tovább
2014. 11. 12. szerda 15:48
Cumizz baby! 14 faszimádó csaj cumiorgiája, több mint két órában! Ezek a csajok aztán szeretnek és tudnak is szopni! Úgy lecidázzák a srácokat, hogy a végén már rogyadozik a térdük az élvezettől. A csajok meg olyan iramban szopnak, nyalnak, mélytorkoznak, hogy attól... Tovább

Belépés -
pajana belépett
Belépés -
pajana belépett
Belépés -
pajana belépett
Belépés -
pajana belépett
Belépés -
pajana belépett

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!