Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14313   ma 06:24
Fortunale Fortunale VIP
Mostanában több cikk szólt arról -igaz nők esetében - higy szex közben az agyműködés megváltozik, a negatív dolgok iránti ingerküszöb megnő, azaz nem éreznek undort ,miközben szexuális izgalomban vannak.Na kb valami ilyesmi lehet a pasiknál is.Mint mikor veszély esetén az adrenalin elnyomja a fáradtságot,a fájdalomérzetet.Itt is valami hormonkoktél szaladgálhat körbe!
(Ez egy válasz lacee7 üzenetére (tegnap 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 22:26
Engem is izgat a gondolat.De azt mondja meg valaki,mert biztos van ezzel így más is,hogy miért csak addig,amig el nem élvezek? Utána valahogy mocskosnak tűnik az egész,és nem értem saját magam,hogy előtte 2 perce még arra izgultam,hogy egy idegen dugja a páromat.
#14312   ma 06:20
Fortunale Fortunale VIP
Nagyon jól megfogalmaztad a lelkiállapotot...Ezek szerint ez a gondolkodás is természetes, mivel minden szó igaz belőle a mi esetünkre is!
Mondjuk,mi annyira nagyon nem ritkán áldozunk, kb havonta,úgy átlagban,de a többi "simakettes" szex is tényleg, mintha sokkal jobb lenne azóta![#vigyor2
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (ma 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 05:55
Az első után azt hittem megőrülök! Tiszta hülye vagyok, hogy erre vágytam....! Aztán megbeszéltük, azért csináljuk, hogy minél nagyobb élvezetben részesüljön a párom, még ha nem is csak tőlem kapja meg azt az élvezetet. Sokkal fontosabb, hogy lássam Ő élvezi, mint az én birtoklási vágyam. Ugyanakkor természetesen engem is nagyon izgat. A következők már sokkal könnyebben feldolgozhatóak. Mivel nagyon ritkán csináljuk a hármast, valamint kettesben is nagyon jól működik minden, így kellő izgalommal várjuk mindig a következőt. Már maga a helyzet, a készülődés is izgalmas...! Utána hetekig megmarad az élmény! (a férj)
#14311   ma 06:15
-Vadócka- -Vadócka- VIP
Nagyon szépen köszönöm a választ
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (ma 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 05:55
Az első után azt hittem megőrülök! Tiszta hülye vagyok, hogy erre vágytam....! Aztán megbeszéltük, azért csináljuk, hogy minél nagyobb élvezetben részesüljön a párom, még ha nem is csak tőlem kapja meg azt az élvezetet. Sokkal fontosabb, hogy lássam Ő élvezi, mint az én birtoklási vágyam. Ugyanakkor természetesen engem is nagyon izgat. A következők már sokkal könnyebben feldolgozhatóak. Mivel nagyon ritkán csináljuk a hármast, valamint kettesben is nagyon jól működik minden, így kellő izgalommal várjuk mindig a következőt. Már maga a helyzet, a készülődés is izgalmas...! Utána hetekig megmarad az élmény! (a férj)
#14310   ma 05:55
BundiLiza BundiLiza
(Ez egy válasz -Vadócka- üzenetére (ma 01:01), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 01:01
Téma érdekes, sok esetben a nagyon féltékeny férfiak titkos vágya ez. Érdekel ágyon(vágyon) kívül, hogy dolgozzátok fel azt, hogy a kedveseteket egy v.több idegen férfi érintette.
#14309   ma 01:01
-Vadócka- -Vadócka- VIP
Téma érdekes, sok esetben a nagyon féltékeny férfiak titkos vágya ez. Érdekel ágyon(vágyon) kívül, hogy dolgozzátok fel azt, hogy a kedveseteket egy v.több idegen férfi érintette.
#14308   tegnap 23:01
jirzi jirzi
3 perc és újra izgi nyes
Engem is izgat a gondolat.De azt mondja meg valaki,mert biztos van ezzel így más is,hogy miért csak addig,amig el nem élvezek? Utána valahogy mocskosnak tűnik az egész,és nem értem saját magam,hogy előtte 2 perce még arra izgultam,hogy egy idegen dugja a páromat.
#14307   tegnap 22:46
duplavsemmi duplavsemmi
Szerintem próbáld ki élesben wink megéri...főleg a párodnak smile
#14306   tegnap 22:26
lacee7 lacee7
#14305   tegnap 05:39
levendula78 levendula78
Tudom, hogy ki ő, de nem vagyunk semmiféle kapcsolatban. A tisztára nyalás a feladatom, lehetőségem. A castingot pedig ne szó szerint értsed!!!
(Ez egy válasz limzsi üzenetére (2018. 01. 21. vasárnap 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 21. vasárnap 14:31
A partnerét netán ismered is? a castingon Te is ott vagy?
Te csak a spermát nyalod,vagy a teleélvezett lucskos pinájába te is beleélvezel, vagy csak kézzel szájjal leápol utána a párod
#14304   2018. 01. 21. vasárnap 14:31
limzsi limzsi
A partnerét netán ismered is? a castingon Te is ott vagy?
Te csak a spermát nyalod,vagy a teleélvezett lucskos pinájába te is beleélvezel, vagy csak kézzel szájjal leápol utána a párod
(Ez egy válasz levendula78 üzenetére (2018. 01. 20. szombat 04:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 20. szombat 04:40
van állandó szereplő, de olykor castingot is tart. smile
#14303   2018. 01. 20. szombat 20:43
Stefi19-5 Stefi19-5
Ùgy az enyémet is felajánlom....
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2018. 01. 19. péntek 19:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 19. péntek 19:06
Izgatna ha valaki megdugná a feleségemet. De csak úgy dughatja meg, ha el is viszi magával , .................örökre............... Jelelentkezőt várok.
#14302   2018. 01. 20. szombat 13:23
Caracas79 Caracas79
Szia!
Ahogy más szexuális formáció esetében.Mindenkinél más és más tényezők játszanak szerepet abban,hogy meg meri-e egyáltalán próbálni az általa izgatónak vélt szexuális dolgot.Na és más és más idővallum kell a nullponttól az első akcióig. smile Azért vannak akik közös megegyezéssel gyakorolják és élvezik a feleségmegdugást!! smile
(Ez egy válasz önismeret üzenetére (2018. 01. 20. szombat 13:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 20. szombat 13:04
Itt mindenkit izgat, de kevesen gyakorolják...
#14301   2018. 01. 20. szombat 13:04
önismeret önismeret
Itt mindenkit izgat, de kevesen gyakorolják...
#14300   2018. 01. 20. szombat 04:40
levendula78 levendula78
van állandó szereplő, de olykor castingot is tart. smile
(Ez egy válasz limzsi üzenetére (2018. 01. 19. péntek 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 19. péntek 16:15
Mostanság mindig ua pasival duggatja magát?- vagy idönként változik a fickó
#14299   2018. 01. 20. szombat 04:26
Fortunale Fortunale
Ez hatalmas! hehe
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2018. 01. 19. péntek 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 19. péntek 19:07
Még az ördöggel is lepaktálnék !!!!!!!!!!!!!!!
#14298   2018. 01. 19. péntek 19:07
kisjanko kisjanko
Még az ördöggel is lepaktálnék !!!!!!!!!!!!!!!
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2018. 01. 19. péntek 19:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 19. péntek 19:06
Izgatna ha valaki megdugná a feleségemet. De csak úgy dughatja meg, ha el is viszi magával , .................örökre............... Jelelentkezőt várok.
#14297   2018. 01. 19. péntek 19:06
kisjanko kisjanko
#14296   2018. 01. 19. péntek 16:46
Fortunale Fortunale
Pedig sokan mondták itt korábban, hogy anélkül nem megy!Dehogynem!Aki csinálja,az tudja!
(Ez egy válasz Asiass üzenetére (2018. 01. 19. péntek 08:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 19. péntek 08:43
Hát fura.Mindenesetre azt kell szemelőtt tartani ilyenben a résztvevőknek,hogy ez szex és csak az.Érzelmeket belevinni nem szabad.
#14295   2018. 01. 19. péntek 16:15
limzsi limzsi
Mostanság mindig ua pasival duggatja magát?- vagy idönként változik a fickó
(Ez egy válasz levendula78 üzenetére (2018. 01. 19. péntek 03:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 19. péntek 03:57
Tegnap este ismét megtörtént. Kénytelen voltam, egy barátomnál lóógni, mert akedvesem ismét nem engedett haza. Bezárta az ajtót kaput, és ugyanazzal a tegnapelőtti úrral hancúroztak. Persze, mihelyt elment hívott és megkaptam a telelőtt punciját.
#14294   2018. 01. 19. péntek 09:22
Asiass Asiass
Egyetértek.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 14313db
Utolsó üzenet: ma 06:24

Hírek

tegnap 12:26
Figyelem! Csalók élnek vissza a GG Szerkesztőség nevével Kedves Goldengate tagok! Csalók próbálnak benneteket a saját oldalukra irányítani, magukat a Goldengate szerkesztőség csapatának kiadva. Arra kérnek benneteket, hogy erősítsétek meg a regisztrációtokat. Láthatjátok is a mellékelt képen a kamu oldalt.... Tovább
2018. 01. 19. péntek 11:34
Nagy mellek 1 Nagy dudák, jóféle markolós seggek! Magyar háziasszonyok, akiken van mit fogni! De a legszebb az egészben, hogy csöcsös tündéreink imádják a szexet. Négy igazán nagy étvágyú magyar amatőr pinát láthatsz ebben a filmben, és persze rengeteg... Tovább
2018. 01. 15. hétfő 12:59
Omg black fucked daughter 6 Minden apa az ő kis szöszi lányát, még ha már el is múlt 18 éves, akkor is egy kis ártatlanságnak gondolja. Aki jó tanuló, kedves, és a fiújával még a csókig sem jutott el, csak egymás kezét fogva andalog a parkban. Ám egy nap arra toppan be a lakásba,... Tovább

A nyereményjátékhoz kattints ide!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!