Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11088   tegnap 20:59
karpat57 karpat57
Pedig azok a bulik nem a tétlenségről híresek!
(Ez egy válasz 1sexmániás üzenetére (tegnap 07:21), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 07:21
Hát jobb is letehet volna ,de amúgy el ment csak nem csatlakozott hozzánk senki így nem éltem át a mire annyira vágytam
#11087   tegnap 19:34
csibi79 csibi79
Mi tuti nem,nagyon szeretjük
(Ez egy válasz csacas2 üzenetére (tegnap 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:28
Van itt olyan aki megbánta a hármast?
#11086   tegnap 19:28
csacas2 csacas2
Van itt olyan aki megbánta a hármast?
#11085   tegnap 07:21
1sexmániás 1sexmániás
Hát jobb is letehet volna ,de amúgy el ment csak nem csatlakozott hozzánk senki így nem éltem át a mire annyira vágytam
(Ez egy válasz karpat57 üzenetére (tegnap 06:42), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 06:42
Milyen volt? circling
#11084   tegnap 07:18
zaichev zaichev
Nem látta valaki Tibort ? lookaround
#11083   tegnap 06:54
pisztoly pisztoly
Az jó-buli,ha kefélem más asszonyát és közben néznek!
#11082   tegnap 06:42
karpat57 karpat57
Milyen volt? circling
(Ez egy válasz 1sexmániás üzenetére (2015. 07. 03. péntek 15:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 03. péntek 15:17
Hm remélem holnap békésen újra átélhetem eme élményt látványt wink
#11081   2015. 07. 06. hétfő 22:33
szirticápa szirticápa
Én meg szeretem a másét!
#11080   2015. 07. 06. hétfő 20:48
zsuzsizoli zsuzsizoli
én is imádom ha mással mefél
#11079   2015. 07. 06. hétfő 20:16
szepi01 szepi01
Sziasztok!
Szívesen csatlakoznák párokhoz. Örömökben,élvezetekben nem lesz hiány.
Írjatok,hívjatok! 06-70/316-08-04
#11078   2015. 07. 06. hétfő 09:37
hevesipar2 hevesipar2
Ha ilyen lassan jön meg milyen lassan fog elmenni? nyes
(Ez egy válasz swinger84 üzenetére (2015. 07. 03. péntek 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 03. péntek 14:50
Türelem. Tibor kicsit lassú wink
#11077   2015. 07. 04. szombat 11:11
szabolcsipar67 szabolcsipar67
Sziasztok,
#11076   2015. 07. 03. péntek 15:17
1sexmániás 1sexmániás
Hm remélem holnap békésen újra átélhetem eme élményt látványt wink
#11075   2015. 07. 03. péntek 15:15
alezredes1 alezredes1
Egyik kedvencem, mikor a páromon már csak bugyi van, úgy ül a srác ölében szemból, hátradőlve kicsit támaszkodik a srác térdein, az meg simizi, keneketi pl olajjal a melleit.
#11074   2015. 07. 03. péntek 14:50
swinger84 swinger84
Türelem. Tibor kicsit lassú wink
(Ez egy válasz hevesipar2 üzenetére (2015. 07. 02. csütörtök 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 02. csütörtök 20:48
5 nap eltelt. Tibor sehol... :-(
#11073   2015. 07. 03. péntek 06:02
AnTa-2014 AnTa-2014
Igen finom
(Ez egy válasz PhoenixK üzenetére (2015. 07. 03. péntek 00:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 03. péntek 00:52
Azt bármikor megnézem, ahogy más dugja a páromat! Izgat, ha más teszi magáévá, én pedig csak nézhetem. Utána persze beszállni is izgató.
Valamint imádom, ha valaki ismerős látja meztelenül vagy csak belefut a meztelen képeibe!

Más is szeret így büszkélkedni a párjával?
#11072   2015. 07. 03. péntek 00:52
PhoenixK PhoenixK
Azt bármikor megnézem, ahogy más dugja a páromat! Izgat, ha más teszi magáévá, én pedig csak nézhetem. Utána persze beszállni is izgató.
Valamint imádom, ha valaki ismerős látja meztelenül vagy csak belefut a meztelen képeibe!

Más is szeret így büszkélkedni a párjával?
#11071   2015. 07. 02. csütörtök 21:17
james gond james gond
Tibor vagyok. Keresett valaki?
(Ez egy válasz hevesipar2 üzenetére (2015. 07. 02. csütörtök 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 02. csütörtök 20:48
#11070   2015. 07. 02. csütörtök 20:48
hevesipar2 hevesipar2
(Ez egy válasz MaroonRoze üzenetére (2015. 06. 27. szombat 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 06. 27. szombat 09:37
Tibor jöttére 5 nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől ...! smile
#11069   2015. 06. 29. hétfő 14:18
domesztos72 domesztos72
A következő...... circling

Sajnos valamiért G eltünt....Vagyis szerettünk volna ismétlést. Kb egy hónap múlva amikor letisztázódtak bennünk dolgok kerestük. Örült megkeresésnek ,de kétszer is lemondta..... confused Ezek után párom úgy döntött,hogy nem kötelező neki G-vel szexelni,ezért többet nem kerestük,és ő sem jelentkezett.......
Elkezdtünk itt a GG-n keresgélni,mert nem igazán volt az ismeretségünk között olyan akit szívesen invitáltunk volna az ágyunkba.
Arra most nem térnék ki,hogy milyen megkeresések,és stílusú levelek jöttek.... confused
Találtunk egy szimpi pasit. Megtörténtek a képcserék,és a személyes találkozó mellett döntöttünk!
Minden jól alakult,elfogadta "játékszabályainkat" ezért rá pár napra meglátogatott minket.!
10-15 perc beszélgetés után felajánlottuk,hogy zuhanyozzon.
Addig párom egy csupacsipke francia alsóra és melltartóra vetkőzött. Leheveredtünk az ágyra párom velem szemben és csókolóztunk,izgattuk egymást. F (nevezzük így) kijöve fürdőből csak egy boxerba ,párom mögé heveredett és elkezdte simogatni popsiját,és csókolgatta nyakát.Egyre sűrűbben vettük a levegőt,és párom elkezdte F farkához dörgölni fenekét.Szép látvány volt! finom Majd F még mindig hátulról előrenyúlva benyúlt párom bugyijába és elkezdte izgatni! Én is csatlakoztam,éreztem F ujjait párom puncijába ,ami szinte tocsogott nedvességtől! Közben kedvesem hátranyúl és kiszabadította F farkát,és popsijához dörgölve verte neki! F hátára fordította és bugyit félrehúzva belenyalt simára borotvált puncijába! Én sem voltam már passzív ezért fejéhez térdelve szájába adtam farkam! F nagyon jól nyalt amit párom 5-10 perc után reszketve élvezve adott tudomására! finom
Ekkor F következett!Párom, elé térdelt az ágyon és ütemesen szopta-nyalta a farkát!Majd megfordult és felkínálta csodás popsi-puncit együttest F farkának! Gumi fel,és már kezdőtött is a vágta ami sajna nem tartot sokáig mert F elélvezett wow1 Ekkor én kerültem párom mögé,és mondtam próbálja ismét harcra bÍrni F farkát ami sajna nem sikerült.....Ekkor a látványtól én is teleélveztem a punciját,miközben F farka még mindig a szájában volt.
Sajnos ez sem volt egy "hűdenagy" menet.....
F elköszönt...én páromnak estem és még egy hatalmasat szeretkeztünk.....
Megjegyzés..F teljesen "normális" pasi volt,csak lehet túlizgulta... igazából többet nem kerestük,mert bár (párom elmondása szerint) hihetetlenűl jól nyalt, farka hosszú,de vékony volt....magát a dugást nem nagyon élvezte,mert mint elmondta nem "töltötte ki rendesen punciját" circling Pedig nekem teljesen átlagos hosszú ,csak kicsit tömzsibb a farkam buck

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 11088db
Utolsó üzenet: tegnap 20:59

Hírek

2015. 07. 02. csütörtök 17:33
Egy igazán büntető hangulatú díjátadó! :) Ezúttal Kattogtatunk látogattak meg bennünket, hogy átvegyék a májusi verseny után járó különdíjat. Kérdezték, hogy mit szólnánk ahhoz, ha a díjátadós képek hangulata hű lenne a verseny témájához. Természetesen mi nem vagyunk semmi jónak az... Tovább
2015. 07. 02. csütörtök 14:13
A tüzes lukú nagymamák visszatérnek Régi kedvenceink, Marika néni, Juditka, Zsizsi néni, Renáta nagyi, Magdika és a többi nyugdíjas mami újra itt, ráadásul pinájuk még jobban tüzel, és szájuk még mohóbban tapad a faszra... Hat öreg picsa vár ezen a dvd-n, akiket még mindig öntöz az... Tovább
2015. 06. 26. péntek 14:41
Nedvesedjünk! Itt a nyári versenytéma! :) Pancsolásra fel! Nem számít, hogy a strandon, egy szexi autómosás közben, vagy csak a kerti csapról locsoljátok magatokat a slaggal... Egy a lényeg! Nedvesedjen a cici, punci és a popsi! Ha a sorozatba belecsempésztek egy vizespólós részt, az még tovább emeli... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!