Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11925   tegnap 15:18
triospiel triospiel
Barátom téged nagyon a földbe döngöltek. Szólhatsz is a szomszédnak, jöhet lebetonozni. A dömpered meg majd más megcsinálja.
(Ez egy válasz goni13 üzenetére (tegnap 00:02), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 00:02
Lehet, hogy irigyelni és utáni fogtok, de én segítség nélkül is meg tudom csinálni a feleségem (rendszeresen kb.:7/7) ja és már 16 éve és még nem is unjuk!
Én a szomszédot maximum akkor hívom segítségül, ha betonozok.
wave
#11924   tegnap 15:18
jo parban jo parban
arcod az akkora hogy abban meg a betont is tudod keverni, a szomszed segitsege nelkül !!
Lehet, hogy irigyelni és utáni fogtok, de én segítség nélkül is meg tudom csinálni a feleségem (rendszeresen kb.:7/7) ja és már 16 éve és még nem is unjuk!
wave
#11923   tegnap 15:16
jo parban jo parban
Jol meg mondtad !! ö maga ugysem jött volna ra !! majd csak akkor amikor (utaznia) kell egyszer. wink
(Ez egy válasz nimano üzenetére (tegnap 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:16
Ezek az emberek nem azért vannak itt, és nem azért dugatják mással a feleségüket mert nem tudják megcsinálni egyedül...! Hanem azért mert erre van igényük!
De ehhez a dologhoz és élvezethez nagyon nagy iq kell, amit nálad nem igazán tapasztalok...
Ha neked nem jön be bizonyos dolog ne kontárkodj bele hogy ez te nem igy meg úgy mert erre itt senki nem kíváncsi!
Apropo! te csak azt hiszed hogy egyedül is meg tudod csinálni, azt te nem tudhatod hogy ő mással nem e dugatja magát titokban pont a te hozzáállásod miatt wink
#11922   tegnap 12:57
ktina ktina
Már elnézést ,de az adatlapotokon ti is kerestek plussz partnert ,akkor meg minek arcoskodsz .
Nem mindegy ,hogy egy másik nő vagy pasi nyalja vagy smárolja?Ember-ember.Más -Más.Na akkor.
Gondolkozz el!
De lehet ,hogy a harmadik segít betonozni is smile Ez jó ötlet.... smile smile smile

Üdv!Tina
wave
#11921   tegnap 12:21
alezredes1 alezredes1
Nem tudom jól értelmezem e, de mintha az előbb, 12 ó 16 p kor udvariasan el lettél volna küldve a b... s p... ba ?
wave
#11920   tegnap 12:16
nimano nimano
Ezek az emberek nem azért vannak itt, és nem azért dugatják mással a feleségüket mert nem tudják megcsinálni egyedül...! Hanem azért mert erre van igényük!
De ehhez a dologhoz és élvezethez nagyon nagy iq kell, amit nálad nem igazán tapasztalok...
Ha neked nem jön be bizonyos dolog ne kontárkodj bele hogy ez te nem igy meg úgy mert erre itt senki nem kíváncsi!
Apropo! te csak azt hiszed hogy egyedül is meg tudod csinálni, azt te nem tudhatod hogy ő mással nem e dugatja magát titokban pont a te hozzáállásod miatt wink
wave
#11919   tegnap 11:06
atos 21 atos 21
A betonozásról jut eszembe hogy tegnap megcsináltam a beton keverőt,és annak is úgy örültem,de igazából hány éves a kapitány?
#11918   tegnap 10:30
tintapatron tintapatron
Lehet,hogy meg tudod csinálni,de mégis mit? Autót?biciklit?gokartot?mezőgazdasági gépet? nyes
#11917   tegnap 09:44
alezredes1 alezredes1
Én ugyan nem útállak, az biztos.
Meg kell csinálnod a feleséged ? Elromlott ?
Utoljára ezt a szóhasználatot az ikúbajnok való világos krisztofer től hallottam, mikor kacsacsőrű emlős csajt akarta megdugni.
wave
#11916   tegnap 09:05
Lilga Lilga
Ott a pont eljen worship
wave
#11915   tegnap 00:02
goni13 goni13
wave
#11914   2016. 02. 09. kedd 20:09
jo parban jo parban
nnna ezt elhittük !! wow3
(Ez egy válasz Timcsi80 üzenetére (2016. 02. 09. kedd 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 02. 09. kedd 19:23
Sziasztok!

Tegnap megint huncutkodtam kicsit, ráfért a hajamra a szépítés, ezért voltam fodrász barátomnál és a hajszépítésért cserébe adtam egy izgató, szájbaélvezős kemény szopást smile
#11913   2016. 02. 09. kedd 19:34
zoli7602 zoli7602
Szia!

Tetszik smile
(Ez egy válasz Timcsi80 üzenetére (2016. 02. 09. kedd 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 02. 09. kedd 19:23
Sziasztok!

Tegnap megint huncutkodtam kicsit, ráfért a hajamra a szépítés, ezért voltam fodrász barátomnál és a hajszépítésért cserébe adtam egy izgató, szájbaélvezős kemény szopást smile
#11912   2016. 02. 09. kedd 19:23
Timcsi80 Timcsi80
Sziasztok!

#11911   2016. 02. 08. hétfő 12:41
telihold33 telihold33
crazya worship Jó is az! smile Izgat.
#11910   2016. 02. 08. hétfő 12:16
zeugtek zeugtek
engem is feldobna a dolog nagyon
#11909   2016. 02. 06. szombat 22:04
VEREBETELE VEREBETELE
ost szerdán ismét kényeztettük a kedves kis feleségemet Mórahalmon, és utána itthon is szinte egész éjszaka. Valamikor hajnalban aludtunk el. És "reggel" 09.-09.30-körüli időben arra ébredtem, hogy a feleségem mocorog. Ugyanis úgy szokott a kicsim aludni" legtöbbször", hogy félig rajtam fekszik. A hbarátunk elkezdte hátulról kezelgetni életem párját. Hát hagytam, hogy a kezelés kiteljesedjen. Aztán, kb. 5 perc után már én sem birtam tovább türtőztetni magam. Jól éreztük magunkat. gun
#11908   2016. 02. 05. péntek 22:50
bi barat bi barat
engem is feldobna de hat itt Nemetben kicsi az esely wow3
#11907   2016. 02. 05. péntek 08:25
házimester házimester
Ezért vannak a jó barátok, ..... nyes
(Ez egy válasz Aygir üzenetére (2016. 02. 04. csütörtök 20:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 02. 04. csütörtök 20:23
Sajnos, -mivel nekem nincs feleségem- csak néhány barátom feleségét tudom teleélvezni, vagy élvezni a megdugott puncijukat... szerintem nagyon szép, ha bőven csorog az ember párjából a sperma.
#11906   2016. 02. 04. csütörtök 20:23
Aygir Aygir
Sajnos, -mivel nekem nincs feleségem- csak néhány barátom feleségét tudom teleélvezni, vagy élvezni a megdugott puncijukat... szerintem nagyon szép, ha bőven csorog az ember párjából a sperma.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 11925db
Utolsó üzenet: tegnap 15:18

Hírek

2016. 02. 07. vasárnap 11:54
Nicole díjátadó - Amikor elszabadulnak az ösztönök! Hát igen! Az már az utolsó képből is kiderült, hogy ez nem egy megszokott díjátadó volt. Most már azt is megtudhatjátok, hogy Nicole elképzelése az volt, hogy egyszerre két méretes farkat cumizhasson. Hogy az izgalmat fokozzuk, Nicole szemét bekötöttük,... Tovább
2016. 02. 05. péntek 16:23
Cum on baby bite my wire 3 Garatra! Lehetne ez is a mottója eme műremeknek. Akit felizgatnak a nagy szopatások, mélytorkos szájbabaszások, az nem fog csalatkozni ebben a filmben. A kis tini csajokat úgy megtömik mint a libát. Csak győzzék nyelni a nagy faszokat, és a sok... Tovább
2016. 02. 01. hétfő 10:05
Febuári versenytéma: kutyapóz! A kutya póz sokunk nagy kedvence. Nézni is jó, de csinálni az igazi! Igen, jól látjátok, februárban mindkettőtöknek meg kell "dolgozni" a győzelemért! Mutassátok be, hogy milyen egy fergeteges szex ebben a pózban! A sorozat nem kell, hogy csak erre... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!