Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13470   2017. 06. 19. hétfő 17:09
dugható feleség dugható feleség
Köszönjük szépen.
(Ez egy válasz manager73 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 17:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 17:08
Irigylésre méltó pár vagyok!
#13469   2017. 06. 19. hétfő 17:08
manager73 manager73
Irigylésre méltó pár vagyok!
(Ez egy válasz dugható feleség üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 14:33
Csodálatos dolog látni amikor idegen férfi dugja a kedves feleségem.Főleg ha látom a kedvesemen,hogy élvezi nagyon.Az pedig a csúcs ha beleélveznek a puncijába.Ezt csak az érti meg akit ez nagyon felizgat és a felesége is szivesen csinálja.Ez nem megcsalás hanem kéjes perverz játék és csak akkor működik ha szeretitek egymást.
#13468   2017. 06. 19. hétfő 17:06
Hihetetlen mennyit tudtok sírni.
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 15:36
Igen. Főleg mikor jön a duma, hogy : "A távolság nem akadály", "Utazni tudok bárhová", Mobilis vagyok", stb....csak sosem ér ide vigyor2
Képeinkkel, elérhetőségeinkkel jót nevet a markába...
#13467   2017. 06. 19. hétfő 15:36
Nata044 Nata044
Igen. Főleg mikor jön a duma, hogy : "A távolság nem akadály", "Utazni tudok bárhová", Mobilis vagyok", stb....csak sosem ér ide vigyor2
Képeinkkel, elérhetőségeinkkel jót nevet a markába...
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 15:08
Természetesen ezt is a helyzet adja. Viszont nekünk havonta max egy hétvégén este lehet jó, ezért nem igazán megfelelő egy átutazó valaki akinek erre van dolga, de ezt szinte mindig leírjuk a távoli jelentkezőknek.
Mindhiába tudnak utazni a válasz és mi alkalmazkodjunk amikor ők itt vannak akkor ugorjunk egy gyors numerára.
Nem ezért vagyunk itt, nem ezt keressünk. De ezt nem sokan értik meg. Csak hajtják a magukét, tudnak utazni....
#13466   2017. 06. 19. hétfő 15:08
BundiLiza BundiLiza
Természetesen ezt is a helyzet adja. Viszont nekünk havonta max egy hétvégén este lehet jó, ezért nem igazán megfelelő egy átutazó valaki akinek erre van dolga, de ezt szinte mindig leírjuk a távoli jelentkezőknek.
Mindhiába tudnak utazni a válasz és mi alkalmazkodjunk amikor ők itt vannak akkor ugorjunk egy gyors numerára.
Nem ezért vagyunk itt, nem ezt keressünk. De ezt nem sokan értik meg. Csak hajtják a magukét, tudnak utazni....
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 10:12
Ez az utazás is érdekes dolog egyébként.
A nagy távolság miatt sem kell feltétlen elzárkózni a másiktól, ha amúgy okés a dolog. Hisz nem tudhatod, hogy ahogyan itt is épp nincs arra dolga.
Tény, ilyen esetben sokkal nehezebb megfelelő időt találni a dologra. tehát abban is van rizikó, de nem tartom lehetetlennek.
Tegyük fel ha épp keresnék valakit, de tudom, hogy megadott időpontban arra lesz dolgom, akkor rájuk írnék. Ha nekik akkor pont nem jó, akkor természetesen elfogadom.
Ez is csak azt bizonyítja számomra, hogy nem feltétlen jó az adott szabályrendszerhez görcsösen ragaszkodni. hanem egy közös nevezőt is lehet találni.
Persze sokan vannak, akik csak hitegetnek, aztán koppanás a vége, szóval érthető. De ha közelből van valaki, az is felültethet.

/Én egyébként nagyon közel lakom hozzátok. De ha most éppen én is harmadik szeretnék lenni, tételezzük fel új vagyok az oldalon, akkor nem írnék rátok, pedig lehet pont engem keresnétek. És sokan vannak így és lehet pont a görcsös szabályaitok miatt estek el egy jó partitól. Lehet küldenék elsőnek képek, csak is arc nélkül, d elehet nem, hisz szeretnék meggyőződni arról, hogy valóban pár vagytok. Szerintem erre egy jó megoldás a skype, ahol először csak hang van. Ha úgy szimpatikus mindenki mindenkinek, akkor lehetne kamerát kapcsolni. Ezeknek alternatívája lehet a telefon, és az okos telefonok világában a videóhívás./
#13465   2017. 06. 19. hétfő 14:33
Csodálatos dolog látni amikor idegen férfi dugja a kedves feleségem.Főleg ha látom a kedvesemen,hogy élvezi nagyon.Az pedig a csúcs ha beleélveznek a puncijába.Ezt csak az érti meg akit ez nagyon felizgat és a felesége is szivesen csinálja.Ez nem megcsalás hanem kéjes perverz játék és csak akkor működik ha szeretitek egymást.
#13464   2017. 06. 19. hétfő 12:04
dako84 dako84
Nyilván, csak itt most olyan a téma, azért írtam azt. alien
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 11:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 11:38
Mivel ez nem a társkereső, ezért erre csak annyit írok, hogy bármi lehetséges. Nem csak szex létezik a földön smile
#13463   2017. 06. 19. hétfő 11:38
Nata044 Nata044
Mivel ez nem a társkereső, ezért erre csak annyit írok, hogy bármi lehetséges. Nem csak szex létezik a földön smile
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 11:20
Viszont erre van ellenpélda is. Nektek ez a tapasztalatotok, míg másnál ez jön be. Csupán nem biztos, hogy ki kell zárni egy távoli lehetőség esélyeit. Van akinek az a jó, hogy a harmadiknak csak néha van arra útja, és arra az időre, akár szabadságot is képesek kivenni, mert nekik megér ennyit a dolog.
De szerintem ezek a dolgok nem ezen az oldalon alakulnak ki, ahol nagy %-ban nem valós dolgokról van szó.
Én viszont simán elutaznék hozzátok, ha arról lenen szó. Lehet nehéz lenne összehozni, de én megértő vagyok.
Viszont ha nem ismernélek már ennyire és nem láttalak volna képen, nem tudnám biztosa, hogy nő vagy, akkor nem is írnék rátok szerintem. Na jó lehet mégis, de előbb az lenne, amint lentebb vázoltam.
#13462   2017. 06. 19. hétfő 11:20
dako84 dako84
Viszont erre van ellenpélda is. Nektek ez a tapasztalatotok, míg másnál ez jön be. Csupán nem biztos, hogy ki kell zárni egy távoli lehetőség esélyeit. Van akinek az a jó, hogy a harmadiknak csak néha van arra útja, és arra az időre, akár szabadságot is képesek kivenni, mert nekik megér ennyit a dolog.
De szerintem ezek a dolgok nem ezen az oldalon alakulnak ki, ahol nagy %-ban nem valós dolgokról van szó.
Én viszont simán elutaznék hozzátok, ha arról lenen szó. Lehet nehéz lenne összehozni, de én megértő vagyok.
Viszont ha nem ismernélek már ennyire és nem láttalak volna képen, nem tudnám biztosa, hogy nő vagy, akkor nem is írnék rátok szerintem. Na jó lehet mégis, de előbb az lenne, amint lentebb vázoltam.
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 10:37
Szia/Sziasztok mindenkinek!
Ezt most nem egészen jól látod. (mármint: átutazik)
Egy párnak rettenetesen nehéz összehozni a kívánt időpontot, hogy az mind a két félnek megfeleljen. (pár és a harmadik) Arról nem is beszélve, ahol egy vagy több gyerek van, akik minden esetben tesznek arról, hogy ne legyen egy szabad nyugodt perced sem. Az aki messzebbről jelentkezik, az eleve kiesett nálunk. Nem, nem a szabályok miatt, hanem csupán tapasztalatból. Hiába erősködik, hogy erre felé lesz dolga 1-2 napon keresztül. Tapasztalatból mondom, hogy ezen jelentkezőknek a nagy részének sosem lesz dolga erre felé, csak pont azért írja, hogy legyen további dumcsi, esetleg képcsere, stb.... Ő már az elején tudja, hogy nem is volt szándékában erre járni. Ez nem szabályozás problémája, mint inkább az általad mondott őszinteség hiánya az egyik fél részéről. Arról nem is beszélve, hogy ha a párnak valamiért nem megfelelő az időpont (az átutazónak), akkor rögvest nem létező személynek van kikiáltva.
Tudom sokan azt mondják, hogy a távolság nem akadály.... A valóság viszont ezzel szemben, hogy az oldalon lévő keresők közül (mint mi is) egy tapottat sem tennének ezért, nem még több száz kilométert. Persze, mindenkinek megvan az alapos indoka, hogy miért nem.
Nem sajnáltam az időt és utána néztem, hogy aki jelentkezett 100-nál több kilométerről az mennyi, akár erre ját, akár csak direkt ide jönne. 71/0. Sokat mondó szám szerintem.
#13461   2017. 06. 19. hétfő 10:37
Nata044 Nata044
Szia/Sziasztok mindenkinek!
Ezt most nem egészen jól látod. (mármint: átutazik)
Egy párnak rettenetesen nehéz összehozni a kívánt időpontot, hogy az mind a két félnek megfeleljen. (pár és a harmadik) Arról nem is beszélve, ahol egy vagy több gyerek van, akik minden esetben tesznek arról, hogy ne legyen egy szabad nyugodt perced sem. Az aki messzebbről jelentkezik, az eleve kiesett nálunk. Nem, nem a szabályok miatt, hanem csupán tapasztalatból. Hiába erősködik, hogy erre felé lesz dolga 1-2 napon keresztül. Tapasztalatból mondom, hogy ezen jelentkezőknek a nagy részének sosem lesz dolga erre felé, csak pont azért írja, hogy legyen további dumcsi, esetleg képcsere, stb.... Ő már az elején tudja, hogy nem is volt szándékában erre járni. Ez nem szabályozás problémája, mint inkább az általad mondott őszinteség hiánya az egyik fél részéről. Arról nem is beszélve, hogy ha a párnak valamiért nem megfelelő az időpont (az átutazónak), akkor rögvest nem létező személynek van kikiáltva.
Tudom sokan azt mondják, hogy a távolság nem akadály.... A valóság viszont ezzel szemben, hogy az oldalon lévő keresők közül (mint mi is) egy tapottat sem tennének ezért, nem még több száz kilométert. Persze, mindenkinek megvan az alapos indoka, hogy miért nem.
Nem sajnáltam az időt és utána néztem, hogy aki jelentkezett 100-nál több kilométerről az mennyi, akár erre ját, akár csak direkt ide jönne. 71/0. Sokat mondó szám szerintem.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 10:12
A nagy távolság miatt sem kell feltétlen elzárkózni a másiktól, ha amúgy okés a dolog. Hisz nem tudhatod, hogy ahogyan itt is épp nincs arra dolga.
Tény, ilyen esetben sokkal nehezebb megfelelő időt találni a dologra. tehát abban is van rizikó, de nem tartom lehetetlennek.
Tegyük fel ha épp keresnék valakit, de tudom, hogy megadott időpontban arra lesz dolgom, akkor rájuk írnék. Ha nekik akkor pont nem jó, akkor természetesen elfogadom.
Ez is csak azt bizonyítja számomra, hogy nem feltétlen jó az adott szabályrendszerhez görcsösen ragaszkodni. hanem egy közös nevezőt is lehet találni.
Persze sokan vannak, akik csak hitegetnek, aztán koppanás a vége, szóval érthető. De ha közelből van valaki, az is felültethet.

/Én egyébként nagyon közel lakom hozzátok. De ha most éppen én is harmadik szeretnék lenni, tételezzük fel új vagyok az oldalon, akkor nem írnék rátok, pedig lehet pont engem keresnétek. És sokan vannak így és lehet pont a görcsös szabályaitok miatt estek el egy jó partitól. Lehet küldenék elsőnek képek, csak is arc nélkül, d elehet nem, hisz szeretnék meggyőződni arról, hogy valóban pár vagytok. Szerintem erre egy jó megoldás a skype, ahol először csak hang van. Ha úgy szimpatikus mindenki mindenkinek, akkor lehetne kamerát kapcsolni. Ezeknek alternatívája lehet a telefon, és az okos telefonok világában a videóhívás./
#13460   2017. 06. 19. hétfő 10:12
dako84 dako84

(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 09:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 09:43
Sziasztok.
Részünkről is lezárt ez a beszélgetés, igen nekünk is tanulás. Nem túl régen regisztráltunk ide, így van még mit tanulni abból ahogyan itt az emberek reagálnak dolgokra.
Lehet ezt csűrni, csavarni a lényeg. Ha mi ráírnánk egy pasira és az azt írná nem ok a dolog mert a megadott határokon kívül vagyunk mi nem erősködnénk, hogy tudunk utazni, stb el fogadjuk és kész sőt fotót sem küldünk pláne nem olyat amilyet nem kérnek. Ahogyan a telefonszámunkat sem, mert azt sem kérte.
Megtanultuk ezután ha valaki így viselkedik nem beszélgetünk vele tovább, simán elhajtjuk, vagy töröljük.
Ha ez itt a rendszer akkor ezután így lesz.
Bocsánat ha valakit esetleg megsértettünk, vagy a fórumot unalmassá tettük azzal hogy védekeztünk a lejáratásunkkal szemben, mindenkinek további jó keresgélést kívánunk.
Ahogy mindenki a témát mi is lezártnak tekintjük.
Mindenki fókuszáljon a fórum igazi témájára, és ha izgatja ez a dolog tegyen is érte hogy megvalósuljon mindhárom fél megelégedésére.
#13459   2017. 06. 19. hétfő 09:43
BundiLiza BundiLiza
Sziasztok.
Részünkről is lezárt ez a beszélgetés, igen nekünk is tanulás. Nem túl régen regisztráltunk ide, így van még mit tanulni abból ahogyan itt az emberek reagálnak dolgokra.
Lehet ezt csűrni, csavarni a lényeg. Ha mi ráírnánk egy pasira és az azt írná nem ok a dolog mert a megadott határokon kívül vagyunk mi nem erősködnénk, hogy tudunk utazni, stb el fogadjuk és kész sőt fotót sem küldünk pláne nem olyat amilyet nem kérnek. Ahogyan a telefonszámunkat sem, mert azt sem kérte.
Megtanultuk ezután ha valaki így viselkedik nem beszélgetünk vele tovább, simán elhajtjuk, vagy töröljük.
Ha ez itt a rendszer akkor ezután így lesz.
Bocsánat ha valakit esetleg megsértettünk, vagy a fórumot unalmassá tettük azzal hogy védekeztünk a lejáratásunkkal szemben, mindenkinek további jó keresgélést kívánunk.
Ahogy mindenki a témát mi is lezártnak tekintjük.
Mindenki fókuszáljon a fórum igazi témájára, és ha izgatja ez a dolog tegyen is érte hogy megvalósuljon mindhárom fél megelégedésére.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 09:30
Pont erre céloztam akkor, amikor még a privát beszélgetést nem láttam. A leírtak így voltak a privátban is, igaz egy fontos rész kimaradt, ami persze lehet utólag lett beleírva. Ezt nem tudhatom. Azt sem tudom a férfi vagy a hölgy küldte el a privátot.
Ha Bundiéknak gond volt a távolsággal, akkor miért nem zárták le a beszélgetést? A végén miért ment el másfelé a beszélgetés?
Azzal teljesen egyet értek, hogy egy telefonhívás elvárható ilyen esetben. Főként ha a beszélgetés korábban nem maradt abban annyival, hogy a távolság.
Szerintem tudja jól magáról mindenki, ki miben hibás, bűnös, kamus.
A ti dolgotok számomra annyit jelentett, hogy ez is egy példa arra, amikor valaki ragaszkodik a szabályokhoz. Ezért ragadtam meg ezt a történetet.

Az egész lényege az, hogy őszinteség és kompromisszum.
#13458   2017. 06. 19. hétfő 09:35
Nata044 Nata044
Te sem tetted érdekesebbé a szavaiddal... vigyor2
(Ez egy válasz omegaaltec üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 09:03
érdekesen csúszik félre az eddig minimum "pikáns" topik, uncsi lett a "perbeszédektől" ! javaslom, csináljatok egy új topikot, ahol kedvetekre pörlekedhettek, ez itt meg maradjon meg, a sikamlós esetek házának: "Izgat ha megdugják a feleségemet"
#13457   2017. 06. 19. hétfő 09:30
dako84 dako84
Pont erre céloztam akkor, amikor még a privát beszélgetést nem láttam. A leírtak így voltak a privátban is, igaz egy fontos rész kimaradt, ami persze lehet utólag lett beleírva. Ezt nem tudhatom. Azt sem tudom a férfi vagy a hölgy küldte el a privátot.
Ha Bundiéknak gond volt a távolsággal, akkor miért nem zárták le a beszélgetést? A végén miért ment el másfelé a beszélgetés?
Azzal teljesen egyet értek, hogy egy telefonhívás elvárható ilyen esetben. Főként ha a beszélgetés korábban nem maradt abban annyival, hogy a távolság.
Szerintem tudja jól magáról mindenki, ki miben hibás, bűnös, kamus.
A ti dolgotok számomra annyit jelentett, hogy ez is egy példa arra, amikor valaki ragaszkodik a szabályokhoz. Ezért ragadtam meg ezt a történetet.

Az egész lényege az, hogy őszinteség és kompromisszum.
(Ez egy válasz feherhollo75 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 08:53
Nem sunnyogtam el.
Sőt!
tegnapi-mai beírások alapján vállalom, én, azaz mi vagyunk a titokzatos idegen.
Akik ekkora érdeklődést kavartunk a témában!
Bundiék másfél hete tiltva vannak már.
Ugyanis nem tartjuk etikusnak hogy nem tudtunk velük KORREKTEN levelezni, ismerkedni
A teljes és megtörtént sztory az, hogy mi pár vagyunk, de mivel Bundiék párral nem, de szolo pasival igen, szeretnének ismerkedni, így a ffi tagunk akart velük találkozni, ismerkedni, szexelni.
1, mi adatlapunkon látszik, budapestiek vagyunk. Mivel a ffitagunk tud utazni és rendszeresen jár üzleti okból Debrecenbe és Mezőkövesdre, ezért a Bundiék által adatlapon kiírt 50 km-be beleesik. Tehát a távolság nem jó kifogás, amit ők írtak...
2. mi is szerettünk volna meggyőződni, hogy ők valóban pár és nem csupán szóló pasi... mivel volt kb 2 hete egy beírás egy sráctól, hogy őt mennyire becsapták, óvatosak lettünk. Lacim ugyanis nyitott arra hogy egy párhoz becsatlakozzon, de KIZÁRÓLAG hetero alapon. Ezért ő elküldte a telefonszámát (odaírva, hogy magántelefonszámról is hívhatják, csakhogy meggyőződhessen mindenki a 3as valódiságáról) és mailon küldött magáról arckitakarásos (intim és teljes testet is mutató) fotót. Ez tény, hogy nem az elvárt fotó, de engedtessék már meg, hogy ő is meggyőződhessen egy pár esetén a nő meglétéről, mielőtt kiadja teljesen magát
3, sok társkereső pasi és pár ír nekünk is... 100 levélből, megkeresésből jó, ha van 3-4, akivel eljutunk telefonszámcseréig... És ez nem a mi hibánk, egyszerűen mindenki félti kiadni a telefonszámát... Mondjuk egy szóló pasi nem értem, mitől fél???Hogy majd én, mint pár fogom őt zaklatni, hívogatni???miért tenném???

Részünkról a téma lezárva...Többé semmiféle fórumos bejegyzésre nem kívánunk reagálni... Ha akartunk volna, nem tiltottuk volna le Bundiékat sem...Üdv mindenkinek...a Hölgytag smile
#13456   2017. 06. 19. hétfő 09:03
omegaaltec omegaaltec
érdekesen csúszik félre az eddig minimum "pikáns" topik, uncsi lett a "perbeszédektől" ! javaslom, csináljatok egy új topikot, ahol kedvetekre pörlekedhettek, ez itt meg maradjon meg, a sikamlós esetek házának: "Izgat ha megdugják a feleségemet"
#13455   2017. 06. 19. hétfő 08:53
feherhollo75 feherhollo75
Nem sunnyogtam el.
Sőt!
tegnapi-mai beírások alapján vállalom, én, azaz mi vagyunk a titokzatos idegen.
Akik ekkora érdeklődést kavartunk a témában!
Bundiék másfél hete tiltva vannak már.
Ugyanis nem tartjuk etikusnak hogy nem tudtunk velük KORREKTEN levelezni, ismerkedni
A teljes és megtörtént sztory az, hogy mi pár vagyunk, de mivel Bundiék párral nem, de szolo pasival igen, szeretnének ismerkedni, így a ffi tagunk akart velük találkozni, ismerkedni, szexelni.
1, mi adatlapunkon látszik, budapestiek vagyunk. Mivel a ffitagunk tud utazni és rendszeresen jár üzleti okból Debrecenbe és Mezőkövesdre, ezért a Bundiék által adatlapon kiírt 50 km-be beleesik. Tehát a távolság nem jó kifogás, amit ők írtak...
2. mi is szerettünk volna meggyőződni, hogy ők valóban pár és nem csupán szóló pasi... mivel volt kb 2 hete egy beírás egy sráctól, hogy őt mennyire becsapták, óvatosak lettünk. Lacim ugyanis nyitott arra hogy egy párhoz becsatlakozzon, de KIZÁRÓLAG hetero alapon. Ezért ő elküldte a telefonszámát (odaírva, hogy magántelefonszámról is hívhatják, csakhogy meggyőződhessen mindenki a 3as valódiságáról) és mailon küldött magáról arckitakarásos (intim és teljes testet is mutató) fotót. Ez tény, hogy nem az elvárt fotó, de engedtessék már meg, hogy ő is meggyőződhessen egy pár esetén a nő meglétéről, mielőtt kiadja teljesen magát
3, sok társkereső pasi és pár ír nekünk is... 100 levélből, megkeresésből jó, ha van 3-4, akivel eljutunk telefonszámcseréig... És ez nem a mi hibánk, egyszerűen mindenki félti kiadni a telefonszámát... Mondjuk egy szóló pasi nem értem, mitől fél???Hogy majd én, mint pár fogom őt zaklatni, hívogatni???miért tenném???

Részünkról a téma lezárva...Többé semmiféle fórumos bejegyzésre nem kívánunk reagálni... Ha akartunk volna, nem tiltottuk volna le Bundiékat sem...Üdv mindenkinek...a Hölgytag smile
#13454   2017. 06. 19. hétfő 08:11
dako84 dako84
Szándékosan nem akartam felhozni dolgokat, de sajnos, hogy megértsék a mondandóm rá kellett utalnom. Én nem találtam ki semmit. Mint írtam a másik féllel kapcsolatban is vannak fenntartásaim.
Persze egy elküldött privát beszélgetést is lehet alakítani, mint ahogy a telefonszám és egyéb más dolog is ki volt pontozva, így lehet lett hozzáírva.
Sőt az sem biztos, hogy nem szándékosan lett elküldve úgy, mert tudta az illető, hogy ez jó alap ahhoz, ami kialakult. Hidd el ez nekem már akkor eszembe jutott. de megtanultam, hogy nem feltételezem rögtön a rosszat.
Viszont itt látta, hogy állok ki a dolog mellett és ő csendben sunnyogott, valahogy nem tette oda magát. Tehát pont ez volt a célja?
Én elnézést kérek az érintettektől, aki pedig valótlant állított, majd elrendezi a sors, ebben biztos vagyok.
Viszont ahhoz tartom magam, ha olyan eset van, mint amiből kiindult, hogy az illető küld képet, elérhetőséget, akkor megérdemel egy hívást, főként ha mondjuk nem kap rögtön egyértelmű visszautasítást. mert ha már rögtön látszik, hogy abból nem lehet semmi, akkor nem kell a beszélgetést húzni semerre. Le kell zárni.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 06. 18. vasárnap 23:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 18. vasárnap 23:51
Sziasztok!
Kis ideig nem volt alkalmunk olvasni a fórumot. Úgy látom sikerült megnyugodni a kedélyeknek. Nem szeretnénk újra kezdeni a dolgot, de van ami mellett nem tudunk elmenni szó nélkül. Olyasmiket írtak itt a konkrét esettel kapcsolatban ami felháborít. Persze csak ha jól értettem és rólunk volt szó. dako84 hozzászólásából arra lehet következtetni, hogy olyan privát üzenetváltást olvasott, amit gondolom valaki küldött neki. a mi lejáratásunkra.
Mivel név szerint itt megadni nem lehet olyan személyeknek a nevét akikkel már találkoztunk, arra pedig hogy az engedélyük nélkül privát beszélgetést harmadik személynek elküldjünk mi nem vetemedünk, így elfogadjuk azt hogy egyes emberek olyan valótlanságokat állítanak rólunk amit kivédeni ne lehet. Pontosabban lehetne, de minek. Azok akik ilyen módon törekednek egy elutasítás miatt mások lejáratásán nincs mit kezdeni.
Mi nem akarunk senkit meggyőzni arról hogy jó az a módszer ahogyan mi keresünk, de ez van. Ezért lehet minket kritizálni, de ez azt hiszem a kettőnk dolga.
Itt olyan dolgokat írnak rólunk amik nem igazak, hogy a hölgy nem tud róla, nem is létezik, a pasi pedig biszex.
Természetesen tudnánk bizonyítani hogy a hölgy létezik, közösen csinálunk mindent stb, de akkor engednénk a zsarolásnak, és olyasvalakinek kellene elérhetőséget, fotót stb adni akit nem tartunk rá érdemesnek. Így védekezni ez ellen nem tudunk.
Szóval mindenki azt gondol amit akar, ez annak a példája hogy valakire azt mondják nyilvánosan Pl hogy meleg, hogyan védekezik, sehogy, hogyan bizonyítja hogy nem igaz.
A szép az az egészben hogy ezt egy olyan helyen és olyanok teszik akik ugyanígy anonim módon vannak itt.
Minden következmény nélkül irkálhatnak bármit, lejárathatnak bárkit.
Arra pedig hogy ti felhívtátok volna, lehet. DE mivel nem ott lakik az ÚR ami az adatlapunkon van, valamint olyan fotót küldött amit nem kértünk, nem láttuk értelmét.
#13453   2017. 06. 19. hétfő 06:20
Bayernpaar Bayernpaar
Így azért megint másképp néz ki a dolog!
Ha a jelentkező nem felel meg a keresési feltételeknek (nem ott lakik ahonnan a pár keres),akkor minek is írt?
Vagy azért,mert leszarja mi áll a bemutatkozásban,vagy nem tudja azt értelmezni.
#13452   2017. 06. 18. vasárnap 23:51
BundiLiza BundiLiza
Sziasztok!
Kis ideig nem volt alkalmunk olvasni a fórumot. Úgy látom sikerült megnyugodni a kedélyeknek. Nem szeretnénk újra kezdeni a dolgot, de van ami mellett nem tudunk elmenni szó nélkül. Olyasmiket írtak itt a konkrét esettel kapcsolatban ami felháborít. Persze csak ha jól értettem és rólunk volt szó. dako84 hozzászólásából arra lehet következtetni, hogy olyan privát üzenetváltást olvasott, amit gondolom valaki küldött neki. a mi lejáratásunkra.
Mivel név szerint itt megadni nem lehet olyan személyeknek a nevét akikkel már találkoztunk, arra pedig hogy az engedélyük nélkül privát beszélgetést harmadik személynek elküldjünk mi nem vetemedünk, így elfogadjuk azt hogy egyes emberek olyan valótlanságokat állítanak rólunk amit kivédeni ne lehet. Pontosabban lehetne, de minek. Azok akik ilyen módon törekednek egy elutasítás miatt mások lejáratásán nincs mit kezdeni.
Mi nem akarunk senkit meggyőzni arról hogy jó az a módszer ahogyan mi keresünk, de ez van. Ezért lehet minket kritizálni, de ez azt hiszem a kettőnk dolga.
Itt olyan dolgokat írnak rólunk amik nem igazak, hogy a hölgy nem tud róla, nem is létezik, a pasi pedig biszex.
Természetesen tudnánk bizonyítani hogy a hölgy létezik, közösen csinálunk mindent stb, de akkor engednénk a zsarolásnak, és olyasvalakinek kellene elérhetőséget, fotót stb adni akit nem tartunk rá érdemesnek. Így védekezni ez ellen nem tudunk.
Szóval mindenki azt gondol amit akar, ez annak a példája hogy valakire azt mondják nyilvánosan Pl hogy meleg, hogyan védekezik, sehogy, hogyan bizonyítja hogy nem igaz.
A szép az az egészben hogy ezt egy olyan helyen és olyanok teszik akik ugyanígy anonim módon vannak itt.
Minden következmény nélkül irkálhatnak bármit, lejárathatnak bárkit.
Arra pedig hogy ti felhívtátok volna, lehet. DE mivel nem ott lakik az ÚR ami az adatlapunkon van, valamint olyan fotót küldött amit nem kértünk, nem láttuk értelmét.
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 06. 18. vasárnap 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 18. vasárnap 14:56
Ebben a konkrét esetben teljesen igazat adok neked/nektek.Mint mondtam mi előre kérünk arcképet és csak utána küldünk mi.De ha valaki azt monbaná,hogy mielőtt képet küld szeretne beszélni a feleségemmel és adna egy tel.számot ezzel semmi gond nem lenne.Minden további nélkül felhívnánk.Hozzáteszem még senki nem kért ilyet tőlünk.
Nekem ami piszkálta a csőrömet az az volt amikor álltalánosságban írtál,hogy nem korrekt úgy arcképet kérni,hogy a pár nem mutat magáról semmit csak utána.És aki így tesz vagy buzi vagy képgyűjtögető.Szerintem ez így teljesen korrekt.A jelentkezőnek megvan a választási lehetősége,nincs rákényszerítve semmire.
Az,hogy ez a módszer mennyire hatékony az legyen a pár problémája.
Természetesen nem küld nekünk sem mindenki képet (a legtöbben igen) ez rendben is van nem erőszak.Az is lehet,hogy sok "jó partitól" elesünk ez is benne van,de mindemellett ez egy rendkívül hatékony szűrési rendszer.Ha valaki nem küld magáról képet akkor mennyi az esélye,hogy eljön egy személyes találkozóra?Szinte nulla.Mi egy jó ideje ezt a módszert alkalmazzuk.Az eredmény? Nem túl fényes.Rengeteg jelentkező,viszonylag sok fénykép ezeknek kb negyede szimpatikus.Ez egy ilyen dolog.Akik nekünk szimpatikusak egyáltalán nem biztos,hogy mi is azok vagyunk nekik.Ez is teljesen normális dolog.Ami a konkrét eredményeket illeti:
Egy utolsó pillanatban lemondott találkozó.(nem mi mondtuk le)
Egy személyes találkozó egy párral. (képek alapján szimpatukusak voltunk egymásnak személyesen nem)
Illetve jelenleg kapcsolatban állunk egy férfivel,megvolt az első hármas,minden jól alakult.
Persze ez nem biztos,hogy így is marad.Mi szeretnénk folytatást azt írta,hogy ő is.Ez majd kiderül a következő alkalom szervezésekor.
Tehát tény,hogy ez a módszer nem arra való,hogy rengeteg emberrel találkozz/szexelj,de ha minőséget szeretnél és nem mennyiséget,ráadásul nem holnap akarod,hanem kivárod akkor működik.
Megint sokat pofáztam,tehát összegzés:
Adott esetben igazat adok,ha csak egy híváson múlt a kép akkor fel kellett volna hívni.(saját vélemény)
Ugyanakkor szerintem,ha valaki elküld magáról egy arcképet aminn természetesen nem meztelen,esetleg mondjuk igazolvány jellegű kép abból mi gondja lehet?
Mi soha senkitől nem kértünk olyan arcképet aminn meztelen és soha nem is küldenénk ilyen képet senkinek.
#13451   2017. 06. 18. vasárnap 21:55
Nata044 Nata044
Pont te hiányoztál már csak ide....
Meddő a vita azoknak, akiknek fogalmuk sincsen róla...Sőt! Nem is vita, hanem véleményformálás.
(Ez egy válasz Nyolc üzenetére (2017. 06. 18. vasárnap 17:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 18. vasárnap 17:41
Nem olvastam végig a sok buta vitatkozásotokat!
Most akkor izgat benneteket ha dugják az asszonyt vagy nem?
Vagy csak vitatkoztok a semmin?

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 13750db
Utolsó üzenet: ma 13:09

Hírek

2017. 08. 15. kedd 11:02
A vidéki tyúkok kemény farokra éhesek Gátlástalan és szexéhes vidéki pinák a szereplői filmünknek, akik gondoltak egy nagyot, és elhatározták, hogy kipróbálják magukat a szexiparban. A csinos negyvenes Andi a popóját szeretné felavatni, Erika az unatkozó háziasszony az utcán szed fel egy... Tovább
2017. 08. 11. péntek 18:19
Egy igazi "Ördög" járt nálunk! :) Na jó, nem szó szerint, de Ördögihármas ördögien csinos és szexi! Ismét egy új versenyzőt köszönthettünk a díjátadón. Nagyon örülünk, hogy egyre többen kapnak közületek kedvet a versenyen való induláshoz. Jól látjátok, mire végeztünk a képekkel... Tovább
2017. 08. 09. szerda 18:50
Fuckin at 50 vol2 Sokan azt gondolják hogy 50 körül már nem olyan kívánatosak mint fiatalabb korukban. Pedig mekkorát tévednek! Ebben a filmben szexi 50-esek keféltetik magukat ájulásig, a fiatal partnereikkel. Letöltés - Fuckin at 50 vol2 Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!