Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11658   2015. 12. 09. szerda 13:28
greatom greatom
Így ha akarsz valamit, előbb muszáj leszel csókolózni. Tehát a szex érdekében fel kell adnod az elveid. Nem tudom jó dolog-e ez, de kényszernek nevezhetem.

Nincs muszáj... ezt felejtsük már el. Közös megegyezés, az igen... az, hogy ebbe kinek mi fér... arról lehet vitázni, de (itt) sok értelme nincs.
Ennek annyi az oka, amit itt sokan írnak, hogy az emberek nagyobb %-ának a szex sokkal intimebb.

Bár igazad lenne... én valahogy (a tendenciát figyelve) úgy érzem, hogy ez egyre kevésbé van így... a szex már lassan csak fiziológiai igények kielégítése más emberek testének felhasználása által. Gépies, monoton rutin mentén...
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2015. 12. 09. szerda 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 09. szerda 12:38
Jó pár évvel ezelőtt én is így gondoltam. Csak azt tudtam megcsókolni, aki iránt éreztem valamit, amolyan szerelem félét, vagy hasonlót. Volt szexuális kapcsolatom más nőkkel, de csak szex. Az elején kikötöttük, hogy nincs csók, mert az számomra érzelmi alapon működik. Volt akibe közbe beleszerettem, de már mindegy volt. A szexhez nem igazán kell érzelem, a csaj bepucsít, ad számomra egy lyukat, nem is látod az arcát sok esetben, én biztosítok neki dorongot. Az adott pillanatot élvezzük, ha nincs megjátszás, és ennyi. Ez a szex.
Fél órás előjáték, vagy több, csók csaták, stb, a szeretkezés. Azzal, akit szeretsz.
Azóta már másképp gondolom. Ennek annyi az oka, amit itt sokan írnak, hogy az emberek nagyobb %-ának a szex sokkal intimebb. Így ha akarsz valamit, előbb muszáj leszel csókolózni. Tehát a szex érdekében fel kell adnod az elveid. Nem tudom jó dolog-e ez, de kényszernek nevezhetem.
Teszem hozzá sok éve nem érint ez a dolog, hisz egy nőt csókolok és egy nővel szexelek, szerelemeskedek. De ha úgy hozná a sors, félre tenném az elveim, mert a világ sokat változott. Az én párom nem igazán engedi popsiba, viszont a sok mai fiatal, hogy szüzek maradjanak, szinte bármit elnyel a seggük. A párommal előbb volt szex, aztán az orál. A mai fiatalok több faszt tartottak a szájukban, mint nyalókát.
#11657   2015. 12. 09. szerda 12:59
nyitopar nyitopar
Olvasva a hozzászólásokat, az derült ki számomra, hogy egy csók nagyobb vihart kavart, mint az, hogy a párom megujjazta szopás közben a vendégünket.....Amúgy ezeket az eseteket valóban nem egyformán éljük meg. Nem csak mi emberek, de az esetek sem egyformák. Régebben én magam is jártam évekig párokhoz, és ex kedvesemmel is többször fogadtunk vendéget. Így ment ez évekig, és az kell mondjam, hogy két egyforma eset nem nagyon fordult elő. Régi kedvesem nem csókolózott, viszont simán nyelésig szopott!
Engem speciel, a jelen esetben jobban zavart volna, ha a mostani párom hagyja, hogy a szájába élvezzenek, vagy, hogy análisan megdugják. Legalábbis egyenlőre. A későbbiekben nem tudom mi fog történni, még ezek is előfordulhatnak.
A miértjét amint lesz több időm megfogalmazom. Feltéve, ha van rá érdeklődés.
#11656   2015. 12. 09. szerda 12:38
dako84 dako84
Jó pár évvel ezelőtt én is így gondoltam. Csak azt tudtam megcsókolni, aki iránt éreztem valamit, amolyan szerelem félét, vagy hasonlót. Volt szexuális kapcsolatom más nőkkel, de csak szex. Az elején kikötöttük, hogy nincs csók, mert az számomra érzelmi alapon működik. Volt akibe közbe beleszerettem, de már mindegy volt. A szexhez nem igazán kell érzelem, a csaj bepucsít, ad számomra egy lyukat, nem is látod az arcát sok esetben, én biztosítok neki dorongot. Az adott pillanatot élvezzük, ha nincs megjátszás, és ennyi. Ez a szex.
Fél órás előjáték, vagy több, csók csaták, stb, a szeretkezés. Azzal, akit szeretsz.
Azóta már másképp gondolom. Ennek annyi az oka, amit itt sokan írnak, hogy az emberek nagyobb %-ának a szex sokkal intimebb. Így ha akarsz valamit, előbb muszáj leszel csókolózni. Tehát a szex érdekében fel kell adnod az elveid. Nem tudom jó dolog-e ez, de kényszernek nevezhetem.
Teszem hozzá sok éve nem érint ez a dolog, hisz egy nőt csókolok és egy nővel szexelek, szerelemeskedek. De ha úgy hozná a sors, félre tenném az elveim, mert a világ sokat változott. Az én párom nem igazán engedi popsiba, viszont a sok mai fiatal, hogy szüzek maradjanak, szinte bármit elnyel a seggük. A párommal előbb volt szex, aztán az orál. A mai fiatalok több faszt tartottak a szájukban, mint nyalókát.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 12. 08. kedd 14:49), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2015. 12. 08. kedd 14:49
Olyan dolgot fogalmaztál meg, ami rettentő fontos! És maximálisan egyet is értek Veled!
A csók az "érzelem"!

worship
#11655   2015. 12. 09. szerda 12:05
tintapatron tintapatron VIP
Greatom-nak sokkal nagyobb az igénye,ezt láthattuk nem egy hozzászólásában.
Egyszer mellé áll valakinek,szerintem hagyjuk,hátha nem mindenki őt fogja ezek után csesztetni smile

Hajrá greatom így tovább smile
(Ez egy válasz Pluszegyffi üzenetére (2015. 12. 09. szerda 12:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 09. szerda 12:01
Talán nem véletlen ......
Ha neked ilyen alacsonyak az elvárásaid, akkor te nagyon elégedett ember lehetsz. nyes
#11654   2015. 12. 09. szerda 12:01
Pluszegyffi Pluszegyffi
Talán nem véletlen ......
Ha neked ilyen alacsonyak az elvárásaid, akkor te nagyon elégedett ember lehetsz. nyes
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 12. 09. szerda 06:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 09. szerda 06:44
Nem tudom mi ez a nagy felhördülés... nincsen ezzel az írással semmi különösebb baj. Fikció? Valószínű... de abból van itt bőven, maximum (az ékezetek hiányát leszámítva) helyesírás tekintetében ettől messze elmaradva, pocsékabb történetvezetéssel...sablonos fordulatokkal. Persze ízlések és pofonok...
(mondom mindezt úgy, hogy én vagyok a GG kinevezett hivatalos fikázója.
#11653   2015. 12. 09. szerda 12:01
tintapatron tintapatron VIP
Szerintem nem is kellett volna válaszolnod rá.
Ez a tipikus "férfi" meg nyilvánulás,akinek minden csak egy dolog körül forog és nem éli át egy női,vagy akár egy másképpen gondolkodó férfi érzelmeit.

Mert ugye nem mindenkinek mindegy,hogy érzelmi alapon működik valami,vagy csak egy szimpla futó kaland,vagy egy jó kielégülés alapján.

Az érzelem,az az érzelem és velem együtt sok ember ezt a csókkal tudja kifejezni.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 12. 09. szerda 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2015. 12. 09. szerda 11:52
Kedves Vulvofil!

Ha már megszólítottál, válaszolnék is.
Engedd meg azt, hogy "mi" emberek, ne legyünk egyformák. Az hogy kinek mi mit jelent, legyen az egyén dolga. Számomra a csók mögött sokkal több érzelem van, mint neked, ez soraidból is kiderül. Azért mert dugok valakivel, nem kell "beleszeretnem", nem kell azon agyalni milyen lesz a reggel vele, vagy milyen lesz vele 1-2 hónap, 5-10 év múlva. Ha ez járna a fejemben, akkor ott a racionalitás és az érzelmek is mozgatnak. Félre tudom tenni a dolgok ezen részét, szeretkezni csak azzal "tudok", akihez érzelem is köt, és van egy olyan emberi hibám hogy csak akihez érzelem köt azzal csókolózom.
Hogy a csók kinek tabu, kinek nem: maradjon így. Én nem török pálcát azok felett, akik bárkivel smárolnak. Az ő dolguk. De ez maradjon is így.
Neked pedig ahogy olvastuk van elég átélt élményed és ismeretanyagod, hogy számodra egy "üres csók" nem jelent semmit. Én se vonom kétségbe a te dolgaid.
#11652   2015. 12. 09. szerda 11:52
ravenna ravenna VIP Admin
Kedves Vulvofil!

Ha már megszólítottál, válaszolnék is.
Engedd meg azt, hogy "mi" emberek, ne legyünk egyformák. Az hogy kinek mi mit jelent, legyen az egyén dolga. Számomra a csók mögött sokkal több érzelem van, mint neked, ez soraidból is kiderül. Azért mert dugok valakivel, nem kell "beleszeretnem", nem kell azon agyalni milyen lesz a reggel vele, vagy milyen lesz vele 1-2 hónap, 5-10 év múlva. Ha ez járna a fejemben, akkor ott a racionalitás és az érzelmek is mozgatnak. Félre tudom tenni a dolgok ezen részét, szeretkezni csak azzal "tudok", akihez érzelem is köt, és van egy olyan emberi hibám hogy csak akihez érzelem köt azzal csókolózom.
Hogy a csók kinek tabu, kinek nem: maradjon így. Én nem török pálcát azok felett, akik bárkivel smárolnak. Az ő dolguk. De ez maradjon is így.
Neked pedig ahogy olvastuk van elég átélt élményed és ismeretanyagod, hogy számodra egy "üres csók" nem jelent semmit. Én se vonom kétségbe a te dolgaid.
(Ez egy válasz Vulvofil üzenetére (2015. 12. 09. szerda 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 09. szerda 11:03
Kedves Ravenna!

Imádom az ilyen sommás kijelentéseidet, mint "a csók érzelem"! Kérdésem a csók mitől "érzelmebb", mint a szexualitás bármely más kifejeződése?
#11651   2015. 12. 09. szerda 11:03
Vulvofil Vulvofil
Kedves Ravenna!

Imádom az ilyen sommás kijelentéseidet, mint "a csók érzelem"! Kérdésem a csók mitől "érzelmebb", mint a szexualitás bármely más kifejeződése?
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 12. 08. kedd 14:49), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2015. 12. 08. kedd 14:49
Olyan dolgot fogalmaztál meg, ami rettentő fontos! És maximálisan egyet is értek Veled!
A csók az "érzelem"!

worship
#11650   2015. 12. 09. szerda 10:57
Vulvofil Vulvofil
Egy csók mitől intimebb, mint egy szeretkezés, vagy ha tetszik mitől intimebb egy smár, mit egy baszás?

Nem is tudom honnan jön ez a mém, hogy a száj szájjal való érintkezése tabu, mikor mondjuk ugyan annak a szájnak egy fasszal való érintkezése meg nem. Most komolyan!
Az utcai kurva kultúrával foglalkozó irományokban láttam itt-ott föltűnni azt a gondolatot, hogy a csók tabu, az csak a szerelmemnek... smile Az egy kifordított világ kifordított gondolkodása arról, hogyan tudjanak emberek maradni szolgáltató kisiparosok, vagy alkalmazottak, egy lelkileg és testileg is "gyilkos" környezetben.
Hogyan emelhetjük ezt a szexuális közgondolkodás részévé?!
Néhány évvel ezelőttről van némi fölhalmozott élményanyagom, én a csókot soha nem éreztem tabunak, és a szexuálisan nyitott lányoknál sem tapasztaltam ezt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 12. 08. kedd 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (970042)
2015. 12. 08. kedd 13:48
Én soha nem csókolózom ha párnál vagyok,mert az a legintimebb a párnak akik szeretik egymást,bárhol-bármit de csókolózni csak akit szeretek akár vendég akár vendéglátó voltam-voltunk,bár ez lehet csak az én gyengém.
#11649   2015. 12. 09. szerda 06:44
greatom greatom
Nem tudom mi ez a nagy felhördülés... nincsen ezzel az írással semmi különösebb baj. Fikció? Valószínű... de abból van itt bőven, maximum (az ékezetek hiányát leszámítva) helyesírás tekintetében ettől messze elmaradva, pocsékabb történetvezetéssel...sablonos fordulatokkal. Persze ízlések és pofonok...
(mondom mindezt úgy, hogy én vagyok a GG kinevezett hivatalos fikázója.
(Ez egy válasz plasticman64 üzenetére (2015. 12. 08. kedd 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 08. kedd 20:19
Gyenge?
Szörnyű!!!
#11648   2015. 12. 08. kedd 22:17
Kalandor87 Kalandor87
Eddig a legalja volt. violent boxer
(Ez egy válasz Pluszegyffi üzenetére (2015. 12. 08. kedd 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 08. kedd 10:17
Szerintem ne erőltesd az írást ..... legalább is ne oszd meg a nagy nyilvánossággal, hogy mit "tudsz". Nagyon gyenge. violent
#11647   2015. 12. 08. kedd 20:19
plasticman64 plasticman64
Gyenge?
Szörnyű!!!
(Ez egy válasz Pluszegyffi üzenetére (2015. 12. 08. kedd 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 08. kedd 10:17
Szerintem ne erőltesd az írást ..... legalább is ne oszd meg a nagy nyilvánossággal, hogy mit "tudsz". Nagyon gyenge. violent
#11646   2015. 12. 08. kedd 15:51
greatom greatom
Egy fiktív történet bármit elbír. (Az élet más... nagyon más...)
#11645   2015. 12. 08. kedd 14:49
ravenna ravenna VIP Admin
A csók az "érzelem"!

worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 12. 08. kedd 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (970042)
2015. 12. 08. kedd 13:48
Én soha nem csókolózom ha párnál vagyok,mert az a legintimebb a párnak akik szeretik egymást,bárhol-bármit de csókolózni csak akit szeretek akár vendég akár vendéglátó voltam-voltunk,bár ez lehet csak az én gyengém.
#11644   2015. 12. 08. kedd 13:48
X Törölt felhasználó (970042)
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2015. 12. 07. hétfő 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 07. hétfő 15:06
A szombat estéről.

Kedvesem már sokkal határozottabban állt az este elé. megerősítést is már szerintem mindössze udvariasságból kért. Miután ismét átbeszéltük a várható eseményeket, kért, hogy had készüljön egyedül, addig foglaljam le magamat. Így is lett, bár nagyon nehezemre esett nem bemenni utána hálóba. Miután elkészült és kijött a szobából, őrjítően szexinek láttam. Sokat sejtető, szinte áttetsző felső, és alig-alig takaró mini szoknya. Magamhoz öleltem, és miután megmarkoltam a seggét, éreztem, hogy nem vett fel bugyit sem. Legszívesebben ott rögtön megdugtam volna, de nem akartam a felfokozott vágyakat idő előtt megélni, valamint érezhető volt, hogy a ma este arról a Nőről szól, aki megakarja mutatni a pasijának, hogy milyen szenvedélyes szerető tud lenni....

Felbontottam egy üveg bort, és elindítottunk egy előre megkeresett, az estéhez illő filmet.

Az időzítés tökéletes volt, néhány perc, és csengetett "barátunk" is.

Az első alkalomhoz képest teljesen fesztelen fogadás kedvesem részéről is, itt már a szájra puszit is magától adta smile

1-2 pohár bor, kis beszélgetés, néhány érintés barátunk részéről is, amit már nem félszegen fogadott, mint az első alkalomkor.

Közben a film is elindításra került, és kedvesem az ágy szélén foglalt helyet. Lassan "barátunk" mellé telepedett, én pedig hagytam, hogy most ők bontakozzanak ki. Csókolózni kezdetek. Kedvesemen látható volt, hogy úgy helyezkedik, hogy mindent jól láthassak. Pár perc után szét rakta lábait, úgy hogy a finom csupasz puncija látható legyen nekem is. "Barátunk" simogatni, majd a nedvektől csillogó kis pináját ujjazni kezdte, míg Ő folyamatosan vágytól ragyogó szemeivel a szemembe nézet.........
#11643   2015. 12. 08. kedd 10:17
Pluszegyffi Pluszegyffi
(Ez egy válasz Kiskiflike üzenetére (2015. 12. 08. kedd 07:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 08. kedd 07:18
Elmentuk vadaszni egy szorakozo helyre,ittunk tancoltunk majd megtetszet egy pasi neked ittunk 3asban a barpultanal majd egyszer csak megkerdeztuk haza jon-e velunk.
Igent mondot utkozben kiderult tudd maszirozni.
Haza ertunk otthon is elfogyott par pezsgo majd elmentel furdeni a masszazs elott bugyiban es egy szal turulkozoben jottel ki es hasrafekudtel az agyon.
Mi boxerban 2oldalrol elkezdtunk szepen finoman maszirozni ahogyan haladtunk feljebb lathatova valt hogy csillog a puncid a nedvenyakat es,termesuetesen veletlenul hozza erunk masszirozuk ugy kitagulsz hogy negy ujjal belso masszazst vegzunk egesz addig amig elelvezel.
Folytetjuk a masszazst a hatadon finoman Te probalod a farkunkat megfogni es hirtelen nincsen rajtunk boxer.
Majd egy kisparnat teszek a csipod ala es a hatadra ulok szet huzom a puncid es a srac beled hatol eloszor finoman majd huszarosan megdugja a puncid,majd helyet cserelunk o huzza szet a puncid popsid en finoman duglak o a popsid izgatja kozben es nem hagyunk hogy megfordulj.
Egyszer csak a sokadik elelvezes utan sikerul megfordulnod es szajba veszel minket hol felvaltva hol egyutt amikor jelez a srac hogy kozel van kivene a farkat a szadbol meg fogod a feneket nem hagyod es szinte tovig bekapva folytatod a szopast es a szadba elvezteted el egy resze kifolyik a szadbol masik reszet lenyeled rogton oda rakom en is megint ketto farok a szadba egyutt szopsz minket es en is robbanok es nyelted szivtad szoptal mind kettobket.
Utana felemeltuk a csipod a labaid a plafon fele szet huztuk a puncidbele toltuk a pezsgos uveg nyakat es pezsgot toltottunk a puncidba picit hideg borzongtal tole majd felenk terdeltel a beloled kifolyt pezsgovel oltottuk a szomjunk
#11642   2015. 12. 08. kedd 10:14
Pluszegyffi Pluszegyffi
Nagyon jó történet. Folytatást követelünk smile
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2015. 12. 07. hétfő 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 07. hétfő 15:10
Szólt "barátunknak" hogy vegye le a nadrágját, érezni akarja a farkát. Ö így is tett. Kedvesem pedig először a kezébe, majd a szájába vette, és mohon szopni kezdte. Nem engedte "barátunkat" leülni, állva csinálta neki, így szinte karnyújtásnyi távolságból láthattam, és halhattam mindent! Közben a másik kezével matatni kezdett a pléd alatt, és elővette az egyik vibrátorát.. Fantasztikus volt látni, hogy miközben "barátunk" egyre határozottabban dugja a száját, Ő elkezdi magát a kedvencebbik játékszerével kényeztetni. Tudta, hogy ez engem nagyon izgat, hiszen többször kértem már tőle ilyesmit amikor ketten voltunk is.

Kis idő elteltével kérte "barátunkat" hogy feküdjön hanyatt....Közben az erre a célra tartott olajjal beolajozta a kezét, ismét simogatni kezdte magát, és közben, négykézláb "barátunk" fölé térdelt, és így folytatta a szopást tovább. Csupasz kis puncija pont felém nézett, és mindent jól láthattam amit csinált magával, és"barátunkkal" is. Itt nagyon nehéz volt türtőztetni magam, hogy hagyjam még egy kicsit játszani a csábító Nő játékát.

Kérte "barátunkat", hogy tegye szét a lábát, hogy kényelmesebben közé telepedhessen. Miközben szopott, kis kezei felfedező útra indultak. "Barátunk" farkát jól megdolgozta, semmit nem hagyva ki......, közben egyre mélyebbre és mélyebbre nyúlt, és időzött "ott" egyre tovább. Tudom, ismerem jól, velem is így kezdte, felméri a terepet, hogy a kívánt hatást éri-e el. "Barátunkon" látszott, hogy tetszik neki kedvesem keze munkája, egyre hangosabb volt a lélegzése. Pajkosan hátranézett, és megkérdezte, hogy megdugnám-e hátulról. Természetesen akkor már alig vártam, hogy nekem is jusson az élvezetekből. Miközben én hátulról beraktam neki, és finoman mozogva dugtam, láttam a kezén, hogy még mindig matat. Tudtam, hogyha "barátunk" hagyja, akkor most kedvesem megujjazza. Így is történt, simán adott neki 5 percben egy prosztata kényeztetést. Ennek következtében "barátunk" hatalmasat élvezett, mire kedvesem is fantasztikus hosszúra nyúlt orgazmust élt meg. Azt már talán említenem sem kell, hogy az orgazmusát hallva, bármennyire is szerettem volna visszafogni magam, ez nekem sem sikerült.

A második hármasunkat összegezve, lényegesen rövidebb ideig tartott mint az első, de a szunnyadó vulkán bedobta azt a formáját amit eddig csak én ismerhettem. Megmutatta, hogy milyen az, amikor a Nőt hagyunk, hogy Nő legyen smile

Utána megbeszéltük, hogy jó ez nekünk, és a jövőben is fogunk még hármasban szeretkezni.

Ha kíváncsiak vagytok, akkor a következő alkalmat is megírom.....
#11641   2015. 12. 08. kedd 07:18
Kiskiflike Kiskiflike
Elmentuk vadaszni egy szorakozo helyre,ittunk tancoltunk majd megtetszet egy pasi neked ittunk 3asban a barpultanal majd egyszer csak megkerdeztuk haza jon-e velunk.
Igent mondot utkozben kiderult tudd maszirozni.
Haza ertunk otthon is elfogyott par pezsgo majd elmentel furdeni a masszazs elott bugyiban es egy szal turulkozoben jottel ki es hasrafekudtel az agyon.
Mi boxerban 2oldalrol elkezdtunk szepen finoman maszirozni ahogyan haladtunk feljebb lathatova valt hogy csillog a puncid a nedvenyakat es,termesuetesen veletlenul hozza erunk masszirozuk ugy kitagulsz hogy negy ujjal belso masszazst vegzunk egesz addig amig elelvezel.
Folytetjuk a masszazst a hatadon finoman Te probalod a farkunkat megfogni es hirtelen nincsen rajtunk boxer.
Majd egy kisparnat teszek a csipod ala es a hatadra ulok szet huzom a puncid es a srac beled hatol eloszor finoman majd huszarosan megdugja a puncid,majd helyet cserelunk o huzza szet a puncid popsid en finoman duglak o a popsid izgatja kozben es nem hagyunk hogy megfordulj.
Egyszer csak a sokadik elelvezes utan sikerul megfordulnod es szajba veszel minket hol felvaltva hol egyutt amikor jelez a srac hogy kozel van kivene a farkat a szadbol meg fogod a feneket nem hagyod es szinte tovig bekapva folytatod a szopast es a szadba elvezteted el egy resze kifolyik a szadbol masik reszet lenyeled rogton oda rakom en is megint ketto farok a szadba egyutt szopsz minket es en is robbanok es nyelted szivtad szoptal mind kettobket.
Utana felemeltuk a csipod a labaid a plafon fele szet huztuk a puncidbele toltuk a pezsgos uveg nyakat es pezsgot toltottunk a puncidba picit hideg borzongtal tole majd felenk terdeltel a beloled kifolyt pezsgovel oltottuk a szomjunk
#11640   2015. 12. 07. hétfő 15:19
greatom greatom
Jó "történet"...
#11639   2015. 12. 07. hétfő 15:10
nyitopar nyitopar
Szólt "barátunknak" hogy vegye le a nadrágját, érezni akarja a farkát. Ö így is tett. Kedvesem pedig először a kezébe, majd a szájába vette, és mohon szopni kezdte. Nem engedte "barátunkat" leülni, állva csinálta neki, így szinte karnyújtásnyi távolságból láthattam, és halhattam mindent! Közben a másik kezével matatni kezdett a pléd alatt, és elővette az egyik vibrátorát.. Fantasztikus volt látni, hogy miközben "barátunk" egyre határozottabban dugja a száját, Ő elkezdi magát a kedvencebbik játékszerével kényeztetni. Tudta, hogy ez engem nagyon izgat, hiszen többször kértem már tőle ilyesmit amikor ketten voltunk is.

Kis idő elteltével kérte "barátunkat" hogy feküdjön hanyatt....Közben az erre a célra tartott olajjal beolajozta a kezét, ismét simogatni kezdte magát, és közben, négykézláb "barátunk" fölé térdelt, és így folytatta a szopást tovább. Csupasz kis puncija pont felém nézett, és mindent jól láthattam amit csinált magával, és"barátunkkal" is. Itt nagyon nehéz volt türtőztetni magam, hogy hagyjam még egy kicsit játszani a csábító Nő játékát.

Kérte "barátunkat", hogy tegye szét a lábát, hogy kényelmesebben közé telepedhessen. Miközben szopott, kis kezei felfedező útra indultak. "Barátunk" farkát jól megdolgozta, semmit nem hagyva ki......, közben egyre mélyebbre és mélyebbre nyúlt, és időzött "ott" egyre tovább. Tudom, ismerem jól, velem is így kezdte, felméri a terepet, hogy a kívánt hatást éri-e el. "Barátunkon" látszott, hogy tetszik neki kedvesem keze munkája, egyre hangosabb volt a lélegzése. Pajkosan hátranézett, és megkérdezte, hogy megdugnám-e hátulról. Természetesen akkor már alig vártam, hogy nekem is jusson az élvezetekből. Miközben én hátulról beraktam neki, és finoman mozogva dugtam, láttam a kezén, hogy még mindig matat. Tudtam, hogyha "barátunk" hagyja, akkor most kedvesem megujjazza. Így is történt, simán adott neki 5 percben egy prosztata kényeztetést. Ennek következtében "barátunk" hatalmasat élvezett, mire kedvesem is fantasztikus hosszúra nyúlt orgazmust élt meg. Azt már talán említenem sem kell, hogy az orgazmusát hallva, bármennyire is szerettem volna visszafogni magam, ez nekem sem sikerült.

A második hármasunkat összegezve, lényegesen rövidebb ideig tartott mint az első, de a szunnyadó vulkán bedobta azt a formáját amit eddig csak én ismerhettem. Megmutatta, hogy milyen az, amikor a Nőt hagyunk, hogy Nő legyen smile

Utána megbeszéltük, hogy jó ez nekünk, és a jövőben is fogunk még hármasban szeretkezni.

Ha kíváncsiak vagytok, akkor a következő alkalmat is megírom.....
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2015. 12. 07. hétfő 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 07. hétfő 15:06
A szombat estéről.

Kedvesem már sokkal határozottabban állt az este elé. megerősítést is már szerintem mindössze udvariasságból kért. Miután ismét átbeszéltük a várható eseményeket, kért, hogy had készüljön egyedül, addig foglaljam le magamat. Így is lett, bár nagyon nehezemre esett nem bemenni utána hálóba. Miután elkészült és kijött a szobából, őrjítően szexinek láttam. Sokat sejtető, szinte áttetsző felső, és alig-alig takaró mini szoknya. Magamhoz öleltem, és miután megmarkoltam a seggét, éreztem, hogy nem vett fel bugyit sem. Legszívesebben ott rögtön megdugtam volna, de nem akartam a felfokozott vágyakat idő előtt megélni, valamint érezhető volt, hogy a ma este arról a Nőről szól, aki megakarja mutatni a pasijának, hogy milyen szenvedélyes szerető tud lenni....

Felbontottam egy üveg bort, és elindítottunk egy előre megkeresett, az estéhez illő filmet.

Az időzítés tökéletes volt, néhány perc, és csengetett "barátunk" is.

Az első alkalomhoz képest teljesen fesztelen fogadás kedvesem részéről is, itt már a szájra puszit is magától adta smile

1-2 pohár bor, kis beszélgetés, néhány érintés barátunk részéről is, amit már nem félszegen fogadott, mint az első alkalomkor.

Közben a film is elindításra került, és kedvesem az ágy szélén foglalt helyet. Lassan "barátunk" mellé telepedett, én pedig hagytam, hogy most ők bontakozzanak ki. Csókolózni kezdetek. Kedvesemen látható volt, hogy úgy helyezkedik, hogy mindent jól láthassak. Pár perc után szét rakta lábait, úgy hogy a finom csupasz puncija látható legyen nekem is. "Barátunk" simogatni, majd a nedvektől csillogó kis pináját ujjazni kezdte, míg Ő folyamatosan vágytól ragyogó szemeivel a szemembe nézet.........

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 11938db
Utolsó üzenet: ma 06:26

Hírek

2016. 02. 07. vasárnap 11:54
Nicole díjátadó - Amikor elszabadulnak az ösztönök! Hát igen! Az már az utolsó képből is kiderült, hogy ez nem egy megszokott díjátadó volt. Most már azt is megtudhatjátok, hogy Nicole elképzelése az volt, hogy egyszerre két méretes farkat cumizhasson. Hogy az izgalmat fokozzuk, Nicole szemét bekötöttük,... Tovább
2016. 02. 05. péntek 16:23
Cum on baby bite my wire 3 Garatra! Lehetne ez is a mottója eme műremeknek. Akit felizgatnak a nagy szopatások, mélytorkos szájbabaszások, az nem fog csalatkozni ebben a filmben. A kis tini csajokat úgy megtömik mint a libát. Csak győzzék nyelni a nagy faszokat, és a sok... Tovább
2016. 02. 01. hétfő 10:05
Febuári versenytéma: kutyapóz! A kutya póz sokunk nagy kedvence. Nézni is jó, de csinálni az igazi! Igen, jól látjátok, februárban mindkettőtöknek meg kell "dolgozni" a győzelemért! Mutassátok be, hogy milyen egy fergeteges szex ebben a pózban! A sorozat nem kell, hogy csak erre... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!