Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13679   2017. 07. 23. vasárnap 13:37
kronosz 33 kronosz 33
Ha mar idezet akkor vigyor4 baszni vagy nem baszni ez itt a kerdes akkor baszik ha a lelek is turi vigyor4 utannam szabadon vigyor4 Komolyra forditva a szot voltam olyan novel aki ki akarta probalni a harmast tobbe kevesbe idegen volt csupan csak ismeros Baratommal voltunk vele eddig ket alkalommal. Es nem basztunk nem kufircoltunk nem volt dugas Szerintem szeretkeztunk mindharman egyutt harmasban. Nekem jo volt nagyon A baratom neveben nem akarok nyilatkozni A holgy azt mondta hogy barmikor szo szerint barmikor csak akarjuk szoljunk neki de nem ugy hogy ma most azonnal gyere hanem annyival elobb hogy legyen neki is ideje keszulni es maris jonni fog szivesen es orommel Valoszinu azert mert nem tekintettuk szajhanak, kurvanak, hanem egy olyan csajnak nonek aki tobbet akart kiprobalni mint mas Jo volt nagyon. Volt benne minden hetero alapon a kama szutra minden formajat kiprobaltuk Olyan elmenyeket kaptunk tole amelyeket a mindennapi eletben nem talal, nem kap meg az ember fia Remelem mi is ugyan ezt ugyan ilyen elmenyeket tudtunk adni neki. Ha durvak lettunk volna ha bunkok lettunk volna akkor biztosan soha tobbet nem akart volna ilyesmiben reszt venni
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 23. vasárnap 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 23. vasárnap 12:28
A jövendőbeli problémák elkerülése érdekében kellene nagyon sok férfitársunknak magáévá tennie egy három szóból álló mondatot,amit egy híres-hírhedt politikus mondott egykoron:"Tanulni tanulni tanulni!"
#13678   2017. 07. 23. vasárnap 12:28
Caracas79 Caracas79
A jövendőbeli problémák elkerülése érdekében kellene nagyon sok férfitársunknak magáévá tennie egy három szóból álló mondatot,amit egy híres-hírhedt politikus mondott egykoron:"Tanulni tanulni tanulni!"
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 07. 23. vasárnap 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 23. vasárnap 12:11
Sajnos ez népbetegség a nők körében, ha lehet így fogalmazni.
Mint férfi is tudom, hogy nagyon sok folyamat zajlik le a nőben mind terhesség és a szülés utáni időben is, mind hormonálisan, mind egyéb téren.
A gyerek több figyelmet igényel. A nő lelkileg, testileg elfárad, ami miatt éppen lehet a férfit hibáztatja, aki ezt okozta neki. Akár egy beteg gyerek esetén is. Nem egyszerű dolog ez, sőt nem is lehet hibáztatni a nőt sem, ezek a hormonok, neuronok és egyéb dolgok, nagyon érdekes dolgokra képesek az emberi szervezetben.
Mivel ezt a férfiak nehezen értik meg, fogadják el, azért jön a félrelépés, a kocsmába járás, az erőszak, hogy tőle már semmit nem akar a nő, és jön a válás. Sajnos a nők sem gondolkoznak ilyenkor jól, de ezt tárgyaltam, hogy mi az oka.
#13677   2017. 07. 23. vasárnap 12:11
dako84 dako84
Sajnos ez népbetegség a nők körében, ha lehet így fogalmazni.
Mint férfi is tudom, hogy nagyon sok folyamat zajlik le a nőben mind terhesség és a szülés utáni időben is, mind hormonálisan, mind egyéb téren.
A gyerek több figyelmet igényel. A nő lelkileg, testileg elfárad, ami miatt éppen lehet a férfit hibáztatja, aki ezt okozta neki. Akár egy beteg gyerek esetén is. Nem egyszerű dolog ez, sőt nem is lehet hibáztatni a nőt sem, ezek a hormonok, neuronok és egyéb dolgok, nagyon érdekes dolgokra képesek az emberi szervezetben.
Mivel ezt a férfiak nehezen értik meg, fogadják el, azért jön a félrelépés, a kocsmába járás, az erőszak, hogy tőle már semmit nem akar a nő, és jön a válás. Sajnos a nők sem gondolkoznak ilyenkor jól, de ezt tárgyaltam, hogy mi az oka.
(Ez egy válasz miskolcipárxxx üzenetére (2017. 07. 23. vasárnap 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 23. vasárnap 11:00
Igazad van csúnyán fogalmaztam. Használhattam volna más szót is . Az is igaz hogy a szeretkezés az két egymást szerető pár között van, az én és párom véleménye szerint is. Szex közben szoktam mondani neki, hogy mi lenne ha meglovagolna egy méretesebb szerszámot. Nagyon szeret lovagolni, a kedvence ...Nem szokott akkor nemet mondani max nedvesedni és élvezni . De sajna amióta gyermekünk van azóta mintha a szexuális igénye nagyon alább hagyott volna . Eddig aki irt nekünk senki se volt szimpatikus neki. sajna, de az is lehet csak eddig ment bele hogy keresgéljünk.
#13676   2017. 07. 23. vasárnap 11:00
miskolcipárxxx miskolcipárxxx
Igazad van csúnyán fogalmaztam. Használhattam volna más szót is . Az is igaz hogy a szeretkezés az két egymást szerető pár között van, az én és párom véleménye szerint is. Szex közben szoktam mondani neki, hogy mi lenne ha meglovagolna egy méretesebb szerszámot. Nagyon szeret lovagolni, a kedvence ...Nem szokott akkor nemet mondani max nedvesedni és élvezni . De sajna amióta gyermekünk van azóta mintha a szexuális igénye nagyon alább hagyott volna . Eddig aki irt nekünk senki se volt szimpatikus neki. sajna, de az is lehet csak eddig ment bele hogy keresgéljünk.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 23. vasárnap 10:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 23. vasárnap 10:04
Baszás,dugás,kúrás,kufirc,dugibugi,ungabunga,közösülés- ,kéjelgés vagy szimplán csak szex.A szeretkezés az más "tészta"!Ott a legmélyebb pozitív érzelmek játszanak főszerepet!Így igazat kell adnom neked.Ha elfogadsz egy baráti tanácsot,akkor legközelebb pontosabban és némileg finomabban fogalmazz,mert csak kevesek gondolnak bele,hogy csupán nem szépirodalmi stílusban definiálsz,emiatt elriadhatnak!!Pároddal szemben milyen lélektani "hadviselési" stratégiát alkalmazol?Mi oka van annak,hogy megmakacsolja magát,és az újabb próbálkozásaid eredményeképpen csökkent az ellenállása,vagy ugyanaz,mint az elején?
#13675   2017. 07. 23. vasárnap 10:04
Caracas79 Caracas79
Baszás,dugás,kúrás,kufirc,dugibugi,ungabunga,közösülés- ,kéjelgés vagy szimplán csak szex.A szeretkezés az más "tészta"!Ott a legmélyebb pozitív érzelmek játszanak főszerepet!Így igazat kell adnom neked.Ha elfogadsz egy baráti tanácsot,akkor legközelebb pontosabban és némileg finomabban fogalmazz,mert csak kevesek gondolnak bele,hogy csupán nem szépirodalmi stílusban definiálsz,emiatt elriadhatnak!!Pároddal szemben milyen lélektani "hadviselési" stratégiát alkalmazol?Mi oka van annak,hogy megmakacsolja magát,és az újabb próbálkozásaid eredményeképpen csökkent az ellenállása,vagy ugyanaz,mint az elején?
(Ez egy válasz miskolcipárxxx üzenetére (2017. 07. 23. vasárnap 08:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 23. vasárnap 08:13
Persze , hogy érdekel hogy a párom is élvezze... Úgy nem is működne. De akár hogy is nézzem, ha itt valakivel össze jön egy hármasra akkor azt nem szeretkezni hívja az ember.....Nincsen igazam?
#13674   2017. 07. 23. vasárnap 09:59
jani27 jani27
Lehet mi vagyunk az ellenkező példák, de nálunk egymásra odafigyelve szeretkezes volt és nem baszás vagy dugás...
Ennek ellenére jó volt. Mindenkinek tetszett.
(Ez egy válasz miskolcipárxxx üzenetére (2017. 07. 23. vasárnap 08:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 23. vasárnap 08:13
Persze , hogy érdekel hogy a párom is élvezze... Úgy nem is működne. De akár hogy is nézzem, ha itt valakivel össze jön egy hármasra akkor azt nem szeretkezni hívja az ember.....Nincsen igazam?
#13673   2017. 07. 23. vasárnap 08:13
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 22. szombat 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 22. szombat 18:13
Szia!Nem biztos,hogy miskolcipárxxx önző lenne és nem érdekli a párja testi-lelki kielégülése csakis a sajátja,ámbár benne van a pakliban,hanem pusztán arról van szó,hogy nyersen és nem éppen irodalmi módon adta tudtunkra a szerinte még erősen problémát jelentő ellenállást,elutasítást kedves neje részéről.
#13672   2017. 07. 23. vasárnap 07:07
oldboy999 oldboy999
A hölgyeket mindig is tiszteltem. Életemben pár alkalommal kitudtak hozni a sodromból és akkor én is használtam trágár szavakat. A szexualitás területén a partnertől függött. Átlagban a szép beszédet használtam, de voltak olyanok, akik szerették ha trágárul beszélek velük akció közben. Meglepett engemet is egy hölgy, aki előjáték közben felszólított "gyere basszál meg". De másnál a mindennapi életben sem lehetett nem hogy trágár, de szítok szó sem. Én a trágár szót csak indulat közben a mindennapokban használom, a hölgyekkel szemben nem. Kivétel, ha visszavág és Ő kezd vulgárisan beszélni velem. Akkor kocsis vagyok a kocsisnál is. Tehát partner, személy függő.
#13671   2017. 07. 22. szombat 21:09
Caracas79 Caracas79
Részben igazat adok neked,de bizonyos szinten ellent is mondok.Időnként én is szoktam trágár kifejezésekkel kifejezni magam,főleg ha valaki vagy valami meglehetősen felbosszant.Bár nem annyira jellemző rám.Az viszont igaz,hogy mivel egy NŐ legfőbb erogén zónája a lelke,vagyis az érzelemvilága,így valóban nem mindegy,hogy egy szerető hitvest ki hogy szeretne rávenni a poligámiára hármas-,többes-,és/vagy cuckold szex formájában,ki hogy akarja megszerettetni a fent említett nem mindennapi szexuális formákat egy kapcsolatban élő,monogámiára szocializált hölggyel!!.
(Ez egy válasz vanvalami07 üzenetére (2017. 07. 22. szombat 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 22. szombat 19:56
A stílus maga az ember...
#13670   2017. 07. 22. szombat 19:56
vanvalami07 vanvalami07
A stílus maga az ember...
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 07. 22. szombat 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 22. szombat 18:13
Szia!Nem biztos,hogy miskolcipárxxx önző lenne és nem érdekli a párja testi-lelki kielégülése csakis a sajátja,ámbár benne van a pakliban,hanem pusztán arról van szó,hogy nyersen és nem éppen irodalmi módon adta tudtunkra a szerinte még erősen problémát jelentő ellenállást,elutasítást kedves neje részéről.
#13669   2017. 07. 22. szombat 18:13
Caracas79 Caracas79
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 07. 22. szombat 06:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 22. szombat 06:24
Én nem csodálkozom,hogy mindenre nemet mond és nem is értem,hogy te miért csodálkozol....
Te aztán igazán tisztelheted a párodat! Azoknak az embereknek akik ezt a dolgot/életformát űzik általában nem az a fontos,hogy megszopassa a feleségét miközben más/mások "basszák a pináját-picsáját.Ez a dolog,ha jól működik arról szól,hogy az egyik fél megpróbálja a párját plusz kényeztetéshez,plusz élvezethez juttatni egy harmadik fél által.
Nem pedig arról amit te leírtál,hogy jól megbaszatom közben megszoptatom.Ez nem a párodról szól hanem rólad a te vágyaidról.És valószínűleg ezért kapsz mindig nemleges választ.Próbáld úgy megközelíteni a dolgot,hogy a párod vágyai legyenek előtérben és róla szóljon a dolog,aztán ha tetszik neki akkor utána jöhetnek a te vágyaid is.
És mégegy fontos dolog,ne kezeld őt a tulajdonodként.Lehet,hogy nem teszed,de abból amit írtál nagyon az jön le.
Remélem nem bántottalak meg,nem az volt a célom.
#13668   2017. 07. 22. szombat 15:08
ChrisBurnham ChrisBurnham
Maximálisan egyetértek Veled.
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 07. 22. szombat 06:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Én nem csodálkozom,hogy mindenre nemet mond és nem is értem,hogy te miért csodálkozol....
Te aztán igazán tisztelheted a párodat! Azoknak az embereknek akik ezt a dolgot/életformát űzik általában nem az a fontos,hogy megszopassa a feleségét miközben más/mások "basszák a pináját-picsáját.Ez a dolog,ha jól működik arról szól,hogy az egyik fél megpróbálja a párját plusz kényeztetéshez,plusz élvezethez juttatni egy harmadik fél által.
Nem pedig arról amit te leírtál,hogy jól megbaszatom közben megszoptatom.Ez nem a párodról szól hanem rólad a te vágyaidról.És valószínűleg ezért kapsz mindig nemleges választ.Próbáld úgy megközelíteni a dolgot,hogy a párod vágyai legyenek előtérben és róla szóljon a dolog,aztán ha tetszik neki akkor utána jöhetnek a te vágyaid is.
És mégegy fontos dolog,ne kezeld őt a tulajdonodként.Lehet,hogy nem teszed,de abból amit írtál nagyon az jön le.
#13667   2017. 07. 22. szombat 14:28
Nata044 Nata044
Végre! Ti is egy egymásra odafigyelő és a vagyáitokat megélő és nem kiélő pár lehettek. Gratula az őszinte kapcsitokhoz! Csak így tovább! Kellemes hétvégét.
#13666   2017. 07. 22. szombat 10:34
kronosz 33 kronosz 33
Pasikent irok! Az en velemenyem az, hogy ha a no, a kedves, a szereto, mikor velem van, mikor szeretkezunk, mikor dugunk, mikor baszunk ( a nem kivanatos torlendo ) akkor eloszor is neki legyen jo. Erezze hogy fontos erezze hogy a kenyeztetesem azert van hogy a fellegekbe ropitsem. Legyen az ugy, hogy csak velem van legyen ugy, hogy akar meg valakit harmadiknak. Ha a csaj a no nem sub akkor nincs igazad egyaltalan. Csak es csakis akkor van igazad ha a no alarendelt szerepet jatszik ha meg nem az akkor csak megalazod es ne csodalkozz ha egyaltalan nem erdekli a harmas szex Pedig az tud jo is lenni, tud izgalmas is lenni es feledhetetlen is lenni
(Ez egy válasz miskolcipárxxx üzenetére (2017. 07. 21. péntek 23:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 21. péntek 23:45
Jól beszélsz. En is azert regiszzraltam ide mert szivesen harmasban basznék egyet. Sajnos a párom még most is csak mindenre a nemet mondja. Neki senki se jó. Pedig szivesen megszopatnám miközben egy legalább 20 centiméteres fasszal valaki jol megbaszná pinájat-picsáját..... Aki itt van nem randizni nem szeretkezni akar...
#13665   2017. 07. 22. szombat 06:24
Bayernpaar Bayernpaar
(Ez egy válasz miskolcipárxxx üzenetére (2017. 07. 21. péntek 23:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 21. péntek 23:45
Jól beszélsz. En is azert regiszzraltam ide mert szivesen harmasban basznék egyet. Sajnos a párom még most is csak mindenre a nemet mondja. Neki senki se jó. Pedig szivesen megszopatnám miközben egy legalább 20 centiméteres fasszal valaki jol megbaszná pinájat-picsáját..... Aki itt van nem randizni nem szeretkezni akar...
#13664   2017. 07. 21. péntek 23:45
(Ez egy válasz férfi30 üzenetére (2017. 07. 19. szerda 13:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 19. szerda 13:38
Te maga a megvilágosodás vagy. Ne alacsonyodj le olyan emberek szintjére, akik tudnak írni, nem azért vannak itt, hogy mások vágyait, elképzeléseit kritizálják, (még akkor sem ha ez nem egyezik a tiéddel) hanem azért mert tudják mit akarnak. Én tudom!!!! És te? Én lusta lennék arra, hogy hülye emberekkel írogassak!! Ha szerinted én az vagyok miért pazarlod rám az idődet???? Fáj, hogy kimondtam azt(leírtam) ami általában az igazság? Persze vannak kivételek!! Ezen az oldalon az emberek nem társat keresnek......fogalmazzunk magyarul: BASZNI AKARNAK!!!! Lehet úgy is nevezni, hogy párosodás,a hímvessző behelyezése a vaginába, stb.de akkor is baszás. Őszinte ember vagyok mindig azt mondom (írom) amit gondolok. Nagyon sok ember van az oldalon. Általában párok, és férfiak, és nagyon kevés független nő!!!!!! Szerinted miért vannak itt? Az álszentség, a féltékenység ami megöli ezt az egészet. Hidd el soha senki nem fog regisztrálni egy ilyen oldalon, ha nem vágyik arra, hogy egy harmadik fél, esetleg egy pár, csatlakozzon!!!! Miért tenné?? Beszélgetni?? Nem!!!! Baszni akar, vagy nyalni, vagy látni ezt ahogy a párja ezt csinálja!! Lehet szépíteni, de fölösleges. Te mit szeretnél itt? Kinyaljanak, megbasszanak, kiéld a vágyaidat??? Akkor meg mi a tökömet szórakozol velem.
#13663   2017. 07. 21. péntek 20:24
Nyúlmedve Nyúlmedve
Szia! Szívesen. smile
De nem is mondhattam volna mást, nem is lehetett volna máshogyan megfogalmazni annak a gondolatnak, érzésnek a lényegét, ami a Te, az én, és sokunk fejében benne kavarog. smile
Nem szeretem a sarkításokat és nem látom értelmét annak, hogy pozitív vagy negatív előjelű sablonokat húzzanak az emberek egymásra.
Imádom a szexet, imádom a feleségemet, szeretek sokféleképpen sokfélét játszadozni, vonz a többes, élvezem annak a látványát (sőt már csak a gondolatát is), ha a feleségemet egy idegen simogatja, ujjazza, kényezteti. De nem mindegy hogy ki, nem mindegy hogy hogyan s milyen körülmények közt. S természetesen nem állandóan életvitel szerűen, csak nagy ritkán, ha éppen minden úgy jön össze, ahogyan azt szeretnénk, vágyjuk, kívánjuk. Ez bizony nagyon ritkán van így. de ezzel nincs is semmi baj. Mivel igen fantáziadúsak vagyunk és jól kiegészítjük egymást, ezért (is) a többes számunkra egy igen ritka és különleges fűszer, melyet csak nagyon ritkán kóstolunk, így emlékezetes élmény a "fogyasztása".
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 07. 21. péntek 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 21. péntek 18:32
Köszönöm azon nők nevében a jó megfogalmazást, akik megélni szeretik a többest, az idegent, a változatosságot. wink
#13662   2017. 07. 21. péntek 18:32
Nata044 Nata044
Köszönöm azon nők nevében a jó megfogalmazást, akik megélni szeretik a többest, az idegent, a változatosságot. wink
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2017. 07. 21. péntek 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 21. péntek 18:23
Két különböző dologról beszélünk!

Akiről te beszélsz, az sokszor kurvásabb és vagányabb a kurváknál, de csak a bókokat és az udvarlásokat gyűjti be, ám keveseknek áll meg... meg senkinek sem.
Bár van olyan is ezek közt , aki több faszt fogott, mint kilincset.

Akiről meg én beszéltem: - " van nő, aki udvarlásra, szelíd kényeztetésre, simogatásra, csókokra vágyik. És így akarja átélni a változatosság, a többes, az "idegen" izgalmát. Megalázónak és kellemetlennek tartja azt, ha csupán egy szexuális tárgyként kezelik"
#13661   2017. 07. 21. péntek 18:23
Nyúlmedve Nyúlmedve
Két különböző dologról beszélünk!

Akiről te beszélsz, az sokszor kurvásabb és vagányabb a kurváknál, de csak a bókokat és az udvarlásokat gyűjti be, ám keveseknek áll meg... meg senkinek sem.
Bár van olyan is ezek közt , aki több faszt fogott, mint kilincset.

Akiről meg én beszéltem: - " van nő, aki udvarlásra, szelíd kényeztetésre, simogatásra, csókokra vágyik. És így akarja átélni a változatosság, a többes, az "idegen" izgalmát. Megalázónak és kellemetlennek tartja azt, ha csupán egy szexuális tárgyként kezelik"
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 07. 21. péntek 16:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 21. péntek 16:54
"De van nő, aki udvarlásra, szelíd kényeztetésre, simogatásra, csókokra vágyik."
Tipikus az a nő, aki folyamatosan flörtöl például kollégákkal, de megbaszatni nem hagyja magát. Mint valami kis szűz kislány. Hiába érzi magát sínen az ember. Neki ennyi hiányzik, hogy dicsérjék, csapják neki a szelet, végre valaki ódákat zengjen adottságairól.
Amolyan önbizalom kúra ez.
#13660   2017. 07. 21. péntek 16:54
dako84 dako84
"De van nő, aki udvarlásra, szelíd kényeztetésre, simogatásra, csókokra vágyik."
Tipikus az a nő, aki folyamatosan flörtöl például kollégákkal, de megbaszatni nem hagyja magát. Mint valami kis szűz kislány. Hiába érzi magát sínen az ember. Neki ennyi hiányzik, hogy dicsérjék, csapják neki a szelet, végre valaki ódákat zengjen adottságairól.
Amolyan önbizalom kúra ez.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2017. 07. 20. csütörtök 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 20. csütörtök 21:27
Szerintem nem lehet mindenkit egy kalap alá venni.
Van nő, aki tényleg arra vágyik, hogy megbasszák, szopassák, erőteljesen irányítsák. Ez miért lenne baj? Lehet, hogy a párjával is ugyanezt éli át, de lehet, hogy pont az ellenkezőjére vágyik, mint amit a párjától kap. Ha az én páromhoz nyúlna így valaki, agyoncsapnám. Amikor keresgéltünk, volt olyan pasi, aki az "ártatlan" kérdésre, hogy mit csinálnál, mire vágysz, hogyan képzeled mégis a dolgokat, bizony, igen csak a vágyainkkal ellentétes dolgokat írt le. Miközben a keresgélés szövegében leírtuk, gyengéd, hosszú kényeztetős, masszírozós légyottot szeretnénk.
De van nő, aki udvarlásra, szelíd kényeztetésre, simogatásra, csókokra vágyik. És így akarja átélni a változatosság, a többes, az "idegen" izgalmát. Megalázónak és kellemetlennek tartja azt, ha csupán egy szexuális tárgyként kezelik.
Sokan, sokfélék vagyunk, ezért csak a párbeszéd az, ami képes segítséget nyújtani abban, hogy összepasszinthatóak legyenek az igények.

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 13959db
Utolsó üzenet: tegnap 18:52

Hírek

tegnap 16:50
Suisil ezúttal sem volt szégyenlős! Suisilék is eljöttek hozzánk pár napja a díjátadóra. Szerencsére többnyire szép napos időnk volt, ezért tudtunk a teraszon fotózni. Bár amikor egy felhő kúszott a nap elé, egyből kicsit cidris lett az idő, de ők tűrték kitartóan a természet... Tovább
2017. 10. 12. csütörtök 12:47
A szűz popsik keményen megdolgozva Eljött az idő, az igazság nagy pillanata, amikor a forgatásra jelentkező csajok popóját is be kell avatni! Kis popsi-risza, és a túloldalon máris bevetésre kész a bráner. Úgy zúzzák szét srácaink a lányok szűz csokiskarikáját, hogy szinte reccsen.... Tovább
2017. 10. 11. szerda 13:08
Catchelle a popsiverseny különdíjasa Catchelle popsija nem semmi darab, azt hiszem ezt nyugodtan kijelenthetjük! És ha már ebben a kategóriában kapott különdíjat, akkor úgy gondoltunk, hogy a díjátadón is rámegyünk a popsis témára. Reméljük nem bánjátok! Tovább a díjátadós... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!