Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9652   2013. 11. 13. szerda 09:26
sanyika074 sanyika074
Sziasztok. Mint már írtam én is nagyon rá vagyok állva erre a témára.
Régen voltak nálunk is történések de sajnos teljesen elzárkózik a párom ettől a felállástól.
Viszont azt hiszem meg találtam a megoldást nagyon sok régi hsz.t elolvasva. Volt egy baratom akivel nagyon szívesen ki próbálta volna de mikor céloztam a barátomnak azt mondta nem tudná meg tenni velem, pedig bejön neki a párom.
Arra a megoldásra jutottam hogy kell egy haver aki türelmes bejön a kedvesemnek ....
Nem lessz egyszerű biztos sok idő és kitartás kell hozzá mert elég időhiányban is szenvedünk de egy próbát talan meg ér
#9651   2013. 11. 12. kedd 17:51
Mayaah Mayaah
De király neved van smile smile smile smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 11. 11. hétfő 19:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (44613)
2013. 11. 11. hétfő 19:12
Nagyon jó sztori! smile
#9650   2013. 11. 11. hétfő 19:12
X Törölt felhasználó (44613)
Nagyon jó sztori! smile
(Ez egy válasz Sagyul üzenetére (2013. 11. 11. hétfő 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 11. hétfő 18:55
Sziasztok!

Egy újabb hármas élményünket szeretném kiírni magamból valamint megosztani veletek. Pár napja esett meg.

Autóval felvettük a "házibarátunkat" aki rövid idő alatt a hátsó ülésen kötött ki a feleségemmel. Én vezettem az autót a tetthelyhez felé vezető úton.

Miközben vezettem a visszapillantó tükörben kísértem figyelemmel az eseményeket. Párom elkezdte gyúrni a barátunk farkát és smárolni vele. Közben kikerültek a mellei és a srác már merev farka. Feleségem rábukott és szopni kezdte. Közben időnként előre hajolt hozzám (piros lámpánál) és velem is smárolt valamint a mellbimbóim izgatta. Jó volt érezni a száján az idegen hím szagot. Addig ment a dolog hátul míg mindketten meztelenek lettek és feleségem beleült a farkába. Dugtak a hátsó ülésem miközben én vezettem.

Megérkeztünk a tetthelyre ahol már én is beszálltam. Egymás mellett ültünk, a drágám előttünk térdelt és felváltva verte és szopta a farkunkat. Majd én mögé másztam és dugtam miközben szopta a srácot. Így dugtunk egy darabig. Majd párom a srác farkába ült és lovagolni kezdte. Ekkor én mellé álltam a szájába raktam a farkam. Közben ketten együtt fogdostuk a melleit és ha tudtuk csókolgattuk őket.

Majd megint a párom mögé mentem aki még mindig lovagolt és bedugtam a farkam a puncijába a srác farka mellé. Nem volt túl jó a szög és nem tudtam berakni csak kis időre. utána nem erőltettem tovább visszatértem a szájába. Egy idő után leültem a fotelbe és néztem ahogy dugnak, közben vertem a farkam és italt kortyolgattam.

A végjátéknál feleségem szájába vette az idegen farkat és elélveztette, majd teli szájjal hozzám jött és elkezdett engem is szopni úgy, hogy a másik adag sperma a szájában volt. Én is elélveztem, ekkor már két adag volt a szájában. Ezt a koktélt visszaengedte a srác farkára majd lenyalta róla. Ami még maradt a szájában azt az én farkamra engedte és onnan is lenyalta...majd pihenés és a rövid rendelkezésre álló idő miatt távozás következett. Visszafelé már csak beszélgettünk...
#9649   2013. 11. 11. hétfő 19:07
kalandor79 kalandor79
Sziasztok. Irigylem a szerencsés házibarátot!!! smile
(Ez egy válasz Sagyul üzenetére (2013. 11. 11. hétfő 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 11. hétfő 18:55
Sziasztok!

Egy újabb hármas élményünket szeretném kiírni magamból valamint megosztani veletek. Pár napja esett meg.

Autóval felvettük a "házibarátunkat" aki rövid idő alatt a hátsó ülésen kötött ki a feleségemmel. Én vezettem az autót a tetthelyhez felé vezető úton.

Miközben vezettem a visszapillantó tükörben kísértem figyelemmel az eseményeket. Párom elkezdte gyúrni a barátunk farkát és smárolni vele. Közben kikerültek a mellei és a srác már merev farka. Feleségem rábukott és szopni kezdte. Közben időnként előre hajolt hozzám (piros lámpánál) és velem is smárolt valamint a mellbimbóim izgatta. Jó volt érezni a száján az idegen hím szagot. Addig ment a dolog hátul míg mindketten meztelenek lettek és feleségem beleült a farkába. Dugtak a hátsó ülésem miközben én vezettem.

Megérkeztünk a tetthelyre ahol már én is beszálltam. Egymás mellett ültünk, a drágám előttünk térdelt és felváltva verte és szopta a farkunkat. Majd én mögé másztam és dugtam miközben szopta a srácot. Így dugtunk egy darabig. Majd párom a srác farkába ült és lovagolni kezdte. Ekkor én mellé álltam a szájába raktam a farkam. Közben ketten együtt fogdostuk a melleit és ha tudtuk csókolgattuk őket.

Majd megint a párom mögé mentem aki még mindig lovagolt és bedugtam a farkam a puncijába a srác farka mellé. Nem volt túl jó a szög és nem tudtam berakni csak kis időre. utána nem erőltettem tovább visszatértem a szájába. Egy idő után leültem a fotelbe és néztem ahogy dugnak, közben vertem a farkam és italt kortyolgattam.

A végjátéknál feleségem szájába vette az idegen farkat és elélveztette, majd teli szájjal hozzám jött és elkezdett engem is szopni úgy, hogy a másik adag sperma a szájában volt. Én is elélveztem, ekkor már két adag volt a szájában. Ezt a koktélt visszaengedte a srác farkára majd lenyalta róla. Ami még maradt a szájában azt az én farkamra engedte és onnan is lenyalta...majd pihenés és a rövid rendelkezésre álló idő miatt távozás következett. Visszafelé már csak beszélgettünk...
#9648   2013. 11. 11. hétfő 18:55
Sagyul Sagyul
Sziasztok!

#9647   2013. 11. 11. hétfő 14:54
lacee7 lacee7
Persze sokminden megfordul az ember fejében,de nyilván azért olyan izgalmas ez,mert kockázatos.
(Ez egy válasz couple30 üzenetére (2013. 11. 05. kedd 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 16:21
Lehet női furmány is smile a lényeg hogy jó nyitottnak lenni, tetszik ahogy dugják lookaround a feleségem,látom ahogy élvez...  Látom ahogy benne van egy farok miközben az enyimet szopja eljen de szimplán nézni is jó volt smile . Az hozzátartozik a történetünkhöz hogy miközben közeledtünk a dologhoz párszor megfordult a fejemben "élvezés után" hogy akarom én ezt igazából? Mint ahogy sokunknak megfordult az elején szerintem... Lehet neked is? Hála mi nem bántuk meg, (olvastam valakinek rosszul sült el) sőt,erősìtett mindkettönket! (de ezt is vártam) Nektek is sok szerencsét kìvánunk wave
#9646   2013. 11. 09. szombat 16:29
junior10 junior10 VIP
Mi is pont így vagyunk sex közben szoktunk beszélgetni a témárol és ojankor tiszta nedves a puncia.
#9645   2013. 11. 09. szombat 10:24
petiho petiho
Akarja is meg nem is a hármast ! Az a része hogy engem miközben szop hátulról keféli egy szép fasz a pináját az tetszik és emlitése a szex közben élvezetet okoz neki de valamitől mégis tart
(Ez egy válasz filefile üzenetére (2013. 11. 06. szerda 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 06. szerda 09:39
ez az őszinteség furcsán hangzik, de azt hiszem értem! valami olyannak lettetek birtokasai, amit más csak "sunnyogve" tesz meg, ne gondolj nagy dologra, pl. mikor a pároddal vagy, és elmegy melletted egy "bombázó" neked már nem kell sunnyognod, lopva ránézned, és talán fordítva is így van ez....a szerelem mellett, barátként, akivel meg lehet ezt is osztani és ez baromi jó, mert a barátjára ritkán féltékeny az ember....azért barát, nem?
#9644   2013. 11. 09. szombat 10:13
hbiharipar hbiharipar
Bocsi, nem neked akartuk. Mire észrevettük meg már nem tudtuk javítani. A saját moderált bejegyzésünkre akartunk választ.
(Ez egy válasz Sheila üzenetére (2013. 11. 09. szombat 07:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 09. szombat 07:53
Sziasztok.
Nemtudom miről beszéltek,én soha nem írtam nektek,nem is vagytok a zsánerem.Miért az én hozzászólásomhoz válaszoltatok,amikor soha semilyen kapcsolatban nem voltunk???
#9643   2013. 11. 09. szombat 07:53
Sheila Sheila
Sziasztok.
Nemtudom miről beszéltek,én soha nem írtam nektek,nem is vagytok a zsánerem.Miért az én hozzászólásomhoz válaszoltatok,amikor soha semilyen kapcsolatban nem voltunk???
(Ez egy válasz hbiharipar üzenetére (2013. 11. 08. péntek 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 08. péntek 22:20
@Ravenna: Bocsánat.

@Goldenday: az adatlapunkon van egy olyan kritérium aminek nem felelsz meg, és emiatt nem kaptál választ. De ez érthetően le is van írva. Ne haradudj, igazad van, mehetett volna egy nemleges válasz. Egy idő után már nem küldtünk olyanoknak nemleges választ (illetve semmilyent), akik a kikötések ellenére más paraméterekkel jelentkeztek. A mai naptól mindenkinek újra válaszolunk sikertelen próbálkozásra is.
@Mayaah: 2x néztük át a leveleket, de nem kaptunk tőled semmit.
#9642   2013. 11. 08. péntek 22:20
hbiharipar hbiharipar
@Ravenna: Bocsánat.

@Goldenday: az adatlapunkon van egy olyan kritérium aminek nem felelsz meg, és emiatt nem kaptál választ. De ez érthetően le is van írva. Ne haradudj, igazad van, mehetett volna egy nemleges válasz. Egy idő után már nem küldtünk olyanoknak nemleges választ (illetve semmilyent), akik a kikötések ellenére más paraméterekkel jelentkeztek. A mai naptól mindenkinek újra válaszolunk sikertelen próbálkozásra is.
@Mayaah: 2x néztük át a leveleket, de nem kaptunk tőled semmit.
(Ez egy válasz Sheila üzenetére (2013. 11. 08. péntek 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 08. péntek 10:17
De,már beszéltünk róla.
#9641   2013. 11. 08. péntek 11:30
hbiharipar hbiharipar
Idéznék a leveledből:
"********************"

/moderátori bejegyzés: nem társkereső és privát levélből NE IDÉZZ nyilvánosan sose! Köszönöm! Ravenna/
(Ez egy válasz Goldenday üzenetére (2013. 11. 06. szerda 08:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 06. szerda 08:41
Ezen egyáltalán nem is csodálkozom..........Egyetértek Mayaah hozzászólásával !
#9640   2013. 11. 08. péntek 10:17
Sheila Sheila
De,már beszéltünk róla.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 11. 07. csütörtök 21:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 07. csütörtök 21:54
Arra nem vágyik a párod, hogy a fotó(ka)t Ő maga készítse el? Mert ez az opció tán még vonzóbb sok férj számára. Szerintem.
#9639   2013. 11. 07. csütörtök 21:54
Nyúlmedve Nyúlmedve
Arra nem vágyik a párod, hogy a fotó(ka)t Ő maga készítse el? Mert ez az opció tán még vonzóbb sok férj számára. Szerintem.
(Ez egy válasz Sheila üzenetére (2013. 10. 28. hétfő 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 28. hétfő 12:37
Mi kezdök vagyunk még ebben a témában,de mióta más is rendezgeti a puncim,a párom sokkal jóbban kiván,és én is őt.Imádja amikor elmesélem,hogy hogyan dugtak és szopattak meg.Az utolsó alkalomnál,egy fotót is készítettem,ahogy bennem van egy idegen farok.
#9638   2013. 11. 07. csütörtök 21:28
couple30 couple30
Persze akiknek elérhetetlen valami, vagy szűkebb a látókörjük stb. azoknak a kamu jelző a legkönnyebb komment...
(Ez egy válasz berekmeria üzenetére (2013. 11. 07. csütörtök 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 07. csütörtök 20:47
Igen ez így volt nálunk is! kiderült az asszonyomnak túl nagy volt a "szerszámom" mások örülnek ha nagy a pöcsük, nekem plasztikáztatnom kellett, hogy a normális 24 centis legyen. Így sem kicsi, sokat bolondozunk, amikor beveszünk még 1 pasit, aki úgy mondta, neki is 24-es a farka....sok a kamu....
#9637   2013. 11. 07. csütörtök 20:47
berekmeria berekmeria
Igen ez így volt nálunk is! kiderült az asszonyomnak túl nagy volt a "szerszámom" mások örülnek ha nagy a pöcsük, nekem plasztikáztatnom kellett, hogy a normális 24 centis legyen. Így sem kicsi, sokat bolondozunk, amikor beveszünk még 1 pasit, aki úgy mondta, neki is 24-es a farka....sok a kamu....
(Ez egy válasz filefile üzenetére (2013. 11. 06. szerda 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
ez az őszinteség furcsán hangzik, de azt hiszem értem! valami olyannak lettetek birtokasai, amit más csak "sunnyogve" tesz meg, ne gondolj nagy dologra, pl. mikor a pároddal vagy, és elmegy melletted egy "bombázó" neked már nem kell sunnyognod, lopva ránézned, és talán fordítva is így van ez....a szerelem mellett, barátként, akivel meg lehet ezt is osztani és ez baromi jó, mert a barátjára ritkán féltékeny az ember....azért barát, nem?
#9636   2013. 11. 07. csütörtök 07:23
sanyika074 sanyika074
Szombaton buliba megy a párom. Jó lenne ha meg dugná valaki.
#9635   2013. 11. 06. szerda 16:58
bambara69 bambara69
Pontosan.

Ezért bele se szabad menni inkább, tudatosan sem.

Kicsit olyan mint a baráttal közös üzlet.Mindig szopás a vége smile
(Ez egy válasz totókirály üzenetére (2013. 11. 05. kedd 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 18:31
Szia!Érzelmi téren más?Hat évvel ezelőtt volt egy barátnőm és egy barátom,akik a hátam mögött összejöttek.Az számomra maga volt a pokol.Ha ismeretlennel csal meg,mert szerinte nem tőrödtem vele eleget,akkor tán még helyre is jöttek volna a dolgok,de a vége szakítás lett.A barát meg ismerőssé redukálódott le.Nem vagyunk egyformák.
#9634   2013. 11. 06. szerda 10:16
couple30 couple30
Igazad van smile Azmellett hogy imádjuk egymást, pl. Ilyen apróságok is vannak ha látunk egy jobb csajt vagy pasit felhìvjuk ra egymás figyelmét (oda-vissza) és megkérdezzük hogy kellene-e? vagy hogy az jólenne... smile . A feleségem lett a "spanom" is. Nálunk igazából egy a tabu, a baráti körünk.
#9633   2013. 11. 06. szerda 09:39
filefile filefile
(Ez egy válasz couple30 üzenetére (2013. 11. 05. kedd 13:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 13:39
Sziasztok! Először szólnék a témához a pár ffi tagjaként. Pár mondatban nehéz mindent leìrni ide a Nekünk is elég hosszú út vezetett odáig ami a közelmúltban történt meg velünk. Azt tudni kell hogy a feleségem egy visszafogottabb szemérmes tip. csini anyuka smile És én sem vagyok egy túl kicsapongó tip. ffi.... 15.éve együtt vagyunk de csak kb. az utóbbi 2-3 évben kezdett foglalkoztatni a dolog, hogy plusz pasit vegyünk be 3.nak. (Lassan lehetett rávezetni őt, először hallani sem akart róla. Nem erőltettem, csak néha néha bedobtam a témát smile , egy idő után elkezdtünk sex közben is fantáziálni róla és úgy vettem észre olyankor nedvesebb volt és intenzìvebben is élvezett smile Eljutottunk odáig hogy keresgéljünk és vagy 150-200 jelentkezőből végre eggyel összejött! smile . Részletesen az aktust nem ìrnám le, de számomra nagyon izgalmas volt látni a kezdetétől fogva ahogy ketten csókolgatjuk az asszonyt, az ahogy a szájába vette a pasi farkát, szìnte minden póz megvolt, na és persze a szendvicset is élveztük crazya Aki hasonló cipőben jár és még csak hezitál a témával kapcsban, az csak akkor vigye bele az asszonykáját ha mindketten biztosak magukban 100%-osan. ( én is magabiztos voltam) de nem gondoltam hogy elsőre ilyen jól sikerül a party,mindkettőnknek bejött a dolog! Azóta mégerősebb és őszintébb is a kapcsolatunk, örülünk hogy ezt is megtettük vigyor2 Az igaz hogy a nehezen megtalált, megfelelő partner nélkül nem ìgy lenne lehet, akivel mostanában készül a köv tali...

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 9932db
Utolsó üzenet: tegnap 00:36

Hírek

2014. 04. 07. hétfő 12:04
Privát DVD! Újra hazai amatőr csajok! Ezúttal is a szomszéd lány kategóriából… Olyan, akit bármikor megbaszhat bármelyikünk. Tovább a filmhez!!! Vad dugások, perverz hálószobatitkok, sikoltozós kúrások, amatőr gruppen bulik.. Tovább a filmhez!!! Egyszóval újabb magyar lányok, akiket az... Tovább
2014. 04. 03. csütörtök 16:05
Lábimádók, lábfétisiszták, lábra élvezők ide! Fiatal, szeximádó csajok, akik a lábaikkal csodákra képesek. Formás virgácsaikkal, gyűrik, masszírozzák, simogatják a kemény farkakat, és ezzel az őrületbe kergetik a lábfétis imádókat. Persze a szolgáltatás nincs, ingyen, cserébe jól meg is kell dugni... Tovább
2014. 03. 31. hétfő 13:48
Koalíciós gang-bang 2014! - A kampányvideó A választási kampány finisében mindenki mindent bedob. Nincs ez másként a Szex-Orgazmus Párt buzgó aktivistái körében sem, akiknek tartalmas kampány-körútjáról amatőr videó is készült. Hogy nem hallottál még a SZex-Orgazmus Pártól? Ne aggódj,... Tovább
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!