Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13235   2017. 05. 02. kedd 20:52
BundiLiza BundiLiza
eljen eljen eljen Számunkra is ez a lényeg. Annyi különbséggel hogy mi hármasban szexelünk!
Külön, külön, soha!
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 05. 02. kedd 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 11:08
Köszönjük szépen. Megpróbáltam leírni, hogy milyen szeretetteljesen is lehet ezt az életmódot űzni. Nem csak úgy, hogy "egyszerre toljuk és szopatjuk a csajomat, jól megbaszatnám valakivel, szeretem nézni, ha más kúrja, stb." Nekünk ez csak egy különleges szórakozás, de közben ugyanazok a gyengéd, érzékeny emberek maradunk, akik megismerve egymást, (ilyen vágyaktól mentesen), összekötötték az életüket. wave
#13234   2017. 05. 02. kedd 20:13
jo parban jo parban
teged is tenyeszteni kellene, hogy meg több legyen belöled wow3
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 05. 02. kedd 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 19:36
Mily kár,hogy belőletek,emocionálisan és intellektuálisan igazán fejlett emberekből oly kevés van kis hazánkban!!Vagyunk néhányan olyan férfiak,akiket érdemes lenne egy "állásinterjúra" meginvitálni,de nem sok babér terem nekünk,mert belőletek nincsenek klónok! smile
#13233   2017. 05. 02. kedd 20:11
ktina ktina
Klónok nincsenek ,de nagyon hasonlóak vannak smile
Üdv! Ktina
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 05. 02. kedd 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 19:36
Mily kár,hogy belőletek,emocionálisan és intellektuálisan igazán fejlett emberekből oly kevés van kis hazánkban!!Vagyunk néhányan olyan férfiak,akiket érdemes lenne egy "állásinterjúra" meginvitálni,de nem sok babér terem nekünk,mert belőletek nincsenek klónok! smile
#13232   2017. 05. 02. kedd 20:00
sportos33 sportos33
Sziasztok, elég fura kérés lenne de hétvégére szeretnénk párommal egy másik pasit is beszervezni. Elvárások: fontos a normális arc, jo kiállás... és ha nagy a méret az se hátrány... többit üzenetben. Köszönöm
#13231   2017. 05. 02. kedd 19:36
Caracas79 Caracas79
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 05. 02. kedd 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Köszönjük szépen. Megpróbáltam leírni, hogy milyen szeretetteljesen is lehet ezt az életmódot űzni. Nem csak úgy, hogy "egyszerre toljuk és szopatjuk a csajomat, jól megbaszatnám valakivel, szeretem nézni, ha más kúrja, stb." Nekünk ez csak egy különleges szórakozás, de közben ugyanazok a gyengéd, érzékeny emberek maradunk, akik megismerve egymást, (ilyen vágyaktól mentesen), összekötötték az életüket. wave
#13230   2017. 05. 02. kedd 18:28
koviboy koviboy
Valóbab különleges a kapcsolatotok, és ahogy olvasom megvannak a szükséges alapok is. De azért ehhez , mindkettőtőknek az intelligenciaszintjének is magasabb szinten kell lennie, sőt mindhármatoknak. Ez egyébként jól kivehető az irásodból, ahogy beszélsz a párodról a kapcsolatokról és egyáltalán erről az egészről. Még ha azt is allítottad ,nincs "költői vénád"! De nem is azon múlik.
#13229   2017. 05. 02. kedd 11:08
Hotwife Hotwife
(Ez egy válasz vukk101 üzenetére (2017. 05. 02. kedd 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 10:28
Irìgylèsre mèltò a kapcsolatotok! Meg sok boldog èvet kìvànunj!
#13228   2017. 05. 02. kedd 10:28
vukk101 vukk101
Irìgylèsre mèltò a kapcsolatotok! Meg sok boldog èvet kìvànunj!
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 05. 02. kedd 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 09:56
Nincs írói vénám, így túl nagy történetet, megfelelő részletességgel nem is írnék.
Amikor a barátom és én is ráérünk, lebeszéljük a találkát. A férjemmel egyeztetem és addigra elmegy otthonról. A randevú részleteiről nem írnék. Teljesen normál szexről van szó és kis szünettel két menet szokott beleférni. Amikor elment, akkor hívom fel a férjem, hogy várom haza. A nappaliban levetkőzik és a hálóba benézve láthat engem meztelenül széttárt combokkal, csillogó puncival. Mellém fekszik, én megcsókolom és elmondom, mennyire éreztem jól magam. Aztán vagy megkérem, vagy kérés nélkül lecsúszik és kinyalja a maszatos puncimat. Közben beszélek hozzá, hogy mi és hogyan történt, biztatom, hogy nyaljon ki mindent, az utolsó cseppig, hogy mennyire imádom őt. Ilyenkor majdnem mindig elélvezek a nyelvétől. Aztán még egyet vagy kettőt szeretkezünk, ami ilyenkor sokkal vadabb a szokásosnál. Nagyon élvezem, hogy rövid időn belül két férfival is lefekszem, ő pedig megőrül, ha a puncimba más nedvében csúsztathatja a farkát. Hetero, de a punci takarítással, véleménye szerint, mélyebben éli meg a szerelmét, odaadását irántam, de nem utolsó sorban engem is lázba hoz a gondolat, hogy mit művel! Imádjuk egymást. Nem akar részt venni a kalandomban és más nőt sem akar magának. Aztán a következő randiig jókat szeretkezünk napi szinten, amikor nincs akadálya. Nincs féltékenység, soha nem hagynám el. Elégedettek vagyunk mindketten!
#13227   2017. 05. 02. kedd 09:56
Hotwife Hotwife
Nincs írói vénám, így túl nagy történetet, megfelelő részletességgel nem is írnék.
Amikor a barátom és én is ráérünk, lebeszéljük a találkát. A férjemmel egyeztetem és addigra elmegy otthonról. A randevú részleteiről nem írnék. Teljesen normál szexről van szó és kis szünettel két menet szokott beleférni. Amikor elment, akkor hívom fel a férjem, hogy várom haza. A nappaliban levetkőzik és a hálóba benézve láthat engem meztelenül széttárt combokkal, csillogó puncival. Mellém fekszik, én megcsókolom és elmondom, mennyire éreztem jól magam. Aztán vagy megkérem, vagy kérés nélkül lecsúszik és kinyalja a maszatos puncimat. Közben beszélek hozzá, hogy mi és hogyan történt, biztatom, hogy nyaljon ki mindent, az utolsó cseppig, hogy mennyire imádom őt. Ilyenkor majdnem mindig elélvezek a nyelvétől. Aztán még egyet vagy kettőt szeretkezünk, ami ilyenkor sokkal vadabb a szokásosnál. Nagyon élvezem, hogy rövid időn belül két férfival is lefekszem, ő pedig megőrül, ha a puncimba más nedvében csúsztathatja a farkát. Hetero, de a punci takarítással, véleménye szerint, mélyebben éli meg a szerelmét, odaadását irántam, de nem utolsó sorban engem is lázba hoz a gondolat, hogy mit művel! Imádjuk egymást. Nem akar részt venni a kalandomban és más nőt sem akar magának. Aztán a következő randiig jókat szeretkezünk napi szinten, amikor nincs akadálya. Nincs féltékenység, soha nem hagynám el. Elégedettek vagyunk mindketten!
(Ez egy válasz Zola18 üzenetére (2017. 05. 02. kedd 08:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 08:32
Szívesen olvasnák "Hotwife" és" levendula78" legutóbbi kalandot amit átéltettek szeretőtökkel és az otthoni eseményeket.
Kicsit dobjátok fel a fórumot.
#13226   2017. 05. 02. kedd 09:22
koviboy koviboy
Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy mind a ketten dugunk mással aztán megdumáljuk kinek hogyan sikerült vagy esetleg közösen hol ,egyikünk hol másikunk részesülne lehetőségben. Engem nagyon felizgatna pld. ha a csajomat egy másik pasival tolnánk közösen vagy ha végignézné , ahogy megdugok egy másik csajt a szeme láttára./ hátha még be is szállna/
#13225   2017. 05. 02. kedd 08:41
vanvalami07 vanvalami07
Csatlakozom. smile Egy-egy sztorinak szerintem mindenki örülne.
(Ez egy válasz Zola18 üzenetére (2017. 05. 02. kedd 08:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 08:32
Szívesen olvasnák "Hotwife" és" levendula78" legutóbbi kalandot amit átéltettek szeretőtökkel és az otthoni eseményeket.
#13224   2017. 05. 02. kedd 08:32
Zola18 Zola18
#13223   2017. 05. 02. kedd 06:46
AnTa-2014 AnTa-2014
worship
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 05. 02. kedd 06:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 06:09
A cuckold nem a megalázásról szól! Vannak akik úgy csinálják, mert a férfi vagy a nő vagy mindkettő úgy élvezi, de maga a cuckold a mással is dugásról, ha úgy tetszik a felszarvazásról szól. Vagyis nem kell hozzá megalázni, megszégyeníteni senkit. Nálunk ez mindkettőnk örömére csak arról szól, hogy mással is vagyok. A férjem a szeretőm után ugyan kinyalja a puncimat, de mindezt a szerelmes szavaim és biztatásom közepette, élvezve, hogy jól éreztem magam. Én pedig látom és érzem, hogy mennyire imád! Utána pedig hatalmasat szeretkezünk és megbeszéljük, hogy mi történt, ugyanis nélküle, egyedül randizom. Ami a filmeken látható, ebben a műfajban, a bika és a feleség általi degradálás, az nálunk nem működik, nem is tennénk.
#13222   2017. 05. 02. kedd 06:09
Hotwife Hotwife
A cuckold nem a megalázásról szól! Vannak akik úgy csinálják, mert a férfi vagy a nő vagy mindkettő úgy élvezi, de maga a cuckold a mással is dugásról, ha úgy tetszik a felszarvazásról szól. Vagyis nem kell hozzá megalázni, megszégyeníteni senkit. Nálunk ez mindkettőnk örömére csak arról szól, hogy mással is vagyok. A férjem a szeretőm után ugyan kinyalja a puncimat, de mindezt a szerelmes szavaim és biztatásom közepette, élvezve, hogy jól éreztem magam. Én pedig látom és érzem, hogy mennyire imád! Utána pedig hatalmasat szeretkezünk és megbeszéljük, hogy mi történt, ugyanis nélküle, egyedül randizom. Ami a filmeken látható, ebben a műfajban, a bika és a feleség általi degradálás, az nálunk nem működik, nem is tennénk.
(Ez egy válasz muddy üzenetére (2017. 05. 01. hétfő 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 01. hétfő 12:26
Ez már nem a cuckold kategória? Ha jól tudom, a cuckoldban az élvezet központja a férfi "teljes megalázása".
Nálunk párom például azt élvezi, hogy miután tudom, hogy megdugták, dühös vagyok rá, és ezért nagyon keményen el kell kapnom. Élvezi, hogy egy kicsit felbaszhatja az agyam. Én pedig élvezem, hogy más is akarja, más is megdughatja, ha épp kedve van hozzá, és élvezem, hogy élvezi.
#13221   2017. 05. 01. hétfő 17:27
levendula78 levendula78
Nem szoktam ezen sokat tépelődni... smile Ő válaszotta, hát megkapja. Amikor van hozzá kedve akkor is, és néha, amikor nincs, olyankor is. smile
(Ez egy válasz muddy üzenetére (2017. 05. 01. hétfő 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 01. hétfő 12:26
Ez már nem a cuckold kategória? Ha jól tudom, a cuckoldban az élvezet központja a férfi "teljes megalázása".
Nálunk párom például azt élvezi, hogy miután tudom, hogy megdugták, dühös vagyok rá, és ezért nagyon keményen el kell kapnom. Élvezi, hogy egy kicsit felbaszhatja az agyam. Én pedig élvezem, hogy más is akarja, más is megdughatja, ha épp kedve van hozzá, és élvezem, hogy élvezi.
#13220   2017. 05. 01. hétfő 12:26
muddy muddy
(Ez egy válasz levendula78 üzenetére (2017. 04. 30. vasárnap 08:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 30. vasárnap 08:15
Nálunk például nincs egyenjogúság. A párom elfogadta ezt, sőt tulajddonképpen ő kezdeményezte. Néha makacskodik, olyankor faszbilincset kap. Ha bárkivel elmegyek, ő köteles utána tistára nyalni annak az úrnak a nedvétől. Ez az ő ajándéka. Kap még ást is, de nem ez volt a téma. smile
#13219   2017. 04. 30. vasárnap 08:21
Hotwife Hotwife
Nálunk is a férjem vetette fel, hogy ő ne dughasson mással! Élvezi, hogy nincs egyenjogúság. Ős is kinyal, ha mással randiztam, de ez nem kötelesség. Élvezi, és én is! kacsint
(Ez egy válasz levendula78 üzenetére (2017. 04. 30. vasárnap 08:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 30. vasárnap 08:15
Nálunk például nincs egyenjogúság. A párom elfogadta ezt, sőt tulajddonképpen ő kezdeményezte. Néha makacskodik, olyankor faszbilincset kap. Ha bárkivel elmegyek, ő köteles utána tistára nyalni annak az úrnak a nedvétől. Ez az ő ajándéka. Kap még ást is, de nem ez volt a téma. smile
#13218   2017. 04. 30. vasárnap 08:15
levendula78 levendula78
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 04. 30. vasárnap 00:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 30. vasárnap 00:56
Én csak a saját helyzetünket tudom elmondani, de mindenki más és más.
Nálunk a párom, ha szeretne lehetne lánnyal, nővel. (a mi esetünkben nélkülem), de a kezdetek kezdetén azt mondta, hogy neki nem kell. Neki elég izgalmat és boldogságot ad, ha egy másik pasival dugnak meg ő is élvezi és boldog, mert boldognak lát.
A topic címe nem utal a felállásra, ezért szerintem ez egy pasi egy nő, amit inkább jelentene. Ha szeretne "szabad kezet" kapna. Nincsen rá igénye.
Szerintem egyébként egy nőnek is el kell fogadnia, hogy ha a pasi szeretne mással is lenni, mint ahogyan ezt teszik a pasik és örömüket lelik bennük.
#13217   2017. 04. 30. vasárnap 04:55
jani27 jani27
Ugyanez a szitu nálunk is Nati, én is megtehetném, de minek mikor egy csodálatos kedvesem van.
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 04. 30. vasárnap 00:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 30. vasárnap 00:56
Én csak a saját helyzetünket tudom elmondani, de mindenki más és más.
Nálunk a párom, ha szeretne lehetne lánnyal, nővel. (a mi esetünkben nélkülem), de a kezdetek kezdetén azt mondta, hogy neki nem kell. Neki elég izgalmat és boldogságot ad, ha egy másik pasival dugnak meg ő is élvezi és boldog, mert boldognak lát.
A topic címe nem utal a felállásra, ezért szerintem ez egy pasi egy nő, amit inkább jelentene. Ha szeretne "szabad kezet" kapna. Nincsen rá igénye.
Szerintem egyébként egy nőnek is el kell fogadnia, hogy ha a pasi szeretne mással is lenni, mint ahogyan ezt teszik a pasik és örömüket lelik bennük.
#13216   2017. 04. 30. vasárnap 01:01
40 eves ferj 40 eves ferj
Csak idezek a topic/tema leirasabol/cimebol " irj ha bizonytalan vagy vagy ha vagysz ra" ...talan jol ertelmeztem. Nem tudom.

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 13515db
Utolsó üzenet: ma 19:40

Hírek

2017. 06. 20. kedd 17:38
A komoly üzletasszony is azt akarja Ki hinné, hogy ezek a magánéletben decens feleségek, akik komoly pozíciót töltenek be az üzleti életben arra vágynak, hogy végre ne ők legyenek az erősek, ők mondják meg, hogy mi legyen? Akik beöltöznek nővérke ruhába, és gátlástalanul leszopják az... Tovább
2017. 06. 16. péntek 17:01
A főnöknő munkaidőn kívül sem nyugszik! Sexylady erősen indította az évet! Januárban, februárban és márciusban is a dobogó egy-egy foka az övé lett. A díjátadón bemutatta, hogy miért is ő az egyik legkeményebb főnöknő, és miért sikerült ezzel a sorozatával dobogóra kerülnie. Számára nem... Tovább
2017. 06. 01. csütörtök 12:19
Csajok a csúcson! Hajrá! Itt az ideje egy jó kis kinti témának! Természetesen ha a csajok a "csúcsra" többféle módon is eljutnak, annak nem vagyunk ellenére. De a verseny témája konkrétan arra vonatkozik, hogy keressetek valami "csúcsnak" minősülő helyszínt,... Tovább

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!