Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12292   2016. 05. 26. csütörtök 23:25
X Törölt felhasználó (1350152)
Ennyi! smile
(Ez egy válasz Kisvomen üzenetére (2016. 05. 26. csütörtök 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 26. csütörtök 14:37
Sziasztok kicsit hozzá szólok én is engem is izgat ha más dugja a feleségemet,köszönöm az itt található egyik gg-s tagnak hogy tegnap sikerült a nejemet teljesen kielégitenie.Nem kellett hozzá más csak egy telefon és egy személyes találkozás.
#12291   2016. 05. 26. csütörtök 16:12
mákszem mákszem
Igazatok van, így kell csinálni.
Mi is gyakoroljuk eme műfajt, 2 hetente állandó partnerrel.

üdv!
(Ez egy válasz Kisvomen üzenetére (2016. 05. 26. csütörtök 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 26. csütörtök 14:37
Sziasztok kicsit hozzá szólok én is engem is izgat ha más dugja a feleségemet,köszönöm az itt található egyik gg-s tagnak hogy tegnap sikerült a nejemet teljesen kielégitenie.Nem kellett hozzá más csak egy telefon és egy személyes találkozás.
#12290   2016. 05. 26. csütörtök 14:37
Kisvomen Kisvomen
#12289   2016. 05. 26. csütörtök 08:26
AVasálarcos AVasálarcos
Biztos igazad van azzal, hogy ez sok embernél okozhat frusztrációt. Tag vagyok egy 3 betűs nemzetközi oldalon, ami fizetős, és ott még csak jó tapasztalatom volt. De annak a minimumnak, amit az emberek mások irányába tanúsítanak, nem kéne függetlennek lennie attól, hogy mennyire használható egy oldal? Ettől nem érzem magam megkeseredettnek, csak sajnálom, ha sok olyan ember van, akinek ez nem evidens.
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2016. 05. 26. csütörtök 04:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 26. csütörtök 04:19
Pedig pont leírtad a lényeget az arányokkal.
Mivel nem jut minden szóló pasinak pár,így mindig lesznek megkeseredett és az emberi minimumot hangoztató tagok.
#12288   2016. 05. 26. csütörtök 04:19
csak együtt csak együtt
Pedig pont leírtad a lényeget az arányokkal.
Mivel nem jut minden szóló pasinak pár,így mindig lesznek megkeseredett és az emberi minimumot hangoztató tagok.
(Ez egy válasz AVasálarcos üzenetére (2016. 05. 26. csütörtök 01:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 26. csütörtök 01:12
Mondjuk ez szerintem nem igaz. Pont ugyanannyira lehetnek feltételei egy szóló pasinak, mint bárki másnak. Miért veszíthetne többet egy pár? Nem darabszámra megy ez. Sokan hiszik azt, hogy egy szóló pasinak nem jár ugyanaz az emberi minimum.
A másik meg az, hogy van itt kb. 2000 pár, és 20.000 pasi. Ilyen túlkínálat mellett, ha egy pár soha nem talál pasit, az már lehet, nem csak a pasikkal van gond! Ha meg sok ilyen van, a jelentkezők görgetnek tovább. Aztán már azt sem.
#12287   2016. 05. 26. csütörtök 01:12
AVasálarcos AVasálarcos
Mondjuk ez szerintem nem igaz. Pont ugyanannyira lehetnek feltételei egy szóló pasinak, mint bárki másnak. Miért veszíthetne többet egy pár? Nem darabszámra megy ez. Sokan hiszik azt, hogy egy szóló pasinak nem jár ugyanaz az emberi minimum.
A másik meg az, hogy van itt kb. 2000 pár, és 20.000 pasi. Ilyen túlkínálat mellett, ha egy pár soha nem talál pasit, az már lehet, nem csak a pasikkal van gond! Ha meg sok ilyen van, a jelentkezők görgetnek tovább. Aztán már azt sem.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2016. 05. 25. szerda 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 25. szerda 23:28
Tényleg kár lovagolni a dolgon. A feltételeket mindig a keresgélő pár szabja meg. Ha ez nem tetszik a jelentkezőknek, akkor görgessenek arrébb.
Egy keresgélő párnak több vesztenivalója van, mint egy szóló valakinek. Na meg náluk van a punci nyes
#12286   2016. 05. 25. szerda 23:28
Nyúlmedve Nyúlmedve
Tényleg kár lovagolni a dolgon. A feltételeket mindig a keresgélő pár szabja meg. Ha ez nem tetszik a jelentkezőknek, akkor görgessenek arrébb.
Egy keresgélő párnak több vesztenivalója van, mint egy szóló valakinek. Na meg náluk van a punci nyes
(Ez egy válasz huncutkislany üzenetére (2016. 05. 24. kedd 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 24. kedd 20:24
A feltételeit mindenki maga szabja meg! Mi döntjük el kit engedünk az intim szféránkba! Aki nem fele meg az kiesett és ennyi! Kár ezen lovagolni, ezek a mi feltételeink nem a tied!
Ha kamerázáskor nem veszed észre hogy nem online beszélgetsz akkor gond van! smile
#12285   2016. 05. 25. szerda 22:02
Ha már kialakul valami természetes... de addig nem gondoljuk, hogy engednünk kellene betekintést az életünkbe. Természetesen -ezt írtam is- hogy adunk tel.számot. Tudnak velünk (mindkettőnkkel) beszélni. Viberen is írni/képet cserélni. Ha tovább lépünk, akkor -ha már a hálószobánkat megosztjuk- miért ne adnánk ki a face elérhetőségünket.
Nem értitek a lényeget. Nem azzal van a baj, ha valaki be akar jelölni, vagy ott akar írni... tegye. Csak ahhoz legyen előbb ismeretség.
(Ez egy válasz Timcsi80 üzenetére (2016. 05. 25. szerda 17:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 25. szerda 17:33
Sziasztok!
Én/Mi, van hogy ismerősnek jelöljük a lehetséges partnert, ott egyszerűbb és gyorsabb a kommunikáció, nem feltétlenül az érdekel hol kivel mikor nyaralt és hogy vannak-e közös ismerőseink...
Az egyik szexpartnerünkkel is hol ott, hol viberen beszélgetünk, minket nem zavar ez a téma, ha a másik felet zavarná, akkor azt tiszteletben tartjuk, tartom...
#12284   2016. 05. 25. szerda 17:33
Timcsi80 Timcsi80
Sziasztok!
Én/Mi, van hogy ismerősnek jelöljük a lehetséges partnert, ott egyszerűbb és gyorsabb a kommunikáció, nem feltétlenül az érdekel hol kivel mikor nyaralt és hogy vannak-e közös ismerőseink...
Az egyik szexpartnerünkkel is hol ott, hol viberen beszélgetünk, minket nem zavar ez a téma, ha a másik felet zavarná, akkor azt tiszteletben tartjuk, tartom...
#12283   2016. 05. 25. szerda 14:17
káró káró
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 25. szerda 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 05. 25. szerda 10:52
Én annyit tudok, mikor szóló pasiként kerestem párokat, akkor sem és most sem (párként) nem sokat vacakoltam/tunk. Egy-két levél és számcsere. Engem/minket nem érdekel/t, hogy hol nyaralt, mi a munkája, kik az ismerősei. Találka, beszélgetés... és vagy volt folytatás, vagy nem. Van egy privát élete mindenkinek, ahová senkit nem köteles beengedni. És ezt mindenki hagy döntse el maga.
De egyébként tényleg igaza van egy előttem szólónak. Nagyon elkanyarodtunk a témától. Inkább olvassunk-írjunk jó sztorikat, hogy mi történt az ágyban (vagy bárhol máshol) smile
#12282   2016. 05. 25. szerda 10:52
Én annyit tudok, mikor szóló pasiként kerestem párokat, akkor sem és most sem (párként) nem sokat vacakoltam/tunk. Egy-két levél és számcsere. Engem/minket nem érdekel/t, hogy hol nyaralt, mi a munkája, kik az ismerősei. Találka, beszélgetés... és vagy volt folytatás, vagy nem. Van egy privát élete mindenkinek, ahová senkit nem köteles beengedni. És ezt mindenki hagy döntse el maga.
De egyébként tényleg igaza van egy előttem szólónak. Nagyon elkanyarodtunk a témától. Inkább olvassunk-írjunk jó sztorikat, hogy mi történt az ágyban (vagy bárhol máshol) smile
#12281   2016. 05. 25. szerda 09:40
Nata0444 Nata0444
Ezt a titkot mond a pasiknak is el smile
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2016. 05. 25. szerda 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 25. szerda 09:33
jó hogy van FB meg skype van mire fogni.
aki talizni akar nem kifogásokat keres.
nekünk elég volt képen megfeleltünk egymásnak telefon megbeszéltük és tali még aznap nem kell tulragozni mindent
#12280   2016. 05. 25. szerda 09:33
monilaci monilaci
jó hogy van FB meg skype van mire fogni.
aki talizni akar nem kifogásokat keres.
nekünk elég volt képen megfeleltünk egymásnak telefon megbeszéltük és tali még aznap nem kell tulragozni mindent
#12279   2016. 05. 24. kedd 21:03
portas71 portas71
Sziasztok!
Kicsit elkanyarodott mindenki a témától nem? Miért fikázik az akit egy pár nem enged be az ágyába? Mire fel?!? Nem felel meg és kész!!
Inább 'jó sztorikat' kellene it megosztani-olvasgatni. Neeeem?!?
Arról, hogy IZGAT HA MEGDUGJÁK A FELESÉGEMET.
Üdv mindenkinek! smile

/moderátori bejegyzés: nem sztorikat kell itt megosztani, van fórum ami "erről szólhat". Itt a fórum témájáról kellene beszélni, pro- kontra érvekkel akár....
#12278   2016. 05. 24. kedd 20:24
huncutkislany huncutkislany
A feltételeit mindenki maga szabja meg! Mi döntjük el kit engedünk az intim szféránkba! Aki nem fele meg az kiesett és ennyi! Kár ezen lovagolni, ezek a mi feltételeink nem a tied!
Ha kamerázáskor nem veszed észre hogy nem online beszélgetsz akkor gond van! smile
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 05. 24. kedd 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 24. kedd 18:59
"Nem haverokat akarunk itt szerezni! Senki ne kérjen FB kapcsolatot mert nem arról van itt szó!
Se telefon számot vagy címet..."
- pedig pont ez a haverkodás szerű. E-mail-ezgessen egy akármilyen címre? Videóhívás telefonon? Számotokra elvárás, hogy mindenkinek 4G képes telefonja legyen és rendelkezzen Mobil Net-tel? Mert ez jön le. Van nem egy ismerősöm, akik jól néznek ki, még férfi szemmel is, jó autóval járnak, van házuk, fiatalok, és egy régi nyomkodós telefonjuk van.
Arra gondolsz, hogy FB adatlappal, telefonszámmal, címmel vissza lehet élni? Igazad van! De akiknek ilyen feltételt támasztasz, ők mit fognak gondolni rólatok?
Ezért zsákutca ez az egész.
A videó chat is tele van kamussal. Szépen megy a képernyő rögzítő, ők beadnak egy végtelenített, vagy lopott felvételt, a sok beizgult meg észre sem veszi, és valós dolgokat mutat. Aztán persze kerül ki a felvétel bizonyos oldalakra.
Neten, telefonon, e-mail-ben folytatott bármi ilyen tevékenységben ott a rizikó. Szemtől szemben pedig a legkevesebb. Swinger, szórakozóhely.
#12277   2016. 05. 24. kedd 19:39
jani27 jani27
Mindenkinek igaza van smile
#12276   2016. 05. 24. kedd 19:31
Azt gondoljuk, lehet chat, meg akármi. Egy-két levélváltás után, számcsere. Ha ez valakinek nem elég, hogy beszél mindkettőnkel, sajnálom. A többi pedig a személyes találkozón dől el. Lehetsz jó fej a skypon, ha találkozásnál kiderül, hogy a kémia nem működik. Találkoztunk egy-két sráccal, akik szimpatikusnak tűntek... a személyes találkozón, meg látszott, hogy igénytelen. Rossz fogak, stb, cigaretta szag, de sorolhatnám, az ezer éves fotókkal amivel regisztrált és mutogatja magát...
Tehát bárki bármit mondhat, minden face to face dől el.
A facere vissza térve. Nem az a baj, hogy vissza élne vele, hanem semmi köze egy 'idegennek' a privát életünkhöz. Persze ha túl jutunk egy ponton, az más... de addig el kell jutni. Ha valakivel mégsem jönne össze a 'történet' nem szerencsés dolog, hogy mindent tud rólunk... sok kretén ember van, nem hiányzik a kavarás. -Ennyi
#12275   2016. 05. 24. kedd 18:59
dako84 dako84
"Nem haverokat akarunk itt szerezni! Senki ne kérjen FB kapcsolatot mert nem arról van itt szó!
Se telefon számot vagy címet..."
- pedig pont ez a haverkodás szerű. E-mail-ezgessen egy akármilyen címre? Videóhívás telefonon? Számotokra elvárás, hogy mindenkinek 4G képes telefonja legyen és rendelkezzen Mobil Net-tel? Mert ez jön le. Van nem egy ismerősöm, akik jól néznek ki, még férfi szemmel is, jó autóval járnak, van házuk, fiatalok, és egy régi nyomkodós telefonjuk van.
Arra gondolsz, hogy FB adatlappal, telefonszámmal, címmel vissza lehet élni? Igazad van! De akiknek ilyen feltételt támasztasz, ők mit fognak gondolni rólatok?
Ezért zsákutca ez az egész.
A videó chat is tele van kamussal. Szépen megy a képernyő rögzítő, ők beadnak egy végtelenített, vagy lopott felvételt, a sok beizgult meg észre sem veszi, és valós dolgokat mutat. Aztán persze kerül ki a felvétel bizonyos oldalakra.
Neten, telefonon, e-mail-ben folytatott bármi ilyen tevékenységben ott a rizikó. Szemtől szemben pedig a legkevesebb. Swinger, szórakozóhely.
(Ez egy válasz huncutkislany üzenetére (2016. 05. 24. kedd 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 24. kedd 17:49
Nem haverokat akarunk itt szerezni! Senki ne kérjen FB kapcsolatot mert nem arról van itt szó!
Se telefon számot vagy címet...
Nem is értem hogy gondolják?!
Kamerás beszélgetés sok mindent tisztáz! Mai mobilok mind kamerásak.
Aki nem akar annak viszlát!
Ennyi és kész!
#12274   2016. 05. 24. kedd 18:32
jani27 jani27
Mi hosszú tàvra is keresünk, FB-nk nincs. Sajna sok a kamus, kèr képet, beszélünk telon, majd talàlkozó véletlenül sehogy se akar összejönni. Vagy csak egy alkalmat gondolt. És csodàlkoznak egyesek, hogy egy idő utàn vagy nem keresnek újabb lehetősèget, vagy sokkal óvatosabban.
#12273   2016. 05. 24. kedd 17:49
huncutkislany huncutkislany
Nem haverokat akarunk itt szerezni! Senki ne kérjen FB kapcsolatot mert nem arról van itt szó!
Se telefon számot vagy címet...
Nem is értem hogy gondolják?!
Kamerás beszélgetés sok mindent tisztáz! Mai mobilok mind kamerásak.
Aki nem akar annak viszlát!
Ennyi és kész!

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 12572db
Utolsó üzenet: tegnap 22:44

Hírek

2016. 09. 26. hétfő 14:51
Cumswingers - Több mint baráti házaspárok Házaspárok, akik számára a barátság nem áll meg a közös nyaralásban, névnapozásban, és ünnepekben. Ők többet akarnak egymástól. Erotikát! Szexet! Nagy keféléseket négyesben, és a párcserétől sem riadnak vissza. Sőt! Imádják nézni, hogy más... Tovább
2016. 09. 21. szerda 15:51
Omg! Black man fucked my daughter 5 A lányom egy nagy ribanc! Úristen! A kicsikém egy hatalmas feka karjaiban. Nehéz egy apának megbarátkozni a gondolattal, hogy egyszer az ő lányát is rendesen gerincre vágják. Szemükben ők sosem szopnak az élvezettől átszellemülve vadul egy faszt, el sem... Tovább
2016. 09. 05. hétfő 10:50
Tiniszex A tinilányok egyszerűen annyira falánkak, hogy nincs is arra szó. Reggeltől estig csak a szexen jár az eszük, sőt, még álmukban is nedves a puncikájuk! Nem is csoda, ha betöltve a 18-at huncut kalandok után kajtatnak. Csilla például próbára teszi magát egy... Tovább
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!