Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10624   2015. 01. 09. péntek 07:06
picipuni picipuni
én pedig picipuni férja vagyok, és teljesen igazat adok neked, nagyon nagyon izgato dolog
(Ez egy válasz bula2 üzenetére (2015. 01. 07. szerda 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 07. szerda 14:09
bula2 férje vagyok... semmi nem izgat jobban , mintha látok egy jó nagy faszt páromban....
ha lehet -még játszom is a zacsival közben....
#10623   2015. 01. 08. csütörtök 08:05
X Törölt felhasználó (125544) VIP
Igazad van!
(Ez egy válasz bula2 üzenetére (2015. 01. 07. szerda 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 07. szerda 14:09
bula2 férje vagyok... semmi nem izgat jobban , mintha látok egy jó nagy faszt páromban....
#10622   2015. 01. 08. csütörtök 02:37
timieskrisz timieskrisz
Én nem hagytam volna ott,de így meg ,hogy kivan miattad az egyértelmű jele hogy fontos voltál neki.Engem nagyon izgatna ha a csajom kurválkodna néha.
(Ez egy válasz stephanek üzenetére (2015. 01. 07. szerda 01:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 07. szerda 01:51
Egy újabb sztory a témához - a sajátom... A párommal úgy jöttem össze hogy nem tudtam mit csinál. Titkárnőként dolgozik egy igen jó helyen két éve (én másfél éve ismertem meg). Az én mérnöki fizetésemnél jóval többet keres. Ott lett furcsa először a dolog hogy egyszer váratlanul mentem érte a munkahelyére, és útközben hazafelé kiderült hogy nincs rajta bugyi. Persze faggatás, miegymás, szép lassan kiderült hogy a pénzes munkát úgy kapta meg ha lefekszik a főnökével. Megdöbbentő volt számomra, pláne miután elmondta hogy gyakorlatilag már az állásinterjún kiderült hogy miből áll a munkaköre, és ő belement. Nagyon bele voltam zúgva, ezért egyszerűen nem tudtam szakítani vele. Ezután jött a többi. Elmondta hogy a már főiskolán is egy-két vizsgán úgy ment át hogy lefeküdt a tanárral és a sofőrsulija árát is szexel pótolta ki. Majd az is kiderült hogy az albérletért amiben lakott a megismerkedésünkkor ugyancsak részben a testével fizetett. Akkor amikor én az első csókért küzdöttem, őt a főnöke és a főbérlője is dugta... Szakítottam vele. Kb három hónapja voltunk külön amikor az egyik barátnőjétől hallottam hogy még mindig nagyon maga alatt van miattam. Úgy éreztem hogy ha ennyi idő után még mindig hiányzom neki akkor talán mégis komolyan gondolta a dolgot velem kapcsolatban. Úgy intéztem hogy "véletlenül" találkozzunk. Két órát beszélgettünk. Végül újra randizni kezdtünk. Az volt a fura hogy ezúttal már tudtam mit csinál. Nagyon fura volt újból ágyba bújni vele. Utána szóbahoztam a dolgot, de tulajdonképpen nem nagyon volt miről beszélgetni. Mit tehettem volna? Újra szakítok vele? Akkor minek kezdtem újra randizni vele? Ma is ugyanott dolgozik, egy darabig próbáltam lebeszélni róla, de teltek a hetek, és végül megállapodtunk abban hogy ezt rá bízom. Egyszer beszélgetett egy barátnőjével (ez a barátnője nem tud a dolgairól) aki valami méregdrága cipőt kapott a pasijától mire a párom megkérdezte hogy "Úristen, kivel kell lefeküdnöm egy ilyen cipőért?". Szöget ütött a fejembe a hangsúly ahogy mondta, és később rákérdeztem hogy tényleg lefeküdne-e valakivel egy pár olyan cipőért. Válasz: "Mi az hogy!"... Hát ilyen ő. Sosem hittem volna magamról, de tulajdonképpen felizgat az hogy ilyen...
#10621   2015. 01. 07. szerda 14:09
bula2 bula2
#10620   2015. 01. 07. szerda 11:12
papi71 papi71
Bocsájts meg nekem, de ha elfogadsz egy tanácsot, azt csinálsz amit akarsz! De komolyabbra fordítva a szót, szerintem felejsd el a csajt sürgősen! Egy ilyen emberre nem támaszkodhatsz soha! Ha bajban leszel, az ilyen kailberű lányok támasz helyett, azonnal hátat fordítanak Neked és úgy felejtenek el, hogy beleőrülsz a fájdalomba.
(Ez egy válasz stephanek üzenetére (2015. 01. 07. szerda 01:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 07. szerda 01:51
Egy újabb sztory a témához - a sajátom... A párommal úgy jöttem össze hogy nem tudtam mit csinál. Titkárnőként dolgozik egy igen jó helyen két éve (én másfél éve ismertem meg). Az én mérnöki fizetésemnél jóval többet keres. Ott lett furcsa először a dolog hogy egyszer váratlanul mentem érte a munkahelyére, és útközben hazafelé kiderült hogy nincs rajta bugyi. Persze faggatás, miegymás, szép lassan kiderült hogy a pénzes munkát úgy kapta meg ha lefekszik a főnökével. Megdöbbentő volt számomra, pláne miután elmondta hogy gyakorlatilag már az állásinterjún kiderült hogy miből áll a munkaköre, és ő belement. Nagyon bele voltam zúgva, ezért egyszerűen nem tudtam szakítani vele. Ezután jött a többi. Elmondta hogy a már főiskolán is egy-két vizsgán úgy ment át hogy lefeküdt a tanárral és a sofőrsulija árát is szexel pótolta ki. Majd az is kiderült hogy az albérletért amiben lakott a megismerkedésünkkor ugyancsak részben a testével fizetett. Akkor amikor én az első csókért küzdöttem, őt a főnöke és a főbérlője is dugta... Szakítottam vele. Kb három hónapja voltunk külön amikor az egyik barátnőjétől hallottam hogy még mindig nagyon maga alatt van miattam. Úgy éreztem hogy ha ennyi idő után még mindig hiányzom neki akkor talán mégis komolyan gondolta a dolgot velem kapcsolatban. Úgy intéztem hogy "véletlenül" találkozzunk. Két órát beszélgettünk. Végül újra randizni kezdtünk. Az volt a fura hogy ezúttal már tudtam mit csinál. Nagyon fura volt újból ágyba bújni vele. Utána szóbahoztam a dolgot, de tulajdonképpen nem nagyon volt miről beszélgetni. Mit tehettem volna? Újra szakítok vele? Akkor minek kezdtem újra randizni vele? Ma is ugyanott dolgozik, egy darabig próbáltam lebeszélni róla, de teltek a hetek, és végül megállapodtunk abban hogy ezt rá bízom. Egyszer beszélgetett egy barátnőjével (ez a barátnője nem tud a dolgairól) aki valami méregdrága cipőt kapott a pasijától mire a párom megkérdezte hogy "Úristen, kivel kell lefeküdnöm egy ilyen cipőért?". Szöget ütött a fejembe a hangsúly ahogy mondta, és később rákérdeztem hogy tényleg lefeküdne-e valakivel egy pár olyan cipőért. Válasz: "Mi az hogy!"... Hát ilyen ő. Sosem hittem volna magamról, de tulajdonképpen felizgat az hogy ilyen...
#10619   2015. 01. 07. szerda 08:06
greatom greatom
Ez semmi... az anyósomék szembe szomszédja ismert egy nőt, aki a helyközi Volán bérletet is így vásárolta. Hó elején, amikor bérletváltás volt, megkérdezte a buszsofőrt, hogy fizethet-e átutalással, vagy PayPass-el, mert nics nála pénz. Mivel a sofőr egyiket sem tudta elfogadni, így megegyeztek, hogy fizet természetben. Úgy is lett, mire Gönyüről Győrbe ért a busz, meg is volt a tranzakció. A hajnali járaton úgyis sötét van, a melósok még alszanak, senki nem látott semmit... bár néha volt pár fura manővere a busznak. A dolog végeztével még kortyolt egy jókorát a termoszban magával vitt kávéból, és csillogó szemmel szállt le. Az a nap is jól indult.
#10618   2015. 01. 07. szerda 01:51
stephanek stephanek
#10617   2015. 01. 04. vasárnap 23:03
papi71 papi71
Köszönöm, hogy nem írtam le fölöslegesen a történetet és véleményt is alkottál. A történetünk évekig tartott és teljesen ledöbbentett a szakítás/szétköltözés híre. Nem mai gyerekekről van szó és nem is kőbaltás bunkókról, sőt... Több gyerekük is van, a legkisebb is 16 éves. A Hölgy igazán szerencsés alkat, mert rendkívül jól tartja magát. Már-már rokonihoz hasonlítható jó barátság alakult ki közöttünk, ezért tényeg nagyon aggódtam értük. Azt nem tudom, hogy a legutóbbi únszolásomnak köszönhető-e, vagy sem, de tök mindegy. A napokban beszéltünk a férjjel és újból együtt vannak. Kérdeztem: "remélem alkalmazod a gyógy szex kúrát és ki sem bújtok az ágyból?" A válasz: "igen!" Ha az az ára, hogy többet nem találkozhatunk, akkor azt mondom: "ilyen áldozatra bármikor készen állok!"
(Ez egy válasz cickafark üzenetére (2015. 01. 04. vasárnap 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 04. vasárnap 19:56
Papi71 egyetertek sajnos nagyon sokan nem tudjak milyen jatek ez
confused
#10616   2015. 01. 04. vasárnap 21:31
monaemre monaemre
Előre meg kell beszelni mindent !
#10615   2015. 01. 04. vasárnap 20:07
cickafark cickafark
Sajnos felelotlenul vagy rossz idoben mennek bele vagy akar bosszubol csinaljak ezeket a jatekokat igen bizony jol meg kell gondoln.igaz lehet jo is de meg milyen jo de csak akkor ha eszt akarja mind 2 fel mert kulomben igen nehez arat fizetunk ezert
#10614   2015. 01. 04. vasárnap 19:56
cickafark cickafark
Papi71 egyetertek sajnos nagyon sokan nem tudjak milyen jatek ez
confused
#10613   2015. 01. 04. vasárnap 19:09
Kényeztető masszőr Kényeztető masszőr
wave
#10612   2015. 01. 02. péntek 13:11
X Törölt felhasználó (932365)
Az élet szép. De nem vagyunk egyformák, ki ebben- ki abban, ügyesebb, jobb,tapasztaltabb. Miért-ne? adjuk meg azt a párunknak amit egyedül nehezebben vagy nem tudunk elő idézni..... Akkor is ha ezt ö nem kéri nyíltan. finom De a történet után azt látjuk pozitívan hat a párunk-önmagunk lelkivilágára beka2 . Sajnos az idő mindenkit változtat, nekünk is vele kell változni ejnye1
#10611   2015. 01. 02. péntek 12:33
alezredes1 alezredes1
Jó, hát ez is egy válasz, ......
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 01. 02. péntek 09:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804968)
2015. 01. 02. péntek 09:50
Miért? inkább miért ne!?
#10610   2015. 01. 02. péntek 09:50
X Törölt felhasználó (804968)
Miért? inkább miért ne!?
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2015. 01. 01. csütörtök 16:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 01. csütörtök 16:54
Boldog Új Évet Mindenkinek.
Csak technikailag érdekel, miért kívánsz neki ilyet ? Van 4 hozzászólása, 4 hónapja van itt, mit tett, amit mi esetleg nem tudhatunk ?
#10609   2015. 01. 01. csütörtök 23:11
Zsoltkó Zsoltkó
Én azt mondom, hogy a hölgy csak bosszúból mondta azt a férjének, hogy neki ez nem is volt jó. Nálunk is hasonló volt egy korábbi kapcsolatunkban a helyzet: a párom határtalanul élvezte, erre több jel is utalt, de ha kérdeztem, azt állította, hogy csak miattam teszi. Amikor meg külön mentünk, a fejemhez vágta...A nők közül sokam még maguk előtt is szégyellik, hogy élvezték a helyzetet. A Te szitudban mindenképpen különmentek volna egyszer. Akár van hármas, akár nincs. Szerintem.
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2014. 12. 30. kedd 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 30. kedd 14:18
Szóval veszélyes üzem ez! Hiába tűnt nagyon jónak minden. Tényleg nagyon megadtuk a módját a férjjel. Minden kis apró részletre figyeltünk. Abszolút a Hölgy kedvét lestük minden pillanatban. Neki belül ez még sem felelt meg és ezt felém sosem jelezte. Pedig amikor a férj fürdött, kiváncsi voltam a benne lévő érzésre ezzel kapcsolatban és többször mondta, hogy ez Neki rendkívül izgató, a következő találkozónk előtt már napokkal folyamatosan csak én járok az eszébe, hogy milyen eszement jó velem és természetesen a férjével és naponta többször spontán benedvesedik... Nagyon jól érzi velünk magát. Egy szóval sem elítette, hogy valahogy kopjak le, mert ez neki ciki és csak a férje kedvéért teszi, amit tesz. Becsület szavamra, azonnal leléptem volna, ha szól. Fel sem merült bennem, hogy sunyi módon elkérjem a férje háta mögött a telefonszámát és Ő sem kérte az enyémet. Minden kultúráltnak tűnt... eddig. Ezért csak óvatosan Kedves Mindenki! Nagyon érzékeny jég ez a "testi-lelki harmónia". Jövőre sok jó szexet és egészségben, valmint eredéményekben gazdag újávet kívánok Mindenkinek!
#10608   2015. 01. 01. csütörtök 21:31
jo parban jo parban
engem is izgatna, de sajnos itt potya lesök vannak es nem partnerok. wow3
#10607   2015. 01. 01. csütörtök 16:54
alezredes1 alezredes1
Boldog Új Évet Mindenkinek.
Csak technikailag érdekel, miért kívánsz neki ilyet ? Van 4 hozzászólása, 4 hónapja van itt, mit tett, amit mi esetleg nem tudhatunk ?
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 31. szerda 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804968)
2014. 12. 31. szerda 15:37
szerintem biztosan úgy lesz! jó lenne látni a valagadba 1 brutál faszt smile
#10606   2015. 01. 01. csütörtök 13:43
759305 759305
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 01. 01. csütörtök 09:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (895926)
2015. 01. 01. csütörtök 09:54
őszinte vagy! szerintem is jót tenne egójának egy fasz a seggébe, bárcsak közétenne fotót is róla, az olyan cuki lenne!
#10605   2015. 01. 01. csütörtök 13:37
Mitibarátság Mitibarátság
Boldog új évet mindenkinek
wave

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 10904db
Utolsó üzenet: 2015. 04. 18. szombat

Hírek

tegnap 12:07
The sexporter Egy igazi klasszikus. Mike Foster brillírozik a szállítói szerepkörben. Csak ő nem zöldséget szállít a kofáknak, hanem saját magát, és ezáltal a szexet. Nincs más dolga, mint várni a jobbnál-jobb csajok hívását, házhoz menni, és jól megdugni őket.... Tovább
2015. 04. 14. kedd 15:29
A márciusi "Popsi, ami beindít" verseny eredménye Kedves Versenyzők! Megszületett a márciusi verseny végeredménye, ahol a 3 dobogós neve már nem volt ismeretlen számotokra, most azonban a helyezettek névsora kiegészül a különdíjasokéval. Ebben a hónapban két különdíj kerül kiosztásra 15 - 15 ezer... Tovább
2015. 04. 10. péntek 11:56
Szilveszteri kaland így mond köszönetet a rajongóinak! :) Szilveszteri kalandék egy csomó A/4-es lappal felszerelkezve jelentek meg a díjátadón, melyekről már messziről virított a piros száj! Kérésüknek megfelelően, a fotózás első felét arra szántuk, hogy ily módon köszönjék meg nektek a sok szavazatot,... Tovább

Szavazás

Mit szólnátok, ha újra meghirdetnénk a 2007-ben nagy sikert arató "Jármű" versenyünket? :)
(a régi verseny képei itt)
Nem versenyzem, de szívesen látnék egy ilyen versenyt!
Tetszik az ötlet! Eddig is versenyeztem, ezt is kipróbálnám!
Még sosem versenyeztem, de exhibicionista vagyok, ezért mindenképp indulnék!
Túl meredek az ötlet, ezért nem támogatom.
Nem vonz a téma.

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!