Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14316   2018. 01. 26. péntek 16:10
feric feric
Nagyon érdekes amit írtál. smile
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2018. 01. 26. péntek 07:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 26. péntek 07:48
Nálunk is teljesen mélypontra került a férjem, amikor végre teljesült a vágya, pedig több mint egy évig beszélt arról, hogy mennyire szeretné. Ráadásul nem is látta az aktust, mert egyedül randiztam. Úgy keveredtünk ki belőle, hogy hetekig, naponta többször lefeküdtünk egymással szemben meztelenül, és kézzel izgattam, miközben arról beszéltem, hogy ez nekem tetszik és folytatni akarom. Ebben az izgalmi állapotban neki is el kellett mondania, hogy akarja, sőt kérnie kellett, hogy folytassam. Így fantáziálgattam és fantáziált ő is arról, hogy legközelebb hogyan és mit csináljak a szeretőmmel. Aztán a végén kérnie kellett, hogy csináljam és soha többé ne hagyjam abba, miközben elélvezett. Néhány hét alatt minden kapcsolót sikerült átállítani a fejében. Minden negatív érzést kikapcsoltunk és a pozitívakat be. Azóta már jobban várja a találkáimat, mint én. Segít készülődni, kiválasztani a fehérneműt, bort vásárol és programot csinál magának arra az időre. Csak amikor telefonálok, akkor jön haza és én a hálószobában várom maszatos puncival. Azt mondja, már a szoba illatától teljesen megőrül! Aztán tisztára csókolja a puncimat és visszaszerez magának egy viharos dugással. Más alkalmaktól eltérően, nagyon rövid idő alatt újra megkíván és megismétli. Nincs féltékenység, nincs depresszió, mindketten élvezzük és várjuk a folytatást. Mindenkinek aki problémákkal küzd azt a módszert ajánlom, hogy a régi, birtokló feltételes reflexeket együtt állítsák át megosztásra képes, elfogadó, élvező feltételes reflexekké. Durván mondva ez az "idomításra" hasonlít a legjobban. Amikor a férfi, a természetéből adódó ellenkezése helyett elfogadóvá válik, akkor ezt a szexuális jutalom által termelődő hormonok rögzítik és erősítik meg az agyában. Ez nem egy aljasság a nő részéről, mert erre leginkább egymást szerető, de különlegességekre vágyó pároknál van szükség. A jutalom egy magas szintű vágy és élvezet mindenkinek, ezért érdemes rászánni azt a napi 20 percet, akár többször is! wink
#14315   2018. 01. 26. péntek 14:16
monilaci monilaci
szerintem az első mindenkibe felemás bennem is volt féltékenység 5 percig amikor először láttam szopja másikat
#14314   2018. 01. 26. péntek 12:55
hajlik001 hajlik001
Az első ami bejött erről az, hogy mi van akkor ha az ellenkezőjéről kell morfondírozni?
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2018. 01. 26. péntek 07:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 26. péntek 07:48
Nálunk is teljesen mélypontra került a férjem, amikor végre teljesült a vágya, pedig több mint egy évig beszélt arról, hogy mennyire szeretné. Ráadásul nem is látta az aktust, mert egyedül randiztam. Úgy keveredtünk ki belőle, hogy hetekig, naponta többször lefeküdtünk egymással szemben meztelenül, és kézzel izgattam, miközben arról beszéltem, hogy ez nekem tetszik és folytatni akarom. Ebben az izgalmi állapotban neki is el kellett mondania, hogy akarja, sőt kérnie kellett, hogy folytassam. Így fantáziálgattam és fantáziált ő is arról, hogy legközelebb hogyan és mit csináljak a szeretőmmel. Aztán a végén kérnie kellett, hogy csináljam és soha többé ne hagyjam abba, miközben elélvezett. Néhány hét alatt minden kapcsolót sikerült átállítani a fejében. Minden negatív érzést kikapcsoltunk és a pozitívakat be. Azóta már jobban várja a találkáimat, mint én. Segít készülődni, kiválasztani a fehérneműt, bort vásárol és programot csinál magának arra az időre. Csak amikor telefonálok, akkor jön haza és én a hálószobában várom maszatos puncival. Azt mondja, már a szoba illatától teljesen megőrül! Aztán tisztára csókolja a puncimat és visszaszerez magának egy viharos dugással. Más alkalmaktól eltérően, nagyon rövid idő alatt újra megkíván és megismétli. Nincs féltékenység, nincs depresszió, mindketten élvezzük és várjuk a folytatást. Mindenkinek aki problémákkal küzd azt a módszert ajánlom, hogy a régi, birtokló feltételes reflexeket együtt állítsák át megosztásra képes, elfogadó, élvező feltételes reflexekké. Durván mondva ez az "idomításra" hasonlít a legjobban. Amikor a férfi, a természetéből adódó ellenkezése helyett elfogadóvá válik, akkor ezt a szexuális jutalom által termelődő hormonok rögzítik és erősítik meg az agyában. Ez nem egy aljasság a nő részéről, mert erre leginkább egymást szerető, de különlegességekre vágyó pároknál van szükség. A jutalom egy magas szintű vágy és élvezet mindenkinek, ezért érdemes rászánni azt a napi 20 percet, akár többször is! wink
#14313   2018. 01. 26. péntek 07:48
Hotwife Hotwife
#14312   2018. 01. 26. péntek 05:31
Fortunale Fortunale VIP
Szenvedni azért nem szoktunk...
Inkább jókat röhögni a dolog után...olyan "Te jó ég,már megint mi sült ki belőle?"- szerűen... nyes
(Ez egy válasz lacee7 üzenetére (2018. 01. 25. csütörtök 21:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 25. csütörtök 21:54
Kb ,mint a drog,ugyanaz a dolog okozza az eufóriát,ami majd később a szenvedést fogja.
#14311   2018. 01. 25. csütörtök 21:54
lacee7 lacee7
Kb ,mint a drog,ugyanaz a dolog okozza az eufóriát,ami majd később a szenvedést fogja.
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 25. csütörtök 05:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 25. csütörtök 05:27
Jaaaa,de csak elsőre aztán megszokjuk...aztán megszeretjük...aztán függők leszünk... vigyor1
#14310   2018. 01. 25. csütörtök 05:27
Fortunale Fortunale VIP
Jaaaa,de csak elsőre aztán megszokjuk...aztán megszeretjük...aztán függők leszünk... vigyor1
(Ez egy válasz lacee7 üzenetére (2018. 01. 24. szerda 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 24. szerda 21:53
Ebben a legvicesebb az,hogy az váltja ki később az undort,ami előtte az izgalmat okozta.
#14309   2018. 01. 24. szerda 21:53
lacee7 lacee7
Ebben a legvicesebb az,hogy az váltja ki később az undort,ami előtte az izgalmat okozta.
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 23. kedd 06:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 23. kedd 06:24
Mostanában több cikk szólt arról -igaz nők esetében - higy szex közben az agyműködés megváltozik, a negatív dolgok iránti ingerküszöb megnő, azaz nem éreznek undort ,miközben szexuális izgalomban vannak.Na kb valami ilyesmi lehet a pasiknál is.Mint mikor veszély esetén az adrenalin elnyomja a fáradtságot,a fájdalomérzetet.Itt is valami hormonkoktél szaladgálhat körbe!
#14308   2018. 01. 24. szerda 21:51
lacee7 lacee7
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2018. 01. 23. kedd 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 23. kedd 06:20
Nagyon jól megfogalmaztad a lelkiállapotot...Ezek szerint ez a gondolkodás is természetes, mivel minden szó igaz belőle a mi esetünkre is!
Mondjuk,mi annyira nagyon nem ritkán áldozunk, kb havonta,úgy átlagban,de a többi "simakettes" szex is tényleg, mintha sokkal jobb lenne azóta![#vigyor2
#14307   2018. 01. 23. kedd 19:43
regiuj regiuj
kösz de nem
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2018. 01. 19. péntek 19:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 19. péntek 19:06
Izgatna ha valaki megdugná a feleségemet. De csak úgy dughatja meg, ha el is viszi magával , .................örökre............... Jelelentkezőt várok.
#14306   2018. 01. 23. kedd 14:50
Tantalosz Tantalosz
Sokáig beszélgettünk róla és eljutottunk odáig, hogy mertünk, (főleg a párom nehezen) beszélni róla. Izgatta fejben a gondolat, fantáziált róla szex közben én pedig tápláltam ezt biztatásommal. Elindultunk az úton de megrekedtünk, mert megjelent a féltékenység részemről. Írták itt többen, hogy a bevont férfi "eszköz" vagy több annál. Nálunk úgy éreztem, hogy túllépett az "eszköz" kategórián. Az érzés már elég volt. A fizikai osztozkodás izgat, de a magyarázhatatlan lelki dolog megállított. Ez régen volt, most is izgat. Nem tudom hogyan tudnám azért mégis kivitelezni úgy hogy semmi ne sérüljön.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 23. kedd 01:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2018. 01. 23. kedd 01:01
Téma érdekes, sok esetben a nagyon féltékeny férfiak titkos vágya ez. Érdekel ágyon(vágyon) kívül, hogy dolgozzátok fel azt, hogy a kedveseteket egy v.több idegen férfi érintette.
#14305   2018. 01. 23. kedd 11:50
duplavsemmi duplavsemmi
Szóról-szóra nálunk is így történt smile
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2018. 01. 23. kedd 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 23. kedd 05:55
Az első után azt hittem megőrülök! Tiszta hülye vagyok, hogy erre vágytam....! Aztán megbeszéltük, azért csináljuk, hogy minél nagyobb élvezetben részesüljön a párom, még ha nem is csak tőlem kapja meg azt az élvezetet. Sokkal fontosabb, hogy lássam Ő élvezi, mint az én birtoklási vágyam. Ugyanakkor természetesen engem is nagyon izgat. A következők már sokkal könnyebben feldolgozhatóak. Mivel nagyon ritkán csináljuk a hármast, valamint kettesben is nagyon jól működik minden, így kellő izgalommal várjuk mindig a következőt. Már maga a helyzet, a készülődés is izgalmas...! Utána hetekig megmarad az élmény! (a férj)
#14304   2018. 01. 23. kedd 06:24
Fortunale Fortunale VIP
Mostanában több cikk szólt arról -igaz nők esetében - higy szex közben az agyműködés megváltozik, a negatív dolgok iránti ingerküszöb megnő, azaz nem éreznek undort ,miközben szexuális izgalomban vannak.Na kb valami ilyesmi lehet a pasiknál is.Mint mikor veszély esetén az adrenalin elnyomja a fáradtságot,a fájdalomérzetet.Itt is valami hormonkoktél szaladgálhat körbe!
(Ez egy válasz lacee7 üzenetére (2018. 01. 22. hétfő 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 22. hétfő 22:26
Engem is izgat a gondolat.De azt mondja meg valaki,mert biztos van ezzel így más is,hogy miért csak addig,amig el nem élvezek? Utána valahogy mocskosnak tűnik az egész,és nem értem saját magam,hogy előtte 2 perce még arra izgultam,hogy egy idegen dugja a páromat.
#14303   2018. 01. 23. kedd 06:20
Fortunale Fortunale VIP
Nagyon jól megfogalmaztad a lelkiállapotot...Ezek szerint ez a gondolkodás is természetes, mivel minden szó igaz belőle a mi esetünkre is!
Mondjuk,mi annyira nagyon nem ritkán áldozunk, kb havonta,úgy átlagban,de a többi "simakettes" szex is tényleg, mintha sokkal jobb lenne azóta![#vigyor2
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2018. 01. 23. kedd 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Az első után azt hittem megőrülök! Tiszta hülye vagyok, hogy erre vágytam....! Aztán megbeszéltük, azért csináljuk, hogy minél nagyobb élvezetben részesüljön a párom, még ha nem is csak tőlem kapja meg azt az élvezetet. Sokkal fontosabb, hogy lássam Ő élvezi, mint az én birtoklási vágyam. Ugyanakkor természetesen engem is nagyon izgat. A következők már sokkal könnyebben feldolgozhatóak. Mivel nagyon ritkán csináljuk a hármast, valamint kettesben is nagyon jól működik minden, így kellő izgalommal várjuk mindig a következőt. Már maga a helyzet, a készülődés is izgalmas...! Utána hetekig megmarad az élmény! (a férj)
#14302   2018. 01. 23. kedd 06:15
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Nagyon szépen köszönöm a választ
#14301   2018. 01. 23. kedd 05:55
BundiLiza BundiLiza
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 23. kedd 01:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2018. 01. 23. kedd 01:01
Téma érdekes, sok esetben a nagyon féltékeny férfiak titkos vágya ez. Érdekel ágyon(vágyon) kívül, hogy dolgozzátok fel azt, hogy a kedveseteket egy v.több idegen férfi érintette.
#14300   2018. 01. 23. kedd 01:01
X Törölt felhasználó (805295) VIP
#14299   2018. 01. 22. hétfő 23:01
jirzi jirzi
3 perc és újra izgi nyes
(Ez egy válasz lacee7 üzenetére (2018. 01. 22. hétfő 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Engem is izgat a gondolat.De azt mondja meg valaki,mert biztos van ezzel így más is,hogy miért csak addig,amig el nem élvezek? Utána valahogy mocskosnak tűnik az egész,és nem értem saját magam,hogy előtte 2 perce még arra izgultam,hogy egy idegen dugja a páromat.
#14298   2018. 01. 22. hétfő 22:46
duplavsemmi duplavsemmi
Szerintem próbáld ki élesben wink megéri...főleg a párodnak smile
#14297   2018. 01. 22. hétfő 22:26
lacee7 lacee7

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 14596db
Utolsó üzenet: 2018. 04. 23. hétfő

Hírek

2018. 04. 20. péntek 11:54
Perverz wellness orgia Perverz wellness orgia magyar módra... A wellness részlegen extrém kalandok zajlanak, párcserés gabalyodás és fasznyelő perverz játékok, ahol a szauna helyett inkább a csajok pináját fűtik fel izzásig, és a vad dugást forró arany zuhannyal fokozzák a... Tovább
2018. 04. 13. péntek 14:25
Gangbang Bitches Ezek a csajok nem érik be egy férfival. Olyan szinten túlteng bennük a vágy, hogy egy férfi nem is tudná őket kielégíteni. Az egyikük egy építkezésen húzza a melós brigád agyát, mígnem egyszer csak elszakad a cérna, és öten dugják ájultra. Persze mi... Tovább
2018. 04. 12. csütörtök 12:16
Verseny - Újra hódít a tanga? :) Vagy esetleg soha nem is ment ki a divatból? Látjuk, hogy az ehavi versenyünk igencsak megmozgatta az állóvizet, és folyamatosan jönnek a nevezések. Ráadásul sok új versenyző is van, aki még eddig nem nevezett. Ennek különösen örülünk! Ne is lankadjon a... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!