Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12449   2016. 08. 14. vasárnap 06:45
zsuzsizoli zsuzsizoli
Engem is izgat ha dugjàk a nejem.... Na meg öt is ha egy vastag farok kényezteti
#12448   2016. 08. 14. vasárnap 06:12
monilaci monilaci
mi mindig csak 3 as ba
(Ez egy válasz cuck1 üzenetére (2016. 08. 12. péntek 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 12. péntek 21:03
Sziasztok ismét. Kíváncsi lennék kinek hogy sikerült az első élménye és ki engedte egyedül a párját ki csak 3-ban csinálják csak .
#12447   2016. 08. 13. szombat 22:16
Gunners.91 Gunners.91
sziasztok
csajszim épp lánybúcsún van megbeszéltük hogy félre dughat vagy ha van kedve hozza haza a fiút és csináljuk 3asbanremélem nem sokat alszok ma smile
#12446   2016. 08. 12. péntek 21:03
cuck1 cuck1
Sziasztok ismét. Kíváncsi lennék kinek hogy sikerült az első élménye és ki engedte egyedül a párját ki csak 3-ban csinálják csak .
#12445   2016. 08. 11. csütörtök 18:51
cuck1 cuck1
Szerencsés vagy ! Én inkább úgy néztem hogy vállalkozókból elég sok lenne
(Ez egy válasz Glob112 üzenetére (2016. 08. 11. csütörtök 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 11. csütörtök 15:32
Mi mindketten szeretnénk csak nincs egyenlőre pasi aki úgy gondolná mint mi .
#12444   2016. 08. 11. csütörtök 15:47
anál01 anál01
Szivesen lennék házzaspár kedvence ahol kényeztetni kell az asszonyt. Ill mindenki örömére ís ha kell.
#12443   2016. 08. 11. csütörtök 15:32
Glob112 Glob112
Mi mindketten szeretnénk csak nincs egyenlőre pasi aki úgy gondolná mint mi .
(Ez egy válasz cuck1 üzenetére (2016. 08. 10. szerda 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 10. szerda 12:07
Én is csak csorgatom a nyálam sajna párom egyenlőre nincsen benne többesben szomoru1
#12442   2016. 08. 11. csütörtök 14:46
portas71 portas71
Úgy bozony! Hantaboy ez a fickó! smile
(Ez egy válasz omegaaltec üzenetére (2016. 08. 11. csütörtök 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 11. csütörtök 14:11
...az első mesédben 2 fiatal srác baszta szét.....most meg az első a kurvapecér 1 úr volt....hazudsz !
#12441   2016. 08. 11. csütörtök 14:11
omegaaltec omegaaltec
...az első mesédben 2 fiatal srác baszta szét.....most meg az első a kurvapecér 1 úr volt....hazudsz !
(Ez egy válasz Kurvafelesegem üzenetére (2016. 08. 11. csütörtök 12:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 11. csütörtök 12:14
Mi a felesegemmel 30 eve vagyunk hazasok engem nagyon izgatot a gondolat hogy mas idegen ferfi szopatja es kemenyen megdugja elottem vagy beszal hozzank 3 nak egyik nap feltettem a kocsiba felesegemnek a kerdest mi lenne ha fel adnank a netten a szexpartner kereson egy hirdetest es penzert valalna ferfiak kielegiteset mind egy kurva egy honapba telt es monta adjuk fel a hirdetest othon le fenykepeztem szexis fehernemuben es meztelenul tob fele pozba es reggel felattuk a hirdetest a ************** es a ******* egy oraba se tellet es izzot a telefonunk es mar jot is az elso vendeg kicsit feltunk mikor megerkezet az uri ember felesegem comb fixes harisnyaba tusarku cipobe arcat kifestette meglepetesemre es az uriembernek is tetszet ugy nezet ki mind egy vermes kurva a vendegunk mikor megita a kavet es kifizette a penzt a szexert felesegemet elkezte a nagy farkaval szopatni utana kemenyen megbaszta elottem nagyon izgato volt a latvany azota is hirdetunk es nagyon sok viszajaro es uj vendegunk van felesegemet ******************

moderátori bejegyzés: a történeted olvashatóságát javítaná ha nem egy szuszra írnád le. Az írásjelek használata sokat javítana a tartalmon. Viszont a burkolt hirdetési rész moderálva lett és a következőért szankciók lesznek...
#12440   2016. 08. 11. csütörtök 12:14
Kurvafelesegem Kurvafelesegem
Mi a felesegemmel 30 eve vagyunk hazasok engem nagyon izgatot a gondolat hogy mas idegen ferfi szopatja es kemenyen megdugja elottem vagy beszal hozzank 3 nak egyik nap feltettem a kocsiba felesegemnek a kerdest mi lenne ha fel adnank a netten a szexpartner kereson egy hirdetest es penzert valalna ferfiak kielegiteset mind egy kurva egy honapba telt es monta adjuk fel a hirdetest othon le fenykepeztem szexis fehernemuben es meztelenul tob fele pozba es reggel felattuk a hirdetest a ************** es a ******* egy oraba se tellet es izzot a telefonunk es mar jot is az elso vendeg kicsit feltunk mikor megerkezet az uri ember felesegem comb fixes harisnyaba tusarku cipobe arcat kifestette meglepetesemre es az uriembernek is tetszet ugy nezet ki mind egy vermes kurva a vendegunk mikor megita a kavet es kifizette a penzt a szexert felesegemet elkezte a nagy farkaval szopatni utana kemenyen megbaszta elottem nagyon izgato volt a latvany azota is hirdetunk es nagyon sok viszajaro es uj vendegunk van felesegemet ******************

moderátori bejegyzés: a történeted olvashatóságát javítaná ha nem egy szuszra írnád le. Az írásjelek használata sokat javítana a tartalmon. Viszont a burkolt hirdetési rész moderálva lett és a következőért szankciók lesznek...
(Ez egy válasz cuck1 üzenetére (2016. 08. 10. szerda 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 10. szerda 12:16
Csak az asszonyt kell
#12439   2016. 08. 10. szerda 12:16
cuck1 cuck1
Csak az asszonyt kell
(Ez egy válasz anál01 üzenetére (2016. 08. 10. szerda 12:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 08. 10. szerda 12:14
Én szívesen megdugnám valakinek a feleségét söt mindkettöjüket ís ha ez kell. Mindenre nyitott vagyok.
#12438   2016. 08. 10. szerda 12:14
anál01 anál01
Én szívesen megdugnám valakinek a feleségét söt mindkettöjüket ís ha ez kell. Mindenre nyitott vagyok.
#12437   2016. 08. 10. szerda 12:07
cuck1 cuck1
Én is csak csorgatom a nyálam sajna párom egyenlőre nincsen benne többesben szomoru1
#12436   2016. 08. 02. kedd 22:57
martonolsen martonolsen
#12435   2016. 07. 31. vasárnap 21:37
Bonifác Bonifác
Az az igazság ,hogy Te csinálod a többi meg csorgatja a nyalat......
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2016. 07. 31. vasárnap 17:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 31. vasárnap 17:44
Hülye vagy,
én nem vagyok olyan,
csak gondolatban.

Igazad van. Van még pár mondat, amiből azt lehet kiolvasni, hogy előbb utóbb ebből lesz valami.

Egy idegen előtt vetkőzzek, meztelenkedjek ?
Hagyjam hogy hozzámérjen ?
Én is játszak a farkával, hogy gondolod ?
Amikor ezekre a kérdésekre, egy "hát persze" a válasz, jön az, ami után sínen lesz az ügy.
Képes lennél végignézni, hogy mással kefélek ?
Igen.
A többi már ismert. (részünkről)
#12434   2016. 07. 31. vasárnap 17:44
alezredes1 alezredes1
Hülye vagy,
én nem vagyok olyan,
csak gondolatban.

Igazad van. Van még pár mondat, amiből azt lehet kiolvasni, hogy előbb utóbb ebből lesz valami.

Egy idegen előtt vetkőzzek, meztelenkedjek ?
Hagyjam hogy hozzámérjen ?
Én is játszak a farkával, hogy gondolod ?
Amikor ezekre a kérdésekre, egy "hát persze" a válasz, jön az, ami után sínen lesz az ügy.
Képes lennél végignézni, hogy mással kefélek ?
Igen.
A többi már ismert. (részünkről)
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 07. 29. péntek 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 07. 29. péntek 11:18
Tapasztalataim alapján azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy amelyik Nő a felmerülő hármassal kapcsolatban a következőket reagálja:

Hülye vagy,
én nem vagyok olyan,
csak gondolatban.

abban a Nőben érik a kíváncsiság, ami egyre inkább kezd vágyakká alakulni!

Érdemes kicsit még fokozni a vágyait, és alkalmanként szoba hozni és biztatni.

Ez az az állapot, amikor teszteli saját magát, és minket férfiakat, hogy biztos mi is partnerek lennénk-e benne, és azt is mérlegelik ilyenkor, hogy a kapcsolat elég stabil-e ahhoz, hogy élvezhető, feldolgozható-e egy hármas együtt lét.

Magyarán gondolatban már játszott hármas szex a lehetőségével, és nagy valószínűség szerint tetszett neki az a fantázia kép amit közben átélt.

Megerősítést, és némi biztatást vár ahhoz, hogy gyakorlatban is meg merje élni vágyait.
#12433   2016. 07. 29. péntek 11:37
loveu2 loveu2
Raerek
#12432   2016. 07. 29. péntek 11:18
nyitopar nyitopar
Tapasztalataim alapján azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy amelyik Nő a felmerülő hármassal kapcsolatban a következőket reagálja:

Hülye vagy,
én nem vagyok olyan,
csak gondolatban.

abban a Nőben érik a kíváncsiság, ami egyre inkább kezd vágyakká alakulni!

Érdemes kicsit még fokozni a vágyait, és alkalmanként szoba hozni és biztatni.

Ez az az állapot, amikor teszteli saját magát, és minket férfiakat, hogy biztos mi is partnerek lennénk-e benne, és azt is mérlegelik ilyenkor, hogy a kapcsolat elég stabil-e ahhoz, hogy élvezhető, feldolgozható-e egy hármas együtt lét.

Magyarán gondolatban már játszott hármas szex a lehetőségével, és nagy valószínűség szerint tetszett neki az a fantázia kép amit közben átélt.

Megerősítést, és némi biztatást vár ahhoz, hogy gyakorlatban is meg merje élni vágyait.
#12431   2016. 07. 26. kedd 23:19
lala44 lala44
finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 07. 26. kedd 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1422122)
2016. 07. 26. kedd 18:27
Évek óta biztatom páromat, hogy csak rajta, de eddig még nem tette meg. Noha jelentkezőben nem enne hiány, mert valóban szép arcú, és ugyan telt, de nagyon jó alakú, igazi kerek-formás seggű hölgy, alig túl a 3-ik x-en.
Imád masztizás közben eljátszani a gondolattal, hogy egy vagy több idegen, de szimpatikus férfvival dolgoztatja meg a punciját. Nagyon élvezem, amikor szeretkezés közben mesél a titkos, buja vágyairól. Szeretem hallani, ahogyan részletezi, hogy képzeletében milyen vastag, nagy farokkal rendelkező pasi, hogyan, milyen pozitúrában teszi a magáévá. A történeteitől teljesen begerjed ő is, rendszerint csak úgy tocsog a puncija a lucsoktól. De eddig nem állt kötélnek. Pedig még azt sem követelném, hogy hadd nézzem, ha esetleg szégyelné a jelenlétemben. Örülök, hogy hűséges, de tudom, hogy nagyon vágyik a dologra, élvezi a kiadós szexet, szereti a valóban nagy méretet, tehát nem lennék akadálya, hogy kielégítse azt a csodás, mohó punciját. De egyszer talán majd...
#12430   2016. 07. 26. kedd 23:00
jani27 jani27
Szia
Mikor együtt vagytok és fantàziàl, csatlakozz be te is fantàziába. Te is képzeld el a szitut amit elmond. Gyengéden célozzàl rá, jó lenne összehozni, és látni a gyönyört az arcán ahogy elkényeztetitek. Érezni a sóhaját ahogy megremeg egy màsik szerszámon.
Lényeg, hogy szinte érezze aktus közben, hogyha megtörténik vele, mennyire jó lesz neki. Időnként èrde.es màs ütemben, szögben mozogni benne, és mondani, látod hogy mennyire tetszik neki màyik partner. Újjad közben tedd szájàhoz játszon rajta mintha a tied lenne.
Szeretkezz a lelkével is. Majd írd meg milyen volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 07. 26. kedd 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1422122)
2016. 07. 26. kedd 18:27
Évek óta biztatom páromat, hogy csak rajta, de eddig még nem tette meg. Noha jelentkezőben nem enne hiány, mert valóban szép arcú, és ugyan telt, de nagyon jó alakú, igazi kerek-formás seggű hölgy, alig túl a 3-ik x-en.
Imád masztizás közben eljátszani a gondolattal, hogy egy vagy több idegen, de szimpatikus férfvival dolgoztatja meg a punciját. Nagyon élvezem, amikor szeretkezés közben mesél a titkos, buja vágyairól. Szeretem hallani, ahogyan részletezi, hogy képzeletében milyen vastag, nagy farokkal rendelkező pasi, hogyan, milyen pozitúrában teszi a magáévá. A történeteitől teljesen begerjed ő is, rendszerint csak úgy tocsog a puncija a lucsoktól. De eddig nem állt kötélnek. Pedig még azt sem követelném, hogy hadd nézzem, ha esetleg szégyelné a jelenlétemben. Örülök, hogy hűséges, de tudom, hogy nagyon vágyik a dologra, élvezi a kiadós szexet, szereti a valóban nagy méretet, tehát nem lennék akadálya, hogy kielégítse azt a csodás, mohó punciját. De egyszer talán majd...

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 12729db
Utolsó üzenet: 2016. 12. 03. szombat

Hírek

tegnap 11:12
Abbie-vel ezúttal is jót bolondoztunk! Abbie-vel ezúttal is egy igazán jó hangulatú díjátadót sikerült összehozni. Fogyott a pezsgő is rendesen, szuper volt a hangulat, és a nagy bolondozásban már-már attól féltünk, hogy minden szuper, csak a képeket fogjuk elrontani. Azért szerencsére... Tovább
2016. 12. 06. kedd 13:32
Keményen megbaszott anyukák Amikor egy elhanyagolt anyuka, akinek elege van csak az anyaszerepből, nem kapja meg otthon ami neki jár, akkor bizony farok után néz. És beszerzi azt minden áron. Legyen az a szomszéd főiskolás fia, a postás, vagy a medencetisztító. Letöltés - MILTF 32 Tovább
2016. 11. 30. szerda 23:35
Nagyon FONTOS infó a decemberi versenyhez! NEVEZZ SZÓLÓBAN! Ritkán szoktunk feltételek szabni a havi versenyre készített képsorozatokat illetően, azonban most kivételesen mégis ezt tesszük. A decemberi versenyre ezúttal CSAK SZÓLÓ sorozatokat várunk. Természetesen ezen belül lehet a téma szoft vagy... Tovább

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!