Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12622   2016. 10. 26. szerda 02:03
Holdviola3740 Holdviola3740
Mi is hasonlókat éltünk át. Azóta túl vagyunk néhányon.
(Ez egy válasz peter276 üzenetére (2016. 10. 26. szerda 00:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 26. szerda 00:30
Sziasztok!

Mi is túl vagyunk az első alkalmon és azt kell,hogy mondjam .nagyon jó volt.
Egy masszázzsal kezdődött ami aztán átment simogatásba,puncinyalásba,ujjazásba majd végül hatalmas szex lett belőle.
Imádtam nézni ahogy a feleségem a szájába veszi a lüktető idegen farkat és kéjesen szopja.Majd a srác különböző pózokban döngeti amíg el nem élvez.Gyönyörű látvány volt ahogy hátulról kefélik,egyszercsak megfeszül a teste és úrrá lesz rajta az élvezet.Én kívánom mindenkinek akinek ez a vágya,hogy legalább egyszer legyen benne része.Mi már tervezgetjük a második alkalmat.
Aznap este miután a srác elment olyan szenvedéllyel szeretkeztünk,mint előtte talán soha.
#12621   2016. 10. 26. szerda 00:30
peter276 peter276
Sziasztok!

Mi is túl vagyunk az első alkalmon és azt kell,hogy mondjam .nagyon jó volt.
Egy masszázzsal kezdődött ami aztán átment simogatásba,puncinyalásba,ujjazásba majd végül hatalmas szex lett belőle.
Imádtam nézni ahogy a feleségem a szájába veszi a lüktető idegen farkat és kéjesen szopja.Majd a srác különböző pózokban döngeti amíg el nem élvez.Gyönyörű látvány volt ahogy hátulról kefélik,egyszercsak megfeszül a teste és úrrá lesz rajta az élvezet.Én kívánom mindenkinek akinek ez a vágya,hogy legalább egyszer legyen benne része.Mi már tervezgetjük a második alkalmat.
Aznap este miután a srác elment olyan szenvedéllyel szeretkeztünk,mint előtte talán soha.
#12620   2016. 10. 25. kedd 20:10
erotic_hunter erotic_hunter
Köszi smile probalkozoml
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2016. 10. 24. hétfő 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 24. hétfő 17:36
Magyarázzad el neki,hogy téged ez izgat.Jobban,mint amikor a vibrivel csinálja! Arra is gondolhatná,hogy már nem szereted.És ez nem igy van! Ezt láthatja is. Engem is izgat,amikor mással van a feleségem. Amikor ez megtörtént akkor 5-6 éve voltunk már együtt.
#12619   2016. 10. 24. hétfő 17:36
Wolf Gabi Wolf Gabi
Magyarázzad el neki,hogy téged ez izgat.Jobban,mint amikor a vibrivel csinálja! Arra is gondolhatná,hogy már nem szereted.És ez nem igy van! Ezt láthatja is. Engem is izgat,amikor mással van a feleségem. Amikor ez megtörtént akkor 5-6 éve voltunk már együtt.
(Ez egy válasz erotic_hunter üzenetére (2016. 10. 24. hétfő 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 24. hétfő 17:02
Szisztok! 5 eve vagyunk egyutt a felesegemmel es nagy vagyam hogy 4 esben legyunk vagy valaki megdugja ugy hogy ott vagyok en is. Neha megszoktam lepni egy egy uj vibratorral mikor kiprobaljuk szet durran a farkam kb. Szerintetek hogy tudnam ravenni a dologra? Mikor felhozom a dolgot neki akkor az van h biztos nem szeretem stb. Szerintetek hogy peobalkozzak?
#12618   2016. 10. 24. hétfő 17:02
erotic_hunter erotic_hunter
Szisztok! 5 eve vagyunk egyutt a felesegemmel es nagy vagyam hogy 4 esben legyunk vagy valaki megdugja ugy hogy ott vagyok en is. Neha megszoktam lepni egy egy uj vibratorral mikor kiprobaljuk szet durran a farkam kb. Szerintetek hogy tudnam ravenni a dologra? Mikor felhozom a dolgot neki akkor az van h biztos nem szeretem stb. Szerintetek hogy peobalkozzak?
#12617   2016. 10. 23. vasárnap 13:54
1sexmániás 1sexmániás
Nos tegnap újra átéltem egy sw klubban szegeden . fene tudja miért mindig a nagy farkúak találják meg.
most sajog neki
#12616   2016. 10. 23. vasárnap 09:14
szexilett szexilett
Neked akartam vàlaszolni de félre nyomtam.☺
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 10. 21. péntek 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1400342)
2016. 10. 21. péntek 21:09
Nincs ebben semmi rossz. Csak van akit ez izgat, és valakit nem.
#12615   2016. 10. 23. vasárnap 09:10
szexilett szexilett
Egyetértek. Bàr nàlunk a férjemet nem lehetne ràvenni ilyesmire. Lehet feldobnà a hàzassàgunkat.
(Ez egy válasz frenkie13 üzenetére (2016. 10. 21. péntek 10:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 21. péntek 10:58
Szia!
Igen, nagyon izgalmas volt. Haza értünk, párom fekete combfixben és egy fekete kisruhában várt minket.
Egy kis bor után, mikor vissza jött a konyhából, mögé álltam és csókolni és simogatni kezdtem.
Miután feloldódott, intettem a barátnak, hogy jöjjön ő is oda.
Nem írnám le az egészet, mert rettentő hosszú lenne, de látni a feleségemet mással kefélni nagyon izgató, de amikor szopta a srácot és ő az arcára élvezett az nekem is a csúcspont volt.
#12614   2016. 10. 21. péntek 21:09
X Törölt felhasználó (1400342)
Nincs ebben semmi rossz. Csak van akit ez izgat, és valakit nem.
#12613   2016. 10. 21. péntek 10:58
frenkie13 frenkie13
Szia!
Igen, nagyon izgalmas volt. Haza értünk, párom fekete combfixben és egy fekete kisruhában várt minket.
Egy kis bor után, mikor vissza jött a konyhából, mögé álltam és csókolni és simogatni kezdtem.
Miután feloldódott, intettem a barátnak, hogy jöjjön ő is oda.
Nem írnám le az egészet, mert rettentő hosszú lenne, de látni a feleségemet mással kefélni nagyon izgató, de amikor szopta a srácot és ő az arcára élvezett az nekem is a csúcspont volt.
(Ez egy válasz puncikám79 üzenetére (2016. 10. 14. péntek 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 14. péntek 23:39
Elmeséled?Izgi lehetett nagyon!
#12612   2016. 10. 20. csütörtök 12:56
facsefacse facsefacse
Ez nem fordító program, se helyesírási hiba. Szerintem Telefonról, tábla gépről írta és a "fantasztikus" "okos" billentyűzete kijavította rossz szavakra vagy felkínált rossz szót, amit ő nem ellenőrzött vissza. Én is így járok, ha lusta vagyok. smile
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 10. 20. csütörtök 09:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 20. csütörtök 09:10
Fordító programnak tűnik. Ha nem, akkor nagyon suta az illető.
#12611   2016. 10. 20. csütörtök 12:17
ondónyelő ondónyelő
Hiszed vagy sem: Amit Jani átküldött azt átélni szeretné az ember és nem visszaélni azzal amit privátban kap.
Számomra hiteles a története. Ennyi.

Az pedig az Ő döntése (döntésük), hogy mit ír ki nyilvánosba és mit küld privátba. Szíve joga ezt eldönteni!
Én örülök annak, hogy legalább privátba olvashattam.

De ezzel csak szét offoljuk a topicot!
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 10. 20. csütörtök 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 20. csütörtök 11:44
Köszönöm, de nem tartok rá igényt. Privát levelezést nem posztolnék amúgy sem, pedig sokszor szívesen megtenném..
Viszont azt megírhatod, hogy miért privátban küldözgeted. Mert érdekelne a logika. Attól, hogy x,y mit hisz el vagy mit nem, nem kell, hogy befolyásoljon. Nagyon jól írod, ti éltétek át, lényegtelen ki mit gondol. De ha már felhoztad, akkor szerintem fura a részletekről privátban nyilatkozni.
#12610   2016. 10. 20. csütörtök 11:55
jani27 jani27
Az esemény rövid leíràsàt küldtem csak el. Kiírni pont azok miatt nem fogom akik csak marokizzítást csinálnak. Legközelebb még ennyit se fogok írni. Sajnos mèg így is volt pár önként jelentkező aki egyből csatlakozni szeretett volna.
#12609   2016. 10. 20. csütörtök 11:44
dako84 dako84
Köszönöm, de nem tartok rá igényt. Privát levelezést nem posztolnék amúgy sem, pedig sokszor szívesen megtenném..
Viszont azt megírhatod, hogy miért privátban küldözgeted. Mert érdekelne a logika. Attól, hogy x,y mit hisz el vagy mit nem, nem kell, hogy befolyásoljon. Nagyon jól írod, ti éltétek át, lényegtelen ki mit gondol. De ha már felhoztad, akkor szerintem fura a részletekről privátban nyilatkozni.
(Ez egy válasz jani27 üzenetére (2016. 10. 20. csütörtök 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 20. csütörtök 11:36
Posztolja sajátjaként. Attól àtélni nem fogja. Már ertem sokan miert nem írnak, csak olvasnak. Ha gondolod àtküldöm és kirakod az oldalra, az élmény a miénk crazya .
#12608   2016. 10. 20. csütörtök 11:36
jani27 jani27
Posztolja sajátjaként. Attól àtélni nem fogja. Már ertem sokan miert nem írnak, csak olvasnak. Ha gondolod àtküldöm és kirakod az oldalra, az élmény a miénk crazya .
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 10. 20. csütörtök 10:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 20. csütörtök 10:20
Nem mondtam. Mivel nem tudom miről van szó.
Csak akkor miért privátban kell ezt a dolgot lebonyolítani? Nyugi nem az zavar, hogy nem tudok a sztorira hokizni, csak nem értem így. De úgy gondolom, akinek van esze, az érti, mert megindokoltam miért nem értem.
#12607   2016. 10. 20. csütörtök 10:20
dako84 dako84
Nem mondtam. Mivel nem tudom miről van szó.
Csak akkor miért privátban kell ezt a dolgot lebonyolítani? Nyugi nem az zavar, hogy nem tudok a sztorira hokizni, csak nem értem így. De úgy gondolom, akinek van esze, az érti, mert megindokoltam miért nem értem.
(Ez egy válasz szexpartnert üzenetére (2016. 10. 20. csütörtök 10:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 20. csütörtök 10:04
Nem kamú!
#12606   2016. 10. 20. csütörtök 10:04
szexpartnert szexpartnert VIP
Nem kamú!
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 10. 20. csütörtök 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 20. csütörtök 10:02
Ha igaz a történet, akkor miért zavar, ha bárki kételkedne benne? Vagy mi az oka? Mást nem tudok elképzelni.
Ha igaz a történet, amit megosztasz privátban idegenekkel, az nem zavar, ha sajátjaként fogja később posztolni?
Nekem pont ezért jutott eszembe, hogy valami kamu dologgal húzod a fejüket.
#12605   2016. 10. 20. csütörtök 10:02
dako84 dako84
Ha igaz a történet, akkor miért zavar, ha bárki kételkedne benne? Vagy mi az oka? Mást nem tudok elképzelni.
Ha igaz a történet, amit megosztasz privátban idegenekkel, az nem zavar, ha sajátjaként fogja később posztolni?
Nekem pont ezért jutott eszembe, hogy valami kamu dologgal húzod a fejüket.
(Ez egy válasz jani27 üzenetére (2016. 10. 20. csütörtök 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 20. csütörtök 09:48
Nem szeretném beírni, hogy miért... lényegtelen. Nem azért csinálom így hogy egyesek "hokizzanak rá". Hogy kamu-e. Szàmunkra nem az, szerintem a hármas egyik résztvevőjének se. Remèlem megtapasztaltad már te is, vagy megfogod tapasztalni.
#12604   2016. 10. 20. csütörtök 09:48
jani27 jani27
Nem szeretném beírni, hogy miért... lényegtelen. Nem azért csinálom így hogy egyesek "hokizzanak rá". Hogy kamu-e. Szàmunkra nem az, szerintem a hármas egyik résztvevőjének se. Remèlem megtapasztaltad már te is, vagy megfogod tapasztalni.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 10. 20. csütörtök 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 20. csütörtök 09:12
Ez mire jó? Hogy bárkinek ismeretlenül elküldesz valamit. Persze így lehet kamu az egész, az illető jót hokizik rá, és ennyi.
Vagy neked is felmérés, hogy hányan kuncsorognak a témával privátban? ejnye1
#12603   2016. 10. 20. csütörtök 09:12
dako84 dako84
Ez mire jó? Hogy bárkinek ismeretlenül elküldesz valamit. Persze így lehet kamu az egész, az illető jót hokizik rá, és ennyi.
Vagy neked is felmérés, hogy hányan kuncsorognak a témával privátban? ejnye1
(Ez egy válasz jani27 üzenetére (2016. 10. 19. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 19. szerda 14:11
Szeva
Megy üzibe

... 13 14 15 16 17 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 12902db
Utolsó üzenet: 2017. 02. 21. kedd

Hírek

2017. 02. 21. kedd 14:12
Fulltutipár nálunk tutiskodott! :) Fulltutipárékkal már elég rég találkoztunk. Azonban az utóbbi versenyeken újra indultak, és két dobogós helyet meg is szereztek, így újra nagy örömmel köszönthettük őket nálunk. Ezúttal is jó hangulatban telt a díjátadó, ami szerintünk meg is... Tovább
2017. 02. 21. kedd 13:46
Szexi anyukák a lányuk fiújával Fiatalos anyucik, és nagyik, akikben nem csökken a fasz utáni vágy. Ha egy kemény farokra vágyik a tüzelő puncijuk, még a lányuk fiúját, a vejüket is képesek elcsábítani. Ilyenkor nincs számukra tabu. A kéjtől megrészegülten dugatják magukat a fiatal... Tovább
2017. 02. 17. péntek 17:47
Catchelle a popsijával tarolt! :) Ismét egy új nyertest köszönthettünk nálunk a díjátadón. A cím nem véletlen. Catchelle a hosszú vörös hajával, de főleg bomba jó popsijával lett dobogós a versenyünkön. Valljuk be! A formás, markolni való popsiknak nehéz ellenállni. És Catchelle... Tovább

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

GG buli!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!