Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 15 16 17 18 19 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13981   2017. 11. 30. csütörtök 05:18
enrico benetti enrico benetti
Ne add alá a lovat, mert valami eszetlen nagy baromságot fog írni. Nézd csak meg az eddigi hozzászólásait....
(Ez egy válasz kacsakázmér üzenetére (2017. 11. 29. szerda 13:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 29. szerda 13:33
És meddig volt hajlandó elmenni?
#13980   2017. 11. 29. szerda 14:10
swingerpar swingerpar
... a hűtőig?
#13979   2017. 11. 29. szerda 13:33
kacsakázmér kacsakázmér
És meddig volt hajlandó elmenni?
#13978   2017. 11. 29. szerda 12:02
X Törölt felhasználó (1536322)
Nagyon kipróbálnám én is.
(Ez egy válasz csinimilf1 üzenetére (2017. 11. 27. hétfő 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 27. hétfő 22:09
Mi utoljára májusban dugtunk hármasban az akkor még meglévő pasinkkal. Mire elaltattam a gyerekeket a fenti hálóban a földszinten már hallottam az elélvezős nyögéseket a feleségem részéről. Gondolhatjátok milyen volt így altatni. Szerencsére a kicsik semmit sem hallottak mert már addigra elaludtak, csak vártam még, hogy lent hadd élvezzék ki egymást nélkülem kicsit. Feleségem elég szűk puncival rendelkezik, de idővel rendesen ki tud tágulni. A barátunknak pedig eléggé vastag volt a szerszáma pedig az enyém sem kicsike. Néztem őket majd beszálltam szopatni majd felváltottam a barátot. Kicsit így pihenhetett a drága. Rendesen ki volt tágítva amit nagyon élveztem, mivel imádom mikor tág. Ellenkezőleg nem lehet benne sokáig bírni. A barát tovább dugta, majd telelőtte. Nagyon sokáig pumpálta tele. Jött rendesen mert mikor kiszállt belőle valósággal ömlött ki a sok fehér örömnedv. Így dugtam tovább én is. De így nem lehet benne bírni annyira izgalmasan csúszós volt. Pár lökés és én is telelőttem.
#13977   2017. 11. 28. kedd 16:29
sunrise2017 sunrise2017
Intelligens ember lévén megértette, hogy mi a helyzet. Noha szereti a feleségét, de roppant hálás volt, hogy egy nála sokkal fiatalabb, tényleg csinos nővel lehet, ezért megbecsülte a helyzetet. Végig tisztelettudóan viselkedett. Mivel pedig monogám kapcsolatban él, ez volt addigi élete legmeredekebb szexuális kalandja, semmi félnivalónk sem volt, így gumit sem kellett használni. Nyugodtan teliélvezhette párom punciját. Igaz ugyan, hogy napi egy menetnél nem volt többre képes, de nem ment el hamar, s a végén olyan mennyiségű spermát spriccelt Krisztibe, hogy csak úgy tocsogott. T nem egy kockáshasú Adonisz, de elképesztően kéjes dolog volt látni, ahogy párom beleül a csaknem sörösdoboz vastagságú faszába, és már attól élvezni kezd, hogy az teljesen kitölti a punciját, pont úgy feszíti, ahogy arra mindig is vágyott. Illetve annak szemtanúja lenni, hogy hanyatt fekve, szétvetett lábakkal fekszik, aztán combjaival átkulcsolja, a nála vagy ötven kilóval nehezebb T pedig úgy mászik rá a hatalmas farkával, mint valami tenyészbika, hogy meghágja. Vagy nézni, ahogyan szenvedélyesen masszírozza a brutális heregolyókat, miközben nyalogatja a makkot, ami nagyságánál fogva bele sem fért a szájába. Az aktusok alkalmával párom szinte extázisba esett. Velem dugni nem akart, viszont kiverte és orálisan kényeztette az én szerszámomat is. A legextrémebb talán az volt, amikor háttal felé beleült a fotelban terpeszkedő T szerszámába, és arra utasított, hogy közben nyalogassam a csiklóját. Folyamatos telefonos kapcsolatban állunk. Az ősszel egyszer még sikerült találkozni, és javában agyalunk a következő nyáron. Sajnos, esély sincs arra, hogy T felesége megértő legyen a szituáció iránt, ezért logisztikailag nem kis mutatvány lesz összehozni úgy a nyaralást, hogy ne kelljen lemondani a hasonló élményekről.
#13976   2017. 11. 28. kedd 16:29
sunrise2017 sunrise2017
Valóban elég nehéz kapcsolatot kiépíteni. Nálunk is volt olyan, akinek csak a szája volt nagy, aztán eltűnt. Olyan is, aki ugyan megfelelt volna, de messze volt, és olyan is, aki két-három levélváltás után követelőzni kezdett, pedig egyértelművé lett téve, hogy az az út nálunk nem járható. Augusztusban viszont összejött a dolog, még ha nem is az itteni keresgélésnek köszönhetően. Egy közös udvaros, Balaton parti ikernyaraló felét vettük ki párommal két hétre. A ház másik részében egy idősebb pár volt, akik másfél hónapra bérelték a kecót, de a mi turnusunk elején a hölgynek a munkája miatt vissza kellett menni a cégéhez. Férje – egy testes, de jóképűnek mondható, normális, ápolt fickó -ugyan 27 évvel idősebb a feleségemnél, de ez nem akadályozta meg abban, hogy már az első pillanattól fogva egyértelmű elismeréssel meresztgesse a szemeit a kertben bikiniben flangáló párom idomai láttán. Ezt – egyáltalán nem elítélően - szóvá is tettem páromnak, akinek meg a szomszéd (nevezzük T-nek) férfiasságának mérete tűnt fel. A hagyományos fürdőnadrág kétséget sem hagyott afelől, hogy a jócskán domborodó has alatt valóban elképesztő paraméterekkel bíró szerszám található. Már az első esti hancúrunk alkalmával bele lett szőve a szex alatti szoktörténetbe T. Azt hittem, hogy a nagy korkülönbség miatt Kriszti ellenkezni fog még a gondolattól is, de nem így történt. Lelkesen beleélte magát. Miközben ki be jártam, a szokásos módon mesélte, hogy miként dugatná magát a szomszéddal. Biztattam, hogy csak rajta. Szex után rá is kérdezett, hogy komolyan gondolom-e, amit mondtam, mert tényleg kíváncsi a méretekre, s ki is próbálná vele. Meghökkentem egy kicsit, mert azt gondoltam, hogy az aktus után már nem fogja izgatni a dolog, de természetesen nem visszakoztam. Megbeszéltem, hogy tőlem rendben, s azt is, hogy először úgy szeretné, ha nem vagyok ott. Nem ragozom. Másnap délelőtt önálló programot csináltam, és egyedül hagytam Krisztit a nyaralóban. Az első együttlétüket csak párom elmondása alapján ismerem. Kifeküdt a kertbe napozni, és nem sok idejébe tellett behálóznia T-t. A kertben beszélgettek, majd megkérdezte, hogy nem zavarná-e, ha kifeküdne fürdőruha nélkül napozni. Aztán be is kenette a hátát napolajjal. Biztosította a szomszéd urat, hogy sokáig nem térek vissza, nyugodtan dobja le ő is a fürdőgatyáját és napozzanak együtt. T kapva kapott az alkalmon, Kriszti pedig elmondása alapján valóságos sokkott kapott, amikor meglátta a férfi fürdőnadrágból előszabaduló büszkeségét. Amikor beszámolt a „félrelépéséről” kifejtette, hogy tényleg ritka az ilyen vastag szerszám. Ráadásul nem csak irdatlan nagy makkban, de hatalmas lógó herezacskóban sem volt hiány, amit párom különösen szeret. T-t nem kellett sokat unszolni, hogy bent a nyaralóban folytassák. Az akció után feleségem biztosította róla, hogy este mindent el fog nekem mondani, és legyen nyugodt, nem lesz ellenemre, hogy már nyíltan, ne pedig a hátam mögött csinálják. Ez így történt. Nem kellett sokat magyarázni.
#13975   2017. 11. 27. hétfő 22:09
csinimilf1 csinimilf1
Mi utoljára májusban dugtunk hármasban az akkor még meglévő pasinkkal. Mire elaltattam a gyerekeket a fenti hálóban a földszinten már hallottam az elélvezős nyögéseket a feleségem részéről. Gondolhatjátok milyen volt így altatni. Szerencsére a kicsik semmit sem hallottak mert már addigra elaludtak, csak vártam még, hogy lent hadd élvezzék ki egymást nélkülem kicsit. Feleségem elég szűk puncival rendelkezik, de idővel rendesen ki tud tágulni. A barátunknak pedig eléggé vastag volt a szerszáma pedig az enyém sem kicsike. Néztem őket majd beszálltam szopatni majd felváltottam a barátot. Kicsit így pihenhetett a drága. Rendesen ki volt tágítva amit nagyon élveztem, mivel imádom mikor tág. Ellenkezőleg nem lehet benne sokáig bírni. A barát tovább dugta, majd telelőtte. Nagyon sokáig pumpálta tele. Jött rendesen mert mikor kiszállt belőle valósággal ömlött ki a sok fehér örömnedv. Így dugtam tovább én is. De így nem lehet benne bírni annyira izgalmasan csúszós volt. Pár lökés és én is telelőttem.
#13974   2017. 11. 27. hétfő 20:43
jirzi jirzi
Mondom béjbikének hogy szeretsz e ? Mondja hogy mint az állat nyes Akkor nem is kell idegen pöpös többet? ( egy szétkefélt hétvége után ) Mondta hogy köcsög vagyok nyes
#13973   2017. 11. 27. hétfő 17:16
szexistennom szexistennom
Na megvannak az igenek?
(Ez egy válasz Grafenberg üzenetére (2017. 11. 02. csütörtök 23:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 02. csütörtök 23:34
Azt sejtem, hogy lenne érdeklődés a videónkra! nyes Egyedül erről nem dönthetek, ki kell kérnem a párom és a pasink véleményét is erről. Maradjunk annyiban, hogy elgondolkodunk rajta.
#13972   2017. 11. 27. hétfő 08:08
Kari70 Kari70
Nálunk hétvégén volt egy jó kis hármas, régi jól bevált házibaráttal. Szuper volt, szendviccsel, és minden jóval. A végén mindkettőnket leszopott, és le is nyelte ahogy illik...
#13971   2017. 11. 26. vasárnap 23:55
Subudubi Subudubi
Az óvszer használata egy idegennel való dugásnál szerintem is alap.Nem is értem azokat, akik már elsőre bekockáztatják nélküle.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 11. 25. szombat 17:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 25. szombat 17:03
Aktus nálunk csakis óvszerrel lehet. Máshoz nem kell smile !
#13970   2017. 11. 26. vasárnap 23:13
ravel ravel
Szívesen megnézném azt a képet!
(Ez egy válasz troublekind üzenetére (2017. 11. 26. vasárnap 22:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 26. vasárnap 22:44
Én nem rég kíváncsiskodtam bele a párom facebook üzenetváltásaiba amit az ex pasijával folytatott,(tudom nem szép dolog)
Közel 4 éves üzenetek,A téma majdnem mindig a szex,Milyet szexeltek,hogy mikor fognak legközelebb,stb,,
Viszont ami nagyon felpörgetett az az volt,hogy képeket is küldtek egymásnak, A párom szexiharisnyában,két ujjal a punciban,,, baromira felizgatott a dolog,,
#13969   2017. 11. 26. vasárnap 22:44
troublekind troublekind
Én nem rég kíváncsiskodtam bele a párom facebook üzenetváltásaiba amit az ex pasijával folytatott,(tudom nem szép dolog)
Közel 4 éves üzenetek,A téma majdnem mindig a szex,Milyet szexeltek,hogy mikor fognak legközelebb,stb,,
Viszont ami nagyon felpörgetett az az volt,hogy képeket is küldtek egymásnak, A párom szexiharisnyában,két ujjal a punciban,,, baromira felizgatott a dolog,,
#13968   2017. 11. 26. vasárnap 19:55
indi11 indi11
Biztos nagyon jók vagytok worship
(Ez egy válasz Free Love üzenetére (2017. 11. 26. vasárnap 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 26. vasárnap 19:24
Házibarátunk mindig telerakja feleségem pináját, de szokott lenni punciba élvezős gangbang is. Mi legjobban így szeretjük, természetesen ismert, már nálunk többször járt partnerekkel. Teljes biztonság nincs, még akkor sem, ha friss orvosi papírt hozna. Az élet tele van veszélyekkel, és aki erre az életstílusra adja a fejét, annak bizony kell tudni kockáztatni, tiszta, átgondolt módon.
#13967   2017. 11. 26. vasárnap 19:24
Free Love Free Love
Házibarátunk mindig telerakja feleségem pináját, de szokott lenni punciba élvezős gangbang is. Mi legjobban így szeretjük, természetesen ismert, már nálunk többször járt partnerekkel. Teljes biztonság nincs, még akkor sem, ha friss orvosi papírt hozna. Az élet tele van veszélyekkel, és aki erre az életstílusra adja a fejét, annak bizony kell tudni kockáztatni, tiszta, átgondolt módon.
(Ez egy válasz kinetika02 üzenetére (2017. 11. 25. szombat 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 25. szombat 13:53
Párok, ha bevesztek 3.-nak egy pasit, akkor mehet óvszer nélkül vagy ez csak akkor ha az illető hosszabb ideje van veletek? smile
Óvszer nélkül punciba vagy inkább máshova menjen el? Ki hogy szokta?
#13966   2017. 11. 25. szombat 18:51
alezredes1 alezredes1
A fiúk mindig hoztak magukkal gumit. Egyszer volt, hogy az egyik barátunk, mikor a párom épp kiment valamiért, azt mondja, majdnem elfelejett gumit venni, hozni.
Útközben egy benzinkúton vett, de csak azt. Az eladó egy huszonéves csitri volt, mondja. Modtam így oké, enélkül egy kis kézimunkát kaphat, vagy valami más hasonló megoldást.
(Ez egy válasz kinetika02 üzenetére (2017. 11. 25. szombat 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Párok, ha bevesztek 3.-nak egy pasit, akkor mehet óvszer nélkül vagy ez csak akkor ha az illető hosszabb ideje van veletek? smile
#13965   2017. 11. 25. szombat 17:03
BundiLiza BundiLiza
Aktus nálunk csakis óvszerrel lehet. Máshoz nem kell smile !
#13964   2017. 11. 25. szombat 13:53
kinetika02 kinetika02
#13963   2017. 11. 22. szerda 18:50
motorospasi motorospasi
Téged mindenhol ott esz a fene?
#13962   2017. 11. 17. péntek 23:53
X Törölt felhasználó (1522312)
Sziasztok.Nalunk is felvetodott regebben a tema hogy bevegyunk meg egy pasit es nem reg osszejott a nagy harmas,fantasztikus elmeny volt mindenkinek nagyon bejott a szitu.Megegyszer osszekoztuk kb. ket hete es az megfantasztikusabb volt mert mar jobban felvoltunk oldodva.Ket menetet nyomtunk le,az elso utan egy oracskat beszelgettunk majd elment a nejem tusolni,amig o tusolt addig megbeszeltuk a pasival hogy elmegy o is tusolni majd utanna en es o azt csinalhat vele amit akar ,lam amikor kijottem a furdoszobabol a dragamat mar lovagoltatta,nagyon jo volt latni ahogyan mas kefeli elottem, majd odamentem hozzajuk es megfotdultak kutyapozba en meg pelekudtem es a nejem kezdett szopni mikozben a pasi dugta hatulrol,na ezt ki nem hagynam tobbet,alig varom mar a kovetkezo partit.

... 15 16 17 18 19 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 14301db
Utolsó üzenet: ma 15:51

Hírek

2018. 01. 15. hétfő 12:59
Omg black fucked daughter 6 Minden apa az ő kis szöszi lányát, még ha már el is múlt 18 éves, akkor is egy kis ártatlanságnak gondolja. Aki jó tanuló, kedves, és a fiújával még a csókig sem jutott el, csak egymás kezét fogva andalog a parkban. Ám egy nap arra toppan be a lakásba,... Tovább
2018. 01. 09. kedd 14:17
Mélytorok 1 Kemény szopatás toroktól méhszájig! Hét magyar csaj, hét kőkemény jelenet! Ezek a csajok aztán bírják a gyűrődést, lehet nekik tolni a faszt toroktól méhszájig. Ha már belefulladnak a dákóba, akkor sem állnak le egyetlen percre sem. Ribanc-szopatás,... Tovább
2018. 01. 02. kedd 11:38
Pajkos anyósok Egy kis titkos szexrandi családon belül? Van, ahol ez sem tabu... Hiszen nincs mit tenni, ha a feleség édes mamája nyugtalanítóan érzéki, és csak úgy árad belőle a buja vágy. Ha nincs otthon a feleség, kanos veje bizony könnyen elcsábul, főleg, ha az anyós... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!