Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 508 509 510 511 512 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9283   2013. 08. 26. hétfő 15:18
X Törölt felhasználó (870900)
Húúú ezt mintha én írtam volna végig!!!!!!!!!!! Nyúlmedve! worship worship worship
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 15:15
Mi a legizgatóbb? Minden! De tényleg minden.
Már maga a várokozás is izgató. Amikor még nem történik semmi, de tudom, hogy történni fog. Akár napokkal előtte, vagy akár csak percekkel... Izgató a beszélgetés, az erotikus hangulat megszületése... Látni a szemében és testbeszédén az izgalmat, a vágyat...
Eszméletlenül izgató másik férfival közösen szép lassan lesimogatni a szerelmemről a ruhát, simogatni és kényeztetni ... Csodásan izgató hagyni azt, hogy egy idegen férfi húzza le a bugyiját! Nagyon izgató, mikor a másik férfivel közösen ujjazzuk, csókolgatjuk. Fantasztikus izgató, amikor először elélvez... majd másodjára, harmadjára.... akárhányadjára. Kéjtől, vágytól féltékenységtől keverten izgalmas a látvány, izgató a tudat, amikor belehatol az idegen fallosz, és felnyög... aztán ahogy táncát járja gyönyörére...
Izgató a másnap reggel, és izgató akár a napok, hónapok, évek után felelevenített emlék...
Egy ilyen kalandot, ha valóban rendben van a házasság, ha valóban szereti egymást a férj és feleség, akkor csak teljes egészében érdemes átélni... És egy ilyen esemény nem csak az aktusból áll...

A szájba élvezés abszolút nem, a punciba élvezés csak és kizárólag óvszerrel lehetséges.
#9282   2013. 08. 26. hétfő 15:15
Nyúlmedve Nyúlmedve
Mi a legizgatóbb? Minden! De tényleg minden.
Már maga a várokozás is izgató. Amikor még nem történik semmi, de tudom, hogy történni fog. Akár napokkal előtte, vagy akár csak percekkel... Izgató a beszélgetés, az erotikus hangulat megszületése... Látni a szemében és testbeszédén az izgalmat, a vágyat...
Eszméletlenül izgató másik férfival közösen szép lassan lesimogatni a szerelmemről a ruhát, simogatni és kényeztetni ... Csodásan izgató hagyni azt, hogy egy idegen férfi húzza le a bugyiját! Nagyon izgató, mikor a másik férfivel közösen ujjazzuk, csókolgatjuk. Fantasztikus izgató, amikor először elélvez... majd másodjára, harmadjára.... akárhányadjára. Kéjtől, vágytól féltékenységtől keverten izgalmas a látvány, izgató a tudat, amikor belehatol az idegen fallosz, és felnyög... aztán ahogy táncát járja gyönyörére...
Izgató a másnap reggel, és izgató akár a napok, hónapok, évek után felelevenített emlék...
Egy ilyen kalandot, ha valóban rendben van a házasság, ha valóban szereti egymást a férj és feleség, akkor csak teljes egészében érdemes átélni... És egy ilyen esemény nem csak az aktusból áll...

A szájba élvezés abszolút nem, a punciba élvezés csak és kizárólag óvszerrel lehetséges.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (870900)
2013. 08. 26. hétfő 14:27
Hát akkor a kérdésemre no comment..... zavart2

Akik már voltak 3masban! : Kérdés!

Melyik szitiuáció ami legjobban izgat benneteket? Úgy értem amikor párotok kényezteti 3.at (szopja,lovagol a farkán,csókolózik vele) vagy amikor öt kényezteti 3., (nyalja ujjazza punciját belehatol stb )és azt nézitek? finom
Esetleg végkifejlet?Szájába puncijába spriccel stb....
#9281   2013. 08. 26. hétfő 15:14
X Törölt felhasználó (870900)
Ebben is van igazság!

De mivel ebben a szituban a Férfiak vannak "túlerőben" a Nő áttudja magát teljes mértékben adni az élvezeteknek mivel valaki éppen mindig foglalkozik vele!
De mint pasi szemszögből (éppen nézelődési helyzetben ) crazya lehetnek olyan helyzetek szituációk ami hihetetlen izgató tud lenni!
Hogy értsd mire gond: Engem pl az nagyon izgat mikor a párom csak csókolozik 3.-al és nadrágon keresztűl simogatja a farkát!
Háát ettől nagyon betudok indulni.......ettől függetlenül az egész 3mas kaland nagyon izgató!!!!
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 08. 26. hétfő 14:55
Minden ember más. És más tetszik neki. Sőt, lehet hogy ami most bejön, holnap nem tetszik vagy akár fordítva. Persze aki tisztában van magával, tudja mit akar, az azt is tudja mi az amit semmiképp sem szeretne átélni.
Hogy miért ez a kitérő? No...még jobban elterelek: Gondolj az időjárásra. Tetszik? 22 fok van. Nem élvezed, nem tetszik, fázol. De ha tavasz lenne? Vigyorognál hogy jajj de jó az idő. Szóval mindent, mindenki másképp él meg, és annak nem lenne sok értelme, ha leírom hogy szeretem ha hátulról kefélnek, de úgy hogy közben odafigyelnek arra, hogy nem egy luk vagyok, kézzel-lábbal és szájjal, hanem nő. Nem az a lényeg, hogy részletekbe mi történik, hányszor hatoltak belém, hanem az élmény.
Ha viszont ennyire apró részletek izgatnak, akkor meg van a veszélye annak is, hogyha a fejedbe levő forgatőkönyv nem sikerül: pánikba esel. Nem a részlet a lényeg, hanem az élmény.
#9280   2013. 08. 26. hétfő 14:55
ravenna ravenna VIP Admin
Minden ember más. És más tetszik neki. Sőt, lehet hogy ami most bejön, holnap nem tetszik vagy akár fordítva. Persze aki tisztában van magával, tudja mit akar, az azt is tudja mi az amit semmiképp sem szeretne átélni.
Hogy miért ez a kitérő? No...még jobban elterelek: Gondolj az időjárásra. Tetszik? 22 fok van. Nem élvezed, nem tetszik, fázol. De ha tavasz lenne? Vigyorognál hogy jajj de jó az idő. Szóval mindent, mindenki másképp él meg, és annak nem lenne sok értelme, ha leírom hogy szeretem ha hátulról kefélnek, de úgy hogy közben odafigyelnek arra, hogy nem egy luk vagyok, kézzel-lábbal és szájjal, hanem nő. Nem az a lényeg, hogy részletekbe mi történik, hányszor hatoltak belém, hanem az élmény.
Ha viszont ennyire apró részletek izgatnak, akkor meg van a veszélye annak is, hogyha a fejedbe levő forgatőkönyv nem sikerül: pánikba esel. Nem a részlet a lényeg, hanem az élmény.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (870900)
2013. 08. 26. hétfő 14:27
Hát akkor a kérdésemre no comment..... zavart2

Akik már voltak 3masban! : Kérdés!

Melyik szitiuáció ami legjobban izgat benneteket? Úgy értem amikor párotok kényezteti 3.at (szopja,lovagol a farkán,csókolózik vele) vagy amikor öt kényezteti 3., (nyalja ujjazza punciját belehatol stb )és azt nézitek? finom
Esetleg végkifejlet?Szájába puncijába spriccel stb....
#9279   2013. 08. 26. hétfő 14:27
X Törölt felhasználó (870900)
Hát akkor a kérdésemre no comment..... zavart2

Akik már voltak 3masban! : Kérdés!

Melyik szitiuáció ami legjobban izgat benneteket? Úgy értem amikor párotok kényezteti 3.at (szopja,lovagol a farkán,csókolózik vele) vagy amikor öt kényezteti 3., (nyalja ujjazza punciját belehatol stb )és azt nézitek? finom
Esetleg végkifejlet?Szájába puncijába spriccel stb....
#9278   2013. 08. 26. hétfő 14:08
vazelinator vazelinator VIP Admin
!!!figyelem!!!
Ha nem értitek meg az admin felszólítását, akkor ugyan úgy ki fogom törölni, esetleg büntetéssel megtoldva legközelebb. Amennyiben nem fejezitek be az egymás felül űberelését, s "ne hogy már a másik tudja jobban", "de félre írtad", "szlenget használ de tiszteletlen", s nem sorolom tovább. Ne a másikat, magyarázatok át, magyarázatok bele, nem ez a fórumozás.
Nem a ti briliáns egymást lejátszomra kíváncsiak az emberek, hanem a témára, ez vita max titeket érdekel amit a téma köntöseibe bujtattatok de az olvasókat nem, belehet fejezni egymás követését, és lejátszását a többi témában is.
(elvesztek értékes be írások is azoktól elnézést, de így értelmetlen lógtak a levegőben, nem kérek csatlakozást, helyeslést, hanem a témába való dolgokat.)
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 08. 26. hétfő 11:04
OFF: egymás szavainak szétcincálása, olvasási és fogalmazási képességeinek elemzése helyett térjetek vissza a beszélgetésre. A másik emberről alkotott vélemény pedig maradjon meg a fejetekben, nem kell azt leírni.
#9277   2013. 08. 26. hétfő 11:04
ravenna ravenna VIP Admin
OFF: egymás szavainak szétcincálása, olvasási és fogalmazási képességeinek elemzése helyett térjetek vissza a beszélgetésre. A másik emberről alkotott vélemény pedig maradjon meg a fejetekben, nem kell azt leírni.
#9276   2013. 08. 26. hétfő 00:03
Nyúlmedve Nyúlmedve
Lehet, hogy modoros, de bizonyos szintig érdemes megadni a kölcsönös tiszteletet. Amit elvárunk, azt adjuk. Ennyi a képlet egyik része. smile
Na meg ott vannak az egyéniségből fakadó különbségek. Van olyan NŐ, akire 30 évesen is "hölgy", és van, akire 50 évesen is rá lehet mondani azt, hogy "csaj", mert a mentalitásuk, a kisugárzásuk olyan, hogy ezt vagy azt a szót valahogyan jobb reájuk használni. Mert illik reájuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 20. kedd 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (745787)
2013. 08. 20. kedd 12:02
Off

Miért nevezitek a lányokat, csajokat, asszonyokat állandóan "hölgyeknek"?

Iszonyúan modoros! Annyira, hogy egy ilyen beîrásnál az egész igazság tartalom megkérdőjeleződik! smile

Én, nem tudom ki hogy van vele egyetlen lányt sem neveznék "hölgynek" akivel intim viszonyban voltam, annál sokkal jobban szeretem tisztelem őket, és természetesen annál sokkal közelebb is vannak hozzám, még akkor is, ha csak puszta szex volt. Megértem, hogy nem lehet Őket megtiszteni a nevükkel, de nem lehetne valami emberibbet kitalálni mint, hogy hölgy? Brrrr!

On
#9275   2013. 08. 25. vasárnap 23:53
Nyúlmedve Nyúlmedve
Sejtettem, hogy a pénzes dologban (is) egyetértünk. Emlékeim szerint jó pár éve beszéltünk már erről egy azóta törölt nick-pár kapcsán.

"1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?"

Ezek a kérdések telitalálatok voltak a részedről. Érdekes volt olvasni a reá érkezett válaszokat.

Számomra érdekes az a játszadozás is, amit ti csináltok. Az, hogy Te inkább csak instrukcióiddal veszel részt a hármasban, ám kamerázod (és gondolom fotózod is) a feleséged és az idegen szexelését.
És bár érdekesnek tartom, de vérmérsékletem miatt sem hiszem azt, hogy meg tudnám állni azt, hogy pusztán kívülállóként figyeljek. Pedig látok valamiféle perverz fantáziát, vágyat, hogy jó lenne...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 20. kedd 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2013. 08. 20. kedd 09:17
A pénzes dolgot én is, mi is mellőznénk. Viszont egy ilyen "beszélgetős" kis este, legfőképp ha előtte már úgy volt megbeszélve, hogy szimpátpa estén bármi lehet, izgatóan alakulhat. Kimegyek az újabb italokért, és a párom már nem a fotelban, hanem az ágyon, a srác mellett ül. Ha nem terelődik a szó egy masszázsra például, ahol nyilván ruhadaraboktól kell megszabadulni, jöhet más. Pár közös fénykép mondjuk. Itt már előfordulhat egy egy érintés, ölbeülés, kisebb simi. Aztán a lányok felé szokásosan feltett kérdés, nem akarsz többet mutatni magadból, mondjuk póló, vagy blúz nélkül ? Ha ez is gond nélkül megy, mehet az (álnaiv) kérdés a páromtól, fiúk, a melltartómat is levegyem ?
Innentől kezdve már minden könnyebben megy, pár pohár ital, félhomály, halk jó kis zene.
A kérdés már csak az mint írod, beszáll a férj e a játékba bármikor vagy csak "nézi a műsort" ?
Nálunk, mint azt írtam, legtöbbször az utóbbi történt.
Végezetül kérdezném a harmadiknak beszálló srácokat, fiúkat.
1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?
#9274   2013. 08. 25. vasárnap 23:38
Nyúlmedve Nyúlmedve
A francba, de jó buliról maradtam le... smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 16. péntek 12:52), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 08. 16. péntek 12:52
OFF: Szeretné ha senki se menne bele személyeskedésbe. Se most, se később.
Pár dolog, fogalmak tisztázása végett. Ez a hely, egy fórum. Egy átlagos tudású embernek is vannak emlékei hogy mi is a fórum eredete. Az ókorban, elsősorban a római korban azon hely, ami egy közterület, piactér és egyéb társadalmi helyek színtere volt. Ahol megbeszélték az élet dolgait.
Aki történeteket keres, azt szeretne olvasni, az is megtalálja itt magának a megfelelő fórumszálat ( ez most ugye ellentmondás ) de a téma leírása vezessen mindenkit.
És még egyszer:ne provokáljátok egymást, ne személyeskedjetek!
#9273   2013. 08. 25. vasárnap 22:09
srác33 srác33
vezesse rá másképp, hozza fel a multat -emlékszel.... milyen jó volt, nem kellene megismételni, segíts választani. stb.
#9272   2013. 08. 23. péntek 17:51
X Törölt felhasználó (870900)
Szia,g0d1v4! smile

És mi a véleményed arról,ha:
Van egy pár aki bevon egy 3.-at (ffi)) akivel 2x-3x jó volt (2év alatt) de nem az igazi.Aztán egy új pasi 3.nak akivel a pár női tagja elmondása szerint minden happy fullextra stb.........De!Ha újra feljön 3-mas gondolata,nem igazán szeretné........nem utasítja el konkrét rákérdezésnél,de nem is forszirozza a "dolgot"!
Jah és a 3masok úgy egy évben 1-max kettö,de összesen sem volt több szerintem 5nél.....
A férj tanácstalan,mert erőltetni nem akarja,de lemondani sem szeretne eme élvezetekről..... finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 23. péntek 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 23. péntek 15:21
Ne végletekben gondolkodj, ez összetettebb annál. Lehet, csak egyszerűen nem tudja magát ilyen helyzetben elképzelni, nem érzi vonzónak, izgatónak a lehetőséget. Nem tartja undorítónak, csak lehetnek olyan gátlásai, amik így is visszatartják és nem pusztán azért, mert nem tudná esetleg élvezni. Ahogy a férfiak sem egyformák, úgy a nők sem(azzal együtt, hogy alapjaiban másként viszonyulnak a szexhez, mint ti)

Biztos van egy jó csomó dolog, amit pl. te sem próbálnál ki, pedig sokan élvezik úgy a szexet, téged mégsem hoz lázba. Persze, próbát tenni, kiváncsiskodni lehet, de a túlzott erőltetés, a folyamatos nyaggatás könnyen még nagyobb ellenálláshoz vezet. Tisztelni kell a másikat, hiszen önálló akarattal rendelkező ember ő is.
#9271   2013. 08. 23. péntek 15:21
X Törölt felhasználó (857830)
Ne végletekben gondolkodj, ez összetettebb annál. Lehet, csak egyszerűen nem tudja magát ilyen helyzetben elképzelni, nem érzi vonzónak, izgatónak a lehetőséget. Nem tartja undorítónak, csak lehetnek olyan gátlásai, amik így is visszatartják és nem pusztán azért, mert nem tudná esetleg élvezni. Ahogy a férfiak sem egyformák, úgy a nők sem(azzal együtt, hogy alapjaiban másként viszonyulnak a szexhez, mint ti)

Biztos van egy jó csomó dolog, amit pl. te sem próbálnál ki, pedig sokan élvezik úgy a szexet, téged mégsem hoz lázba. Persze, próbát tenni, kiváncsiskodni lehet, de a túlzott erőltetés, a folyamatos nyaggatás könnyen még nagyobb ellenálláshoz vezet. Tisztelni kell a másikat, hiszen önálló akarattal rendelkező ember ő is.
(Ez egy válasz srác33 üzenetére (2013. 08. 23. péntek 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 23. péntek 13:34
worship Valóban nagyban befolyásolja a partner. Be kell vonni a Hölgyet a keresésbe, kérdezni véleményét, hogy mit szólna ehez, vagy ahoz a pasihoz, mit szeretne.... Lehet érezni/látni hogy kinevel lehet, kit lehet "rávaenni" bevezetni eme gyönyörbe, meg azt is kit nem. Aki alapból elítéli, undoritó erkölcstelennek tartja azt az életbe nem fogjuk tudni rávenni. De ha nincs ellenére csak hallgat, vagy érdeklődik miért kell ezt annál van esély!
#9270   2013. 08. 23. péntek 13:34
srác33 srác33
worship Valóban nagyban befolyásolja a partner. Be kell vonni a Hölgyet a keresésbe, kérdezni véleményét, hogy mit szólna ehez, vagy ahoz a pasihoz, mit szeretne.... Lehet érezni/látni hogy kinevel lehet, kit lehet "rávaenni" bevezetni eme gyönyörbe, meg azt is kit nem. Aki alapból elítéli, undoritó erkölcstelennek tartja azt az életbe nem fogjuk tudni rávenni. De ha nincs ellenére csak hallgat, vagy érdeklődik miért kell ezt annál van esély!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 23. péntek 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888266)
2013. 08. 23. péntek 09:44
Üdv a népeknek !
Szerintem, ha nagyon nem lehet valakit rávenni a többes szexre, azt nem szabad erőltetni. Bár mi szerencsések voltunk, mert még az esküvő előtt (30 éve volt) tisztázódtak ezek a dolgaink, így később nem volt ez akadály.
Egyébként úgy látom, hogy sokkal több nőben van meg a kíváncsiság az ilyen dolgok iránt, mint ahogy azt Ők kimutatják. Szerintem lényegesen több gátlással kell megküzdeniük, de ha egy megfelelő partnernek sikerült feloldani ezeket, utána meglepően bevállalósak tudnak lenni.
#9269   2013. 08. 23. péntek 09:44
X Törölt felhasználó (888266)
Üdv a népeknek !
Szerintem, ha nagyon nem lehet valakit rávenni a többes szexre, azt nem szabad erőltetni. Bár mi szerencsések voltunk, mert még az esküvő előtt (30 éve volt) tisztázódtak ezek a dolgaink, így később nem volt ez akadály.
Egyébként úgy látom, hogy sokkal több nőben van meg a kíváncsiság az ilyen dolgok iránt, mint ahogy azt Ők kimutatják. Szerintem lényegesen több gátlással kell megküzdeniük, de ha egy megfelelő partnernek sikerült feloldani ezeket, utána meglepően bevállalósak tudnak lenni.
#9268   2013. 08. 23. péntek 05:21
junior10 junior10
Engem nagyon izgatna ha ketten kényeztetnénk a feleségem.De nem tom rá venni 3-as ra.Valaki adna tanácsot.Előre is köszönöm pusy minden gg-és nek.
#9267   2013. 08. 22. csütörtök 12:59
X Törölt felhasználó (857830)
worship
Nálatok ez hogyan valósult meg eddig? Hogyan sikerült megoldani a gyakori partnerváltást? Mert ahogyan itt olvasgatok, azt látom, hogy a legtöbb hozzászólónak még az egyet, az elsőt is csak nagyon nehezen sikerült (ha sikerült) megoldani, nemhogy többet.
(Ez egy válasz srác33 üzenetére (2013. 08. 22. csütörtök 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 22. csütörtök 10:59
akkor időnként ismételjétek meg. Lehetőleg ugyan azzal a partnerrel, de ha már nem akarja, vagy unalmassá vállik, akkor jöhet a következő.... egyszerre csak egyet, de nem kell nála leragadni!
EGYÉBKÉNT GYÖNYÖRŰ A FELESÉGED! Nagyon jó alakja van és kívánatos Nő!!
#9266   2013. 08. 22. csütörtök 10:59
srác33 srác33
akkor időnként ismételjétek meg. Lehetőleg ugyan azzal a partnerrel, de ha már nem akarja, vagy unalmassá vállik, akkor jöhet a következő.... egyszerre csak egyet, de nem kell nála leragadni!
EGYÉBKÉNT GYÖNYÖRŰ A FELESÉGED! Nagyon jó alakja van és kívánatos Nő!!
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2013. 08. 22. csütörtök 06:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 22. csütörtök 06:37
Laci vagyok mi elég régen szerettük volna kipróbálni 3 ast tegnap végre sikerült.Moni nagyon élvezte a legjobban amikor 2 farok votl előtte és felváltva szopott,én a nagy izgalomtól hamar elmentem tul izgultam az egészet de a végén minden nagyon jo volt nem bántuk meg
#9265   2013. 08. 22. csütörtök 06:37
monilaci monilaci
Laci vagyok mi elég régen szerettük volna kipróbálni 3 ast tegnap végre sikerült.Moni nagyon élvezte a legjobban amikor 2 farok votl előtte és felváltva szopott,én a nagy izgalomtól hamar elmentem tul izgultam az egészet de a végén minden nagyon jo volt nem bántuk meg
#9264   2013. 08. 21. szerda 16:30
srác33 srác33
worship Szinte mindegy mit, kivel, hárman, vagy négyen, Nő, vagy Hölgy (egyébként a Hölgy megszólítás szerintem udvarias) az a lényeg hogy a több éve együtt élő pár/házastárs maradjon meg egymás csodálatában, és menjenek tovább a féltő, óvó hétköznapok.
 
... 508 509 510 511 512 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19463db
Utolsó üzenet: tegnap 12:56
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!