Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 521 522 523 524 525 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9023   2013. 06. 14. péntek 16:42
X Törölt felhasználó (847386)
nem rég történt hogy barátnőmmel és három legjobb barátommal és persze az ő barátnőikkel kimentünk hétvégére a horgász házunkba iszogatni pecázni fürdeni stb ez egyik srác és barátnője sajnos még délután lelépett családi rendezvényre hivatkozva de mi nem adtuk fel buliztunk tovább én két barátom barátnőm és az egyik srác barátnője. lent voltunk a stégen pecáztunk a lányok napoztak néha néha bele is ugrottunk a vízbe és közbe félszemmel megfigyeltem hogy a legjobb barátom néha néha elég feltünően végignézi a páromat de különösebben nem foglalkoztatott a dolog. este főztünk, aztán sötétbe leindultunk fürdeni mire a másik haverom barátnője kicsit rosszul lett vagy csak a hisztit vágta be nem tudom és haza kellett menniük szóval már csak hárman maradtunk fürödtünk ugráltunk iszogattunk és barátom benyögte hogy emlékszek mikor régen még gyerek korunkba mindig meztelenül ugráltunk most is megtehetnénk én persze egyből belementem barátnőm kicsit óckodott de mivel amúgy is sötét volt épp csak a hold és a csillagok világítottak és az éjszakai kapásjelző így lekerült róla is a fürdőruha. szerencsére pont volt annyi fény hogy a mellei a formás feneke és a fazonra borotvált kis puncija látszódott én éreztem hogy odalent meg mozdult valami fél merevségben álltam bejött ő is a vízbe kettőnk közé beszélgettünk nevetgéltünk aztán valahogy feljött szóba a szex hogy mi hogy szoktuk mik a vágyaink stb mivel nekem régi vágyam hogy egyszer valakivel megosszam szerelmemet így haveromnak fel is csillant a szeme és mikor ki szált hogy ugráljunk a stégről láttam hogy elég mereven ált neki és kicsit le is döbbentem hogy hát most nem vagánykodni akarok nekem sinc kis méretem 18-19 cm de az övé valamivel hosszabb volt és vastagabb is... én kiültem a stégre és figeltem ahogy ők úszkálnak közbe nevetgéltünk mire barátnőm elfáradt és elindult be zuhanyozni nekünk maradt még borunk nem is sok kedvünk voltmég bemenni így maradtunk meztelenül ültünk a stég szélén én és haverom cigiztünk közbe beszéltünk barátnőmröl meg hogy menyire jócsaj hog meglivánta stb nekem szinte már lüktetett a farkam az izgalomtol és mikor oda oda pillantottam neki is elég kemény volt és beszélgetés közbe néha rántott is rajta néha markolászta feljött szóba hogy ő kipróbálná hármasban de nem csak úgy hogy a csajjal hanem minimális biszex dolgokra is kiváncsi énis bevallottam neki hogy enyhe bi hajlamokkal rendelkezem aztán mondta hogy neki már beton kemény és hogy nem bírja tovább és hogy verjük ki hát mivel én is rettentően izgatott voltam és barátnőm sem volt a közelben belementem elkeztük saját magunkét "piszkálgatni" aztán rá tértem hogy nézzük meg meikőnké keményebb és megfogtuk egymásét na hát az ővé... áhh tényleg olyan volt mint a beton nagy vastag és rohadt kemény iriígység töltött el aztán cseréltünk és egymásét keztük el bűvölni aztán egy hatalmasat spricceltem a srác kezére amit kiváncsiságbol meg is kóstolt mire kiváncsi lett a sajátjának izére hogy vajon hasonló e folyt...
#9022   2013. 06. 12. szerda 14:10
X Törölt felhasználó (857830)
Te még spammernek is lúzer vagy, egyelőre maradjunk ennyiben.
(Ez egy válasz hadnagykarcsi üzenetére (2013. 06. 12. szerda 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 12. szerda 13:56
nekem ebben még nincs tapasztalatom őszintén szólva, hogy milyen mikor mégegy pasi ott van mikor dugom az asszonyt.. de kipróbálnám, viszont két csajjal már próbáltam de az asszony ilyesmibe se menne bele, még előtte próbáltam.. Amúgy ha ilyesmi érdekel titeket szerintem keressetek néhány cikket, pl. itt*******ne reklámozz******** és érdemes a csajnak odaadni, hogy más nők hogy élték meg, mert a nagy többség élvezi ha két pasival van, a másik fele meg megalázónak tartja, azzal úgysem lehet mit csinálni

(moderálva:extraxl)
#9021   2013. 06. 12. szerda 13:56
hadnagykarcsi hadnagykarcsi
nekem ebben még nincs tapasztalatom őszintén szólva, hogy milyen mikor mégegy pasi ott van mikor dugom az asszonyt.. de kipróbálnám, viszont két csajjal már próbáltam de az asszony ilyesmibe se menne bele, még előtte próbáltam.. Amúgy ha ilyesmi érdekel titeket szerintem keressetek néhány cikket, pl. itt*******ne reklámozz******** és érdemes a csajnak odaadni, hogy más nők hogy élték meg, mert a nagy többség élvezi ha két pasival van, a másik fele meg megalázónak tartja, azzal úgysem lehet mit csinálni

(moderálva:extraxl)
#9020   2013. 06. 12. szerda 12:32
X Törölt felhasználó (37025)
ÜdVW! Hát pedzegettem már a dolgot,de nem reagált semmit,és ő nem hozta ezt szóba,de szerintem sejti,hogy mit szeretnék.
(Ez egy válasz zola43 üzenetére (2013. 06. 07. péntek 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 07. péntek 20:46
elmesélhetnéd a részleteket had élvezkedjünk mi is!
#9019   2013. 06. 11. kedd 20:01
Kanellos Kanellos
Látod ez a baj velünk pasikkal, olyan egyszerűnek gondolunk mindent, élveznéd OK akkor menjünk dugjunk minek ezt túl lihegni. Így vagyok ezzel Én is de a csajok másképp működnek hiszen rögtön hárított amikor azt mondta, hogy intézzed el és ezzel át tolta a feladatot neked utána pedig majd kifogásokat keres Te pedig megőrülsz. Szerintem pedig be kell vonni a döntésekbe és abba hogy ki válassza azt akivel szívesen ágyba bújna hisz mégis csak az Ő testén fog valaki élvezni. Kérdezz vissza hogy Ő hogy képzeli, mi az amit megtenne beszéljen minél többet csak kérdezd és kérdezd, vajon mit tenne a Te helyedbe mit szólna egy erotikus chateléshez közösen ? Miért van neked erre szükség és mi lehet mindennek a következménye beszéljetek a pozitív és negatív lehetőségekről is mi van ha összejön és mi lehet a következménye ha nem ? Aztán tedd el az egész témát ha erőszakosnak hajthatatlannak tűnsz talán falakba ütközöl Ezért kell időt adni párodnak, mint a magnak ha termékeny talajra hull crazya Ha nem jön össze záros határidőn belül akkor el kell döntened hogyan tovább meddig mész el hogy kielégüljön egy ilyen vágy ? Én azt mondtam a páromnak azért izgat hogy mással lássam mert ha kacérkodik, flörtöl akkor ragyog és csodálatos mikor orgazmusközbe vonaglik ezért szeretném minél többször látni Ezért azt kívántam neki érezze magát mellettem annyira biztonságba szerelmünket, legyen olyan szabad hogy bátran gátlások nélkül szexeljen mással ha Én is ott vagyok és foghatom a kezét. Már többször leírtam itt a fórumon is ez olyan mintha egy egzotikus utazásra mész csodálatos élményekbe van részed de nem mesélheted el senkinek Van egy csodálatos feleséged szuper jó vele az ágyba de ezt az élményt nem oszthatod meg másokkal kicsit olyan mintha meg se történne, úgy gondolom a közösen átélt élmények intenzívebbek. Most már Ő is így gondolja ...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 10. hétfő 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878783)
2013. 06. 10. hétfő 19:04
Rendben, én értem, hogy ezt ne erőltessem és ne sürgessem. Nem tehetek róla, de a vágy bennem napról-napra erősödik. Ha ráhagyom a döntést, akkor ebből soha semmi nem lesz. De akkor mi lesz a csillapíthatatlan vággyal? Azért egy kicsit őt is izgatja, csak nem vallja be. Szerintem jó úton járunk a megoldáshoz, csak egy cseppet rá kell segíteni.
#9018   2013. 06. 11. kedd 11:17
kapucsino kapucsino
A buli rosszul indult a páromnak mert egy idősebb ff akart ismerkedni vele ,többedik alkalom után se értette a nemet.A párom rosszkedvű lett,mikor odament hozzá a mi leendő pasink akkor elriasztotta majd szólt nekem ,h a sráccal szeretne lenni smile .Beszéltem a sráccal és onnantól kezdve minden remek volt...
Moziban nem voltunk...csak felmerült a lehetőség.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 10. hétfő 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (819517)
2013. 06. 10. hétfő 12:23
Szombaton voltunk egy buliba (swinger) ,de a párom nem érezte ott jól magát és gondolkodtunk rajta ,hogy inkább jobb lett volna elmenni a dob utcai szexmoziba.
Most akkor mi van???
Milyen volt melyik?
#9017   2013. 06. 10. hétfő 22:46
X Törölt felhasználó (879570)
Szeretkezés közben hozd szóba, hogy mi lenne, ha valaki még lenne itt, és hátulról, vagy a szájában, vagy...
Pár alkalom után valószínűleg benne is elhatalmasodik a vágy heureka
Nekem annó bevált finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 10. hétfő 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878783)
2013. 06. 10. hétfő 19:04
Rendben, én értem, hogy ezt ne erőltessem és ne sürgessem. Nem tehetek róla, de a vágy bennem napról-napra erősödik. Ha ráhagyom a döntést, akkor ebből soha semmi nem lesz. De akkor mi lesz a csillapíthatatlan vággyal? Azért egy kicsit őt is izgatja, csak nem vallja be. Szerintem jó úton járunk a megoldáshoz, csak egy cseppet rá kell segíteni.
#9016   2013. 06. 10. hétfő 19:04
X Törölt felhasználó (878783)
Rendben, én értem, hogy ezt ne erőltessem és ne sürgessem. Nem tehetek róla, de a vágy bennem napról-napra erősödik. Ha ráhagyom a döntést, akkor ebből soha semmi nem lesz. De akkor mi lesz a csillapíthatatlan vággyal? Azért egy kicsit őt is izgatja, csak nem vallja be. Szerintem jó úton járunk a megoldáshoz, csak egy cseppet rá kell segíteni.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 06. 10. hétfő 16:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 10. hétfő 16:48
Szia !
Párodnak igaza van , ennek spontán kell össze jönnie, azt nem lehet előre eltervezni hogy 2 hét múlva péntek délután dugunk, Azért segíteni kell a spontán dolgokat, mondjuk szerintem elsőre egy swinger clubos látogatás minden kötöttség nélkül jó első lépésnek.,
Fontos hogy mond el miért izgat, és ne azért menjen bele egy ilyen szeretkezésbe mert neked akar megfelelni miattad inkább Ne csinálja !
A másik ötletem hogy Ne Te intézd ! Kicsit hagyd hogy a Párod döntése legyen a club látogatás vagy a partner kiválasztása, Te elmondtad a vágyad , legyen neki is feladata mert részéről a döntés áthárítása csak a halogatás és a kívül állását erősíti.
Ügyelj arra hogy ne legyél követelőző ne tegyél fel kérdéseket, hagyd hogy érlelődjön benne a gondolat a legjobb ha egy jó beszélgetés után hosszú időre Nem is feszegeted ezt a témát nem kell napirenden tartani., Majd ha elégé sok idő eltelt egy erotikus pillanatba ha jó az alkalom vissza kérdezhetsz hogy van -e benne ilyen vágy mert ha nincs Ne erőltesd
#9015   2013. 06. 10. hétfő 18:57
X Törölt felhasználó (761321)
Nálunk is ez a helyzet! Van egy közös ismerős, Őt nagyon bírja, és a srácnak is bejön. Nekem meg a srác felesége! Lehet egy közös iszogatás nálunk is feltenné az "i"-re a pontot!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 10. hétfő 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878783)
2013. 06. 10. hétfő 15:05
Üdv mindenkinek! Elég régóta olvasgatom ezt a topicot, gondoltam én is leírom a helyzetemet. Engem is, mint sok mindenki mást, izgatna, ha valakivel megdugnánk a feleségemet. Szeretném látni, ahogy a puncijában ki-be jár egy másik farok, idegen kezek fogják a melleit, szeretném látni a kéjt az arcán, amikor elélvez tőle. Most ott tartunk, hogy beleegyezett, azt mondta, hogy intézzem, néha viszont kihátrál. Ő úgy gondolja, hogy ennek spontán egy buli vagy szórakozás alkalmával kellene megtörténnie. Nyilván egy kis alkohol oldaná a gátlásokat, mert gátlása azért van. Már csak az a kérdés, hogy hogyan hozzam úgy össze a dolgot, hogy spontánnak tűnjön. Bármilyen ötletet szívesen fogadnék!
#9014   2013. 06. 10. hétfő 16:48
Kanellos Kanellos
Szia !
Párodnak igaza van , ennek spontán kell össze jönnie, azt nem lehet előre eltervezni hogy 2 hét múlva péntek délután dugunk, Azért segíteni kell a spontán dolgokat, mondjuk szerintem elsőre egy swinger clubos látogatás minden kötöttség nélkül jó első lépésnek.,
Fontos hogy mond el miért izgat, és ne azért menjen bele egy ilyen szeretkezésbe mert neked akar megfelelni miattad inkább Ne csinálja !
A másik ötletem hogy Ne Te intézd ! Kicsit hagyd hogy a Párod döntése legyen a club látogatás vagy a partner kiválasztása, Te elmondtad a vágyad , legyen neki is feladata mert részéről a döntés áthárítása csak a halogatás és a kívül állását erősíti.
Ügyelj arra hogy ne legyél követelőző ne tegyél fel kérdéseket, hagyd hogy érlelődjön benne a gondolat a legjobb ha egy jó beszélgetés után hosszú időre Nem is feszegeted ezt a témát nem kell napirenden tartani., Majd ha elégé sok idő eltelt egy erotikus pillanatba ha jó az alkalom vissza kérdezhetsz hogy van -e benne ilyen vágy mert ha nincs Ne erőltesd
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 10. hétfő 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878783)
2013. 06. 10. hétfő 15:05
Üdv mindenkinek! Elég régóta olvasgatom ezt a topicot, gondoltam én is leírom a helyzetemet. Engem is, mint sok mindenki mást, izgatna, ha valakivel megdugnánk a feleségemet. Szeretném látni, ahogy a puncijában ki-be jár egy másik farok, idegen kezek fogják a melleit, szeretném látni a kéjt az arcán, amikor elélvez tőle. Most ott tartunk, hogy beleegyezett, azt mondta, hogy intézzem, néha viszont kihátrál. Ő úgy gondolja, hogy ennek spontán egy buli vagy szórakozás alkalmával kellene megtörténnie. Nyilván egy kis alkohol oldaná a gátlásokat, mert gátlása azért van. Már csak az a kérdés, hogy hogyan hozzam úgy össze a dolgot, hogy spontánnak tűnjön. Bármilyen ötletet szívesen fogadnék!
#9013   2013. 06. 10. hétfő 15:05
X Törölt felhasználó (878783)
Üdv mindenkinek! Elég régóta olvasgatom ezt a topicot, gondoltam én is leírom a helyzetemet. Engem is, mint sok mindenki mást, izgatna, ha valakivel megdugnánk a feleségemet. Szeretném látni, ahogy a puncijában ki-be jár egy másik farok, idegen kezek fogják a melleit, szeretném látni a kéjt az arcán, amikor elélvez tőle. Most ott tartunk, hogy beleegyezett, azt mondta, hogy intézzem, néha viszont kihátrál. Ő úgy gondolja, hogy ennek spontán egy buli vagy szórakozás alkalmával kellene megtörténnie. Nyilván egy kis alkohol oldaná a gátlásokat, mert gátlása azért van. Már csak az a kérdés, hogy hogyan hozzam úgy össze a dolgot, hogy spontánnak tűnjön. Bármilyen ötletet szívesen fogadnék!
#9012   2013. 06. 10. hétfő 12:23
X Törölt felhasználó (819517)
Szombaton voltunk egy buliba (swinger) ,de a párom nem érezte ott jól magát és gondolkodtunk rajta ,hogy inkább jobb lett volna elmenni a dob utcai szexmoziba.
Most akkor mi van???
Milyen volt melyik?
(Ez egy válasz kapucsino üzenetére (2013. 06. 10. hétfő 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 10. hétfő 10:51
Sziasztok! Szombaton voltunk házi swingerbe és ott találtunk egy fiút aki beszállt hozzánk harmadiknak. PÁrom kinézte én meg megkérdeztem,hogy nem jönne e velünk be egy szobába.a fiú igent mondot és nem bánta meg szerintem.A páromat ketten rendesen kielégítetük és én is nagyon élveztem, amint láttam a párom arcán a kéjt,amint élvezi a másik faszt smile Az az igazság hogy engem izgat ha látom a páromat ha egy másik fasszal játszik,de a párom is rendesen be tud ettől gerjedni finom Jó volt a buli ez a lényeg
#9011   2013. 06. 10. hétfő 10:51
kapucsino kapucsino
Sziasztok! Szombaton voltunk házi swingerbe és ott találtunk egy fiút aki beszállt hozzánk harmadiknak. PÁrom kinézte én meg megkérdeztem,hogy nem jönne e velünk be egy szobába.a fiú igent mondot és nem bánta meg szerintem.A páromat ketten rendesen kielégítetük és én is nagyon élveztem, amint láttam a párom arcán a kéjt,amint élvezi a másik faszt smile Az az igazság hogy engem izgat ha látom a páromat ha egy másik fasszal játszik,de a párom is rendesen be tud ettől gerjedni finom Jó volt a buli ez a lényeg
#9010   2013. 06. 08. szombat 09:25
matinus matinus
Akkor te sem menekülsz ...
Ez csak egyre fokozottabban fog izgatni. A párod már tud róla?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 08. szombat 08:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (37025)
2013. 06. 08. szombat 08:13
Sziasztok! Nagyon izgató nekem is,már csak a gondolata is,hogy egy idegen kényezteti a páromat,bár nem tudom,hogy valaha meg e valósul ez az álom.És azt sem tudom,hogy találhatnék,olyan embert aki a páromnak is szimpatikus,és én is meg tudnék bízni benne.Swinger nem jöhet szóba,az nekem valahogy nem jön át.Esetleg valami ötlet vagy tanács van valakinek?
#9009   2013. 06. 08. szombat 08:13
X Törölt felhasználó (37025)
Sziasztok! Nagyon izgató nekem is,már csak a gondolata is,hogy egy idegen kényezteti a páromat,bár nem tudom,hogy valaha meg e valósul ez az álom.És azt sem tudom,hogy találhatnék,olyan embert aki a páromnak is szimpatikus,és én is meg tudnék bízni benne.Swinger nem jöhet szóba,az nekem valahogy nem jön át.Esetleg valami ötlet vagy tanács van valakinek?
#9008   2013. 06. 07. péntek 20:46
zola43 zola43
elmesélhetnéd a részleteket had élvezkedjünk mi is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 05. szerda 18:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (32024)
2013. 06. 05. szerda 18:19
Nekünk összejött hétvégén. Egyik swingerklubban történt meg, fantasztikus élmény volt. Nem is értem miért nem swingereznek akik arra várnak, hogy megdugják a feleségük. Mi egy férfi beszállóval valósítottuk meg régi álmom, és a valóság még annál is jobb volt mint ahogy elképzeltem. A farkam azóta egyfolytában áll, és a feleségem is be van zsongva rendesen. Már alig várjuk a következő bulit.
#9007   2013. 06. 06. csütörtök 14:34
X Törölt felhasználó (113368)
Melyik klubban voltatok?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 05. szerda 18:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (32024)
2013. 06. 05. szerda 18:19
Nekünk összejött hétvégén. Egyik swingerklubban történt meg, fantasztikus élmény volt. Nem is értem miért nem swingereznek akik arra várnak, hogy megdugják a feleségük. Mi egy férfi beszállóval valósítottuk meg régi álmom, és a valóság még annál is jobb volt mint ahogy elképzeltem. A farkam azóta egyfolytában áll, és a feleségem is be van zsongva rendesen. Már alig várjuk a következő bulit.
#9006   2013. 06. 05. szerda 18:19
X Törölt felhasználó (32024)
Nekünk összejött hétvégén. Egyik swingerklubban történt meg, fantasztikus élmény volt. Nem is értem miért nem swingereznek akik arra várnak, hogy megdugják a feleségük. Mi egy férfi beszállóval valósítottuk meg régi álmom, és a valóság még annál is jobb volt mint ahogy elképzeltem. A farkam azóta egyfolytában áll, és a feleségem is be van zsongva rendesen. Már alig várjuk a következő bulit.
#9005   2013. 06. 04. kedd 18:52
matinus matinus
Hahó! Egy jó sztori valahol? wave
#9004   2013. 06. 04. kedd 17:11
ravenna ravenna VIP Admin
Ámen... valahogy meg kellett volna fogalmazni ezt az első bejegyzésedben is! wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 04. kedd 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880312)
2013. 06. 04. kedd 15:45
Az pedig női gesztus wink Teljesen mindegy, ha örömöt szerzel párodnak, az jó dolog, mindkét részről... finom
 
... 521 522 523 524 525 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19463db
Utolsó üzenet: tegnap 12:56
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!