Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 552 553 554 555 556 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#8403   2012. 12. 04. kedd 05:27
X Törölt felhasználó (858797)
Ez valós sztori! Elnézést a vesszőkért. Igen a nőm volt szexpartnere vőlegény volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 08:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (25582)
2012. 12. 02. vasárnap 08:23
kérlek ezt akkor most még egyszer:

A párod volt pasijának - 'tehát te vagy most a pasi, és a párod a lány, aki dugott a pasival' - volt menyasszonya. És a párod, aki lány, a menyasszonnyal dugott?
Néha egy-egy vesszőt nem ártana betenni az irományba, mert nehezen értelmezhető. Funkcionális analfabétának meg nem tartom magam.
Másrészt, viszont ha már logikailag végigköveti az ember, rájön, hogy álmodozás inkább, mint valós story.
#8402   2012. 12. 04. kedd 02:25
shámán shámán
szia. engem érdekel mi volt a másik 7 alkalommal. smile a asszonykárol képet is tehetnél fel. . .
(Ez egy válasz jozso007 üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 22:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 02. vasárnap 22:18
Sziasztok!

1.
Mi egy 31és33éves pár vagyunk.Nálunk pár éve kezdődött ez a dolog azaz nálam.Nagyon izgatott ha arra gondoltam,hogy más dugja a feleségem ezért elkezdtem neki szex közben mondani.Láttam rajta,hogy egyre jobban izgatja ezért rávettem,hogy próbáljuk ki.Elkezdett keresgélni szexpartner kereső oldalakon elég hamar találtunk mert a feleségem gyönyörű szép nő pedig kettő gyereket szült.Gyönyörű szép arca,teste,mellei,fazonra borotvált puncija van.Eljött a nagy este elkezdtünk készülni szexi fehérnemü kurvás ruha stb.Elindultunk nagyon izgatottak voltunk mind a ketten.Már ott volt a srác aki nálunk fiatalabb volt elég jó képű tetszett egyből az asszonynak.Beült hozzánk az autóba beszélgettünk eléggé zavarban voltunk mind a hárman.Rátértem a lényegre,hogy akkor mit csináljunk azaz mondtam,hogy keressünk szállodát.Elkezdett telefonálgatni mert volt ismerőse megis beszélte,hogy mindjárt ott vagyunk.Visszaült a kocsijába mi meg mentünk utánna remegett az egész testem és csak azon járt a fejem,hogy egy idegen mindjárt megbassza a feleségem.Hatalmas érzés volt.Oda értünk ittunk egy üditőt aztán felmentünk a szobába a feleségemmel lefeküdtünk az ágyra a srác meg a votelbe ült.A gumit lent felejtettem a kocsiban ezért le kellet mennem érte a farkam majdnem szétdurrant,hogy mit csinálhatnak addig.Be mentem nem történt semmi ezért elkezdtem vetköztetni az asszonyt a srác is elkezdett és oda jött.Elkezdtek csókolózni majdnem elélveztem a látványtól ezért be ültem a fotelbe és néztem csak őket.Azt el kell mondanom,hogy az asszony brutális az ágyban.A srác elkezdte nyalni utánna az asszony leszopta és csak basztak mindenhogy én meg néztem őket.Kb fél óra múlva beszáltam és mindenhogy megdugtuk,szopattuk én annyira nem bírtam mert nagyon fel voltam izgulva a srác meg nem bírta a gumit és nem tudott elélvezni ezért egy kicsit pihent.Addig én basztam ő nézett minket hát nem is bírtam és tele élveztem a szétbaszott pináját.Utánna megmosakodtun és nagyon rossz érzés fogott el és mondtam,hogy elég volt menjünk haza.A srác meglepődött de megértette csak fájt a farka mert nem tudott ki elégülni.Haza fele egyszót sem szóltam csak tiszta ideg voltam,hogy most baszta meg valaki a feleségem és éreztem rajta az idegen illatot.pár napig nem beszéltünk mert nem bírtam rá nézni.De utánna megint elkezdett izgatni és rájöttem,hogy ez nagyon jó volt.Megbeszéltük a dolgokat,érzéseket és kértünk egy új randit az új barátunktól.Az elég jól sikerült mind a hármunknak és azóta 8 partnere volt a páromnak de sajnos elég nehéz megfelelőt találni ezért most is keresünk.Ja az utolsó négyhez egyedül járt mert és felvette nekem őket.Ha akarjátok ezekről is mesélek.
#8401   2012. 12. 02. vasárnap 23:52
X Törölt felhasználó (824226)
Priviben megmondom.
(Ez egy válasz csabi_bp üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 21:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 02. vasárnap 21:20
Mi 25 évesek vagyunk és lassan 2 éve voltunk először párokkal smile Igaz, a párom nem a feleségem, de így is izgat a dolog rendesen, sőőt...
#8400   2012. 12. 02. vasárnap 23:00
Chipelek Chipelek
Nagyon szeretnénk a történeted folytatását .És gratulálunk az át éltekhez. finom
#8399   2012. 12. 02. vasárnap 22:18
jozso007 jozso007
Sziasztok!

1.
Mi egy 31és33éves pár vagyunk.Nálunk pár éve kezdődött ez a dolog azaz nálam.Nagyon izgatott ha arra gondoltam,hogy más dugja a feleségem ezért elkezdtem neki szex közben mondani.Láttam rajta,hogy egyre jobban izgatja ezért rávettem,hogy próbáljuk ki.Elkezdett keresgélni szexpartner kereső oldalakon elég hamar találtunk mert a feleségem gyönyörű szép nő pedig kettő gyereket szült.Gyönyörű szép arca,teste,mellei,fazonra borotvált puncija van.Eljött a nagy este elkezdtünk készülni szexi fehérnemü kurvás ruha stb.Elindultunk nagyon izgatottak voltunk mind a ketten.Már ott volt a srác aki nálunk fiatalabb volt elég jó képű tetszett egyből az asszonynak.Beült hozzánk az autóba beszélgettünk eléggé zavarban voltunk mind a hárman.Rátértem a lényegre,hogy akkor mit csináljunk azaz mondtam,hogy keressünk szállodát.Elkezdett telefonálgatni mert volt ismerőse megis beszélte,hogy mindjárt ott vagyunk.Visszaült a kocsijába mi meg mentünk utánna remegett az egész testem és csak azon járt a fejem,hogy egy idegen mindjárt megbassza a feleségem.Hatalmas érzés volt.Oda értünk ittunk egy üditőt aztán felmentünk a szobába a feleségemmel lefeküdtünk az ágyra a srác meg a votelbe ült.A gumit lent felejtettem a kocsiban ezért le kellet mennem érte a farkam majdnem szétdurrant,hogy mit csinálhatnak addig.Be mentem nem történt semmi ezért elkezdtem vetköztetni az asszonyt a srác is elkezdett és oda jött.Elkezdtek csókolózni majdnem elélveztem a látványtól ezért be ültem a fotelbe és néztem csak őket.Azt el kell mondanom,hogy az asszony brutális az ágyban.A srác elkezdte nyalni utánna az asszony leszopta és csak basztak mindenhogy én meg néztem őket.Kb fél óra múlva beszáltam és mindenhogy megdugtuk,szopattuk én annyira nem bírtam mert nagyon fel voltam izgulva a srác meg nem bírta a gumit és nem tudott elélvezni ezért egy kicsit pihent.Addig én basztam ő nézett minket hát nem is bírtam és tele élveztem a szétbaszott pináját.Utánna megmosakodtun és nagyon rossz érzés fogott el és mondtam,hogy elég volt menjünk haza.A srác meglepődött de megértette csak fájt a farka mert nem tudott ki elégülni.Haza fele egyszót sem szóltam csak tiszta ideg voltam,hogy most baszta meg valaki a feleségem és éreztem rajta az idegen illatot.pár napig nem beszéltünk mert nem bírtam rá nézni.De utánna megint elkezdett izgatni és rájöttem,hogy ez nagyon jó volt.Megbeszéltük a dolgokat,érzéseket és kértünk egy új randit az új barátunktól.Az elég jól sikerült mind a hármunknak és azóta 8 partnere volt a páromnak de sajnos elég nehéz megfelelőt találni ezért most is keresünk.Ja az utolsó négyhez egyedül járt mert és felvette nekem őket.Ha akarjátok ezekről is mesélek.
#8398   2012. 12. 02. vasárnap 22:16
hot_blood hot_blood VIP
A parom(NO) alig mult 18,en(FERFI) voltam 23,es meg nem voltunk osszehazasodva,amikor legeloszor voltunk parokkal...En mar 31 vagyok a parom 27.....7 eve hazasok,es mar kiprobaltuk a szex minden formajat!Sot nyitott kapcsolatban elunk,es nagyon mukodik a kapcsolatunk!!
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 02. vasárnap 19:40
Egy gyors közvélemény kutatás érdekelne mit gondoltok a Topic cím Izgat ha megdugják a feleségemet mennyi idős párokra jellemző illetve milyen hosszú párkapcsolat jut el erre a pontra Mert magamból ki indulva azért ez Húszas Harmincas éveimbe eszembe nem jutott illetve még más volt a kapcsolat most 40 év után értünk meg arra hogy meg merjük tenni. Tudják a 30 évesek mire vállalkoznak ? Tényleg ennyire érett és bizalomra épülő a kapcsolatuk hogy már csak ez az Izgalom hiányzik ? Mi a jellemző menyi idősen és milyen hosszú kapcsolat után Izgalmas ha megdugják a feleséget ?
#8397   2012. 12. 02. vasárnap 21:20
csabi_bp csabi_bp
Mi 25 évesek vagyunk és lassan 2 éve voltunk először párokkal smile Igaz, a párom nem a feleségem, de így is izgat a dolog rendesen, sőőt...
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 02. vasárnap 19:40
Egy gyors közvélemény kutatás érdekelne mit gondoltok a Topic cím Izgat ha megdugják a feleségemet mennyi idős párokra jellemző illetve milyen hosszú párkapcsolat jut el erre a pontra Mert magamból ki indulva azért ez Húszas Harmincas éveimbe eszembe nem jutott illetve még más volt a kapcsolat most 40 év után értünk meg arra hogy meg merjük tenni. Tudják a 30 évesek mire vállalkoznak ? Tényleg ennyire érett és bizalomra épülő a kapcsolatuk hogy már csak ez az Izgalom hiányzik ? Mi a jellemző menyi idősen és milyen hosszú kapcsolat után Izgalmas ha megdugják a feleséget ?
#8396   2012. 12. 02. vasárnap 20:50
X Törölt felhasználó (867228)
minket érdekelne ki Ő wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 26. hétfő 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (824226)
2012. 11. 26. hétfő 12:37
kedves fórumlakók
a hétvégén végre egy nagyon jó éjszakát töltöttünk el hármasban, egy olyan férfi társaságában,akit innen ismertünk meg,amit nagyon nehezen hittünk el,hiszen már nagyon csalódottak voltunk,hogy valaha is sikerül egy normális pasit találni, aki nem csak levelezni mert,hanem találkozni, és cselekedni is.Bevallom,én úgy indultam az estének,hogy kettesben leszünk csak,és jól is indult az este, szeretkeztünk és élveztük egymás társaságát, egyszer csörög párom telefonja, s közli velem,hogy megjött a meglepi. Hát tényleg az volt,hiszen úgy tudtam akkor éjjel nem ér rá!Bevallom egyáltalán nem bántam meg, sexi fehérneműben nyitottam neki ajtót, csupán egy kabátot kaptam magamra.Feljött, el kezdtünk beszélgetni, utána elment tusolni, én megleptem őt, rögtön csókot váltottunk, és vártuk a hálóban.Utána párom ment tusolni,addig mi kényeztettük egymást, elég fura volt, de izgalmas nagyon. Mikor már mindhárman túl voltunk a tuson, bevetettük magunkat a sex rejtelmeibe, és hármasban kényeztettük egymást, először csak én voltam velem, a párom pedig élvezte,hogy lovagolom a farkát, s látta rajtam mennyire élvezem.. csodás éjszaka volt nagyon, s remélem nem az utolsó közös élményünk volt... az este folytatását mindenki fantáziájára bízom. Hogy ki volt a titokzatos harmadik, hát azokat a párokat kiket érdekel, írjon és szívesen elárulom, vagy nem mert talán magamnak akarom ezt a kandúrt crazya !!!De persze ez nem erről szól, hiszen oszd meg és uralkodj!
#8395   2012. 12. 02. vasárnap 19:40
Kanellos Kanellos
Egy gyors közvélemény kutatás érdekelne mit gondoltok a Topic cím Izgat ha megdugják a feleségemet mennyi idős párokra jellemző illetve milyen hosszú párkapcsolat jut el erre a pontra Mert magamból ki indulva azért ez Húszas Harmincas éveimbe eszembe nem jutott illetve még más volt a kapcsolat most 40 év után értünk meg arra hogy meg merjük tenni. Tudják a 30 évesek mire vállalkoznak ? Tényleg ennyire érett és bizalomra épülő a kapcsolatuk hogy már csak ez az Izgalom hiányzik ? Mi a jellemző menyi idősen és milyen hosszú kapcsolat után Izgalmas ha megdugják a feleséget ?
#8394   2012. 12. 02. vasárnap 08:23
X Törölt felhasználó (25582)
kérlek ezt akkor most még egyszer:

A párod volt pasijának - 'tehát te vagy most a pasi, és a párod a lány, aki dugott a pasival' - volt menyasszonya. És a párod, aki lány, a menyasszonnyal dugott?
Néha egy-egy vesszőt nem ártana betenni az irományba, mert nehezen értelmezhető. Funkcionális analfabétának meg nem tartom magam.
Másrészt, viszont ha már logikailag végigköveti az ember, rájön, hogy álmodozás inkább, mint valós story.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 01. szombat 23:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (858797)
2012. 12. 01. szombat 23:10
Izgat amikor a párom meséli,h a legutobbi pasijának volt menyasszonya vele évekig csak baszott! Elvitte gyakran kocsival egy erdöbe és jót kurtak! Devolt,hogy felfektette a főnöke asztalára elővette a nagy faszát jó sokáig baszta ráélvezett a szőrös pinájára szétkente a sok gecijét! Jó lett volna látni!
#8393   2012. 12. 02. vasárnap 06:41
karpat57 karpat57
Pedig csak egy szavatokba kerülne!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 30. péntek 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (779689)
2012. 11. 30. péntek 08:50
Pedig a nejem már benne van 100% ban ha lenne +1 vagy +2 pasi,de most meg a pasik nincsenek sehol! Eddig meg az volt a baj hogy őt kellet győzködni! Most már hál istennek lazán veszi! wink
#8392   2012. 12. 01. szombat 23:10
X Törölt felhasználó (858797)
Izgat amikor a párom meséli,h a legutobbi pasijának volt menyasszonya vele évekig csak baszott! Elvitte gyakran kocsival egy erdöbe és jót kurtak! Devolt,hogy felfektette a főnöke asztalára elővette a nagy faszát jó sokáig baszta ráélvezett a szőrös pinájára szétkente a sok gecijét! Jó lett volna látni!
#8391   2012. 11. 30. péntek 09:09
X Törölt felhasználó (824226)
gyertek hozzánk!2pasi 1csaj vagyunk
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 30. péntek 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (779689)
2012. 11. 30. péntek 08:50
Pedig a nejem már benne van 100% ban ha lenne +1 vagy +2 pasi,de most meg a pasik nincsenek sehol! Eddig meg az volt a baj hogy őt kellet győzködni! Most már hál istennek lazán veszi! wink
#8390   2012. 11. 30. péntek 08:50
X Törölt felhasználó (779689)
Pedig a nejem már benne van 100% ban ha lenne +1 vagy +2 pasi,de most meg a pasik nincsenek sehol! Eddig meg az volt a baj hogy őt kellet győzködni! Most már hál istennek lazán veszi! wink
#8389   2012. 11. 30. péntek 08:47
X Törölt felhasználó (779689)
Mostanában nem igazán akarja más is dugni a nejem vagy csak nem akar összejönni! szomoru1
#8388   2012. 11. 30. péntek 05:37
X Törölt felhasználó (786849)
Tejesen igazad van, hihetetlen kemény lesz a farkam mikor a csajom meséli a régi és a mostani dolgait.
Nagyon izgató.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 29. csütörtök 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (792330)
2012. 11. 29. csütörtök 10:50
A másik amikor elmeséli egy nő hogyan dugták meg.... smile
iszonyat izgató, a csúcspont a végén egy hatalmasat szexelni természetese.
#8387   2012. 11. 29. csütörtök 10:50
X Törölt felhasználó (792330)
A másik amikor elmeséli egy nő hogyan dugták meg.... smile
iszonyat izgató, a csúcspont a végén egy hatalmasat szexelni természetese.
#8386   2012. 11. 29. csütörtök 10:48
X Törölt felhasználó (792330)
Engem is nagyon izgat a dolog hogy a szemem láttára valaki jol megdugja a barátnőmet. Közben jol megszopatnám, majd ketten egy lyukban smile .
sajnoa ő ilyenről hallani sem akar...
Pedig a 2 pasi 1 nő felállás smile kell ennél jobb?
#8385   2012. 11. 29. csütörtök 08:31
X Törölt felhasználó (858797)
Szex közben ha felhozom nem elutasitó a párom. Már azt is kérdezte,h kivel dugnám meg? Én csak idegennel ismerös szóba se jöhetne. Egy nagy farku sráccal ketten minden lyukba!
#8384   2012. 11. 27. kedd 22:22
X Törölt felhasználó (39921)
Mit jelent az idős nektek? 40-es, 50-es, 60-as? Csak kìváncsiságból...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 27. kedd 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (67873)
2012. 11. 27. kedd 19:21
Sziasztok.
Engem, sőt most már többes számban is irhatim, minket is nagyon izgat a dolog smile
Ezerszer elképzeltem milyen lehet ha nagyon csinos feleségemet egy idegen pasi veszi kezelésbe a szemem láttára! Viszont engem kifejezetten az izgat, ha mindezt egy idős és nős pasi tenné, nem tudom miért, de ez izgat...
Páromnak felhoztam a dolgot és igent mondott, tehát elkezdtünk keresni, kiváncsi vagyok milyen eredménnyel smile
Addig is üdv Mindenkinek!
 
... 552 553 554 555 556 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19463db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 27. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!