Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 561 562 563 564 565 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#8223   2012. 09. 25. kedd 21:52
X Törölt felhasználó (752855)
Off lesz!
Jelentem én 101%-osan meg vagyok elégedve a méretemmel.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 25. kedd 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2012. 09. 25. kedd 12:56
Ha már lúd, legyen kövér!

Ezt a farokméricskélős dolgot annyira kisfiúsnak gondolom. Meg ellentmondásosnak is. Alig akad férfi, aki tényleg elégedett lenne a szerszáma méretével, izgul, hogy megfeleljen a párjának, de az első adandó alkalommal vidáman felszolgálná anyut az első arra járó tenyészménnek... mer' a jó vastag az igazi. Utána meg ha jól elrendezik az asszonyt, akkor hónapokba telik, mire feldolgozza, hogy biztos a nagy farokra vágyott és csak azzal volt az igazi. Meg jön a nyűglődés, hogy az övé már nem is elég az örömhöz. Miért vágják maguk alatt a fát? Tény, hogy egy méretes farokkal könnyebb eredményt elérni, de erre én azt szoktam mondani, hogy jó szerszámmal a hülye is tud dolgozni wink
#8222   2012. 09. 25. kedd 19:08
X Törölt felhasználó (778755)
Ebből az látszik, hogy meg szeretnék dugni a nejed... smile
Ha ő nem hagyja, nem következik semmi.
Beszéld rá, hogy vegye föl, amikor meglátogatja az ajándékozót. És ő eldönti, hogy megsúgja-e majd neki, hogy rajta van az ajándék...
Ez is izgatni fog, meglátod! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 24. hétfő 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (407444)
2012. 09. 24. hétfő 12:07
a feleségem kapott az egyik betegétől(háziorvos mellet dolgozik) egy átlátszó csipke bugyit,és ő el is fogadta!!
szerintetek ebből mi következik??engem IZGAT!!
#8221   2012. 09. 25. kedd 16:23
Rixy Rixy
Bocs, hogy offolom a topikot de ez nem teljessen igaz lányok mert ismertem csajt, aki találkozott az álom mérettel és azt mondta szar volt, mert mintha csak fűrészeltek volna. A másik ismerek egy srácot akinek évekig nem volt partner kapcsolata mert mikor levetkőzőtt a csajok közölték AZT bizony be nem teszed. Azután megfutamodtak ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 25. kedd 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2012. 09. 25. kedd 12:56
Ha már lúd, legyen kövér!

Ezt a farokméricskélős dolgot annyira kisfiúsnak gondolom. Meg ellentmondásosnak is. Alig akad férfi, aki tényleg elégedett lenne a szerszáma méretével, izgul, hogy megfeleljen a párjának, de az első adandó alkalommal vidáman felszolgálná anyut az első arra járó tenyészménnek... mer' a jó vastag az igazi. Utána meg ha jól elrendezik az asszonyt, akkor hónapokba telik, mire feldolgozza, hogy biztos a nagy farokra vágyott és csak azzal volt az igazi. Meg jön a nyűglődés, hogy az övé már nem is elég az örömhöz. Miért vágják maguk alatt a fát? Tény, hogy egy méretes farokkal könnyebb eredményt elérni, de erre én azt szoktam mondani, hogy jó szerszámmal a hülye is tud dolgozni wink
#8220   2012. 09. 25. kedd 12:56
X Törölt felhasználó (857830)
Ha már lúd, legyen kövér!

Ezt a farokméricskélős dolgot annyira kisfiúsnak gondolom. Meg ellentmondásosnak is. Alig akad férfi, aki tényleg elégedett lenne a szerszáma méretével, izgul, hogy megfeleljen a párjának, de az első adandó alkalommal vidáman felszolgálná anyut az első arra járó tenyészménnek... mer' a jó vastag az igazi. Utána meg ha jól elrendezik az asszonyt, akkor hónapokba telik, mire feldolgozza, hogy biztos a nagy farokra vágyott és csak azzal volt az igazi. Meg jön a nyűglődés, hogy az övé már nem is elég az örömhöz. Miért vágják maguk alatt a fát? Tény, hogy egy méretes farokkal könnyebb eredményt elérni, de erre én azt szoktam mondani, hogy jó szerszámmal a hülye is tud dolgozni wink
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 09. 25. kedd 11:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 11:32
Bizony lényegre tapintottál a bejegyzéseddel.
Sajna megfigyelhető hogy mindenki hatalmas szerszámra vágyik, órákig képes csiszatolni.... Holott ha két ember egy adott pillanatban maximálisan egymásra figyel és amit csinálják jól csinálják..az bizony nem fog órákig tartani.
Statisztikailag pedig minden férfinek hatalmas szerszáma van, a nőtársaim meg erről álmodoznak. Fura hogy GG-n kívül nem ez a valóság.
Viszont a fórum címe magában foglalja a fantáziát hogy a feleséget egy hatalmas farok dugja meg.... Nem lenne jobb egy olyan átlagos méretű de valós? smile
#8219   2012. 09. 25. kedd 11:51
X Törölt felhasználó (407444)
jól van na!!!nem kell levenni a fejem !!!egy véleményre voltam kíváncsi.köszönöm a kioktatást
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 09. 25. kedd 11:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 11:47
és ez hogy jön most ide? offolni fogod a témát, akkor meg beletörölnek és joggal.
Ha izgat a dolog, hát egészségedre, ha kiakasztott az kellemetlen de akkor otthon kell ezt megbeszélni. Az meg, hogy ez előfutára lesz-e annak hogy a feleséged meg is dugja az aki bugyit adott neki, hát passz.... Ezt a feleséged és a betege dönti el, nem mi "GG" fórumozók! smile
Amúgy lehet körül kéne otthon nézned, mennyi új idegen bugyi van a lakásban! smile
#8218   2012. 09. 25. kedd 11:49
picipuni picipuni
teljesen egyetértek Veled
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 09. 25. kedd 11:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 11:32
Bizony lényegre tapintottál a bejegyzéseddel.
Sajna megfigyelhető hogy mindenki hatalmas szerszámra vágyik, órákig képes csiszatolni.... Holott ha két ember egy adott pillanatban maximálisan egymásra figyel és amit csinálják jól csinálják..az bizony nem fog órákig tartani.
Statisztikailag pedig minden férfinek hatalmas szerszáma van, a nőtársaim meg erről álmodoznak. Fura hogy GG-n kívül nem ez a valóság.
Viszont a fórum címe magában foglalja a fantáziát hogy a feleséget egy hatalmas farok dugja meg.... Nem lenne jobb egy olyan átlagos méretű de valós? smile
#8217   2012. 09. 25. kedd 11:47
Nanuq Nanuq
és ez hogy jön most ide? offolni fogod a témát, akkor meg beletörölnek és joggal.
Ha izgat a dolog, hát egészségedre, ha kiakasztott az kellemetlen de akkor otthon kell ezt megbeszélni. Az meg, hogy ez előfutára lesz-e annak hogy a feleséged meg is dugja az aki bugyit adott neki, hát passz.... Ezt a feleséged és a betege dönti el, nem mi "GG" fórumozók! smile
Amúgy lehet körül kéne otthon nézned, mennyi új idegen bugyi van a lakásban! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 25. kedd 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (407444)
2012. 09. 25. kedd 11:43
de a feleségem elfogadta
#8216   2012. 09. 25. kedd 11:43
X Törölt felhasználó (407444)
de a feleségem elfogadta
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 09. 25. kedd 11:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 11:40
OFF : Semmire... tartsa meg a bugyiját ...
#8215   2012. 09. 25. kedd 11:40
Nanuq Nanuq
OFF : Semmire... tartsa meg a bugyiját ...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 25. kedd 11:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (407444)
2012. 09. 25. kedd 11:37
bocs nem a témához.
csak érdekelne hogy te mire gondolnál ha egy "idegentől"pasitól egy szexi bugyit kapnál??
csak azért kérdezlek téged mert NŐ vagy.
#8214   2012. 09. 25. kedd 11:37
X Törölt felhasználó (407444)
bocs nem a témához.
csak érdekelne hogy te mire gondolnál ha egy "idegentől"pasitól egy szexi bugyit kapnál??
csak azért kérdezlek téged mert NŐ vagy.
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 09. 25. kedd 11:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 11:32
Bizony lényegre tapintottál a bejegyzéseddel.
Sajna megfigyelhető hogy mindenki hatalmas szerszámra vágyik, órákig képes csiszatolni.... Holott ha két ember egy adott pillanatban maximálisan egymásra figyel és amit csinálják jól csinálják..az bizony nem fog órákig tartani.
Statisztikailag pedig minden férfinek hatalmas szerszáma van, a nőtársaim meg erről álmodoznak. Fura hogy GG-n kívül nem ez a valóság.
Viszont a fórum címe magában foglalja a fantáziát hogy a feleséget egy hatalmas farok dugja meg.... Nem lenne jobb egy olyan átlagos méretű de valós? smile
#8213   2012. 09. 25. kedd 11:32
Nanuq Nanuq
Bizony lényegre tapintottál a bejegyzéseddel.
Sajna megfigyelhető hogy mindenki hatalmas szerszámra vágyik, órákig képes csiszatolni.... Holott ha két ember egy adott pillanatban maximálisan egymásra figyel és amit csinálják jól csinálják..az bizony nem fog órákig tartani.
Statisztikailag pedig minden férfinek hatalmas szerszáma van, a nőtársaim meg erről álmodoznak. Fura hogy GG-n kívül nem ez a valóság.
Viszont a fórum címe magában foglalja a fantáziát hogy a feleséget egy hatalmas farok dugja meg.... Nem lenne jobb egy olyan átlagos méretű de valós? smile
(Ez egy válasz batka.mano üzenetére (2012. 09. 25. kedd 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 09:40
Tetszik a kommented.. smile Nekem az a kedvencem amikor (itt a GG-n is sok történetben) a barátnőjét/feleségét "orbitálisan gigantikusan hatalmasan nagy" farokkal dugják meg. Úgy, hogy a makkja épphogy a szájába fér, meg persze a behatolásnál azonnal elélvez mert úgy feszít és persze soha az életben nem volt még benne ekkora. Mindenkinek csak eddig terjed a fantáziája? Hogy jó nagy legyen? Szerintem egy izgalmas történet izgató tud lenni enélkül a tény nélkül is. De hát mindegy....
#8212   2012. 09. 25. kedd 11:26
X Törölt felhasználó (407444)
doktor nő mellett van!! izgatna ha megtörténne.ugyanis eddig hallani sem akart más faszáról
(Ez egy válasz 1feffelino üzenetére (2012. 09. 25. kedd 09:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 09:25
sazerintem megdugja a nejedet, lehet a dokival hármasban
#8211   2012. 09. 25. kedd 09:40
batka.mano batka.mano
Tetszik a kommented.. smile Nekem az a kedvencem amikor (itt a GG-n is sok történetben) a barátnőjét/feleségét "orbitálisan gigantikusan hatalmasan nagy" farokkal dugják meg. Úgy, hogy a makkja épphogy a szájába fér, meg persze a behatolásnál azonnal elélvez mert úgy feszít és persze soha az életben nem volt még benne ekkora. Mindenkinek csak eddig terjed a fantáziája? Hogy jó nagy legyen? Szerintem egy izgalmas történet izgató tud lenni enélkül a tény nélkül is. De hát mindegy....
(Ez egy válasz csapi123 üzenetére (2012. 09. 25. kedd 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 08:40
jéééé egy történet ahol nem órákig kefélnek merthát sok ilyet olvasunk smile
#8210   2012. 09. 25. kedd 09:25
1feffelino 1feffelino VIP
sazerintem megdugja a nejedet, lehet a dokival hármasban
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 24. hétfő 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (407444)
2012. 09. 24. hétfő 12:07
a feleségem kapott az egyik betegétől(háziorvos mellet dolgozik) egy átlátszó csipke bugyit,és ő el is fogadta!!
szerintetek ebből mi következik??engem IZGAT!!
#8209   2012. 09. 25. kedd 08:40
csapi123 csapi123
jéééé egy történet ahol nem órákig kefélnek merthát sok ilyet olvasunk smile
(Ez egy válasz Ka-Csa üzenetére (2012. 09. 22. szombat 18:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 22. szombat 18:47
Sziasztok!

Elmesélnék egy történetet. A feleségemmel többször részt vettük már hármas felállású szexben. A harmadik fél mindig fiú volt. Nekem tetszik ha láthatom az asszonyt, ahogy más pasi dugja. Sajnos nem sikerült egyik fiút sem tartósan megtartanunk… az első „randin” túl egyszer sem jutottunk. Épp ezért is örültünk meg annak, amikor kiderült, hogy a feleségem egyik kollégája régebben már többször részt vett ilyen felállású szexben és nagyon is tetszett neki. De gondoltam, hogy akkor ne ugorjunk rögtön a közepébe, mondtam kis feleségemnek, hogy beszélje meg a sráccal és egyik nap, amikor korábban mennek be dolgozni szexeljenek egy jót. Így is lett, jöjjön akkor az ő beszámolója. Sajnos a szex, nagy bánatomra igen rövidre sikerült, biztos a kezdeti izgalmak miatt J

Íme :

Ahogy azt előre megbeszéltük Apával, aznap korábban mentem be dolgozni. Ő is hamar bejött, mondtam neki, hogy mindjárt átmegyek hozzá. Amikor bementem az irodájába, a szekrény mellett megálltam. Ő bezárta az ajtót kulccsal belülről. Oda jött hozzám, megcsókolt. Nem túl hosszan, talán csak az illendőség kedvéért. Megkérdezte mivel szeretnék kezdeni. Szopnék, válaszoltam. Ő először csak a sliccét nyitotta ki. Azon keresztül húzta ki a farkát. Leguggoltam elé és elkezdtem szopni. Hamar kemény lett, ezért megkérdeztem szeretné-e kicsit berakni a puncimba. Ráhajoltam az íróasztalra, hogy kényelmesen hozzám férjen hátulról. A póz nem volt így túl kényelmes, többször is kiesett a kukac a puncimból, ezért inkább javasoltam, hogy folytassuk mással. Leültem az egyik székre, ő pedig négykézlábra állt és elkezdett nyalni. Jól nyalt, körkörösen mozgatta a nyelvét, néha a csiklómat szívogatta. Biztos az igazlom is rájátszott, ezért elég hamar elélveztem. A nadrágját csak ekkor gombolta ki teljesen, térdig lehúzta. Ismét szoptam kicsit, mert időközben kicsit lekonyult. Miután újra megkeményedett, a székre feltérdeltem az egyik lábammal, ő pedig hátulról belém hatolt. 3-4 lökés után megállt, megkérdezte mehet-e? Mondtam hogy igen, mire fenekemet megmarkolva, újabb 3-4 lökés után ő is elélvezett.



Remélem tetszett ez a rövidke történet J
#8208   2012. 09. 24. hétfő 12:07
X Törölt felhasználó (407444)
a feleségem kapott az egyik betegétől(háziorvos mellet dolgozik) egy átlátszó csipke bugyit,és ő el is fogadta!!
szerintetek ebből mi következik??engem IZGAT!!
#8207   2012. 09. 22. szombat 23:23
X Törölt felhasználó (39921)
Nem rossz smile Az ember mindig ilyen kolléganőkről álmodik. Azért ez biztató kezdet, remélem a folytatást is leírjátok.
Ne bánkódj, hogy rövid lett a szex, azért csak meg lett baszva a kis feleséged, nemde smile ?
Tetszik, hogy mindketten megnyilvánultok.
(Ez egy válasz Ka-Csa üzenetére (2012. 09. 22. szombat 18:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 22. szombat 18:47
Sziasztok!

Elmesélnék egy történetet. A feleségemmel többször részt vettük már hármas felállású szexben. A harmadik fél mindig fiú volt. Nekem tetszik ha láthatom az asszonyt, ahogy más pasi dugja. Sajnos nem sikerült egyik fiút sem tartósan megtartanunk… az első „randin” túl egyszer sem jutottunk. Épp ezért is örültünk meg annak, amikor kiderült, hogy a feleségem egyik kollégája régebben már többször részt vett ilyen felállású szexben és nagyon is tetszett neki. De gondoltam, hogy akkor ne ugorjunk rögtön a közepébe, mondtam kis feleségemnek, hogy beszélje meg a sráccal és egyik nap, amikor korábban mennek be dolgozni szexeljenek egy jót. Így is lett, jöjjön akkor az ő beszámolója. Sajnos a szex, nagy bánatomra igen rövidre sikerült, biztos a kezdeti izgalmak miatt J

Íme :

Ahogy azt előre megbeszéltük Apával, aznap korábban mentem be dolgozni. Ő is hamar bejött, mondtam neki, hogy mindjárt átmegyek hozzá. Amikor bementem az irodájába, a szekrény mellett megálltam. Ő bezárta az ajtót kulccsal belülről. Oda jött hozzám, megcsókolt. Nem túl hosszan, talán csak az illendőség kedvéért. Megkérdezte mivel szeretnék kezdeni. Szopnék, válaszoltam. Ő először csak a sliccét nyitotta ki. Azon keresztül húzta ki a farkát. Leguggoltam elé és elkezdtem szopni. Hamar kemény lett, ezért megkérdeztem szeretné-e kicsit berakni a puncimba. Ráhajoltam az íróasztalra, hogy kényelmesen hozzám férjen hátulról. A póz nem volt így túl kényelmes, többször is kiesett a kukac a puncimból, ezért inkább javasoltam, hogy folytassuk mással. Leültem az egyik székre, ő pedig négykézlábra állt és elkezdett nyalni. Jól nyalt, körkörösen mozgatta a nyelvét, néha a csiklómat szívogatta. Biztos az igazlom is rájátszott, ezért elég hamar elélveztem. A nadrágját csak ekkor gombolta ki teljesen, térdig lehúzta. Ismét szoptam kicsit, mert időközben kicsit lekonyult. Miután újra megkeményedett, a székre feltérdeltem az egyik lábammal, ő pedig hátulról belém hatolt. 3-4 lökés után megállt, megkérdezte mehet-e? Mondtam hogy igen, mire fenekemet megmarkolva, újabb 3-4 lökés után ő is elélvezett.



Remélem tetszett ez a rövidke történet J
#8206   2012. 09. 22. szombat 18:47
Ka-Csa Ka-Csa
Sziasztok!

Elmesélnék egy történetet. A feleségemmel többször részt vettük már hármas felállású szexben. A harmadik fél mindig fiú volt. Nekem tetszik ha láthatom az asszonyt, ahogy más pasi dugja. Sajnos nem sikerült egyik fiút sem tartósan megtartanunk… az első „randin” túl egyszer sem jutottunk. Épp ezért is örültünk meg annak, amikor kiderült, hogy a feleségem egyik kollégája régebben már többször részt vett ilyen felállású szexben és nagyon is tetszett neki. De gondoltam, hogy akkor ne ugorjunk rögtön a közepébe, mondtam kis feleségemnek, hogy beszélje meg a sráccal és egyik nap, amikor korábban mennek be dolgozni szexeljenek egy jót. Így is lett, jöjjön akkor az ő beszámolója. Sajnos a szex, nagy bánatomra igen rövidre sikerült, biztos a kezdeti izgalmak miatt J

Íme :

Ahogy azt előre megbeszéltük Apával, aznap korábban mentem be dolgozni. Ő is hamar bejött, mondtam neki, hogy mindjárt átmegyek hozzá. Amikor bementem az irodájába, a szekrény mellett megálltam. Ő bezárta az ajtót kulccsal belülről. Oda jött hozzám, megcsókolt. Nem túl hosszan, talán csak az illendőség kedvéért. Megkérdezte mivel szeretnék kezdeni. Szopnék, válaszoltam. Ő először csak a sliccét nyitotta ki. Azon keresztül húzta ki a farkát. Leguggoltam elé és elkezdtem szopni. Hamar kemény lett, ezért megkérdeztem szeretné-e kicsit berakni a puncimba. Ráhajoltam az íróasztalra, hogy kényelmesen hozzám férjen hátulról. A póz nem volt így túl kényelmes, többször is kiesett a kukac a puncimból, ezért inkább javasoltam, hogy folytassuk mással. Leültem az egyik székre, ő pedig négykézlábra állt és elkezdett nyalni. Jól nyalt, körkörösen mozgatta a nyelvét, néha a csiklómat szívogatta. Biztos az igazlom is rájátszott, ezért elég hamar elélveztem. A nadrágját csak ekkor gombolta ki teljesen, térdig lehúzta. Ismét szoptam kicsit, mert időközben kicsit lekonyult. Miután újra megkeményedett, a székre feltérdeltem az egyik lábammal, ő pedig hátulról belém hatolt. 3-4 lökés után megállt, megkérdezte mehet-e? Mondtam hogy igen, mire fenekemet megmarkolva, újabb 3-4 lökés után ő is elélvezett.



Remélem tetszett ez a rövidke történet J
#8205   2012. 09. 20. csütörtök 12:38
X Törölt felhasználó (857830)
...ahogy embert sem kell ölnie a kriminál pszichologikusnak, mégis jól profiloznak...

Aha... már amikor és már amelyik. Elég csak a közelmúlt pécsi tragédiájára visszagondolni. Ezen a területen még nagyon nagy a hókuszpók faktor, csakúgy mint a grafológiában. (nem csak idehaza, de külföldön is.)
Egyébként tényleg off.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2012. 09. 19. szerda 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2012. 09. 19. szerda 21:41
nem egészen de priven ment a válasz nem ide tartozik, nem a témába..
nem kell benne lenni valamibe hogy át érezd, tud a motivációkat, ahogy embert sem kell ölnie a kriminál pszichologikusnak, mégis jól profiloznak.
#8204   2012. 09. 19. szerda 21:41
vazelinator vazelinator VIP Admin
nem egészen de priven ment a válasz nem ide tartozik, nem a témába..
nem kell benne lenni valamibe hogy át érezd, tud a motivációkat, ahogy embert sem kell ölnie a kriminál pszichologikusnak, mégis jól profiloznak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 19. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2012. 09. 19. szerda 13:26
Stimmt, csak az objektivitás mellett talán a az sem mindegy, hogy egy adott területet kívülről, távolságot tartva, vagy belülről, a motivációkat ismerve, érezve tud valaki elemezni.
Mindegy....
 
... 561 562 563 564 565 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19463db
Utolsó üzenet: tegnap 12:56
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!