Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 579 580 581 582 583 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#7882   2012. 07. 05. csütörtök 18:46
Demona Demona VIP Admin
Alaposan felcsigáztál, szerintem rajtam kívül másokat is, a legizgalmasabb résznél abbahagyni a történetet...... ügyes worship eplus2 Remélhetőleg mihamarabb olvashatjuk a folytatást. smile
(Ez egy válasz pupava üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 05. csütörtök 11:55
Sziasztok.
Megosztanám veletek az egyik saját kis titkos történetünket, ami annak ellenére, hogy igazán nem hétköznapi, 100%-ig igaz smile
Azt tudni kell, hogy mi 7 éve vagyunk együtt, és bő 2 éve házasok. Nem vagyunk prüdek, kipróbáltunk már ezt-azt, a párcsere például nagyon bejött, 2 párral tartottuk a kapcsolatot hosszabb ideig, de a házasságkötésünk után szünetet tartottunk, megpróbáltunk kicsit "komolyak" maradni, igy több mint 1 éves "pauza" következett, csak egymást élveztük, és jó is volt igy. Közben persze lassan de biztosan már mindkettönkben érlelödtek a dolgok, csak idö kérdése volt, mikor pattan újra a szikra, és mikor vágunk bele valami izgalmas kalandba.
Egyik este felvetettem a feleségemnek, hogy mit szólna hozzá, ha újra csinálnánk valami izgalmasat, olyat, amit eddig még nem, keressünk pasit egy hármashoz. Bevallom ez engem hihetetlenül izgatott és izgat ma is, csak az volt a gond, hogy kizárólag úgy nem lennék féltékeny az ilyen szituban, ha a pasi nem korombeli lenne. Ez azt jelenti, hogy vagy egy fiatal tizenéves srác, vagy minél idösebb pasi lenne a megfelelö jelölt. Ne kérdezzétek miért van igy, egyszerüen igy gondolom smile Mondtam tehát a páromnak, hogy jó lenne ilyet átélni, de egy minél idösebb pasival. Pár nap múlva visszatértünk a dologra, megkaptam az engedélyt, hogy kezdjek el keresni egy szimpi, sármos, intelligens és persze ápolt idösebb pasit.
Azonnal bele is vetettem magam a dologba, mentek a hirdetések több helyre. Jelentkezö persze akadt dögivel, rengetegen nem feleltek meg, hiába irtam meg világosan mi az elképzelésünk, 99% volt a komolytalansági arány. Volt aki csak képeket akart, volt aki furcsának találta, hogy ilyen gyönyörü nönek kell idös pasi, volt aki pár levél után már nem irt vissza. Mikor már úgy tünt végre van egy komoly jelentkezö, mindig történt valami, és megszakadt az ismerkedés.
Egy hónap is eltelt ezekkel a hülyeségekkel, és még mindig nem volt megfelelö delikvens, aki minden szempontból megfelelt volna, azt gondoltam kútba esett a terv. Egyik este azonban érdekes levelet kaptunk, ami új irányba vitte a történetet, méghozzá a lehetö legizgalmasabb irányba... smile
Hamarosan folytatom smile
#7881   2012. 07. 05. csütörtök 14:43
gorát gorát
szia, irsz egy konkrét történetet????
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (47697)
2012. 07. 05. csütörtök 14:40
Sok párnál voltam és vok is nagyon élvezem kefélni a pasi előtt a csaját és látni, hogy örül a hölgy a csupasz méretes farkamnak!
Segítek szívesen! vigyor2
#7880   2012. 07. 05. csütörtök 14:40
X Törölt felhasználó (47697)
Sok párnál voltam és vok is nagyon élvezem kefélni a pasi előtt a csaját és látni, hogy örül a hölgy a csupasz méretes farkamnak!
Segítek szívesen! vigyor2
#7879   2012. 07. 05. csütörtök 14:39
gorát gorát
várjuk a folytatást vigyor2
(Ez egy válasz pupava üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 05. csütörtök 11:55
Sziasztok.
Megosztanám veletek az egyik saját kis titkos történetünket, ami annak ellenére, hogy igazán nem hétköznapi, 100%-ig igaz smile
Azt tudni kell, hogy mi 7 éve vagyunk együtt, és bő 2 éve házasok. Nem vagyunk prüdek, kipróbáltunk már ezt-azt, a párcsere például nagyon bejött, 2 párral tartottuk a kapcsolatot hosszabb ideig, de a házasságkötésünk után szünetet tartottunk, megpróbáltunk kicsit "komolyak" maradni, igy több mint 1 éves "pauza" következett, csak egymást élveztük, és jó is volt igy. Közben persze lassan de biztosan már mindkettönkben érlelödtek a dolgok, csak idö kérdése volt, mikor pattan újra a szikra, és mikor vágunk bele valami izgalmas kalandba.
Egyik este felvetettem a feleségemnek, hogy mit szólna hozzá, ha újra csinálnánk valami izgalmasat, olyat, amit eddig még nem, keressünk pasit egy hármashoz. Bevallom ez engem hihetetlenül izgatott és izgat ma is, csak az volt a gond, hogy kizárólag úgy nem lennék féltékeny az ilyen szituban, ha a pasi nem korombeli lenne. Ez azt jelenti, hogy vagy egy fiatal tizenéves srác, vagy minél idösebb pasi lenne a megfelelö jelölt. Ne kérdezzétek miért van igy, egyszerüen igy gondolom smile Mondtam tehát a páromnak, hogy jó lenne ilyet átélni, de egy minél idösebb pasival. Pár nap múlva visszatértünk a dologra, megkaptam az engedélyt, hogy kezdjek el keresni egy szimpi, sármos, intelligens és persze ápolt idösebb pasit.
Azonnal bele is vetettem magam a dologba, mentek a hirdetések több helyre. Jelentkezö persze akadt dögivel, rengetegen nem feleltek meg, hiába irtam meg világosan mi az elképzelésünk, 99% volt a komolytalansági arány. Volt aki csak képeket akart, volt aki furcsának találta, hogy ilyen gyönyörü nönek kell idös pasi, volt aki pár levél után már nem irt vissza. Mikor már úgy tünt végre van egy komoly jelentkezö, mindig történt valami, és megszakadt az ismerkedés.
Egy hónap is eltelt ezekkel a hülyeségekkel, és még mindig nem volt megfelelö delikvens, aki minden szempontból megfelelt volna, azt gondoltam kútba esett a terv. Egyik este azonban érdekes levelet kaptunk, ami új irányba vitte a történetet, méghozzá a lehetö legizgalmasabb irányba... smile
Hamarosan folytatom smile
#7878   2012. 07. 05. csütörtök 12:45
X Törölt felhasználó (819517)
finom
(Ez egy válasz pupava üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 05. csütörtök 11:55
Sziasztok.
Megosztanám veletek az egyik saját kis titkos történetünket, ami annak ellenére, hogy igazán nem hétköznapi, 100%-ig igaz smile
Azt tudni kell, hogy mi 7 éve vagyunk együtt, és bő 2 éve házasok. Nem vagyunk prüdek, kipróbáltunk már ezt-azt, a párcsere például nagyon bejött, 2 párral tartottuk a kapcsolatot hosszabb ideig, de a házasságkötésünk után szünetet tartottunk, megpróbáltunk kicsit "komolyak" maradni, igy több mint 1 éves "pauza" következett, csak egymást élveztük, és jó is volt igy. Közben persze lassan de biztosan már mindkettönkben érlelödtek a dolgok, csak idö kérdése volt, mikor pattan újra a szikra, és mikor vágunk bele valami izgalmas kalandba.
Egyik este felvetettem a feleségemnek, hogy mit szólna hozzá, ha újra csinálnánk valami izgalmasat, olyat, amit eddig még nem, keressünk pasit egy hármashoz. Bevallom ez engem hihetetlenül izgatott és izgat ma is, csak az volt a gond, hogy kizárólag úgy nem lennék féltékeny az ilyen szituban, ha a pasi nem korombeli lenne. Ez azt jelenti, hogy vagy egy fiatal tizenéves srác, vagy minél idösebb pasi lenne a megfelelö jelölt. Ne kérdezzétek miért van igy, egyszerüen igy gondolom smile Mondtam tehát a páromnak, hogy jó lenne ilyet átélni, de egy minél idösebb pasival. Pár nap múlva visszatértünk a dologra, megkaptam az engedélyt, hogy kezdjek el keresni egy szimpi, sármos, intelligens és persze ápolt idösebb pasit.
Azonnal bele is vetettem magam a dologba, mentek a hirdetések több helyre. Jelentkezö persze akadt dögivel, rengetegen nem feleltek meg, hiába irtam meg világosan mi az elképzelésünk, 99% volt a komolytalansági arány. Volt aki csak képeket akart, volt aki furcsának találta, hogy ilyen gyönyörü nönek kell idös pasi, volt aki pár levél után már nem irt vissza. Mikor már úgy tünt végre van egy komoly jelentkezö, mindig történt valami, és megszakadt az ismerkedés.
Egy hónap is eltelt ezekkel a hülyeségekkel, és még mindig nem volt megfelelö delikvens, aki minden szempontból megfelelt volna, azt gondoltam kútba esett a terv. Egyik este azonban érdekes levelet kaptunk, ami új irányba vitte a történetet, méghozzá a lehetö legizgalmasabb irányba... smile
Hamarosan folytatom smile
#7877   2012. 07. 05. csütörtök 12:35
X Törölt felhasználó (849001)
Ez milyen érdekes, nálam kikötés hogy csak ismeretlen pasit vennék be harmadiknak, még csak távoli ismerőst sem, nemhogy rokont, meg nekem a testvéreim női sem jöttek be soha, még csak nőként sem tudtam rájuk nézni, az meg kapásból váló ok lenne ha a nőm kikezdene valamelyikkel. Ezt le is fixáltuk itthon, és a páromnak sincs ellenvetése, hál istennek egyik barátom vagy rokonom sem jön be neki (vagy csak nem meri bevallani) fele kapásból kilőve mert irtózik a szőrös pasiktól smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 00:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (851550)
2012. 07. 05. csütörtök 00:01
Szia Johnny!Neked válaszolok,mert te voltál az utolsó,de az utolsó hozzászólóknak is szól.Nem kell a nyálcsurgatás,megtörténhetett a dolog,úgy ahogy Pityuka leirta.Nem kötelező a helyesirást betartani,a történet ettől hihető és izgalmas.Nem nyomozást kért Pityuka hanem segitséget,tanácsot!Aki volt már hasonló szituban,az talán hozzá tud szólni érdemben is.Én voltam már párszor,azért merek hozzászólni és tudom,hogy a szexuális izgalom hatására a nők többsége nem úgy viselkedik,mint egyébként viselkedne.És mi sem úgy viselkedünk mint egyébként tennénk.Elmondok egy történetet.Még fiatalabb házas voltam,amikor a 3 évvel idősebb testvérbátyám meglátogatott minket a szerény kis otthonunkban.A kislányaink éppen nyaraltak,igy csak hármasban voltunk éjszakára.Némi alkohol hatására kezdtünk feloldódni,dög meleg volt /úgy mint most/ és a panellakás már-már kibirhatatlanul meleg kezdett lenni.Levetkőztünk gatyára,a páromon is csak bugyi,meltartó maradt.Sorban látogattuk a fürdőszobát,de a hidegviz is túl meleg volt.Aztán én egyszer úgy jöttem ki a fürdőszobából,hogy csak egy törölközőt tettem magam elé és meg sem törölköztem.Igy ki lehetett birni valahogy.A bátyám is követte a példámat.Igen kellemes volt igy társalogni és konyakozni.Aztán a párom is bement tusolni.Belém bujt a kisördög és mondtama bratyesznak,hogy vigyél be neki egy kis konyakot .Megtette és maradt egy ideig odabent.Aztán nagy locsi-pocsit rendeztek a tusoló alatt.Bementem én is.Már mindketten meztelenek voltak és hülyéskedtek.Láttam hogy a bátyámnak már merevedése lett,és a páromat simizte,a melleit és a punciját is.Persze nekem is felállt,én is beszálltam a játékba.A fürdőszoba kezdett úszni.Még jó hogy nem áztattuk el az alsó szomszédot.Ez ment egy darabig ,de később bementünk a nagyágyba ,amúgy vizesen,meztelenül.Még ittunk egy keveset.Én elkezdtem simogatni a párom csilóját.Arra volt a legérzékenyebb! Megfogtam a bátyám tenyerét és a puncijához tettem és két újját bevezettem a hüvelyébe.Akkor már a párom nyögdécselt és rövidesen az orgazmusa is elkezdődött.Engem simogatott közben és én sem tudtam tartani magamat,nem birtam magammal és ráfordultam.Teli spricceltem a hüvelyét. A bátyám akkor nem csinált semmit,de reggel arra ébredtem,hogy hátulról dugja a feleségem.Úgy csináltam,mint aki alszik,de annyira izgalmas volt,hogy magamhoz nyultam és hatalmasat élveztem.Aztán ők elaludtak,meg én is.Reggel minden OK volt!A bátyámmal megbeszéltem ,hogy ezt még vissza adom,ami kb.fél év mulva meg is történt.Hát ennyi.Ha valakit érdekel akkor folytatom.
Kiváncsi vagyok,hogy ezt hányan nem hiszik el? Történeteket én is szivesen olvasnék tőletek.
Gabi.
#7876   2012. 07. 05. csütörtök 11:55
pupava pupava
Sziasztok.
Megosztanám veletek az egyik saját kis titkos történetünket, ami annak ellenére, hogy igazán nem hétköznapi, 100%-ig igaz smile
Azt tudni kell, hogy mi 7 éve vagyunk együtt, és bő 2 éve házasok. Nem vagyunk prüdek, kipróbáltunk már ezt-azt, a párcsere például nagyon bejött, 2 párral tartottuk a kapcsolatot hosszabb ideig, de a házasságkötésünk után szünetet tartottunk, megpróbáltunk kicsit "komolyak" maradni, igy több mint 1 éves "pauza" következett, csak egymást élveztük, és jó is volt igy. Közben persze lassan de biztosan már mindkettönkben érlelödtek a dolgok, csak idö kérdése volt, mikor pattan újra a szikra, és mikor vágunk bele valami izgalmas kalandba.
Egyik este felvetettem a feleségemnek, hogy mit szólna hozzá, ha újra csinálnánk valami izgalmasat, olyat, amit eddig még nem, keressünk pasit egy hármashoz. Bevallom ez engem hihetetlenül izgatott és izgat ma is, csak az volt a gond, hogy kizárólag úgy nem lennék féltékeny az ilyen szituban, ha a pasi nem korombeli lenne. Ez azt jelenti, hogy vagy egy fiatal tizenéves srác, vagy minél idösebb pasi lenne a megfelelö jelölt. Ne kérdezzétek miért van igy, egyszerüen igy gondolom smile Mondtam tehát a páromnak, hogy jó lenne ilyet átélni, de egy minél idösebb pasival. Pár nap múlva visszatértünk a dologra, megkaptam az engedélyt, hogy kezdjek el keresni egy szimpi, sármos, intelligens és persze ápolt idösebb pasit.
Azonnal bele is vetettem magam a dologba, mentek a hirdetések több helyre. Jelentkezö persze akadt dögivel, rengetegen nem feleltek meg, hiába irtam meg világosan mi az elképzelésünk, 99% volt a komolytalansági arány. Volt aki csak képeket akart, volt aki furcsának találta, hogy ilyen gyönyörü nönek kell idös pasi, volt aki pár levél után már nem irt vissza. Mikor már úgy tünt végre van egy komoly jelentkezö, mindig történt valami, és megszakadt az ismerkedés.
Egy hónap is eltelt ezekkel a hülyeségekkel, és még mindig nem volt megfelelö delikvens, aki minden szempontból megfelelt volna, azt gondoltam kútba esett a terv. Egyik este azonban érdekes levelet kaptunk, ami új irányba vitte a történetet, méghozzá a lehetö legizgalmasabb irányba... smile
Hamarosan folytatom smile
#7875   2012. 07. 05. csütörtök 11:26
Johnny73 Johnny73
Szia Gabi! Én nem nyálcsurgató vagyok. Azért bátorkodtam leírni a nevedet, mert a te hozzászólásod volt az, ami számomra is szimpatikus volt. Ja bocsi, még Laller001-é is. Amúgy velem is előfordult egy párszor, amikor a szexuális történeteimet leírtam, hogy egyes emberkék kételkedtek benne. Egy idő után meg már besokalltam. Bár tudom hogy a kíváncsi és jóérzésű emberek miatt le lehetne írni a történeteket. Talán erre is sor kerül.
#7874   2012. 07. 05. csütörtök 06:26
X Törölt felhasználó (800953)
Nyugodtan írd meg saját történeted, had legyen még színesebb, változatosabb a vita ! Izgalommal várom !
(Ez egy válasz pupava üzenetére (2012. 07. 04. szerda 17:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 04. szerda 17:34
Sziasztok.
Nagyon jó ez a topic, csak a kamuzást, és az ebböl fakadó ellenségeskedést kéne befejezni...
Egyébként nagyon érdekes történeteket lehet olvasni, ha érdekel Titeket mi is megosztanánk saját történetünket, ami szintén nem hétköznapi, és a témába vág smile
#7873   2012. 07. 05. csütörtök 00:01
X Törölt felhasználó (851550)
Szia Johnny!Neked válaszolok,mert te voltál az utolsó,de az utolsó hozzászólóknak is szól.Nem kell a nyálcsurgatás,megtörténhetett a dolog,úgy ahogy Pityuka leirta.Nem kötelező a helyesirást betartani,a történet ettől hihető és izgalmas.Nem nyomozást kért Pityuka hanem segitséget,tanácsot!Aki volt már hasonló szituban,az talán hozzá tud szólni érdemben is.Én voltam már párszor,azért merek hozzászólni és tudom,hogy a szexuális izgalom hatására a nők többsége nem úgy viselkedik,mint egyébként viselkedne.És mi sem úgy viselkedünk mint egyébként tennénk.Elmondok egy történetet.Még fiatalabb házas voltam,amikor a 3 évvel idősebb testvérbátyám meglátogatott minket a szerény kis otthonunkban.A kislányaink éppen nyaraltak,igy csak hármasban voltunk éjszakára.Némi alkohol hatására kezdtünk feloldódni,dög meleg volt /úgy mint most/ és a panellakás már-már kibirhatatlanul meleg kezdett lenni.Levetkőztünk gatyára,a páromon is csak bugyi,meltartó maradt.Sorban látogattuk a fürdőszobát,de a hidegviz is túl meleg volt.Aztán én egyszer úgy jöttem ki a fürdőszobából,hogy csak egy törölközőt tettem magam elé és meg sem törölköztem.Igy ki lehetett birni valahogy.A bátyám is követte a példámat.Igen kellemes volt igy társalogni és konyakozni.Aztán a párom is bement tusolni.Belém bujt a kisördög és mondtama bratyesznak,hogy vigyél be neki egy kis konyakot .Megtette és maradt egy ideig odabent.Aztán nagy locsi-pocsit rendeztek a tusoló alatt.Bementem én is.Már mindketten meztelenek voltak és hülyéskedtek.Láttam hogy a bátyámnak már merevedése lett,és a páromat simizte,a melleit és a punciját is.Persze nekem is felállt,én is beszálltam a játékba.A fürdőszoba kezdett úszni.Még jó hogy nem áztattuk el az alsó szomszédot.Ez ment egy darabig ,de később bementünk a nagyágyba ,amúgy vizesen,meztelenül.Még ittunk egy keveset.Én elkezdtem simogatni a párom csilóját.Arra volt a legérzékenyebb! Megfogtam a bátyám tenyerét és a puncijához tettem és két újját bevezettem a hüvelyébe.Akkor már a párom nyögdécselt és rövidesen az orgazmusa is elkezdődött.Engem simogatott közben és én sem tudtam tartani magamat,nem birtam magammal és ráfordultam.Teli spricceltem a hüvelyét. A bátyám akkor nem csinált semmit,de reggel arra ébredtem,hogy hátulról dugja a feleségem.Úgy csináltam,mint aki alszik,de annyira izgalmas volt,hogy magamhoz nyultam és hatalmasat élveztem.Aztán ők elaludtak,meg én is.Reggel minden OK volt!A bátyámmal megbeszéltem ,hogy ezt még vissza adom,ami kb.fél év mulva meg is történt.Hát ennyi.Ha valakit érdekel akkor folytatom.
Kiváncsi vagyok,hogy ezt hányan nem hiszik el? Történeteket én is szivesen olvasnék tőletek.
Gabi.
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2012. 07. 04. szerda 18:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 04. szerda 18:33
Wolf Gabinak igaza van. Ha ez a történet így történt, nekem is az a véleményem, hogy a legkönnyebben úgy fog összejönni a hármas, ha a haverod előtt teljesen felizgatod a párodat. Én a helyedben lemennék a takaró alá, el kezdeném nyalni, majd amikor teljesen felizgult, akkor a takarót lelökve dugnám a haverom előtt. Természetesen a havernak sem kellene közben a faszát verni, hanem óvatosan miközben a párod élvezi hogy dugod, simogatni kéne a mellét, nyalogatni, harapdálni. És csókolózni a pároddal. Mivel a párod tisztában van vele, hogy téged ez felizgatna, és ráadásul ő is fel lenne izgulva, hidd el, hogy belemenne. És már el is kezdődött a játék, fenetikus élményben lenne részetek, hiszen azt látnád, hogy a haverod a pártodat szopatja, dugja, nyalja! És végig néznéd, és közben te is kényeztetnéd! Hidd el nekem, nem ez lenne az első és az utolsó dugásotok 3-asban! finom
#7872   2012. 07. 04. szerda 23:07
Demona Demona VIP Admin
Próbáljatok kicsit felülemelkedni azon, hogy egy történet valós vagy csak fantázia!!!!
Mégis mi alapján döntenétek hihetetlen és hihető között, csak a mögötte álló ember személyisége adhat hiteles következtetést. Mindenesetre az itt nem téma, sem a helyesírás !!!!!

pityukának pedig türelem a történet alapján, ahogy reagált a párod csak néhány hasonló szituáció és sikerülni fog. Főleg, ha kis bátorítással, kezdeményezéssel elősegíted őket a közös összeröffenések alkalmával smile
#7871   2012. 07. 04. szerda 18:33
Johnny73 Johnny73
Wolf Gabinak igaza van. Ha ez a történet így történt, nekem is az a véleményem, hogy a legkönnyebben úgy fog összejönni a hármas, ha a haverod előtt teljesen felizgatod a párodat. Én a helyedben lemennék a takaró alá, el kezdeném nyalni, majd amikor teljesen felizgult, akkor a takarót lelökve dugnám a haverom előtt. Természetesen a havernak sem kellene közben a faszát verni, hanem óvatosan miközben a párod élvezi hogy dugod, simogatni kéne a mellét, nyalogatni, harapdálni. És csókolózni a pároddal. Mivel a párod tisztában van vele, hogy téged ez felizgatna, és ráadásul ő is fel lenne izgulva, hidd el, hogy belemenne. És már el is kezdődött a játék, fenetikus élményben lenne részetek, hiszen azt látnád, hogy a haverod a pártodat szopatja, dugja, nyalja! És végig néznéd, és közben te is kényeztetnéd! Hidd el nekem, nem ez lenne az első és az utolsó dugásotok 3-asban! finom
(Ez egy válasz pityuka1985 üzenetére (2012. 07. 02. hétfő 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 02. hétfő 19:16
szeretném a választotokat,hogy mit tegyek annak érdekében hogy rávegyem a párom a hármasra
#7870   2012. 07. 04. szerda 17:34
pupava pupava
Sziasztok.
Nagyon jó ez a topic, csak a kamuzást, és az ebböl fakadó ellenségeskedést kéne befejezni...
Egyébként nagyon érdekes történeteket lehet olvasni, ha érdekel Titeket mi is megosztanánk saját történetünket, ami szintén nem hétköznapi, és a témába vág smile
#7869   2012. 07. 04. szerda 12:44
pipn8ez pipn8ez
Támogatom!
(Ez egy válasz BigJoe23 üzenetére (2012. 07. 04. szerda 12:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 04. szerda 12:13
Tényleg, mi lenne ha visszatérnénk a topic témájához, ezt az offolást meg áttennétek a dühöngőbe?
#7868   2012. 07. 04. szerda 12:13
BigJoe23 BigJoe23
Tényleg, mi lenne ha visszatérnénk a topic témájához, ezt az offolást meg áttennétek a dühöngőbe?
#7867   2012. 07. 04. szerda 11:32
pipn8ez pipn8ez
Szerintem nem is ez a lényeg.
Volt itt régen egy páros, akik hétről hétre hajmeresztőbbnél hajmeresztőbb sztorikkal álltak elő és sokan basztatták (támadták - a szerk.) őket, végül el is mentek. Mostanában véltem csak felfedezni őket újra más névvel. Én tudtam, hogy nem kamu, mert volt, hogy ott voltam ravasz1
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 04. szerda 11:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2012. 07. 04. szerda 11:07
Volt itt nemrég ettől sokkal nagyobb hanta is, a múlt hét elején vagy azelőtti héten, mondjuk ott meg a túl profi megfogalmazás volt a gyanús, mintha egy pornóíró munkája lett volna.
#7866   2012. 07. 04. szerda 11:07
X Törölt felhasználó (849001)
Volt itt nemrég ettől sokkal nagyobb hanta is, a múlt hét elején vagy azelőtti héten, mondjuk ott meg a túl profi megfogalmazás volt a gyanús, mintha egy pornóíró munkája lett volna.
(Ez egy válasz pipn8ez üzenetére (2012. 07. 03. kedd 22:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 03. kedd 22:52
Annyira azért ne kapj a szívedhez, mert a sztorit "benyelők" nagy része mind friss regisztrált, hasonló helyesírási hibákkal ravasz1
Engem az kevésbé zavart, hogy igaz-e vagy sem, az viszont annál inkább bosszantott, hogy nem tudtam kihámozni, hogy mi van a bugyikkal...ki mit csinált (vagy nem) velük.
#7865   2012. 07. 04. szerda 10:01
X Törölt felhasználó (804968)
ne csodálkozzál, eszticica a női mivolta!
(Ez egy válasz 1faszu üzenetére (2012. 07. 04. szerda 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 04. szerda 07:11
Csodálkoznék, ha esztikecica és pityuka két külön személy volna.
#7864   2012. 07. 04. szerda 07:11
1faszu 1faszu
Csodálkoznék, ha esztikecica és pityuka két külön személy volna.
#7863   2012. 07. 03. kedd 22:52
pipn8ez pipn8ez
Annyira azért ne kapj a szívedhez, mert a sztorit "benyelők" nagy része mind friss regisztrált, hasonló helyesírási hibákkal ravasz1
Engem az kevésbé zavart, hogy igaz-e vagy sem, az viszont annál inkább bosszantott, hogy nem tudtam kihámozni, hogy mi van a bugyikkal...ki mit csinált (vagy nem) velük.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 03. kedd 22:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94779)
2012. 07. 03. kedd 22:39
Pityuka leírása enyhén szólva is nevetséges, ráadásul nem is igaz sztem...tényleg itt mindenki ennyire naiv hogy beveszi ezt az egész sztorit?...messziről ordít eleve a megfogalmazás, a mindent egybe leírás, szünetek nélkül...hatalmas kammer a csávó
 
... 579 580 581 582 583 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19482db
Utolsó üzenet: ma 20:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!