Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 606 607 608 609 610 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#7342   2011. 10. 25. kedd 20:52
Endör Endör
A szívemből szóltál. Valahogy így néz ki egy normális házasélet.
Ez tényleg jó. Remélem erre sokan felizgulnának.
#7341   2011. 10. 25. kedd 20:44
ravenna ravenna
Lesz "meglepetésed" ha az a vágyad hogy "megbasszák" ....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 25. kedd 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (78238) VIP
2011. 10. 25. kedd 20:13
Sziasztok, mi elösször vagyunk ezen az oldalon,és pont azzal aszándékkal fordulok hozzátok, hogy a feleségemnek szeretnék meglepetésként egy férfit, aki jól megbaszná amit én végignéznék.Ha tudtok segitsetek .
#7340   2011. 10. 25. kedd 20:34
X Törölt felhasználó (815719)
Vagy 200 levél fog érkezni reggelre. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 25. kedd 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (78238) VIP
2011. 10. 25. kedd 20:13
Sziasztok, mi elösször vagyunk ezen az oldalon,és pont azzal aszándékkal fordulok hozzátok, hogy a feleségemnek szeretnék meglepetésként egy férfit, aki jól megbaszná amit én végignéznék.Ha tudtok segitsetek .
#7339   2011. 10. 25. kedd 20:13
X Törölt felhasználó (78238) VIP
Sziasztok, mi elösször vagyunk ezen az oldalon,és pont azzal aszándékkal fordulok hozzátok, hogy a feleségemnek szeretnék meglepetésként egy férfit, aki jól megbaszná amit én végignéznék.Ha tudtok segitsetek .
#7338   2011. 10. 25. kedd 19:06
toommy toommy
Nem bele szólni akarok, de elég sok ffi van ( akár itt is ), akiben nincs egy minimális BI hajlam se, és mégsem zavarja, hogy ha véletlenül, vagy szándékosan hozzáérnek. Én pl. többször is voltam a legjobb haverommal és egy kedves hölggyel hármasban, de nem igazán zavart se engem, sem pedig őt ha egymáshoz értünk. Ez nem hajlam kérdése. vigyor4 Megj. vagy a baráti ölelés, kézfogás, puszi is az??? vigyor0
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2011. 10. 25. kedd 10:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 25. kedd 10:08
Amikor azt irtam,h a pasik nem szivesen osztoznak a lányokon,akkor első sorban arra értettem,h nehen fog találni olyan pasikat,akikben van annyi minimális BI hajlam,hogy ne zavarja őket az,amikor egymás meztelen testéhez érnek akció közben.
Nálam legalábbis, ez a ,,apróság"kizárja az osztozás lehetőségét.
#7337   2011. 10. 25. kedd 18:19
X Törölt felhasználó (134651)
Köszönjük.De már csak bízni merünk.Annyi a komolytalan.Reméljük nektek már összejött.
#7336   2011. 10. 25. kedd 16:56
X Törölt felhasználó (426707)
kívánom nektek is hogy ilyen kellemes óráitok legyenek
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 25. kedd 16:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (134651)
2011. 10. 25. kedd 16:54
Huuuuuuuuuu,ez izgalmas.Mi is erre vágyunk.reméljük a jövőhéten összejön.
#7335   2011. 10. 25. kedd 16:54
X Törölt felhasználó (134651)
Huuuuuuuuuu,ez izgalmas.Mi is erre vágyunk.reméljük a jövőhéten összejön.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 25. kedd 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (426707)
2011. 10. 25. kedd 15:04
szombat éjjel végre megkaptuk azt amire már vágytunk, találtunk egy helyes normális pasit akit mindkettőnk számára szimpatikus volt. pár napig ment az ismerkedés,és hamarosan eljött a várva várt nap mikor végre személyesen is találkozhatunk hármasban.
nem tagadom izgatottak voltunk, de talán nem annyira mint a pasi mert neki ez volt az első ilyen közös élménye.
megérkeztünk hát a randihelyre, ő már persze izgatottan várt ránk,látszott rajta hogy izgatott.
beljebb mentünk hát és leültünk egy kicsit beszélgetni hogy oldódjon a feszültség közöttünk. később pár pohár után úgy gondoltuk hogy ideje lenne már a tettek mezejére lépni, elindultunk hát tusolni persze külön-külön. a másik pasi hívjuk őt Z-nek, ment először tusolni, párom ötlete volt hogy tartsak én is vele hát nem kellett kétszer mondania mert már szerettem volna közelebbről is megismerni Z-t.beléptem hát mellé a zuhany alá, nem volt meglepve sőt inkább élvezte a helyzetet aminek jelét is adta, egyből a puncimra lett kíváncsi kedves kis ujjaival, hogy vajon mennyire kívánom már őt. és egymásra beindulva vonaglottunk a tus alatt, közben a testünkre folyt a meleg víz, közben a kedvesem szép kis fotókat készített rólunk ahogyan egymásnak estünk a fürdőben.ezek után gondoltam felveszek egy sexi rucit, ami jelzem nem sokáig volt rajtam, mert a felizgult kandúrok csak úgy tépték le rólam, na persze én sem ellenkeztem. ezek után mint a vadak egymásnak estünk és innen már nem volt megállj, amíg Z farkát szopogattam serényen addig az én kedvesem hátulról dugta a felizgult puncimat jó keményen. utánna rácuppantam Z kemény farkára majd a kedvesem farkát szopogattam, aki kishíján a számba élvezett. természetesen még sok sok pózt kipróbáltunk, és kellemes emlékekkel fotók és video formájában. hát reméljük hogy sok-sok ilyen élvezetben lesz még részünk ezen a téren, és bízunk benne, hogy Z-nek is élvezetes volt az első hármas gabalyodása.
#7334   2011. 10. 25. kedd 16:46
X Törölt felhasználó (426707)
köszönjük szépen
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 25. kedd 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (731322)
2011. 10. 25. kedd 16:38
gratulálok. eljen
#7333   2011. 10. 25. kedd 16:38
X Törölt felhasználó (731322)
gratulálok. eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 25. kedd 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (426707)
2011. 10. 25. kedd 15:04
szombat éjjel végre megkaptuk azt amire már vágytunk, találtunk egy helyes normális pasit akit mindkettőnk számára szimpatikus volt. pár napig ment az ismerkedés,és hamarosan eljött a várva várt nap mikor végre személyesen is találkozhatunk hármasban.
nem tagadom izgatottak voltunk, de talán nem annyira mint a pasi mert neki ez volt az első ilyen közös élménye.
megérkeztünk hát a randihelyre, ő már persze izgatottan várt ránk,látszott rajta hogy izgatott.
beljebb mentünk hát és leültünk egy kicsit beszélgetni hogy oldódjon a feszültség közöttünk. később pár pohár után úgy gondoltuk hogy ideje lenne már a tettek mezejére lépni, elindultunk hát tusolni persze külön-külön. a másik pasi hívjuk őt Z-nek, ment először tusolni, párom ötlete volt hogy tartsak én is vele hát nem kellett kétszer mondania mert már szerettem volna közelebbről is megismerni Z-t.beléptem hát mellé a zuhany alá, nem volt meglepve sőt inkább élvezte a helyzetet aminek jelét is adta, egyből a puncimra lett kíváncsi kedves kis ujjaival, hogy vajon mennyire kívánom már őt. és egymásra beindulva vonaglottunk a tus alatt, közben a testünkre folyt a meleg víz, közben a kedvesem szép kis fotókat készített rólunk ahogyan egymásnak estünk a fürdőben.ezek után gondoltam felveszek egy sexi rucit, ami jelzem nem sokáig volt rajtam, mert a felizgult kandúrok csak úgy tépték le rólam, na persze én sem ellenkeztem. ezek után mint a vadak egymásnak estünk és innen már nem volt megállj, amíg Z farkát szopogattam serényen addig az én kedvesem hátulról dugta a felizgult puncimat jó keményen. utánna rácuppantam Z kemény farkára majd a kedvesem farkát szopogattam, aki kishíján a számba élvezett. természetesen még sok sok pózt kipróbáltunk, és kellemes emlékekkel fotók és video formájában. hát reméljük hogy sok-sok ilyen élvezetben lesz még részünk ezen a téren, és bízunk benne, hogy Z-nek is élvezetes volt az első hármas gabalyodása.
#7332   2011. 10. 25. kedd 15:04
X Törölt felhasználó (426707)
szombat éjjel végre megkaptuk azt amire már vágytunk, találtunk egy helyes normális pasit akit mindkettőnk számára szimpatikus volt. pár napig ment az ismerkedés,és hamarosan eljött a várva várt nap mikor végre személyesen is találkozhatunk hármasban.
nem tagadom izgatottak voltunk, de talán nem annyira mint a pasi mert neki ez volt az első ilyen közös élménye.
megérkeztünk hát a randihelyre, ő már persze izgatottan várt ránk,látszott rajta hogy izgatott.
beljebb mentünk hát és leültünk egy kicsit beszélgetni hogy oldódjon a feszültség közöttünk. később pár pohár után úgy gondoltuk hogy ideje lenne már a tettek mezejére lépni, elindultunk hát tusolni persze külön-külön. a másik pasi hívjuk őt Z-nek, ment először tusolni, párom ötlete volt hogy tartsak én is vele hát nem kellett kétszer mondania mert már szerettem volna közelebbről is megismerni Z-t.beléptem hát mellé a zuhany alá, nem volt meglepve sőt inkább élvezte a helyzetet aminek jelét is adta, egyből a puncimra lett kíváncsi kedves kis ujjaival, hogy vajon mennyire kívánom már őt. és egymásra beindulva vonaglottunk a tus alatt, közben a testünkre folyt a meleg víz, közben a kedvesem szép kis fotókat készített rólunk ahogyan egymásnak estünk a fürdőben.ezek után gondoltam felveszek egy sexi rucit, ami jelzem nem sokáig volt rajtam, mert a felizgult kandúrok csak úgy tépték le rólam, na persze én sem ellenkeztem. ezek után mint a vadak egymásnak estünk és innen már nem volt megállj, amíg Z farkát szopogattam serényen addig az én kedvesem hátulról dugta a felizgult puncimat jó keményen. utánna rácuppantam Z kemény farkára majd a kedvesem farkát szopogattam, aki kishíján a számba élvezett. természetesen még sok sok pózt kipróbáltunk, és kellemes emlékekkel fotók és video formájában. hát reméljük hogy sok-sok ilyen élvezetben lesz még részünk ezen a téren, és bízunk benne, hogy Z-nek is élvezetes volt az első hármas gabalyodása.
#7331   2011. 10. 25. kedd 14:15
zsozsoszex zsozsoszex
Én is beszálnék, ha érdekel írjatok.. finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 24. hétfő 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (426707)
2011. 10. 24. hétfő 21:33
sziasztok.szombat este élvezet volt látni párom egy másik pasi farkán lovagoln.
#7330   2011. 10. 25. kedd 10:08
Macilacy Macilacy
Amikor azt irtam,h a pasik nem szivesen osztoznak a lányokon,akkor első sorban arra értettem,h nehen fog találni olyan pasikat,akikben van annyi minimális BI hajlam,hogy ne zavarja őket az,amikor egymás meztelen testéhez érnek akció közben.
Nálam legalábbis, ez a ,,apróság"kizárja az osztozás lehetőségét.
#7329   2011. 10. 25. kedd 10:00
Macilacy Macilacy
De szerintem,beszéljünk inkább normálisan,kultúráltan...tapasztalatból,bár én csak a saját ezzel a témával kapcsolatos élményeimet,érzelmeimet tudom leirni,tehát csak azokkal tudok érvelni is.

Amikor a barátnőm felvetette,hogy nagyon szeretne 1 lánnyal játszadozni,én kapásból azt mondtam,hogy semmi akadálya,elvégre nem pasiról van szó,úgysem veheti el tőlem,csak gazdagszik pár kellemes élménnyel...
És nem váratott a dolog sokáig magára,jött is az első olyan ismeretség,amiből szex lett,a lányok között.
Persze jól megbeszéltünk előre mindent,főleg,h minden élményünk közös kell,h legyen,amennyire csak lehet.
Tudván,h kissé félénk,kezdő a témában,egérutat adtam a barátnőmnek,vagyis felajánlottam,h az első alkalomnál inkább nem zavarnák...
Tehát maradtam itthon...
Aludni persze nem birtam,izgultam,talán picit féltékeny is voltam,elvégre a szerelmem mással élvez és nélkülem...Jó és rossz egyszerre ott motoszkált bennem.
Aztán a lányok akciója vége felé,talán őt is bántotta,hogy engem kihagy a jóbol,vagy épp csak hálájának jeléül elhivott,hogy engemet is részesitsen(ek) némi jóban...
A következő alkalomkor,már hármasban kezdtük és a hangsúly azon volt,hogy a barátnőmet ketten kényeztessük és szerintem ez a folytatásban is igy fog maradni.
Tudom,hogy ki kell élnie a lányok iránt érzett vágyait is,ami tagadhatatlan,hogy engemet is nagyon izgat.Lényegében egy nagy játék az egész,ahol mindenki megkapja a magáét és jól érzi magát...
És itt a lényeg:Nyugodtan nevezhet bárki ,hiú önző macsónak,de nekem is rohadtul fájna,ha azon kapnám a kedvesemet,hogy a tudtom nélkül bújik ágyba azzal a lánnyal,akivel ezt megteheti szabadon,ha tudok róla...és nem kell könyörögnie a engedélyemért...
Remélem,igy már érthető a különbség.
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2011. 10. 25. kedd 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 25. kedd 09:18
Kedves Tanulólány!
Látom bőven lenne még mit tanulnod,habár megpróbálsz teljes odaadással olvasgatni minden HSZt és mindenkit ,,lebuktatni"a leirtak alapján.
De van egy rossz hirem.Nem olvasol elég figyelmesen.Nálunk ez nem úgy működik,h rajtam osztoznak a lányok,hanem úgy,hogy a barátnőm örömére társitottunk be +1 lányt és képzeld,olyan is megesik,h nélkülem szexualizálnak a csajok...biztos,mert annyira önző vagyok...
Ejj ejj...látod,már megint szarba csaptál...
Szép napot!
#7328   2011. 10. 25. kedd 09:18
Macilacy Macilacy
Kedves Tanulólány!
Látom bőven lenne még mit tanulnod,habár megpróbálsz teljes odaadással olvasgatni minden HSZt és mindenkit ,,lebuktatni"a leirtak alapján.
De van egy rossz hirem.Nem olvasol elég figyelmesen.Nálunk ez nem úgy működik,h rajtam osztoznak a lányok,hanem úgy,hogy a barátnőm örömére társitottunk be +1 lányt és képzeld,olyan is megesik,h nélkülem szexualizálnak a csajok...biztos,mert annyira önző vagyok...
Ejj ejj...látod,már megint szarba csaptál...
Szép napot!
#7327   2011. 10. 24. hétfő 21:33
X Törölt felhasználó (426707)
sziasztok.szombat este élvezet volt látni párom egy másik pasi farkán lovagoln.
#7326   2011. 10. 24. hétfő 20:50
Endör Endör
Akik a tűzzel játszanak könnyen megégethetik magukat.
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2011. 10. 23. vasárnap 15:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 23. vasárnap 15:27
,,A vágyad valóra vált. Félrekúr."
Nem igazán értem,h honnan veszed,h az volt a vágya,h a kedvese félrekúrjon,főleg úgy,h ezzel alaposan felszarvazta Carbont.
A férj szerintem itt arra vágyott,h közös megbeszélés alapján történjen a dolog és nem úgy,h jól átb@asszák szegényt.
A kettő közt óriási a különbség.És amint irja,igen,benne lett volna a dologban,tehát nem igazán a kúrás résszel van itt a gond,hanem,h ezek után megszűnt a bizalom,ami nélkül meg eléggé nehéz valakinek szeretettel nézni a szemébe...
1x valahol olvastam ,,Nem az fáj,hogy egyszer hazudtál nekem,hanem az,hogy ezek után már soha nem tudok hinni neked."
#7325   2011. 10. 24. hétfő 20:47
Endör Endör
Miért kell ezt színezni? Amiről beszélsz azt úgy nevezik,hogy közönséges megcsalás.
#7324   2011. 10. 23. vasárnap 20:01
Lalller Lalller
A cím alatt van a téma leírása, azt is el kéne olvasni.
"Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!"
Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki! smile
#7323   2011. 10. 23. vasárnap 18:51
Macilacy Macilacy
No comment.... szomoru1
 
... 606 607 608 609 610 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19482db
Utolsó üzenet: tegnap 20:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!