Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 627 628 629 630 631 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6922   2011. 07. 07. csütörtök 21:20
Enlil36 Enlil36
Már ne haragudj,de én nem ítélkeztem.
Igen tetszik neki ahogy le is írta,van egy apró különbség amire felhívnám a figyelmed!

"Én véletlenül tudtam még és balhéztunk is miatta"

Tehát ebből az következik,hogy nem tudott róla!Azért a kettő nem ugyanaz,ha tud róla és nézi,vagy nem tud róla és ráadásul nem is nézi!Vagy szerinted ez egy kategória?Szerintem nem.
#6921   2011. 07. 07. csütörtök 20:36
jatagán jatagán
szia.én 42 éves vagyok bp szivesen lennék a nöddel.ha érdele esetleg válaz.magas197@freemail.hu
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (806850)
2011. 07. 07. csütörtök 16:05
A párom 28éves. Két hete megdugta egyik kollégája. Én véletlenül tudtam meg és balhéztunk is miatta,de akár mikor rá gondolok áll a farkam. Szívesen végignézném ahogy megdugják a kis csupasz punciját. Főleg ha egy idősebb 40-50es pasi dugná. Persze én is beszállnék.
#6920   2011. 07. 07. csütörtök 20:24
Enlil36 Enlil36
Sziasztok.
Látjátok erről beszéltem egy pár nappal ezelőtt!Ez titokban történt,ha nem tévedek tisztelt fórumtárs ugye?
Miért nem szólt neked előtte?Mert soraidból ítélve izgatna is az esemény nemde?Tehát nem okozna problémát.
Mert én ezt egy szimpla hűtlenségnek veszem,ha nem haragszol.Talán nem is tud a kedves párod arról,hogy ez a felállás téged izgatna?Ez hogyan lehetséges?Amennyiben tudomása van róla,akkor ismételten felteszem a kérdést:Miért nem jelezte feléd szándékát?Azt biztosan tudod,hogy csak egyszer dugta meg és csak ő?
Remélem nem lesz félreértés,de a témát te dobtad be.(Tulajdonképpen magányügy)Viszont én ebben a formában érdekesnek találom vigyor3
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (806850)
2011. 07. 07. csütörtök 16:05
A párom 28éves. Két hete megdugta egyik kollégája. Én véletlenül tudtam meg és balhéztunk is miatta,de akár mikor rá gondolok áll a farkam. Szívesen végignézném ahogy megdugják a kis csupasz punciját. Főleg ha egy idősebb 40-50es pasi dugná. Persze én is beszállnék.
#6919   2011. 07. 07. csütörtök 17:23
Fruty Fruty
Csak kivancsiskodom. Ez egy sved dutoraruhaz ahol a feleseged dolgozik?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (799350)
2011. 07. 07. csütörtök 10:48
persze,évekkel ezelött volt házibari, de már vége, pedig jó volt, kb 1 évig dugtuk együtt. Most egy kétnapos továbbképzésre utazott, ahová svédek is meg lettek hívva, mert svéd a melóhelye. péntek este 10 körül felhívtam, hallottam, hogy elzavar valakit, kérdeztem, mi volt ez. elmesélte, hogy egy svéd srác fűzi, hiába mutogatja a jeggyürüjét,már frankón alányúlkál a srác. mondtam, hogy adjon egy nagy pofont neki, vagy tegye szét a lábát. erre csend, és visszakérdezett, mit szólnék, ha széttenné. A kérdésemre, hogy kívánja e, igen volt a válasz. végigdugták a hétvégét
#6918   2011. 07. 07. csütörtök 17:14
X Törölt felhasználó (463816)
szívesen megdugnám én is kopi1999
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (806850)
2011. 07. 07. csütörtök 16:05
A párom 28éves. Két hete megdugta egyik kollégája. Én véletlenül tudtam meg és balhéztunk is miatta,de akár mikor rá gondolok áll a farkam. Szívesen végignézném ahogy megdugják a kis csupasz punciját. Főleg ha egy idősebb 40-50es pasi dugná. Persze én is beszállnék.
#6917   2011. 07. 07. csütörtök 17:05
X Törölt felhasználó (805846)
Adj egy mail címet...oda küldök.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 16:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443025)
2011. 07. 07. csütörtök 16:02
Köszi, tegyél már fel magadról képet vagy videót!
#6916   2011. 07. 07. csütörtök 16:58
X Törölt felhasználó (805846)
Én is szívesen kezelésbe venném, de fotóval könnyebb lenne a döntés!
vktrhorvth@gmail.com
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (806850)
2011. 07. 07. csütörtök 16:05
A párom 28éves. Két hete megdugta egyik kollégája. Én véletlenül tudtam meg és balhéztunk is miatta,de akár mikor rá gondolok áll a farkam. Szívesen végignézném ahogy megdugják a kis csupasz punciját. Főleg ha egy idősebb 40-50es pasi dugná. Persze én is beszállnék.
#6915   2011. 07. 07. csütörtök 16:28
X Törölt felhasználó (803942)
Én szívesen vállalom wink van képed esetleg?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (806850)
2011. 07. 07. csütörtök 16:05
A párom 28éves. Két hete megdugta egyik kollégája. Én véletlenül tudtam meg és balhéztunk is miatta,de akár mikor rá gondolok áll a farkam. Szívesen végignézném ahogy megdugják a kis csupasz punciját. Főleg ha egy idősebb 40-50es pasi dugná. Persze én is beszállnék.
#6914   2011. 07. 07. csütörtök 16:05
X Törölt felhasználó (806850)
A párom 28éves. Két hete megdugta egyik kollégája. Én véletlenül tudtam meg és balhéztunk is miatta,de akár mikor rá gondolok áll a farkam. Szívesen végignézném ahogy megdugják a kis csupasz punciját. Főleg ha egy idősebb 40-50es pasi dugná. Persze én is beszállnék.
#6913   2011. 07. 07. csütörtök 16:02
X Törölt felhasználó (443025)
Köszi, tegyél már fel magadról képet vagy videót!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 07. csütörtök 15:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 07. 07. csütörtök 15:19
Én szívesen meg is dugnám....nagyon szép puncija van!! Ha gondolod!?
#6912   2011. 07. 07. csütörtök 15:19
X Törölt felhasználó (805846)
Én szívesen meg is dugnám....nagyon szép puncija van!! Ha gondolod!?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 06. szerda 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443025)
2011. 07. 06. szerda 15:24
Elhiszem, de azért én szeretném nézni amikor keféli valaki a feleségemet, sőt beszállnék, úgyse sűrűn fordul elő hogy két farok van benne egyszerre, bár nagyon szeretné a drágám. Rajtam nem múlik, ezt Ő is tudja. Szerintem egy hétig állna a farkam utána!
#6911   2011. 07. 07. csütörtök 10:48
X Törölt felhasználó (799350)
persze,évekkel ezelött volt házibari, de már vége, pedig jó volt, kb 1 évig dugtuk együtt. Most egy kétnapos továbbképzésre utazott, ahová svédek is meg lettek hívva, mert svéd a melóhelye. péntek este 10 körül felhívtam, hallottam, hogy elzavar valakit, kérdeztem, mi volt ez. elmesélte, hogy egy svéd srác fűzi, hiába mutogatja a jeggyürüjét,már frankón alányúlkál a srác. mondtam, hogy adjon egy nagy pofont neki, vagy tegye szét a lábát. erre csend, és visszakérdezett, mit szólnék, ha széttenné. A kérdésemre, hogy kívánja e, igen volt a válasz. végigdugták a hétvégét
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 06. szerda 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (771045) VIP
2011. 07. 06. szerda 17:57
És elmeséled a sztorit?
#6910   2011. 07. 06. szerda 17:57
X Törölt felhasználó (771045) VIP
És elmeséled a sztorit?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 06. szerda 14:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (799350)
2011. 07. 06. szerda 14:41
részletesen elmesélte, most volt hétvégén, hát állt a farkam azóta is
#6909   2011. 07. 06. szerda 15:46
X Törölt felhasználó (453388)
Hát szóval nem tudom, sokan írnak sokfélét így+úgy...ebben az évben eddig 5 férfi dugta meg rajtam kívül a nejemet, az utolsó srác már három alkalommal (úgy néz ki talán tartós kapcs. lesz), s hát egyáltalán nem tűnik a számunkra soknak, mivel a saját szexuális életünk is működik rendesen.
#6908   2011. 07. 06. szerda 15:24
X Törölt felhasználó (443025)
Elhiszem, de azért én szeretném nézni amikor keféli valaki a feleségemet, sőt beszállnék, úgyse sűrűn fordul elő hogy két farok van benne egyszerre, bár nagyon szeretné a drágám. Rajtam nem múlik, ezt Ő is tudja. Szerintem egy hétig állna a farkam utána!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 06. szerda 14:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (799350)
2011. 07. 06. szerda 14:41
részletesen elmesélte, most volt hétvégén, hát állt a farkam azóta is
#6907   2011. 07. 06. szerda 14:41
X Törölt felhasználó (799350)
részletesen elmesélte, most volt hétvégén, hát állt a farkam azóta is
#6906   2011. 07. 06. szerda 14:39
X Törölt felhasználó (799350)
Igazatok van, nagy élmény látni, bár nálunk most először külön voltunk, asszonykámat egy kétnapos céges képzésen kefélték szét, de még így is izgató, hogy nem voltam ott
#6905   2011. 07. 06. szerda 14:07
X Törölt felhasználó (736771)
Mi is így gondoljuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 05. kedd 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2011. 07. 05. kedd 17:27
Rettentően érdekes lenne tudni, hogy a hozzászólók hány százaléka tapasztalta már meg a valóságban, hogy a felesége / barátnője másik férfi farkától / szájától / kezétől él át orgazmust az aktív jelenlétében.

Én, mint ezt többször le is irtam ebbe az akárhány százalékba tartozok. Ha elhiszi ezt bárki, ha nem.
Mint irtam, mindössze egyszer nem voltam jelen, kettesben maradtak, a párom, és a srác. Nem volt mit tenni, úgy alakult. Ez többször nem fordulhat elő igy. De nem azért mert féltékeny lennék. Hiszen ha féltékeny lennék, nem szorgalmaznám ezt a dolgot. És nem hogy nem zavar, de kimondottan jó végignézni, és persze hallgatni, ahogy elélvez, egy "idegen" pasi farkától, nyelvétől.
#6904   2011. 07. 06. szerda 11:57
tzl tzl
Én már megtapasztaltam, több párommal is és frenetikus élmény smile
(Ez egy válasz Countless Orgasms üzenetére (2011. 07. 04. hétfő 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 04. hétfő 20:29
Rettentően érdekes lenne tudni, hogy a hozzászólók hány százaléka tapasztalta már meg a valóságban, hogy a felesége / barátnője másik férfi farkától / szájától / kezétől él át orgazmust az aktív jelenlétében. Annyi teljesen elméletinek tűnő, légbőlkapott véleményeket tükröző értekezés olvasható ezen a fórumon, hogy bár szeretnék tapasztalatokat megosztani, mert gyönyörűen pozitívak, nem igazán érzem komfortosnak a helyzetet, bár ez a létező legjobb téma a szex terén, ráadásul egy teljesen színvonalas, moderált website-on.

Pedig nemrég sikerült megint összeszervezünk egy hármast egy jó barátunkkal, aki a saját feleségétől a töredékét sem kapja meg annak, amiket az enyémtől a jelenlétemben időnként megkaphat. Vajon hány kapcsolatban vergődnek párok úgy, hogy nemcsak hogy hármasban nem, de még a legprivátabb kettesben sem tudnak a nemi kiteljesedés közelébe sem jutni. Repülnek az évek és évtizedek, és ahelyett, hogy egyre mélyülne köztük az intimitás, és egyre gyakrabban és hosszabban repülnének együtt a végtelenbe, mindent betöltenek a fóbiák és a kimondani sosem mert vágyak.

A mi hármas kapcsolatunkból mindenki nyer: a gyönyörű kékszemű feleségem időként két férfitől érzi magát királynőnek, a barátunknak időnként megvalósulnak az álmai, és utána nyugott lélekkel tér haza az egyébként minden szükséges fizikai adottsággal bíró és általa szeretett feleségéhez, és én pedig mindezekben örömömet lelhetem. Földöntúli pl. a saját feleségem csókján érezni, miközben elönti a gyönyör egy másik férfitól a selymes combjai között, majd a saját csontmerev karómba húzni a mástól tocsogó puncit, és megadni neki a többszörösét annak, amire a másik férfi képes volt. A féltékenység azonnali és teljes feloldása.
#6903   2011. 07. 05. kedd 17:27
X Törölt felhasználó (104575)
Rettentően érdekes lenne tudni, hogy a hozzászólók hány százaléka tapasztalta már meg a valóságban, hogy a felesége / barátnője másik férfi farkától / szájától / kezétől él át orgazmust az aktív jelenlétében.

Én, mint ezt többször le is irtam ebbe az akárhány százalékba tartozok. Ha elhiszi ezt bárki, ha nem.
Mint irtam, mindössze egyszer nem voltam jelen, kettesben maradtak, a párom, és a srác. Nem volt mit tenni, úgy alakult. Ez többször nem fordulhat elő igy. De nem azért mert féltékeny lennék. Hiszen ha féltékeny lennék, nem szorgalmaznám ezt a dolgot. És nem hogy nem zavar, de kimondottan jó végignézni, és persze hallgatni, ahogy elélvez, egy "idegen" pasi farkától, nyelvétől.
(Ez egy válasz Countless Orgasms üzenetére (2011. 07. 04. hétfő 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 04. hétfő 20:29
Rettentően érdekes lenne tudni, hogy a hozzászólók hány százaléka tapasztalta már meg a valóságban, hogy a felesége / barátnője másik férfi farkától / szájától / kezétől él át orgazmust az aktív jelenlétében. Annyi teljesen elméletinek tűnő, légbőlkapott véleményeket tükröző értekezés olvasható ezen a fórumon, hogy bár szeretnék tapasztalatokat megosztani, mert gyönyörűen pozitívak, nem igazán érzem komfortosnak a helyzetet, bár ez a létező legjobb téma a szex terén, ráadásul egy teljesen színvonalas, moderált website-on.

Pedig nemrég sikerült megint összeszervezünk egy hármast egy jó barátunkkal, aki a saját feleségétől a töredékét sem kapja meg annak, amiket az enyémtől a jelenlétemben időnként megkaphat. Vajon hány kapcsolatban vergődnek párok úgy, hogy nemcsak hogy hármasban nem, de még a legprivátabb kettesben sem tudnak a nemi kiteljesedés közelébe sem jutni. Repülnek az évek és évtizedek, és ahelyett, hogy egyre mélyülne köztük az intimitás, és egyre gyakrabban és hosszabban repülnének együtt a végtelenbe, mindent betöltenek a fóbiák és a kimondani sosem mert vágyak.

A mi hármas kapcsolatunkból mindenki nyer: a gyönyörű kékszemű feleségem időként két férfitől érzi magát királynőnek, a barátunknak időnként megvalósulnak az álmai, és utána nyugott lélekkel tér haza az egyébként minden szükséges fizikai adottsággal bíró és általa szeretett feleségéhez, és én pedig mindezekben örömömet lelhetem. Földöntúli pl. a saját feleségem csókján érezni, miközben elönti a gyönyör egy másik férfitól a selymes combjai között, majd a saját csontmerev karómba húzni a mástól tocsogó puncit, és megadni neki a többszörösét annak, amire a másik férfi képes volt. A féltékenység azonnali és teljes feloldása.
 
... 627 628 629 630 631 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19482db
Utolsó üzenet: ma 20:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!