Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 637 638 639 640 641 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6722   2011. 06. 12. vasárnap 16:47
Johnny73 Johnny73
Örülök hogyha tetszett, másoknak is hasonló élményeket kívánok. Elképesztően jó volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 12. vasárnap 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804640)
2011. 06. 12. vasárnap 16:39
másodjára is élmény volt elolvasni Johnny73. buck
#6721   2011. 06. 12. vasárnap 16:39
X Törölt felhasználó (804640)
másodjára is élmény volt elolvasni Johnny73. buck
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2011. 06. 12. vasárnap 14:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 12. vasárnap 14:29
Ekkor a nejem rám nézett,és csak annyit mondott, hogy akkor majd jövök. Megfogta Z kezét, és behúzta a vendégszobába. Elég nehezen tudtam elaludni, mert a nejem folyamatos sikongatásait hallottam. Hát mit ne mondjak, teljesen felizgatott az a tudat, hogy a másik szobába a feleségemet a barátom nyalja, dugja és szopatja. Egy csendes pillanatban alhattam el, amikor feltehetően a nejemet Z pont szopatta. Valamikor hajnalban kelhettem fel, amikor a nejem mellém bújt, és átölelt. Én ekkor megkérdeztem tőle, hogy hogy érezte magát? A nejem mosolyogva annyit mondott, hogy ez az este fantasztikus volt, de nagyon fáj a puncija és a szája. Csak annyit mondtam neki, hogy többet kellene gyakorolnia a szopást. Ő mosolyogva, "lehet hogy igazad van" Mivel a tudattól a farkam újra állni kezdett, ezért a nejem fejét lehúztam a farkamhoz, hogy újra dolgozzon egy kicsit, majd utána újra megdugtam. Annyira izgató volt ez az eset, hogy soha nem fogom elfelejteni. Akik hasonlóképpen gondolkodnak, ilyen szitukat kívánok nekik.
#6720   2011. 06. 12. vasárnap 14:29
Johnny73 Johnny73
Ekkor a nejem rám nézett,és csak annyit mondott, hogy akkor majd jövök. Megfogta Z kezét, és behúzta a vendégszobába. Elég nehezen tudtam elaludni, mert a nejem folyamatos sikongatásait hallottam. Hát mit ne mondjak, teljesen felizgatott az a tudat, hogy a másik szobába a feleségemet a barátom nyalja, dugja és szopatja. Egy csendes pillanatban alhattam el, amikor feltehetően a nejemet Z pont szopatta. Valamikor hajnalban kelhettem fel, amikor a nejem mellém bújt, és átölelt. Én ekkor megkérdeztem tőle, hogy hogy érezte magát? A nejem mosolyogva annyit mondott, hogy ez az este fantasztikus volt, de nagyon fáj a puncija és a szája. Csak annyit mondtam neki, hogy többet kellene gyakorolnia a szopást. Ő mosolyogva, "lehet hogy igazad van" Mivel a tudattól a farkam újra állni kezdett, ezért a nejem fejét lehúztam a farkamhoz, hogy újra dolgozzon egy kicsit, majd utána újra megdugtam. Annyira izgató volt ez az eset, hogy soha nem fogom elfelejteni. Akik hasonlóképpen gondolkodnak, ilyen szitukat kívánok nekik.
#6719   2011. 06. 12. vasárnap 14:16
Johnny73 Johnny73
Megszólaltam, és a nejem felé fordulva, csak annyit mondtam mosolyogva, hogy "hát szívem,ezt bizony elég rendesen benyelted. Most bizony le kell szopni Z-t." És tulajdonképpen rábíztam a döntést, és vártam a reakciót, hogy mi fog történni. A nejem annyit mondott Z-nek, rendben, menjen be a fürdőbe, és zuhanyozzon le. Majd utána annyit kérdezett, hogy most mi legyen, nem gondolta volna, hogy ott van a településünkön. Ekkor én benyúltam a köntös alá, és elkezdtem a csiklóját izgatni, ami teljesen benedvesedett, és szinte vártam hogy Z leszopassa a nejemet. Levettük a köntösünket, majd lefektettem az ágyra, és elkezdtem nyalni a punciját. Ekkor Z már álló farokkal meztelenül bejött a szobába, és azonnal a nejem fejéhez térdelt, és a farkát a szájához tette. A feleségem a fejét oldalra fordítva szép óvatosan el kezdte a farkát,golyójait nyalogatni, puszilgatni, majd erőteljesen egyre mélyebbre engedni a szájában a barátom farkát. A nyalás közben azért néha rájuk pillantottam, és egy idő után azt láttam, hogy Z a nejem fejét fogva, erőteljesen dugja a feleségem száját. Annyira felizgultam, hogy már akkor bedugtam a farkamat a puncijába, és elkezdtem dugni.Z folyamatosan szopatta. Amikor elélveztem, kimentem zuhanyozni, valamint vacsorázni. Amikor bementem, még mindig szopatta a nejemet. Z-t kiküldtem vacsorázni, valamint sört bontottam neki. Z a vendéglátást megköszönve elfogadta a vacsorát. Eközben megkérdeztem a nejemet, hogy mit szól a ma estéhez, ill. mondott e neki valamit Z? A nejem annyit mondott, hogy nagyon meglepődött a történteken, de most már nem bánja a dolgot, mert fel van izgulva, és nagyon kívánja a szexet. Z csak annyit mondott neki, hogy ma este nem csak szopatni fogja, hanem meg is fogja baszni. Z bátorsága meglepett, és már akkor azt vártam, hogy mikor fogja megdugni a feleségemet? Lefeküdtem, és a nejem lovagolni kezdett, mert azt mondta, hogy velem akar dugni. Ekkor Z újra bejött a vacsora után, és a nejem fejéhez tette a farkát. A nejem azonnal bekapta a farkát és újra elkezdte szopni. Egy idő után azt mondtam Z-nek, "na gyere, úgyis megakarod dugni a feleségemet, akkor mutasd meg milyen férfi vagy! "És átengedtem neki a feleségem punciját. A nejem hanyatt feküdt, Z a lába közé térdelt, és a nejem két lábát a nyakába tette, és egy erőteljes lökéssel tövig nyomta a puncijába a farkát. A nejem mindeközben óriási nagyokat élvezett, folyamatosan sikongatott. Én pedig szopattam. Majd pózt váltottunk, és kutyapózban szopattam, Z pedig hátulról dugta a nejemet. Egy idő után elfáradtam és azt mondtam, hogy ideje lenne nyugovóra térnünk. Z a nejét felhívta, akivel közölte, hogy ma nálunk alszik, már későn nem megy haza. A nejem a vendégszobába elkészítette az ágyat Z-nek. Z megkérdezte udvariasan, hogy nem akar pofátlan lenni, de ő még nem álmos, és zavarna e engem, ha a feleségem még egy darabig mellette lenne?Én ekkor úgy gondoltam, hogy ha már egyszer úgyis megdugta, és ha a nejem is akarja, akkor teljesen mindegy.
#6718   2011. 06. 12. vasárnap 13:49
X Törölt felhasználó (426707) VIP
Tuti jok amiket beirsz!
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2011. 06. 12. vasárnap 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 12. vasárnap 13:37
Sziasztok! Igaz hogy már egyszer leírtam, de a rendszer kitörölte a történetünket, de mivel jó sztori, ezért még egyszer leírom, végülis erről szól ez a topic. Miután az első kalandjainkon túl voltunk a házibarátunkkal B-vel, a szexuális életünk is teljesen másként alakult. Szinte naponta szexeltünk,akár többször is,és sokkal jobban kívántam a feleségemet mint előtte bármikor. A házibarátunkkal B-vel tökéletesen megvoltunk elégedve, amikor úgy gondoltuk, telefonáltunk, és ő eljött hogy közösen kényeztessük a nejemet. Történt egy bizonyos napon, amikor este 20 óra körül pont szexeltünk a feleségemmel,és történetesen pont amikor szopott,megszólalt a telefonom.Én nem vettem fel a telefont,ezek után azonnal megszólalt a nejemé.Ő abbahagyta a szopást és felvette a telcsijét. A vonal másik végén egy közös barátunk volt, aki engem keresett. Hozzá kell tenni, hogy a barátunkkal és a feleségével sűrűn összejártunk beszélgetni,szórakozni. De soha nem jutott volna eszünkbe, hogy esetleg bevegyük őt 3.-nak. De a srác,nevezzük Z-nek, amikor egyedül eljött hozzánk, szinte mindig a nőkről beszélt,egyszerűen szexmániás volt. A nejem többször is megjegyezte, hogy amelyik kutya ugat,az nem harap.De csak a szája járt, a nejemmel sosem szemtelenkedett,és kétértelmű megjegyzéseket sem tett neki.Tehát teljesen közömbös volt számunkra,nem vettük komolyan. Miután a nejem a telefont felvette, talán izgalmi állapotában azt mondta Z-nek,hogy nem valószínű hogy beszélni akarok vele, mert pont élvezkedünk.Z megkérdezte hogy mit csinálunk,mire a nejem mosolyogva annyit mondott a telefonba,hogy pont most fog engem leszopni, de sajnálhatja hogy nincs most nálunk,mert annyira fel van izgulva, hogy akkor őt is leszopná ha nálunk lenne.Erre letette a telefont.Először egy kicsit meglepődtem, hogy kivel beszélt így a telefonon, de mikor elmondta hogy kinek mondta, elnevettem magam. Azt mondtam a nejemnek,"na most aztán jól felhúztad a Z-t" bizonyíthat a feleségénél. Z kb 30 km-re lakott tőlünk egy másik településen, de mint már említettem,azért sűrűn összejártunk. A szexet tovább folytattuk, amikor valaki csengetett. Mind a ketten magunkra húztuk a köntösünket, de természetesen alatta meztelenek voltunk. Amikor kinyitottam az ajtót,szinte köpni-nyelni nem tudtam, Z állt az ajtó előtt. Kérdésemre, hogy mit keres ilyen hamar nálunk,azt válaszolta,hogy azért akart velem beszélni, hogy megkérdezze feljöhet e még hozzánk, hiszen pont azon a településen volt akkor dolga.Ráadásul amit a nejem mondott neki,teljesen felizgatta.Természetesen beinvitáltam Z-t. A feleségem teljesen le volt sápadva a meglepetéstől, a köntösben keresztbetett lábakkal ült, teljesen felizgult állapotban a franciaágyon. Mivel a szituáció teljesen meglepett, és kielégületlen voltam, ráadásul a nejem azt mondta neki a telefonba hogy leszopná ha itt lenne nálunk, ezért furcsa lépésre szántam el magam. Tisztában voltam vele, hogy már úgyis megdugta és leszopatta már egy másik pasi, akkor végülis mi történhet?
#6717   2011. 06. 12. vasárnap 13:37
Johnny73 Johnny73
Sziasztok! Igaz hogy már egyszer leírtam, de a rendszer kitörölte a történetünket, de mivel jó sztori, ezért még egyszer leírom, végülis erről szól ez a topic. Miután az első kalandjainkon túl voltunk a házibarátunkkal B-vel, a szexuális életünk is teljesen másként alakult. Szinte naponta szexeltünk,akár többször is,és sokkal jobban kívántam a feleségemet mint előtte bármikor. A házibarátunkkal B-vel tökéletesen megvoltunk elégedve, amikor úgy gondoltuk, telefonáltunk, és ő eljött hogy közösen kényeztessük a nejemet. Történt egy bizonyos napon, amikor este 20 óra körül pont szexeltünk a feleségemmel,és történetesen pont amikor szopott,megszólalt a telefonom.Én nem vettem fel a telefont,ezek után azonnal megszólalt a nejemé.Ő abbahagyta a szopást és felvette a telcsijét. A vonal másik végén egy közös barátunk volt, aki engem keresett. Hozzá kell tenni, hogy a barátunkkal és a feleségével sűrűn összejártunk beszélgetni,szórakozni. De soha nem jutott volna eszünkbe, hogy esetleg bevegyük őt 3.-nak. De a srác,nevezzük Z-nek, amikor egyedül eljött hozzánk, szinte mindig a nőkről beszélt,egyszerűen szexmániás volt. A nejem többször is megjegyezte, hogy amelyik kutya ugat,az nem harap.De csak a szája járt, a nejemmel sosem szemtelenkedett,és kétértelmű megjegyzéseket sem tett neki.Tehát teljesen közömbös volt számunkra,nem vettük komolyan. Miután a nejem a telefont felvette, talán izgalmi állapotában azt mondta Z-nek,hogy nem valószínű hogy beszélni akarok vele, mert pont élvezkedünk.Z megkérdezte hogy mit csinálunk,mire a nejem mosolyogva annyit mondott a telefonba,hogy pont most fog engem leszopni, de sajnálhatja hogy nincs most nálunk,mert annyira fel van izgulva, hogy akkor őt is leszopná ha nálunk lenne.Erre letette a telefont.Először egy kicsit meglepődtem, hogy kivel beszélt így a telefonon, de mikor elmondta hogy kinek mondta, elnevettem magam. Azt mondtam a nejemnek,"na most aztán jól felhúztad a Z-t" bizonyíthat a feleségénél. Z kb 30 km-re lakott tőlünk egy másik településen, de mint már említettem,azért sűrűn összejártunk. A szexet tovább folytattuk, amikor valaki csengetett. Mind a ketten magunkra húztuk a köntösünket, de természetesen alatta meztelenek voltunk. Amikor kinyitottam az ajtót,szinte köpni-nyelni nem tudtam, Z állt az ajtó előtt. Kérdésemre, hogy mit keres ilyen hamar nálunk,azt válaszolta,hogy azért akart velem beszélni, hogy megkérdezze feljöhet e még hozzánk, hiszen pont azon a településen volt akkor dolga.Ráadásul amit a nejem mondott neki,teljesen felizgatta.Természetesen beinvitáltam Z-t. A feleségem teljesen le volt sápadva a meglepetéstől, a köntösben keresztbetett lábakkal ült, teljesen felizgult állapotban a franciaágyon. Mivel a szituáció teljesen meglepett, és kielégületlen voltam, ráadásul a nejem azt mondta neki a telefonba hogy leszopná ha itt lenne nálunk, ezért furcsa lépésre szántam el magam. Tisztában voltam vele, hogy már úgyis megdugta és leszopatta már egy másik pasi, akkor végülis mi történhet?
#6716   2011. 06. 11. szombat 15:45
X Törölt felhasználó (787327)
.
#6715   2011. 06. 11. szombat 15:45
X Törölt felhasználó (787327)
Elhulve latom hogy nemelyek milyen szinten allnak szamitogepkezelesbol, "Én nem próbáltam", es megis mennyire naivan megadnak szemelyes adatokat egy olyan helyen amihez tobb milliard felhasznalonak, de legrosszabb esetben is kb 15 millio magyar anyanyelvunek, van kozvetlen hozzaferese.

VIGYAZNI EMBEREK!

Ne magatokbol induljatok ki, nem mindenki joszandeku es baratsagos a neten mint ahogy az eletben sem, csak itt nevtelenul es szinte lenyomozhatatlanul lehet muvelni disznosagokat masokkal igy sok olyan ember is megmutatja a foga feherjet akirol sosem felteteleznetek.
#6714   2011. 06. 10. péntek 15:29
X Törölt felhasználó (426707) VIP
sziasztok.van egy program ami minden adatainkat kinyomozza,ugyhogy barmit megtud rolunk.
#6713   2011. 06. 10. péntek 14:34
tzl tzl
Simán jobb klikk a kis képre és már lehet is menteni. Mondjuk sokat nem lehet kezdeni a 36x27 pixeles képpel smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 10. péntek 12:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (744977)
2011. 06. 10. péntek 12:31
Ami a kis ikonon a neved mellett van az nem ,legalább is én úgy tudom.Bár elég szomorú ,hogy ilyenről kell beszélnünk :-(
#6712   2011. 06. 10. péntek 13:56
Duvad Duvad
Sziasztok!
Engedjétek meg, hogy én a másik oldalról közelítsem meg a problémát. Nagyon sokan írjátok, hogy izgat, ha megdugják a feleségetek. Nos én elhatároztam, hogy keresek egy párt és csatlakozom harmadiknak. Mindig is izgatott ez a fajta többes gondolat, hát valósítsuk meg. Nem egy sima dugás hiányzott, hanem az izgalom és új élmény. De ennyi rossz tapasztalatot még nem kaptam. Melegek kéregették a képeimet, több száz!!! elküldött levélre kb 1% válasz érkezett. A legtöbben még válaszra sem méltattak, pedig úgy gondolom normális hangú levelet írtam.
Végül sikerült a dolog több kevesebb sikerrel. Szerettem volna tartós kapcsolatot kialakítani egy kedves párral, sajnos ez nem jött össze vagy ez, vagy az miatt.
De a lényeg az, hogy ebben a topicban is van jó néhány szájhős, aki csak írogatja, hogy izgatja a dolog. Persze az izgalom kielégül a hozzászólás beírásával és az is elképzelhető, hogy még az asszony sem tud róla.
Tehát én azt látom a másik oldalról, hogy egy normális srácnak csak nagyon nehezen lehet találni párt.
Gondolom ez azért van, mert mindkét oldalt rengeteg csalódás érte és ez valahol érthető.
De ha valaki kap egy normális, arcképes levelet és nem 500 km-ről, akkor miért nem fér bele egy közös kávé melletti beszélgetés?
Ha nincs közös szimpátia, az OTT személyesen derül ki.
Szóval párok, ezt is vegyétek fontolóra.
További sok sikert mindenkinek!
Sziasztok!
#6711   2011. 06. 10. péntek 12:31
X Törölt felhasználó (744977)
Ami a kis ikonon a neved mellett van az nem ,legalább is én úgy tudom.Bár elég szomorú ,hogy ilyenről kell beszélnünk :-(
#6710   2011. 06. 08. szerda 21:53
X Törölt felhasználó (744977)
Nekünk most sikerült a sokadik "randink" után a barátunkkal összehozni úgy ,hogy Ő nyalta a feleségem engem meg szopott a kis Drágám és sikerült egyszerre elmennünk .Sajna ez azóta sem ment így ,akkor sem volt megtervezve pont azért volt olyan jóóóóóó smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 07. kedd 23:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2011. 06. 07. kedd 23:11
Ez tényleg nagyon jó sztori. Nagyon ott van! eljen

Nekem is hasonló érzés volt az egész, leszámítva azt a -már-már kötelező - motívumot, hogy egyszerre élveztetek el. Én ebben a helyzetben rögtön elmentem az elején még miközben a srácot szopta, aztán valahogy párom második orgazmusánál visszatértem a ringbe, de véletlenül sem sikerült összeigazítani bármelyikükével sem az én orgazmusomat. Végül még hajnalban sikerült harmadszor miután a párom meglovagolta a fiút... bohoc
#6709   2011. 06. 08. szerda 19:46
X Törölt felhasználó (194871)
hű, de nagyon egyet értek! Hasonló elosztás volt nálunk is érzelmi(és vágy) szinten, az én Kedvesem azt is mondta, bár olyanokat és úgy élvezett a hármasban, mint még soha velem azelőtt (ami az egészben a legjobban féltékennyé tesz és izgat egyszerre, eddig győzött a jobbik
miért nem elég Ő nekem, a szerelmes, páros együttlét nem izgat? Erre van szükségem, hogy kívánjam? Igazi Nő smile igen, mondtam akkor, erre is, és nem csak nekem volt nagyon jó! dícsértem, dícsérem, és ha lehetne folyamatosan engesztelném smile azóta be is látta, tudta addig is smile hogy kettesben is szeretem, kívánom, és bízom Benne, ami legalább olyan fontos!!
A mi hármasunkról(egynél több "idegen" férfi még nem sikerült élőben] ), még egy kis kiegészítés - ha ez közös szex, olyan szabályunk is volt ( a szabályok!!! ), hogy mindent lehet, érdekes módon csak Nála működhetett, nálam nem volt pardon, de nem zavart, szóval teheti, amit megkíván, akár Nélkülem is, maradt az Általad már említett őszinteség. Talán ez már nem hármas, de én is szeretem, ha (akár csak részben)előttem megdugják Őt. Ezért, amikor már megnyugodott és izgatta a lehetőség, persze ahol csak tudtam segítettem a parazsat izzítani, volt egy kalandunk, ahol végig csak néztem, amint egy másik férfi tölti meg spermával, és csak rávertem az enyémet az orgazmusból eszmélő asszonyom legális kicsapongásától kőkemény bimbójú melleire. A legfurcsább és egyben legdöbbenetesebb kukkolásom?, inkább fülelésem pedig (ezt még nem is említettem a fórumon, talán szégyellem? nem jobban, mint amennyire beindít most is, hátha ez történik még valamelyik ide látogató párral és kipróbálják):
nyugtatgatás(hogy nem fogom kevésbé szeretni, sőt!) után csak Ő ment egy férfihez, és kikötésem szerint, bármi is történik, bárhogy élvezi, meg kell állnia és telefonálnia kell a konkrét aktuselőtt( mielőtt dugni kezdi smile ). felhívatta magát Takarékos, ha belejön, akkor az ondóval is smile és csak elképzelni tudtam a hangok alapján, hogy mi történik. Annyi biztos, hogy párom meglepett, hiszen ismeri vágyaimat, nem titok, sokszor élvezünk ezek mesélése közben, ahogyan Ti is. Meglepetés, mellbe vágás? smile , mert azt tisztán hallottam, egy másik férfi is ott van! És ha nem hallottam volna, kihangosítón keresztül elmondattam Vele, mit, hogyan, mekkora szerszámok, milyen.élvezetet fizetségül kapó férjes asszonynak, és bizony kurvának lenni. A válaszok nem jöttek sokáig, nem értettem mit mond, a nyögései de inkább az addigi vágyam és haragom miatt. Nagyon megbaszták, ez az igazság - a részletek talán holnap, ha még lesz türelmetek. az egyik férfi nagyon tudta, milyen szavakkal korbácsolhatja a vágyat. a feleségem helyett a srác beszélt, én is kaptam, a távoli férj, akinek szétbasszák a nejét. közvetítés szopatásról, seggbe dugásról, és közben a hangok.....nem füllentett smile nem szoktam párom nélkül, akkor muszáj volt magamhoz nyúlni és könnyíteni. talán furcsa ez a valakinek, de nekem az egyik csúcs. most én is várom az alkalmat smile
(Ez egy válasz kymera1 üzenetére (2011. 06. 08. szerda 15:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 08. szerda 15:27
Hello!

Vissza a témához! crazya

A lelkiekröl kicsit!

Amikor vége lett ,én nem vettem magamon észre semmiféle változást,hacsak nem azt,hogy mégjobban kivántam feleségem,közel 20 év után!

Nagyon sokszor szeretkezések közepedte felidéztük történteket,és hát egyikönknek sem kellett sok... buck
Párom kicsit lelkileg rosszul érezte magát elsö után,nem tudta hová tenni dolgot!
Kérdezte,hogy "téged ez miért izgat annyira??"
Mondom passz..genetika,de nem vagyok ezzel egyedül!?? circling Egyszerüen az hoz izgalomba,ahogy látom szemében vágyat pajzán tekintetet,és,hogy hatalmasat tud élvezni,mert ugye 4 kezet,2 nyelvet,és 2 farkat nehéz egyedül megvalósitani!??A másodiknál 5ig számoltamorgazmusát buck

Mondam neki,ezt tartsa szemelött!
1! Teljes öszinteséget kérek,mondja el,hogy mit akar,meg hogy érintette,mit szeretne kiprobálni stb...
2! Fogja fel ugy,hogy Joe egy élö vibrátor,és EZ CSAK SEX ÉS MÁS SEMMI!

Ezek után oldottabb lett és volt még pár akcio Joe-val amikor igazi kis ribancként viselkedett a szó jo értelmében!
De nem vittük tulzásba,(max fél évente 1x)meg szerintem nem is lenne jó (nekünk) mert minden csak mértékkel jó!??
Ismeritek mondást mindent meg lehet unni,és nekünk a kapcsolatunk sokkal többet jelent egy szimpla 3masnál!
Joe azért volt"tökéletes" mert ugy fogta fel a dolgot,hogy ö most egy "vendégszereplésen"van!
Nem akarta megmutatni,hogy ö a nagy KAN,és,hogy sokkal jobb a páromnak mint esetleg én!Nem hágta át szabályokat!Ez a felállás nagyrész a páromról kell hogy szoljon, nah persze a miénkröl is,de ö az elsödleges!
Nem akart utánna privát találkát stb...
Csak eltünt és elérhetetlen!
De bizunk benne,hogy majd lesz más! crazya

Szép napot,és remélem nem csak én vagyok egyedül azzal az érzéssel,hogy "IZGAT HA MEGDUJÁK A FELESÉGEM"!
#6708   2011. 06. 08. szerda 16:50
gezenguzocska gezenguzocska
Az biztos az már az első találkozásnál érezhető, hogy milyen és lesz-e folytatás. A megfelelő szimpátia és vonzalom nélkül csak egy numera amit nincs értelme utána erőltetni. Én a mai napig hatása alatt vagyok azoknak a találkozásoknak ami veletek éltem át, és azóta is hiány érzetként érek meg. Puszi NEKED!!!!
#6707   2011. 06. 08. szerda 15:27
kymera1 kymera1
Hello!

Vissza a témához! crazya

A lelkiekröl kicsit!

Amikor vége lett ,én nem vettem magamon észre semmiféle változást,hacsak nem azt,hogy mégjobban kivántam feleségem,közel 20 év után!

Nagyon sokszor szeretkezések közepedte felidéztük történteket,és hát egyikönknek sem kellett sok... buck
Párom kicsit lelkileg rosszul érezte magát elsö után,nem tudta hová tenni dolgot!
Kérdezte,hogy "téged ez miért izgat annyira??"
Mondom passz..genetika,de nem vagyok ezzel egyedül!?? circling Egyszerüen az hoz izgalomba,ahogy látom szemében vágyat pajzán tekintetet,és,hogy hatalmasat tud élvezni,mert ugye 4 kezet,2 nyelvet,és 2 farkat nehéz egyedül megvalósitani!??A másodiknál 5ig számoltamorgazmusát buck

Mondam neki,ezt tartsa szemelött!
1! Teljes öszinteséget kérek,mondja el,hogy mit akar,meg hogy érintette,mit szeretne kiprobálni stb...
2! Fogja fel ugy,hogy Joe egy élö vibrátor,és EZ CSAK SEX ÉS MÁS SEMMI!

Ezek után oldottabb lett és volt még pár akcio Joe-val amikor igazi kis ribancként viselkedett a szó jo értelmében!
De nem vittük tulzásba,(max fél évente 1x)meg szerintem nem is lenne jó (nekünk) mert minden csak mértékkel jó!??
Ismeritek mondást mindent meg lehet unni,és nekünk a kapcsolatunk sokkal többet jelent egy szimpla 3masnál!
Joe azért volt"tökéletes" mert ugy fogta fel a dolgot,hogy ö most egy "vendégszereplésen"van!
Nem akarta megmutatni,hogy ö a nagy KAN,és,hogy sokkal jobb a páromnak mint esetleg én!Nem hágta át szabályokat!Ez a felállás nagyrész a páromról kell hogy szoljon, nah persze a miénkröl is,de ö az elsödleges!
Nem akart utánna privát találkát stb...
Csak eltünt és elérhetetlen!
De bizunk benne,hogy majd lesz más! crazya

Szép napot,és remélem nem csak én vagyok egyedül azzal az érzéssel,hogy "IZGAT HA MEGDUJÁK A FELESÉGEM"!
#6706   2011. 06. 08. szerda 15:04
X Törölt felhasználó (409771)
Szájhősök ezek az emberek,ha kapnak egy választ már el is élvez,és ez elég is neki,persze vannak kivételek.
#6705   2011. 06. 08. szerda 12:31
Johnny73 Johnny73
Nem tudom hol keresgéltek, de ahogy írtam is ricsiesmarcsinak, a társkeri oldalon valóban sok kamugép van, és képnézegető komolytalan ember. Ahogy már le is írtam, mi először baráti-ismerősi körből nyitottunk annak idején. Utána pedig chaten ismertük meg azokat a srácokat, vagy párt akikkel szexuális kapcsolatba kerültünk. Így próbáltuk ki idegenekkel a 3/1-es és a párcserés szexet is, amit talán majd egyszer elmesélek. Amikor a nejem meghalt, utána több párnál is voltam házibarát, de sosem vertem át senkit. Ha megígértem hogy elmegyek hozzájuk, és mindent letisztáztunk, akkor össze is jött a dolog. Azóta is mindegyikkel jó viszonyban vagyok. Talán egy ilyen topicon érdemesebb keresgélnetek mint egy szextárskerin.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 08. szerda 03:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (409771)
2011. 06. 08. szerda 03:40
Már megszoktuk,hogy a párok 99 százaléka,még csak nem is válaszol,de érdekes hogy ,még a fiúk is csak szövegelnek,és nem mernek tenni semmit sem.Nem lehet se párt,se fiút találni.
#6704   2011. 06. 08. szerda 10:05
kymera1 kymera1
jo is volt,csak ismételni kellene... circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 07. kedd 21:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (426707) VIP
2011. 06. 07. kedd 21:42
szia.hm nagyon jo a törtenetetek!!
#6703   2011. 06. 08. szerda 09:39
X Törölt felhasználó (797483)
Ez velünk is így volt! duma Csak a nagy duma van.

50 levélből egy tucat aki e-mailben is egyeztet, abból három aki telefonon is beszélget velünk, kettő eljön az első randira és talán egy (sem) jön fel a lakásunkra. schmoll2

Volt olyan, hogy párom azt akarta, hogy több pasi is megdugja egyszerre. Hatan igérték, hogy eljönnek. Egyetlen egynek sem volt bekapcsolva a mobilja a nagy napon. szomoru1
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2011. 06. 08. szerda 08:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 08. szerda 08:33
Ez tényleg felháborító!
Nem értem, hogy ennek a két embernek mi jó volt abban, hogy másoknak alá tegyenek.
Fordított helyzetben én félrehívtalak volna benneteket, és elmondtam volna, hogy szívesen beszállnék hozzátok teljesen diszkréten. Ha nemleges a válasz, akkor sem mondtam volna el senkinek sem. Ha ők is ezt tették volna, csak feltételezem, hogy lehet hogy egy idő után belementetek volna.
Amúgy a társkeri oldalakon rengeteg rosszindulatú ember van, főleg képnézegetők. Egyszer egy párhoz csatlakoztam az egyik társkeri oldalon, és a hölgy elmondta, hogy nem is gondolták volna hogy elmegyek hozzájuk, és összejön a dolog, mert kb.50 férfi írogatott nekik, de mikor arra került a sor, hogy le kellene menni, és kényeztetni kéne a férj jelenlétében, mindenki visszakozott.
 
... 637 638 639 640 641 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19482db
Utolsó üzenet: ma 20:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!