Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 653 654 655 656 657 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6400   2011. 02. 28. hétfő 08:38
X Törölt felhasználó (453388)
Gratulálunk Nektek! Fantasztikus totál felsőfokú a történésetek, s mint olvassuk azóta is történnek a képeitek tanúsága szerint hasonlóak...igen ezeknek megvan a varázsuk... és ezek egy sokkal közelebbi, bensőségesebb viszonylatú kapcsolatot igényelnek, viszont ezáltal sokkal több intimitást, erotikát, izgalmat is hordoznak.
Nálunk sajna nem volt ilyen 5 pasis téma. :( a legtöbb: 2 pasi dugta meg egy házaspárnál a férj + a házibarátjuk, ahol én nem voltam ott sajna az influenzám miatt... alig vártam, hogy hazaérjen és láthassam érezzem, hogy jól meg volt csinálva...
Egy régebben történt akciónkat leírom hamarosan...
(Ez egy válasz NimfoPrincess üzenetére (2011. 02. 23. szerda 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 23. szerda 07:51
Csak nemrég fedeztem fel ezt a témát és ugy gondoltam ide ki merhetem irni amit élöben eddig elég kevés embernek mertem bevallani.
Nálunk az a helyzet hogy én beszéltem rá a páromat hogy menjen bele másokkal is. Eleinte nagyon ki volt akadva, azt mondta (barátnöje tanácsára) hogy biztosan nem szeretem ha ilyesmit kivánok töle.
Végül az érettségi bulin adta be a derekát mikor a helyzet ugy hozta hogy 5en az osztálytársai közül (fiuk) kissé ittasan azt találták mondani neki: Fizetünk neked fejenként 10,000 Ft-ot ha levetközöl nekünk és megdughatunk.
Eléggé késöre járt és ugy volt hogy elhuzunk a szobába amit arra az alkalomra béreltem ki.
Odajött hozzám teljesen zavarttan és azt mondta: Most teljesithetem a vágyad, ha még mindig izgatna.
Aztán elmondta mit ajánlottak a srácok és kérdezte: Szerinted merjek belemenni?
Azonnal igent mondtam neki, kézen fogtam, és odasétáltunk a srácokhoz. Azt mondtam neki, Induljunk
Rövidre fogva, felmentünk a hotelszobába, Judit vetközni kezdett, és én is segitettem neki ebben. A srácok is levetköztek, Judit felfeküdt az ágyra és hagyta hogy történjenek a dolgok vele
Külön izgató volt az a részlet hogy senki sem bajlódott gumival (tudom-tudom, felelötlenség).
Mikor az elsö srác ráfeküdt és csókolni kezdte a melleit, száját, és közben a merev farkát próbálta párom szük puncijába eröltetni, nem birtam tovább...levetköztem és a fotelból ülve verni kezdtem magamnak, ugy hogy Judit láthassa milyen hatást váltott ki belölem a látvány.
Sajnos a srácok nem voltak a helyzet magaslatán. Mint utólag elmondták elég régóta izgatta mindegyiket a párom, csak nem merték meg sem környékezni mert tudták hogy stabil kapcsolatban élünk.
Pár perc heves és néha kemény baszás után, sorra a Judit puncijába eresztették spermájukat.
Alig vártam hogy elmenjenek, és már másztam is rá juditra. Hatalmasat dugtunk akkor éjjel.
Teljesen egyetértek az efféle nyitott kapcsolatokkal de persze nem árt figyelni arra hogy ne olyasvalakit vonjunk bele akihez a feleség vonzódik vagy kivánja nagyon.
#6399   2011. 02. 28. hétfő 04:05
macimickó macimickó
Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Átolvasva a sok pozitív hozzászólást, ezután nem csak nőket keresek majd, akiknek gyönyört adhatok. Jó látni, hogy vannak férfiak, akiknek szintén örömet okozhatok, ha kényeztetem a párjukat. Izgató, amit írtok.
#6398   2011. 02. 27. vasárnap 06:57
liviu1 liviu1
(ez itt NEM társkereső rovat! ide CSAK élményeket és tapasztalatokat!!! :tom) ejnye1 felkialtas
#6397   2011. 02. 25. péntek 23:05
husband35 husband35
Szuper sztori,bár gumi használata ajánlott lett volna,de ha szerencsére nem történt "baj" akkor ezt megúsztátok. eljen wink
(Ez egy válasz NimfoPrincess üzenetére (2011. 02. 23. szerda 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 23. szerda 07:51
Csak nemrég fedeztem fel ezt a témát és ugy gondoltam ide ki merhetem irni amit élöben eddig elég kevés embernek mertem bevallani.
Nálunk az a helyzet hogy én beszéltem rá a páromat hogy menjen bele másokkal is. Eleinte nagyon ki volt akadva, azt mondta (barátnöje tanácsára) hogy biztosan nem szeretem ha ilyesmit kivánok töle.
Végül az érettségi bulin adta be a derekát mikor a helyzet ugy hozta hogy 5en az osztálytársai közül (fiuk) kissé ittasan azt találták mondani neki: Fizetünk neked fejenként 10,000 Ft-ot ha levetközöl nekünk és megdughatunk.
Eléggé késöre járt és ugy volt hogy elhuzunk a szobába amit arra az alkalomra béreltem ki.
Odajött hozzám teljesen zavarttan és azt mondta: Most teljesithetem a vágyad, ha még mindig izgatna.
Aztán elmondta mit ajánlottak a srácok és kérdezte: Szerinted merjek belemenni?
Azonnal igent mondtam neki, kézen fogtam, és odasétáltunk a srácokhoz. Azt mondtam neki, Induljunk
Rövidre fogva, felmentünk a hotelszobába, Judit vetközni kezdett, és én is segitettem neki ebben. A srácok is levetköztek, Judit felfeküdt az ágyra és hagyta hogy történjenek a dolgok vele
Külön izgató volt az a részlet hogy senki sem bajlódott gumival (tudom-tudom, felelötlenség).
Mikor az elsö srác ráfeküdt és csókolni kezdte a melleit, száját, és közben a merev farkát próbálta párom szük puncijába eröltetni, nem birtam tovább...levetköztem és a fotelból ülve verni kezdtem magamnak, ugy hogy Judit láthassa milyen hatást váltott ki belölem a látvány.
Sajnos a srácok nem voltak a helyzet magaslatán. Mint utólag elmondták elég régóta izgatta mindegyiket a párom, csak nem merték meg sem környékezni mert tudták hogy stabil kapcsolatban élünk.
Pár perc heves és néha kemény baszás után, sorra a Judit puncijába eresztették spermájukat.
Alig vártam hogy elmenjenek, és már másztam is rá juditra. Hatalmasat dugtunk akkor éjjel.
Teljesen egyetértek az efféle nyitott kapcsolatokkal de persze nem árt figyelni arra hogy ne olyasvalakit vonjunk bele akihez a feleség vonzódik vagy kivánja nagyon.
#6396   2011. 02. 25. péntek 12:16
BigJoe23 BigJoe23
(ne légy már ennyire kíváncsi ejnye1 , abból áll a sokadik hsz-ed, hogy tőmondatokban kérdezel, és érdeklődsz!) :tom
(Ez egy válasz jn-31 üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 00:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 24. csütörtök 00:46
Türelem... smile

Szerintem ma megírom. Reggelre lesz mit olvasni azt ígérhetem, és igaz történet lesz. Az egyik legjobb élményem... smile
#6395   2011. 02. 25. péntek 08:26
X Törölt felhasználó (409771)
Nem csak te jártál így,mi is ebbe a szituációba estünk.Igaz a mostani kedvesemmel ugyan ezt műveljük de most pont az ellenkezője alakult ki.Még jobban szeretjük és kívánjuk egymást.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (388655)
2011. 02. 24. csütörtök 16:03
Engem is izgatott a dolog, amíg a párom el nem hagyott azzal, akivel félredugott ....
#6394   2011. 02. 24. csütörtök 22:57
Bear Bear VIP
Szuper a sztori és a barátnőd is a képek alapján. Úgy látom azóta már több élményetek is összegyűlt, örülnék ha írnál még.
(Ez egy válasz NimfoPrincess üzenetére (2011. 02. 23. szerda 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 23. szerda 07:51
Csak nemrég fedeztem fel ezt a témát és ugy gondoltam ide ki merhetem irni amit élöben eddig elég kevés embernek mertem bevallani.
Nálunk az a helyzet hogy én beszéltem rá a páromat hogy menjen bele másokkal is. Eleinte nagyon ki volt akadva, azt mondta (barátnöje tanácsára) hogy biztosan nem szeretem ha ilyesmit kivánok töle.
Végül az érettségi bulin adta be a derekát mikor a helyzet ugy hozta hogy 5en az osztálytársai közül (fiuk) kissé ittasan azt találták mondani neki: Fizetünk neked fejenként 10,000 Ft-ot ha levetközöl nekünk és megdughatunk.
Eléggé késöre járt és ugy volt hogy elhuzunk a szobába amit arra az alkalomra béreltem ki.
Odajött hozzám teljesen zavarttan és azt mondta: Most teljesithetem a vágyad, ha még mindig izgatna.
Aztán elmondta mit ajánlottak a srácok és kérdezte: Szerinted merjek belemenni?
Azonnal igent mondtam neki, kézen fogtam, és odasétáltunk a srácokhoz. Azt mondtam neki, Induljunk
Rövidre fogva, felmentünk a hotelszobába, Judit vetközni kezdett, és én is segitettem neki ebben. A srácok is levetköztek, Judit felfeküdt az ágyra és hagyta hogy történjenek a dolgok vele
Külön izgató volt az a részlet hogy senki sem bajlódott gumival (tudom-tudom, felelötlenség).
Mikor az elsö srác ráfeküdt és csókolni kezdte a melleit, száját, és közben a merev farkát próbálta párom szük puncijába eröltetni, nem birtam tovább...levetköztem és a fotelból ülve verni kezdtem magamnak, ugy hogy Judit láthassa milyen hatást váltott ki belölem a látvány.
Sajnos a srácok nem voltak a helyzet magaslatán. Mint utólag elmondták elég régóta izgatta mindegyiket a párom, csak nem merték meg sem környékezni mert tudták hogy stabil kapcsolatban élünk.
Pár perc heves és néha kemény baszás után, sorra a Judit puncijába eresztették spermájukat.
Alig vártam hogy elmenjenek, és már másztam is rá juditra. Hatalmasat dugtunk akkor éjjel.
Teljesen egyetértek az efféle nyitott kapcsolatokkal de persze nem árt figyelni arra hogy ne olyasvalakit vonjunk bele akihez a feleség vonzódik vagy kivánja nagyon.
#6393   2011. 02. 24. csütörtök 20:18
X Törölt felhasználó (96377) VIP
Benne van a pakliban. Ez is izgalmas része az ilyen kapcsolatoknak....mivé alakul, de általában, ha biztosak egymásban és tényleg szeretik (nem szerelmesek) egymást akkor ez nem fordul elő.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (388655)
2011. 02. 24. csütörtök 16:03
Engem is izgatott a dolog, amíg a párom el nem hagyott azzal, akivel félredugott ....
#6392   2011. 02. 24. csütörtök 19:22
christiano christiano VIP
Hát igen ez benne van a lehetőségek között.
De néha lehet kockáztatni,mert ha nyer az ember,akkor sokat nyer........
Aki így elhagy ,az lehet elhagyott volna elöbb-utóbb enélkül is,egy kapcsolat végét meg elodázni nem túl jó dolog szerintem mert rövid az élet.Talán ezalól a gyerek lehet kivétel de nekem még nincs így ezzel most nem számoltam.
Ha meg beválik és nem hagy el a bizalom is erősebb lesz a kapcsolatban-tapasztalatból tudom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (388655)
2011. 02. 24. csütörtök 16:03
Engem is izgatott a dolog, amíg a párom el nem hagyott azzal, akivel félredugott ....
#6391   2011. 02. 24. csütörtök 16:03
X Törölt felhasználó (388655)
Engem is izgatott a dolog, amíg a párom el nem hagyott azzal, akivel félredugott ....
#6390   2011. 02. 24. csütörtök 00:48
BigJoe23 BigJoe23
Rendben, várom nyes
és szerintem nem csak én nyes
(Ez egy válasz jn-31 üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 00:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 24. csütörtök 00:46
Türelem... smile

Szerintem ma megírom. Reggelre lesz mit olvasni azt ígérhetem, és igaz történet lesz. Az egyik legjobb élményem... smile
#6389   2011. 02. 24. csütörtök 00:46
jn-31 jn-31
Türelem... smile

Szerintem ma megírom. Reggelre lesz mit olvasni azt ígérhetem, és igaz történet lesz. Az egyik legjobb élményem... smile
(Ez egy válasz BigJoe23 üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 00:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 24. csütörtök 00:36
Na had halljuk... ill olvassuk smile
#6388   2011. 02. 24. csütörtök 00:36
BigJoe23 BigJoe23
Na had halljuk... ill olvassuk smile
(Ez egy válasz jn-31 üzenetére (2011. 02. 23. szerda 23:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 23. szerda 23:16
Na végre!!

Elég rég jártam erre de amiket most olvasgattam mint hozzászólás, azok csak az egymás köpködéséről szóltak....
Miért bántuk egymást, mikor mind a szex kedvtelői vagyunk?

Ráadásul egy olyan dologról van szó, ami csak keveseknek adatik meg. Örüljünk, hogy van erre partnerünk és ne veszekedjünk feleslegesen. Szerintem...

De ez a pályázat nekem tetszik, és én be is nevezek.... smile ))

De megkérdezném, hogy az nem baj e, hogy én egy olyan kalandot mesélnék el amivel mondjuk már régóta adós vagyok? smile ) Három pasi és két lány lenne benn a szereplő. De ebben van egy házaspár is. smile ) . Meg egy pár akik akkor már nem voltak együtt, de szexelni azért összejöttek.
És persze én is ott voltam... smile )))
#6387   2011. 02. 23. szerda 23:25
jn-31 jn-31
Bocsánat, de nem vagy biztos magadban...

És ez nem jó!
Tudnod kell, hogy jó vagy a szexben és akkor nem félsz attól, hogy mással jobban érzi magát. De mondjuk egy ilyen hármas szituban az nem jelenthet problémát, hogy a pár női tagja jól érzi magát. Miért?
Mert ez újdonság, és nagyon izgató. De ez nem jelenti azt, hogy nem téged szeret, vagy veled nem olyan jó a szex. Ez csak az újdonság varázsa nem több. És a cerka méret nem számít, hanem csak a technika. smile ))
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2011. 02. 23. szerda 00:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 23. szerda 00:10
Én is elfantáziáltam már róla, hogy mással megdugatom a barátnőm, de mindig arra a következtetésre jutok, hogy nem bírnám elviselni, ha egy nálam jobban kinéző, esetleg nagyobb faszú faszi dugná meg. Szerintem ez részben féltékenység, részben hiúság is.
Tudom , hogy a nőmnek én vagyok az ideálja , sőt annak ellenére, hogy átlagos (vagy kicsit alatti) a farkam, nagyon meg van vele elégedve, neki ez az ideális méret, sőt azt hangoztatja mindig, hogy a nagyobb neki már fájna korábbi tapsztalatai alapján.
#6386   2011. 02. 23. szerda 23:16
jn-31 jn-31
Na végre!!

Elég rég jártam erre de amiket most olvasgattam mint hozzászólás, azok csak az egymás köpködéséről szóltak....
Miért bántuk egymást, mikor mind a szex kedvtelői vagyunk?

Ráadásul egy olyan dologról van szó, ami csak keveseknek adatik meg. Örüljünk, hogy van erre partnerünk és ne veszekedjünk feleslegesen. Szerintem...

De ez a pályázat nekem tetszik, és én be is nevezek.... smile ))

De megkérdezném, hogy az nem baj e, hogy én egy olyan kalandot mesélnék el amivel mondjuk már régóta adós vagyok? smile ) Három pasi és két lány lenne benn a szereplő. De ebben van egy házaspár is. smile ) . Meg egy pár akik akkor már nem voltak együtt, de szexelni azért összejöttek.
És persze én is ott voltam... smile )))
(Ez egy válasz pocoknyuszi üzenetére (2011. 02. 09. szerda 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 09. szerda 14:38
Olvasom már ezt a topikot egy ideje, és borzasztóan tetszik, amikor álomszerűen vad, de mégis realisztikus-, és hihető történeteket írtok a témában...
Én is éppen eleget kacsint fantáziálok arról, ahogy a páromat döngeti valaki más - a tudtommal, sőt beleegyezésemmel - és annyira élvezi a kis Dög, hogy az én szám is fülig ér a boldogság(á)tól!
Már sokszor beszéltünk róla, és ugyancsak jó partner a képzelgésben - néha lehidalok, hogy miket talál ki szex vagy maszti közben - de addig még sosem jutottunk, hogy megpróbáljuk megvalósítani valamelyiket is az ábrándjaink közül...
Mit szólnátok egy kis háziversenyhez?
Van itt elég mesemondó, és egy csomó olyan is, aki az életből merítkezik...
Szeretném, ha írnátok egy buja feleséges sztorit, és megígérjük, hogy a Hölgy által győztesnek ítélt pályaművet megpróbáljuk megrendezni az életben is!
Határidő egyelőre nincs, létező bejegyzéseket hivatkozni nem ér, további segítséget csak kérésre adok... smile

pny_ffi
#6385   2011. 02. 23. szerda 18:38
cuckoldpar cuckoldpar
sziasztok mi is kipróbaltuk mar több alkalommal.engem is nagyon izgat ha nezem ahogy mas pasi dugja a felesegem hatalmas pinajat.ő 40 eves es szereti a fiatalabb pasikat.csak az a tapasztalat,hogy nagyon nehez megfelelő pasit talalni.most is keresünk valakit de nem jön össze.mi mateszalkan lakunk.cuckoldpar@citromail.hu
#6384   2011. 02. 23. szerda 16:04
X Törölt felhasználó (745787)
de persze nem árt figyelni arra hogy ne olyasvalakit vonjunk bele akihez a feleség vonzódik vagy kivánja nagyon

Miért, az még egy külön izgalom, nem? Ha már lúd... nyes finom
#6383   2011. 02. 23. szerda 13:28
herodotosz herodotosz
Érdekes, hogy nálunk a női biszexel indult az egész! Alig mertem rágondolni, hogy milyen lesz ha két nő szopja a farkam...Persze nagyon jó volt, de az igazi gyönyört nem két nővel éltem át. Szóló lányt nagyon nehéz találni, ezért párokat kerestünk. Az egyik szimpatikus párral elkezdtünk párcserézni, és akkor jöttem rá, hogy sokkal nagyobb örömet okoz férfival látni a kedvesem, mint nővel! Amikor megláttam, hogy dugja a másik pasi, rettentően begerjedtem. Alig vártam, hogy végezzenek és már nyomtam is befelé a farkam. Igaz, a baráti pár hölgytagja ezt nem vette jó néven, de nem bírtam magammal. A párom puncia úgy úszott a lucsokban, hogy azt gondoltam a másik srác biztosan jól teleélvezet. De nem így történt -gumit húzott- csak a kedvesem volt ennyire lucskos a szituációtól. Mintha bepisilt volna! Hatalmasat dugtunk a másik pár kandi tekintetétől kísérve. Azután a másik pár hölgy tagját kényeztettük hárman, hogy Ő se maradjon kielégületlen! Fantasztikus élmény volt elsőre...és ennek már hat éve smile
#6382   2011. 02. 23. szerda 07:51
NimfoPrincess NimfoPrincess
Csak nemrég fedeztem fel ezt a témát és ugy gondoltam ide ki merhetem irni amit élöben eddig elég kevés embernek mertem bevallani.
Nálunk az a helyzet hogy én beszéltem rá a páromat hogy menjen bele másokkal is. Eleinte nagyon ki volt akadva, azt mondta (barátnöje tanácsára) hogy biztosan nem szeretem ha ilyesmit kivánok töle.
Végül az érettségi bulin adta be a derekát mikor a helyzet ugy hozta hogy 5en az osztálytársai közül (fiuk) kissé ittasan azt találták mondani neki: Fizetünk neked fejenként 10,000 Ft-ot ha levetközöl nekünk és megdughatunk.
Eléggé késöre járt és ugy volt hogy elhuzunk a szobába amit arra az alkalomra béreltem ki.
Odajött hozzám teljesen zavarttan és azt mondta: Most teljesithetem a vágyad, ha még mindig izgatna.
Aztán elmondta mit ajánlottak a srácok és kérdezte: Szerinted merjek belemenni?
Azonnal igent mondtam neki, kézen fogtam, és odasétáltunk a srácokhoz. Azt mondtam neki, Induljunk
Rövidre fogva, felmentünk a hotelszobába, Judit vetközni kezdett, és én is segitettem neki ebben. A srácok is levetköztek, Judit felfeküdt az ágyra és hagyta hogy történjenek a dolgok vele
Külön izgató volt az a részlet hogy senki sem bajlódott gumival (tudom-tudom, felelötlenség).
Mikor az elsö srác ráfeküdt és csókolni kezdte a melleit, száját, és közben a merev farkát próbálta párom szük puncijába eröltetni, nem birtam tovább...levetköztem és a fotelból ülve verni kezdtem magamnak, ugy hogy Judit láthassa milyen hatást váltott ki belölem a látvány.
Sajnos a srácok nem voltak a helyzet magaslatán. Mint utólag elmondták elég régóta izgatta mindegyiket a párom, csak nem merték meg sem környékezni mert tudták hogy stabil kapcsolatban élünk.
Pár perc heves és néha kemény baszás után, sorra a Judit puncijába eresztették spermájukat.
Alig vártam hogy elmenjenek, és már másztam is rá juditra. Hatalmasat dugtunk akkor éjjel.
Teljesen egyetértek az efféle nyitott kapcsolatokkal de persze nem árt figyelni arra hogy ne olyasvalakit vonjunk bele akihez a feleség vonzódik vagy kivánja nagyon.
#6381   2011. 02. 23. szerda 07:20
X Törölt felhasználó (436025)
ezzel én is így vagyok de már beletörödtem mert szeretem ha szeret megmarad melleted ha nemszeret másikfickó
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2011. 02. 23. szerda 00:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 23. szerda 00:10
Én is elfantáziáltam már róla, hogy mással megdugatom a barátnőm, de mindig arra a következtetésre jutok, hogy nem bírnám elviselni, ha egy nálam jobban kinéző, esetleg nagyobb faszú faszi dugná meg. Szerintem ez részben féltékenység, részben hiúság is.
Tudom , hogy a nőmnek én vagyok az ideálja , sőt annak ellenére, hogy átlagos (vagy kicsit alatti) a farkam, nagyon meg van vele elégedve, neki ez az ideális méret, sőt azt hangoztatja mindig, hogy a nagyobb neki már fájna korábbi tapsztalatai alapján.
 
... 653 654 655 656 657 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19480db
Utolsó üzenet: tegnap 07:56
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!