Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 658 659 660 661 662 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6283   2011. 01. 23. vasárnap 15:20
maarimar maarimar
teljesen mindegy férfiról vagy nőről beszélünk mindenkit izgat csak van aki beismeri van aki nem
#6282   2011. 01. 21. péntek 15:40
X Törölt felhasználó (757260) VIP
Hmmm...
Jó is, ha az asszony kezében van az irányítás nyes
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#6281   2011. 01. 17. hétfő 22:27
tom1019 tom1019 VIP Admin
ügyesek vagytok! rendesen szétoffoltátok vezérleteddel a topicot! tessék visszatérni a témához, és minden reklám és társkeresés nélkül!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 17. hétfő 20:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (52833) VIP
2011. 01. 17. hétfő 20:23
( a hsz kimoderálva! a szex szokásokban NEM reklámozzuk magunkat és a feleségünket! ez NEM társkereső rovat!!) :tom ejnye1 felkialtas
#6280   2011. 01. 17. hétfő 20:23
X Törölt felhasználó (52833) VIP
( a hsz kimoderálva! a szex szokásokban NEM reklámozzuk magunkat és a feleségünket! ez NEM társkereső rovat!!) :tom ejnye1 felkialtas
#6279   2011. 01. 17. hétfő 08:07
Foltos Foltos
(ez itt NEM a reklám helye!) felkialtas
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 15. szombat 06:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (52833) VIP
2011. 01. 15. szombat 06:03
komentár nélkül
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#6278   2011. 01. 15. szombat 21:07
mesezokni mesezokni VIP
(NEM társkereső rovatban vagy! ezért itt NE csatlakozz senkikhez!)
#6277   2011. 01. 15. szombat 15:17
X Törölt felhasználó (64845)
hmmmmmmmmm..............de jó is lehet egy ilyen szitu crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 15. szombat 06:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (52833) VIP
2011. 01. 15. szombat 06:03
komentár nélkül
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#6276   2011. 01. 15. szombat 06:03
X Törölt felhasználó (52833) VIP
komentár nélkül
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#6275   2011. 01. 13. csütörtök 19:18
X Törölt felhasználó (747517) VIP
(NE itt társkeresőz és keresgélj! van erre megfelelő rovat!) ejnye1
#6274   2011. 01. 13. csütörtök 12:34
kjta69 kjta69
Nálunk az ünnepek előtti napokban megtörtént, illetve holnap lesz a következő alkalom, eddig legalábbis minden jel erre utal. A feltételek adva lesznek előreláthatólag. finom
#6273   2011. 01. 13. csütörtök 11:03
christiano christiano VIP
Nem hiszem el hogy senkinek nem dugták meg a barátnőjét-feleségét mostanában!
Nekünk sajnos elmaradt az ünnepek közti móka,mert a komám dolgozott,mikor meg nem akkor a barátnőjével volt.A" tavaly kefélgettem"főszereplője sem jött össze.De megígérte mindent pótolunk.Így teltek az ünnepek.
Valakinél esetleg eseménydúsabb volt a program?
#6272   2011. 01. 11. kedd 17:03
gorbesrac gorbesrac VIP
Ezek szerint sikerült "jó időben jó helyen" lenned. smile Azért az is fontos, hogy hasonlóak legyenek, találkozzanak az elképzelések. Egyébként szimpatikus a pár részéről tanúsított "nem akarunk egyből mindent" hozzáállás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 06. csütörtök 07:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (786534)
2011. 01. 06. csütörtök 07:52
Lehet, hogy kicsit félreérthetőbb az írás. Nem kell sajnálni a feleséget. Szó sincs arról, hogy kielégületlen maradt volna. Azon kívül ne felejtsük el, hogy első alkalom volt mindenkinek. Ezt figyelembe véve nagyon is elégedettek lehettünk. Addigi életük egyik legnagyobb szexuális élménye volt ez mindent figyelembe véve.
#6271   2011. 01. 11. kedd 14:55
christiano christiano VIP
Üdv a klubban!Bár látom nem ma kezdted,jó 2 év szünet után visszatértetek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 11. kedd 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (52833)
2011. 01. 11. kedd 14:15
sziasztok
kifejezetten imádom ha a nejem punciját idegen kuki bővitgeti
és közbe engem meg szájjal kényeztet.
#6270   2011. 01. 11. kedd 14:15
X Törölt felhasználó (52833)
sziasztok
kifejezetten imádom ha a nejem punciját idegen kuki bővitgeti
és közbe engem meg szájjal kényeztet.
#6269   2011. 01. 10. hétfő 08:51
ildiandras ildiandras
(NEM társkereső rovatban vagy!) ejnye1
#6268   2011. 01. 06. csütörtök 07:52
X Törölt felhasználó (786534)
Lehet, hogy kicsit félreérthetőbb az írás. Nem kell sajnálni a feleséget. Szó sincs arról, hogy kielégületlen maradt volna. Azon kívül ne felejtsük el, hogy első alkalom volt mindenkinek. Ezt figyelembe véve nagyon is elégedettek lehettünk. Addigi életük egyik legnagyobb szexuális élménye volt ez mindent figyelembe véve.
#6267   2011. 01. 05. szerda 20:45
X Törölt felhasználó (764722)
Tényleg példaértékű a történeted. Viszont, ha a feleség nem elégíti ki a testi és inkább a lelki vágyait minek kellett belekezdeni. Szerintem egy őszinte szándék feltárásával még őszintébb egy párkapcsolat. Igy viszont elfojtott vágyakozás marad a történet végén. Mondjuk így is izgalmas lehetett.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 05. szerda 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (786534)
2011. 01. 05. szerda 12:28
Aztán megfogta a férje farkát és elkezdte felállítani. Majd megfordult hogy a férje be tudja dugni. Dugtak, miközben párszor rám nézett. A fickón pedig érződött, hogy ő az alfahím, aki megdughatja a nőt. Én csak részlegesen élvezhetem a helyzetet.
A dugástól is igen gyorsan elélvezett, szó szerint leroskadt az ágyra. Én nem akartam megvárni, míg láb alatt leszek és intettem, hogy megyek, majd máskor beszélünk, élvezzék ki a nyugalmat. Nekem sem volt semmi hiányérzetem, annak ellenére, hogy tényleges szexben nem volt részem.
Utána megbeszéltem a nővel. Úgy volt, ahogy éreztem, szeretett volna a csikló orgazmusok után legalább egy rendes hüvelyit azonnal úgy, hogy közben szopja a férjét. Vágyott rá nagyon, pláne úgy, hogy közben érezze ahogy a férje is elélvez. De mindketten tudtuk, hogy ez az általánosan elfogadott szabályokba nem fér bele.
Ezen kívül egy alkalom volt még eddig. Azt majd máskor.

Az írásomnak annyi lett volna a lényeg, hogy nem mindenki vérprofin kezd bele. Sokan vannak a bátortalanok, akik megtennék, de valahogy túl rögösnek képzelik az utat és elakadnak valamelyik kátyúban, pedig igazából egy sima úton célba érnének egy kis szerencsével. Talán pont egy jó pillanatban lévő jó hangulat dönti ezt el, vagy egy szerencsés véletlen. Ha a gépük nem döglik meg, akkor mi sem jutottunk volna semmire, pedig nem bánta meg senki, szégyenkeznie sem kell senkinek. Szerencsénk volt.
#6266   2011. 01. 05. szerda 14:59
X Törölt felhasználó (784086)
Szevasztok.Azért a hölgyet sajnálom,a beszállót tisztelem,hasonlón ügyködöm jómagam is,nem egyszerű.Ha a feleségem szeretné én azért tenném,hogy az élvezettől ,és alapos kielégüléstől remegjen,ne ennek hiányától.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 05. szerda 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (786534)
2011. 01. 05. szerda 12:28
Aztán megfogta a férje farkát és elkezdte felállítani. Majd megfordult hogy a férje be tudja dugni. Dugtak, miközben párszor rám nézett. A fickón pedig érződött, hogy ő az alfahím, aki megdughatja a nőt. Én csak részlegesen élvezhetem a helyzetet.
A dugástól is igen gyorsan elélvezett, szó szerint leroskadt az ágyra. Én nem akartam megvárni, míg láb alatt leszek és intettem, hogy megyek, majd máskor beszélünk, élvezzék ki a nyugalmat. Nekem sem volt semmi hiányérzetem, annak ellenére, hogy tényleges szexben nem volt részem.
Utána megbeszéltem a nővel. Úgy volt, ahogy éreztem, szeretett volna a csikló orgazmusok után legalább egy rendes hüvelyit azonnal úgy, hogy közben szopja a férjét. Vágyott rá nagyon, pláne úgy, hogy közben érezze ahogy a férje is elélvez. De mindketten tudtuk, hogy ez az általánosan elfogadott szabályokba nem fér bele.
Ezen kívül egy alkalom volt még eddig. Azt majd máskor.

Az írásomnak annyi lett volna a lényeg, hogy nem mindenki vérprofin kezd bele. Sokan vannak a bátortalanok, akik megtennék, de valahogy túl rögösnek képzelik az utat és elakadnak valamelyik kátyúban, pedig igazából egy sima úton célba érnének egy kis szerencsével. Talán pont egy jó pillanatban lévő jó hangulat dönti ezt el, vagy egy szerencsés véletlen. Ha a gépük nem döglik meg, akkor mi sem jutottunk volna semmire, pedig nem bánta meg senki, szégyenkeznie sem kell senkinek. Szerencsénk volt.
#6265   2011. 01. 05. szerda 12:28
X Törölt felhasználó (786534)
Aztán megfogta a férje farkát és elkezdte felállítani. Majd megfordult hogy a férje be tudja dugni. Dugtak, miközben párszor rám nézett. A fickón pedig érződött, hogy ő az alfahím, aki megdughatja a nőt. Én csak részlegesen élvezhetem a helyzetet.
A dugástól is igen gyorsan elélvezett, szó szerint leroskadt az ágyra. Én nem akartam megvárni, míg láb alatt leszek és intettem, hogy megyek, majd máskor beszélünk, élvezzék ki a nyugalmat. Nekem sem volt semmi hiányérzetem, annak ellenére, hogy tényleges szexben nem volt részem.
Utána megbeszéltem a nővel. Úgy volt, ahogy éreztem, szeretett volna a csikló orgazmusok után legalább egy rendes hüvelyit azonnal úgy, hogy közben szopja a férjét. Vágyott rá nagyon, pláne úgy, hogy közben érezze ahogy a férje is elélvez. De mindketten tudtuk, hogy ez az általánosan elfogadott szabályokba nem fér bele.
Ezen kívül egy alkalom volt még eddig. Azt majd máskor.

Az írásomnak annyi lett volna a lényeg, hogy nem mindenki vérprofin kezd bele. Sokan vannak a bátortalanok, akik megtennék, de valahogy túl rögösnek képzelik az utat és elakadnak valamelyik kátyúban, pedig igazából egy sima úton célba érnének egy kis szerencsével. Talán pont egy jó pillanatban lévő jó hangulat dönti ezt el, vagy egy szerencsés véletlen. Ha a gépük nem döglik meg, akkor mi sem jutottunk volna semmire, pedig nem bánta meg senki, szégyenkeznie sem kell senkinek. Szerencsénk volt.
#6264   2011. 01. 05. szerda 12:27
X Törölt felhasználó (786534)
A múltkor nem a szexet akartam leírni, hanem az érzéseket, amig megmaradtak bennem. Az utat, ahogy eljutottunk egyáltalán eddig az óvatos hármasig.
Érdekes volt, ahogy az újabb és újabb találkozásoknál a beszélgetésben mindig haladtunk előre egy tyúklépésnyit. Néha egész sokat, néha pedig szinte semmit. Vágytak rá, de féltek tőle. Ha már benne lettünk volna a kész helyzetben, nem lett volna gond, de az oda vezető út az olyan volt, mint egy gyereknek a sötét szobán átmenni. Kiváltképp, hogy ezt a vívódást a nőn láttam csak, tehát ő viselte mindkettőjük terhét. De haladtunk.
Mikor végre náluk voltam azzal a céllal, hogy lépjünk egyet előre még akkor is kicsit kínosnak nevezhető volt a helyzet. Mindenki tudta miért vagyunk itt, mégis nagyon nehéz volt előre lépni. Végül talán a koccintás eredményezte azt, hogy felszabadultabbak lettünk, bár hárman együtt ittunk meg egy deci krémlikőrt. De ez kellett, hogy a nő elengedje magát és az üvegpörgetés második felében már úgy vegyen le egy-egy ruhadarabot hogy az neki is és nekünk is élmény legyen. Ekkorra lettünk sínen. Szeretik egymást ez látszott. A férj büszke a feleségére a nő pedig egy kicsit szeretne kacér lenni, másnak is kézzelfoghatóan tetszeni. Combfix és melltartó maradt rajta, ennél többet már nem vett le. Először a férjével kezdett játszani, de aztán kisvártatva beszállhattam. Nagyon szép lába van, formás, feszes. Magassarkúban különösen jól mutatott. Nagyon ritka necc volt rajta, így teljesen a bőrét éreztem. Azt kezdtem simogatni, csókolgatni majd egyre feljebb hatolni a fenekekig, és a combok belsejét csókolgatva a punciig. Hullámzott a teste, ahogy egyre közelebb értem és megfeszült, amikor belecsókoltam. Közben már a férje régen a szájába tette a szerszámát és a mellét simogatta. A nő érzékien szopott én pedig két kézzel megfogtam a fenekét és élvezettel nyaltam. Közben néha visszatértem a combok simogatásához, máskor pedig a puncik környékét simogattam. Lüktetett a farkam, úgy éreztem szétrobban, de amikor hozzáértem kiderült, hogy éppen csak félkemény. Fene érti ezt. smile
Pár perc alatt elélvezett a nő. Kicsit abbahagytam, épp csak hozzáértem. De pár másodperc múlva rászorította a fejemet és csak ő dörzsölte hozzám a teljesen csupasz punciját és rögtön újra elélvezett. Éreztem, ahogy végighullámzik rajta a gyönyör. Beledugtam a nyelvemet a hüvelyébe és mozgatni kezdem. Ekkor megint odahúzta a fejemet jobban és akarta, hogy dugjam a nyelvemmel. Hallottam, hogy a férje rögvest elélvez. Vele együtt a nő is összerándult, kb egyszerre vagy csak 1-2 mp-cel később. A fickó lerogyott a nő mellé én pedig még puszilgattam óvatosan a combja belsejét és néha a punciját.
Éreztem, hogy a nő ugyan elélvezett háromszor is, de vágyna arra, hogy megdugják. Úgy lett volna teljes, ha a férje csak később élvez el. Megfordulunk, én behatolok a nőbe az pedig szopta volna a férjét. De előre tisztáztuk, hogy ilyen nincs. Ők pihegtek, én pedig simogattam a nőt.
 
... 658 659 660 661 662 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19463db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 27. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!