Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 684 685 686 687 688 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5763   2010. 07. 05. hétfő 11:46
HBarnus HBarnus
de mért félsz? a párod is akarta és ahogy az irásodbol kivaszem inkább Ő kapot töbet 4ötök közül! vagy nem? Én is sokat megadnék azért hogy a feleségem belemenjen hasonloba. és még mielött kikedebétek nem azért mert nem tudom kielégitenni. csak mert nagyon jo érzés amikor keten kényeztettnek és gondoskodnak arrol hogy ne feled azt az estét.
#5762   2010. 07. 05. hétfő 11:37
X Törölt felhasználó (165067)
Aztán Öcsi keze kezdett lefele csúszni Ani hasán és egyszer csak a közepső ujja a csiklójához ért. Drágám annyira fel volt izgulva, hogy a feneke csak úgy járt fel és le. Én abbahagytam a nyelvemmel, ekkor Öcsi ujja becsusszant a puncijába. Először hirtelen megfogta a kezét de utána már csak simogatta a karját, igy magukra hagytam és Adél ölébe bújva őt kezdtem nyalni. De ahogy lehetett csak a nejemet néztem, bal kezemmel a kezét fogtam, simogattam, Öcsi meg már két ujjával volt benne, közbe a farka "valahogy" odakerűlt Ani kezéhez. Kiváncsian néztem, hogy megfogja-e, először csak alig ért hozzá aztán egyszer csak elkezdte húzogatni. Itt már nem tudom ki volt jobban felizgulva, ő vagy én. Adéllal alig törődtem, a szivem úgy vert hogy ugrott ki a helyéből.
Úgy fordultam Adél felé, hogy a farkamat a szájába vehesse én meg Ani száját csókoltam, simogattam ahol értem. Akarod?- kérdeztem izgatottan de nem tudott válaszolni sem csak hánykolódott. Intettem Öcsinek, ha akarod tied a puncija de csak gumival. Rendbe, mondta és Adél már vette is elő a gumit a táskából és húzta is fel neki. Ani csak szoritotta a kezemet, magára húzott, nem láttam soha ennyire felizgulva. Aztán egyszer csak látom, hogy Öcsi közeledik gumival a farkán a puncijához, lassan, nagyon lassan hatolt bele. A látvány hogy a feleségem széttárja a lábait és szinte megába szivja a barátom farkát, majd megörjitett. Látva ahogy felveszi az ütemet és a mellei ringatózását a szájához tettem a farkamat. Nem tudta befalni sem annyira dugta Öcsi. Csak simogatni tudtam, Adél szerencsére aztán befalta a farkamat, könnyitve ezzel rajtam. Ani csak annyit tudott mondani, hogy jajjj még, még, Istenem abba ne hagyd, stb. nem is tudom miket már, végűl Öcsi élvezett el hamarább, a gumit egyből lerántotta, a spermája Ani mellein landolt, ez is egy nagyon izgató látvány volt számomra(!), aztán igy nekem kellett befejezni a munkát, az is izgató ahogy utána az én farkamat dugtam be abba a punciba ahol az előbb még egy másik fasz volt bent. Végűlis aztán sikerűlt egy hatalmas nagyot élveznünk. Még utána simogattuk egymást, beszélgettünk hogy mi is történt, ki mit gondolt, egyáltalán ez hogy történt meg. DE!!! Ez a beszélgetés még mindig az alkohol hatása alatt volt! Nevetgéltünk, jól éreztük magunkat, fokoztuk azzal, hogy még miket csinálhattunk volna, stb. stb. Aztán lefeküdtünk, én reggel felkeltem és irány a meló, akkor irtam volt ide. És ahogy kijózanodtam, egyre jobban kezdtem félni, hogy amikor hazamegyek a nejem hogyan fog várni, mi lesz a véleménye az egészről. Most nincs időm mindent leirni, annyit mondok csak, érdemes kipróbálni, ezt mindketten osztottuk, csak ELŐRE TISZTA FEJJEL MINDENT MEGBESZÉLNI!! Mindketten szégyeltük magunkat, ha egy bizonyos tárgy a kezünkbe kerűlt, vagy amikor a kanapéra leült valamelyikünk(!) már mind az jutott az eszünkbe és megmondom hogy nem volt kellemes róla beszélni. Szerintem a féltékenység ez. Még beszélümk róla. Most meló, sziasztok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 05. hétfő 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 07. 05. hétfő 09:41
Hát akkor sziasztok ismét. Azzal kezdeném, hogy nem volt olyan kellemes ez a hétvége. :( Amikor szombaton hazamentem a melóból tudtam, hogy most egymás szemébe kell nézzünk és bizony ezt át kell beszélni. És hát ez nem is volt annyira kellemes. De mi is történt:
Pénteken du. jöttek le a haveremék a feleségével hozzánk, már régen szervezzük hogy egy alkalommal meglátogatnak, ugyanis egyszer mi is voltunk náluk, persze ott akkor semmi se történt, szóval kölcsönösségi alapon ment ez hogy dumálunk, eszünk iszunk, ennyi. És igen, ettünk ittunk, meccset néztünk, ki a házból be a házba. És közbe fogyott az ital... Már elmúlt éjfél is, amikor négyesbe beszélgetve, teljesen szexmentes dolgokról, észrevettem hogy Öcsi (nevezzök igy a havert) átkarolja a feleségét majd elkezdte Adél melleit megérintgetni, és finoman simogatni de mintha csak teljesen véletlen lenne, nem is vette észre a feleségem ( Ani) csak én. Ez ment kb. 5 percig és nekem ekkor ugrott be az amiről itt annyit beszéltetek már. Hogy hátha most mi is...
Lesz ami lesz alapon én is átöleltem Anit és "véletlenül" a másik kezemet a combjára tettem onnan meg lassan a lábaközé csúszott. Tudni kell hogy Ani nem szokott alkoholt fogyasztani de most elég jól illogatott. (Visszaemlékeztem, hogy még lány korában volt egy ilyen, hogy egy buli alkalmával becsipett, és akkor ott a tömeg előtt az ölembe ülve annyira felizgult, hogy el is élvezett volt. A hátam tiszta vér volt a körmeitől.) Ja és az már 15 éve volt...
Szal a kezem már ott bent járt, a nadrágon keresztül simogattam alig érezhetően a punciját. És közbe csak folytattuk a beszélgetést. smile Láttam hogy Öcsi is már észrevehetőbben a tenyerében tartja Adél hatalmas mellét a polón keresztül. Ekkor Ani felhúzta a lábait a székre maga alá, a vállamra tette a fejét és jól érezhetően összeszoritotta a combjaival a kezemet. Tudtam, hogy ez már nem véletlen. Ránéztem Adélra és ahogy találkozott a pillantásunk felém biccentett. Ekkor már mind a négyen egy hullámon voltunk. Megszoritottam Ani kezét és a fülébe súgtam, hogy jó lenne leoltani a villanyt, a tv fénye elég lesz beszélgetni. Egy kis kacagás, még egy pohár bor és érdekes módon mindenkinek melege kezdett lenni, igy hát csak egy szál alsóba maradtunk.
A feleségem az ölembe ült szembe velem és hozzámbújva suttogtunk, hogy most mi lesz. Mondom ne törődj, legfennebb egyet dugunk igy egymás előtt és azzal kész. Ahogy a punciját simogattam szemből, éreztem hogy nagyon megszorit és közel van az orgazmushoz. Hátra döntöttem és a nyelvemmel kezdtem izgatni. Mellettünk is ekkor már szorgosan szopta Adél Öcsi farkát a sarokkanapé másik oldalán. Közbe én mind próbáltam úgy fordulni, hogy lássam Adél hatalmas melleit. Mivel észrevették hogy kiváncsiskodom hát odajöttek egészen mellénk. És itt kezdődött az ami utána annyi megbeszélnivalót hozott a feleségemmel. Ugyanis ahogy mellénk ült Adél, elkezdte simogatni a hátamat és Öcsi is a feleségem cicijeit kezdte az ujjaival finoman morzsolgatni.
#5761   2010. 07. 05. hétfő 11:18
ERGABESZ ERGABESZ
folytasd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 05. hétfő 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 07. 05. hétfő 09:41
Hát akkor sziasztok ismét. Azzal kezdeném, hogy nem volt olyan kellemes ez a hétvége. :( Amikor szombaton hazamentem a melóból tudtam, hogy most egymás szemébe kell nézzünk és bizony ezt át kell beszélni. És hát ez nem is volt annyira kellemes. De mi is történt:
Pénteken du. jöttek le a haveremék a feleségével hozzánk, már régen szervezzük hogy egy alkalommal meglátogatnak, ugyanis egyszer mi is voltunk náluk, persze ott akkor semmi se történt, szóval kölcsönösségi alapon ment ez hogy dumálunk, eszünk iszunk, ennyi. És igen, ettünk ittunk, meccset néztünk, ki a házból be a házba. És közbe fogyott az ital... Már elmúlt éjfél is, amikor négyesbe beszélgetve, teljesen szexmentes dolgokról, észrevettem hogy Öcsi (nevezzök igy a havert) átkarolja a feleségét majd elkezdte Adél melleit megérintgetni, és finoman simogatni de mintha csak teljesen véletlen lenne, nem is vette észre a feleségem ( Ani) csak én. Ez ment kb. 5 percig és nekem ekkor ugrott be az amiről itt annyit beszéltetek már. Hogy hátha most mi is...
Lesz ami lesz alapon én is átöleltem Anit és "véletlenül" a másik kezemet a combjára tettem onnan meg lassan a lábaközé csúszott. Tudni kell hogy Ani nem szokott alkoholt fogyasztani de most elég jól illogatott. (Visszaemlékeztem, hogy még lány korában volt egy ilyen, hogy egy buli alkalmával becsipett, és akkor ott a tömeg előtt az ölembe ülve annyira felizgult, hogy el is élvezett volt. A hátam tiszta vér volt a körmeitől.) Ja és az már 15 éve volt...
Szal a kezem már ott bent járt, a nadrágon keresztül simogattam alig érezhetően a punciját. És közbe csak folytattuk a beszélgetést. smile Láttam hogy Öcsi is már észrevehetőbben a tenyerében tartja Adél hatalmas mellét a polón keresztül. Ekkor Ani felhúzta a lábait a székre maga alá, a vállamra tette a fejét és jól érezhetően összeszoritotta a combjaival a kezemet. Tudtam, hogy ez már nem véletlen. Ránéztem Adélra és ahogy találkozott a pillantásunk felém biccentett. Ekkor már mind a négyen egy hullámon voltunk. Megszoritottam Ani kezét és a fülébe súgtam, hogy jó lenne leoltani a villanyt, a tv fénye elég lesz beszélgetni. Egy kis kacagás, még egy pohár bor és érdekes módon mindenkinek melege kezdett lenni, igy hát csak egy szál alsóba maradtunk.
A feleségem az ölembe ült szembe velem és hozzámbújva suttogtunk, hogy most mi lesz. Mondom ne törődj, legfennebb egyet dugunk igy egymás előtt és azzal kész. Ahogy a punciját simogattam szemből, éreztem hogy nagyon megszorit és közel van az orgazmushoz. Hátra döntöttem és a nyelvemmel kezdtem izgatni. Mellettünk is ekkor már szorgosan szopta Adél Öcsi farkát a sarokkanapé másik oldalán. Közbe én mind próbáltam úgy fordulni, hogy lássam Adél hatalmas melleit. Mivel észrevették hogy kiváncsiskodom hát odajöttek egészen mellénk. És itt kezdődött az ami utána annyi megbeszélnivalót hozott a feleségemmel. Ugyanis ahogy mellénk ült Adél, elkezdte simogatni a hátamat és Öcsi is a feleségem cicijeit kezdte az ujjaival finoman morzsolgatni.
#5760   2010. 07. 05. hétfő 10:56
Fruty Fruty
Várjk a folytatást!!! Izginek tunik a kis játékotok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 05. hétfő 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 07. 05. hétfő 09:41
Hát akkor sziasztok ismét. Azzal kezdeném, hogy nem volt olyan kellemes ez a hétvége. :( Amikor szombaton hazamentem a melóból tudtam, hogy most egymás szemébe kell nézzünk és bizony ezt át kell beszélni. És hát ez nem is volt annyira kellemes. De mi is történt:
Pénteken du. jöttek le a haveremék a feleségével hozzánk, már régen szervezzük hogy egy alkalommal meglátogatnak, ugyanis egyszer mi is voltunk náluk, persze ott akkor semmi se történt, szóval kölcsönösségi alapon ment ez hogy dumálunk, eszünk iszunk, ennyi. És igen, ettünk ittunk, meccset néztünk, ki a házból be a házba. És közbe fogyott az ital... Már elmúlt éjfél is, amikor négyesbe beszélgetve, teljesen szexmentes dolgokról, észrevettem hogy Öcsi (nevezzök igy a havert) átkarolja a feleségét majd elkezdte Adél melleit megérintgetni, és finoman simogatni de mintha csak teljesen véletlen lenne, nem is vette észre a feleségem ( Ani) csak én. Ez ment kb. 5 percig és nekem ekkor ugrott be az amiről itt annyit beszéltetek már. Hogy hátha most mi is...
Lesz ami lesz alapon én is átöleltem Anit és "véletlenül" a másik kezemet a combjára tettem onnan meg lassan a lábaközé csúszott. Tudni kell hogy Ani nem szokott alkoholt fogyasztani de most elég jól illogatott. (Visszaemlékeztem, hogy még lány korában volt egy ilyen, hogy egy buli alkalmával becsipett, és akkor ott a tömeg előtt az ölembe ülve annyira felizgult, hogy el is élvezett volt. A hátam tiszta vér volt a körmeitől.) Ja és az már 15 éve volt...
Szal a kezem már ott bent járt, a nadrágon keresztül simogattam alig érezhetően a punciját. És közbe csak folytattuk a beszélgetést. smile Láttam hogy Öcsi is már észrevehetőbben a tenyerében tartja Adél hatalmas mellét a polón keresztül. Ekkor Ani felhúzta a lábait a székre maga alá, a vállamra tette a fejét és jól érezhetően összeszoritotta a combjaival a kezemet. Tudtam, hogy ez már nem véletlen. Ránéztem Adélra és ahogy találkozott a pillantásunk felém biccentett. Ekkor már mind a négyen egy hullámon voltunk. Megszoritottam Ani kezét és a fülébe súgtam, hogy jó lenne leoltani a villanyt, a tv fénye elég lesz beszélgetni. Egy kis kacagás, még egy pohár bor és érdekes módon mindenkinek melege kezdett lenni, igy hát csak egy szál alsóba maradtunk.
A feleségem az ölembe ült szembe velem és hozzámbújva suttogtunk, hogy most mi lesz. Mondom ne törődj, legfennebb egyet dugunk igy egymás előtt és azzal kész. Ahogy a punciját simogattam szemből, éreztem hogy nagyon megszorit és közel van az orgazmushoz. Hátra döntöttem és a nyelvemmel kezdtem izgatni. Mellettünk is ekkor már szorgosan szopta Adél Öcsi farkát a sarokkanapé másik oldalán. Közbe én mind próbáltam úgy fordulni, hogy lássam Adél hatalmas melleit. Mivel észrevették hogy kiváncsiskodom hát odajöttek egészen mellénk. És itt kezdődött az ami utána annyi megbeszélnivalót hozott a feleségemmel. Ugyanis ahogy mellénk ült Adél, elkezdte simogatni a hátamat és Öcsi is a feleségem cicijeit kezdte az ujjaival finoman morzsolgatni.
#5759   2010. 07. 05. hétfő 09:41
X Törölt felhasználó (165067)
Hát akkor sziasztok ismét. Azzal kezdeném, hogy nem volt olyan kellemes ez a hétvége. :( Amikor szombaton hazamentem a melóból tudtam, hogy most egymás szemébe kell nézzünk és bizony ezt át kell beszélni. És hát ez nem is volt annyira kellemes. De mi is történt:
Pénteken du. jöttek le a haveremék a feleségével hozzánk, már régen szervezzük hogy egy alkalommal meglátogatnak, ugyanis egyszer mi is voltunk náluk, persze ott akkor semmi se történt, szóval kölcsönösségi alapon ment ez hogy dumálunk, eszünk iszunk, ennyi. És igen, ettünk ittunk, meccset néztünk, ki a házból be a házba. És közbe fogyott az ital... Már elmúlt éjfél is, amikor négyesbe beszélgetve, teljesen szexmentes dolgokról, észrevettem hogy Öcsi (nevezzök igy a havert) átkarolja a feleségét majd elkezdte Adél melleit megérintgetni, és finoman simogatni de mintha csak teljesen véletlen lenne, nem is vette észre a feleségem ( Ani) csak én. Ez ment kb. 5 percig és nekem ekkor ugrott be az amiről itt annyit beszéltetek már. Hogy hátha most mi is...
Lesz ami lesz alapon én is átöleltem Anit és "véletlenül" a másik kezemet a combjára tettem onnan meg lassan a lábaközé csúszott. Tudni kell hogy Ani nem szokott alkoholt fogyasztani de most elég jól illogatott. (Visszaemlékeztem, hogy még lány korában volt egy ilyen, hogy egy buli alkalmával becsipett, és akkor ott a tömeg előtt az ölembe ülve annyira felizgult, hogy el is élvezett volt. A hátam tiszta vér volt a körmeitől.) Ja és az már 15 éve volt...
Szal a kezem már ott bent járt, a nadrágon keresztül simogattam alig érezhetően a punciját. És közbe csak folytattuk a beszélgetést. smile Láttam hogy Öcsi is már észrevehetőbben a tenyerében tartja Adél hatalmas mellét a polón keresztül. Ekkor Ani felhúzta a lábait a székre maga alá, a vállamra tette a fejét és jól érezhetően összeszoritotta a combjaival a kezemet. Tudtam, hogy ez már nem véletlen. Ránéztem Adélra és ahogy találkozott a pillantásunk felém biccentett. Ekkor már mind a négyen egy hullámon voltunk. Megszoritottam Ani kezét és a fülébe súgtam, hogy jó lenne leoltani a villanyt, a tv fénye elég lesz beszélgetni. Egy kis kacagás, még egy pohár bor és érdekes módon mindenkinek melege kezdett lenni, igy hát csak egy szál alsóba maradtunk.
A feleségem az ölembe ült szembe velem és hozzámbújva suttogtunk, hogy most mi lesz. Mondom ne törődj, legfennebb egyet dugunk igy egymás előtt és azzal kész. Ahogy a punciját simogattam szemből, éreztem hogy nagyon megszorit és közel van az orgazmushoz. Hátra döntöttem és a nyelvemmel kezdtem izgatni. Mellettünk is ekkor már szorgosan szopta Adél Öcsi farkát a sarokkanapé másik oldalán. Közbe én mind próbáltam úgy fordulni, hogy lássam Adél hatalmas melleit. Mivel észrevették hogy kiváncsiskodom hát odajöttek egészen mellénk. És itt kezdődött az ami utána annyi megbeszélnivalót hozott a feleségemmel. Ugyanis ahogy mellénk ült Adél, elkezdte simogatni a hátamat és Öcsi is a feleségem cicijeit kezdte az ujjaival finoman morzsolgatni.
#5758   2010. 07. 04. vasárnap 16:48
X Törölt felhasználó (96377)
Kiváncsiak vagyunk! Várjuk a történetet....
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 03. szombat 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 07. 03. szombat 11:44
Az este sikerűlt megtudni hogy milyen érzés látni ahogy dugja a barátom, igaz az ő feleségét én. Összejött egy párcsere elég érdekes módon, spontán, nem jön hogy higgyem. Most még nem is tudtam feldolgozni az élményt, itt üllök álló farokkal az irodában ás még mindig zakatol a fejem, Szal nem tudom. Ez volt az első alkalom és eléggé vegyesek az érzések, főleg mert még nem tudtam a feleségemmel átbeszélni sem. Ez volt az első ma hogy ide leirjam, ugyanis az az érzésem hogy fog kelleni a JÓ és csakis a JÓ segitségetek. Kötekedők kerüljenek ha kérhetem. Később leirom hogy hogyan történt ha érdekel vkit.
#5757   2010. 07. 04. vasárnap 15:35
vazelinator vazelinator VIP Admin
Ne menjetek át társ keresőbe !
#5756   2010. 07. 04. vasárnap 15:20
s.loeb s.loeb
Adjatok fel itt hírdetést. Lesz jelentkező bőven. nyes
(Ez egy válasz cuckold_par üzenetére (2010. 07. 03. szombat 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 03. szombat 18:15
Minket is érdekelne, hogy kipróbáljunk egy ilyet, csak egyelőre fogalmunk sincs hol lehetne ehhez korunkbeli (24 körüli) pasit találni... elég vegyesek az érzések, de talán pont ettől izgató
#5755   2010. 07. 04. vasárnap 11:50
pár8476 pár8476
Várjuk smile Mi is átéltük már egyszer kétszer smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 03. szombat 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 07. 03. szombat 11:44
Az este sikerűlt megtudni hogy milyen érzés látni ahogy dugja a barátom, igaz az ő feleségét én. Összejött egy párcsere elég érdekes módon, spontán, nem jön hogy higgyem. Most még nem is tudtam feldolgozni az élményt, itt üllök álló farokkal az irodában ás még mindig zakatol a fejem, Szal nem tudom. Ez volt az első alkalom és eléggé vegyesek az érzések, főleg mert még nem tudtam a feleségemmel átbeszélni sem. Ez volt az első ma hogy ide leirjam, ugyanis az az érzésem hogy fog kelleni a JÓ és csakis a JÓ segitségetek. Kötekedők kerüljenek ha kérhetem. Később leirom hogy hogyan történt ha érdekel vkit.
#5754   2010. 07. 04. vasárnap 11:28
sanykia79 sanykia79
mekérdezhetem mennyi ídős a nejed?
#5753   2010. 07. 03. szombat 18:15
cuckold_par cuckold_par
Minket is érdekelne, hogy kipróbáljunk egy ilyet, csak egyelőre fogalmunk sincs hol lehetne ehhez korunkbeli (24 körüli) pasit találni... elég vegyesek az érzések, de talán pont ettől izgató
(Ez egy válasz ravel üzenetére (2010. 07. 03. szombat 13:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 03. szombat 13:14
Persze ,hogy érdekel! Annál inkább is,mivel rajta vagyunk mi is hogy kipróbáljuk,csak nem tudjuk hogy fogjunk hozzá és mire számíthatunk!
#5752   2010. 07. 03. szombat 13:14
ravel ravel
Persze ,hogy érdekel! Annál inkább is,mivel rajta vagyunk mi is hogy kipróbáljuk,csak nem tudjuk hogy fogjunk hozzá és mire számíthatunk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 03. szombat 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 07. 03. szombat 11:44
Az este sikerűlt megtudni hogy milyen érzés látni ahogy dugja a barátom, igaz az ő feleségét én. Összejött egy párcsere elég érdekes módon, spontán, nem jön hogy higgyem. Most még nem is tudtam feldolgozni az élményt, itt üllök álló farokkal az irodában ás még mindig zakatol a fejem, Szal nem tudom. Ez volt az első alkalom és eléggé vegyesek az érzések, főleg mert még nem tudtam a feleségemmel átbeszélni sem. Ez volt az első ma hogy ide leirjam, ugyanis az az érzésem hogy fog kelleni a JÓ és csakis a JÓ segitségetek. Kötekedők kerüljenek ha kérhetem. Később leirom hogy hogyan történt ha érdekel vkit.
#5751   2010. 07. 03. szombat 12:23
blablablabla blablablabla
Persze, hogy érdekel.
A felemás érzések miatt egyelőre nem kell aggódnod, ez általában így működik.
Várjuk a beszámolót. Nem is az a lényeg, hogy ki mit hogyan s mikor, hanem azok az érzések, amik közben hatalmukba kerítettek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 03. szombat 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 07. 03. szombat 11:44
Az este sikerűlt megtudni hogy milyen érzés látni ahogy dugja a barátom, igaz az ő feleségét én. Összejött egy párcsere elég érdekes módon, spontán, nem jön hogy higgyem. Most még nem is tudtam feldolgozni az élményt, itt üllök álló farokkal az irodában ás még mindig zakatol a fejem, Szal nem tudom. Ez volt az első alkalom és eléggé vegyesek az érzések, főleg mert még nem tudtam a feleségemmel átbeszélni sem. Ez volt az első ma hogy ide leirjam, ugyanis az az érzésem hogy fog kelleni a JÓ és csakis a JÓ segitségetek. Kötekedők kerüljenek ha kérhetem. Később leirom hogy hogyan történt ha érdekel vkit.
#5750   2010. 07. 03. szombat 11:44
X Törölt felhasználó (165067)
Az este sikerűlt megtudni hogy milyen érzés látni ahogy dugja a barátom, igaz az ő feleségét én. Összejött egy párcsere elég érdekes módon, spontán, nem jön hogy higgyem. Most még nem is tudtam feldolgozni az élményt, itt üllök álló farokkal az irodában ás még mindig zakatol a fejem, Szal nem tudom. Ez volt az első alkalom és eléggé vegyesek az érzések, főleg mert még nem tudtam a feleségemmel átbeszélni sem. Ez volt az első ma hogy ide leirjam, ugyanis az az érzésem hogy fog kelleni a JÓ és csakis a JÓ segitségetek. Kötekedők kerüljenek ha kérhetem. Később leirom hogy hogyan történt ha érdekel vkit.
#5749   2010. 07. 02. péntek 14:44
X Törölt felhasználó (462239)
Kinek a pap, kinek a papné. Senki sem egyforma, mindenki más módon, más szellemiségben éli meg és végig az életét, és természetesen mindenkinek más az, ami nem csak kielégülést, elégedettségérzést, hanem lelki békét is ád.
A "lelki izék" szerintem nagyon fontosak az értelmes, "érző, empatikus lélekkel" rendelkező emberek kiegyensúlyozott, normális párkapcsolatában.
Szerintetek meg nem... smile

Ezen nem fogunk összeveszni. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 02. péntek 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412) VIP
2010. 07. 02. péntek 10:00
Nekem sem világos, hogy pénzért csinálják-e Tigrisék. Remélem nem. confused

Veled ellentétben azonban én nem ilyen lelki izéktől féltem őket, hanem attól, hogy egy rendőr egyszerűen beviszi őket strichelésért és kitartottságért, aztán már nehéz lesz megmagyarázni, hogy őt csak IZGATJA, HOGY MEGDUGJÁK A FELESÉGÉT.
#5748   2010. 07. 02. péntek 12:37
pár8476 pár8476
Akit izgat, és mélyen, nem 1-2 alkalommal.Próbálja ki.Ezt megbánni nem lehet.
(Ez egy válasz szex123 üzenetére (2010. 06. 27. vasárnap 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 27. vasárnap 21:25
ott a pont !!!!!
Véleményem szerint mindenki érdeklődik a téma iránt, és valamilyen szinten mindenkit izgat. A különbség az, hogy van akit nem izgat annyira hogy komolyabban érdeklődjön, van aki elfolytja, és van aki sokszor kacérkodik a gondolattal, jó esetben ki is próbálja smile
#5747   2010. 07. 02. péntek 12:32
pár8476 pár8476
Ejha smile Azért ez már nem semmi adat.Pedig mi se ma kezdtük smile
Minden esetre azért pénzért, az számunkra már más fűszert adna a dolognak.
Nagyon keserű lenne tőle.
#5746   2010. 07. 02. péntek 10:00
X Törölt felhasználó (314412) VIP
Nekem sem világos, hogy pénzért csinálják-e Tigrisék. Remélem nem. confused

Veled ellentétben azonban én nem ilyen lelki izéktől féltem őket, hanem attól, hogy egy rendőr egyszerűen beviszi őket strichelésért és kitartottságért, aztán már nehéz lesz megmagyarázni, hogy őt csak IZGATJA, HOGY MEGDUGJÁK A FELESÉGÉT.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 02. péntek 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 07. 02. péntek 09:20
... ööööö pénzért feküdt le a feleséged vadidegen férfiakkal, azért állt kin az útszélen Ócsán? Mert akkor az már egy "szakma". Biztosan lehet azt is élvezni...meg azt is, hogy irgalmatlanul sok a vadidegen férfi (akár pénzért akár ingyért)... de szerintem ilyetén életvitel megölheti a magát lelket, a szeretetet és nem utolsó sorban a vágyat.
Legalábbis én így gondolom.
#5745   2010. 07. 02. péntek 09:20
X Törölt felhasználó (462239)
... ööööö pénzért feküdt le a feleséged vadidegen férfiakkal, azért állt kin az útszélen Ócsán? Mert akkor az már egy "szakma". Biztosan lehet azt is élvezni...meg azt is, hogy irgalmatlanul sok a vadidegen férfi (akár pénzért akár ingyért)... de szerintem ilyetén életvitel megölheti a magát lelket, a szeretetet és nem utolsó sorban a vágyat.
Legalábbis én így gondolom.
#5744   2010. 07. 01. csütörtök 20:48
X Törölt felhasználó (96377)
És még mindig szokott kint állni Ócsánál a párod? Nem változott meg a kapcsolatotok ettől az "extrém" helyzettől? Lelkileg nem égett ki vagy még mindig lángolnak a vágyai az idegen pasik után?
 
... 684 685 686 687 688 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19463db
Utolsó üzenet: tegnap 12:56
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!