Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 686 687 688 689 690 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5732   2010. 06. 26. szombat 09:00
X Törölt felhasználó (54709)
Maximálisan egyetértve azzal amit írtál egy tapasztalatot én is megosztanék másokkal.
A válasz igazából a "Ti kipróbálnátok a swingert" témához való, de itt tudok Neked "válaszolni".
Sokan úgy gondolják, ha elmennek egy swingerklubba, akkor ott mindenki mindenkivel szexel. Nem úgy működik, hogy megszólítasz egy nőt, vagy pasit aztán usgyi dugni! Nagy a varázsa annak, hogy egy idegennel szexelsz, de nem tudom elképzelni (párom sem), hogy bárkivel elmenjünk anélkül, hogy előtte nem dumáltunk egyet, nem ismertük meg valamennyire a másikat. A lényeg számomra, számunkra az - és én sem szeretnék okoskodni - , hogy van egy bizonyos testi-lelki-szimpatikussági szint, ami alatt, csak a dugás miatt nem sexelünk. Lehet, hülyén hangzik ez egy swingernél, de mi így működünk. Emiatt - visszatérve a témához - csak az "dughatja" meg a párom, akit én is elfogadok. (és viszont)
(Ez egy válasz Ron79 üzenetére (2010. 06. 25. péntek 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 25. péntek 18:58
Kedves Tribal és Zsuzsi és mindenki!
Tribal neked már azt hiszem egyszer írtam a lassú tapogatózó lépéseitekről, szerintem nagyon helyes, mert megláthatjuk saját határunkat annak átlépése előtt. Sőt bátorkodom azt is megírni, hogy lehet nem is kell a hármas vagy négyes a teljes élethez. Persze itt a végén csak túloztam, csak azt akartam mondani, hogy ha soha nem lesztek a fenti pozíciókban, akkor sem lesztek kevesebbek vagy többek, mint most vagytok.
Platón szerint az a legjobb hadsereg, ahol a katonák egymás szeretõi, hiszen borzasztóan ciki a kedvesem előtt gyávának mutatkozni. De csak azért folytatni valamit a saját határainkon túl, mert "még a végén gyávának tart" - nos, több, mint ostobaság. Azzal azért tisztában vagyok, hogy téged Tribal ettől nem kell félteni. smile

Zsuzsi, mi teljesen egyet értünk.

Ma tovább gondolkodtam az évfordulónk kapcsán. A testi-lelki társ kifejezés jutott az eszembe.
"A prostituáltak arisztokráciáját a görögöknél hetéráknak hívták. A szó társnőt jelent, és már ez is sokat elárul a férfiak megbecsülésérõl. A hetérák műveltek voltak, zenén és táncon kívül értettek a politikához, gyakran a művészetekhez is, szellemesen társalogtak, így a férfiak lelki kapcsolat utáni vágyát is ki tudták elégíteni." Mielőtt bárki felfortyan, nem gondolom a páromról, hogy prostituálódott volna míg mással dugott.
Szóval testi-lelki társ lehet-e az aki rajtunk kívül és mégis aktív részvételünkkel mással dug? Testi társunkká akár egy útszéli prostituált is válhat egy-egy órára. Nem csak a testi része adja a testi-lelki örömöket ebben az esetben.
Lelki társ. Ki is az, akiről mindenki azt mondaná, hogy lelki társa? Mik azok a közös jellemzők amik lelki társá tesznek valakit? Alapvetően én egy dolgot gondolok, és kérek mindenkit adja hozzá saját gondolatait, lelki társá a közös élmények és azok közös megbeszélése tesz minket. Közös élmény egy kirándulás is, de igazándiból a szexualitás amit csak ti ketten együtt tesztek. Ez az amiről csak a legbelső köreid tudnak, ha vannak, de elemezni csak azzal lehet aki akkor ott volt, vagyis a párommal. Sok éves testi-lelki kapcsolatban semmilyen veszélyt nem jelenthet egy új látogató. Nem lehet esélye ott, ahol igazán működik a "beszéljük meg". Ehhez pedig két értő, hallgatni is tudó, csak egyenrangúságot ismerő ember kell.

Ezt sem szánom ész osztásnak, saját magam vívódó monológját adom közre, értelmezze és értse ki, hogy tetszik.
#5731   2010. 06. 25. péntek 18:58
Ron79 Ron79
Kedves Tribal és Zsuzsi és mindenki!
Tribal neked már azt hiszem egyszer írtam a lassú tapogatózó lépéseitekről, szerintem nagyon helyes, mert megláthatjuk saját határunkat annak átlépése előtt. Sőt bátorkodom azt is megírni, hogy lehet nem is kell a hármas vagy négyes a teljes élethez. Persze itt a végén csak túloztam, csak azt akartam mondani, hogy ha soha nem lesztek a fenti pozíciókban, akkor sem lesztek kevesebbek vagy többek, mint most vagytok.
Platón szerint az a legjobb hadsereg, ahol a katonák egymás szeretõi, hiszen borzasztóan ciki a kedvesem előtt gyávának mutatkozni. De csak azért folytatni valamit a saját határainkon túl, mert "még a végén gyávának tart" - nos, több, mint ostobaság. Azzal azért tisztában vagyok, hogy téged Tribal ettől nem kell félteni. smile

Zsuzsi, mi teljesen egyet értünk.

Ma tovább gondolkodtam az évfordulónk kapcsán. A testi-lelki társ kifejezés jutott az eszembe.
"A prostituáltak arisztokráciáját a görögöknél hetéráknak hívták. A szó társnőt jelent, és már ez is sokat elárul a férfiak megbecsülésérõl. A hetérák műveltek voltak, zenén és táncon kívül értettek a politikához, gyakran a művészetekhez is, szellemesen társalogtak, így a férfiak lelki kapcsolat utáni vágyát is ki tudták elégíteni." Mielőtt bárki felfortyan, nem gondolom a páromról, hogy prostituálódott volna míg mással dugott.
Szóval testi-lelki társ lehet-e az aki rajtunk kívül és mégis aktív részvételünkkel mással dug? Testi társunkká akár egy útszéli prostituált is válhat egy-egy órára. Nem csak a testi része adja a testi-lelki örömöket ebben az esetben.
Lelki társ. Ki is az, akiről mindenki azt mondaná, hogy lelki társa? Mik azok a közös jellemzők amik lelki társá tesznek valakit? Alapvetően én egy dolgot gondolok, és kérek mindenkit adja hozzá saját gondolatait, lelki társá a közös élmények és azok közös megbeszélése tesz minket. Közös élmény egy kirándulás is, de igazándiból a szexualitás amit csak ti ketten együtt tesztek. Ez az amiről csak a legbelső köreid tudnak, ha vannak, de elemezni csak azzal lehet aki akkor ott volt, vagyis a párommal. Sok éves testi-lelki kapcsolatban semmilyen veszélyt nem jelenthet egy új látogató. Nem lehet esélye ott, ahol igazán működik a "beszéljük meg". Ehhez pedig két értő, hallgatni is tudó, csak egyenrangúságot ismerő ember kell.

Ezt sem szánom ész osztásnak, saját magam vívódó monológját adom közre, értelmezze és értse ki, hogy tetszik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 24. csütörtök 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 06. 24. csütörtök 19:33
Teljesen korrekt hozzáállás! Emelem kalapom!
Olyan információt, olyan lényeges dolgokat osztottál meg velünk, amit, valljuk meg, a hozzászólok többsége figyelmen kívül hagy!

Mi még csak mostanság csipegetünk a többes felé, volt már négyes és hármas kalandunk is, ám aktus nélkül. Szándékosan óvatosak vagyunk, és nagyon figyeljük magunkat, hogy változik-e valami, nehogy elhibázott lépést tegyünk.
Engem izgat a két férfi egy nős felállás, tehát a topik címére egy nagy IGEN a válaszom. De izgatna a két nő egy férfis és akár más, négyes, ötös felállás is.
De nem merünk kapkodni, csak szépen lassan, ráérősen haladunk... smile
#5730   2010. 06. 25. péntek 10:58
vazelinator vazelinator VIP Admin
"ennek ellenére előfordulnak nézeteltérések, rossz érzések, amit mi azonnal megbeszélünk. Ha nem így tennénk, tüske maradna, ami könnyen elmérgesedik." - ez a legigazabb dolog a világon.
Nagyon sokan hiába élnek együtt x évet, még sem tudják a mai napig megbeszélni a vágyukat se, a szexuális álmaikat, sőt szex közben, sem tudnak beszélni, azaz mondani, hogy mit akarnak, ide értem én, hogy akár kézzel rá vezetést is, vagy mélyebb sóhajjal jelzést.
Kezdőknek javaslom, hogy használjátok ki az éj sötétjét mikor nem látni a pirulást a zavart szemtekintet, s akkor kérdezétek a párotokat az álmairól. mer álmodhatsz bármit, ha másik nem tud róla, akkor hogy válhat valóra? Lehet, hogy elsőre elutasítás lesz a válasz a társadalmi berögződésék miatt, de lehet később eljátszik a gondolattal, s füledbe súgja az igent.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 25. péntek 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54709)
2010. 06. 25. péntek 10:37
Lehet, hogy már írtam, engem alapból eddig is, továbbra is az izgat a legjobban, ha egy másik pasival kényeztethetem a párom. Abszolút izgat, ha látom mással, annyira, hogy be kell szállnom, nem tudnám csak simán végignézni. Nem féltékenység miatt!
A féltékenységről csak annyit, hogy a párom - mielőtt swingerezni kezdtünk - olyan szinten féltékeny volt, hogy két mondatot nem beszélhettem egy nővel, már balhé volt. De miután a féltékenység belső okokra vezethető vissza - sokaknál önbizalom hiányra - az első swingerélmény után elröppent!
Úgy érzem a mi kapcsolatunk nagyon stabil, nagy az összhang közöttünk, ennek ellenére előfordulnak nézeteltérések, rossz érzések, amit mi azonnal megbeszélünk. Ha nem így tennénk, tüske maradna, ami könnyen elmérgesedik.
Óva intek mindenkit, hogy meggondolatlanul beleugorjon egy többesbe, párcserébe!
#5729   2010. 06. 25. péntek 10:56
póker póker
amit a zsuzsi írt eggyet értek vele és ami a lényeg mindkét fél élvezze a dolog lényegét ne csak az eggyik
#5728   2010. 06. 25. péntek 10:37
X Törölt felhasználó (54709)
Lehet, hogy már írtam, engem alapból eddig is, továbbra is az izgat a legjobban, ha egy másik pasival kényeztethetem a párom. Abszolút izgat, ha látom mással, annyira, hogy be kell szállnom, nem tudnám csak simán végignézni. Nem féltékenység miatt!
A féltékenységről csak annyit, hogy a párom - mielőtt swingerezni kezdtünk - olyan szinten féltékeny volt, hogy két mondatot nem beszélhettem egy nővel, már balhé volt. De miután a féltékenység belső okokra vezethető vissza - sokaknál önbizalom hiányra - az első swingerélmény után elröppent!
Úgy érzem a mi kapcsolatunk nagyon stabil, nagy az összhang közöttünk, ennek ellenére előfordulnak nézeteltérések, rossz érzések, amit mi azonnal megbeszélünk. Ha nem így tennénk, tüske maradna, ami könnyen elmérgesedik.
Óva intek mindenkit, hogy meggondolatlanul beleugorjon egy többesbe, párcserébe!
#5727   2010. 06. 24. csütörtök 22:11
X Törölt felhasználó (462239)
Haladunk mi, csak törpeléptekkel.
Úgy véljük, meg kell fontolni a lépéseinket, nehogy kificamítsuk a bokánkat... smile
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 06. 24. csütörtök 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 24. csütörtök 20:47
Érdekes hogy a társtopik, ahol a női oldalról kérdeznek, ehhez képest halott...

Nőként igy itt nyilatkozom, de Ron79 leírt egy fontos dolgot: Ezek a dolgok kizárólag akkor működnek élvezetesen ha nincs önzés, nincs "én azt akarom hogy", hanem az egész arra épül hogy a pár beton stabil és megbizik a másikban.
Féltékeny ember ne próbálkozzon ilyennel..de aki féltéleny az alapból vagy bizalmatlan a párjával vagy nulla az önbizalma valamiért. Másik részről meg többest soka akkor próbálnak mikor azt hiszik hogy ez megmenti majd a lapos kapcsolatot. Nem fogja..tutti.
És még valami amit Ron79 emlitett. Önmagunkba fel kell állitani valami szabályt, és mindent meg kell beszélni előre, és ha valami nem klappol akkor azt meg lehet mondani. Utólag már nem lehet arra hivatkozni hogy elötta azt beszéltök meg hogy.....

Szóval Jó dolog a helyzet amit a topik sugall de én azt vallom csak akkor működik ha a pár mindkét fele teljesen ismeri a másikat!

Tribal: haladni jó, de ha az ember megáll, gondolkozik, elemez akkor könnyen lecsúszhat a következő lépésről! smile
#5726   2010. 06. 24. csütörtök 20:47
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Érdekes hogy a társtopik, ahol a női oldalról kérdeznek, ehhez képest halott...

Nőként igy itt nyilatkozom, de Ron79 leírt egy fontos dolgot: Ezek a dolgok kizárólag akkor működnek élvezetesen ha nincs önzés, nincs "én azt akarom hogy", hanem az egész arra épül hogy a pár beton stabil és megbizik a másikban.
Féltékeny ember ne próbálkozzon ilyennel..de aki féltéleny az alapból vagy bizalmatlan a párjával vagy nulla az önbizalma valamiért. Másik részről meg többest soka akkor próbálnak mikor azt hiszik hogy ez megmenti majd a lapos kapcsolatot. Nem fogja..tutti.
És még valami amit Ron79 emlitett. Önmagunkba fel kell állitani valami szabályt, és mindent meg kell beszélni előre, és ha valami nem klappol akkor azt meg lehet mondani. Utólag már nem lehet arra hivatkozni hogy elötta azt beszéltök meg hogy.....

Szóval Jó dolog a helyzet amit a topik sugall de én azt vallom csak akkor működik ha a pár mindkét fele teljesen ismeri a másikat!

Tribal: haladni jó, de ha az ember megáll, gondolkozik, elemez akkor könnyen lecsúszhat a következő lépésről! smile
(Ez egy válasz Ron79 üzenetére (2010. 06. 24. csütörtök 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 24. csütörtök 18:58
Igazándiból vívódó önmagam monológját szeretném megosztani veletek.
Kb. kettő évvel ezelőtt vettünk részt először a hármas szexben. (2ff + 1NŐ) Elgondolkodtam így e nemes évforduló közeledtével mivé is váltunk.
Kicsit többet zsörtölődünk, lehet, de még többet bizonygatjuk egymásnak mennyire fontosak is vagyunk egymás számára. Valaha szült-e féltékenységet a fenti örömszerzés? Igen, mert érző, gondolkodó lényekként nem állandó magas szinten van az önbizalom és az egymásba vetett hit. Hatalmas szeretkezések, ha tetszik baszások alakulnak ki mikor csak elkezdünk beszélni erről, amiből néha a hölgy jön ki rosszabbul. (Az izgalomtól megelőzöm smile )
Félek-e, hogy eltűnik a párom a harmadikkal? Nem! Azért nem mert otthon mindent megbeszélünk, akár egymás e-mailjait is olvashatjuk, bár nem tesszük, mert nincs rá szükség. Volt olyan aki azt gondolta, hogy elviheti a párom, de ő repült. Senkinek sem könnyű ezt lelkileg megélni. Nem megbánásról szólok, hanem az érzelmek kuszaságáról.
Ma izgat-e, ha megdugják a feleségem? Igen, nagyon-nagyon, de mára már szabadon kimondja a párom is, hogy őt bizony izgatja, ha mással dug. Mert a szeretkezés csak az enyém maradt. Kaptam-e cserébe, harmadiknak hölgyet? igen kaptam, és nagyon izgalmas volt, de a legizgalmasabb az volt, hogy a párom akarta. Mert őt épp úgy izgatja, ha én dugok mással, mint engem, ha ő teszi ugyan ezt. Egy alapszabály soha nem változott, mindent szabad, de mindent csak együtt.
Nos, talán mára csak ennyit. Mindenkinek szép jó estét!
#5725   2010. 06. 24. csütörtök 19:33
X Törölt felhasználó (462239)
Teljesen korrekt hozzáállás! Emelem kalapom!
Olyan információt, olyan lényeges dolgokat osztottál meg velünk, amit, valljuk meg, a hozzászólok többsége figyelmen kívül hagy!

Mi még csak mostanság csipegetünk a többes felé, volt már négyes és hármas kalandunk is, ám aktus nélkül. Szándékosan óvatosak vagyunk, és nagyon figyeljük magunkat, hogy változik-e valami, nehogy elhibázott lépést tegyünk.
Engem izgat a két férfi egy nős felállás, tehát a topik címére egy nagy IGEN a válaszom. De izgatna a két nő egy férfis és akár más, négyes, ötös felállás is.
De nem merünk kapkodni, csak szépen lassan, ráérősen haladunk... smile
(Ez egy válasz Ron79 üzenetére (2010. 06. 24. csütörtök 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 24. csütörtök 18:58
Igazándiból vívódó önmagam monológját szeretném megosztani veletek.
Kb. kettő évvel ezelőtt vettünk részt először a hármas szexben. (2ff + 1NŐ) Elgondolkodtam így e nemes évforduló közeledtével mivé is váltunk.
Kicsit többet zsörtölődünk, lehet, de még többet bizonygatjuk egymásnak mennyire fontosak is vagyunk egymás számára. Valaha szült-e féltékenységet a fenti örömszerzés? Igen, mert érző, gondolkodó lényekként nem állandó magas szinten van az önbizalom és az egymásba vetett hit. Hatalmas szeretkezések, ha tetszik baszások alakulnak ki mikor csak elkezdünk beszélni erről, amiből néha a hölgy jön ki rosszabbul. (Az izgalomtól megelőzöm smile )
Félek-e, hogy eltűnik a párom a harmadikkal? Nem! Azért nem mert otthon mindent megbeszélünk, akár egymás e-mailjait is olvashatjuk, bár nem tesszük, mert nincs rá szükség. Volt olyan aki azt gondolta, hogy elviheti a párom, de ő repült. Senkinek sem könnyű ezt lelkileg megélni. Nem megbánásról szólok, hanem az érzelmek kuszaságáról.
Ma izgat-e, ha megdugják a feleségem? Igen, nagyon-nagyon, de mára már szabadon kimondja a párom is, hogy őt bizony izgatja, ha mással dug. Mert a szeretkezés csak az enyém maradt. Kaptam-e cserébe, harmadiknak hölgyet? igen kaptam, és nagyon izgalmas volt, de a legizgalmasabb az volt, hogy a párom akarta. Mert őt épp úgy izgatja, ha én dugok mással, mint engem, ha ő teszi ugyan ezt. Egy alapszabály soha nem változott, mindent szabad, de mindent csak együtt.
Nos, talán mára csak ennyit. Mindenkinek szép jó estét!
#5724   2010. 06. 24. csütörtök 18:58
Ron79 Ron79
Igazándiból vívódó önmagam monológját szeretném megosztani veletek.
Kb. kettő évvel ezelőtt vettünk részt először a hármas szexben. (2ff + 1NŐ) Elgondolkodtam így e nemes évforduló közeledtével mivé is váltunk.
Kicsit többet zsörtölődünk, lehet, de még többet bizonygatjuk egymásnak mennyire fontosak is vagyunk egymás számára. Valaha szült-e féltékenységet a fenti örömszerzés? Igen, mert érző, gondolkodó lényekként nem állandó magas szinten van az önbizalom és az egymásba vetett hit. Hatalmas szeretkezések, ha tetszik baszások alakulnak ki mikor csak elkezdünk beszélni erről, amiből néha a hölgy jön ki rosszabbul. (Az izgalomtól megelőzöm smile )
Félek-e, hogy eltűnik a párom a harmadikkal? Nem! Azért nem mert otthon mindent megbeszélünk, akár egymás e-mailjait is olvashatjuk, bár nem tesszük, mert nincs rá szükség. Volt olyan aki azt gondolta, hogy elviheti a párom, de ő repült. Senkinek sem könnyű ezt lelkileg megélni. Nem megbánásról szólok, hanem az érzelmek kuszaságáról.
Ma izgat-e, ha megdugják a feleségem? Igen, nagyon-nagyon, de mára már szabadon kimondja a párom is, hogy őt bizony izgatja, ha mással dug. Mert a szeretkezés csak az enyém maradt. Kaptam-e cserébe, harmadiknak hölgyet? igen kaptam, és nagyon izgalmas volt, de a legizgalmasabb az volt, hogy a párom akarta. Mert őt épp úgy izgatja, ha én dugok mással, mint engem, ha ő teszi ugyan ezt. Egy alapszabály soha nem változott, mindent szabad, de mindent csak együtt.
Nos, talán mára csak ennyit. Mindenkinek szép jó estét!
#5723   2010. 06. 24. csütörtök 09:52
X Törölt felhasználó (746827) VIP
igazad van szerintem se lesz vége.
(Ez egy válasz maarimar üzenetére (2010. 06. 21. hétfő 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 21. hétfő 18:57
Aki csak kezd az van hogy véget vet de ki nem csak kezdö ugysem adjafel ez szinte olyan mint a drog csak ebbe nemlehet belehalni
#5722   2010. 06. 22. kedd 06:52
X Törölt felhasználó (746827) VIP
Azért az ellen nem lehet mit tenni ha az egyik akarja a másik nem. Én hiába akarnám ha a feleségem nem.
(Ez egy válasz zimmi üzenetére (2010. 06. 21. hétfő 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 21. hétfő 22:26
Ribancpárt valahol megértjük. Bele lehet fáradni,és abba lehet hagyni,ha nem talál soha olyan partnert amilyet igazán keres. Tény,hogy az ember még tesz pár próbálkozást ,de csalódás csalódás követően,egyszer csak elege lesz . Sajnos, saját tapasztalat . Attól, még izgat ha megdugják a páromat.
#5721   2010. 06. 21. hétfő 22:26
zimmi zimmi
Ribancpárt valahol megértjük. Bele lehet fáradni,és abba lehet hagyni,ha nem talál soha olyan partnert amilyet igazán keres. Tény,hogy az ember még tesz pár próbálkozást ,de csalódás csalódás követően,egyszer csak elege lesz . Sajnos, saját tapasztalat . Attól, még izgat ha megdugják a páromat.
#5720   2010. 06. 21. hétfő 18:57
maarimar maarimar
Aki csak kezd az van hogy véget vet de ki nem csak kezdö ugysem adjafel ez szinte olyan mint a drog csak ebbe nemlehet belehalni
#5719   2010. 06. 21. hétfő 15:43
X Törölt felhasználó (314412) VIP
Szerencsére ez nem az a műfaj amiről csak úgy le lehet szokni. Legfeljebb belefáradtatok egy picit, de elnézegetve a nejedet, ahogy hármotokat szop nagy lelkesedéssel... egy féléven belül hirdetni fogtok megint. kacsint
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 21. hétfő 12:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (746827) VIP
2010. 06. 21. hétfő 12:30
Minket is izgatott a dolog, de a hétvége óta befejeztük ezt a dolgot örökre. Köszönjük szépen mindenkinek akivel találkoztunk eddig, de mostantól semmibe se vagyunk már benne csakis ketteseb szeretnénk élvezni egymás szerelmét.
#5718   2010. 06. 21. hétfő 13:35
Zsuzsi_ Zsuzsi_
OFF: De azt ugye tudjátok hogy az ilyen "bejelentések" levelek tömkelegét fogja beindítani, hogy miért, mi történt stb.... Lehet hogy egy csendes eltünés szerencsésebb lett volna.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 21. hétfő 12:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (746827) VIP
2010. 06. 21. hétfő 12:30
Minket is izgatott a dolog, de a hétvége óta befejeztük ezt a dolgot örökre. Köszönjük szépen mindenkinek akivel találkoztunk eddig, de mostantól semmibe se vagyunk már benne csakis ketteseb szeretnénk élvezni egymás szerelmét.
#5717   2010. 06. 21. hétfő 12:30
X Törölt felhasználó (746827) VIP
Minket is izgatott a dolog, de a hétvége óta befejeztük ezt a dolgot örökre. Köszönjük szépen mindenkinek akivel találkoztunk eddig, de mostantól semmibe se vagyunk már benne csakis ketteseb szeretnénk élvezni egymás szerelmét.
#5716   2010. 06. 20. vasárnap 22:53
nlazlo nlazlo
Elképzelve a swinger lehet a tényleg a tuti.Bár tapasztalatom az nulla.
Viszont a legtutibb talán az, ha baráti pár jön össze alkalmanként.Rohadtul irigylem az ilyen párokat.
Engem hiába izgat ha élvez a nőm mással,ha ő nem akarja.Sajnos még nem tudtam tető alá hozni ilyen dolgot,pedig nem bánnám meg.....Ha harmadik lennék egy párnál simán,akkor oda igen nagy bizalom kell nem?
Ettől gyulladnak be a pasik szerintem.Fullos csak úgy lehet ha nagyon jó a kapcsolat emberileg is.
Régebben kerestem lehetőséget,de nem találtam nyitott kapukat.
Most azon vagyok,hogy partiba tegyük a haverommal a menyasszonyát.Mert izgat........ vigyor3
#5715   2010. 06. 20. vasárnap 11:03
X Törölt felhasználó (37025)
Én nagyon izgulok még a gondolattól is,hogy valaki megdugja az asszonyt.
#5714   2010. 06. 19. szombat 15:10
X Törölt felhasználó (441655)
Osztom a véleményed a párkeresésről! smile Sok a beszari fickó! Ezért döntöttünk a párommal a swinger klub mellett. Amit ott átélsz az megsokszorozza azt amit otthon a hármas felállásban kapsz. Aki járt már ott, tudja miről beszélek.
Ott nem kell senkivel levelezni, hogy megdugják a kedvest és nem kell várni a beszari pasikra....., csak ajánlani tudom!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 07. hétfő 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (338147)
2010. 06. 07. hétfő 11:42
Sziasztok! Mi 20 év házasság után nyitottunk a többes felé és nálunk is csak szép lassan alakult, de megérte. Mára már Kedvesem jelzi néha, hogy jól esne Neki egy alapos négykezes smile )) , pedig nemrégiben még Ő is az erősen szégyenlős Nők csoportját gazdagította. Szóval, csak kitartás, de semmit nem szabad erőltetni. Sokat kell róla beszélni- főleg szex közben - aztán előbb-utóbb, ha már Őt is izgatja, jöhet a partnerkeresés, de előre szólok, az talán még nehezebb ügy lesz! Hali!!!
#5713   2010. 06. 19. szombat 15:04
X Törölt felhasználó (441655)
Hello!
Biztosíthatlak és a párodat is, hogy a swinger klubban az első 10 perc után elfelejtitek, hogy milyen ruha van rajtatok, és az utána következő percekben a szégyenérzet és a gátlások is oldódnak. Főleg, ha a bárpultnál kezditek egy kis hangulat javító koktéllal. Ha további részletes beszámolót szeretnétek, nagyon szívesen állok rendelkezésetekre e-mailben! junior38@tolna.net Üdv!
(Ez egy válasz smalldevil üzenetére (2010. 06. 07. hétfő 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 07. hétfő 11:55
Sziasztok minket is nagyon foglalkoztat a többes sex a swinger szimpatikus megoldásnak tűnne számunkra de a páromat zavarja hogy rögtön fehérneműben kéne megjelennie .Ha valaki tudna nekünk segíteni hogy hol ismerkedhetnénk úgy hogy nem kell rögtön levetkőzni. Mi inkább pasit pasikat szeretnénk bevonni a sexbe.
 
... 686 687 688 689 690 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!