Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 700 701 702 703 704 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5462   2010. 03. 11. csütörtök 22:24
X Törölt felhasználó (129492)
Bocs de ez megint félre lett címezve.Nem tudom megszokni,hogy a sor tetején kell kattintani.ez igazábol bonyclyde-nak szól!!!
(Ez egy válasz kjta69 üzenetére (2010. 03. 11. csütörtök 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 11. csütörtök 18:43
Írásoddal, csak szóról szóra csak egyet tudok érteni.
#5461   2010. 03. 11. csütörtök 22:22
X Törölt felhasználó (129492)
Ne próbálj egy nőn kiigazodni!Bele fogsz őrülni!!!Az én páromnak nagyon-nagyon sokáig egy welness hétvége volt az álma.Csak mi ketten,a gyerekek nélkül.Megszerveztem.befizettem."Eladtam" a gyerekeket a nagymamákhoz.Lezsíroztam mindent.Aztán mikor előálltam vele,megsértődött,hogy miért költöttem rá ennyit.Szerinted?Lesheti,hogy mikor megy welnesshétvégére.Velem biztos nem!!!
(Ez egy válasz siemens béla üzenetére (2010. 03. 11. csütörtök 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 11. csütörtök 17:27
Az a fura,hogy volt már pasija és még tudtam is mikor elmesélte egy hatalmas szex lett a következmény.
Igaz ez mind kb. 10 éve volt. Azóta az előző évben már swinger is be volt ígérve meg mondogatta hogy még van pár jó éve és hogy ő is gondolt rá de csak szexre . Tehát csak dugni .
Na igazodj ki rajta.
#5460   2010. 03. 11. csütörtök 22:18
X Törölt felhasználó (129492)
Eleinte én is így voltam vele.de aztán látod milyen sokan vagyunk csak ezen a fórumon.Persze attól még lehet,hogy nem ez a normális,de kérdem én?!Ki dönti el,hogy mi a normális???Az arab világban pl. normális,ha egy ffi-nek van 8-10 felesége viszont megkövezik a nőt ha félrelép.Az normális?A cigányoknál a ffi azt csinál amit akar de az asszonynak semmit sem szabad.Az normális?Ha egy magyar kistelepülésen egy ffi az összes falubéli nőt megdugja,akkor a haverok szemében a kocsmában ő a falu bikája és mindenki fizet neki egy kört.Viszont ha egy nő, életében egyszer félrelép, arra egy életre rásütik,hogy ringyó.Ez a normális?Hát köszönöm szépen én ebből nem kérek.Lehet,hogy én "beteg" vagyok de boldog és eszmbe nem jutna machetával szétvágni a volt csajomat meg az új barátját,vagy pisztojjal lövöldözni a munkahelyemen.Akkor már inkább legyek beteg!!!
(Ez egy válasz siemens béla üzenetére (2010. 03. 11. csütörtök 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 11. csütörtök 17:27
Az a fura,hogy volt már pasija és még tudtam is mikor elmesélte egy hatalmas szex lett a következmény.
Igaz ez mind kb. 10 éve volt. Azóta az előző évben már swinger is be volt ígérve meg mondogatta hogy még van pár jó éve és hogy ő is gondolt rá de csak szexre . Tehát csak dugni .
Na igazodj ki rajta.
#5459   2010. 03. 11. csütörtök 18:43
kjta69 kjta69
Írásoddal, csak szóról szóra csak egyet tudok érteni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 11. csütörtök 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (129492)
2010. 03. 11. csütörtök 17:18
Szerintem nincs a földön olyan nő (vagy férfi),akit ne lehetne elcsábítani.Van akit 5 perc befűzni és van akit 5 év de ahogy egy kollégám mondaná:"minden muffhoz van kulcs,csak meg kell keresni"Régi bölcsesség,hogy akármilyen ronda a párod,biztosan van akinek bejön,hiszen te is feleségül vetted.Szóval szerintem egyetlen ffi sem lehet biztos benne,hogy az ő párja aztán soha.(A kivétel erősíti a szabályt)és ha egyszer félre akar kefélni akkor félre is fog.Legfeljebb a férje kimarad belőle.Nem tudja mit veszít.
Hogyan lehet ilyet összehozni?Hát szerintem erre nincs általános szabály.Rajtam a véletlen segített.De nem akarok vele untatni senkit.
#5458   2010. 03. 11. csütörtök 18:21
X Törölt felhasználó (742634)
Én sokszor magamba elgondolkodok, hogy vajon normális dolog ez, hogy az izgat ha a párom mással van én meg nézhetem... Sokszor furdal is a lelki ismeret, hogy talán beteges vagyok vagy mi van velem ha másnak elmondanám hülyének tartana, hogy ilyen dolgok izgatnak. Próbáltam kiverni a fejemből,, de mindig előjön a gondolat.
#5457   2010. 03. 11. csütörtök 17:27
siemens béla siemens béla
Az a fura,hogy volt már pasija és még tudtam is mikor elmesélte egy hatalmas szex lett a következmény.
Igaz ez mind kb. 10 éve volt. Azóta az előző évben már swinger is be volt ígérve meg mondogatta hogy még van pár jó éve és hogy ő is gondolt rá de csak szexre . Tehát csak dugni .
Na igazodj ki rajta.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 11. csütörtök 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (129492)
2010. 03. 11. csütörtök 17:18
Szerintem nincs a földön olyan nő (vagy férfi),akit ne lehetne elcsábítani.Van akit 5 perc befűzni és van akit 5 év de ahogy egy kollégám mondaná:"minden muffhoz van kulcs,csak meg kell keresni"Régi bölcsesség,hogy akármilyen ronda a párod,biztosan van akinek bejön,hiszen te is feleségül vetted.Szóval szerintem egyetlen ffi sem lehet biztos benne,hogy az ő párja aztán soha.(A kivétel erősíti a szabályt)és ha egyszer félre akar kefélni akkor félre is fog.Legfeljebb a férje kimarad belőle.Nem tudja mit veszít.
Hogyan lehet ilyet összehozni?Hát szerintem erre nincs általános szabály.Rajtam a véletlen segített.De nem akarok vele untatni senkit.
#5456   2010. 03. 11. csütörtök 17:18
X Törölt felhasználó (129492)
Szerintem nincs a földön olyan nő (vagy férfi),akit ne lehetne elcsábítani.Van akit 5 perc befűzni és van akit 5 év de ahogy egy kollégám mondaná:"minden muffhoz van kulcs,csak meg kell keresni"Régi bölcsesség,hogy akármilyen ronda a párod,biztosan van akinek bejön,hiszen te is feleségül vetted.Szóval szerintem egyetlen ffi sem lehet biztos benne,hogy az ő párja aztán soha.(A kivétel erősíti a szabályt)és ha egyszer félre akar kefélni akkor félre is fog.Legfeljebb a férje kimarad belőle.Nem tudja mit veszít.
Hogyan lehet ilyet összehozni?Hát szerintem erre nincs általános szabály.Rajtam a véletlen segített.De nem akarok vele untatni senkit.
(Ez egy válasz siemens béla üzenetére (2010. 03. 11. csütörtök 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 11. csütörtök 16:46
Teljesen igazad van ebben!!!
Én már régóta olvasom ezt a topikot és írtam is talán párszor ,de a megoldásra még nem kaptam választ ! Mármint hogy lehet ezt 2ffi-1nő felállást véghezvinni.
Én azt nem hiszem hogy mondjuk egy 40-es jó nőt a munkahelyén nem környékeznek meg stb. és akkor már jobb tudni róla és vagy beszállni - rossz nem lehet !
#5455   2010. 03. 11. csütörtök 17:12
X Törölt felhasználó (129492)
Bocs!Az előző két hozzászólásom rossz helyre lett címezve.De ha elolvasod rá fogsz jönni,hogy kinek szól!
#5454   2010. 03. 11. csütörtök 17:10
X Törölt felhasználó (129492)
Egyetértünk!!!Ezért jó ez a topic.Én sokáig azt hittem,hogy egyedül én vagyok ilyen aberált az egész világon!De viccen kívül.Amikor először olvastam a témáról,kb.2-3 éve voltam házas (most 15) és azt gondoltam,hogy ez a fószer nem százas.És tessék.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 10. szerda 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (453244)
2010. 03. 10. szerda 22:24
Sziasztok!
Talán nem jól olvasom a fórum címét? Vagy más van képzavarban?
Ugye nem az a címe, hogy:" Utálom ha megdugják a feleségem"??
Srácok! Miért nem csináltok egy ilyen topicot : " Utálom ha megdugják a feleségem, de azért szívesen beszállnék vagy verném a sötét szobában a farkam"?? Sok sikert minden okos kamus srácnak smile
#5453   2010. 03. 11. csütörtök 17:07
X Törölt felhasználó (129492)
Talán azért nincs ilyen topic,mert abban nincssemmi kibeszélni való .Minden normális ember utálja ha más reszeli az ő párját.Tudod az,hogy a kutya megharapta a postást az nem hír...Biztos ismered a szólást.De ha van rá igényed miért nem nyitsz egy ilyen topicot?Biztos annak is lenne látogatottsága.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 10. szerda 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (129492)
2010. 03. 10. szerda 20:47
Tudod az,hogy valakinek megdugják a feleségét a jelenléte nélkül és aztán megbeszélik,még mindíg jobb,mintha megdugják,aztán jót röhögnek a háta mögött.Ezt ecseteltem a hozzászólásomban.Az a bizonyos barátom biztos benne,hogy az ő neje egy földreszállt angyal.Közben meg egy ordas kurva.Csak a srác ezt nem tudja.Ha egy nő meg akarja csalni a férjét, akkor meg is fogja.Csinálhat a manus amit akar.Akár a feje tetejére is állhat!Persze ez fordítva is igaz!
#5452   2010. 03. 11. csütörtök 16:46
siemens béla siemens béla
Teljesen igazad van ebben!!!
Én már régóta olvasom ezt a topikot és írtam is talán párszor ,de a megoldásra még nem kaptam választ ! Mármint hogy lehet ezt 2ffi-1nő felállást véghezvinni.
Én azt nem hiszem hogy mondjuk egy 40-es jó nőt a munkahelyén nem környékeznek meg stb. és akkor már jobb tudni róla és vagy beszállni - rossz nem lehet !
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 10. szerda 17:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (129492) VIP
2010. 03. 10. szerda 17:44
Egyetértünk!Nállunk elég régóta működik a dolog,és ahogy mondtam már tök véletlenül kezdődött.Aztán megbeszéltük és miért is ne?Próbáljuk ki.Sokszor voltunk hármasban (2fi 1 lány)és volt négyes is (2-2) sőt volt olyan is amikor kettesben hagytam őket a másik fiúval.Sőt olyan is volt,hogy dolgoztam és felhívott a srác,hogy most mehetne -e a ...lányhoz.És nincs ezzel baj,csak tudjak róla!!!!És lehetőleg ne utánna tudjam meg,és főleg ne mástól!Van egy barátom,akire most hirtelen, 6 évi házasság után rátört a családcentrikusság.Őrzi a feleségét,nehogy valaki felpróbálja.Pedig ha tudná.Csak én tudok három kanról a baráti körben aki rendszeresen vagy csak alkalmanként döngeti.A srácnak persze fogalma sincs róla.Pedig már minden haver tudja de senki nem szól neki.Viszont jókat lehet rajta "mosolyogni" Na ezért nem akarom én , hogy a hátam mögött....
#5451   2010. 03. 11. csütörtök 08:25
kjta69 kjta69
Egyetértek veled abban, hogy valóban sokkal jobb, és szükséges is, hogy a férfi a párjával megbeszélje az ilyen szexuális igényét, és szándékát. Ezt követően sokkal nagyobb a bizalom és a dolgok úgy működnek ahogy annak kell. Az is biztos, hogy ellenkező esetben ugyan így megtörténhetne az úgymond kikacsintás, félrelépés, és emögött semmi őszinte kapcsolat nem lenne csak a titkolózás. Ráadásul ezek a közösen összehozott, és megvalósított óriási szexuális élmények, csak erősítik a kapcsolatot, és a bizalmat, mert ehhez sok őszinte megbeszélés is szükséges.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 10. szerda 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (129492)
2010. 03. 10. szerda 20:47
Tudod az,hogy valakinek megdugják a feleségét a jelenléte nélkül és aztán megbeszélik,még mindíg jobb,mintha megdugják,aztán jót röhögnek a háta mögött.Ezt ecseteltem a hozzászólásomban.Az a bizonyos barátom biztos benne,hogy az ő neje egy földreszállt angyal.Közben meg egy ordas kurva.Csak a srác ezt nem tudja.Ha egy nő meg akarja csalni a férjét, akkor meg is fogja.Csinálhat a manus amit akar.Akár a feje tetejére is állhat!Persze ez fordítva is igaz!
#5450   2010. 03. 10. szerda 22:24
X Törölt felhasználó (453244)
Sziasztok!
Talán nem jól olvasom a fórum címét? Vagy más van képzavarban?
Ugye nem az a címe, hogy:" Utálom ha megdugják a feleségem"??
Srácok! Miért nem csináltok egy ilyen topicot : " Utálom ha megdugják a feleségem, de azért szívesen beszállnék vagy verném a sötét szobában a farkam"?? Sok sikert minden okos kamus srácnak smile
#5449   2010. 03. 10. szerda 20:47
X Törölt felhasználó (129492)
Tudod az,hogy valakinek megdugják a feleségét a jelenléte nélkül és aztán megbeszélik,még mindíg jobb,mintha megdugják,aztán jót röhögnek a háta mögött.Ezt ecseteltem a hozzászólásomban.Az a bizonyos barátom biztos benne,hogy az ő neje egy földreszállt angyal.Közben meg egy ordas kurva.Csak a srác ezt nem tudja.Ha egy nő meg akarja csalni a férjét, akkor meg is fogja.Csinálhat a manus amit akar.Akár a feje tetejére is állhat!Persze ez fordítva is igaz!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 10. szerda 18:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (742634)
2010. 03. 10. szerda 18:47
Mondjuk azért az picit ..., hogy az én jelenlétem nélkül lenne mással a párom.
#5448   2010. 03. 10. szerda 18:47
X Törölt felhasználó (742634)
Mondjuk azért az picit ..., hogy az én jelenlétem nélkül lenne mással a párom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 10. szerda 17:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (129492) VIP
2010. 03. 10. szerda 17:44
Egyetértünk!Nállunk elég régóta működik a dolog,és ahogy mondtam már tök véletlenül kezdődött.Aztán megbeszéltük és miért is ne?Próbáljuk ki.Sokszor voltunk hármasban (2fi 1 lány)és volt négyes is (2-2) sőt volt olyan is amikor kettesben hagytam őket a másik fiúval.Sőt olyan is volt,hogy dolgoztam és felhívott a srác,hogy most mehetne -e a ...lányhoz.És nincs ezzel baj,csak tudjak róla!!!!És lehetőleg ne utánna tudjam meg,és főleg ne mástól!Van egy barátom,akire most hirtelen, 6 évi házasság után rátört a családcentrikusság.Őrzi a feleségét,nehogy valaki felpróbálja.Pedig ha tudná.Csak én tudok három kanról a baráti körben aki rendszeresen vagy csak alkalmanként döngeti.A srácnak persze fogalma sincs róla.Pedig már minden haver tudja de senki nem szól neki.Viszont jókat lehet rajta "mosolyogni" Na ezért nem akarom én , hogy a hátam mögött....
#5447   2010. 03. 10. szerda 17:44
X Törölt felhasználó (129492) VIP
Egyetértünk!Nállunk elég régóta működik a dolog,és ahogy mondtam már tök véletlenül kezdődött.Aztán megbeszéltük és miért is ne?Próbáljuk ki.Sokszor voltunk hármasban (2fi 1 lány)és volt négyes is (2-2) sőt volt olyan is amikor kettesben hagytam őket a másik fiúval.Sőt olyan is volt,hogy dolgoztam és felhívott a srác,hogy most mehetne -e a ...lányhoz.És nincs ezzel baj,csak tudjak róla!!!!És lehetőleg ne utánna tudjam meg,és főleg ne mástól!Van egy barátom,akire most hirtelen, 6 évi házasság után rátört a családcentrikusság.Őrzi a feleségét,nehogy valaki felpróbálja.Pedig ha tudná.Csak én tudok három kanról a baráti körben aki rendszeresen vagy csak alkalmanként döngeti.A srácnak persze fogalma sincs róla.Pedig már minden haver tudja de senki nem szól neki.Viszont jókat lehet rajta "mosolyogni" Na ezért nem akarom én , hogy a hátam mögött....
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 10. szerda 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (733802)
2010. 03. 10. szerda 13:32
Igaz ! Én is benne vagyok a 3-ban ,,de ha haza érnék és az asszonyt egy egész focicsapat döngeti elég valószínű,hogy a péklapáttal osztanám a pofonokat :- ))) Az nekem nem arról,szól,hogy a kapcsolatunkat szinesítjük,hanem ,hogy ő félre kefél ! Az meg nem ugyan az. Nem tollas a hátam !
#5446   2010. 03. 10. szerda 13:32
X Törölt felhasználó (733802)
Igaz ! Én is benne vagyok a 3-ban ,,de ha haza érnék és az asszonyt egy egész focicsapat döngeti elég valószínű,hogy a péklapáttal osztanám a pofonokat :- ))) Az nekem nem arról,szól,hogy a kapcsolatunkat szinesítjük,hanem ,hogy ő félre kefél ! Az meg nem ugyan az. Nem tollas a hátam !
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 09. kedd 12:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (129492) VIP
2010. 03. 09. kedd 12:01
Némelyik történetnek erősen "kamu"szaga van de nem ez a lényeg!Sztem az itt "megtörtént eseteket" mesélő hozzászólók egy része csak álmodik róla, hogy milyen lenne hármasban.Persze a párjának nem otthon (már ha van neki) nem meri felhozni a dolgot,mert fél,hogy letépik a tökét. Pl. amikor váratlanul hazatér a férj és éppen hárman kefélik a nejét. És ő nem hogy begurulna de még fel is izgatja a dolog. És ez volt az első alkalom?! Hát honnan gondolta a nej,hogy ez majd a férjének tetszeni fog?Vagy váratlanul toppant haza? Akkor viszont a nej nem swinger, hanem egy lotyó!!Sok embernek fogalma sincs róla, hogy mi történne ha tényleg megdugnák a feleségét,párját a szeme láttára.Vagy éppen fogalma van, csak amikor megtörténik teljesen más érzelmek törnek a felszínre mint amire számított.Nem egyszerű dolog az érzelem.Egyik barátom azt mondta,hogy biztosan nagyon jó dolog, és őt is izgatja,hogy milyen lenne végignézni ahogy a partnerét megrakják,csak tudja,hogy végetérne a "party" és jön a másnap.És ő tuti elvágná a lány torkát.Úgyhogy inkább ki sem próbálja.És ha az érzelmi rész elmarad,vagy túlteszed magad rajta,mert annyira tetszett a dolog,akkor még mindíg ott a függőség.mert ki gondolná?de a swingerezés vagy gruppen függőséget okoz.Olyan mint a cigi vagy az alkohol.Szóval tudnék mesélni.
#5445   2010. 03. 10. szerda 11:02
kjta69 kjta69
Az nagyon jó, és ne hagyd ki a lehetőséget, ha nem is tudod személyesen követni a történteket, már az is óriási dolog, hogy a szex után, arról esetleg egy hangfelvételt meghallgatsz, illetve a szexből visszamaradt, minden tárgyi, és anyagmaradványt megtekintesz, és véglegesen tudatosul a valós esemény benned. Kevés az a nő aki, ilyen határozott szándékkal van egy ilyen eseménnyel kapcsolatban, a végén azonban valóban óriási élmény az eredménye. Az én párom is húzódozott a dologtól, de amikor végül sikerült a megfelelő férfit megtalálni párnak, attól kezdve már minden ment a maga útján, ja és szerencsére azóta sincs vége, újabb és újabb élményekkel gazdagodunk, és most már ott tartunk, hogy a feleségem jelzi, hogy ismét el tudná képzelni a szeretőjével a szexet, és végül közösen megvalósítjuk annak lehetőségét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 07. vasárnap 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (74784)
2010. 03. 07. vasárnap 07:17
Mi is beszélünk erről szex közben az asszonnyal! Mondtam neki, hogy ez nagyon izgatna, úgy is ha én csak nézném és nem szállnék be! Teljesen beindult!!!! Most már ő hozza fel ezt a témát, ennek nagyon örülök. Lassan nyitni fogunk!!!
#5444   2010. 03. 09. kedd 13:33
X Törölt felhasználó (129492) VIP
Nem azt mondtam,hogy minden történet kamu!Még csak azt sem állítom,hogy sok van köztük.Csak annyit mondtam,hogy némelyik.Olvasd el mondjuk az utolsó 10 oldalt.Hát van köztük nem egy meredek sztori.Nyilván van jócskán igazi is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 09. kedd 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 03. 09. kedd 13:08
Az hogy van itt egy rakás kamu az oké. Az viszont nem igaz hogy nem beszélnek róla otthon. Legalábbis nálunk már volt téma, nem is egyszer, igaz még nem jutottunk el oda hogy élesben megtörténjen. De ha nagyon erőltetném sztem összejönne. Talán meg is fog történni.
#5443   2010. 03. 09. kedd 13:25
X Törölt felhasználó (129492) VIP
Miből gondoltad,hogy pont a te üzenetedre írtam amit írtam?Nem te vagy az egyetlen ebben a topicban akinek a feleségét hárman dugták,mikor váratlanul hazaért.Olvasd végig az összes hozzászólást.Nem is utaltam rá,hogy rólad van szó.Egyébként nálunk is úgy kezdődött,hogy váratlanul hazaértem,de nem dugták a feleségem és pláne nem hárman.Ha jól belegondolsz azért ez elsőre,váratlanulé egy kicsit meredek lenne.Szóval továbbra is fenntartom az állításom!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 03. 09. kedd 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067)
2010. 03. 09. kedd 13:08
Az hogy van itt egy rakás kamu az oké. Az viszont nem igaz hogy nem beszélnek róla otthon. Legalábbis nálunk már volt téma, nem is egyszer, igaz még nem jutottunk el oda hogy élesben megtörténjen. De ha nagyon erőltetném sztem összejönne. Talán meg is fog történni.
 
... 700 701 702 703 704 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19482db
Utolsó üzenet: ma 20:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!