Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 71 72 73 74 75 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#18032   2021. 06. 15. kedd 07:43
Nyúlmedve Nyúlmedve
A stílus maga az ember. Amit és ahogyan kimond, leír, az egy kép róla mások felé.
A minimális, alapfokú igényesség és odafigyelés egy, amúgy érdekes történet leírásában, nem irrelevancia kérdése.
#18031   2021. 06. 14. hétfő 12:03
X Törölt felhasználó (4567512)
Főiskolai évek alatt házibarát voltam egy 40 -es éveik elején járó párnál.Nagyon szép időszak volt, szívesen megismételném,persze nem az iskolát vigyor5
#18030   2021. 06. 14. hétfő 04:55
X Törölt felhasználó (4550812)
Swingerclub?a hétvégén tervezzük,hogy elmegyünk a dreamlandbe.
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2021. 06. 13. vasárnap 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 13. vasárnap 21:57
Gratulálok az élményhez Jöhet egy swinger club következő lépésként nyes
#18029   2021. 06. 13. vasárnap 21:57
jirzi jirzi
Gratulálok az élményhez Jöhet egy swinger club következő lépésként nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 13. vasárnap 08:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 06. 13. vasárnap 08:06
Sziasztok!eljött kellemesen éreztük magunkat!az epret a párom saját szájából adta neki.mar akkor csókolóztak!természetesen nekem is!majd a teraszon folytattuk a beszélgetést!közben közösen simogattuk a páromat!máj megkérdezte tőle hogy fehér vagy piros?a piros lett a nyerő!feleség egy 5percre elvonult a fűrdőbe közben elindították egy xtriptizes zenét!jött is xtriptiz!meg olyat életemben nem láttam!piros hálós xekxi ruci izgató tánc!a fiú csak nézett és nem gondolta volna hogy ez a törékeny nő erre is képes!csak táncolt és táncolt!szemei közben csabosan vigyorogtak ránk!de közben akkor már mindenhol simogattuk!majd végül a hálóban kötöttünk ki!majd letérdelt és mind a ketton farkát a szájába vette felváltva!hát mit mondjak elég méretes volt neki!majd hátára feküdt a feleségem és kölcsönösen nyaltuk a punciját!láttam a testen hogy élvezi az egészet!majd a srác gumit húzott és hátulról kutya pózban kezdte kefélni!de valójában úgy nyúlt hozzá ahogy egy igazi nőhöz kell!tényleg a nőt látta benne nem egy testet!amit köszönök is neki!de közben engem simogatott oldalról a feleségem!majd a hátára feküdt és elölről kefelte!láttam az arcán hogy igazán élvezi és jól esik neki!és egyszer csak elkezdett a gyonyortol kicsit rangatozni!és akkor tudtam hogy élvezett!én és a fiú nem élveztük el!O volt az első!végül meg a teraszon beszélgettünk és elment!feleségem arcán láttam a gyonyort amit egy másik ffitol kapott!természetesen utánna mi meg kezdet xekxelunk hosszan!és közben mondta hogy na ez már hazai víz!jó éjszakát volt nem is tudom eddig miért voltam önző hogy mindig feltettem ettől a szituaciotol!de már túl vagyunk rajta és nem volt rossz!természetesen a feleségemet szeretem és imádom meg így 34 év után is!és nincs belső féltékenység és széthúzás!mindjárt keltem a dragamat kávéval!és I megfog engem kínálni valamivel!mindenkinek kellemes vasárnapot!
#18028   2021. 06. 13. vasárnap 18:38
albes albes
Mindig találni hibát azt tudják az emberek át éltek az a fontos szerintem
#18027   2021. 06. 13. vasárnap 18:04
X Törölt felhasználó (4550812)
De ismerem!csak a telefon mindig átírja a szöveget!okoska tanár úr!gondolom a helyesírás jár abban az okos fejedben xekx közben is!!!
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2021. 06. 13. vasárnap 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 13. vasárnap 16:27
Piramis,te nem ismered a nagybetüket?
#18026   2021. 06. 13. vasárnap 16:48
zenita zenita
De legalább a felkiáltójelet ismeri, így minden mondata végén alkalmazza is.
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2021. 06. 13. vasárnap 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 13. vasárnap 16:27
Piramis,te nem ismered a nagybetüket?
#18025   2021. 06. 13. vasárnap 16:27
Wolf Gabi Wolf Gabi
Piramis,te nem ismered a nagybetüket?
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 13. vasárnap 08:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 06. 13. vasárnap 08:06
Sziasztok!eljött kellemesen éreztük magunkat!az epret a párom saját szájából adta neki.mar akkor csókolóztak!természetesen nekem is!majd a teraszon folytattuk a beszélgetést!közben közösen simogattuk a páromat!máj megkérdezte tőle hogy fehér vagy piros?a piros lett a nyerő!feleség egy 5percre elvonult a fűrdőbe közben elindították egy xtriptizes zenét!jött is xtriptiz!meg olyat életemben nem láttam!piros hálós xekxi ruci izgató tánc!a fiú csak nézett és nem gondolta volna hogy ez a törékeny nő erre is képes!csak táncolt és táncolt!szemei közben csabosan vigyorogtak ránk!de közben akkor már mindenhol simogattuk!majd végül a hálóban kötöttünk ki!majd letérdelt és mind a ketton farkát a szájába vette felváltva!hát mit mondjak elég méretes volt neki!majd hátára feküdt a feleségem és kölcsönösen nyaltuk a punciját!láttam a testen hogy élvezi az egészet!majd a srác gumit húzott és hátulról kutya pózban kezdte kefélni!de valójában úgy nyúlt hozzá ahogy egy igazi nőhöz kell!tényleg a nőt látta benne nem egy testet!amit köszönök is neki!de közben engem simogatott oldalról a feleségem!majd a hátára feküdt és elölről kefelte!láttam az arcán hogy igazán élvezi és jól esik neki!és egyszer csak elkezdett a gyonyortol kicsit rangatozni!és akkor tudtam hogy élvezett!én és a fiú nem élveztük el!O volt az első!végül meg a teraszon beszélgettünk és elment!feleségem arcán láttam a gyonyort amit egy másik ffitol kapott!természetesen utánna mi meg kezdet xekxelunk hosszan!és közben mondta hogy na ez már hazai víz!jó éjszakát volt nem is tudom eddig miért voltam önző hogy mindig feltettem ettől a szituaciotol!de már túl vagyunk rajta és nem volt rossz!természetesen a feleségemet szeretem és imádom meg így 34 év után is!és nincs belső féltékenység és széthúzás!mindjárt keltem a dragamat kávéval!és I megfog engem kínálni valamivel!mindenkinek kellemes vasárnapot!
#18024   2021. 06. 13. vasárnap 10:48
youngguy21 youngguy21
Igazán nincs mit!
Ami pedig engem illet, nekem ugyan nincs párom (feleség, élettárs, barátnő), de még mielőtt nem volt hármasban részem, magamnak kívántam egy ilyen - ahogy fogalmaztál - bulit és remélem, hogy a jövőben is lesz még hasonló élményem!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 12. szombat 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 06. 12. szombat 15:10
Köszönjük!komolyan kívánom minden FFI társamnak az ilyen bulit!és minden párnak!
#18023   2021. 06. 13. vasárnap 08:06
X Törölt felhasználó (4550812)
Sziasztok!eljött kellemesen éreztük magunkat!az epret a párom saját szájából adta neki.mar akkor csókolóztak!természetesen nekem is!majd a teraszon folytattuk a beszélgetést!közben közösen simogattuk a páromat!máj megkérdezte tőle hogy fehér vagy piros?a piros lett a nyerő!feleség egy 5percre elvonult a fűrdőbe közben elindították egy xtriptizes zenét!jött is xtriptiz!meg olyat életemben nem láttam!piros hálós xekxi ruci izgató tánc!a fiú csak nézett és nem gondolta volna hogy ez a törékeny nő erre is képes!csak táncolt és táncolt!szemei közben csabosan vigyorogtak ránk!de közben akkor már mindenhol simogattuk!majd végül a hálóban kötöttünk ki!majd letérdelt és mind a ketton farkát a szájába vette felváltva!hát mit mondjak elég méretes volt neki!majd hátára feküdt a feleségem és kölcsönösen nyaltuk a punciját!láttam a testen hogy élvezi az egészet!majd a srác gumit húzott és hátulról kutya pózban kezdte kefélni!de valójában úgy nyúlt hozzá ahogy egy igazi nőhöz kell!tényleg a nőt látta benne nem egy testet!amit köszönök is neki!de közben engem simogatott oldalról a feleségem!majd a hátára feküdt és elölről kefelte!láttam az arcán hogy igazán élvezi és jól esik neki!és egyszer csak elkezdett a gyonyortol kicsit rangatozni!és akkor tudtam hogy élvezett!én és a fiú nem élveztük el!O volt az első!végül meg a teraszon beszélgettünk és elment!feleségem arcán láttam a gyonyort amit egy másik ffitol kapott!természetesen utánna mi meg kezdet xekxelunk hosszan!és közben mondta hogy na ez már hazai víz!jó éjszakát volt nem is tudom eddig miért voltam önző hogy mindig feltettem ettől a szituaciotol!de már túl vagyunk rajta és nem volt rossz!természetesen a feleségemet szeretem és imádom meg így 34 év után is!és nincs belső féltékenység és széthúzás!mindjárt keltem a dragamat kávéval!és I megfog engem kínálni valamivel!mindenkinek kellemes vasárnapot!
#18022   2021. 06. 12. szombat 17:20
X Törölt felhasználó (4550812)
Köszönjük!)))))
(Ez egy válasz szexelmenyek üzenetére (2021. 06. 12. szombat 15:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 12. szombat 15:20
Szurkolok nektek, és nagyon jó éjszakát kívánok sok élvezéssel! vigyor4
#18021   2021. 06. 12. szombat 15:20
szexelmenyek szexelmenyek
Szurkolok nektek, és nagyon jó éjszakát kívánok sok élvezéssel! vigyor4
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 12. szombat 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 06. 12. szombat 15:16
Szóval!lehet hogy 52evesen hulyultem meg?de úgy gondoltuk a felesegemmel legyen az életünkben egy ilyen dolog is!legyen O is két pasival!érezze a másság ízét!nem tagadjatom meg tőle!és köszönöm mindenkinek aki batoritott minket és nem rohogtetek ki!inkább tanácsot adtatok!nagy dolog ez az életünkben!úgy hogy 34eve vagyunk házasok!és első alkalom lesz nekünk!tényleg!köszönöm mindenkinek!holnap megírom hogy hogyan telt az ejszakaka!
#18020   2021. 06. 12. szombat 15:16
X Törölt felhasználó (4550812)
Szóval!lehet hogy 52evesen hulyultem meg?de úgy gondoltuk a felesegemmel legyen az életünkben egy ilyen dolog is!legyen O is két pasival!érezze a másság ízét!nem tagadjatom meg tőle!és köszönöm mindenkinek aki batoritott minket és nem rohogtetek ki!inkább tanácsot adtatok!nagy dolog ez az életünkben!úgy hogy 34eve vagyunk házasok!és első alkalom lesz nekünk!tényleg!köszönöm mindenkinek!holnap megírom hogy hogyan telt az ejszakaka!
#18019   2021. 06. 12. szombat 15:10
X Törölt felhasználó (4550812)
Köszönjük!komolyan kívánom minden FFI társamnak az ilyen bulit!és minden párnak!
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2021. 06. 08. kedd 00:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 08. kedd 00:06
Valóban csinos (érett) nő, ami azt illeti, irigylem is ezt a fiatalabb srácot! Viszont szerintem még ne igyál előre a medve bőrébe, hiszen még nem tudhatjátok vajon hogy fog elsülni a dolog, minden oké lesz-e... na de reméljük a legjobbakat, részemről én is sok sikert kívánok!
#18018   2021. 06. 12. szombat 15:06
X Törölt felhasználó (4550812)
Igen!nem az első!de az első két randin csak ismerkedés és az első csokig volt!egyébként is a feleségem nem az az agybabujos nő!szereti megismerni azt a másik valakit!de ez már a 3randi lesz nálunk a 4fal között!de ez már komoly lesz!mindjárt érkezik!és buli!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 12. szombat 08:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4491172)
2021. 06. 12. szombat 08:02
Akkor nem az első találkozás, ha ennyire biztos vagy a dologban! De ha a sokadik is, sok sikert, mert meg érdemli az a szép test, hogy jól megdolgozzák!
#18017   2021. 06. 12. szombat 08:02
X Törölt felhasználó (4491172)
Akkor nem az első találkozás, ha ennyire biztos vagy a dologban! De ha a sokadik is, sok sikert, mert meg érdemli az a szép test, hogy jól megdolgozzák!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 12. szombat 06:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 06. 12. szombat 06:14
Köszi a jotanacsot!de nem egy félénk a fiú!feleségem erzekien romantikus!szerintem semmi gond nem lesz!
#18016   2021. 06. 12. szombat 06:14
X Törölt felhasználó (4550812)
Köszi a jotanacsot!de nem egy félénk a fiú!feleségem erzekien romantikus!szerintem semmi gond nem lesz!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 11. péntek 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (895053)
2021. 06. 11. péntek 12:42
Vigyazz, nehogy túl izguld a dolgot! lookaround Inkább ne várj sokat az első alkalomtól és érjen kellemes csalódás! Lehet, hogy nem lesz semmi sem: nem jön el a lovag, nem áll fel a cerkája, bepánikol a feleséged... stb.

Mind a hárman fel vagytok húzva és pont ettől mehet félre a dolog. Vedd lazán a dolgot és a feleségedet is próbáld megnyugtatni! Ne nyomjad a dolgot!

Lehet, hogy valami elfoglaltsagot kellene találnod a randi elejére, hogy rátaláljon a magabiztosságára a srác is és a feleséged is. Pl. kimész a konyhába megcsinálni a holnapi ebédet, aztán időnként visszasétálsz a nappaliba, hogy meglesd őket. Vagy felajánlod a srácnak, hogy massziírozza meg a feleségedet, az biztosan egymásra hangolja őket, a masszázst meg minden nő imádja. vigyor2

És a legfontosabb, hogy te maradj nyugodt, mert különben nem fogod élvezni. nyes
#18015   2021. 06. 11. péntek 15:31
lesliet lesliet
én is szorítok nektek!
és várjuk -az akár képes, videós- beszámolót smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 11. péntek 05:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 06. 11. péntek 05:06
Igen!igazad van!meg nem tudhatjuk hogy fog elsulni!remélem minden rendben lesz!egyébként intelligens úriember a korához képest a fiú!és ez bejön a nejemnek!intelligens udvarias!és talán egy kicsit romantikus is!jöjjön és tegye a dolgát!a feleségem egyszerűen meg nagyon csinos meg 51evesen is!és remélem nem az elfogultság beszél belőlem!baráti udv
#18014   2021. 06. 11. péntek 12:42
X Törölt felhasználó (895053)
Vigyazz, nehogy túl izguld a dolgot! lookaround Inkább ne várj sokat az első alkalomtól és érjen kellemes csalódás! Lehet, hogy nem lesz semmi sem: nem jön el a lovag, nem áll fel a cerkája, bepánikol a feleséged... stb.

Mind a hárman fel vagytok húzva és pont ettől mehet félre a dolog. Vedd lazán a dolgot és a feleségedet is próbáld megnyugtatni! Ne nyomjad a dolgot!

Lehet, hogy valami elfoglaltsagot kellene találnod a randi elejére, hogy rátaláljon a magabiztosságára a srác is és a feleséged is. Pl. kimész a konyhába megcsinálni a holnapi ebédet, aztán időnként visszasétálsz a nappaliba, hogy meglesd őket. Vagy felajánlod a srácnak, hogy massziírozza meg a feleségedet, az biztosan egymásra hangolja őket, a masszázst meg minden nő imádja. vigyor2

És a legfontosabb, hogy te maradj nyugodt, mert különben nem fogod élvezni. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 10. csütörtök 07:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 06. 10. csütörtök 07:14
Rendben!megírom!hu!már nagyon várjuk a szombatot!már az izgalom tetofokan van!egyébként is ápolt a feleségem!de szombat délben megyen mukormoshoz és fodrászhoz!meg csinosabb legyen!meg veszünk bilincset is!ez az igazi élet és élvezet!minden FFI társamnak kívánok ilyen kalandot
#18013   2021. 06. 11. péntek 05:46
X Törölt felhasználó (3258552)
Szia!
Szurkolok nektek! Remélem nagyon kellemes élményetek lesz!
Üdv.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 11. péntek 05:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 06. 11. péntek 05:06
Igen!igazad van!meg nem tudhatjuk hogy fog elsulni!remélem minden rendben lesz!egyébként intelligens úriember a korához képest a fiú!és ez bejön a nejemnek!intelligens udvarias!és talán egy kicsit romantikus is!jöjjön és tegye a dolgát!a feleségem egyszerűen meg nagyon csinos meg 51evesen is!és remélem nem az elfogultság beszél belőlem!baráti udv
 
... 71 72 73 74 75 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!