Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Egyik barátom már volt szauna clubban külföldön. Ha van tapasztalatotok, élményetek, osszátok meg velünk. Nálunk is van ilyen? Ha igen, hol?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Figyelem! Minden társkereső bejegyzés törlésre kerül, a bejegyzést tevő pedig tiltást kap!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1139   2017. 02. 08. szerda 11:11
Lion74 Lion74
Január 28 volt, és 3 hetente szombaton van smile
Talán így nem reklám...
(Ez egy válasz Dr.Lothi üzenetére (2017. 02. 02. csütörtök 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 02. csütörtök 11:44
Sziasztok
Ballószögön mikor lesz legközelebb szauna est?
Vagy esetleg tud valaki valamilyen más programot is ajánlani szombat estékre? (ha lehet, akkor inkább az ország középső része érdekelne)
Előre is köszönöm a válaszokat
#1138   2017. 02. 06. hétfő 22:35
Demona Demona VIP Admin
ITT a helye az időpont és helyszín infóknak
Témától függetlenül pedig a moderálással kapcsolatos kérdéseket ITT tehetitek fel.
#1137   2017. 02. 06. hétfő 20:58
magnum44 magnum44
wave
(Ez egy válasz BoobsLover üzenetére (2017. 02. 06. hétfő 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 06. hétfő 14:34
Sajnos engem is letiltottak a múltkori tatabányai naturista szaunaszeánsz miatt, pedig csak segíteni és tájékoztatni akartam, akiket esetleg érdekel. Erre mindjárt üzleti ajánlatról, kereskedelemről, meg a f...sz tudja milyen baromságról papolt. Szerencsére így is sokan voltunk és szuper jól sikerült az este! Sok sikert mindenkinek! wave
#1136   2017. 02. 06. hétfő 14:34
BoobsLover BoobsLover
Sajnos engem is letiltottak a múltkori tatabányai naturista szaunaszeánsz miatt, pedig csak segíteni és tájékoztatni akartam, akiket esetleg érdekel. Erre mindjárt üzleti ajánlatról, kereskedelemről, meg a f...sz tudja milyen baromságról papolt. Szerencsére így is sokan voltunk és szuper jól sikerült az este! Sok sikert mindenkinek! wave
(Ez egy válasz magnum44 üzenetére (2017. 02. 02. csütörtök 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 02. csütörtök 15:10
Sziasztok! Nem igazán értem az admint amiért letiltott egy hétre és ebben a pillanatban lettem feloldva.
A következő történt. Debrecen környékén lesz egy naturista szauna est x időben x összegért x időpontban, oda is írtam hogy nem reklámnak szánom csak hogy tudjanak róla a csoport társak, mert ha jól értelmezem ez a topik erről szólna. Erre azonnal le lettem tiltva. Akkor most hogy adjam tudomására bár kinek mikor hol és milyen naturista szaunázási lehetőség van vagy lesz?

moderátori bejegyzés: kedves magnum44! teljesen mindegy, hogy minek szántad a bejegyzésed, de ha időpont, hely van megjelölve, az bizony reklám, partnerkeresés. Na persze ugye nézőpont kérdése, szerinted nem, mások szerint meg igen. Van GG-n társkeresésre kijelölt rész, ott próbálkozz inkább ne a fórumban. Itt megbeszélhetitek mi történt...
Az azonnali tiltáson meg kár fennakadnod: a fórumszál leírásában ott van: minden társkeresés, vagy arra utaló bejegyzés törtésre[ kerül, a bejegyző pedig tiltásra.
#1135   2017. 02. 06. hétfő 02:17
Dr.Lothi Dr.Lothi
Jöhetnek a válaszok privátban is.

De az igazat megvallva nem értem, hogy miért nem lehet ajánlani helyeket a többi "sorstársnak". Úgy gondolom, hogy egy nem túl nagy réteg élvezi a nudista szaunázás és fürdőzés adta lehetőségeket. Sajnos kevés helyen van rá lehetőség. Ha valaki tapasztalatot cserél, illetve birtokában van az információnak és azt megosztja másokkal, akkor azt miért kell reklámnak minősíteni?!?
(Ez egy válasz magnum44 üzenetére (2017. 02. 05. vasárnap 16:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 05. vasárnap 16:52
Kérdezd az admint. A válasz reklámnak minősül bárki válaszol!!
#1134   2017. 02. 05. vasárnap 16:56
magnum44 magnum44
Kedves Admin!
"Ballószögön mikor lesz legközelebb szauna est? Hol talallok textil mentes szaunat budapesten? "
Ezekre a kérdésekre hogy válaszolsz? Azért hogy hol és mikor lesz textil mentes szauna nem hiszem hogy a társkereső topikba kellene zavarni.
(Ez egy válasz magnum44 üzenetére (2017. 02. 02. csütörtök 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 02. csütörtök 15:10
Sziasztok! Nem igazán értem az admint amiért letiltott egy hétre és ebben a pillanatban lettem feloldva.
A következő történt. Debrecen környékén lesz egy naturista szauna est x időben x összegért x időpontban, oda is írtam hogy nem reklámnak szánom csak hogy tudjanak róla a csoport társak, mert ha jól értelmezem ez a topik erről szólna. Erre azonnal le lettem tiltva. Akkor most hogy adjam tudomására bár kinek mikor hol és milyen naturista szaunázási lehetőség van vagy lesz?

moderátori bejegyzés: kedves magnum44! teljesen mindegy, hogy minek szántad a bejegyzésed, de ha időpont, hely van megjelölve, az bizony reklám, partnerkeresés. Na persze ugye nézőpont kérdése, szerinted nem, mások szerint meg igen. Van GG-n társkeresésre kijelölt rész, ott próbálkozz inkább ne a fórumban. Itt megbeszélhetitek mi történt...
Az azonnali tiltáson meg kár fennakadnod: a fórumszál leírásában ott van: minden társkeresés, vagy arra utaló bejegyzés törtésre[ kerül, a bejegyző pedig tiltásra.
#1133   2017. 02. 05. vasárnap 16:52
magnum44 magnum44
Kérdezd az admint. A válasz reklámnak minősül bárki válaszol!!
(Ez egy válasz Dr.Lothi üzenetére (2017. 02. 02. csütörtök 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 02. csütörtök 11:44
Sziasztok
Vagy esetleg tud valaki valamilyen más programot is ajánlani szombat estékre? (ha lehet, akkor inkább az ország középső része érdekelne)
#1132   2017. 02. 04. szombat 23:52
csakhondansr csakhondansr
Hol talallok textil mentes szaunat budapesten?
#1131   2017. 02. 02. csütörtök 15:10
magnum44 magnum44

#1130   2017. 02. 02. csütörtök 11:44
Dr.Lothi Dr.Lothi
Sziasztok
#1129   2017. 02. 02. csütörtök 11:29
Lion74 Lion74
A V8 jó hely szaunázni, de pajzánkodni nem smile Ráckevén kint meg a hátsó termálban előfordulhat bármi smile a Lukács is elég zegzugos péntek este van nat szaunaparty
(Ez egy válasz SexyLady üzenetére (2017. 02. 02. csütörtök 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 02. csütörtök 11:13
Sziasztok!

Érdeklődnénk, hogy hova érdemes menni?
Olvassuk a véleményeket, több helyről, de nem tudjuk eldönteni, melyik a legjobb nudis szauna/fürdő? olyan helyet keresünk ami természetesen nudi, lehet szaunázni és fürdeni is és persze ha lopva is, de kicsit pajzánkodni nyes
v8, ráckeve, lukács vagy egyéb?
Várjuk a véleményeket, itt vagy privátban, köszi smile
#1128   2017. 02. 02. csütörtök 11:13
SexyLady SexyLady VIP
Sziasztok!

Érdeklődnénk, hogy hova érdemes menni?
Olvassuk a véleményeket, több helyről, de nem tudjuk eldönteni, melyik a legjobb nudis szauna/fürdő? olyan helyet keresünk ami természetesen nudi, lehet szaunázni és fürdeni is és persze ha lopva is, de kicsit pajzánkodni nyes
v8, ráckeve, lukács vagy egyéb?
Várjuk a véleményeket, itt vagy privátban, köszi smile
#1127   2017. 02. 01. szerda 15:39
suisse75 suisse75
Tök mindegy kinek milye és milyene van mert egy kultúrált inteligens ember erre fittyet hány hiszen nem ez a fontos sőt egy kigyúrt faszkalap aki feszit sündörög sokkal bénábban mutat bárkinél egy hasonló natur szaunában fürdőben. Mi sem nézzük kinek milye van igaz csak az első alkalommal nézed de utána fel sem tünik .
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2017. 01. 18. szerda 13:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 01. 18. szerda 13:01
Mégsem ők voltak egyedül nyes
És biztos csak te láttad a táblát, hogy belépés csak bombatestben smile
#1126   2017. 02. 01. szerda 15:35
suisse75 suisse75
Mi ráckevére járunk s nemrég nyitottunk. Jó a hely csak salynos kevés a huncutkodó pár,,,nem sex csak tipi tapi
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2017. 01. 20. péntek 17:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 01. 20. péntek 17:32
Nagyon sok párocska fut helyben, és nem indul el otthonról, mert a hölgytag úgy gondolja, hogy nem elég jó nő. (Sokakat ezért kamusnak is neveznek) Holott az égvilágon semmi baj nincs senkivel. Mindenhol van poci, narancsbőr, és akkor mi van?
Elég ritkán, de lehet "plakátcsajokat" látni bulikban, de ezek jobbára (mindig) idősebb (sokkal idősebb) férfiakkal vannak, és látszik, hogy apu virít. nyes
#1125   2017. 01. 31. kedd 16:41
Sportospar Sportospar
Sziasztok! Itt vagyunk sárváron ha van itt pár akkor jöjjön az aromába vagy a soft szaunaban wink
#1124   2017. 01. 31. kedd 16:28
csinosszőke csinosszőke
Sziasztok.
Nyírrgyházán és környékén tudtok esetleg "nyitottabb" helyet?
#1123   2017. 01. 30. hétfő 15:36
Kr_tomi Kr_tomi
Sárváron ma valaki?
#1122   2017. 01. 30. hétfő 10:18
vipboy vipboy
Ki volt írva:szauna csak modelleknek smile
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2017. 01. 18. szerda 13:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 01. 18. szerda 13:01
Mégsem ők voltak egyedül nyes
És biztos csak te láttad a táblát, hogy belépés csak bombatestben smile
#1121   2017. 01. 28. szombat 18:50
losza losza
Budapesten egy könnyed szaunára hol van a legjobb esély, ahol nem csak kis tinicsajok, hanem érett hölgyek is vannak (30+). Nem kell, hogy feltétlen nudi legyen, csak kellemesen környezet....
#1120   2017. 01. 28. szombat 14:46
Kedves30 Kedves30
Én ott leszek !! Megint : )))
(Ez egy válasz végbélfék üzenetére (2017. 01. 28. szombat 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 01. 28. szombat 11:34
ma valaki balóra?

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2012. 02. 12. vasárnap
Üzenetek: 1139db
Utolsó üzenet: 2017. 02. 08. szerda

Hírek

2017. 02. 17. péntek 17:47
Catchelle a popsijával tarolt! :) Ismét egy új nyertest köszönthettünk nálunk a díjátadón. A cím nem véletlen. Catchelle a hosszú vörös hajával, de főleg bomba jó popsijával lett dobogós a versenyünkön. Valljuk be! A formás, markolni való popsiknak nehéz ellenállni. És Catchelle... Tovább
2017. 02. 15. szerda 17:54
Regisztrálj és Bulizz GG-s amatőrökkel! Készültök már a tavaszra? Mi is nagy dobásra készülünk Veletek! Közkívánatra ismét megrendezzük a Goldengate 15. szülinapi amatőr ismerkedős partyt! Ne felejts el regisztrálni! A jelentkezést csak így tudjuk elfogadni! Gyere Te is, ismerkedj... Tovább
2017. 02. 07. kedd 16:41
Anal orgy adventure Rocco Sifredi és Shalimar kemény jelenete indítja a filmet, ami jó kezdés hiszen egy jó kis kefélést látunk már mindjárt az elején egy lépcsőfordulóban. A film előrehaladtával egyre bővül a jelenetek repertoárja. Míg az elején csak kétfős jelenetek... Tovább

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

GG buli!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!