Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Egyik barátom már volt szauna clubban külföldön. Ha van tapasztalatotok, élményetek, osszátok meg velünk. Nálunk is van ilyen? Ha igen, hol?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Figyelem! Minden társkereső bejegyzés törlésre kerül, a bejegyzést tevő pedig tiltást kap!

Az eddigi hozzászólások

... 54 55 56 57 58 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1896   2022. 04. 10. vasárnap 20:19
X Törölt felhasználó (1250882)
Sziasztok.jár valaki Esztergomba a naturista részletre?mik a tapasztalatok.valaki írja már le légyszíves!
#1895   2022. 04. 01. péntek 18:54
hairmania81 hairmania81
Bükfürdő szanua rész.
Teljesen textil mentes, nagyon szép, igényes és nagy rész.
Nagyon sokféle szauna van, kinti és benti is, pihenő terekkel.
Sokan nem voltak, de így is izgis volt.
A recis lányok a szauna részen nagyon csinosak voltak.
A szaunában és a szaunán kívüli részeken se nagyon takargatta magát senki.
#1894   2022. 04. 01. péntek 14:52
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Ez egy nyilvános fórumtéma, bátran oszd meg itt a tapasztalataidat, biztosan sokakat érdekel!
(Ez egy válasz hairmania81 üzenetére (2022. 04. 01. péntek 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 01. péntek 12:51
Voltam pár hete Bükfürdőn a szauna részen. (Textil mentes)
Aki nem ismeri is kíváncsi, írjon privátba.
#1893   2022. 04. 01. péntek 12:51
hairmania81 hairmania81
Voltam pár hete Bükfürdőn a szauna részen. (Textil mentes)
Aki nem ismeri is kíváncsi, írjon privátba.
#1892   2022. 03. 31. csütörtök 21:08
X Törölt felhasználó (62398)
Érdekes, ezt a tetőteraszt ott mi sem tudtuk. Mondjuk mindig télen voltunk, egyszer pedig kora tavasszal. - Pénteken, vagy hétvégén, hogy a másik kérdésre is válaszoljak.
#1891   2022. 03. 30. szerda 22:00
X Törölt felhasználó (4665375)
Na mar megerte beszelni! Errol a reszrol nem tudtam, de egyszer lecsekkolom!
Koszi az infot!
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 30. szerda 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 30. szerda 21:57
De igen. A szauna beltérből nyílik, fel a körlépcsőn a felső pihenőbe és onnan nyílik a tetőterasz. És a teljes szaunában nincs fürdőruha, így nyilván ott sem viselhető. Egyébként a pihenő terei a Locsmándinak is nagyok, tiszták, kényelmesek. Ja és itt is télen pattogó kandalló. Azért írtam az incselkedést, mert azt nyilván a ruhamentesség kezdeményezi.
#1890   2022. 03. 30. szerda 21:57
hay hay
De igen. A szauna beltérből nyílik, fel a körlépcsőn a felső pihenőbe és onnan nyílik a tetőterasz. És a teljes szaunában nincs fürdőruha, így nyilván ott sem viselhető. Egyébként a pihenő terei a Locsmándinak is nagyok, tiszták, kényelmesek. Ja és itt is télen pattogó kandalló. Azért írtam az incselkedést, mert azt nyilván a ruhamentesség kezdeményezi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 30. szerda 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4665375)
2022. 03. 30. szerda 21:50
Most konkratan a locsmandi furdo napozoteraszara kerdeztem amit irtal.
Ha belulrol nyilik akkor az nem a szauna reszleg resze, nem?
#1889   2022. 03. 30. szerda 21:50
X Törölt felhasználó (4665375)
Most konkratan a locsmandi furdo napozoteraszara kerdeztem amit irtal.
Ha belulrol nyilik akkor az nem a szauna reszleg resze, nem?
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 30. szerda 21:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 30. szerda 21:42
Hagyjad már a fürdőruhát! Egészen eddig arról szólnak a beszámolók, hogy ezek közül sehol sem kell, sőt nem is lehet fürdőruhát hordani. Erre nagybetűs feliratok figyelmeztetnek, meg a személyzet is kitessékel ha abban vagy huzamosabb ideig. Ellentétben az itthoni szaunákkal, kint még a lepedőbe burkolózás sem divat, mi ha megyünk még fürdőruhát sem viszünk sosem. A be-ki közlekedéshez az öltözőből bőven elég egy törölköző a derékra.
#1888   2022. 03. 30. szerda 21:42
hay hay
Hagyjad már a fürdőruhát! Egészen eddig arról szólnak a beszámolók, hogy ezek közül sehol sem kell, sőt nem is lehet fürdőruhát hordani. Erre nagybetűs feliratok figyelmeztetnek, meg a személyzet is kitessékel ha abban vagy huzamosabb ideig. Ellentétben az itthoni szaunákkal, kint még a lepedőbe burkolózás sem divat, mi ha megyünk még fürdőruhát sem viszünk sosem. A be-ki közlekedéshez az öltözőből bőven elég egy törölköző a derékra.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 30. szerda 21:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4665375)
2022. 03. 30. szerda 21:07
De gondolom az fürdőruhás terület, nem?
#1887   2022. 03. 30. szerda 21:07
X Törölt felhasználó (4665375)
De gondolom az fürdőruhás terület, nem?
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 30. szerda 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 30. szerda 20:55
Lutzmannsburgban dehogy nincsen napozó tetőterasz. A belső helyiségből vezet fel a körlépcső, fent is van egy pihenő rész nyugágyakkal, és kiérve a szabadba egy teljesen nagy lapostetőrészen vannak nyugágyak napozáshoz, ahol még incselkedni is lehet, mert ott sokan valóban nem szoktak lenni. Na meg az udvar is tele van nyugágyakkal a medence körül.
#1886   2022. 03. 30. szerda 21:00
atipati11 atipati11
A fürdő(szálloda) honlapján van egy olyen opció, hogy előre le lehet foglalni a nyugágyat, 4 nappal az érkezés előtt. Még azt is ki lehet választani, hogy a fürdő melyik részén. Kiváncsi vagyok milyen lesz ez a nagyon dícsért Avita. Félig kényszerűségből (addig gondolkoztunk, hogy ide vagy a Répce Goldba foglajunk, hogy a Répce Gold betelt) húsvétkor meglátogatjuk. Viszont most vettem észre, hogy az országba való belépéshez 3G igazolást kérnek az osztrákok. Ezt mennyire nézik? "Csak" 2 oltásom van, amiből az utolsó tavaly májusi, 2 hónapja átestem a covidon, de mivel csak gyors teszttel igazolták, így nem jár az uniós covid útlevél :(
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 27. vasárnap 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 27. vasárnap 14:31
Hogy előre foglalni? Olyan szerintem nincsen, azaz kizárt, hogy ne volna hely, legalább is eddig bármikor voltunk, mindig is volt mind az udvaron, mind a pihenő terekben. Igaz kimondott ünnepnapon talán sosem voltunk. Az Avita sokkal veri Locsmándot, pedig Locsmánd is nagyon jó, és nagyban veri Bükköt.
#1885   2022. 03. 30. szerda 20:55
hay hay
Lutzmannsburgban dehogy nincsen napozó tetőterasz. A belső helyiségből vezet fel a körlépcső, fent is van egy pihenő rész nyugágyakkal, és kiérve a szabadba egy teljesen nagy lapostetőrészen vannak nyugágyak napozáshoz, ahol még incselkedni is lehet, mert ott sokan valóban nem szoktak lenni. Na meg az udvar is tele van nyugágyakkal a medence körül.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 30. szerda 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2022. 03. 30. szerda 19:11
Bad Tatzmannsdorf - Avita -Talán így többeknek ismerős. Valóban egy teljesen más liga.
Locsmánd (Lutzmannsburg - Sonnentherme) szaunái egyáltalán nem kicsik és maga a hely sem. Az infraszauna pl. sokkal tágasabb és szuperebb. (Nem fa, márvány) Kinti medence kb. akkora mint Bükkön csak kör alakú. Nincsenek olyan kétszemélyes boxok mint Bükkön és persze napozó tetőterasz sem. Mégis az egész gyönyörű és patent. Tisztább mint Bük - és persze sokkal drágább is. Már többször voltunk és teljesen vegyes volt a társaság - fiatalok is voltak.
#1884   2022. 03. 30. szerda 19:32
X Törölt felhasználó (4665375)
Ti a hét melyik napján voltatok és mikor?
Én eddig a szauna részen csak elvétve láttam embereket, és azok is csak nagyon idősek voltak
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 30. szerda 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2022. 03. 30. szerda 19:11
Bad Tatzmannsdorf - Avita -Talán így többeknek ismerős. Valóban egy teljesen más liga.
Locsmánd (Lutzmannsburg - Sonnentherme) szaunái egyáltalán nem kicsik és maga a hely sem. Az infraszauna pl. sokkal tágasabb és szuperebb. (Nem fa, márvány) Kinti medence kb. akkora mint Bükkön csak kör alakú. Nincsenek olyan kétszemélyes boxok mint Bükkön és persze napozó tetőterasz sem. Mégis az egész gyönyörű és patent. Tisztább mint Bük - és persze sokkal drágább is. Már többször voltunk és teljesen vegyes volt a társaság - fiatalok is voltak.
#1883   2022. 03. 30. szerda 19:11
X Törölt felhasználó (62398)
Bad Tatzmannsdorf - Avita -Talán így többeknek ismerős. Valóban egy teljesen más liga.
Locsmánd (Lutzmannsburg - Sonnentherme) szaunái egyáltalán nem kicsik és maga a hely sem. Az infraszauna pl. sokkal tágasabb és szuperebb. (Nem fa, márvány) Kinti medence kb. akkora mint Bükkön csak kör alakú. Nincsenek olyan kétszemélyes boxok mint Bükkön és persze napozó tetőterasz sem. Mégis az egész gyönyörű és patent. Tisztább mint Bük - és persze sokkal drágább is. Már többször voltunk és teljesen vegyes volt a társaság - fiatalok is voltak.
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 30. szerda 17:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 30. szerda 17:35
Én az AVITA-ra gondolva írtam, hogy nagyon veri a Büki fürdőt.
#1882   2022. 03. 30. szerda 17:35
hay hay
Én az AVITA-ra gondolva írtam, hogy nagyon veri a Büki fürdőt.
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 30. szerda 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 30. szerda 10:51
Sajnos az ASIA-ban nem voltunk még sosem, de ha tudsz róla írni valami megnyerőt-bíztatót, biztosan mielőbb azt is meglátogatjuk, mint termált. Általában egy napokra szoktunk elmenni szállás nélkül, de ez teljesen feltölti az embert.
#1881   2022. 03. 30. szerda 11:15
X Törölt felhasználó (4665375)
Én abszolút szeretem. Egy kicsit igényesebb a környezet mint Bük-ön, bár én bükköt is szeretem!
Meg hát ugye az ausztria, és ott a kultúra az nyilván sokkal jobb mint magyarországon, de hát ez nem is kérdés...
Meg hát ugye bük-ön mindig van egy két meleg és/vagy fura férfi. Ez persze kint nincsen.

Én is csak napi látogatásra szoktam kimenni, sosem alszom kint. Valóban feltölti az embert a wellnessezés.

Viszont amit írtatok, hogy szerintetek Locsmánd veri bükköt, azzal nem értek egyet! Szerintem Locsmánd szaunavilága pici bükhöz képest, és ott tényleg csak nyugdíjasok vannak. Nektek mi tetszett benne?
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 30. szerda 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 30. szerda 10:51
Sajnos az ASIA-ban nem voltunk még sosem, de ha tudsz róla írni valami megnyerőt-bíztatót, biztosan mielőbb azt is meglátogatjuk, mint termált. Általában egy napokra szoktunk elmenni szállás nélkül, de ez teljesen feltölti az embert.
#1880   2022. 03. 30. szerda 10:51
hay hay
Sajnos az ASIA-ban nem voltunk még sosem, de ha tudsz róla írni valami megnyerőt-bíztatót, biztosan mielőbb azt is meglátogatjuk, mint termált. Általában egy napokra szoktunk elmenni szállás nélkül, de ez teljesen feltölti az embert.
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 27. vasárnap 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 27. vasárnap 14:31
Hogy előre foglalni? Olyan szerintem nincsen, azaz kizárt, hogy ne volna hely, legalább is eddig bármikor voltunk, mindig is volt mind az udvaron, mind a pihenő terekben. Igaz kimondott ünnepnapon talán sosem voltunk. Az Avita sokkal veri Locsmándot, pedig Locsmánd is nagyon jó, és nagyban veri Bükköt.
#1879   2022. 03. 29. kedd 16:39
X Törölt felhasználó (4665375)
Az Asia linsberg-ben voltál már? Én azt ismerem, az avitát nem.
Ha voltál már ott is, tudnál írni egy kis összehasonlítást, hogy milyen az Avita az Asia-hoz képest?
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 27. vasárnap 08:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 27. vasárnap 08:57
A magyar szaunák nagyon felejtősek lesznek ha egyszer kiértek az Avitába. A szauna világ területe ami nem kicsi teljesen pucér, ott a bábozódás abszolút nem ismert, a szaunalepedő csak a test alá kerül. De a közlekedés is majdnem mindenki részéről pucér, törölközővel a vállon, esetleg csak a derékon. Szauna az 12 feletti darabszámban, minden verzióban, kinti füves udvaron lévő nyugágyak, köztük valódi vízfolyások,patakok halakkal, benti óriási nagy pihenőterek. Az udvaron egy óriási nagy pihenő medence, ami természetétől fogva szintén csak pucéran vehető igénybe. Minden verziójú jakuzzis elemmel befúvóval,csobogóval ellátva. Kinti-benti bár, pihenőszobák, pl. vízágyakkal, fűtött kőágyakkal. Na meg a szauna kultúra ami teljesen más. Ott senki nem szégyenlősködik, barátok csoportosan járnak, és akár a kinti akár a benti bárban pucéran diskurálnak egymással vagy a kinti medencében. Ott semmi szégyen érzet nem érződik. Sok fiatal, de azért legtöbb a nyugdíjas, akik ugye ráérnek. Egy teljesen más világ mint az országunk bármelyik szaunája. Mi idehaza már sok éve nem is keresünk magyar szaunát, ezt ugyan is lehetetlen űberelni sőt a legjobb Büki is max a 40%-át éri el. A negatívum? Egy darab, a 36 eurós belépő/fő. De higgyétek el bőven megéri. Már maga a szauna légköre, mindenki kedves segítőkész mindenkivel, tisztaság, a benti terekben kandalló télre, sószoba, jégszauna, gőzkabinok, benti taposó, medence. Aki nem próbálta ki nagyon sokat vesztett.
#1878   2022. 03. 27. vasárnap 14:31
hay hay
Hogy előre foglalni? Olyan szerintem nincsen, azaz kizárt, hogy ne volna hely, legalább is eddig bármikor voltunk, mindig is volt mind az udvaron, mind a pihenő terekben. Igaz kimondott ünnepnapon talán sosem voltunk. Az Avita sokkal veri Locsmándot, pedig Locsmánd is nagyon jó, és nagyban veri Bükköt.
(Ez egy válasz atipati11 üzenetére (2022. 03. 27. vasárnap 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 27. vasárnap 12:56
Köszönöm a részletes leírást! Van esetleg arról tapasztalatod, hogy ünnepnapokon mennyien vannak?( pl. lehet szabad nyugágyat találni a szauna részben, vagy előre kell foglalni?) Egy 3-4 napos húsvéti kiruccanáson gondolkodunk. Locsománd, vagy az Avita szaunavilága jobb?
#1877   2022. 03. 27. vasárnap 12:56
atipati11 atipati11
Köszönöm a részletes leírást! Van esetleg arról tapasztalatod, hogy ünnepnapokon mennyien vannak?( pl. lehet szabad nyugágyat találni a szauna részben, vagy előre kell foglalni?) Egy 3-4 napos húsvéti kiruccanáson gondolkodunk. Locsománd, vagy az Avita szaunavilága jobb?
(Ez egy válasz hay üzenetére (2022. 03. 27. vasárnap 08:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 27. vasárnap 08:57
A magyar szaunák nagyon felejtősek lesznek ha egyszer kiértek az Avitába. A szauna világ területe ami nem kicsi teljesen pucér, ott a bábozódás abszolút nem ismert, a szaunalepedő csak a test alá kerül. De a közlekedés is majdnem mindenki részéről pucér, törölközővel a vállon, esetleg csak a derékon. Szauna az 12 feletti darabszámban, minden verzióban, kinti füves udvaron lévő nyugágyak, köztük valódi vízfolyások,patakok halakkal, benti óriási nagy pihenőterek. Az udvaron egy óriási nagy pihenő medence, ami természetétől fogva szintén csak pucéran vehető igénybe. Minden verziójú jakuzzis elemmel befúvóval,csobogóval ellátva. Kinti-benti bár, pihenőszobák, pl. vízágyakkal, fűtött kőágyakkal. Na meg a szauna kultúra ami teljesen más. Ott senki nem szégyenlősködik, barátok csoportosan járnak, és akár a kinti akár a benti bárban pucéran diskurálnak egymással vagy a kinti medencében. Ott semmi szégyen érzet nem érződik. Sok fiatal, de azért legtöbb a nyugdíjas, akik ugye ráérnek. Egy teljesen más világ mint az országunk bármelyik szaunája. Mi idehaza már sok éve nem is keresünk magyar szaunát, ezt ugyan is lehetetlen űberelni sőt a legjobb Büki is max a 40%-át éri el. A negatívum? Egy darab, a 36 eurós belépő/fő. De higgyétek el bőven megéri. Már maga a szauna légköre, mindenki kedves segítőkész mindenkivel, tisztaság, a benti terekben kandalló télre, sószoba, jégszauna, gőzkabinok, benti taposó, medence. Aki nem próbálta ki nagyon sokat vesztett.
 
... 54 55 56 57 58 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2012. 02. 12. vasárnap
Üzenetek: 2996db
Utolsó üzenet: ma 11:13
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!