Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#96   2024. 04. 19. péntek 15:06
biboots biboots VIP
#95   2024. 04. 19. péntek 10:09
jános2024 jános2024
jó sztori! kösz! írhatnál még, az se baj, ha a részleteket jobban kibontod!
(Ez egy válasz pezsgőélvezet üzenetére (2024. 04. 18. csütörtök 23:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 18. csütörtök 23:31
Első többes élményem....nagyvonalakban, sose jutott volna eszembe, de eléggé nagy kanállal faltam az életet és csajokat, akár személyesen és online is kerestem a még többet, egy idő után valahogy beivódott a hármas, akár 2 csaj, akár egy párhoz csatlakozni. Lassan több mint 10 éve, Budapesten töltöttem a hétvégét, egy sexcentrikus társkereső oldalon írtam rá egy párra, miközben az Arena Plaza Mekijében majszoltam az kora esti vacsorát. Visszaírtak, ki, mit szeretne, fotócsere. Nem sok mondat, és kb 20 perc se telt el, annyi volt a kérdés, hogy mikor érek oda? Kértem a címet és mát mentem is...belépek a férfi fogadott, a hölgy ült a kanapén, lenge köntösbe, köszöntünk, leültem velük szembe, mivel kocsival voltam nem ihattam alkoholt, ők már jól érezték magukat. Folytattuk a chat-es kommunikációt, voltam e már hasonló helyzetben stb. meséltek ők is magukról, szoktam hármasozni, a nő néha elhajlási engedélyt kap akár kettesre is, a férfi szereti látni kielégítve a párját, teljesen normál, hétköznapi pár. Beszélgettünk már 1 órája, a hölgy mellém ült, puszilgattuk egymást, a párja kérdezte, hogy érdekel e milyen bugyi van rajta, szóval kellemes, baráti hangulat volt, de azért volt bennem feszültség, nehezen oldódtam, a férfi érezte is, és mondta hogy kicsit kimegy, magunkra hagy. Csókolóztam a nővel, simogattuk egymást, egyre jobban éreztük egymás vágyait, átmentünk a franciaágyra, végigcsókoltuk egymást, orális kényeztetés, és misszionáriusban behatoltam, szenvedélyes sex kezdődöt, ekkor érkezett a férfi vissza, kissé furcsa volt, kizökkentem de azért folytattunk, kezdtem átadni magam, ő csak nézett minket, beszélt a párjához, hozzám, mit, hogy szeret a párja, csináljuk sokáig és hogy tud többször élvezni, iszonyat jó kezdett lenni az egész, nagy vad, szenvedélyes, nem érdekelt már hogy ott a pasija, sőt, akartam hogy szálljon be a pasija, pózokat váltottunk, a nő térdelt es elkezdte szopni a párját, én akkor élvezettel keféltem hátulról, doppingolt a helyzet, látvány , a nő többször élvezett, remegett, nyomta rá finoman a fejét a párja farkára, aki nemsokára elélvezett, én iszonyat odaadóan keféltem mig nem én is elélveztem az arcára. Leültünk pihenni, az egész legalább 1 órát tartott, nagy és hosszú sex volt. Késő estére járt, indulnom kellett, a férfi azt mondta hogy nagyon bejövök a párjának, jól érezték magukat ők is, és folytassuk....furcsa érzéseim voltak, de örültem hogy megéltem, és hát folytattam a többes sex-et mert függővé váltam.
#94   2024. 04. 19. péntek 10:03
Krumplisteszta Krumplisteszta
Az egeszseges fantazia jo dolog.
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2024. 04. 13. szombat 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 13. szombat 06:20
Pár percig pihent a matracon majd lefordult ő is és kézbe vette kőkemény farkamat és elkezdte verni.Megfogtam a kezét és mondtam neki hogy ne itt menjünk ki a vízből.Kimásztunk és ő elkapva a farkam az árnyékba húzott és már térdelt is le elém és egy pillanat alatt bekapta és ütemesen szopni kezdett. Ekkor már én is úgy fel voltam izgulva hogy megfogtam a fejét és már nem ő szopott hanem én dugtam a száját.Pár perc múlva tele is lőttem a száját.Lenyelte az összeset és mér ami a szája szélen volt azt is lenyalta.Felegyenesedett és leült az egyik székre ott pihent meg.Mindjárt jövök hozok inni és mentem is be a házba.Visszaérve meglepődve tapasztaltam hogy a székben ülve felhúzott lábakkal két ujjával a punciba ujjazza magát. Kezébe adtam az italt és az akkor már újra harcképes farkamra húztam a bentről hozott óvszert.Ő sem volt rest az asztalhoz lépve ráhajolt és kicsit beterpesztve felkínálta magát.Mögé lépve minden kertelés nélkül bedugtam a farkam és keményen lekezdtem kefélni amitől ismét egyre gyorsabban vette a levegőt és egyre mélyebb sóhajok törtek ki belőle.Újra elélvezett és remegve csusszant le a farkamról.Én nekitámasztottam az asztalnak felemelve ráültettem és még kihasználva hogy nem múlt el az előző orgazmus utáni hullám ismét ütemesen dugni kezdtem.Mikor közeledtem én is a csúcshoz kihúztam a farkam lehúztam a gumit és az egyik kezemmel a farkamat verve a másikkal két újjal ujjazva repítettem el őt is és magamat is.A puncijára élveztem amit kis idő múlva letörölt és zavartan felkapta a ruháját és elköszönt és szabályosan rohanva távozott.Én meg nem értettem miért volt ez.De ez már másik történet.
#93   2024. 04. 18. csütörtök 23:31
pezsgőélvezet pezsgőélvezet
Első többes élményem....nagyvonalakban, sose jutott volna eszembe, de eléggé nagy kanállal faltam az életet és csajokat, akár személyesen és online is kerestem a még többet, egy idő után valahogy beivódott a hármas, akár 2 csaj, akár egy párhoz csatlakozni. Lassan több mint 10 éve, Budapesten töltöttem a hétvégét, egy sexcentrikus társkereső oldalon írtam rá egy párra, miközben az Arena Plaza Mekijében majszoltam az kora esti vacsorát. Visszaírtak, ki, mit szeretne, fotócsere. Nem sok mondat, és kb 20 perc se telt el, annyi volt a kérdés, hogy mikor érek oda? Kértem a címet és mát mentem is...belépek a férfi fogadott, a hölgy ült a kanapén, lenge köntösbe, köszöntünk, leültem velük szembe, mivel kocsival voltam nem ihattam alkoholt, ők már jól érezték magukat. Folytattuk a chat-es kommunikációt, voltam e már hasonló helyzetben stb. meséltek ők is magukról, szoktam hármasozni, a nő néha elhajlási engedélyt kap akár kettesre is, a férfi szereti látni kielégítve a párját, teljesen normál, hétköznapi pár. Beszélgettünk már 1 órája, a hölgy mellém ült, puszilgattuk egymást, a párja kérdezte, hogy érdekel e milyen bugyi van rajta, szóval kellemes, baráti hangulat volt, de azért volt bennem feszültség, nehezen oldódtam, a férfi érezte is, és mondta hogy kicsit kimegy, magunkra hagy. Csókolóztam a nővel, simogattuk egymást, egyre jobban éreztük egymás vágyait, átmentünk a franciaágyra, végigcsókoltuk egymást, orális kényeztetés, és misszionáriusban behatoltam, szenvedélyes sex kezdődöt, ekkor érkezett a férfi vissza, kissé furcsa volt, kizökkentem de azért folytattunk, kezdtem átadni magam, ő csak nézett minket, beszélt a párjához, hozzám, mit, hogy szeret a párja, csináljuk sokáig és hogy tud többször élvezni, iszonyat jó kezdett lenni az egész, nagy vad, szenvedélyes, nem érdekelt már hogy ott a pasija, sőt, akartam hogy szálljon be a pasija, pózokat váltottunk, a nő térdelt es elkezdte szopni a párját, én akkor élvezettel keféltem hátulról, doppingolt a helyzet, látvány , a nő többször élvezett, remegett, nyomta rá finoman a fejét a párja farkára, aki nemsokára elélvezett, én iszonyat odaadóan keféltem mig nem én is elélveztem az arcára. Leültünk pihenni, az egész legalább 1 órát tartott, nagy és hosszú sex volt. Késő estére járt, indulnom kellett, a férfi azt mondta hogy nagyon bejövök a párjának, jól érezték magukat ők is, és folytassuk....furcsa érzéseim voltak, de örültem hogy megéltem, és hát folytattam a többes sex-et mert függővé váltam.
#92   2024. 04. 17. szerda 13:34
jupi77 jupi77
Hazaért a nejem és elmeséltem neki,hogy mi történt.Meglepődött kicsit de nem volt dühös. Elmesélte hogy neki is volt egy kalandja az egyik munkatársával de ők csak csókig meg tapizásig jutottak. Majd felhívta a barátnőjét hogy holnap ugorjon be egy kávéra délután. Másnap délután nekem dolgoznom kellet így estefelé mikor hazaértem ketten vártak a medencébe. Mindketten meztelenül napoztak én meg álltam ott és néztem. Kedvesem kijött a medence széléhez és csókot kért de csak bele akart rántani a medencébe. Nem sikerült de pár perc múlva már ugrottam be magamtól is Megkaptam a matracát így kényelembe helyeztem magam meg a barátnője matracához lépet és belefordította a vízbe.Majd mikor feljött a víz alól elkapta a nyakát és lesmárolta.Először próbált szegény szabadulni de nem tudott és kis idő múlva már hevesen csókolózni kezdtek. Én a matracon feküdve és nézve őket megállapítottam az egyik reklámnak milyen igaza van."A lenyugvó napnak is van ereje." Igaz soha nem vettem be ilyen bogyót meg másikat is csak egyszer.Na mindegy is. Pár perc múlva a párom segítségével a barátnője már a szájába is vette ágaskodó farkamat, ő meg a matracra emelve a hátsó felét elkezdte nyalni őt.Nem kellet sok idő mindketten elélveztünk én a barátnő szájába ő meg a pároméba. Ekkor kimásztunk a medencéből és párom kapta be és gyorsan harcra kész állapotba hozta. A barátnőjét felfektette az asztalra és rám parancsolt dugjam meg.Én nem ellenkeztem és keményen dugtam mint akinek az élete függ tőle.Kemény menet volt de sikerült elélveznem és most mindent beleengedtem a puncijába nem vettem ki.Mikor hátraléptem párom odahajolt és nyalni kezdte a csordogáló spermámat a puncijáról. Ettől még piheni sem volt idő mert a látványtól újra felállt így a páromat magamra húzva leültem a székre és ő meg az ölembe.Majd elkezdett fel le mozogni.nekem háttal.A barátnője meg nyalta a csiklóját én meg ki-be jártam benne.Kis idő múlva remegni kezdett és spriccelve élvezett el.Majd fölém hajolt adott egy csókot és irtózatos ütembe verni kezdte a farkam.Elélveztem én is és csak pihegtem a székbe mikor kaptam egy kávét.Aznap nem volt kedvem összebújni vele de másnap bepótoltuk.Azóta párszor volt még ilyen hármas kalandunk de a barátnőjével kerüljük hogy kettesben összefussunk.
#91   2024. 04. 13. szombat 09:56
nooti nooti
Ezek az igazi emlékek. Jó volt olvasni. A másik törtenet is érdekelne meg hogy a párod mit szólt hozzá.
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2024. 04. 13. szombat 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 13. szombat 06:20
Pár percig pihent a matracon majd lefordult ő is és kézbe vette kőkemény farkamat és elkezdte verni.Megfogtam a kezét és mondtam neki hogy ne itt menjünk ki a vízből.Kimásztunk és ő elkapva a farkam az árnyékba húzott és már térdelt is le elém és egy pillanat alatt bekapta és ütemesen szopni kezdett. Ekkor már én is úgy fel voltam izgulva hogy megfogtam a fejét és már nem ő szopott hanem én dugtam a száját.Pár perc múlva tele is lőttem a száját.Lenyelte az összeset és mér ami a szája szélen volt azt is lenyalta.Felegyenesedett és leült az egyik székre ott pihent meg.Mindjárt jövök hozok inni és mentem is be a házba.Visszaérve meglepődve tapasztaltam hogy a székben ülve felhúzott lábakkal két ujjával a punciba ujjazza magát. Kezébe adtam az italt és az akkor már újra harcképes farkamra húztam a bentről hozott óvszert.Ő sem volt rest az asztalhoz lépve ráhajolt és kicsit beterpesztve felkínálta magát.Mögé lépve minden kertelés nélkül bedugtam a farkam és keményen lekezdtem kefélni amitől ismét egyre gyorsabban vette a levegőt és egyre mélyebb sóhajok törtek ki belőle.Újra elélvezett és remegve csusszant le a farkamról.Én nekitámasztottam az asztalnak felemelve ráültettem és még kihasználva hogy nem múlt el az előző orgazmus utáni hullám ismét ütemesen dugni kezdtem.Mikor közeledtem én is a csúcshoz kihúztam a farkam lehúztam a gumit és az egyik kezemmel a farkamat verve a másikkal két újjal ujjazva repítettem el őt is és magamat is.A puncijára élveztem amit kis idő múlva letörölt és zavartan felkapta a ruháját és elköszönt és szabályosan rohanva távozott.Én meg nem értettem miért volt ez.De ez már másik történet.
#90   2024. 04. 13. szombat 07:27
biboots biboots VIP
Nem rossz smile ha így volt szerencsés vagy, mi meg várjuk a folytatást smile
#89   2024. 04. 13. szombat 06:20
jupi77 jupi77
Pár percig pihent a matracon majd lefordult ő is és kézbe vette kőkemény farkamat és elkezdte verni.Megfogtam a kezét és mondtam neki hogy ne itt menjünk ki a vízből.Kimásztunk és ő elkapva a farkam az árnyékba húzott és már térdelt is le elém és egy pillanat alatt bekapta és ütemesen szopni kezdett. Ekkor már én is úgy fel voltam izgulva hogy megfogtam a fejét és már nem ő szopott hanem én dugtam a száját.Pár perc múlva tele is lőttem a száját.Lenyelte az összeset és mér ami a szája szélen volt azt is lenyalta.Felegyenesedett és leült az egyik székre ott pihent meg.Mindjárt jövök hozok inni és mentem is be a házba.Visszaérve meglepődve tapasztaltam hogy a székben ülve felhúzott lábakkal két ujjával a punciba ujjazza magát. Kezébe adtam az italt és az akkor már újra harcképes farkamra húztam a bentről hozott óvszert.Ő sem volt rest az asztalhoz lépve ráhajolt és kicsit beterpesztve felkínálta magát.Mögé lépve minden kertelés nélkül bedugtam a farkam és keményen lekezdtem kefélni amitől ismét egyre gyorsabban vette a levegőt és egyre mélyebb sóhajok törtek ki belőle.Újra elélvezett és remegve csusszant le a farkamról.Én nekitámasztottam az asztalnak felemelve ráültettem és még kihasználva hogy nem múlt el az előző orgazmus utáni hullám ismét ütemesen dugni kezdtem.Mikor közeledtem én is a csúcshoz kihúztam a farkam lehúztam a gumit és az egyik kezemmel a farkamat verve a másikkal két újjal ujjazva repítettem el őt is és magamat is.A puncijára élveztem amit kis idő múlva letörölt és zavartan felkapta a ruháját és elköszönt és szabályosan rohanva távozott.Én meg nem értettem miért volt ez.De ez már másik történet.
#88   2024. 04. 13. szombat 05:48
jupi77 jupi77
Közben a levegővétele is egyre hangosabb és mélyről jövő lett.Én kitartóan masszíroztam a melleit és észre se vettem hogy közben az egyik keze már a bugyijában van és simogatja magát.Majd elkapva egyik kezem leigazította a bugyijába hogy ott is simogassam.Nem kellet kérnie már csusszant is be a kezem és elkezdtem finoman simogatni.Már teljen fel volt izgulva mert csak annyit nyöszörgött hogy még meg hogy ne hagyd abba.Ekkor elengedtem és odahúzva a matracot ráfektettem és félrehúzva a bugyiját a fejemet a lábai közé dugtam. Enyhén borostás punciját kezdtem el csókolgatni majd a nyelvemmel néha a csiklóját nyalogatni majd újabb csók és hirtelen bekaptam a csiklóját és elkezdtem szívni.Na ekkor már elkapta a fejem és nem engedte ki a lábai közül.És pár másodperc múlva remegni kezdet és elévezett.
#87   2024. 04. 13. szombat 05:35
jupi77 jupi77
Tavaly nyáron történt az egyik hőhullám alatt. Otthon voltam a párom munka miatt elutazott pár napra az ország másik végébe. Délután hazaértem a melóból és azon gondolkodtam mit csináljak. Mivel nagyon meleg volt így úgy döntöttem megmártózok a medencébe ott ütöm el az időt estig míg megjönnek a gyerekek. Így is tettem és mivel egyedül voltam otthon nem kellett azzal foglalkozni hol van a fürdőnadrág. Imádok meztelenül napozni így egy matracra feküdtem és sütetem a hasam.Szerintem el is bóbiskoltam mert nem hallottam hogy nyílt a kisajtó és megérkezett a párom barátnője.Mikor rám köszönt annyira meglepődtem hogy belefordultam a matracról a vízbe.Ép telefonált valakivel így csak intettem neki és próbáltam magam elé kapni valamit de semmi nem volt a kezem ügyében.Így kiszálltam egy szál faszba és úgy mentem a teraszra a törölközőért, magamra tekertem és megkérdeztem kér egy kávét.Megcsináltam a kávét majd mikor befejezte a hívást leültünk beszélgetni.Akkor mondta hogy a párommal beszélt videóhívásban és látta a párom hogy meztelen napozók.Pár perc múlva jött is az üzenet hogy jó szórakozást kíván de este mindent meséljek el neki mi történt.Megittuk a kávét és közben beszélgettünk majd megkérdeztem nincs kedve velem tartani.Jó lenne de nem így készült úgyhogy most kihagyná.Hát te tudod válaszoltam neki és ledobva a törölközőt újra belecsobbantam a vízbe.Felfeküdtem a matracra és úgy beszélgettünk hogy ő kint ült a széken én meg a matracon meztelenül.Párszor elkaptam a pillantását amikor megakadt a tekintette a farkamon és szabályosan bámulta.Majd pár perc múlva felpattant hogy ő már megy is,én még egy utolsó kísérletet tettem hátha bejön pancsolni.Hát jó marad egy kicsit és lehűti magát mert nagyon melege van és már kezdet is levetkőzni. De a fehérneműt magán hagyta úgy csobbant mellém a medencébe és tovább beszélgetünk. És mivel elég intim lett a környezet előkerült a szex kérdés is.Elmondta hogy az ő párja már hosszú ideje nem nyúl hozzá nem érdekli a szex vele és már ott tart hogy elhagyja pedig mikor összejöttek minden jól ment. Ez a téma felcsigázta az érdeklődésemet és ennek már szemmel látható nyomai is voltak. Elkezdett a vér leáramlani a farkamba és elkezdett keményedni. Ekkor már szabályosan és nyíltan bámulta meredező farkamat. A kezei meg eltűntek a víz alatt. Először azt gondoltam megigazítja a bugyiját ami egy tipikus pamut bugyi volt de meglepetésemre ott ragadtak a kezei a lába között.Lefordultam a matracról és kinyúltam a naptejért és megkérdeztem bekenjem a vállát meg a hátát mert így le fog égni.Nem jó ötlet jött a válasz de én hajthatatlan voltam és mögé kerülve elkezdtem bekeni a vállait majd a hátát ami kint volt a vízből.Közben ő egyre hátrébb helyezkedve már a medence falához préselt és így a hátát nem tudtam kenegetni és előre tévedtek a kezeim majd becsusszantak a melltartó alá és elkezdtem simogatni a két formás mellét.Pár perc sem telt még így el és a két bimbó már majdnem kibökte a pamut melltartót.
#86   2024. 04. 10. szerda 13:34
sweetmilfsex sweetmilfsex
vigyor2
(Ez egy válasz bigfoot20 üzenetére (2009. 05. 12. kedd 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 12. kedd 13:37
Figyelmeztetés mindenkinek !

Ami velem megtörtént az nagyon tanulságos történet , érdemes minden ismerősötökkel megosztani.
E hónapban egy nagyon furfangos csalás áldozata lettem , míg vásároltam a Praktikerben.
Egyszerűen csak egy szerszámért tértem be, ami egy traumatikus élménnyel zárult.
Ne legyél naív , nehogy azt gondold , hogy ezek a dolgok mindig mással történnek meg , bármikor bárhol veled is megtörténhet.


A következő történt: Én nyugodtan pakolásztam be a vásárolt holmit a csomagtartóba , két fiatal lány kb 19 -20 körüliek lehettek , odajöttek az autóhoz és elkezdték tisztítani a szélvédőt. Míg ezt csinálták, a hatalmas melleik majd kiestek a pólójukból.
Egyszerűen képtelen voltam levenni róluk a szemem. Miután végeztem a bepakolással , borravalót akartam adni , mire ők nem fogadták el, hanem megkértek, hogy vigyem el őket a
Metróba. Természetesen bele egyeztem. Erre ők gyorsan beültek a hátsó ülésre.
Ahogy elindultunk , vadul egymásnak estek , csókolóztak , ölelték , fogdosták egymást. Egyszer csak az egyik előre mászott az első ülésre és orálisan kezdett foglalkozni velem ,
amig a másik ellopta a pénztárcámat.


Így lopták el a pénztárcám ebben a hónapban másodikán , negyedikén , kilencedikén , kétszer tizenkettedikén , majd tizennegyedikén és valószínűleg el fogják lopni ezen a hétvégén is , miután veszek magamnak egy újabb pénztárcát!
#85   2019. 07. 02. kedd 19:54
X Törölt felhasználó (4091352)
És meztelen az egész falu is gondolom. Ne haragudj, nem szoktam trollkodni, de ezt nem bírom elhinni.
(Ez egy válasz nudipapka üzenetére (2010. 03. 30. kedd 16:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 30. kedd 16:33
Nem tudom ismeritek-e a partnercsere intézményét. Pedig van ilyen, én ebben élek, 20 éve, és ez rendkívül egészséges dolog, nincs megcsalás, féltékenység.
Mikor lakáshoz jutottunk 20 éve, a házba akkor jött egy másik házaspár is. Egyforma lakás, egyformán két-két azonos korú gyerek, azonos gondok.
Nálunk két fiú, náluk két lány. Jóbarátok lettünk, szinte együtt éltünk, feleségeink egész nap együtt voltak a gyerekekkel, hol egyikük, hol másikuk vásárolt, főzött, együtt mostak, takarítottak.
Két év után együtt mentünk nyaralni is, a Balatonon kivettünk egy kétszobás házat, közvetlenül a vízparton, saját partunk volt, senki sem járt ott. Az egyik szobában négy külön ágy volt, ott aludtak a gyerekek, a másikban egy baromi nagy, 3 x 2 m-es ágy volt, ott aludtunk mi négyen. A lányok kitalálták, hogy meztelenül legyünk, mi, fiúk csak örültünk neki.
A gyerekek már kezdettől meztelenül együtt játszottak. Második este a barátom, és a feleségem kitalálta, hogy pecázni fognak, így amikor letettük a gyerekeket, kiültünk a stégre. A baráti feleség elkezdte mondogatni, hogy menjenek be, mert ő szeretkezni szeretne. (Egymás között ez már rég nem volt tabu, sőt többször előfordult, hogy egymás jelenlétében szeretkeztünk.) Én is mondtam a feleségemnek, hogy én is szeretnék már bemenni vele, mert láthatóan nagyon kívánom. Szó szót követett, valahogy mindenki oda jutott, hogy én és a baráti feleség menjünk be, és feküdjünk le, érezzük jól egymást, majd ők is ezt fogják tenni. Így hát bementünk, először csak kerülgettük egymást, de aztán hallottuk, hogy ők is erről beszélgetnek, hát visszamentünk, és elkezdtük először a házasfeleinket, majd egymást is simogatni mellettük. A vége az lett, hogy mindenki a másik házasfelével egy hatalmasat élvezett.
Ettől kezdve mind a mai napig "vegyesen", állandóan meztelenül élünk, úgy, mintha a feleségek mindkettőnk feleségei, a férjek mindkettőjük férjei lennének. Azóta közösen építkeztünk, és remekül megvagyunk egymással teljesen szabad szerelemben.
A két kisebbik gyerek egymásra talált, ők együtt vannak, és ugyanúgy velünk, meztelenül élnek.
A nagyobbikak más párt hoztak, de ők is elfogadták a mi meztelen életmódunkat, sőt, ha anyós-após-sógorék jönnek, ők is velünk együtt meztelenül élnek, szabadon élvezik egymást és minket, sokszor napokig együtt élvezve a szabad testi élvezeteket. Sőt azt is elfogadták, hogy egymással szabadon élünk, a nagyobbikak is ezt az életmódot élik, sokszor egymás között cserélgetve a társakat.
Boldogok vagyunk, nincs semmi gondunk ezzel.
#84   2019. 07. 02. kedd 12:26
X Törölt felhasználó (1600432)
Velem nagyon sok minden megtörtént már, mert szeretem a különleges, nem hétköznapi dolgokat a szexben, meg a korom miatt is. De azért nekem is van jó pár olyan sztorim amin leesett az én állam is! Az egyik épp ezen az oldalon esett meg. Én a chat-es ismerkedést preferálom, talán mert ott gyors a kommunikáció, vagy mert ott hamar lejön ki a kamus. Tehát ott esett meg hogy rámírt egy pár, miszerint keresnek pasit harmadiknak, pinába élvezős bulira.
mint mindenki én is lecsaptam rá, de nem hagyott nyugodni miért hangsúlyozta ki a beleélvezést!
Ekkor kertelés nélkül elmondta hogy nem jött össze nekik a baba, és már nem bírnak többet áldozni a lombikra, és ezt az utat választották!
Na ekkor eset le az állam!
#83   2018. 12. 10. hétfő 11:55
F_Jimmy F_Jimmy
Kilencvenes évek. Rugalmas volt a munkaidőm és megengedhettem magamnak, hogy a reggeli zsúfoltságot elkerülve később menjek munkába (sőt, ha nem volt sok meló még a napos lógást is elkönyvelték). A buszmegállóban egy nagyon furcsa hölgy keltette fel a figyelmemet. Miniszoknyába, lenge blúzba eléggé kihívóan volt öltözve. De ami igazán furcsa az a cuccok láthatóan szűk mivolta volt. A szoknya majd elrepedt és a blúz hajlásai is arról árulkodtak, hogy pár kilóval kevesebbre méretezték.
Az elején csak lopva néztem a hölgyet, majd elkezdtem önfeledten bámulni. Lerítt a szándék, hogy csábító akar lenni és ez veszettül vonzóvá tette. Felszálltunk a buszra, nem ültem le, sőt úgy helyezkedtem, hogy továbbra is bámulhassam a kibuggyanó bájakat. A csaj nem szemezett vissza, de mozgásaiból ítélve „vette a lapot”. Ahogy a busz elkezdett telni egyszer csak hátrébb jön és háttal, cigarettapapírnyi távolságra elém állt. A jótékony döccenések, fékezések eltüntették azt a távolságot is, lassan dörgölőzni kezdetünk. Nem szálltunk le a buszról, végállomásig mentünk, de izzott körülöttünk a levegő.
A végállomáson kézen fogtam és a legelső tíz emeletes tömbház felé irányultam. Laktam arrafele albérleten és tudtam hogy az utolsó emelet és a liftszoba között van egy lakatlan félemelet. Odáig meg sem álltunk. És ott elkezdtünk smárolni, tapogatózni, dörzsölni egymást. A szűk cuccok akadálynak bizonyultak. Nehéz volt a szoknyát felhajtani. És csak akor szólt, elöször hozzám, annyit kérdezett: „Egyedül laksz?”.
Mint két bódult gimis szerelmes buszoztunk vissza a lakásomig. Ott kiszabadítottam, a szűk szoknyából, az alulméretezett tangából, a melleket szorító kupákbó, és a legénylakás amúgy is rendetlen ágyát káosszá szexeltük. Misszionárius pózba beállva toltuk. Ha elélveztem pár mozdulattal újragerjesztett és gyakorlatilag megállás nélkül toltuk mind az állat, legalább három menetet.
Kisvárosi tanítónő volt, aki valamilyen távoktatási rendszerben végezte a pedagógiai főiskolát, akkor reggel éppen az órákra igyekezett. Szülés után a férje elhanyagolta, de a helyzete nem engedte meg, hogy mást keressen. Aznapi öltözéke egy szimpatikus tanárnak szólt. Eldöntötte, hogy azt meghódítja. Szerencsémre a dolgok másképp alakultak.
#82   2017. 10. 10. kedd 20:54
X Törölt felhasználó (1557862)
Kb egy eve hozott ossze a sors egy masik tarskereso oldalon, egy nalam 2 evvel fiatalabb leanyzoval. Es az tarskereso volt, nem pedig hancur partner kereso. smile Na mindegy. Par hetig levelezgettunk mire eljutottunk az ilyen olyan szaftos temakhoz es kozben el is arultam, hogy biza en parkapcsolatban elek. Erre kaptam a valaszt, hogy az ot nem zavarja, o neki nem regblett vege egynek es csak bolondozna. Ugyhogy az elso talinkat lebeszeltuk aminek szex lett a vege. Na de itt jott a meglepi. Sub volt, nem is kicsit. Teljesen uj volt nekem. A masik meg, hogy spriccelosen elvezett. Volt minden, asztalhoz kotoztem, palcakat vetettumk be, egyeb eszkozokhoz nyultunk, csinaltuk publikus helyeken, csaptam, utottem es o is engem, mert mint kiderult annyira nem hagyja magat, izgatja, ha visszaadhatja. Nagyon sokszor tudott elelvezni eees, elotort a domina jelleme is, ugyhogy o volt az elso es valoszinuleg utolso lany aki felcsatolhatoval megkapott. smile Kb fel evig folyt ez a kapcsolat es olyan dolgokba vitt engem bele amitol maig elvorosodok. Kozben kiderult, hogy a hobbink es erdeklodesi koreink is ugyanazok. A szeretoi lapcsolatnak azert lett vege, mert megbeszeltuk, hogy ez csakis a szexrol fog szolni, am a vege fele ez kezdett megvaltozni es meg idoben le kellett zarni
Sajnos maig ott van bennem, hogy nem tudom eldonteni, hogy hatalmas hibat kovettem el avagy sem. Az biztos, hogy egy orok gyongyszem lesz az eletemben.
#81   2017. 05. 27. szombat 18:35
X Törölt felhasználó (1958892)
Sziasztok! Én csak annyit szeretnék írni, aki megnézi az összes hozzászólásomat, az konkrétan elolvashatja milyen dolgok történtek velem.
#80   2013. 02. 18. hétfő 11:46
X Törölt felhasználó (851550)
Végig olvastam a hsz.-eidet,te senkinek nem hiszel el semmit.Talán még azt sem hinnéd el,ha veled történne valami hasonló. Különben sem kötelező ezeket elhinni,bizonyiték kevés van ebben a fórumban. Ha téged untat akkor ne látogassad az oldalt!!!
#79   2013. 02. 18. hétfő 07:35
xxx69F xxx69F
Nem hinném,hogy kamu! Van egy gyerekkori barátom aki masször és sok ilyen sztorija van! smile
(Ez egy válasz EastWich üzenetére (2010. 04. 15. csütörtök 22:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 15. csütörtök 22:50
Te már csak tudod, hogy ki kamuzik és ki nem! Mert minden egyes eseményél ott vagy! nyes nyes
#78   2013. 02. 18. hétfő 00:32
Demona Demona VIP Admin
Jól elbújt ez a topik, hoztam... hátha akad pár jó sztori smile
#77   2010. 04. 18. vasárnap 13:10
dzivka dzivka
igazad van bocsi a sztori nekem ok
(Ez egy válasz faresz26 üzenetére (2010. 04. 17. szombat 23:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 17. szombat 23:44
ez szuper,ti komolyan a wartburgon vagytok fenakadva???eszem megall,nem tokmindegy milyen volt,a sztori a lenyeg,nem a kocsi!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 11. 11. csütörtök
Üzenetek: 96db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 19. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!