Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

... 30 31 32 33 34 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#164   2007. 02. 03. szombat 12:39
potyi20 potyi20
Nekem egyszeruen nemjon be a pisi sex,pisilni a wc n kell,nempedig egymas szajaba! Gusztustalan dolognak tarton,de van akinek bejon,ezis mit minden egyentol fugg....
#163   2007. 02. 02. péntek 19:08
Jamesson Jamesson
izgató a téma! Írjatok történeteket
#162   2007. 02. 02. péntek 15:52
sm.szolga sm.szolga
imádnám, ha hanyatt fekve egy fölém gugoló lány a számba pisilne, miközben én az édes kis punciját nyalogatnám!
#161   2007. 02. 01. csütörtök 14:15
hukatica91 hukatica91
miért perverz a pisi sex?????
#160   2007. 01. 31. szerda 20:43
pepszi pepszi
osztom a véleményed.
#159   2007. 01. 31. szerda 16:36
sm.szolga sm.szolga
A veszekedés helyett nem mesélne inkább valami pikáns pisis élményt?
#158   2007. 01. 30. kedd 17:55
X Törölt felhasználó (69371)
és még meleg is, mert írt a szép férfi test topicba, hogy neki ,hogy bejön a pali! de tán tegnap írta, hogy a 20 cm farkával mennyi nőt megdugott! helyesbítek: férfit dugott meg

eplus2 eplus2 eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 30. kedd 17:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 01. 30. kedd 17:51
erika-vagyok = yomiboy???? hát gratulálok talán skizofrén? nyes nyes nyes nyes nyes alien alien alien boxer gonosz2
#157   2007. 01. 30. kedd 17:51
X Törölt felhasználó (62015) VIP
erika-vagyok = yomiboy???? hát gratulálok talán skizofrén? nyes nyes nyes nyes nyes alien alien alien boxer gonosz2
#156   2007. 01. 30. kedd 17:46
X Törölt felhasználó (62015) VIP
na,utóljára: én leírtam itt a topicban a véleményemet h sztem az nem pisi, részemről az ügyet akkor le is zártam,a válasza olvasható is,én meg erre írtam neki:"már elmagyarázták mi az ha nem érted sajnálom!:))))))))))))" elküldtem 1x nem 8x de ez se számít,erre írta a mail-t amit ide betettem kb.16x!! Én semmi bántót nem írtam nem voltam bunkó se....erre idetettem a levelét nem tudom olvastátok-e milyen stílusban ír ez az ember,ezek után átírányítotam a levelezésemet a párom mail címére,oda is érkezett 1üzenet,h: gratulál milyen okos kisfiú vagyok,vagy kislány??? erre a párom megírta hogy ha továbbra is folytatja akkor személyesen fogják lerendezni a dolgot. Erre visszaírt h ha én békénhagyom akkor ő is......kérdem én,szóltam én hozzá? ő kezdte h én hülye vagyok és ezt rendszeres mail-ben meg is erősítette.jut eszembe soha senkinek nem küldök el mailt sorozatban...neki se!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 30. kedd 15:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 01. 30. kedd 15:11
Nincs kivel kommunikálnia az a baj! Ő írt először nekem, azt sem tudtam, hogy létezik! Csak így tudja elérni, hogy valaki is szóba álljon vele, hogy másokat zaklat!
#155   2007. 01. 30. kedd 15:11
X Törölt felhasználó (69371)
Nincs kivel kommunikálnia az a baj! Ő írt először nekem, azt sem tudtam, hogy létezik! Csak így tudja elérni, hogy valaki is szóba álljon vele, hogy másokat zaklat!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 30. kedd 15:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 01. 30. kedd 15:09
yomiboytól nekem! yomiboy = nyomiboy eplus2 eplus2 eplus2

első levél
Ki a franc kiváncsi a te véleményedre a péniszgyűrüről pubikám.Még nem is keféltél életedben soha.Meztelen csajt is csak itt látsz a neten.Az a csoda,hogy anyukádék a gép elé engednek,mert állitom nem vagy több 12-nél

második levél
Ide figyelj pubi!Tudod ki a faszkalap? Az aki legelősször megszoptatott az emlőjéből.Remélem tudod ki az? Te kis rohadt anyaszomoritó.Keress korodbeli kölyköket és azokkal szórakozz engem ne fikázz,mert pofánverlek.Rakd ki ezt is a topicba,mint az alulművelt haverod tette.Remélem eltiltanak te világszégyene.

Valaki állítsa le ezt a .............!
#154   2007. 01. 30. kedd 15:09
X Törölt felhasználó (69371)
yomiboytól nekem! yomiboy = nyomiboy eplus2 eplus2 eplus2

első levél
Ki a franc kiváncsi a te véleményedre a péniszgyűrüről pubikám.Még nem is keféltél életedben soha.Meztelen csajt is csak itt látsz a neten.Az a csoda,hogy anyukádék a gép elé engednek,mert állitom nem vagy több 12-nél

második levél
Ide figyelj pubi!Tudod ki a faszkalap? Az aki legelősször megszoptatott az emlőjéből.Remélem tudod ki az? Te kis rohadt anyaszomoritó.Keress korodbeli kölyköket és azokkal szórakozz engem ne fikázz,mert pofánverlek.Rakd ki ezt is a topicba,mint az alulművelt haverod tette.Remélem eltiltanak te világszégyene.

Valaki állítsa le ezt a .............!
#153   2007. 01. 30. kedd 14:18
yomiboy yomiboy
Látom törögetitek a pálcát,emelgetitek a pallóst a fejem fölött.Csak egy a baj,hogy az előzményekről nem tudtok semmit.Ha én kiraknám ide azt, amit bodybuildergirl nekem csak 8-szor küldött el,bármelyik ember, aki átkozódni, káromkodni, na és megalázni tanul másokat,megirigyelné.Ezt csak azért nem teszem,mert még a pokolban sem lenne publikus.Igen én meg felül übereltem 11-el.Olvasátok el az első hozzászólásom (amivel senkinek nem ártottam)csak leírtam a véleményem azért kaptam 8 szép levelet.Ugylátom hiába beszélek,ezért ezt a topicot uriemberként elhagyom,mert ti csak az egyik oldalt ismeritek.Nevezetesen azt amit én írtam,mert azt tanult barátom fölrakta.De van nálam ellenlevél nyolc, amit ha nem hagyjátok abba a sajnálgatást és a cseszegetésemet én is fölrakok.Üdv..
#152   2007. 01. 30. kedd 13:21
CPT CPT
Ne haragudj, nem megbántani akartalak. Csak szerintem az se normális, hogy ha két ember nem ért egyet valamiben, akkor az egyik artikulálatlan modorban elküldi a levelét 10-en x szer a másiknak priviben.

És ezellen is kellene valamit tenni. LEhet ez a megoldás :)
#151   2007. 01. 30. kedd 11:56
CPT CPT
Kedves Erika-vagyok!

Ha elolvasod miről van szó, megérted, hogy miért tette ki a levelet.

Ha nem olvasod el, akkor pedig felesleges beleszólni, hacsak nincs közöd yomiboy-hoz és nem érzed úgy, hogy meg kell védened.

De bocsi én se szólok bele inkább.
#150   2007. 01. 29. hétfő 21:39
yomiboy yomiboy
Gratulálok! Ügyes és nagyon bölcs dolog volt ez a huzásod.Csak így tovább!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 29. hétfő 15:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015) VIP
2007. 01. 29. hétfő 15:52
Dátum: 29 Jan 2007 08:58:00 -0000
Feladó: yomi@citromail.hu
Címzett: bodybuildergirl@freemail.hu
Tárgy: [GoldenGate]Privát uzenet yomiboy-tol!




Ide figyelj Laura! Ha azt hiszed valami taknyossal beszélsz nagyon tévedsz.Be töltöttem az 40-et és nem egy se nem két nőm volt.Te addig el sem tudsz számolni.Volt olyan amelyiket a 20 cm farkammal ugy megkurtam,hogy összehugyozta magát de az nem orgazmus volt hanem kinjában tette.A képen látható csaj szószerint hugyozik. A másik ha privit irok légyszi tisztelj meg annyival,hogy priviben válaszolsz és nem teregeted ki a véleményem,mert azt ott leirtam.Sokat kell még neked tanulnod a szexben Laurácska.Van női spricc de az nem pisi.Máskor tisztelj meg,hogy priviben válaszolsz,mert ez igy iq-light-ra vall.Üdvözlettel egy 40-es férfi aki már nem kölyök és sok csajt magáévá tett.

Erre a válaszom h nem értem miért miért küldted el 11x az üzenetet de nem is érdekel küldözz még jó sokat míg bele nem fáradsz kiteszem mind ide másrészt a válaszomban annyit írtam h sztem nem az de azt sem értem h miért kell ezen fennakadni.
#149   2007. 01. 29. hétfő 17:39
BigJoe23 BigJoe23 VIP
erintem megint tiltani fognak, ha ezt így folytatod...
#148   2007. 01. 29. hétfő 17:37
X Törölt felhasználó (39156)
na de fiúúúk!
#147   2007. 01. 29. hétfő 16:21
Valaki aki vad Valaki aki vad
Én álló farokkal nem tudok vizelni(próbáltam soxor), de izgat a téma...
#146   2007. 01. 29. hétfő 16:19
X Törölt felhasználó (42901)
Engem személy szerint tök izgat,ha egy jó csajt pisilni látok.És szerintem azal sem lenne gondom,ha ezt szex közben tenné,bár még eddig nem próbáltam.Láttam,sokan összekeverik a pisilést az ejakulációval,hát nekik részvétem.Esetleg olvassanak a téma után!
#145   2007. 01. 29. hétfő 15:58
X Törölt felhasználó (62015) VIP
ja,most megnéztem,még 5x elküldte,összesen 16x nyes nyes nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 01. 29. hétfő 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2007. 01. 29. hétfő 15:56
Nekem is írt ez a faszkalap! eplus2 eplus2 eplus2
 
... 30 31 32 33 34 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 784db
Utolsó üzenet: ma 22:24
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!