Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#783   2024. 04. 06. szombat 09:43
marco4 marco4
Nagyon bírnám én is!
(Ez egy válasz Jokerotti üzenetére (2024. 04. 04. csütörtök 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 04. csütörtök 17:30
Engem régóta izgat a dolog, először még tizen éves koromban egy vörös nagykeblű tanárnőmmel álmodtam, hogy bele tettem a farkam, a golyóim és bele élvezés előtt elkezdtem vizelni belé, kihúztam elélvezés és pisilés közben, kapott a testére is bőven a nedvekből nem csak a puncijába, aztóta vágyom erre
#782   2024. 04. 06. szombat 05:35
Porthos61 Porthos61
Izgalmas lehet. Tegyél fel róla fotót vagy videót.
(Ez egy válasz Corrales üzenetére (2024. 04. 05. péntek 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 05. péntek 14:48
Szeretjük. Kb. 2 havonta élünk vele. Nem visszük túlzásba, mert elvész az újdonság ereje. Csak a párom pisil ( a női tag), de mindkettőnket felizgat. Az is nagyon jó ha bugyiba vagy cica nadrágba pisil. finom
#781   2024. 04. 05. péntek 14:48
Corrales Corrales
Szeretjük. Kb. 2 havonta élünk vele. Nem visszük túlzásba, mert elvész az újdonság ereje. Csak a párom pisil ( a női tag), de mindkettőnket felizgat. Az is nagyon jó ha bugyiba vagy cica nadrágba pisil. finom
#780   2024. 04. 04. csütörtök 17:30
Jokerotti Jokerotti
Engem régóta izgat a dolog, először még tizen éves koromban egy vörös nagykeblű tanárnőmmel álmodtam, hogy bele tettem a farkam, a golyóim és bele élvezés előtt elkezdtem vizelni belé, kihúztam elélvezés és pisilés közben, kapott a testére is bőven a nedvekből nem csak a puncijába, aztóta vágyom erre
#779   2024. 03. 29. péntek 17:09
PissFetishLover PissFetishLover
Sajnálom, hogy nem olyan aktív a csoport illetve, hogy nem vagyunk elegen, főleg annyi nő nincs itt mint kéne.
Én is imádom egészen a partnerem pisilésétől kezdve amíg álló farokkal nem pisilem tele a punciját vagy a seggét. Volt már benne részem sajnos... azért sajnos, mert fenomenális érzés és mint a drogra egyből rákap az ember, csak nem nagyon van kivel, mert betegnek titulálnak. Holott akinek csináltam és teljesen új volt neki a dolog élvezte, de sokan előre ítélkeznek ahelyett, hogy próbát adnának a dolognak.
És persze legfontosabb, hogy alaposan rá kell készülni sok sok vízzel 3 liter legalább, és a biztonság kedvéért már előző nap is. Nekem ez elengedhetetlen, mert ésszel és tisztán is lehet ezt csinálni, hogy senkinek semmi baja ne legyen vagy menjen el a kedve.
#778   2024. 03. 23. szombat 12:58
marco4 marco4
Én bírnám, ha egy csaj nadrágban,vagy bugyiban beülne az ölembe és bepisilne. Nagyon izgat ez a gondolat.
#777   2024. 03. 22. péntek 19:05
jános2024 jános2024
ez igen szép kép és helyzet! irigyed lettem!
(Ez egy válasz Corrales üzenetére (2024. 03. 22. péntek 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 22. péntek 16:25
Mi sokszor csináljuk azt, hogy meztelenül beállunk a zuhanyzóba egymással szemben, de a víz nem jön. Én beteszem az ágaskodó farkam a párom lábai közé és csókolózunk. Eközben ő szépen lassan rápisil a farkamra. Utána letérdelek és hevesen nyalom a pisis punciját. Ettől ő úgy begerjed, hogy másodpercek alatt merő csatak lesz. A többit a fantáziátokra bízom.... crazya
#776   2024. 03. 22. péntek 16:48
totthek totthek
te miért lettél törölt felhasználó??
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 09. 17. péntek 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4298102)
2021. 09. 17. péntek 11:51
Nem tudom mennyire perverz, nem is érdekel, de izgató számomra mikor a párom punciját puszilgatom, csókolgatom bugyin keresztül vagy bugyi nélkül harisnyanadrágban és elengedi magát, bepisil. Nyaldosom ahol érem, végig a combján is és nagyon finom.
#775   2024. 03. 22. péntek 16:25
Corrales Corrales
Mi sokszor csináljuk azt, hogy meztelenül beállunk a zuhanyzóba egymással szemben, de a víz nem jön. Én beteszem az ágaskodó farkam a párom lábai közé és csókolózunk. Eközben ő szépen lassan rápisil a farkamra. Utána letérdelek és hevesen nyalom a pisis punciját. Ettől ő úgy begerjed, hogy másodpercek alatt merő csatak lesz. A többit a fantáziátokra bízom.... crazya
#774   2024. 01. 20. szombat 18:21
Teleapuncit Teleapuncit
Volt már rá példa, hogy a hölgy puncijára rá voltam hosszasan tapadva, ő meg láncban élvezett már vagy negyed órája.
Egyszer csak azt mondja, hogy most hagyjuk félbe, mert ki kell mennie pisilni.
Én meg csak úgy viccből megválaszoltam, hogy én meg nagyon megszomjaztam.
Közben még ahogy a számon guggolt, kezeimmel öleltem a fenekénél.
Mondom neki, hogy engedheted, úgy hogy magamhoz szorítottam, el sem tudott volna szaladni.
És akkor lassan elkezdett csurogni belőle. Nyelvheggyel el tudtam zárni a nyillását.
Nagyon tiszta volt, lenyeltem.
Aztán engedtem újra és újra apránkként és nyeltem. Nagyon jól esett.
Több percig tartott.
Közben, ahogy csókoltam az ajkait, hullámokban élvezett, nem is figyelte, ahogy én odalent nyitom, zárom a limonádé csapját.
Egy kis menyország volt ez, ahogy csurgott a számba az az elixir.
Aztán már gyengült és el sem kellett zárnom, kifogyott.
Még pár percig így maradtunk.
Az volt aztán a poén az egészben, hogy megkérdeztem, hogy engeded-e ide?
Ő csak annyit vett észre, hogy megszűnt az inger és azt mondta, hogy mégsem kell pisilnie.
Csak aztán mondtam el neki, hogy beszürcsöltem az egészet. El sem akarta hinni. Biztosan volt egy liter. Nem is voltam már szomjas.
#773   2023. 02. 08. szerda 15:39
X Törölt felhasználó (4679230)
Asszonykámat rá kéne venni mindenképpen... smile
#772   2023. 01. 30. hétfő 10:41
Lingamos Lingamos
Nekem volt,hogy a számba is pisilt meg a farkamra is. Nagyon jó érzés.
(Ez egy válasz tamás80 üzenetére (2022. 10. 25. kedd 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 25. kedd 17:52
Nekem is csak ennyit enged, pedig bármilyen formában jöhetne....
#771   2023. 01. 19. csütörtök 11:03
approx approx
Szerintem a legintimebb élmény, ha egy nő beenged abba, amit pedig a társadalom szerint titkosan kell intézni, és a jelenlétedben pisil. Persze már a látvány is izgató: a nő kitárulkozása eleve gyönyörű, de ha pisil is közben, az olyan, mintha százszorosan kitárulkozott volna előtted. De ezt az intimitást azzal lehet a legvégső élvezetig elvenni, ha - úgy, ahogyan a nő fogadja be a férfit szex közben - a férfi is befogadja eközben a nőt, ebben az esetben a szájával a pisijét. Semmi sem izgatóbb annál, mint amikor egy felizgatott, nedves punci ízét érezheted a nyelveden, és a nő pisilni kezd, hogy a pisije keveredjen a szádban a nedvei, a puncija ízével. Én ettől azonnal el tudok élvezni, és ha csak rágondolok, kőkemény vagyok.
#770   2022. 10. 25. kedd 17:52
tamás80 tamás80
Nekem is csak ennyit enged, pedig bármilyen formában jöhetne....
(Ez egy válasz Lingamos üzenetére (2022. 03. 20. vasárnap 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 20. vasárnap 09:51
A legjobb pisilés után tisztára nyalni.
#769   2022. 10. 25. kedd 13:34
Gabovar Gabovar
Pohárból is finom.
#768   2022. 10. 25. kedd 12:34
X Törölt felhasználó (4674336)
Azt én is nagyon szeretem... vagy a kádban áll és úgy nyalom közben. -nem napi rutin, de időnként qrva szexi
(Ez egy válasz Lingamos üzenetére (2022. 03. 20. vasárnap 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 20. vasárnap 09:51
A legjobb pisilés után tisztára nyalni.
#767   2022. 10. 25. kedd 08:50
TibEe TibEe
Szerintetek mi a legjobb, legkényelmesebb póz az aranyesőre, hogy ha a számba akarom kapni egy nőtől? Kinek mi vált be?
#766   2022. 07. 09. szombat 18:00
BUKKAKE BUKKAKE
Sajnos Nőket nehéz rávenni az ARANYESŐ Örömeire...
#765   2022. 03. 21. hétfő 15:15
nemtom11 nemtom11
Nekem kB 1 évbe telt mire nagy meglepetésemre ő mondta, hogy lepisilhetem utána még legalább fél év mire ő is engem de látta mennyire felizgatott azóta rendszeresen adjuk egymásnak! Egyszer nyalás közben azt mondta, hogy a számba akar pisilni,
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 20. vasárnap 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3426712)
2022. 03. 20. vasárnap 13:06
Így gondolatban izgalmas, de nem volt még benne részem. Feleségem nem igazán bevállalós pisiszex terén...
#764   2022. 03. 20. vasárnap 13:06
X Törölt felhasználó (3426712)
Így gondolatban izgalmas, de nem volt még benne részem. Feleségem nem igazán bevállalós pisiszex terén...
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 783db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 06. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!