Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#495   2022. 08. 07. vasárnap 08:55
Kika96 Kika96 VIP
4 ève történt kb,mikor orális szex végén,èlvezèskor úgy megfeszültem,hogy becsípődött a derekam,szabályosan úgy kellett felöltöztetni, mint egy óvodást. :'D
#494   2022. 08. 03. szerda 11:36
Fox Mulderék Fox Mulderék
Anyám vagy 5x rámnyitott különböző lányokkal, mindenféle pózokban. Aztán egyszer a sógornőm jött be, nem szólt végigvonult a szobán, magához vette ami kellett, majd kiment.
#493   2022. 08. 03. szerda 10:29
Jhonny123 Jhonny123
Ezt veheted bóknak is, igazán kínos az lett volna ha azt mondja: " jé ez olyan mint a kukim de jóval kisebb" vigyor2
(Ez egy válasz STS011 üzenetére (2021. 11. 18. csütörtök 00:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 18. csütörtök 00:35
egy orális szexeléskor a hölgy 7 éves gyermeke ránk nyitott és ezt mondta. " jé ez olyan mint a kukim de jóval nagyobb"
#492   2022. 08. 03. szerda 09:04
sonyf235r sonyf235r
Akkor nem egyedi eset vagyok, annyi hogy és más feleségét akartam megdugni, de végül csak jól kinyaltam. Ez még 2019-ben volt de azóta semmi gond a cerkával nem értem akkor mi lehetett. Igaz már túl tettem rajta magam. Én is a feszültség számlájára írom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 02. kedd 10:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4672959)
2022. 08. 02. kedd 10:57
Nekem pont a napokban történt ugyanez. Párom felvette a kedvenc szexy ruciját, volt előjáték meg minden aztán amikor be akartam tenni az istennek se akart elég kemény lenni. Mondjuk volt aznap a szokásosnál jóval több feszkó, én ennek a számlájára írtam. Amúgy rám sem jellemző az ilyesmi. Másnap szerencsére egyikünk sem dolgozott, reggel kipihenten szexeltünk mindjárt ébredés után egy kellemeset gond nélkűl. Aznap még kétszer dugtam meg! nyes
#491   2022. 08. 02. kedd 10:57
X Törölt felhasználó (4672959)
Nekem pont a napokban történt ugyanez. Párom felvette a kedvenc szexy ruciját, volt előjáték meg minden aztán amikor be akartam tenni az istennek se akart elég kemény lenni. Mondjuk volt aznap a szokásosnál jóval több feszkó, én ennek a számlájára írtam. Amúgy rám sem jellemző az ilyesmi. Másnap szerencsére egyikünk sem dolgozott, reggel kipihenten szexeltünk mindjárt ébredés után egy kellemeset gond nélkűl. Aznap még kétszer dugtam meg! nyes
(Ez egy válasz sonyf235r üzenetére (2019. 10. 31. csütörtök 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 31. csütörtök 10:51
Üdv mindenkinek. Egy igen kínos sztorin vagyok túl. Történt hogy egy régi hölgy ismerősöm családostól férjjel együtt visszaköltözött a szülővárosba, egyből messengereztünk szinte állandóan. KB 2 hétig, reggel tudtam mikor megy dolgozni és felajánlottam hogy ne buszozzon hanem beviszem. Egyből belement, de mondtam neki hogy induljunk hamarabb hogy még kettőnkre is legyen idő munka előtt egy kis pásztorórára ha belefér. Én nagyon rá voltam gerjedve, erre is egyből belement. Izgatott hogy ilyen könnyűvérű, mikor beült mellém az egy csoda volt. Mikor elbujtunk egy sötét helyre, mondtam menjünk a hátsó ülésre, na innen kezdődött a GOND. Nem állt fel akár mit csináltam vele ☹️ pedig nagyon rá voltam gerjedve, pucsított minden de ott voltam szó szerint lógó f@sszal, egyszerűen nem értettem, ilyen még 41év alatt sosem fordult elő, nagyon kellemetlen volt. Orálisan kényeztettem ami tetszett neki, de berakni nem tudtam ☹️ itthon és mással még ilyen gond nem volt. Járt már így valaki? Mert ez elég kellemetlen ☹️
#490   2022. 08. 02. kedd 10:37
ipppiapppacs ipppiapppacs
Üdv!
A hétvégén voltunk egy wellness szállodában a nejemmel, szándékosan nem mondom melyikben, később kiderül miért nem. Szóval megérkeztünk, felcuccoltunk a szobába, a feleségem el kezdett kipakolni a bőröndből, de előtte levette a nadrágját, csak egy tanga volt a kerek fenekén, úgy hajolgatott előttem. Persze rögtön állt a farkam, ledöntöttem az ágyra
elkezdtünk szexelni, elővettük a vibriket stb. Épp tövig benne vagyok, egyszer csak nyílik az ajtó, a takarítónő ránk nyitott....érdekes hogy ott nem szokás kopogni, kicsit meglepődtünk, a takarító csaj szintúgy, (aki kis aranyos teremtés volt) elnézést kért és kifordult. Na ez lett az alapja a szex folytatásának, kérdeztem a nejem mit szólt volna ha behívom? Azt mondta izgatja..mondom engem is. A friss élményekkel fűszerezve, egy kibaszott nagyot dugtunk, sajnos a takarítónő nélkül, hatalmasat élveztünk mind a ketten.
#489   2022. 07. 21. csütörtök 08:43
X Törölt felhasználó (4661907)
circling vigyor2
(Ez egy válasz STS011 üzenetére (2021. 11. 18. csütörtök 00:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 18. csütörtök 00:35
egy orális szexeléskor a hölgy 7 éves gyermeke ránk nyitott és ezt mondta. " jé ez olyan mint a kukim de jóval nagyobb"
#488   2021. 11. 18. csütörtök 00:35
STS011 STS011
egy orális szexeléskor a hölgy 7 éves gyermeke ránk nyitott és ezt mondta. " jé ez olyan mint a kukim de jóval nagyobb"
#487   2019. 11. 04. hétfő 08:59
X Törölt felhasználó (3985242)
Hasonlóan jártam én is!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 05. 27. szombat 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 05. 27. szombat 15:05
Sziasztok! Van egy történetem, igaz én nem éreztem magam kínosan tőle, de a leányzó akivel voltam, ő valószínűleg igen. Felregisztráltam egy úgymond társkereső de egyúttal szextárskeresőként is működő oldalra. Már akkor is mániám volt hogy biszexuális lányt szeretnék. Volt is ilyen opció a keresésbe, úgyhogy bejelöltem. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyével együtt. Jó pár hölgyet kidobott. Nézelődtem, de azért mélyen úgy éreztem, tuti hogy kamu, vagy véletlenül félrenyomhatták az identitásukat. Megakadt a szemem, egy barna lányon ... viccet félretéve, tényleg megakadt a szemem egy leányzón, de ő szőke volt. Voltak róla bőven képek. Láttam olyat amikor szemüveget viselt, és olyat is amikor nem. Nekem így is úgy is nagyon tetszett. Szépek voltak a szemei, az ajkai, és még a szeplőit is szexinek tartottam. Csinos volt, kellemes méretű cicikkel és popsival megáldva. Természetesen írtam is neki egy levelet, kifejezve ezzel, hogy ismerkedni szeretnék vele. Jött is a válasz, én is bejöttem neki. Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem kérdezte, milyen csajok jönnek be. Én leírtam ezeket de azért odaszúrtam a végére hogy és biszexuális. Kíváncsi voltam hogy fog reagálni. Mondta hogy szerinte én az imént őt írtam most le. Rákérdeztem hogy tényleg biszexuális vagy. Írta hogy igen. Én meg persze mondtam hogy nem hiszem el. Ő csak annyit reagált rá hogy akkor bebizonyítja. Válaszoltam rendben van kíváncsian várom. Pár levél után, szóba került a szex is. Leírtunk egymásnak mindent. Mit szeretünk, mi tabu, mi amit még nem próbáltunk ki, de vágyunk már rá, és stb. Itt aztán felröppent egy olyan dolog, amin szintén megakadt a szemem, mégpedig a hármasszex. Nem a 2 férfi 1 nő felállás, hanem a 2 nő 1 férfi felállás. Gondoltam magamba, na jó, ezt már tényleg nem hiszem el. Mindegy. Eljutottunk arra az elhatározásra hogy találkozzunk. Nagykállóba élt a szüleivel és testvérével. Így hát elmentem érte. Elvittem hozzánk. Akkor még én is a szüleimnél éltem. És hát istenire sikeredett. Nagyon jól éreztük magunkat. Olyannyira hogy ebből egy tartós szexkapcsolat lett. Amikor először megtörtént, akkor szembesítettük egymást, hogy mindketten azt feltételeztük a másikről hogy csak a szája jár. Hála az égnek egyikünk sem csinált popsit a szájából finoman szólva. Bocsi a hosszú előzetesért, de úgy gondoltam így lesz teljes. Nos a lényeg most jön. Egyik alkalommal amikor nálunk voltunk hozzáláttam orálisan kényeztetni őt. A hölgyike teljesen meztelenül széttett lábakkal feküdt hanyatt az ágyamon, én meg a lába között foglalatoskodtam. Én hosszú farmernadrágban voltam, felül én is meztelenül. Egyszer csak apám benyitott. Szegény mondta hogy jaj bocsánat és vissza is zárta az ajtót. A lány fogta a fejét és pár másodperc után elkezdett nevetni. Jó ideig kacagott, utána pedig mondta, ez jó volt, folytassuk. Úgy hogy nem volt gáz. Összejött az egyben első de utolsó hármasszex is. Sajnos külföldi munka miatt megszakadt a kapcsolatunk mert első három hónapba nem volt netem. Hát ez történt
#486   2019. 10. 31. csütörtök 16:46
X Törölt felhasználó (3715492)
A kovetkezo alkalmat keszitsd elo gondosabban. Ha ragorcsolsz csak meg jobban pofara fogsz esni.
(Ez egy válasz sonyf235r üzenetére (2019. 10. 31. csütörtök 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 31. csütörtök 16:43
Én is úgy gondolom, mert ezt nem hagyhatom annyiban.
#485   2019. 10. 31. csütörtök 16:43
sonyf235r sonyf235r
Én is úgy gondolom, mert ezt nem hagyhatom annyiban.
#484   2019. 10. 31. csütörtök 13:27
X Törölt felhasználó (3715492)
Rajtad mulik. Egyenlore a szexualis eggyuttletet biztosan nem eroltetnem. De az oda vezeto utat lehet egyengetni.
(Ez egy válasz sonyf235r üzenetére (2019. 10. 31. csütörtök 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 31. csütörtök 12:26
Igazad van teljesen, úgy érzem én is hogy teljesítménykényszer állhat a háttérben. Csak kérdéses hogy lesz e következő alkalom
#483   2019. 10. 31. csütörtök 12:26
sonyf235r sonyf235r
Igazad van teljesen, úgy érzem én is hogy teljesítménykényszer állhat a háttérben. Csak kérdéses hogy lesz e következő alkalom
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 31. csütörtök 11:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2019. 10. 31. csütörtök 11:38
Csinalj belole viccet. Minel tobbet agyalsz rajta annal rosszabb lesz. Valoszinleg a teljesitmenykenyszer vagy stressz okozta. A tulzott izgatottsag sem jo, attol is lehervadhat. Mindenesetre en a helyedben a kovetkezo alkalommal megadnam a modjat, nem csak egy kosza numera, hanem kis flirt is legyen benne, hogy legyen ido rahangolodni a dologra.
#482   2019. 10. 31. csütörtök 11:38
X Törölt felhasználó (3715492)
Csinalj belole viccet. Minel tobbet agyalsz rajta annal rosszabb lesz. Valoszinleg a teljesitmenykenyszer vagy stressz okozta. A tulzott izgatottsag sem jo, attol is lehervadhat. Mindenesetre en a helyedben a kovetkezo alkalommal megadnam a modjat, nem csak egy kosza numera, hanem kis flirt is legyen benne, hogy legyen ido rahangolodni a dologra.
(Ez egy válasz sonyf235r üzenetére (2019. 10. 31. csütörtök 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 31. csütörtök 11:15
Próbálom túl tenni magam rajta, csak nem könnyű. Azóta már voltam másokkal is, minden rendben volt. Csak bosszant hogy nem tudtam jól megdöngetni ☹️ ezek után hogy hívjam megint??? Sz@r helyzet ☹️
#481   2019. 10. 31. csütörtök 11:15
sonyf235r sonyf235r
Próbálom túl tenni magam rajta, csak nem könnyű. Azóta már voltam másokkal is, minden rendben volt. Csak bosszant hogy nem tudtam jól megdöngetni ☹️ ezek után hogy hívjam megint??? Sz@r helyzet ☹️
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 31. csütörtök 11:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2019. 10. 31. csütörtök 11:10
vigyor2
Nem teged nevetlek ki, csak elkepzeltem ahogy ott allsz logo fasszal.
En is jartam igy, 4 esben, megmagyarazni nem tudom. Elotte se volt gond azota sem. Ez van, ne edd rajta magadat.
#480   2019. 10. 31. csütörtök 11:10
X Törölt felhasználó (3715492)
vigyor2
Nem teged nevetlek ki, csak elkepzeltem ahogy ott allsz logo fasszal.
En is jartam igy, 4 esben, megmagyarazni nem tudom. Elotte se volt gond azota sem. Ez van, ne edd rajta magadat.
(Ez egy válasz sonyf235r üzenetére (2019. 10. 31. csütörtök 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 31. csütörtök 10:51
Üdv mindenkinek. Egy igen kínos sztorin vagyok túl. Történt hogy egy régi hölgy ismerősöm családostól férjjel együtt visszaköltözött a szülővárosba, egyből messengereztünk szinte állandóan. KB 2 hétig, reggel tudtam mikor megy dolgozni és felajánlottam hogy ne buszozzon hanem beviszem. Egyből belement, de mondtam neki hogy induljunk hamarabb hogy még kettőnkre is legyen idő munka előtt egy kis pásztorórára ha belefér. Én nagyon rá voltam gerjedve, erre is egyből belement. Izgatott hogy ilyen könnyűvérű, mikor beült mellém az egy csoda volt. Mikor elbujtunk egy sötét helyre, mondtam menjünk a hátsó ülésre, na innen kezdődött a GOND. Nem állt fel akár mit csináltam vele ☹️ pedig nagyon rá voltam gerjedve, pucsított minden de ott voltam szó szerint lógó f@sszal, egyszerűen nem értettem, ilyen még 41év alatt sosem fordult elő, nagyon kellemetlen volt. Orálisan kényeztettem ami tetszett neki, de berakni nem tudtam ☹️ itthon és mással még ilyen gond nem volt. Járt már így valaki? Mert ez elég kellemetlen ☹️
#479   2019. 10. 31. csütörtök 10:51
sonyf235r sonyf235r
Üdv mindenkinek. Egy igen kínos sztorin vagyok túl. Történt hogy egy régi hölgy ismerősöm családostól férjjel együtt visszaköltözött a szülővárosba, egyből messengereztünk szinte állandóan. KB 2 hétig, reggel tudtam mikor megy dolgozni és felajánlottam hogy ne buszozzon hanem beviszem. Egyből belement, de mondtam neki hogy induljunk hamarabb hogy még kettőnkre is legyen idő munka előtt egy kis pásztorórára ha belefér. Én nagyon rá voltam gerjedve, erre is egyből belement. Izgatott hogy ilyen könnyűvérű, mikor beült mellém az egy csoda volt. Mikor elbujtunk egy sötét helyre, mondtam menjünk a hátsó ülésre, na innen kezdődött a GOND. Nem állt fel akár mit csináltam vele ☹️ pedig nagyon rá voltam gerjedve, pucsított minden de ott voltam szó szerint lógó f@sszal, egyszerűen nem értettem, ilyen még 41év alatt sosem fordult elő, nagyon kellemetlen volt. Orálisan kényeztettem ami tetszett neki, de berakni nem tudtam ☹️ itthon és mással még ilyen gond nem volt. Járt már így valaki? Mert ez elég kellemetlen ☹️
#478   2019. 08. 18. vasárnap 17:28
vukk101 vukk101
Egyszer voltam egy csajjal, nem is rèszleteznèm, nincs benne emlìtèsre mèltò. Motorhàztetőn tartotta felèm a dràga, a hàtsòjàt. Alaposan be voltunk gerjedve ès közeledtem a cèlba mikor hàtra teszi a tenyerèt visszatartva minket a következő szöveggel
-Lègyszi ne dugj seggbe!
Hàt meglepődtem, de gondolom jàrt màr ùgy mint ti.
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 11. 18. csütörtök 17:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 11. 18. csütörtök 17:20
Már 2x előfordult, hogy véletlenül seggbe raktam az asszonyt. Mind a kétszer hátulról dugtam a punciját, teljes erőből, úgy hogy minden lökésnél teljesen kihúztam a farkam. Nagy így tévesztettem lukat és benyomtam tövig a seggébe, úgy hogy hirtelen tágult (egyébként imádja az anált, de lassan kell tágítani, méglassabban berakni) és elmondása szerint be is repedt.
Mind a 2x ledobott magáról és órákig sírt a fájdalomtól, pár napig szarni sem mert, visszatartotta, sőt a leülés is fájdalmakkal járt neki. Ráadásul a 2. eset nyaralásunk első éjszakáján történt. Roppant kínos szituáció, nem kívánom senkinek.

Valakivel történt már hasonló?
#477   2017. 09. 10. vasárnap 11:26
X Törölt felhasználó (1491732)
Igen, a kangörcs ilyen ... volt benne részem párszor.
Először az első szerelmemmel még 20 évesen.
Ő Kecskeméten tanult, vonattal járt le a Nyugatiból, koleszba.
Mindig elkísértem Kőbánya alsóig. Már vonat indulás előtt 1 órával be lehetett szállni a kocsiba, a lámpák se égtek. Ment a tapi és a csók ezerrel ...
Mikor Kőbányán leszálltam, lépni alig tudtam, annyira fájtak.
Taxival kellett hazamenni, a Kőbányai út minden egyes macskakövét éreztem, plusz akátyúkat is.
Otthon ki kellett verni, de q fájdalmas volt az elélvezés.
Utána sajgott még kb 2 óra hosszát, aztán elmúlt.
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 09. 01. péntek 11:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 01. péntek 11:06
Hát volt egy kiemelkedően kínos sztorim anno. Pár hónapja tartott a kapcsolatunk, egyik alkalommal, alaposan felizgattuk egymást / elég volt egymásra nézni smile ), egy családi összejövetelen, már azon gondolkoztunk, hol és hogy tudjuk kielégíteni egymást, (szükös volt a hely, sok minden ellenünk szólt) amikor bejelentették, az est fénypontját, hát kb 1 órát hallgattuk a rokonokat stb, és persze ment a tapera miegymás. Én annyira fel voltam izgulva, könyörögtem a csajomnak hagyja abba mert már görcsölt a hasam, a tökeim bedurrantak, úgy fájtak hozzá sem lehetett érni. Viccnek vette, folytatta. Pokoli kínokat éltem át. Eszembe jutott, kimegyek a wc-re kiverem, az segíteni fog. Hát ahogy hozzá értem a farkamhoz olyan fájdalom nyilalt belém, szó szerint fetrengtem a budin a görcsöktől fájdalomtól. Sehogy nem tudtam könnyíteni magamon. Egyre nagyobb lett a baj. Mit volt tenni, visszamentem a társaságba. Kínjaim nem enyhültek. Barátnőm észrevette hogy valami nincs rendben, ez volta a szerencsém. Le tudtunk lépni, a rosszullétemre hívatkozva. A kocsiba elmondtam neki mi a baj igazából. Szegényem, annyira bántotta, Ő is azonnal ki akart elégíteni, hogy az majd segíteni fog, de nem lehetett hozzám nyúlni. Nos a probléma megoldása egy 20 perces hidegzuhany volt, ami annyira enyhítette kínjaimat, hogy barátnőm szájjal nagyon óvatosan elélveztettett. Na innentől javult a helyzet, de a golyóim még mindíg érzékenyek maradtak, dugni nem is tudtunk azon az éjjelen. Maradt a kölcsönös orálszex nem emlékszem már pontosan de vagy hatszor biztos elélveztem akkor este. Két nap kellett mire minden visszatért a rendes kerékvágásba, persze szegény leányzó is megitta a levét, mert fasz nélkül maradt ebben a pár napban, neki is csak a nyelvem, meg az ujjam maradt. Borzazszó érzés volt, még most is ha rá gondolok a hideg kiráz. Soha többet nem izgattuk egymást ennyire, amikor nem volt lehetőség beteljesíteni a vágyakat. Emlékezetes maradt azt hiszem mindörökre.
#476   2017. 09. 01. péntek 11:06
koviboy koviboy
Hát volt egy kiemelkedően kínos sztorim anno. Pár hónapja tartott a kapcsolatunk, egyik alkalommal, alaposan felizgattuk egymást / elég volt egymásra nézni smile ), egy családi összejövetelen, már azon gondolkoztunk, hol és hogy tudjuk kielégíteni egymást, (szükös volt a hely, sok minden ellenünk szólt) amikor bejelentették, az est fénypontját, hát kb 1 órát hallgattuk a rokonokat stb, és persze ment a tapera miegymás. Én annyira fel voltam izgulva, könyörögtem a csajomnak hagyja abba mert már görcsölt a hasam, a tökeim bedurrantak, úgy fájtak hozzá sem lehetett érni. Viccnek vette, folytatta. Pokoli kínokat éltem át. Eszembe jutott, kimegyek a wc-re kiverem, az segíteni fog. Hát ahogy hozzá értem a farkamhoz olyan fájdalom nyilalt belém, szó szerint fetrengtem a budin a görcsöktől fájdalomtól. Sehogy nem tudtam könnyíteni magamon. Egyre nagyobb lett a baj. Mit volt tenni, visszamentem a társaságba. Kínjaim nem enyhültek. Barátnőm észrevette hogy valami nincs rendben, ez volta a szerencsém. Le tudtunk lépni, a rosszullétemre hívatkozva. A kocsiba elmondtam neki mi a baj igazából. Szegényem, annyira bántotta, Ő is azonnal ki akart elégíteni, hogy az majd segíteni fog, de nem lehetett hozzám nyúlni. Nos a probléma megoldása egy 20 perces hidegzuhany volt, ami annyira enyhítette kínjaimat, hogy barátnőm szájjal nagyon óvatosan elélveztettett. Na innentől javult a helyzet, de a golyóim még mindíg érzékenyek maradtak, dugni nem is tudtunk azon az éjjelen. Maradt a kölcsönös orálszex nem emlékszem már pontosan de vagy hatszor biztos elélveztem akkor este. Két nap kellett mire minden visszatért a rendes kerékvágásba, persze szegény leányzó is megitta a levét, mert fasz nélkül maradt ebben a pár napban, neki is csak a nyelvem, meg az ujjam maradt. Borzazszó érzés volt, még most is ha rá gondolok a hideg kiráz. Soha többet nem izgattuk egymást ennyire, amikor nem volt lehetőség beteljesíteni a vágyakat. Emlékezetes maradt azt hiszem mindörökre.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 495db
Utolsó üzenet: 2022. 08. 07. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!