Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak vágyak leírása!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

... 434 435 436 437 438 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#614   2014. 04. 18. péntek 15:45
X Törölt felhasználó (876621) VIP
ON hozzaszolas?!
ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 18. péntek 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 04. 18. péntek 15:29
Érdekes vágyaitok vannak. wow3
(Mondjuk meg tudom érteni, aki életében nem volt nővel.)
#613   2014. 04. 18. péntek 15:29
X Törölt felhasználó (69371)
Érdekes vágyaitok vannak. wow3
(Mondjuk meg tudom érteni, aki életében nem volt nővel.)
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2014. 04. 18. péntek 12:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 18. péntek 12:39
Egy profi szexbomba kurvát elvinni egy körre.
#612   2014. 04. 18. péntek 14:04
X Törölt felhasználó (863633)
a felnőtt társas mindig izgalmas lehet smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 17. csütörtök 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (818842)
2014. 04. 17. csütörtök 13:53
Hancúr Párbaj társasjátékot bedobni az uncsi estébe smile
#611   2014. 04. 18. péntek 12:39
kisjanko kisjanko
Egy profi szexbomba kurvát elvinni egy körre.
#610   2014. 04. 18. péntek 11:49
759305 759305
Szopatni vigyor4
#609   2014. 04. 18. péntek 10:56
janoska44 janoska44
Egy kedves hölgyet találniharmadiknak mindannyiunk kényeztetésére!Olyan hölgy legyen aki nem fél megélni a nőiességet,és a szex okozta örömöket!
#608   2014. 04. 17. csütörtök 15:49
X Törölt felhasználó (777550)
olyan hölgyet találni aki az aranyzuhatagával kedveskedne!
#607   2014. 04. 17. csütörtök 13:53
X Törölt felhasználó (818842)
Hancúr Párbaj társasjátékot bedobni az uncsi estébe smile
#606   2014. 04. 17. csütörtök 13:38
greatom greatom
Nem az értelmezéssel volt gondom rolleyes , csak nagyon gyorsan olvasok. Jobban utána gondolva a" feltálalja" sem annyira rossz opció...
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2014. 04. 17. csütörtök 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 17. csütörtök 13:34
"Először azt olvastam : feltálalja. Hirtelen valami kannibál orgiára gondoltam."

Értve olvasni, olvasva érteni...
#605   2014. 04. 17. csütörtök 13:34
Nyúlmedve Nyúlmedve
"Először azt olvastam : feltálalja. Hirtelen valami kannibál orgiára gondoltam."

Értve olvasni, olvasva érteni...
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 04. 17. csütörtök 07:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 17. csütörtök 07:18
Először azt olvastam : feltálalja. Hirtelen valami kannibál orgiára gondoltam.

Parbaniek! A kedvemért bejelölnéd magad és kiscsaládod ezen a törzsfejlődést bemutató fán? Én a bal alsó sarokba pozícionáltalak, csak kérlek erősíts meg.
#604   2014. 04. 17. csütörtök 07:18
greatom greatom
Először azt olvastam : feltálalja. Hirtelen valami kannibál orgiára gondoltam.

Parbaniek! A kedvemért bejelölnéd magad és kiscsaládod ezen a törzsfejlődést bemutató fán? Én a bal alsó sarokba pozícionáltalak, csak kérlek erősíts meg.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2014. 04. 17. csütörtök 00:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 17. csütörtök 00:07
Most - igencsak vágynám azt, hogy a bekötött szemű feleségemet egy masszázsasztalon másik párral plusz egy-két férfival közösen kellemesen langyos és illatos olajjal masszírozzuk, simogassuk. Majd szeretném őt és a másik nőt is felváltva kényeztetni, csókolni, jól megdugni, miközben a többi férfi is feltalálja magát a nők örömére.
Valamint ezt szeretném fotózni és videózni. Talán lesz ilyen valamikor, de lehet, hogy sohasem.......
#603   2014. 04. 17. csütörtök 00:07
Nyúlmedve Nyúlmedve
Most - igencsak vágynám azt, hogy a bekötött szemű feleségemet egy masszázsasztalon másik párral plusz egy-két férfival közösen kellemesen langyos és illatos olajjal masszírozzuk, simogassuk. Majd szeretném őt és a másik nőt is felváltva kényeztetni, csókolni, jól megdugni, miközben a többi férfi is feltalálja magát a nők örömére.
Valamint ezt szeretném fotózni és videózni. Talán lesz ilyen valamikor, de lehet, hogy sohasem.......
#602   2014. 04. 16. szerda 17:30
Marton25 Marton25
szeretném ha 1szer 3an 4en kényeztetnénk 1 nőt, és jól megfürdetnénk a gecibe a végén..
#601   2014. 04. 16. szerda 16:09
parbaniek parbaniek
Vaze!
ZOO
orangutánok!
Tökre fel fognak világosítani!
Csak KUKKOLD ŐKET!
intelligensek ám a maguk módján! smile smile
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 04. 16. szerda 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 16. szerda 14:47
Nem kifejezetten a rassz vonz, a színes bőr, hanem az, hogy nincsenek megfertőzve a nyugati kultúrával (vagy inkább szemlélettel...) ilyen értelemben ártatlanok, tiszták. Kíváncsi lennék, hogy abban a környezetben szocializálódva mennyivel erősebben irányítanak az ösztönök, illetve mennyivel szenvedélyesebben, tabuktól, dogmáktól mentesen élik meg a testiséget.
Azt tudom, hogyan hogyan kefél egy emancipált, céltudatos, szabadelvű és határozott igényekkel, elképzelésekkel rendelkező nő. Aki már sokat látott és sokat próbált, önként vagy akarva, de számtalan mintával befolyásoltan.
Nem mintha bajom lenne a végletekig is elmenni szándékozókkal, de érdekelne a másik, az ősi, az originális.
#600   2014. 04. 16. szerda 14:47
greatom greatom
Nem kifejezetten a rassz vonz, a színes bőr, hanem az, hogy nincsenek megfertőzve a nyugati kultúrával (vagy inkább szemlélettel...) ilyen értelemben ártatlanok, tiszták. Kíváncsi lennék, hogy abban a környezetben szocializálódva mennyivel erősebben irányítanak az ösztönök, illetve mennyivel szenvedélyesebben, tabuktól, dogmáktól mentesen élik meg a testiséget.
Azt tudom, hogyan hogyan kefél egy emancipált, céltudatos, szabadelvű és határozott igényekkel, elképzelésekkel rendelkező nő. Aki már sokat látott és sokat próbált, önként vagy akarva, de számtalan mintával befolyásoltan.
Nem mintha bajom lenne a végletekig is elmenni szándékozókkal, de érdekelne a másik, az ősi, az originális.
#599   2014. 04. 16. szerda 13:44
X Törölt felhasználó (69371)
Ez most hülyéskedés mi? Sem kínai, sem néger nők nem vonzanak, még csak videókon sem szeretem nézni őket. Mondjuk egy Jennifer Lopez féle félvér már bejön. De az ilyen nagyon fekete dolgokat nem szeretem, nem is vágyom rá. Egyébként semmi bajom az etnikai dolgokkal, csupán nem tetszik, mint emberekkel sincs problémám.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 04. 16. szerda 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 16. szerda 13:27
Végy pár méter kötelet, egy korbácsot vagy lovaglópálcát smile de egy egyszerűen bekötött szem is új világba repíthet. (Persze ha fogékony vagy ilyesmire)

Én vagy egy nagyon kövér (de még önjáró smile ) nővel szexelnék, vagy egy igazi délamerikai bennszülött nővel...
#598   2014. 04. 16. szerda 13:27
greatom greatom
Végy pár méter kötelet, egy korbácsot vagy lovaglópálcát smile de egy egyszerűen bekötött szem is új világba repíthet. (Persze ha fogékony vagy ilyesmire)

Én vagy egy nagyon kövér (de még önjáró smile ) nővel szexelnék, vagy egy igazi délamerikai bennszülött nővel...
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 13. vasárnap 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 04. 13. vasárnap 07:54
Vágyak? Hmm...
Talán leírni sem tudnám. Minden olyan dolog, amit nem próbáltam még ki. Pedig elég sok mindent kipróbáltunk már. Nem is értem, hogy vannak olyan párok, akik egész életükben a hagyományos szexen kívül, (azt is csak egyszerű pózokban) semmi mást nem visznek be az életükbe. Olykor nagyon hosszú ideig együtt vannak. Érdekes ez a dolog, mert egy kapcsolatot tönkre tehet ez a semmit tevés, de a túlzott igény is, mert van amikor már nem elég az ami van.
Leginkább a különleges helyszínek, szituációk amiket nagyon szeretek, és még lenne jó pár, amit kipróbálnék. Illetve a többes dolog, bármilyen felállásban. Ez utóbbiban párom nem igazán partner. De elfogadom. Különleges helyszínek és szituációk voltak már, jó pár érdekes esetek. De még sokkal több van, ami csak ránk vár.
#597   2014. 04. 16. szerda 12:56
X Törölt felhasználó (842356)
Egyszer szívesen kipróbálnám milyen érzés lehet egy szép péniszt szopni... : )
#596   2014. 04. 15. kedd 15:54
pompei pompei
Egyszer egy párhoz csatlakozni a hölgy kényeztetésére,aztán a hölggyel ketten kényeztetni a párját.
#595   2014. 04. 13. vasárnap 07:54
X Törölt felhasználó (69371)
Vágyak? Hmm...
Talán leírni sem tudnám. Minden olyan dolog, amit nem próbáltam még ki. Pedig elég sok mindent kipróbáltunk már. Nem is értem, hogy vannak olyan párok, akik egész életükben a hagyományos szexen kívül, (azt is csak egyszerű pózokban) semmi mást nem visznek be az életükbe. Olykor nagyon hosszú ideig együtt vannak. Érdekes ez a dolog, mert egy kapcsolatot tönkre tehet ez a semmit tevés, de a túlzott igény is, mert van amikor már nem elég az ami van.
Leginkább a különleges helyszínek, szituációk amiket nagyon szeretek, és még lenne jó pár, amit kipróbálnék. Illetve a többes dolog, bármilyen felállásban. Ez utóbbiban párom nem igazán partner. De elfogadom. Különleges helyszínek és szituációk voltak már, jó pár érdekes esetek. De még sokkal több van, ami csak ránk vár.
 
... 434 435 436 437 438 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2012. 12. 31. hétfő
Üzenetek: 9314db
Utolsó üzenet: ma 18:44
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!