Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 182 183 184 185 186 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6292   2019. 09. 20. péntek 08:45
becske becske
És ilyenkor jön a férfi sovinizmus..amikor minden tisztességes nőt megdugtam,de az az egy rohadt kurva nem hagyta magát..hát ezért keresnek kevesebbet a nők..mert rögtön rájuk akasszák a szuka jelzőt..az ilyen gondolkodású pasiknak találták ki a marokmarcsát,meg a gumi nőt..és amíg ez a szemlélet nem változik addig passzívabbak maradnak..Kevesen merik felvállalni ezért a megbélyegzésért vágyaikat..kicsit magunkba kellene szállni,és elgondolkozni ezeken,és férfiként viselkedni,nem pasiként..
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 20. péntek 08:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 09. 20. péntek 08:06
Nokent valaszolok neked.
Tobbre tartom az egy jo szeretot, akivel osszeszokott parost tudunk alkotni. Na jo lehet ketto is. Mondjuk egy no es egy ferfi. nyes
De a valosagtartalmu poenkodast felreteve, ha nagyon-nagyon rakoncentralok el tudok elvezni olyan partnerrel is, aki nem az en izlesvilagomat kepviseli a szexben. De ennek elmenyerteke nem az ismetelendo talalkozas kategoriaba tartozik. Neha belefutok ebbe sajnos, de ez van. Szoval azt mondanam ez biologiai visszatarto ero lehet.
Ha valakinek nagyon bejovok, mint no, na akkor kezdodik el a faggattozas. Hany pasid volt, meddig tartott stb.... Legyek jo es tapasztalt a szexben, de azert jo lenne, ha kis "artatlanka" is tudnek maradni. Aha, jo. Ilyenkor be szoktam sokallni. A tapasztalasaim egy dolog, de draga uraim, ne az elfigyasztott ferfiak alaphan akarjatok megismerni engem, hanem vegyetek a faradsagot es az idot a jellemem felterkepezesere. Sokkal kozelebb lesz a valosaghoz. Persze ehhez kell nemi emverismeret is. Sok no ezert hallgat a multjarol.
#6291   2019. 09. 20. péntek 08:06
X Törölt felhasználó (4052772)
Nokent valaszolok neked.
Tobbre tartom az egy jo szeretot, akivel osszeszokott parost tudunk alkotni. Na jo lehet ketto is. Mondjuk egy no es egy ferfi. nyes
De a valosagtartalmu poenkodast felreteve, ha nagyon-nagyon rakoncentralok el tudok elvezni olyan partnerrel is, aki nem az en izlesvilagomat kepviseli a szexben. De ennek elmenyerteke nem az ismetelendo talalkozas kategoriaba tartozik. Neha belefutok ebbe sajnos, de ez van. Szoval azt mondanam ez biologiai visszatarto ero lehet.
Ha valakinek nagyon bejovok, mint no, na akkor kezdodik el a faggattozas. Hany pasid volt, meddig tartott stb.... Legyek jo es tapasztalt a szexben, de azert jo lenne, ha kis "artatlanka" is tudnek maradni. Aha, jo. Ilyenkor be szoktam sokallni. A tapasztalasaim egy dolog, de draga uraim, ne az elfigyasztott ferfiak alaphan akarjatok megismerni engem, hanem vegyetek a faradsagot es az idot a jellemem felterkepezesere. Sokkal kozelebb lesz a valosaghoz. Persze ehhez kell nemi emverismeret is. Sok no ezert hallgat a multjarol.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 09. 19. csütörtök 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 19. csütörtök 22:27
Már korábban is írtam, a legnagyobb problémának én azt látom, hogy a társkeresőben ha rákeresek a férfiakra, 55000 körüli találat van, ha a nőkre 13000, de ezekben benne vannak a párok. Ha olyan nőket keresek akik nem pár tagjai marad kb. 4000. Tehát van több mint 40000 férfi és kb. 4000 nő. Minden nőre jut 10 férfi. Valószínűleg akik idejönnek nők azok nem azért jönnek, hogy alkalmanként vagy rendszeresen 10 férfit elégítsenek ki, akik - ahogy itt gyakran szokták mondani a párok - csak ingyen puncit keresnek. Ha jól tudom még a profi örömlányoknak is jut napi 4-5 férfi, tehát aki fizet még az sem biztos hogy könnyen talál megfelelőt. A kamerás szexoldalakon ha egy csinos lány akciózik éppen akár 10000 férfi is érdeklődhet iránta, nem csoda hogy a moderátorok kivágják aki meg mer szólalni. Az itteni beszámolók szerint is ha idejön egy nő napi 50 levelet is kaphat, bár én ezt nem tudhatom, sosem voltam nő, nem szoktam magam másnak kiadni, csak olvasok dolgokat. Gyakorlatilag sokszor azt érzem, hogy a nők, illetve a párok, meg az elvileg irántuk érdeklődő férfiak inkább ellenségnek tekintik egymást, mint leendő partnereknek, társaknak. Folyamatosan megy a kritika a másik fél stílusára, viselkedésére, stb. vonatkozóan. Miközben a férfiak írnak fűnek-fának, ha egy férfi nem teszi, eltelhetnek akár évek is úgy, hogy senki sem fog érdeklődni iránta. Én mindig ezeket láttam a fő problémának, aminek a pontos okait nem tudom, mert például fogalmam sincs a nők miért olyanok amilyenek, hogy ennek társadalmi okai vannak (pl. slut-shaming), vagy inkább biológiai, emberi.
#6290   2019. 09. 19. csütörtök 22:36
Caracas79 Caracas79
Inkább valami "vegyesvágottra" kell gondolni!A hölgyek inkáb hajlanak a monogámiára ami a szexualitást illeti,és mi férfiak vagyunk azok,akik magáért a szex öröméért lépünk "akcióba" su-dom szerepektől és orientáltságtól függetlenül!Természetes vannak átfedések szépszerével!Emiatt van szerintem ez a nagy létszámbéli aránytalanság,ami kihat a speciálisabb élvezeti formákra is,mint a cuckold vagy a bdsm.Valahol törvényszerű,hogy a szexhiány és/vagy az újdonság varázsa miatt több férfi,de a szebbik nem képviselői is eljátszanak a biszexualitás gondolatával,ami egyeseknél csak ábránd marad,míg másoknál átbillenve a mérleg nyelve átmegy,ármehet hardcore homoszexualitásba.Sokan vagyunk és sokfélék!
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 09. 19. csütörtök 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 19. csütörtök 22:27
Már korábban is írtam, a legnagyobb problémának én azt látom, hogy a társkeresőben ha rákeresek a férfiakra, 55000 körüli találat van, ha a nőkre 13000, de ezekben benne vannak a párok. Ha olyan nőket keresek akik nem pár tagjai marad kb. 4000. Tehát van több mint 40000 férfi és kb. 4000 nő. Minden nőre jut 10 férfi. Valószínűleg akik idejönnek nők azok nem azért jönnek, hogy alkalmanként vagy rendszeresen 10 férfit elégítsenek ki, akik - ahogy itt gyakran szokták mondani a párok - csak ingyen puncit keresnek. Ha jól tudom még a profi örömlányoknak is jut napi 4-5 férfi, tehát aki fizet még az sem biztos hogy könnyen talál megfelelőt. A kamerás szexoldalakon ha egy csinos lány akciózik éppen akár 10000 férfi is érdeklődhet iránta, nem csoda hogy a moderátorok kivágják aki meg mer szólalni. Az itteni beszámolók szerint is ha idejön egy nő napi 50 levelet is kaphat, bár én ezt nem tudhatom, sosem voltam nő, nem szoktam magam másnak kiadni, csak olvasok dolgokat. Gyakorlatilag sokszor azt érzem, hogy a nők, illetve a párok, meg az elvileg irántuk érdeklődő férfiak inkább ellenségnek tekintik egymást, mint leendő partnereknek, társaknak. Folyamatosan megy a kritika a másik fél stílusára, viselkedésére, stb. vonatkozóan. Miközben a férfiak írnak fűnek-fának, ha egy férfi nem teszi, eltelhetnek akár évek is úgy, hogy senki sem fog érdeklődni iránta. Én mindig ezeket láttam a fő problémának, aminek a pontos okait nem tudom, mert például fogalmam sincs a nők miért olyanok amilyenek, hogy ennek társadalmi okai vannak (pl. slut-shaming), vagy inkább biológiai, emberi.
#6289   2019. 09. 19. csütörtök 22:27
egysportospasi egysportospasi
Már korábban is írtam, a legnagyobb problémának én azt látom, hogy a társkeresőben ha rákeresek a férfiakra, 55000 körüli találat van, ha a nőkre 13000, de ezekben benne vannak a párok. Ha olyan nőket keresek akik nem pár tagjai marad kb. 4000. Tehát van több mint 40000 férfi és kb. 4000 nő. Minden nőre jut 10 férfi. Valószínűleg akik idejönnek nők azok nem azért jönnek, hogy alkalmanként vagy rendszeresen 10 férfit elégítsenek ki, akik - ahogy itt gyakran szokták mondani a párok - csak ingyen puncit keresnek. Ha jól tudom még a profi örömlányoknak is jut napi 4-5 férfi, tehát aki fizet még az sem biztos hogy könnyen talál megfelelőt. A kamerás szexoldalakon ha egy csinos lány akciózik éppen akár 10000 férfi is érdeklődhet iránta, nem csoda hogy a moderátorok kivágják aki meg mer szólalni. Az itteni beszámolók szerint is ha idejön egy nő napi 50 levelet is kaphat, bár én ezt nem tudhatom, sosem voltam nő, nem szoktam magam másnak kiadni, csak olvasok dolgokat. Gyakorlatilag sokszor azt érzem, hogy a nők, illetve a párok, meg az elvileg irántuk érdeklődő férfiak inkább ellenségnek tekintik egymást, mint leendő partnereknek, társaknak. Folyamatosan megy a kritika a másik fél stílusára, viselkedésére, stb. vonatkozóan. Miközben a férfiak írnak fűnek-fának, ha egy férfi nem teszi, eltelhetnek akár évek is úgy, hogy senki sem fog érdeklődni iránta. Én mindig ezeket láttam a fő problémának, aminek a pontos okait nem tudom, mert például fogalmam sincs a nők miért olyanok amilyenek, hogy ennek társadalmi okai vannak (pl. slut-shaming), vagy inkább biológiai, emberi.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 09. 18. szerda 16:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 18. szerda 16:37
Erre a gikszerre esetleg tudnál valami (konkrét) példát írni?

Nem is azt mondanám, hogy ezek a fő problémák, csak szerintem két elég nagy probléma:
1. A szóló férfiak egy jó része vagy 8-10 különböző topikba szinte napi szinten beírja (sőt, inkább bemásolja) a néhány szavas semmitmondó hirdetését, amire valószínűleg soha nem fog senki jelentkezni...
2. Pár vagy szóló nő felad egy partnerkereső hirdetést itt az oldalon, erre a ahelyett hogy a szóló férfi írna neki egy privát üzenetet, a hozzászólásra válaszképpen benyögi, hogy "Szia(sztok), engem érdekelne a dolog, írj(atok)!"...
Az ilyen emberek a való életben is azt várják, hogy majd a "szájukba repül a sült galamb? Ha már szeretnének összejönni egy nővel vagy csatlakozni egy párhoz, akkor nem nekik kellene megtenni az első lépést? Mert ugyebár ők a férfiak... Én legalábbis ezt így gondolom és hozzátenném, hogy akinek nem inge, nem veszi magára!
Egyébként én kíváncsi lennék a többi problémára is, tehát hogy szerinted/szerintetek még mik azok. Hátha én is okulok belőle, sosem lehet tudni, végül is mindig tanul az ember! wink
#6288   2019. 09. 18. szerda 16:37
youngguy21 youngguy21
Erre a gikszerre esetleg tudnál valami (konkrét) példát írni?

Nem is azt mondanám, hogy ezek a fő problémák, csak szerintem két elég nagy probléma:
1. A szóló férfiak egy jó része vagy 8-10 különböző topikba szinte napi szinten beírja (sőt, inkább bemásolja) a néhány szavas semmitmondó hirdetését, amire valószínűleg soha nem fog senki jelentkezni...
2. Pár vagy szóló nő felad egy partnerkereső hirdetést itt az oldalon, erre a ahelyett hogy a szóló férfi írna neki egy privát üzenetet, a hozzászólásra válaszképpen benyögi, hogy "Szia(sztok), engem érdekelne a dolog, írj(atok)!"...
Az ilyen emberek a való életben is azt várják, hogy majd a "szájukba repül a sült galamb? Ha már szeretnének összejönni egy nővel vagy csatlakozni egy párhoz, akkor nem nekik kellene megtenni az első lépést? Mert ugyebár ők a férfiak... Én legalábbis ezt így gondolom és hozzátenném, hogy akinek nem inge, nem veszi magára!
Egyébként én kíváncsi lennék a többi problémára is, tehát hogy szerinted/szerintetek még mik azok. Hátha én is okulok belőle, sosem lehet tudni, végül is mindig tanul az ember! wink
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2019. 09. 18. szerda 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 18. szerda 12:03
Már csak azért sem szeretnék én levelezni a jelentkezőkkel mert elvenné a dolog izgalmát...
Jó látni, ahogy a páromat kicsit izgatják az olvasottak, esetleg a válaszai is erről árulkodnak.
Ez az "előjáték" hozzátartozna az ismerkedéshez, csak sajnos szinte mindig beüt valami gikszer. Ráadásul nagyon ritkán akad olyan pasi aki elég intelligens és fantáziadús, hogy ez megtörténjen.

Kíváncsi vagyok, hogy Te mit látsz a 2 fő problémának.
A mi szemszögünkből ennél jóval több van, de ezeket már úgyis leírták itt a párok, akik nem azonnal és bárkivel szeretnének ágyba bújni.
#6287   2019. 09. 18. szerda 16:16
youngguy21 youngguy21
"Számos pár keresett már meg privátban, de amint konkrét időpontot egyeztetnék, máris eltűnnek. Sosem értem meg, akkor miért írtak rám, miért nem lehet megírni, bocs, mégsem?"

Na látod, ezt én sem tudom megérteni... confused Viszont jó tudni, hogy (ezek szerint) nem vagyok ezzel egyedül! smile
(Ez egy válasz Passion38 üzenetére (2019. 09. 17. kedd 12:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 17. kedd 12:52
Számos pár keresett már meg privátban, de amint konkrét időpontot egyeztetnék, máris eltűnnek. Sosem értem meg, akkor miért írtak rám, miért nem lehet megírni, bocs, mégsem?

De, hogy biztatót is írjak, előző héten sikerült összehozni egy találkozót egy párral. Sajnos nem lesz állandó, a dolgok jelenlegi állása alapján, de a remény hal meg utoljára. crazya wave
#6286   2019. 09. 18. szerda 12:18
X Törölt felhasználó (3925392)
találtunk de nem egyszerü
#6285   2019. 09. 18. szerda 12:03
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Már csak azért sem szeretnék én levelezni a jelentkezőkkel mert elvenné a dolog izgalmát...
Jó látni, ahogy a páromat kicsit izgatják az olvasottak, esetleg a válaszai is erről árulkodnak.
Ez az "előjáték" hozzátartozna az ismerkedéshez, csak sajnos szinte mindig beüt valami gikszer. Ráadásul nagyon ritkán akad olyan pasi aki elég intelligens és fantáziadús, hogy ez megtörténjen.

Kíváncsi vagyok, hogy Te mit látsz a 2 fő problémának.
A mi szemszögünkből ennél jóval több van, de ezeket már úgyis leírták itt a párok, akik nem azonnal és bárkivel szeretnének ágyba bújni.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 15:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 16. hétfő 15:48
Oké, akkor egyre gondoltunk! smile

Az egyenlőség pedig természetesen abban az esetben értendő, ha a beszálló fél megérti és elfogadja, hogy csak és kizárólag a pár férfi tagjával együtt (hármasozás) vagy legalábbis annak jelenlétében (cuckold) történik a dolog, ahol ő ugyebár csak mint néző van jelen. ilyen esetekben nyilván nem csorbul az egyenlőség, de - ahogy írtad is - a beugrónak is lehetnek tabui, amiket a párnak is tiszteletben kell tartania. Mondhatni, amolyan
"adok-kapok játék", de ez a normális és így jár mindenki jól!
Az önkéntes irányításról még annyit, hogy engem egyáltalán nem zavar, ha a pár férfi tagja ír, csak a lényeg, hogy ne akarjon ő mindent egyedül eldönteni, megszabni. Ja és lehetőleg az egész partnerkersés úgy történjen, hogy a pár nő tagja (már ha tényleg létezik egyáltalán) tudjon mindenről, ne a háta mögött akarjon a férfi szervezkedni!

Egy másik téma, ami nem kifejezetten neked/nektek szól, csak általánosságban: a szóló férfiak itt a GG-n (meg úgy általában az ilyen szexpartner kereső oldalakon) két alapvető (de mégis NAGY) hibát szoktak elkövetni, de ebbe egyelőre nem megyek bele, csak ha esetleg érdekel...
#6284   2019. 09. 18. szerda 06:03
X Törölt felhasználó (4025412)
Úgy hat-hét éve sokkal könnyebb volt. Ma már úgy tapasztaljuk, hogy szinte lehetetlen.
Ha ugyanarra gondolunk.. Minden más, megy mint a karikacsapás smile
(Ez egy válasz debrecenipár45-48 üzenetére (2019. 09. 17. kedd 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 17. kedd 14:15
Lehet itt egyáltalán baráti kapcsolatot is kialakítani, ahol a szex is belefér?
#6283   2019. 09. 17. kedd 18:21
laller000 laller000
Eddig 3 párt találtam innen de abból egyik becsapott a másik kettő nagyon rendes volt!
#6282   2019. 09. 17. kedd 16:48
egysportospasi egysportospasi
Biztos vagyok benne hogy nem mindenki számára lehetséges.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 17. kedd 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3258552)
2019. 09. 17. kedd 15:51
Sziasztok! Biztos vagyok benne hogy igen! smile
#6281   2019. 09. 17. kedd 15:53
X Törölt felhasználó (3989732)
Így van, lehet. Mondjuk kb. kismillió dolognak kell hozzá szerencsés csillagzat alatt összeállnia. De lehet. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 17. kedd 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3258552)
2019. 09. 17. kedd 15:51
Sziasztok! Biztos vagyok benne hogy igen! smile
#6280   2019. 09. 17. kedd 15:51
X Törölt felhasználó (3258552)
Sziasztok! Biztos vagyok benne hogy igen! smile
(Ez egy válasz debrecenipár45-48 üzenetére (2019. 09. 17. kedd 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 17. kedd 14:15
Lehet itt egyáltalán baráti kapcsolatot is kialakítani, ahol a szex is belefér?
#6279   2019. 09. 17. kedd 14:48
SzofiBobi SzofiBobi
Semmi nem kerülte el a figyelmünket. Olvastuk miket írtál. Ezért írtuk azt amit.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 09. 17. kedd 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 17. kedd 11:39
Gondolom elkerülte a figyelmed az, hogy én már voltam párral, nem eggyel, de rögtön kettővel is együtt. Érdekes módon, nem 2 lánnyal voltam, hanem 5-en voltunk 3 fiú és 2 lány, ahol egyedül én voltam szóló. Akkor szerinted bennem felmerült egy pillanatra is, hogy csak a lánnyal legyek kettesben stb? A különbség az volt, hogy a srácok nem várták el, hogy rajtuk keresztül udvaroljak a lányoknak, hanem ha akartam valamit mondani, akkor azt megmondhattam a lánynak is (volt közös viber chat, ahol mind az 5-en bentvoltunk). Az egyik párt már korábbról ismertem és együtt közösen döntöttük el, hogy keresünk még egy párt, ahol kb annyi volt a beszélgetés a fiúval, hogy mutattunk fotót egymásról, aztán mondtam, hogy beszéljenek a lányok telefonon aztán közös chat. Nem kellett hetekig levelezgetni, hogy jajj de szép a párod, mutass képet a farkadról stb.
Akik tudják, hogy mit akarnak, ott nagyon hamar tudsz a lánnyal is közvetlenül beszélni nem kell a férfival csetelni meg levelezgetni hetekig. Többször előfordult már az is, hogy több levelet váltottam csak a férfival, de valahogy nem került elő a lány száma, vagy nem lett viber vagy hangouts chat, semmi.
#6278   2019. 09. 17. kedd 14:15
debrecenipár45-48 debrecenipár45-48
Lehet itt egyáltalán baráti kapcsolatot is kialakítani, ahol a szex is belefér?
#6277   2019. 09. 17. kedd 12:52
Passion38 Passion38
Számos pár keresett már meg privátban, de amint konkrét időpontot egyeztetnék, máris eltűnnek. Sosem értem meg, akkor miért írtak rám, miért nem lehet megírni, bocs, mégsem?

De, hogy biztatót is írjak, előző héten sikerült összehozni egy találkozót egy párral. Sajnos nem lesz állandó, a dolgok jelenlegi állása alapján, de a remény hal meg utoljára. crazya wave
#6276   2019. 09. 17. kedd 11:39
kiskoko34 kiskoko34
Gondolom elkerülte a figyelmed az, hogy én már voltam párral, nem eggyel, de rögtön kettővel is együtt. Érdekes módon, nem 2 lánnyal voltam, hanem 5-en voltunk 3 fiú és 2 lány, ahol egyedül én voltam szóló. Akkor szerinted bennem felmerült egy pillanatra is, hogy csak a lánnyal legyek kettesben stb? A különbség az volt, hogy a srácok nem várták el, hogy rajtuk keresztül udvaroljak a lányoknak, hanem ha akartam valamit mondani, akkor azt megmondhattam a lánynak is (volt közös viber chat, ahol mind az 5-en bentvoltunk). Az egyik párt már korábbról ismertem és együtt közösen döntöttük el, hogy keresünk még egy párt, ahol kb annyi volt a beszélgetés a fiúval, hogy mutattunk fotót egymásról, aztán mondtam, hogy beszéljenek a lányok telefonon aztán közös chat. Nem kellett hetekig levelezgetni, hogy jajj de szép a párod, mutass képet a farkadról stb.
Akik tudják, hogy mit akarnak, ott nagyon hamar tudsz a lánnyal is közvetlenül beszélni nem kell a férfival csetelni meg levelezgetni hetekig. Többször előfordult már az is, hogy több levelet váltottam csak a férfival, de valahogy nem került elő a lány száma, vagy nem lett viber vagy hangouts chat, semmi.
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 09. 14. szombat 04:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 14. szombat 04:51
Azért van amit nagyon nehezen tudok megérteni! Mi olyan nehéz abban, hogy egy párnak úgy forgalmazunk az írásainkban, mint egy párnak! Ha személyesen találkozunk akkor is csak a női taggal beszélsz? Miért ne lehetne leírni, hogy "Gizinek nagyon izgató a füle"? Mi van, ha mindketten ott vagyunk? Akkor nem udvarolsz? Persze a Te dolgod, csak nekünk ez fura.
#6275   2019. 09. 17. kedd 07:48
X Törölt felhasználó (4025412)
Jó reggelt mindenkinek. smile
#6274   2019. 09. 17. kedd 06:23
X Törölt felhasználó (3989732)
Engem is. Én egy csomó hibát látok, nem csak kettőt. nyes
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 16. hétfő 21:46
Én kíváncsi lennék rá, hogy szerinted mi a két nagy hiba.
#6273   2019. 09. 16. hétfő 21:46
egysportospasi egysportospasi
Én kíváncsi lennék rá, hogy szerinted mi a két nagy hiba.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 15:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 16. hétfő 15:48
Oké, akkor egyre gondoltunk! smile

Az egyenlőség pedig természetesen abban az esetben értendő, ha a beszálló fél megérti és elfogadja, hogy csak és kizárólag a pár férfi tagjával együtt (hármasozás) vagy legalábbis annak jelenlétében (cuckold) történik a dolog, ahol ő ugyebár csak mint néző van jelen. ilyen esetekben nyilván nem csorbul az egyenlőség, de - ahogy írtad is - a beugrónak is lehetnek tabui, amiket a párnak is tiszteletben kell tartania. Mondhatni, amolyan
"adok-kapok játék", de ez a normális és így jár mindenki jól!
Az önkéntes irányításról még annyit, hogy engem egyáltalán nem zavar, ha a pár férfi tagja ír, csak a lényeg, hogy ne akarjon ő mindent egyedül eldönteni, megszabni. Ja és lehetőleg az egész partnerkersés úgy történjen, hogy a pár nő tagja (már ha tényleg létezik egyáltalán) tudjon mindenről, ne a háta mögött akarjon a férfi szervezkedni!

Egy másik téma, ami nem kifejezetten neked/nektek szól, csak általánosságban: a szóló férfiak itt a GG-n (meg úgy általában az ilyen szexpartner kereső oldalakon) két alapvető (de mégis NAGY) hibát szoktak elkövetni, de ebbe egyelőre nem megyek bele, csak ha esetleg érdekel...
 
... 182 183 184 185 186 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9952db
Utolsó üzenet: ma 15:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!