Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 190 191 192 193 194 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6127   2019. 08. 07. szerda 18:40
ösckös ösckös
Amúgy is nehéz találni,kor,alkat,távolság ,munka nagyon sokan egyszerű emberek vagyunk,gyerek stb,van aki csak sexet akar minden alkalommal mással,nincsenek elvárások,van akinek szükséges az ismerkedés,kémia,vonzalom ne csak dugás legyen stb.
Valljuk be ez nem egy szokványos felállás,szükség van türelemre,megértésre hiszen lehet első alkalommal nem sikerül minden tökéletesre hiszen 4 emberről van szó.,,Gondolkodjunk el, hogyan is választ az ember először magának párt? Hát úgy, hogy megismerkedik és együtt jár valakivel sokszor évekig. A párcserés pár választás is ugyan ez csak négy ember között.
Ezért nem megy az egy "teló és dugunk is", mert ez kevesen vállalják be. tehát a házaspároknak együtt kellene járni egy darabig a másik házaspárral. Mivel ez nincs meg, mert nincs is rá lehetőség sokszor, ezért fullad kudarcba sok ilyen kísérlet. "
Idézetet loptam,nem saját gondolat,de teljesen egyetértek vele.
(Ez egy válasz Kisvomen üzenetére (2019. 08. 07. szerda 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 07. szerda 14:31
Sziasztok még mi sem találtunk.Van a forumon sok olyan Pár akik nem tudják mit akarnak.Eljutunk az ismerkedésben a találkozóig de utána csend.A következő amit látunk hogy ismételten keresnek nem hogy lezárnák a függő ismerkedésüket egy Igennel vagy egy Nemmel.Mi megértőek vagyunk nem hülyék.
#6126   2019. 08. 07. szerda 16:14
par84 par84
Persze, nem kizáró okra gondoltam! smile Csak arra hogy nehezebb találni ilyen adottságokkal!
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2019. 08. 07. szerda 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 07. szerda 15:06
Ezt nem gondolnám kizáró oknak.
Nagyon sok férfi kifelyezetten a teltebb nőket szereti.
#6125   2019. 08. 07. szerda 15:15
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Bocsánat: kifejezetten! confused
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2019. 08. 07. szerda 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 07. szerda 15:06
Ezt nem gondolnám kizáró oknak.
Nagyon sok férfi kifelyezetten a teltebb nőket szereti.
#6124   2019. 08. 07. szerda 15:06
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Ezt nem gondolnám kizáró oknak.
Nagyon sok férfi kifelyezetten a teltebb nőket szereti.
(Ez egy válasz par84 üzenetére (2019. 08. 07. szerda 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 07. szerda 14:38
Mi például 1párt találtunk! Össze is jött a dolog, szuper is volt!
De a férj féltékeny lett, hogy mással látta a feleségét! smile
Nekünk amúgy se könnyű találni, mert a párosunk hölgy tagja molett alkat! :(
#6123   2019. 08. 07. szerda 14:38
par84 par84
Mi például 1párt találtunk! Össze is jött a dolog, szuper is volt!
De a férj féltékeny lett, hogy mással látta a feleségét! smile
Nekünk amúgy se könnyű találni, mert a párosunk hölgy tagja molett alkat! :(
#6122   2019. 08. 07. szerda 14:31
Kisvomen Kisvomen
Sziasztok még mi sem találtunk.Van a forumon sok olyan Pár akik nem tudják mit akarnak.Eljutunk az ismerkedésben a találkozóig de utána csend.A következő amit látunk hogy ismételten keresnek nem hogy lezárnák a függő ismerkedésüket egy Igennel vagy egy Nemmel.Mi megértőek vagyunk nem hülyék.
#6121   2019. 08. 07. szerda 13:38
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Dehogy találtunk...
Biztosan bennünk is van hiba, mert válogatunk.
Pedig rengeteg levél jön.
A mennyiséggel nincs is baj, inkább a minőséggel.
Egyben elnézést is szeretnénk kérni, de aki valamiért nem érdekes számunkra, annak mi sem válaszolunk, illetve ritkán.
Ez pasi szemmel biztosan nagy bűn, bár szerintünk így több konfliktust kerülünk el, mintha nemleges választ kapnának, főleg ha meg is indokolnánk.
Mindegy, nem adjuk fel.
Nagyon jól elvagyunk kettesben is. crazya
#6120   2019. 07. 27. szombat 16:02
egysportospasi egysportospasi
Nem hiszem, hogy lenne különösebb jelentősége hogy valaki leírja hogy nem, vagy nem ír semmit. Mindkettő ugyanazt jelenti.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 24. szerda 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4034052)
2019. 07. 24. szerda 16:57
Én sem vitatkozom veled, mert ami leírtál te is az is jogos! Legjobban talán az veri ki a biztosítékot nálam, amikor válaszra sem méltatnak! Minden alkalommal megnézem, hogy az adott partner kit és mit keres. Sosem írok olyannak aki lányt vagy párt keres! Sosem írok olyannak, akinek az adatlapja alapján mások a testi elképzelései mint ami nekem van. Csak és kizáróla olyannak írok, akinek a leírása alapján beleférek az elképzelésébe.... De ez is kevés ezek szerint. Lehet nagyképűnek hangzik, de ha már az ember veszi a fáradtságot és megfogalmaz egy személyre szabott bemutatkozó levelet, ami nem 5 perc, akkor legalább egy nemleges válaszra szerintem számíthatok... Hát még az sem! Nem problémázik rajta az ember, ha nemet kap, nem fogom tuszkolni magam senkire, de legalább ennyit szerintem mindenki megérdemel, aki ír egy normális levelet! Pont a hétvégén jártam így egy párral... Nem az első és nem is az utolsó lesz valószínű!
#6119   2019. 07. 27. szombat 14:05
youngguy21 youngguy21
"Valahányszor megismerkedtem valakivel ,nem is gondoltam volna,hogy pl. a kéznek mekkora szerepe lehet."

Ez alatt konkrétan mire gondoltál?
(Ez egy válasz pityu0529 üzenetére (2019. 07. 25. csütörtök 17:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 07. 25. csütörtök 17:07
Szia mindenkinek .
Én teljesen új vagyok itt de nagyon okos dolgokat tudtam meg.
Valahányszor megismerkedtem valakivel ,nem is gondoltam volna,hogy pl. a kéznek mekkora szerepe lehet.
Egy másik társkereső oldalon keresek ,és még egyetlen egy elutasítást sem kaptam.
Az más kérdés,hogy nem mindből lett komolyabb csevegés.
Mi sem esetre ha egy nő megszólít mert többnyire megvárom hiszen az azt is jelenti egyből,hogy
legalábbis a szimpátia megvan .
A többi kiderül menetközben.
Hazudozni nem érdemes az vissza üt rövidesen .
#6118   2019. 07. 27. szombat 14:03
youngguy21 youngguy21
Ezzel is teljes mértékben egyet tudok érteni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 24. szerda 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4034052)
2019. 07. 24. szerda 16:57
Én sem vitatkozom veled, mert ami leírtál te is az is jogos! Legjobban talán az veri ki a biztosítékot nálam, amikor válaszra sem méltatnak! Minden alkalommal megnézem, hogy az adott partner kit és mit keres. Sosem írok olyannak aki lányt vagy párt keres! Sosem írok olyannak, akinek az adatlapja alapján mások a testi elképzelései mint ami nekem van. Csak és kizáróla olyannak írok, akinek a leírása alapján beleférek az elképzelésébe.... De ez is kevés ezek szerint. Lehet nagyképűnek hangzik, de ha már az ember veszi a fáradtságot és megfogalmaz egy személyre szabott bemutatkozó levelet, ami nem 5 perc, akkor legalább egy nemleges válaszra szerintem számíthatok... Hát még az sem! Nem problémázik rajta az ember, ha nemet kap, nem fogom tuszkolni magam senkire, de legalább ennyit szerintem mindenki megérdemel, aki ír egy normális levelet! Pont a hétvégén jártam így egy párral... Nem az első és nem is az utolsó lesz valószínű!
#6117   2019. 07. 27. szombat 14:02
youngguy21 youngguy21
Szívemből szóltál! eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 24. szerda 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4034052)
2019. 07. 24. szerda 14:17
Sziasztok! Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen levelet írsz!!! Legalább is az én tapasztalatom alapján! Próbálkoztam én is ilyennel is, olyannal is.... Szinte esélytelen a dolog! Nem azért vagyok itt fent GG-n, hogy végre egy hőn áhított "nuni" közelébe férkőzzek hanem, hogy szélesítsem egy kicsit a szexuális nézeteim és újabb dolgokat ismerjek vagy tapsztaljak meg, ami esetleg eddig kimaradt! Hiába! Nem önfényezésből, de diplomás, ápolt, értelmes vállalkozónak tartom magam, aki nem szűkölködik a gyengébbik nem figyelmétől, de itt még 1-2 találkozót kivéve nekem nem sikerült össze hoznom semmit. Lehet bennem van a hiba?! Azt viszont biztosan tudom, hogy általában a párok azok akik nagy mellénnyel írják, hogy nem mernek találkozni a pasik, mindig lemondják a találkozót, berezelnek stb. Egy jó talács pároknak is (persze tisztelet a kivételnek): Nem kell az adatlapotokra beleírni, hogy "férfiak önkritika".... Nektek is bele kell néznetek a tükörbe és azért mert ti párban vagytok, nem kell többre tartani magatok a solo férfiaktól!!! Tudtommal mindenki "örömöt" keres. Azzal, hogy ti ketten vagytok a cél még ugyanaz! És ha a 300 levélből nem azt a 3-at választanátok ki, aki a képeken "Brad Pitt" és valószínűleg kamu, hanem ti is egy kis önkritikát gyakorolnátok, akkor talán, találnátok ti is megfelelő partnert és nem kellene siránkozni, mert nem 3, hanem lehet 50 levél közül választhatnátok!!!

Na, ez most kijött belőlem merges3

De semmi komolyság!!! Szexre fel, a remény hal meg utoljára, hogy valami közhelyeset is írjak! finom
eplus2

Szép napot mindenkinek!!!

/akinek nem inge ne vegye magára!!!/
#6116   2019. 07. 26. péntek 07:48
X Törölt felhasználó (3989732)
nyes nyes nyes Ja igen, tényleg. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 25. csütörtök 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3802852)
2019. 07. 25. csütörtök 21:45
Nana, óvatosan a Mókusokkal!!! smile
#6115   2019. 07. 25. csütörtök 21:45
X Törölt felhasználó (3802852)
Nana, óvatosan a Mókusokkal!!! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 25. csütörtök 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 07. 25. csütörtök 10:51
Vessetek a mókusok elé, de akkor is bevallom, hogy mi is csak annak válaszolunk (nemmel), akit a levele alapján úgy ítélünk meg, hogy elég értelmes lesz a nemleges válasz elfogadásához. Eleinte még a legsuttyóbb parasztoknak is válaszoltunk legalább annyit, hogy "bocs, de nem téged keresünk", mire a legtöbb azonnal elkezdett vagy erőszakosan nyomulni (de higgyük el, hogy ő az igazi), vagy anyázni (mekkora beképzelt köcsögök vagyunk), vagy sírni (hogy őt senki sem szereti). Erre se idő, se energia, se kedv nincs tartalékban.
#6114   2019. 07. 25. csütörtök 17:07
pityu0529 pityu0529 VIP
Szia mindenkinek .
Én teljesen új vagyok itt de nagyon okos dolgokat tudtam meg.
Valahányszor megismerkedtem valakivel ,nem is gondoltam volna,hogy pl. a kéznek mekkora szerepe lehet.
Egy másik társkereső oldalon keresek ,és még egyetlen egy elutasítást sem kaptam.
Az más kérdés,hogy nem mindből lett komolyabb csevegés.
Mi sem esetre ha egy nő megszólít mert többnyire megvárom hiszen az azt is jelenti egyből,hogy
legalábbis a szimpátia megvan .
A többi kiderül menetközben.
Hazudozni nem érdemes az vissza üt rövidesen .
#6113   2019. 07. 25. csütörtök 10:51
X Törölt felhasználó (3989732)
Vessetek a mókusok elé, de akkor is bevallom, hogy mi is csak annak válaszolunk (nemmel), akit a levele alapján úgy ítélünk meg, hogy elég értelmes lesz a nemleges válasz elfogadásához. Eleinte még a legsuttyóbb parasztoknak is válaszoltunk legalább annyit, hogy "bocs, de nem téged keresünk", mire a legtöbb azonnal elkezdett vagy erőszakosan nyomulni (de higgyük el, hogy ő az igazi), vagy anyázni (mekkora beképzelt köcsögök vagyunk), vagy sírni (hogy őt senki sem szereti). Erre se idő, se energia, se kedv nincs tartalékban.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 24. szerda 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4034052)
2019. 07. 24. szerda 16:57
Én sem vitatkozom veled, mert ami leírtál te is az is jogos! Legjobban talán az veri ki a biztosítékot nálam, amikor válaszra sem méltatnak! Minden alkalommal megnézem, hogy az adott partner kit és mit keres. Sosem írok olyannak aki lányt vagy párt keres! Sosem írok olyannak, akinek az adatlapja alapján mások a testi elképzelései mint ami nekem van. Csak és kizáróla olyannak írok, akinek a leírása alapján beleférek az elképzelésébe.... De ez is kevés ezek szerint. Lehet nagyképűnek hangzik, de ha már az ember veszi a fáradtságot és megfogalmaz egy személyre szabott bemutatkozó levelet, ami nem 5 perc, akkor legalább egy nemleges válaszra szerintem számíthatok... Hát még az sem! Nem problémázik rajta az ember, ha nemet kap, nem fogom tuszkolni magam senkire, de legalább ennyit szerintem mindenki megérdemel, aki ír egy normális levelet! Pont a hétvégén jártam így egy párral... Nem az első és nem is az utolsó lesz valószínű!
#6112   2019. 07. 24. szerda 22:24
X Törölt felhasználó (3802852)
Szevasz!
Ezért írtam korábban, hogy egyes pároknál az arc után a legnagyobb a mérce-probléma, ugye érthető... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 24. szerda 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4034052)
2019. 07. 24. szerda 16:57
Én sem vitatkozom veled, mert ami leírtál te is az is jogos! Legjobban talán az veri ki a biztosítékot nálam, amikor válaszra sem méltatnak! Minden alkalommal megnézem, hogy az adott partner kit és mit keres. Sosem írok olyannak aki lányt vagy párt keres! Sosem írok olyannak, akinek az adatlapja alapján mások a testi elképzelései mint ami nekem van. Csak és kizáróla olyannak írok, akinek a leírása alapján beleférek az elképzelésébe.... De ez is kevés ezek szerint. Lehet nagyképűnek hangzik, de ha már az ember veszi a fáradtságot és megfogalmaz egy személyre szabott bemutatkozó levelet, ami nem 5 perc, akkor legalább egy nemleges válaszra szerintem számíthatok... Hát még az sem! Nem problémázik rajta az ember, ha nemet kap, nem fogom tuszkolni magam senkire, de legalább ennyit szerintem mindenki megérdemel, aki ír egy normális levelet! Pont a hétvégén jártam így egy párral... Nem az első és nem is az utolsó lesz valószínű!
#6111   2019. 07. 24. szerda 16:57
X Törölt felhasználó (4034052)
Én sem vitatkozom veled, mert ami leírtál te is az is jogos! Legjobban talán az veri ki a biztosítékot nálam, amikor válaszra sem méltatnak! Minden alkalommal megnézem, hogy az adott partner kit és mit keres. Sosem írok olyannak aki lányt vagy párt keres! Sosem írok olyannak, akinek az adatlapja alapján mások a testi elképzelései mint ami nekem van. Csak és kizáróla olyannak írok, akinek a leírása alapján beleférek az elképzelésébe.... De ez is kevés ezek szerint. Lehet nagyképűnek hangzik, de ha már az ember veszi a fáradtságot és megfogalmaz egy személyre szabott bemutatkozó levelet, ami nem 5 perc, akkor legalább egy nemleges válaszra szerintem számíthatok... Hát még az sem! Nem problémázik rajta az ember, ha nemet kap, nem fogom tuszkolni magam senkire, de legalább ennyit szerintem mindenki megérdemel, aki ír egy normális levelet! Pont a hétvégén jártam így egy párral... Nem az első és nem is az utolsó lesz valószínű!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 24. szerda 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 07. 24. szerda 16:22
A nagyja jogos, de pl. mi sem a kép alapján szűrünk első körben, az - bár nem mellékes - eléggé másod- vagy harmadrendű dolog. Agyban kell a szimpátia elsősorban, és ahogy After is írja, nehéz hasonló beállítottságú, humorú, értékrendű emberkére lelni ebben a tömegben. Pont úgy, ahogy a való életben is, ráadásul az itteni témák azért nagyrészt olyanok, amikkel a való életben az emberfia (és lánya) nem házal nyilvánosan.
Egyébként a te adatlapod pont ilyen, első körben nálunk tuti átmennél, jó eséllyel némi beszélgetés után is simán megfelelnél, aztán elvéreznél az asszonynál azon az apró nüanszon, hogy csupasz a bráner... smile (Őszerinte a neki való férfi legyen szőrős.) De az is lehet, hogy én véreznék el a te szűrődőn, mert nem vagyok egy anorexiás alkat, és hiába nem engem akarsz megdugni, esetleg gusztusod se lenne a szexre, ha én vagyok a háromból az egyik szereplő. smile Szóval nem egyszerű dolog ez, ezer és ezer apró kis feltételnek kell megfelelnie, hogy szex legyen a vége...
#6110   2019. 07. 24. szerda 16:22
X Törölt felhasználó (3989732)
A nagyja jogos, de pl. mi sem a kép alapján szűrünk első körben, az - bár nem mellékes - eléggé másod- vagy harmadrendű dolog. Agyban kell a szimpátia elsősorban, és ahogy After is írja, nehéz hasonló beállítottságú, humorú, értékrendű emberkére lelni ebben a tömegben. Pont úgy, ahogy a való életben is, ráadásul az itteni témák azért nagyrészt olyanok, amikkel a való életben az emberfia (és lánya) nem házal nyilvánosan.
Egyébként a te adatlapod pont ilyen, első körben nálunk tuti átmennél, jó eséllyel némi beszélgetés után is simán megfelelnél, aztán elvéreznél az asszonynál azon az apró nüanszon, hogy csupasz a bráner... smile (Őszerinte a neki való férfi legyen szőrős.) De az is lehet, hogy én véreznék el a te szűrődőn, mert nem vagyok egy anorexiás alkat, és hiába nem engem akarsz megdugni, esetleg gusztusod se lenne a szexre, ha én vagyok a háromból az egyik szereplő. smile Szóval nem egyszerű dolog ez, ezer és ezer apró kis feltételnek kell megfelelnie, hogy szex legyen a vége...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 24. szerda 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4034052)
2019. 07. 24. szerda 14:17
Sziasztok! Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen levelet írsz!!! Legalább is az én tapasztalatom alapján! Próbálkoztam én is ilyennel is, olyannal is.... Szinte esélytelen a dolog! Nem azért vagyok itt fent GG-n, hogy végre egy hőn áhított "nuni" közelébe férkőzzek hanem, hogy szélesítsem egy kicsit a szexuális nézeteim és újabb dolgokat ismerjek vagy tapsztaljak meg, ami esetleg eddig kimaradt! Hiába! Nem önfényezésből, de diplomás, ápolt, értelmes vállalkozónak tartom magam, aki nem szűkölködik a gyengébbik nem figyelmétől, de itt még 1-2 találkozót kivéve nekem nem sikerült össze hoznom semmit. Lehet bennem van a hiba?! Azt viszont biztosan tudom, hogy általában a párok azok akik nagy mellénnyel írják, hogy nem mernek találkozni a pasik, mindig lemondják a találkozót, berezelnek stb. Egy jó talács pároknak is (persze tisztelet a kivételnek): Nem kell az adatlapotokra beleírni, hogy "férfiak önkritika".... Nektek is bele kell néznetek a tükörbe és azért mert ti párban vagytok, nem kell többre tartani magatok a solo férfiaktól!!! Tudtommal mindenki "örömöt" keres. Azzal, hogy ti ketten vagytok a cél még ugyanaz! És ha a 300 levélből nem azt a 3-at választanátok ki, aki a képeken "Brad Pitt" és valószínűleg kamu, hanem ti is egy kis önkritikát gyakorolnátok, akkor talán, találnátok ti is megfelelő partnert és nem kellene siránkozni, mert nem 3, hanem lehet 50 levél közül választhatnátok!!!

Na, ez most kijött belőlem merges3

De semmi komolyság!!! Szexre fel, a remény hal meg utoljára, hogy valami közhelyeset is írjak! finom
eplus2

Szép napot mindenkinek!!!

/akinek nem inge ne vegye magára!!!/
#6109   2019. 07. 24. szerda 14:36
X Törölt felhasználó (4052772)
Ez nagyon ott van. Ferfikent meg nehezebb lehet megbirkozni tobb par folenyes stilusaval. Volt alkalmam beszelni pl. egy par ffi tagjaval, amikor megfogant a fejemben, hogy esetleg csatlakoznek nokent egy parhoz. O azert meselt par dolgot. Hidd el, nem piskotak a ferfiak sem, akik parokhoz tarsulnanak. Azt hiszik tobben, hogy a par ferfi tagja nem tudja lerendezni az asszonyt es ezert inkabb beadja a derekat es harmasozik, csak ne lepjen felre a no. Szoval nehez a hasonlo intellektusu es szexkulturaju erdeklodoknek egymasra lelni. De te szimpatikus vagy. Sok sikert kivanok neked kis kozossegunkben. vigyor5
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 24. szerda 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4034052)
2019. 07. 24. szerda 14:17
Sziasztok! Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen levelet írsz!!! Legalább is az én tapasztalatom alapján! Próbálkoztam én is ilyennel is, olyannal is.... Szinte esélytelen a dolog! Nem azért vagyok itt fent GG-n, hogy végre egy hőn áhított "nuni" közelébe férkőzzek hanem, hogy szélesítsem egy kicsit a szexuális nézeteim és újabb dolgokat ismerjek vagy tapsztaljak meg, ami esetleg eddig kimaradt! Hiába! Nem önfényezésből, de diplomás, ápolt, értelmes vállalkozónak tartom magam, aki nem szűkölködik a gyengébbik nem figyelmétől, de itt még 1-2 találkozót kivéve nekem nem sikerült össze hoznom semmit. Lehet bennem van a hiba?! Azt viszont biztosan tudom, hogy általában a párok azok akik nagy mellénnyel írják, hogy nem mernek találkozni a pasik, mindig lemondják a találkozót, berezelnek stb. Egy jó talács pároknak is (persze tisztelet a kivételnek): Nem kell az adatlapotokra beleírni, hogy "férfiak önkritika".... Nektek is bele kell néznetek a tükörbe és azért mert ti párban vagytok, nem kell többre tartani magatok a solo férfiaktól!!! Tudtommal mindenki "örömöt" keres. Azzal, hogy ti ketten vagytok a cél még ugyanaz! És ha a 300 levélből nem azt a 3-at választanátok ki, aki a képeken "Brad Pitt" és valószínűleg kamu, hanem ti is egy kis önkritikát gyakorolnátok, akkor talán, találnátok ti is megfelelő partnert és nem kellene siránkozni, mert nem 3, hanem lehet 50 levél közül választhatnátok!!!

Na, ez most kijött belőlem merges3

De semmi komolyság!!! Szexre fel, a remény hal meg utoljára, hogy valami közhelyeset is írjak! finom
eplus2

Szép napot mindenkinek!!!

/akinek nem inge ne vegye magára!!!/
#6108   2019. 07. 24. szerda 14:23
zsozs70 zsozs70
Nsgyon ritkan es veletlen
 
... 190 191 192 193 194 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9947db
Utolsó üzenet: ma 14:53
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!