Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9916   2024. 04. 02. kedd 09:08
erotik.kameramann erotik.kameramann
Igen, az embernek lehetnek korlátai. De nem hiszem, hogy nincs a városomban olyan párocska, akinek megfelelő lennék. Persze, így szűkül a kör, de utazni tudok. Hozzátok is elmennék, hiszen jó a vonat közlekedés kacsint
(Ez egy válasz csibuka9 üzenetére (2024. 04. 01. hétfő 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 01. hétfő 12:41
Ha csak helybe gondolkodsz mert nem tudsz utazni és helyed sincs, úgy nehezebben jöhet össze.
#9915   2024. 04. 02. kedd 08:19
Sönc 50 Sönc 50
Már a lakóhely és az időbeosztás is alaposan szűkíti a lehetőségeket. Nagy távolságból még ígérni is felesleges bármit is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 04. 02. kedd 08:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733581)
2024. 04. 02. kedd 08:12
Javítás: Ez SEM leányálom
#9914   2024. 04. 02. kedd 08:12
X Törölt felhasználó (4733581)
Javítás: Ez SEM leányálom
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 04. 02. kedd 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4733581)
2024. 04. 02. kedd 08:10
Pár gondolat a témához. Volt alkalmam az elmúlt években párként és szóló pasiként is keresgélni. Amikor szólóban próbálkoztam, azt gondoltam mennyivel egyszerűbb lenne párként pasit találni. Most párként keresgélünk és el kell mondanom, ez "leányálom" . Nem együtt élő párként keresünk, hétköznapi szabadidővel. Helyet mi biztosítjuk., A hölgy teljesen szabad kezet adott nekem a partner kiválasztásában. Mi pasik ezt talán egyszerűbben intézzük. Nincsenek udvariassági körök, egy fotó és egy telefonbeszélgetés eldönti van-e szimpátia. Ami a legfontosabb az első benyomás az első levélből. nem tudom megmondani mi az ami felkelti a kíváncsiságot. De annyit talán tanácsolhatok, hogy ne sablon leveket írjatok. Tudom, macerás amikor napi 20-at írtok, de a minőség fontosabb a mennyiségnél. Egyből lejön, ha egy továbbított levelet ír valaki. Igyekeztem mindenkinek válaszolni, még ha nemleges volt is. Volt aki egyből támadott, hogy kamu pár vagyunk smile No comment. És ami sajnos rossz tapasztalat, a legjobban beindult, fűt-fát ígérő jelöltek tűnnek el a találkozó előtt. A lehető leghülyébb magyarázattal, vagy anélkül. Aztán 2-3 nap után jelentkezik, és kérdi milyen volt a buli, készültek-e képek ? smile Nincs harag, bármikor bárkinek közbejöhet valami, de nálunk nem lesz második esély. Ha szeretnénk 1 plusz pasit, akkor általában 2. vel kell megbeszélni a találkozót, egyik (rosszabb esetben mindkettő) úgyis eltűnik. Ha nem, és és mindkettő eljön, akkor sem estünk kétségbe smile Szóval, van remény, csak kitartás kell.
#9913   2024. 04. 02. kedd 08:10
X Törölt felhasználó (4733581)
Pár gondolat a témához. Volt alkalmam az elmúlt években párként és szóló pasiként is keresgélni. Amikor szólóban próbálkoztam, azt gondoltam mennyivel egyszerűbb lenne párként pasit találni. Most párként keresgélünk és el kell mondanom, ez "leányálom" . Nem együtt élő párként keresünk, hétköznapi szabadidővel. Helyet mi biztosítjuk., A hölgy teljesen szabad kezet adott nekem a partner kiválasztásában. Mi pasik ezt talán egyszerűbben intézzük. Nincsenek udvariassági körök, egy fotó és egy telefonbeszélgetés eldönti van-e szimpátia. Ami a legfontosabb az első benyomás az első levélből. nem tudom megmondani mi az ami felkelti a kíváncsiságot. De annyit talán tanácsolhatok, hogy ne sablon leveket írjatok. Tudom, macerás amikor napi 20-at írtok, de a minőség fontosabb a mennyiségnél. Egyből lejön, ha egy továbbított levelet ír valaki. Igyekeztem mindenkinek válaszolni, még ha nemleges volt is. Volt aki egyből támadott, hogy kamu pár vagyunk smile No comment. És ami sajnos rossz tapasztalat, a legjobban beindult, fűt-fát ígérő jelöltek tűnnek el a találkozó előtt. A lehető leghülyébb magyarázattal, vagy anélkül. Aztán 2-3 nap után jelentkezik, és kérdi milyen volt a buli, készültek-e képek ? smile Nincs harag, bármikor bárkinek közbejöhet valami, de nálunk nem lesz második esély. Ha szeretnénk 1 plusz pasit, akkor általában 2. vel kell megbeszélni a találkozót, egyik (rosszabb esetben mindkettő) úgyis eltűnik. Ha nem, és és mindkettő eljön, akkor sem estünk kétségbe smile Szóval, van remény, csak kitartás kell.
#9912   2024. 04. 02. kedd 06:34
Szolidan feleséggel Szolidan feleséggel VIP
Nem csesztetem de sokan sokkal kellemesebb adotságokkal és bővebb adatlappal se találnak és nincsenek felháborodva
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2024. 04. 01. hétfő 18:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 01. hétfő 18:41
Ne csesztesd! Mindíg az adatlapolvasás hiányát emlegetitek. A többi ott van. ejnye1
#9911   2024. 04. 01. hétfő 21:16
twostrokeguy twostrokeguy
De, látszott, hogy kit keresünk. Az volt a gond, hogy annak a napi 10-15 levélírónak a fele érdemelt komoly választ (rendes levelet küldött, benne volt a paramétereinkben, stb.), de kisgyerekes házaspárként egyszerűen napi fél óránál többünk nem volt arra, hogy ezeket a leveleket kezeljük. Azt vettük észre, hogy vagy levelezünk, vagy szexelünk egymással smile Volt vagy 100 normális(nak tűnő) pasi, aki írt nekünk, de igazából egy elég volt nekünk. Összesen talán 4 férfival találkoztunk, a negyedik lett az állandó partnerünk - a másik 96 meg hihette azt, hogy kamu vagyunk, hiszen találkozni sem találkoztunk velük.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy egyedülálló férfiként nagyon rosszak az esélyek még úgy is, hogy a keresett párok és nők nem kamusok, mert nagy a különbség a kereslet és a kínálat között.
(Ez egy válasz dunlopboy80 üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 21:26
Mivel nem látni, hogy kit is kerestek...
Ha párként csak párokat kerestetek... akkor a szóló pasi kérdés teljesen felesleges (nincs közös pont a kereslet és kínálatban), tehát szóló pasi szájából hülyén hangzik hogy ilyenkor a pár kamus vagy csak szimpla gyáva nézelődő...
Ha párként szóló pasit kerestetek...akkor viszont napi 10-15 levelet illendő menedzselni ha ez volt a szándékotok, hiszen abból kell tudni kiválasztani azt az egyet vagy kettőt ami miatt tulajdonképpen itt vagytok.
Azt persze megértem, ha valaki képtelen megugrani azt a szintet, hogy normális kommunikációra alkalmas legyen (szia és társai), Szerencsére én nem ilyen vagyok, van is olyan pár akinél megütöttem a válaszadási ingerküszöböt... de amúgy siralmasnak találom a tagok kommunikációs "tudományát".
/olyan is volt, hogy én kaptam üzenetet, hogy van-e kedvem ismerkedni... visszaírtam tök normálisan, hogy igen, blablabla.... válasz elolvasva...semmi reakció. Egy hét múlva újabb választ írtam, válasz elolvasva semmi reakció... Egy hónap múlva már egy büdös kamus válasz ment...elolvasva, reagálva... smile )
#9910   2024. 04. 01. hétfő 18:41
Kutyu14cm Kutyu14cm
Ne csesztesd! Mindíg az adatlapolvasás hiányát emlegetitek. A többi ott van. ejnye1
(Ez egy válasz Szolidan feleséggel üzenetére (2024. 04. 01. hétfő 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 01. hétfő 18:10
Bocsi de ilyen idősen is azt hiszed ennyi elèg --- helyed van te akarod --elég naiv vagy
#9909   2024. 04. 01. hétfő 18:10
Szolidan feleséggel Szolidan feleséggel VIP
Bocsi de ilyen idősen is azt hiszed ennyi elèg --- helyed van te akarod --elég naiv vagy
(Ez egy válasz imetec69 üzenetére (2024. 04. 01. hétfő 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 01. hétfő 17:06
Egyedül èlek,van helyem is,de nem îr vissza senki! Akkor ezt mire vèljem?
#9908   2024. 04. 01. hétfő 17:06
imetec69 imetec69
Egyedül èlek,van helyem is,de nem îr vissza senki! Akkor ezt mire vèljem?
#9907   2024. 04. 01. hétfő 12:41
csibuka9 csibuka9
Ha csak helybe gondolkodsz mert nem tudsz utazni és helyed sincs, úgy nehezebben jöhet össze.
(Ez egy válasz erotik.kameramann üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 22:20
Én valós vagyok és nem találok...
#9906   2024. 04. 01. hétfő 06:28
Felhőék Felhőék
Sajnos ez is állandó hogy nem klvassák az adatlapot. Na meg aztán jön az hogy utazás nem gond. Mi egy mx 100 kilométert tartunk racionálisnak. Tehát Győr-Veszprém-Keszthely-Szombathely.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 04. 01. hétfő 00:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 01. hétfő 00:11
Teljesen jogos írás. Mi is ezt tapasztaltuk. Vagy egyszer csak jön egy üzenet hogy holnap ráérek. Netán ma délután jó? Esetleg az egy óra múlva ott vagyok. Persze ez nem így működik nálunk ,hogy félre dobunk azonnal mindent.
#9905   2024. 04. 01. hétfő 00:11
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Teljesen jogos írás. Mi is ezt tapasztaltuk. Vagy egyszer csak jön egy üzenet hogy holnap ráérek. Netán ma délután jó? Esetleg az egy óra múlva ott vagyok. Persze ez nem így működik nálunk ,hogy félre dobunk azonnal mindent.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 23:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 23:21
Kapcsolatban élő pasiként biztos nehéz. Mi szinte kerüljük is őket, mert 10-ből 9 csak nap közben tudja megoldani, csak hát a legtöbb ember napközben dolgozik. Este , pláne hétköznap felejtős, hogy egy nős pasi megoldja, hétvégén meg kizárt… szóval nem egyszerű. De ha szerencséd vanlehet olyan párt találni aki ezt meg tudja lépni.
#9904   2024. 03. 31. vasárnap 23:56
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Hát pedig nem olyan egyszerű találni , nekünk sikerült egy partner de az sem volt egyszerű. Igazából a dolog egyszerű volt. De igazából nem lehet mit kezdeni azokkal akik ha ki volt írva 40 éves korig keresünk akkor írtak 50-55-60 évesek. Nyilván egy két év ide vagy oda nem probléma. Vagy ki volt írva, hogy Pápa és környéke erre írnak Pest, Debrecen, Nyíregyháza és lehetne sorolni. Azért tegye a szívére a kezét mindenki, úgy sem fog utazni ennyit. Főleg nem úgy,hogy az első alkalommal csak kávé volt nálunk. Illetve ha el is jön ez nem hosszú távú dolog lenne,amire mi kerestünk.
Nem beszélve ,az arra járok fuvarban levelekről. De lehetne sorolni. Lehet itt a párokat kamusnak titulálni. De egyszerű a képlet keress rá a férfi partnerkeresőkre. Nézd meg az adatlapokat sokszor. Egy katasztrófa. A képekről nem is beszélve. De mint mindenben tisztelet a kevés kivételnek. Csak ezt a keveset nehéz megtalálni.
(Ez egy válasz dunlopboy80 üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 21:26
Mivel nem látni, hogy kit is kerestek...
Ha párként csak párokat kerestetek... akkor a szóló pasi kérdés teljesen felesleges (nincs közös pont a kereslet és kínálatban), tehát szóló pasi szájából hülyén hangzik hogy ilyenkor a pár kamus vagy csak szimpla gyáva nézelődő...
Ha párként szóló pasit kerestetek...akkor viszont napi 10-15 levelet illendő menedzselni ha ez volt a szándékotok, hiszen abból kell tudni kiválasztani azt az egyet vagy kettőt ami miatt tulajdonképpen itt vagytok.
Azt persze megértem, ha valaki képtelen megugrani azt a szintet, hogy normális kommunikációra alkalmas legyen (szia és társai), Szerencsére én nem ilyen vagyok, van is olyan pár akinél megütöttem a válaszadási ingerküszöböt... de amúgy siralmasnak találom a tagok kommunikációs "tudományát".
/olyan is volt, hogy én kaptam üzenetet, hogy van-e kedvem ismerkedni... visszaírtam tök normálisan, hogy igen, blablabla.... válasz elolvasva...semmi reakció. Egy hét múlva újabb választ írtam, válasz elolvasva semmi reakció... Egy hónap múlva már egy büdös kamus válasz ment...elolvasva, reagálva... smile )
#9903   2024. 03. 31. vasárnap 23:21
Felhőék Felhőék
Kapcsolatban élő pasiként biztos nehéz. Mi szinte kerüljük is őket, mert 10-ből 9 csak nap közben tudja megoldani, csak hát a legtöbb ember napközben dolgozik. Este , pláne hétköznap felejtős, hogy egy nős pasi megoldja, hétvégén meg kizárt… szóval nem egyszerű. De ha szerencséd vanlehet olyan párt találni aki ezt meg tudja lépni.
(Ez egy válasz puncihunter13 üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 22:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 22:47
Sajnos nem, már csak megszokásból nézek fel...max megnézem az amatőr képeket, videókat...ennél többre szerintem nincsen reális esély nem független pasiként...de cáfoljon meg valaki. smile
#9902   2024. 03. 31. vasárnap 22:47
puncihunter13 puncihunter13
Sajnos nem, már csak megszokásból nézek fel...max megnézem az amatőr képeket, videókat...ennél többre szerintem nincsen reális esély nem független pasiként...de cáfoljon meg valaki. smile
#9901   2024. 03. 31. vasárnap 22:20
erotik.kameramann erotik.kameramann
Én valós vagyok és nem találok...
#9900   2024. 03. 31. vasárnap 22:00
X Törölt felhasználó (4738000)
Sziasztok! Igen, kimondottan jó szexpartnerekre akadtam itt az elmúlt pár hétben. Helyes, intelligens, magas szexkulturával rendelkező pasikat találtam.Talán nőként jobban tudok válogatni a felkínált lehetőségekből.
#9899   2024. 03. 31. vasárnap 21:26
dunlopboy80 dunlopboy80
Mivel nem látni, hogy kit is kerestek...
Ha párként csak párokat kerestetek... akkor a szóló pasi kérdés teljesen felesleges (nincs közös pont a kereslet és kínálatban), tehát szóló pasi szájából hülyén hangzik hogy ilyenkor a pár kamus vagy csak szimpla gyáva nézelődő...
Ha párként szóló pasit kerestetek...akkor viszont napi 10-15 levelet illendő menedzselni ha ez volt a szándékotok, hiszen abból kell tudni kiválasztani azt az egyet vagy kettőt ami miatt tulajdonképpen itt vagytok.
Azt persze megértem, ha valaki képtelen megugrani azt a szintet, hogy normális kommunikációra alkalmas legyen (szia és társai), Szerencsére én nem ilyen vagyok, van is olyan pár akinél megütöttem a válaszadási ingerküszöböt... de amúgy siralmasnak találom a tagok kommunikációs "tudományát".
/olyan is volt, hogy én kaptam üzenetet, hogy van-e kedvem ismerkedni... visszaírtam tök normálisan, hogy igen, blablabla.... válasz elolvasva...semmi reakció. Egy hét múlva újabb választ írtam, válasz elolvasva semmi reakció... Egy hónap múlva már egy büdös kamus válasz ment...elolvasva, reagálva... smile )
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 20:11
Amikor mi kerestünk párként, két hétig napi 10-15 levél jött szóló pasitól. Mi ugyan igyekeztünk válaszolni mindenkinek (kivéve a dickpick-et küldőknek), de egy idő után eljutottunk arra a pontra, hogy a "Szia!" üzenetet küldők nem kaptak sablon-elutasító levelet sem. Simán el tudom képzelni, hogy más párok még annyira sem törik magukat a visszautasító levelekkel. Ekkora mennyiséget értelmesen alig lehet kezelni.
#9898   2024. 03. 31. vasárnap 20:11
twostrokeguy twostrokeguy
Amikor mi kerestünk párként, két hétig napi 10-15 levél jött szóló pasitól. Mi ugyan igyekeztünk válaszolni mindenkinek (kivéve a dickpick-et küldőknek), de egy idő után eljutottunk arra a pontra, hogy a "Szia!" üzenetet küldők nem kaptak sablon-elutasító levelet sem. Simán el tudom képzelni, hogy más párok még annyira sem törik magukat a visszautasító levelekkel. Ekkora mennyiséget értelmesen alig lehet kezelni.
(Ez egy válasz dunlopboy80 üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 00:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 00:12
Azok a párok, akik pasit keresnek... kb 99,75% kamu...
Egy vágy a férfi oldalról, csak otthon elfelejtett anyucinak szólni...kábé erről van szó.
#9897   2024. 03. 31. vasárnap 17:52
Joker007 Joker007
Ha a pasik 110% kamuk,akkor soha nem lenne találkozó. Egyszerű a matek .Viszont részemről a párok 99% ban egyáltalán válaszra sem méltó. Mondjuk nem küldök naponta levelet, kb 2x / hét.
(Ez egy válasz Lilu és Laci üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 13:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 13:15
Ha a párok 99,75% kamu akkor a pasik 110%ban.A multhéten le teszteltük.Nevetséges az eredmény !
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9936db
Utolsó üzenet: ma 07:54
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!