Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 199 200 201 202 203 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5886   2019. 05. 07. kedd 16:37
egysportospasi egysportospasi
Egyébként engem érdekelne így elméletben, hogy ezen a szinten hogyan is kellene folytatódni egy ilyen kapcsolatnak? Tegyük fel minden ígéretes, kép, kor, habitus stb. Nyilván előfordulhat, hogy valakinek elfoglaltsága van, eltűnik 1-2 napra, nincs ideje éppen reagálni, elutazik, stb. Én ha valakivel társalogtam és éppen pár napig nem értem rá akkor általában írtam neki erről, de velem is megesett hogy nem jelentkeztem 1-2 napig, vagy a beszélgető partneremmel is megesett, nem volt ebből gond. Nyilván egy idő után érdemes találkozni, bár én például régen sokszor hosszú ideig társalogtam emberekkel, volt hogy pár feleségével, sőt már olyan is volt hogy egy ideig a férjjel. Én párral csak egyszer találkoztam személyesen, még régen és nem innen, de egy idő után nyilván ez a következő lépés. Nekem volt olyan is hogy messzire kellett utaznom, nem volt könnyű megoldani, türelem kellett hozzá, de megvalósítottuk. Volt nem is egy olyan személyes találkozásom, ami után megszakadt a kapcsolat, tehát itt sajnos sok-sok lépés vezet a célig és bárhol vége lehet a dolognak. Szóval hogyan kellene folytatódni egy ilyen szituációnak? Lépjen elő a férfi konkrét javaslattal a találkozóra vonatkozóan? Ez mindig a férfi dolga?
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2019. 05. 07. kedd 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 07. kedd 11:35
Nem egyszerű dolgok ezek...
Mivel az érkező levelek írói nagyon messze álltak az elképzeléseinktől (kor, magasság, alkat, távolság...), ezért úgy gondoltuk, hogy kézbevesszük a dolgokat és mi írunk a pasiknak. Válogatás után10 levelet küldtünk el, ebből 5-en válaszoltak, hogy érdekelné őket a dolog.
Pár levélváltás után ketten eltűntek, kettőt mi utasítottunk el, mert nem passzoltunk.
Egy pasi ígéretesnek tűnt, kép, elképzelés, habitus alapján. Aztán miután napokra eltűnt, végre megtisztelt minket két sorral és közölte, hogy akkor találkozzunk...
Gondolom, most nekünk kellene körbeudvarolnunk, hogy hajlandó legyen megmártani királyi pennáját a párom végletekig kiéhezett vulvájában, ami csak rá vár...
Nem voltak túlzott reményeink, de azért ez siralmas.
A páromról készült sorozatokat nem gondolnám riasztónak, a levelekre is képesek vagyunk válaszolni (aki megérdemli!!!), mégis úgy néz ki, hogy az egyébként a bemutatkozójukban nagyon "kemény tökű férfiak" az első lehetőségnél behúzzák azt a "keményet".
Ja, aztán idejárnak sírni, hogy a párok nem válaszolnak...
Azt hiszem az "erősebb nem" kifejezésből csak a "nem" az igaz. violent
#5885   2019. 05. 07. kedd 16:08
X Törölt felhasználó (3925392)
LEHET TALÁLNI DE NEHÉZ
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 07. kedd 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848234)
2019. 05. 07. kedd 16:00
Tényleg vicc kategória, amit irtál. Én ezért is vallom azt, hogy mindegy, hogy férfiról, nőről vagy párról van szó. Alapvetően a fejekben és valószínű, hogy a neveltetésben keresendő a probléma.
#5884   2019. 05. 07. kedd 16:00
X Törölt felhasználó (848234)
Tényleg vicc kategória, amit irtál. Én ezért is vallom azt, hogy mindegy, hogy férfiról, nőről vagy párról van szó. Alapvetően a fejekben és valószínű, hogy a neveltetésben keresendő a probléma.
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2019. 05. 07. kedd 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 07. kedd 11:35
Nem egyszerű dolgok ezek...
Mivel az érkező levelek írói nagyon messze álltak az elképzeléseinktől (kor, magasság, alkat, távolság...), ezért úgy gondoltuk, hogy kézbevesszük a dolgokat és mi írunk a pasiknak. Válogatás után10 levelet küldtünk el, ebből 5-en válaszoltak, hogy érdekelné őket a dolog.
Pár levélváltás után ketten eltűntek, kettőt mi utasítottunk el, mert nem passzoltunk.
Egy pasi ígéretesnek tűnt, kép, elképzelés, habitus alapján. Aztán miután napokra eltűnt, végre megtisztelt minket két sorral és közölte, hogy akkor találkozzunk...
Gondolom, most nekünk kellene körbeudvarolnunk, hogy hajlandó legyen megmártani királyi pennáját a párom végletekig kiéhezett vulvájában, ami csak rá vár...
Nem voltak túlzott reményeink, de azért ez siralmas.
A páromról készült sorozatokat nem gondolnám riasztónak, a levelekre is képesek vagyunk válaszolni (aki megérdemli!!!), mégis úgy néz ki, hogy az egyébként a bemutatkozójukban nagyon "kemény tökű férfiak" az első lehetőségnél behúzzák azt a "keményet".
Ja, aztán idejárnak sírni, hogy a párok nem válaszolnak...
Azt hiszem az "erősebb nem" kifejezésből csak a "nem" az igaz. violent
#5883   2019. 05. 07. kedd 12:54
egysportospasi egysportospasi
Megnéztem a képeiteket, szerintem kimondottan jó külsővel rendelkező pár vagytok, a hölgy is nagyon csinos, csodálkozom, hogy nem találtatok megfelelő partnert.
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2019. 05. 07. kedd 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 07. kedd 11:35
Nem egyszerű dolgok ezek...
Mivel az érkező levelek írói nagyon messze álltak az elképzeléseinktől (kor, magasság, alkat, távolság...), ezért úgy gondoltuk, hogy kézbevesszük a dolgokat és mi írunk a pasiknak. Válogatás után10 levelet küldtünk el, ebből 5-en válaszoltak, hogy érdekelné őket a dolog.
Pár levélváltás után ketten eltűntek, kettőt mi utasítottunk el, mert nem passzoltunk.
Egy pasi ígéretesnek tűnt, kép, elképzelés, habitus alapján. Aztán miután napokra eltűnt, végre megtisztelt minket két sorral és közölte, hogy akkor találkozzunk...
Gondolom, most nekünk kellene körbeudvarolnunk, hogy hajlandó legyen megmártani királyi pennáját a párom végletekig kiéhezett vulvájában, ami csak rá vár...
Nem voltak túlzott reményeink, de azért ez siralmas.
A páromról készült sorozatokat nem gondolnám riasztónak, a levelekre is képesek vagyunk válaszolni (aki megérdemli!!!), mégis úgy néz ki, hogy az egyébként a bemutatkozójukban nagyon "kemény tökű férfiak" az első lehetőségnél behúzzák azt a "keményet".
Ja, aztán idejárnak sírni, hogy a párok nem válaszolnak...
Azt hiszem az "erősebb nem" kifejezésből csak a "nem" az igaz. violent
#5882   2019. 05. 07. kedd 12:44
egysportospasi egysportospasi
Szerintem sokat számít a kor, hogy valaki független vagy nem, illetve az, hogy ki hol él. Úgy gondolom a Budapesten élők könnyebb helyzetben vannak. Ami a képet illeti nem tudom mi számít, különösen pároknál nem. A régebbi tapasztalatom az, hogy a hölgyek leginkább az egész alakos képet szeretik arccal, de ilyet nem sokan raknak fel ide. Ami működőképes lehet, hogy ha kialakul valamiféle bizalom egy beszélgetés után, akkor ilyet küldeni, de nálam például ehhez mindig hosszabb idő kellett és ezen az oldalon szerintem sokaknak nincs türelme.
(Ez egy válasz fishbed üzenetére (2019. 05. 07. kedd 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 07. kedd 10:02
A helyesírás fanoktól elnézést kérek,telfonról pötyögtem,és nincs nálam szemüveg. Az nem igaz,hogy a kor nem számít. Ahogy az sem,hogy a farok mérete sem. Majdnem minden harmadik adatlapon fel van tüntetve a pénisz méret és a kor. Ezek csak a hétköznapi ismerkedés során nem számítanak.
#5881   2019. 05. 07. kedd 11:38
fishbed fishbed
Köszönöm!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 07. kedd 11:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 05. 07. kedd 11:16
Nekem tetszik az oszinteseged. Sajnalom, hogy ilyen nehezen talalsz partnert itt vagy a valo vilagban. Amugy meg olyan kepet teszel ki szerintem, ami tetszik neked. De az ismerkedes soran valoban nem celszeru bujkalni, ha nem vagy helyes. Ugyis kiderul idovel es akinek ez elengedhetetlen, az morcos lesz kesobb.
En drukkolok neked.
#5880   2019. 05. 07. kedd 11:38
fishbed fishbed
Képzeld ez egy kisváros,régen volt egy hotel,de az kihasználtság miatt tönktement. Tudom neked ez hihetetlen mert lehet nagyvárosban élsz. Másrészt ez a lehetőség szóba sem jött,meet eltüntek. Könyörögni meg nem fogok,nem vagyok rá utalva. És tőlük sem várom el,de ők írtak rám,nem én rájuk. Magyarázkodni meg nem fogok sem neked,sem másnak. Úgy látom te csak kötekedni akarsz,és minden áron bibizonyítani, hogy én vagyok a lúzer. Annak ellenére,hogy gyakorlatilag semmit nem tudsz rólam. Veled ellentétben én még nem fikáztam itt senkit,ha valami nem tetszett,mert nem tartozom az arctalan klvaviatura huszárok közé.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 05. 07. kedd 10:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 07. kedd 10:57
Gondolom hostel vagy hotel sincs. Ha valaki kérdezi, hogy van-e helyed? Persze, hogy van hostelben vagy akár a Marriottban is találkozhatunk. Akinek nem tetszik, az nem is akar találkozni, sokan nem visznek haza ilyen találkákat több okból is, amit a másik vagy megért vagy nem, de nem amiatt fognak lelépni, mert nincs hova menned.
#5879   2019. 05. 07. kedd 11:35
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Nem egyszerű dolgok ezek...
Mivel az érkező levelek írói nagyon messze álltak az elképzeléseinktől (kor, magasság, alkat, távolság...), ezért úgy gondoltuk, hogy kézbevesszük a dolgokat és mi írunk a pasiknak. Válogatás után10 levelet küldtünk el, ebből 5-en válaszoltak, hogy érdekelné őket a dolog.
Pár levélváltás után ketten eltűntek, kettőt mi utasítottunk el, mert nem passzoltunk.
Egy pasi ígéretesnek tűnt, kép, elképzelés, habitus alapján. Aztán miután napokra eltűnt, végre megtisztelt minket két sorral és közölte, hogy akkor találkozzunk...
Gondolom, most nekünk kellene körbeudvarolnunk, hogy hajlandó legyen megmártani királyi pennáját a párom végletekig kiéhezett vulvájában, ami csak rá vár...
Nem voltak túlzott reményeink, de azért ez siralmas.
A páromról készült sorozatokat nem gondolnám riasztónak, a levelekre is képesek vagyunk válaszolni (aki megérdemli!!!), mégis úgy néz ki, hogy az egyébként a bemutatkozójukban nagyon "kemény tökű férfiak" az első lehetőségnél behúzzák azt a "keményet".
Ja, aztán idejárnak sírni, hogy a párok nem válaszolnak...
Azt hiszem az "erősebb nem" kifejezésből csak a "nem" az igaz. violent
#5878   2019. 05. 07. kedd 11:16
X Törölt felhasználó (4052772)
Nekem tetszik az oszinteseged. Sajnalom, hogy ilyen nehezen talalsz partnert itt vagy a valo vilagban. Amugy meg olyan kepet teszel ki szerintem, ami tetszik neked. De az ismerkedes soran valoban nem celszeru bujkalni, ha nem vagy helyes. Ugyis kiderul idovel es akinek ez elengedhetetlen, az morcos lesz kesobb.
En drukkolok neked.
(Ez egy válasz fishbed üzenetére (2019. 05. 06. hétfő 17:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 06. hétfő 17:20
Teljesen mindegy mit akarok, itt vagy a valós életben.Nem vagyok vonző a nőknek az életben sem.
Nem akarom sajnáltatni magam, ne értse félre senki.
Ezért nem fogok találni senkit, nem potya punci dugásra vágyom,inkább hosszab távban gondolgodom.
Nemrég megkeresett egy pár, de mivel nem volt arra alkalmas helyem, köszönés nélkül tüntek el... ez van vigyor4
#5877   2019. 05. 07. kedd 10:57
kiskoko34 kiskoko34
Gondolom hostel vagy hotel sincs. Ha valaki kérdezi, hogy van-e helyed? Persze, hogy van hostelben vagy akár a Marriottban is találkozhatunk. Akinek nem tetszik, az nem is akar találkozni, sokan nem visznek haza ilyen találkákat több okból is, amit a másik vagy megért vagy nem, de nem amiatt fognak lelépni, mert nincs hova menned.
(Ez egy válasz fishbed üzenetére (2019. 05. 07. kedd 09:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 07. kedd 09:32
Úgy látszik,nem olvastad figyelmesen az adatlapot, arról hogy élek. Felénk nincsenek kiadó lakások néhány órára,és az anyagi helyzetemet sem ismred. Persze örülök neki,hogy te ügyesebb vagy nálam. A lebeszélve nem volt semmi lebeszélve,csak kérdés van e helyem ,és ennyi. Persze,most az jön aki nem áldoz erre az ne akarjon potya dugást. Erről szó sincs. Tudok áldozatott hozni,ha van értelme.A "faszos" képről meg annyit,hogy évegig volt fennteljes alakos kép senik nem érdekelt. Persze ha egy nő rakja fel magát ugyan így senki nem lázad. Persze itt mindenki okosabb nálam,ezt el kel fogadnom.Sok sikert mindenkinek...
#5876   2019. 05. 07. kedd 10:02
fishbed fishbed
A helyesírás fanoktól elnézést kérek,telfonról pötyögtem,és nincs nálam szemüveg. Az nem igaz,hogy a kor nem számít. Ahogy az sem,hogy a farok mérete sem. Majdnem minden harmadik adatlapon fel van tüntetve a pénisz méret és a kor. Ezek csak a hétköznapi ismerkedés során nem számítanak.
#5875   2019. 05. 07. kedd 09:32
fishbed fishbed
Úgy látszik,nem olvastad figyelmesen az adatlapot, arról hogy élek. Felénk nincsenek kiadó lakások néhány órára,és az anyagi helyzetemet sem ismred. Persze örülök neki,hogy te ügyesebb vagy nálam. A lebeszélve nem volt semmi lebeszélve,csak kérdés van e helyem ,és ennyi. Persze,most az jön aki nem áldoz erre az ne akarjon potya dugást. Erről szó sincs. Tudok áldozatott hozni,ha van értelme.A "faszos" képről meg annyit,hogy évegig volt fennteljes alakos kép senik nem érdekelt. Persze ha egy nő rakja fel magát ugyan így senki nem lázad. Persze itt mindenki okosabb nálam,ezt el kel fogadnom.Sok sikert mindenkinek...
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 05. 06. hétfő 23:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 06. hétfő 23:58
51 évesen nincs alkalmas helyed vendégüllátni egy párt? Ha egyedül élsz, miért nincs? Vagy nem tudsz szervezni egy kibérelhető lakást? Az a legkevesebb, hogy egy helyet valahol valahogy találsz, ha előre meg van beszélve a dolog, ez nem lehet akadály.
#5874   2019. 05. 07. kedd 09:14
X Törölt felhasználó (4034052)
Ott a pont!!! worship
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2019. 05. 06. hétfő 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 06. hétfő 19:20
Ha nem csak faszos képed lenne......
A testedet nem viszed magaddal?
Hidd el, a zsákbamacska az, ami nem nyerő. És mindegy hány éves vagy. wink
De ez fentebb-lentebb töksokan leírták már wink
#5873   2019. 05. 06. hétfő 23:58
kiskoko34 kiskoko34
51 évesen nincs alkalmas helyed vendégüllátni egy párt? Ha egyedül élsz, miért nincs? Vagy nem tudsz szervezni egy kibérelhető lakást? Az a legkevesebb, hogy egy helyet valahol valahogy találsz, ha előre meg van beszélve a dolog, ez nem lehet akadály.
(Ez egy válasz fishbed üzenetére (2019. 05. 06. hétfő 17:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 06. hétfő 17:20
Teljesen mindegy mit akarok, itt vagy a valós életben.Nem vagyok vonző a nőknek az életben sem.
Nem akarom sajnáltatni magam, ne értse félre senki.
Ezért nem fogok találni senkit, nem potya punci dugásra vágyom,inkább hosszab távban gondolgodom.
Nemrég megkeresett egy pár, de mivel nem volt arra alkalmas helyem, köszönés nélkül tüntek el... ez van vigyor4
#5872   2019. 05. 06. hétfő 19:20
LeonKatja LeonKatja
Ha nem csak faszos képed lenne......
A testedet nem viszed magaddal?
Hidd el, a zsákbamacska az, ami nem nyerő. És mindegy hány éves vagy. wink
De ez fentebb-lentebb töksokan leírták már wink
(Ez egy válasz fishbed üzenetére (2019. 05. 06. hétfő 17:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 06. hétfő 17:20
Teljesen mindegy mit akarok, itt vagy a valós életben.Nem vagyok vonző a nőknek az életben sem.
Nem akarom sajnáltatni magam, ne értse félre senki.
Ezért nem fogok találni senkit, nem potya punci dugásra vágyom,inkább hosszab távban gondolgodom.
Nemrég megkeresett egy pár, de mivel nem volt arra alkalmas helyem, köszönés nélkül tüntek el... ez van vigyor4
#5871   2019. 05. 06. hétfő 17:20
fishbed fishbed
Teljesen mindegy mit akarok, itt vagy a valós életben.Nem vagyok vonző a nőknek az életben sem.
Nem akarom sajnáltatni magam, ne értse félre senki.
Ezért nem fogok találni senkit, nem potya punci dugásra vágyom,inkább hosszab távban gondolgodom.
Nemrég megkeresett egy pár, de mivel nem volt arra alkalmas helyem, köszönés nélkül tüntek el... ez van vigyor4
#5870   2019. 05. 05. vasárnap 23:33
egysportospasi egysportospasi
Nem vagyunk egyformák, vannak akiknek könnyen megy, van aki meg szinte senkit nem érdekel. Tényleg érdekes, vajon min múlhat a dolog. A valós életben sem, itt meg pláne nem. Kolléganő esetében is maximum olyan történt, hogy akiről azt gondolta volna az ember hogy esetleg érdeklődik, és sokat beszélgetett is vele az ember, világossá vált hogy hiú ábránd bármi másra gondolni. Többes, vagy egyáltalán a szex meg ilyen témák soha szóba sem kerültek senkivel, nemhogy 10 perc után, sohasem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 03. péntek 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3802852)
2019. 05. 03. péntek 13:27
Itt pld nem a hármasról van szó!!!
Szóba elegyedek velük-nem tudom mi vonzza be Őket- ha veszik a lapot 10 percen belül megvan a telefonszámuk....
Sokat eldobtam úton a parkolóba a kukába!!! Fenének kell a hármas ilyenkor. Unatkozó asszonyok, akik egy kis kedvességre, bókra, kalandra vágynak...
Hidd el sok ilyen van, csak nyitott szemmel kell járni!!!
#5869   2019. 05. 03. péntek 22:59
Caracas79 Caracas79
Mert huncut nagylány vagy!Kézcsók! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 03. péntek 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 05. 03. péntek 06:55
En is ilyen no vagyok. vigyor5
#5868   2019. 05. 03. péntek 21:04
Dbpasi57 Dbpasi57
Azt gondolom, hogy az a normális, ahogy gondolkoztok. Remélem megtaláljátok azt a személyt, aki a képességein túl a helyzetével is tisztában lesz (összetehetné a kezét)
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2019. 05. 03. péntek 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 03. péntek 20:55
Talaltunk mi is, nemnis egyet, de mi szeretnenk ha nem csak zacskouritesre hasznalna a harmast, rosszabb esetben még ki is sajatitva a harmasban a felesegemet. Mi hosszabb tavra keresnenk stabil szemekyt, de nalunk ebbennaz is benne van, hogy kozbenbis van kommunikacio, nem csak akkor, ga urithetnekje van. A kommunikacio alatt nem kell chat delutanokat erteni, csak legyen vmilyen kapcsolat. Na ez eddig nem sikerult.
Volt olyan is, akivel megprobaltuk, mèg mukodott is jol a harmas, de ugy tunt mindent egyszerre akar es mikor kertuk, hogy lassitson, menjunk csak sorban, akkor rendesen kioktatott folenyeskedve, hogy mi nem tudunk semmit a swingerrol, bezzeg ő. A velemenyunktol gyerekesen beduzzogott, ahelyett, hogy elgondolkozott volna, pedig tobbszor is johetett volna. Talannegyszer felno a feladathoz es ujra ranktalal durcimentesen.
Bocs az ekezetek miatt, telefonrol irtam.
#5867   2019. 05. 03. péntek 20:55
mgakaland mgakaland
Talaltunk mi is, nemnis egyet, de mi szeretnenk ha nem csak zacskouritesre hasznalna a harmast, rosszabb esetben még ki is sajatitva a harmasban a felesegemet. Mi hosszabb tavra keresnenk stabil szemekyt, de nalunk ebbennaz is benne van, hogy kozbenbis van kommunikacio, nem csak akkor, ga urithetnekje van. A kommunikacio alatt nem kell chat delutanokat erteni, csak legyen vmilyen kapcsolat. Na ez eddig nem sikerult.
Volt olyan is, akivel megprobaltuk, mèg mukodott is jol a harmas, de ugy tunt mindent egyszerre akar es mikor kertuk, hogy lassitson, menjunk csak sorban, akkor rendesen kioktatott folenyeskedve, hogy mi nem tudunk semmit a swingerrol, bezzeg ő. A velemenyunktol gyerekesen beduzzogott, ahelyett, hogy elgondolkozott volna, pedig tobbszor is johetett volna. Talannegyszer felno a feladathoz es ujra ranktalal durcimentesen.
Bocs az ekezetek miatt, telefonrol irtam.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 02. csütörtök 22:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (958341)
2019. 05. 02. csütörtök 22:39
mi párként sokszor kerestünk már beugró pasit
és 80%-ban találtunk megfelelőt
nem vagyunk igénytelenek, de a beugró 3-iknak em tökéletesnek kell lennie, csak meg kell kívánnom sexuálisan. Tökéletes számomra az én férjem!a beugrónak "csak" álló dákóval, vonzerővel és intelligenciával kell rendelkeznie!
 
... 199 200 201 202 203 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9886db
Utolsó üzenet: tegnap 07:50
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!