Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 223 224 225 226 227 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5468   2019. 02. 01. péntek 06:05
X Törölt felhasználó (3989732)
Ez még csak ismerkedős lesz, nem garancia semmire.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 22:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 22:05
Ha nem mondja vissza kissé irigyelni fogom az illetőt, de szerintem ezzel nem leszek egyedül...
#5467   2019. 02. 01. péntek 05:13
X Törölt felhasználó (1777462)
"nem csak a fizikalitásról szól" ezt értsd úgy, hogy én pl nem indulok be egy másik férfira. Nálunk nincs olyan, hogy azt mondom a páromnak huuu nézd az dejó pasi vegyük be harmadiknak. Én a szituációra izgulok fel. A közös vadászatra. Arra, hogy néz engem miközben más ffival vagyok. Arra, hogy látom õt más nõvel. Ez az a bizonyos bizalmi közeg, amit említettem. A nyers szex pedig arra vonatkozik, hogy a találkozásaink errõl szólnak. Ezért (is) randizunk pl csak klubban. Persze fontos a másik fél személye. H értelmes legyen. Lehessen vele beszélgetni stb. De nem hiszünk már abban, h létezik barátság extrákkal. Közös programok, jó bulik, jó szex. Eleinte mi is így kerestünk, de beláttuk, ez csak utópia számunkra. Pláne h én nem is otthon élek, ezáltal még korlátozottabbak az idõbeli lehetõségeink. Nah, most lehet hogy mégjobban összezavartalak smile ))))
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 30. szerda 23:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 30. szerda 23:46
Ezt elolvastam párszor és megpróbáltam értelmezni, de nem biztos hogy sikerült. Egyrészt hogy nem a fizikalitásról szól, de mégis a nyers szexről. Másrészt a bizalmi közeg megosztása, az akár úgy is értelmezhető, hogy a harmadik fél csak külső szemlélő marad, illetve nem tudom hogyan kapcsolódhat be. Például olvastam hogy swingerben sem kötelező szexelni, ha valaki akar nézelődhet is, meg hasonlók. Azt értem egyébként ha valaki nem azért keres mást mert már megunt valamit, nekem sem volt soha ilyen motivációm.
#5466   2019. 01. 31. csütörtök 22:05
youngguy21 youngguy21
Ha nem mondja vissza kissé irigyelni fogom az illetőt, de szerintem ezzel nem leszek egyedül...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 18:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 01. 31. csütörtök 18:47
Letiltani csak az agresszív idiótákat szoktam. (Még nem kellett senkit, de biztosan lesz majd olyan is.)

Nekünk egyébként most szombaton lesz az első személyes találkozónk egy sráccal; - ha vissza nem mondja.
#5465   2019. 01. 31. csütörtök 21:42
youngguy21 youngguy21
Az ilyen "párokat" gyorsan ki lehet szűrni, megvannak rá a megfelelő módszerek. Én azt tapasztaltam, hogy amikor oda kerül a sor, akkor már úgy sem lesz válasz részükről... vagyis részéről, mert ugyebár valójában nem pár az illető. smile
(Ez egy válasz oldboy45 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 21:18
Igen párban hirdet, ráadásul van fent valami csaj kép is, de amikor rákérdezel akkor éppen nem ér rá. nyes
#5464   2019. 01. 31. csütörtök 21:18
oldboy45 oldboy45
Igen párban hirdet, ráadásul van fent valami csaj kép is, de amikor rákérdezel akkor éppen nem ér rá. nyes
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 21:12
Oh, van rengeteg ilyen pár is... de egyébként nemcsak téged tud ez kiakasztani.
#5463   2019. 01. 31. csütörtök 21:12
youngguy21 youngguy21
Oh, van rengeteg ilyen pár is... de egyébként nemcsak téged tud ez kiakasztani.
(Ez egy válasz oldboy45 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 20:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 20:35
Amikor az adatlapján kint van, hogy biszexuális nő, rákattintasz és meglátod, hogy pasi. na az kiakaszt
#5462   2019. 01. 31. csütörtök 20:35
oldboy45 oldboy45
Amikor az adatlapján kint van, hogy biszexuális nő, rákattintasz és meglátod, hogy pasi. na az kiakaszt
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 20:06
Szerintem az egyedülálló hölgyekkel nincs gond, mármint ha tényleg NŐNEMŰ egyének! A hölgyként (vagy párként) hirdető pasikkal már annál inkább... smile
#5461   2019. 01. 31. csütörtök 20:06
youngguy21 youngguy21
Szerintem az egyedülálló hölgyekkel nincs gond, mármint ha tényleg NŐNEMŰ egyének! A hölgyként (vagy párként) hirdető pasikkal már annál inkább... smile
(Ez egy válasz oldboy45 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 17:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 17:25
Igen, hallottam, hogy sok szájhős van a rendszerben, valóban nehéz összehozni valamit, de Ti legalább megpróbáljátok. Általában nem is a párokkal van a gond, hanem az egyedülálló hölgyekkel, vagy hölgyként hirdető pasikkal.
#5460   2019. 01. 31. csütörtök 19:39
youngguy21 youngguy21
"Igazad van, nem működne, mert a társadalmi szokások alapján a férfinek kell kezdeményezni."

Pontosabban kellENE kezdeményezni, csak ahogy észrevettem, a (szóló) férfiak legtöbbje arra vár, hogy majd a szájába repül a sült galamb. Ezt úgy értem, hogy ahelyett, hogy írnának a szóló nőnek/párnak, inkább odabiggyesztenek egy válaszüzenetet a fórumon azzal a (sablonos) szöveggel, hogy "Szia, engem érdekelne a dolog írj/írjatok!" Ha már egyszer érdekelné őket a dolog, akkor miért nem veszik a fáradságot arra, hogy ők tegyék meg az első lépést? Ez az amit soha nem értettem és szerintem nem is fogok megérteni...
Egyébként ami engem illet, nem szoktam a pároknak levelet írni társkeresési szándékkal, De volt olyan, hogy pl. a pár azt írta a hirdetésében, hogy nagy intim mérettel rendelkező férfit keresnek, ezért privátban rákérdeztem, hogy számukra, pontosabban a női tagjuk számára mi számít nagynak. Hadd ne mondjam, erre sem kaptam választ... smile
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 11:46
Igazad van, nem működne, mert a társadalmi szokások alapján a férfinek kell kezdeményezni. Ugyanakkor itt olvasgatom, hogy mennyien bosszankodnak az értetlen pasik miatt, akik nem tudnak normális módon kommunikálni, stb. Sok pasi nem tiszteli a nőket, így lehet még kevesebb nő jön ide, mint amennyi egyébként jönne. Ezért lehet olyan embereknek is elmegy a kedve a rendszertől, akik potenciális partnerek lehetnének valakik számára. Úgy gondolom aki itt férfit keres annak meg kell tanulnia kezelnie ezt, különben elmehet a kedve az egész rendszertől.
#5459   2019. 01. 31. csütörtök 19:23
donmarcs1 donmarcs1
szíja , adsz majd infót hogy taliztatok e.,:?
ESETLEG BŐVEBBET.? izgat..!! koszi
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 18:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 01. 31. csütörtök 18:47
Letiltani csak az agresszív idiótákat szoktam. (Még nem kellett senkit, de biztosan lesz majd olyan is.)

Nekünk egyébként most szombaton lesz az első személyes találkozónk egy sráccal; - ha vissza nem mondja.
#5458   2019. 01. 31. csütörtök 19:18
X Törölt felhasználó (3989732)
...ne tudd meg, én milyen kíváncsi vagyok... smile
(Ez egy válasz oldboy45 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 19:05
Azért majd kiváncsi lennék, hogy sikerül-e a találkozó, vagy erősíti a hagyományt. smile
#5457   2019. 01. 31. csütörtök 19:05
oldboy45 oldboy45
Azért majd kiváncsi lennék, hogy sikerül-e a találkozó, vagy erősíti a hagyományt. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 18:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 01. 31. csütörtök 18:47
Letiltani csak az agresszív idiótákat szoktam. (Még nem kellett senkit, de biztosan lesz majd olyan is.)

Nekünk egyébként most szombaton lesz az első személyes találkozónk egy sráccal; - ha vissza nem mondja.
#5456   2019. 01. 31. csütörtök 18:47
X Törölt felhasználó (3989732)
Letiltani csak az agresszív idiótákat szoktam. (Még nem kellett senkit, de biztosan lesz majd olyan is.)

Nekünk egyébként most szombaton lesz az első személyes találkozónk egy sráccal; - ha vissza nem mondja.
(Ez egy válasz oldboy45 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 18:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 18:17
Ilyenkor működik a tiltottak funkció
#5455   2019. 01. 31. csütörtök 18:39
oldboy45 oldboy45
Körülbelül nálam is ennyi, bár nekem 1 alkalommal összejött egy futó kapcsolat, de nem ez volt a jellemző. Inkább az amit te is tapasztaltál. Normális hangvételű, korrekt levél és jó esetben jutunk el a levélváltásig.
#5454   2019. 01. 31. csütörtök 18:25
egysportospasi egysportospasi
Gratulálok, ez szerintem nagyon jó statisztika. Most kíváncsiságból megnéztem az enyémet, 3 év alatt kb. 30 levelet írtam, úgy gondolom mindegyiket normális stílusban, az adatlapok elolvasása és megfelelő értelmezése után. Ha jól számoltam 7 embertől kaptam választ, ezek nagy része olyan volt hogy köszi, nem, vagy valami kis rövid válasz aztán semmi további kommunikáció. 1-2 esetben jutottam odáig hogy pár levelet írtunk egymásnak, kb. 4-5-öt. Soha senkivel nem találkoztam, ilyen fel sem merült egyetlen ember esetében sem. Megjegyzem hogy senkire nem haragudtam aki nem válaszolt, nem írtam mindenféle bunkó stílusú dolgokat utána, nem tiltottam le egyetlen embert sem, nem foglalkoztam vele ki a kamus, stb. Még egy adalék, 1 esetben kaptam levelet nőtől, aki a fórumokon való kommunikációm alapján a hozzáállásomat kritizálta, illetve azt írta hogy semmi nincs bennem ami felkelthetné egy nő érdeklődését. Természetesen ezért sem haragudtam.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866441)
2019. 01. 31. csütörtök 17:18
Sziasztok!
Hat itt töltött év alatt,kilenc olyan ismerkedés jött össze,amiből randira is sor került,vagyis odaért a fiú a megbeszélt helyre,ennyi.
#5453   2019. 01. 31. csütörtök 18:17
oldboy45 oldboy45
Ilyenkor működik a tiltottak funkció
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 18:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 01. 31. csütörtök 18:04
"néhány" nyes DDDD
#5452   2019. 01. 31. csütörtök 18:04
X Törölt felhasználó (3989732)
"néhány" nyes DDDD
(Ez egy válasz oldboy45 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 16:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 16:45
Éppen erről írtam én is pár hsz-el ezelött, hogy lehet van néhány idióta pasi aki nem tud, vagy nem akar értelmezni, de van olyan is az ellenkező oldalon, hogy rá sem hederítenek. Ha nem akar tőle semmit akkor megirja neki, ez a minimum, ha utána is értetlen akkor letiltja. Ezt hívják kommunikációnak, ha kezdetleges is.
#5451   2019. 01. 31. csütörtök 17:46
oldboy45 oldboy45
Akkor főleg elég türelmesek voltatok, ebben az esetben érthető a frusztráció.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866441)
2019. 01. 31. csütörtök 17:36
Szia! Ez a kilenc randi,több száz levélből jött össze.
#5450   2019. 01. 31. csütörtök 17:36
X Törölt felhasználó (866441)
Szia! Ez a kilenc randi,több száz levélből jött össze.
(Ez egy válasz oldboy45 üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 17:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 31. csütörtök 17:25
Igen, hallottam, hogy sok szájhős van a rendszerben, valóban nehéz összehozni valamit, de Ti legalább megpróbáljátok. Általában nem is a párokkal van a gond, hanem az egyedülálló hölgyekkel, vagy hölgyként hirdető pasikkal.
#5449   2019. 01. 31. csütörtök 17:25
oldboy45 oldboy45
Igen, hallottam, hogy sok szájhős van a rendszerben, valóban nehéz összehozni valamit, de Ti legalább megpróbáljátok. Általában nem is a párokkal van a gond, hanem az egyedülálló hölgyekkel, vagy hölgyként hirdető pasikkal.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 31. csütörtök 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866441)
2019. 01. 31. csütörtök 17:18
Sziasztok!
Hat itt töltött év alatt,kilenc olyan ismerkedés jött össze,amiből randira is sor került,vagyis odaért a fiú a megbeszélt helyre,ennyi.
 
... 223 224 225 226 227 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9948db
Utolsó üzenet: ma 19:29
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!