Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Inflagranti -> in flagranti latin jogi kifejezés, ami tettenérést jelentett, manapság inkább szexuális töltetet kapott a kifejezés.
Kit hogyan érint!??
Kiből mit vált ki a látvány!???

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#34   2024. 01. 29. hétfő 22:29
Roland13 Roland13
Volt munkahelyemen összejöttem a közel 20 évvel idősebb kolléganővel. Iszonyú bomba fiatalos nő volt. Rendszeresen szeretkeztünk az egyik eldugott használaton kívüli pihenő szobában. Egyik alkalommal kollégám nyitott ránk véletlenül. Az akció csúcsán voltam kiszállni már nem tudtam. Persze jól belementem, védekezés nélkül...
Szerencsére nem lett következménye, 24 évesen nem örültem volna egy becsúszott gyereknek.
#33   2024. 01. 29. hétfő 11:55
sweetmilfsex sweetmilfsex
A másik izgalmas sztori az volt, ha volt az ismeretségi körben olyan srác, akit a feleségem bevállalt volna, akkor azzal szórakoztunk, hogy laptopon pl mutattam egy autót a használtautón az illetőnek, de meg volt közben nyitva olyan videó vagy kép, ahol egy barátunkkal hármasban szexelünk. (jól felismerhetően) Közben figyeltük, hogy mi a reakció smile Ilyenkor , ha leblokkolt az ember, mondtam, bocs, ez meg hogy került ide smile
#32   2024. 01. 29. hétfő 11:52
sweetmilfsex sweetmilfsex
Régebben az egyik kedvenc szórakozásunk volt, ha jöttek vendégek, barátok, este iszogattunk, mikor már mindenki kicsit spicces volt, mi kimentünk a konyhába, beszélgettünk velük, de közben az asszonyról már lekerült a fehérnemű, ujjaztam, dugtam, aztán én beszéltem velük, addig meg keményen szopattam. Mindig benne volt, hogy lebukunk, vagy ha lebukunk, mit fognak szólni. smile
#31   2023. 12. 19. kedd 17:20
sweetmilfsex sweetmilfsex
A szabadtéri, nyilvános helyeken a legizgalmasabb érzés az állandó lebukás veszélye smile
Hölgytagunk még feszegeti is a határokat közben smile
#30   2023. 05. 02. kedd 19:04
parbaniek parbaniek VIP
mi is le buktunk de ennyi! smile
ahogy már másik topikban írtam
"Hasonló a lapuszigeti tavaknál történt velünk is!
Egy meztelen napozás közben ,egy volt kolléganőm meg férje bicajoztak arrafelé és le jöttek mert felismertek minket!
Ruci rajtuk meradt, dumcsiztun, folytatás nem volt.Ők csak arra bicajoztak és meg láttak minket! "
#29   2023. 05. 02. kedd 18:48
X Törölt felhasználó (4578882)
Hétvégén fotóztunk egy számunkra félreeső helyen.
Aztán hirtelen terepbiciklisek elmentek mellettünk.
Ők is meglepődtek meg mi is smile
#28   2023. 04. 25. kedd 13:51
Lauban Lauban
Nagyon jó lett smile A "le akart bukni"-ról az jutott eszembe, amikor egyszer túrázás közben feleségemmel egymásnak estünk, de direkt nem jöttünk le a túraútról. Haveroknak lőttünk is egy képet közben.. de nem jött senki, pedig valahogy jól esett volna mindkettőnknek. Végeztünk és abban a pillanatban, ahogy a ruhát rendeztük magunkon, megjelent egy pár cukin mosolyogva nyes Szerintem udvariasan megvártak nyes Jó dolog lebukni nyes
#27   2023. 04. 23. vasárnap 16:49
X Törölt felhasználó (4394842)
reméljük hamarosan lesz smile
(Ez egy válasz dogging33 üzenetére (2023. 04. 21. péntek 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 21. péntek 08:24
Valakinek friss sztorija ebben a témában?
Priviben is írhatsz worship
#26   2023. 04. 21. péntek 08:24
dogging33 dogging33
Valakinek friss sztorija ebben a témában?
Priviben is írhatsz worship
#25   2022. 03. 16. szerda 12:10
kandurmarci kandurmarci
Volt egy ilyen csajom, mindig kereste a meleg helyzeteket, s minél nagyobb volt a lebukás veszélye, annál inkább benedvesedett a pinája, de pillanatok alatt. Olyan jó lucskos lett, hogy csoda. Ha más nem volt, akkor oda vetette a hátát az előszoba ajtónak, hogy halljuk, amikor valaki elmegy az ajtó előtt a folyosón. Nagyokat tudott ilyen helyzetekben élvezni, de bevallom, nekem is izgi volt.
#24   2017. 03. 19. vasárnap 21:29
X Törölt felhasználó (1603112)
A lebukás veszélye,az izgalmak átélése miatt szexelnek az emberek nyilvános helyeken, parkolókban. Szerintünk ez az alapja a "kültéri" szexnek. Ez teszi vonzóbbá és élvezetesebbé.
#23   2013. 05. 26. vasárnap 22:01
pepe24 pepe24
Szerintem is van olyan, hogy csak nézi, esetleg izgatja is a megalázott szerep.
#22   2013. 05. 26. vasárnap 17:24
dzivka dzivka
errol a katona koromi vicces( "mar akinek" wink tavirat valtas jut eszembe feleseg a katonanak mi ujsag nalad stop katona a felesegenek rossz iitt nekem, mert"szivatnak edesem "stop , a feleseg engem is edes de nekem jolesik stop nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2013. 03. 05. kedd 18:33), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2013. 03. 05. kedd 18:33
egyszerűen nem bírom kihagyni:
szoptat: kisbabát az édesanyja
szopat: pasi a nőt
#21   2013. 05. 20. hétfő 12:50
dzivka dzivka
szerintem fokozza az elvezetett
#20   2013. 03. 11. hétfő 14:17
voyeur78 voyeur78
Egyáltalán nem mindegy...lemerem fogadni, hogy erdélyi származású vagy...és ezt nem rossz indulatból mondom, csak akiktől hallottam ezt a "szoptatást", ők mind erdélyiek és helytelenül használják...
bocs az OFF-ért...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 19:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854732)
2013. 03. 05. kedd 19:41
Teljesen mindegy! a lényeget tudjátok mit akartam ,és mire gondoltam!,,,,,elvégre ez egy perverz finom oldal nem de? ejnye1 crazya vagy tévedtem?vagy kezd átalakulni valami oktatásos írás-szakértős hülyeséggé?,,,teljesen mindegy hogy szoptatta !vagy szopatta!.....rengeteg férfitól hallottam már hogy megszoptatott ezt a nőt meg azt a nőt!!Mi férfiak így is hívjuk!-de lehet csak itt VIDÉKEN! wave worship
#19   2013. 03. 11. hétfő 11:41
eros007 eros007
Off
Rendben, csak a jó végén álljak a faxnak, crazya
On
Eddig még megúsztam, de lesz majd min mosolyogni a verandán a hintaszékben ülve..... ravasz1
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2013. 03. 05. kedd 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2013. 03. 05. kedd 21:09
ne offoljál barátocskám, mert nagy szopás lesz a vége nyes hehe
inkább arról beszélj, hogy téged kaptak-e már rajta?
#18   2013. 03. 06. szerda 22:11
Demona Demona VIP Admin
Miért is ne?...Ha azt nem kapja meg hehe de nem is mellesleg, tudnék jobb helyen is lovagolni mint a szavakon crazya Ha pedig már nagyon az inverzen akarunk..valóban szűken két variációra redukálja a pózokat, bár én a férj vagy feleség szituációra gondoltam...igaz bukhat le a feleség nővel vagy a férj pasival is. Na az is szép meglepi lehet ravasz1
A témához kapcsolódva pedig...: Vajon milyen elhatározásból születik az a gondolat, hogy a családi fészekbe hozzon valaki külső szexkapcsolatot??? confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 06. szerda 06:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 03. 06. szerda 06:45
...akkor jön csak rá húúú de izgi ha dugják az asszonyt vagy ennek inverze......

felkialtas Ahh... hogy az asszony dugja a szeretőjét? Nnna, az nem mindennapi élmény lehet! wink
#17   2013. 03. 06. szerda 10:23
ravenna ravenna VIP Admin
Miért kéne törölni..igaz hogy a "Te gyermeked" - mert Te hoztad létre, de azért nem hiszem hogy Te döntöd el hogy törölni kell, vagy sem...
Az hogy más a véleménye az embereknek, miért baj?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 06. szerda 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (854732)
2013. 03. 06. szerda 10:01
Na akkor töröljétek a TOPPICOTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!! boxer ENNYI!.
#16   2013. 03. 06. szerda 10:01
X Törölt felhasználó (854732)
Na akkor töröljétek a TOPPICOTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!! boxer ENNYI!.
#15   2013. 03. 06. szerda 09:46
ravenna ravenna VIP Admin
Sokáig gondolkoztam hogy írjak-e ide...

Nos, ha valaki arra megy haza, hogy a szeretett/unott kedvese épp a hitvesi ágyban, konyhaasztalon, fürdőben épp félrekefél ( baromira mind1, hogy az illető férfi vagy épp nő ) még ha olyan izgató is számára hogy mással látja a párját egy ilyen szituációt nem fog szó nélkül leskelődbe végignézni. Az a színpadi dramaturg pedig hogy 10 percig nézi majd lopva távozik a saját otthonából...hát nem tudom. A fantázia határtalan. ( mellesleg a töcskölő hang mikor "segget kefélnek", illetve a lovaglós hát nem összetéveszthető! nyes )
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 03. 04. hétfő
Üzenetek: 34db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 29. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!