Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Fiatal férfi érett, idős nővel. Mi vonzza a fiatal fiúkat náluk lényegesen idősebb nőkhöz?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#385   2021. 12. 15. szerda 22:39
Krumplisteszta Krumplisteszta
Szerinted?
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 12. 15. szerda 16:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3893782)
2021. 12. 15. szerda 16:37
Milyen jelei vannak ha egy ötvenbe lépő nő nem frigid,hanem “vadmacska kategóriába lép?
#384   2021. 12. 15. szerda 16:37
X Törölt felhasználó (3893782)
Milyen jelei vannak ha egy ötvenbe lépő nő nem frigid,hanem “vadmacska kategóriába lép?
#383   2021. 12. 15. szerda 03:43
STS011 STS011
Nekem eddig csak ilyen kapcsolatom volt
#382   2021. 12. 12. vasárnap 23:33
Krumplisteszta Krumplisteszta
50 eves kor korul a nok elerik a menopause-t es drasztikus valtozasokon mennek at genetikai szinten. Ez kulonbozofelekeppen hat rajuk. Az egyik frigid lesz a masik vadmacska. A tudomany sem erti miert. Nem tudunk mit tenni, uszni kell az arral.
Szerencsesnek tekintem magamat mert a parom es en kozosen mentunk at az osszes korszakon eddig. Nejem 35 eves kora korul volt legaktivabb szexualisan viszont most a legbujabb. Sajnos a valtozo kor miatt a hangulata ingadozik de amikor sikerul a szexre terelni a gondolatait akkor nincs tabu. Mindent ki akar probalni es nem csak beszel rola hanem meg is teszi.
(Ez egy válasz káró üzenetére (2021. 12. 12. vasárnap 23:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 12. vasárnap 23:15
Én 11 évig éltem együtt egy nálam 14 évvel idősebb nővel. Eleinte kitűnő volt a szex, fantasztikus volt az ágyban. Imádtam, hogy igazi érett, 40-es nővel lehettem, aki tudja hogy mit akar. Naponta szeretkeztünk az első két évben. Hatalmas orgazmusai voltak. Szerencsére nem lakótelepen laktunk, mert mindenki azt hallgatta volna, ahogyan élvez. Aztán ellaposodott a dolog. Egy idő után nem kívánta a szexet. Nem tudom, hogy miért. Sosem deült ki, fáradtságra hivatkozott legtöbbször. 52 éves volt amikor elváltak az útjaink.
Utána egy nálam 7 évvel fiatalabb nő lett a párom, feleségem. Ő sosem volt túl aktív, inkább csak hagyni szerette, hogy kényeztessem. Ha neki orgazmusa volt, akkor ott abba is hagyhattuk, nem számított, hogy én még nem tartok ott. Havi 2-3 alkalommal engedte hogy hozzá érjek. Nekem ez nagyon kevés volt.
Mostani párom velem egyidős, 53 éves. Hát neki nem kell könyörögni. Imádja a szexet, és ha együtt vagyunk, alig múlik el úgy nap, hogy ne egy kiadós szeretkezéssel kezdenénk vagy fejeznénk be. Mindig is ilyen nőt kerestem, most végre megtaláltam. Fantasztikus az ágyban, és szerencsére emberileg is nagy az összhang közöttünk. Két éve már, hogy együtt vagyunk.
Szóval szerintem nem azon múlik, hogy ki milyen idős, vagy hogy melyik fél az idősebb. Nekem volt sokkal idősebb, jóval fiatalabb és most pedig velem egykorú párom. És úgy tűnik, hogy vele a legjobb.
#381   2021. 12. 12. vasárnap 23:15
káró káró
Én 11 évig éltem együtt egy nálam 14 évvel idősebb nővel. Eleinte kitűnő volt a szex, fantasztikus volt az ágyban. Imádtam, hogy igazi érett, 40-es nővel lehettem, aki tudja hogy mit akar. Naponta szeretkeztünk az első két évben. Hatalmas orgazmusai voltak. Szerencsére nem lakótelepen laktunk, mert mindenki azt hallgatta volna, ahogyan élvez. Aztán ellaposodott a dolog. Egy idő után nem kívánta a szexet. Nem tudom, hogy miért. Sosem deült ki, fáradtságra hivatkozott legtöbbször. 52 éves volt amikor elváltak az útjaink.
Utána egy nálam 7 évvel fiatalabb nő lett a párom, feleségem. Ő sosem volt túl aktív, inkább csak hagyni szerette, hogy kényeztessem. Ha neki orgazmusa volt, akkor ott abba is hagyhattuk, nem számított, hogy én még nem tartok ott. Havi 2-3 alkalommal engedte hogy hozzá érjek. Nekem ez nagyon kevés volt.
Mostani párom velem egyidős, 53 éves. Hát neki nem kell könyörögni. Imádja a szexet, és ha együtt vagyunk, alig múlik el úgy nap, hogy ne egy kiadós szeretkezéssel kezdenénk vagy fejeznénk be. Mindig is ilyen nőt kerestem, most végre megtaláltam. Fantasztikus az ágyban, és szerencsére emberileg is nagy az összhang közöttünk. Két éve már, hogy együtt vagyunk.
Szóval szerintem nem azon múlik, hogy ki milyen idős, vagy hogy melyik fél az idősebb. Nekem volt sokkal idősebb, jóval fiatalabb és most pedig velem egykorú párom. És úgy tűnik, hogy vele a legjobb.
#380   2021. 12. 11. szombat 12:18
X Törölt felhasználó (826721)
Volt nekem is ilyen élmény .én 36voltam a nö meg 69.de jobb volt mind egy 20éves .
#379   2021. 12. 11. szombat 12:08
ZoltanX ZoltanX
Nekem volt egy kapcsolatom ami 6 évig tartott, ott 11 év volt köztünk. Isteni volt a szex, olyan magától értetődő volt minden. Nem is ez miatt mentünk szét, de ez lényegtelen. A legnagyobb korkülönbség az 20 éves koromban volt, mikor egy 43 éves nővel gabalyodtunk össze párszor.
#378   2021. 12. 06. hétfő 13:50
Fiona69 Fiona69
Sziasztok.
Mi nagyobb korkülönbségű házaspár vagyunk, 16 év van köztünk.
8 éve jöttünk össze, 6 éve vagyunk házasok és azóta született két szép gyermekünk.
Akkor és most is csodálatos a kapcsolatunk wink
#377   2021. 11. 11. csütörtök 02:47
STS011 STS011
sokkal felszabadultabb vagyok egy 50 fölötti hölggyel!
#376   2021. 11. 05. péntek 20:15
kacsakázmér kacsakázmér
Én a mai napig nálam idősebb nővel járok össze... ő most lesz 50 éves én 38 vagyok. Fiatalabb koromban is az idősebb nőket részesítettem előnyben. A legnagyobb korkülönbség az 26 éves koromban volt amikor a partnerem 53 éves volt, ez a dolog majdnem 1 évig tartott.
#375   2021. 11. 05. péntek 19:57
X Törölt felhasználó (4431872)
az a legjobb, vagyis èn imàdom az èrett nõket
#374   2021. 11. 05. péntek 18:26
X Törölt felhasználó (1464492)
Tyűűű, anno csak ilyenem volt, milfek...
#373   2021. 11. 05. péntek 16:07
STS011 STS011
egy hasonlat ami ide vág! Öreg tyúk fiatal répa abból van a jó húsleves! crazya
(Ez egy válasz feketekandur üzenetére (2021. 11. 05. péntek 08:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 05. péntek 08:33
Legjobb párosítás mikor egy fiatal kitartó férfi illetve egy tapasztalt érett nő találkozik.
#372   2021. 11. 05. péntek 08:33
feketekandur feketekandur
Legjobb párosítás mikor egy fiatal kitartó férfi illetve egy tapasztalt érett nő találkozik.
#371   2021. 11. 04. csütörtök 03:16
STS011 STS011
Ezt a kérdés mindkét nem szemszögéből lehet érdekes. Nekem általában nálam korosabb barátnőim voltak vannak. Szoktunk erről beszélgetni. Nekem az a véleményem , hogy sokkal tapasztaltabbak és érettebbek szexuálisa a koros hölgyek. Egy bizonyos kor fölött nem kell tartani a terhességtől. Nyíltabban megbeszélik a párok kinek hogy és mi a jó. Barátnőim azt szokták mondani hízelgő számukra, hogy egy jóval fiatalabb pasinak is kellenek. Ez főleg szeretői viszonyban jött elő. Sokkal intenzívebb és mennyiségileg is több aktus valósítható meg. Illetve azt szokták még mondani, hogy a fiatal pasit szexért bármikor fellehet ébreszteni.
#370   2020. 09. 01. kedd 05:27
F_Jimmy F_Jimmy
Házinéni
A kilencvenes évek legelején egyetemista albérlő voltam. A házinénim hatvanhoz közelítő, elvált hölgy, két velem majdnem egyidős fiúval. A hölgy az idős anyjával lakott és mivel az egyik szobába rakta össze a személyes cókmókjait, viszonylag gyakran feljárt, ezért-azért. Általában olyankor, amíg én melóban voltam, de jó párszor, úgy, hogy én is otthon voltam. Zavart egy kicsit, de nem volt kellemetlen asszony. Tudott csevegni és nevetgélni, és nem telepedett rám órákig.
Egyszer éppen teázgattunk, mikor rákérdezett, hogy miként van az, hogy néha nem is telefonál mielőtt jönne, de sohasem talált még nőt nálam. Mondom, hogy az péntek, szombat éjjeli program. Olyankor nem jön ő. Majd köntörfalazás nélkül kérdezi, hogy kell-e tanács a kitartáshoz, mert ő még a fiainak is, de főleg azok barátainak adott pár jó tanácsot („és nemcsak tanácsot” tette hozzá sejtelmesen) arról, hogy milyen technikákkal lehet a férfiaknak kitartóbb lenni a szexben. Ez főleg az alakalmi kapcsolatoknál jó, mondta ő, mert nem vagytok összeszokva. Zavart lettem és hárítottam. Elment.
Nem tudtam az esetet, végső soron a felajánlkozást kiverni az agyamból. Kutakodtam a cuccai között és megtaláltam egy fotóalbumot, benne pár fiatalkori fotóval, amelyen P. néni combot, keblet villant. Gerjesztgettem magam. Majd előkészültem a következő látogatásra. Tudtam, hogy a ribizlibort szereti. Be is spájzoltam két fajtát.
Hamarosan feljött a második pohár bor után felvetettem neki, hogy bármilyen trükköt szívesen tanulok, mert sohasem árthat. Vigyorogva emelte a harmadik pohárral és kérdezte, hogy mennyit tart és mennyi idő után tudom még egyszer csinálni. Ahogy, eléggé szerénytelenül, de plasztikusan, ecsetelni kezdtem az ágytornámat a fejét lassan félrebiccentette, száját kissé kiáltotta és nyalogatta az ajkait, combját simogatta … láthatóan begerjedt.
Csók, csicserészés. Mikor már szoknyát emelgettem aszongya, hogy „ebben a korban már nem járok állandóan botránybugyiba, várj egy kicsit!” Gyorsan lemosott és a cuccai közül előhalászott lila kombinéban jött vissza.
Hááát … szerette nyalatni magát, de szopni nem nagyon akart. Az technika, amivel annyit dicsekedett az az herém alatt a gát nyomása volt, amit misszionárius pozícióban közbe-közbe két újjal nyomott. Amúgy tényleg hatásos volt, de nem föltétlenül hatásosabb az elszorításnál. Nos, tényleg hosszan tartott a dugás, és úgy, hogy közben nem lankadtam, de hiányzott belőle a hevesség. Ő szerette, ha huzamosan pumpálják a picsáját, de nem hajazott orgazmusra. Eltolta a kezem, ha dugás közben próbáltam a csiklóját gerjeszteni, és hátranyúlt, nyomta a gátat, ha túl hevesek lettek a lökéseim. Más pozícióba beállni nem akarózott neki. Nem túlzok, legalább fél órát nyomtuk. Ha volt is orgazmusa, az nem volt valami fergeteges, és el is mondta ő már csak így hosszasan semmi cifrázás nélkül szereti. És azt is, hogy válás után a fiainak öt haverét tanította be erre a technikára, akik már nős emberek, de közbe-közbe most is hálás.
#369   2020. 07. 06. hétfő 06:57
X Törölt felhasználó (4181652)
Aki jól megdugná!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 06. hétfő 01:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4259112)
2020. 07. 06. hétfő 01:29
Aki?
#368   2020. 07. 06. hétfő 01:29
X Törölt felhasználó (4259112)
Aki?
(Ez egy válasz egyfeleség11 üzenetére (2020. 07. 04. szombat 00:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 04. szombat 00:13
Hol is van az a fiatal pasi ,aki.............?
#367   2020. 07. 05. vasárnap 22:53
cul8er2 cul8er2
wink wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 05. vasárnap 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3803452)
2020. 07. 05. vasárnap 21:46
Minden bizonnyal szazavvvvval fognak jelentkezni
beka3
#366   2020. 07. 05. vasárnap 21:46
X Törölt felhasználó (3803452)
Minden bizonnyal szazavvvvval fognak jelentkezni
beka3
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 03. 05. kedd
Üzenetek: 385db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 15. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!