Puncinyaló verseny! (te hogyan csinálnád? mit csináljanak?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

...inkább figyelj a testbeszédére és okulj abból.... De mindenképpen azt csináld, ami a párodnak jólesik, és ne azt, amit te akarsz. Tanuld újra a testét a reakcióiból következtetve. Ha jól csinálod, magára fogja húzni a fejedet, nem eltolni.
...van hogy annyira érzékeny lesz a csikló a sok izgatástól, hogy már szinte fáj, ahogy érintik. Képzeld ezt úgy el, hogy amikor te elélvezel és a makkod nagyon érzékeny, még tovább fokozva ingerlik, de nem csak finoman nyalogatva, hanem intenzívebben. Az neked milyen érzés olyankor? Kb. ilyen ha túlizgatják a csiklót. Ilyenkor kicsit hagyni kell megnyugodni, addig foglald el magad a punci más területeivel, majd térj vissza rá újra néhány perc múlva.
...érdemes picit kizökkenteni. A csípőre rámarkolni, tenyérrel ránehezedni a vénuszdombra, a combokat, pocakot és a popsit lágyan harapdálva eljutni a nagyajkakig, és kis ideig kerülni az erős erogén zónákat... ilyenkor egyre jobban vágyják a nők, hogy ne csak kerülgesse az ember a gyönyörök forrását, hanem újra elmerüljön benne nyelvével, ujjaival, farkával...

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#235   2018. 11. 03. szombat 00:57
X Törölt felhasználó (3955532)
Beneveznék egy körre...aztán ki megmérettetik....végső sorsa elnyerettetik:

Finom indítás és a környék feltérképezése után, kis cirógatás mellett indítanám a orális ostromot. Óvatos körkörös feltérképezéssel, amíg a meredező csikló elő nem bukik. Majd kissé elkerülve, szépen lassan cserkészném be...amíg már kezdi igényelni a határozottabb nyelvcsapásokat...
Ilyenkor vagy egy kis ujjal is besegítve, vagy lefelé kissé elkalandozva, lassítanám a hullámvasúton belendülő kéjvonatot...nem túlságosan elhúzva, de azért megadva a módját nyes
#234   2018. 09. 07. péntek 22:22
gamez1 gamez1
#233   2018. 07. 12. csütörtök 06:42
X Törölt felhasználó (14563)
Klasszikus idézet egy klasszikus filmből! smile vigyor2
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2018. 07. 11. szerda 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 11. szerda 13:37
Jó válasz... Nyalhat! eljen
nyes nyes nyes
#232   2018. 07. 11. szerda 17:19
Nyúlmedve Nyúlmedve
Kellemes jutalom, szeretem... smile smile
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2018. 07. 11. szerda 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 11. szerda 13:37
Jó válasz... Nyalhat! eljen
nyes nyes nyes
#231   2018. 07. 11. szerda 13:37
LeonKatja LeonKatja
Jó válasz... Nyalhat! eljen
nyes nyes nyes
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2018. 07. 11. szerda 12:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 11. szerda 12:22
... Néha tényleg túl érzékeny lesz a punci, ám az asszonykám még vágyja az új és újabb gyönyört. Az érintés, a simogatás és nyalás viszont túl intenzív érzést kelt. Ha viszont csak simán levegőt fújok a csiklóra, kis és nagyajkakra, a hüvelyre, és ez is orgazmust ajándékoz... wink
A másik trükk, hogy érdemes picit kizökkenteni. A csípőre rámarkolni, tenyérrel ránehezedni a vénuszdombra, a combokat, pocakot és a popsit lágyan harapdálva eljutni a nagyajkakig, és kis ideig kerülni az erős erogén zónákat... ilyenkor egyre jobban vágyják a nők, hogy ne csak kerülgesse az ember a gyönyörök forrását, hanem újra elmerüljön benne nyelvével, ujjaival, farkával...
#230   2018. 07. 11. szerda 12:22
Nyúlmedve Nyúlmedve
... Néha tényleg túl érzékeny lesz a punci, ám az asszonykám még vágyja az új és újabb gyönyört. Az érintés, a simogatás és nyalás viszont túl intenzív érzést kelt. Ha viszont csak simán levegőt fújok a csiklóra, kis és nagyajkakra, a hüvelyre, és ez is orgazmust ajándékoz... wink
A másik trükk, hogy érdemes picit kizökkenteni. A csípőre rámarkolni, tenyérrel ránehezedni a vénuszdombra, a combokat, pocakot és a popsit lágyan harapdálva eljutni a nagyajkakig, és kis ideig kerülni az erős erogén zónákat... ilyenkor egyre jobban vágyják a nők, hogy ne csak kerülgesse az ember a gyönyörök forrását, hanem újra elmerüljön benne nyelvével, ujjaival, farkával...
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2018. 07. 11. szerda 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 11. szerda 11:15
Így már azért jóval egyértelműbb vagy.
Ezek szerint sokkal érzékenyebb az eddigi tapasztalaidnál. Próbáld ki, hogy nyalás közben egyszer-egyszer finoman megszopizod. Ha ez sem jön be, akkor valószinűleg nem szereti a csiklószopást. Többen vagyunk ezzel így... smile
#229   2018. 07. 11. szerda 11:15
LeonKatja LeonKatja
Így már azért jóval egyértelműbb vagy.
Ezek szerint sokkal érzékenyebb az eddigi tapasztalaidnál. Próbáld ki, hogy nyalás közben egyszer-egyszer finoman megszopizod. Ha ez sem jön be, akkor valószinűleg nem szereti a csiklószopást. Többen vagyunk ezzel így... smile
(Ez egy válasz A Ati üzenetére (2018. 07. 11. szerda 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 11. szerda 10:48
Nem arról van szó hogy nem hiszem el. Más nőknél tapasztaltam már a leírtakat, de csak akkor ha már tényleg agyon nyúztam a puncit. vigyor2 Nálla viszont nindegy hogy volt-e előzmény vagy sem, az első néhány másodpercet félreérthetetlenül élvezi, azután menekül, lehet hogy nagyon hamar eljut arra a pontra. Egyépként nem szoktam ezt eröltetni, tudok vele mit kezdeni, megszakadnom semm kell ahhoz hogy sotozatban élvezzen. Csak mivel ez volt a téma eszembe jutott ,és gondoltam megkérdezem, kinek mi a tapasztalata.
#228   2018. 07. 11. szerda 11:09
vazelinator vazelinator VIP Admin
csatlakozom hozzád
figyelem oda figyelés és nem az hogy te jól csinálod mert mondták sokan... minden nő más és más.
de a teste a lélegzése árulkodik, figyelj rá.
de meg s kérdezheted egyszerűen.(na jó ha szemtől-szembe szégyellős kérdezd meg egy csevegő platformon át .pl: messenger)
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 08. vasárnap 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 07. 08. vasárnap 11:20
Nos én nyalástól nem spriccelek, csak G-pont izgatástól. A párod nem tudom így van-e épp szintén, de van hogy annyira érzékeny lesz a csikló a sok izgatástól, hogy már szinte fáj, ahogy érintik. Képzeld ezt úgy el, hogy amikor te elélvezel és a makkod nagyon érzékeny, még tovább fokozva ingerlik, de nem csak finoman nyalogatva, hanem intenzívebben. Az neked milyen érzés olyankor? Kb. ilyen ha túlizgatják a csiklót. Ilyenkor kicsit hagyni kell megnyugodni, addig foglald el magad a punci más területeivel, majd térj vissza rá újra néhány per c múlva. De persze ez csak az én tapasztalatom.
#227   2018. 07. 11. szerda 10:48
A Ati A Ati
Nem arról van szó hogy nem hiszem el. Más nőknél tapasztaltam már a leírtakat, de csak akkor ha már tényleg agyon nyúztam a puncit. vigyor2 Nálla viszont nindegy hogy volt-e előzmény vagy sem, az első néhány másodpercet félreérthetetlenül élvezi, azután menekül, lehet hogy nagyon hamar eljut arra a pontra. Egyépként nem szoktam ezt eröltetni, tudok vele mit kezdeni, megszakadnom semm kell ahhoz hogy sotozatban élvezzen. Csak mivel ez volt a téma eszembe jutott ,és gondoltam megkérdezem, kinek mi a tapasztalata.
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2018. 07. 10. kedd 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 10. kedd 15:41
Nem hiszed el, amit Squirtlady patent módon elmagyarázott - annak ellenére, hogy a párod úgy viselkedik, mint a leírtak. A kikötözést felejtsd el, inkább figyelj a tesbeszédére és okulj abból, amit Squirtlady leírt. De mindenképpen azt csináld, ami a párodnak jólesik, és ne azt, amit te akarsz. Tanuld újra a testét a reakcióiból következtetve. Ha jól csinálod, magára fogja húzni a fejedet, nem eltolni. smile
#226   2018. 07. 11. szerda 05:50
X Törölt felhasználó (891877)
Azt vállalnád be, hogy téged lehet nyalni?
(Ez egy válasz baxi2 üzenetére (2018. 07. 10. kedd 21:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 10. kedd 21:31
Sziasztok sràcok èn bevàlalnàm szivesen de csakis arc bèlkül letakarva ùgy,hogy csak az legyenki aminekkikel,hogy legyen.
#225   2018. 07. 10. kedd 21:31
baxi2 baxi2
Sziasztok sràcok èn bevàlalnàm szivesen de csakis arc bèlkül letakarva ùgy,hogy csak az legyenki aminekkikel,hogy legyen.
#224   2018. 07. 10. kedd 18:19
X Törölt felhasználó (3857312)
A barátnőmmel kapcsolatos tapasztalataim szerint mindezt csak megerősítenei tudom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 08. vasárnap 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 07. 08. vasárnap 11:20
Nos én nyalástól nem spriccelek, csak G-pont izgatástól. A párod nem tudom így van-e épp szintén, de van hogy annyira érzékeny lesz a csikló a sok izgatástól, hogy már szinte fáj, ahogy érintik. Képzeld ezt úgy el, hogy amikor te elélvezel és a makkod nagyon érzékeny, még tovább fokozva ingerlik, de nem csak finoman nyalogatva, hanem intenzívebben. Az neked milyen érzés olyankor? Kb. ilyen ha túlizgatják a csiklót. Ilyenkor kicsit hagyni kell megnyugodni, addig foglald el magad a punci más területeivel, majd térj vissza rá újra néhány per c múlva. De persze ez csak az én tapasztalatom.
#223   2018. 07. 10. kedd 15:41
LeonKatja LeonKatja
Nem hiszed el, amit Squirtlady patent módon elmagyarázott - annak ellenére, hogy a párod úgy viselkedik, mint a leírtak. A kikötözést felejtsd el, inkább figyelj a tesbeszédére és okulj abból, amit Squirtlady leírt. De mindenképpen azt csináld, ami a párodnak jólesik, és ne azt, amit te akarsz. Tanuld újra a testét a reakcióiból következtetve. Ha jól csinálod, magára fogja húzni a fejedet, nem eltolni. smile
(Ez egy válasz A Ati üzenetére (2018. 07. 09. hétfő 22:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 09. hétfő 22:28
Nem hiszem hogy tulizgatásról lenne szó, bár mikor csinálom neki kb 15 másodpercig birja, azután menekül. Majd egyszer megkötözöm, és kiderül mi lesz a vége! vigyor2
#222   2018. 07. 10. kedd 14:09
X Törölt felhasználó (1278282)
De, de... jol irja pedig, ez ilyen...
(Ez egy válasz A Ati üzenetére (2018. 07. 09. hétfő 22:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 09. hétfő 22:28
Nem hiszem hogy tulizgatásról lenne szó, bár mikor csinálom neki kb 15 másodpercig birja, azután menekül. Majd egyszer megkötözöm, és kiderül mi lesz a vége! vigyor2
#221   2018. 07. 10. kedd 12:15
X Törölt felhasználó (891877)
Összemérném a tudásomat egy bi lánnyal! wink
#220   2018. 07. 09. hétfő 22:28
A Ati A Ati
Nem hiszem hogy tulizgatásról lenne szó, bár mikor csinálom neki kb 15 másodpercig birja, azután menekül. Majd egyszer megkötözöm, és kiderül mi lesz a vége! vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 08. vasárnap 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 07. 08. vasárnap 11:20
Nos én nyalástól nem spriccelek, csak G-pont izgatástól. A párod nem tudom így van-e épp szintén, de van hogy annyira érzékeny lesz a csikló a sok izgatástól, hogy már szinte fáj, ahogy érintik. Képzeld ezt úgy el, hogy amikor te elélvezel és a makkod nagyon érzékeny, még tovább fokozva ingerlik, de nem csak finoman nyalogatva, hanem intenzívebben. Az neked milyen érzés olyankor? Kb. ilyen ha túlizgatják a csiklót. Ilyenkor kicsit hagyni kell megnyugodni, addig foglald el magad a punci más területeivel, majd térj vissza rá újra néhány per c múlva. De persze ez csak az én tapasztalatom.
#219   2018. 07. 08. vasárnap 22:57
X Törölt felhasználó (1532242)
Nagyon jól látod, squirtlady!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 08. vasárnap 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 07. 08. vasárnap 11:20
Nos én nyalástól nem spriccelek, csak G-pont izgatástól. A párod nem tudom így van-e épp szintén, de van hogy annyira érzékeny lesz a csikló a sok izgatástól, hogy már szinte fáj, ahogy érintik. Képzeld ezt úgy el, hogy amikor te elélvezel és a makkod nagyon érzékeny, még tovább fokozva ingerlik, de nem csak finoman nyalogatva, hanem intenzívebben. Az neked milyen érzés olyankor? Kb. ilyen ha túlizgatják a csiklót. Ilyenkor kicsit hagyni kell megnyugodni, addig foglald el magad a punci más területeivel, majd térj vissza rá újra néhány per c múlva. De persze ez csak az én tapasztalatom.
#218   2018. 07. 08. vasárnap 22:15
kronosz 33 kronosz 33
Ha elotte terdelek es talpa a ket terdemen nyugszik akkor minden ott van ahol lennie kell Jobb kezem egy ket vagy tobb ujja apunciba eloszor kivul. Le fel korbe kereken izgatom Eppen hogy erintve majd mind kozelebb a csiklohoz Aztan semmi abbahagyom Elorehajolok es csokokkal boritom el a hasat combjat vigyazva hogy ne erintsem a kenyes reszeket. Meg nem de mind kozelebb kerulok hozza Feltolom a labait hogy a gatat elerjem finoman erintem eppen hogy csak ha megrandul ha remegni kezd akkor joooooo Alig erintve csokot lehelek ra aztan rabukok a puncira nyalom furom turom bele az orrom ekkor de csak ekkor nyulok bele egy, ket ujjal vagy amennyivel szereti szeretne Izgatni kezdem a huvely elso felso reszet ha jo helyen matatok akkor rucskos kicsit erdes a felulet minel jobban dorzsolom simogatom annal rucskosebb erdesebb lesz es annal jobb lesz neki Ekkor mar nem lehet nem nyalni szivni korozni a csiklon az egesz arcom egy mero puncile Megszivom enyhen megharapom de csak annyira hogy megranduljin es jobban a szamra tolja a puncit Nem hagyom abba mert mar nincs visszaut hiszen remeg rangatozik de a fejemet raszoritja a puncira. Erzem hogy kozel a spricceles de nem tagitok a szam meg mindig a csiklon szivom szopogatom korozok rajta a nyelvemmel, mar nem nagyon lehet azt csinalni amit kell ami jo mert elsodor a vagy az elvezet a derek megfeszul es elonti a szam arcom az arradat tobb sugarba tor elo Nyalok renduletlenul de mar erzem hogy nem sokaig lehet Hirtelen beletur a hajamba majd erovel elhuzza a szam a puncitol eleg volt ... Igen eleg volt de csak egy kis ideig aztan lesz van folytatas amit imadok szeretek mert ennyi nem eleg nyes Nem tudom hogy jol csinalom-e azt amit csinalok majd a kedves holgyek eldontik Nem a puding probaja az evesre gondoltam hanem csak egyszeruen velemenyukre lennek kivancsi.
#217   2018. 07. 08. vasárnap 22:01
X Törölt felhasználó (891877)
A legjobb visszajelzés hogy megduzzad minden és olyan nedves hogy már nem tudom eldönteni hogy a nyálamban úszok vagyaz ő nedvében. Igyekszem minél finomabban, és lassabban csinálni, finoman ujjazni, szivogatni. Hmmmm..... jó lenne most is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 07. 08. vasárnap 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472)
2018. 07. 08. vasárnap 11:20
Nos én nyalástól nem spriccelek, csak G-pont izgatástól. A párod nem tudom így van-e épp szintén, de van hogy annyira érzékeny lesz a csikló a sok izgatástól, hogy már szinte fáj, ahogy érintik. Képzeld ezt úgy el, hogy amikor te elélvezel és a makkod nagyon érzékeny, még tovább fokozva ingerlik, de nem csak finoman nyalogatva, hanem intenzívebben. Az neked milyen érzés olyankor? Kb. ilyen ha túlizgatják a csiklót. Ilyenkor kicsit hagyni kell megnyugodni, addig foglald el magad a punci más területeivel, majd térj vissza rá újra néhány per c múlva. De persze ez csak az én tapasztalatom.
#216   2018. 07. 08. vasárnap 11:20
X Törölt felhasználó (869472)
Nos én nyalástól nem spriccelek, csak G-pont izgatástól. A párod nem tudom így van-e épp szintén, de van hogy annyira érzékeny lesz a csikló a sok izgatástól, hogy már szinte fáj, ahogy érintik. Képzeld ezt úgy el, hogy amikor te elélvezel és a makkod nagyon érzékeny, még tovább fokozva ingerlik, de nem csak finoman nyalogatva, hanem intenzívebben. Az neked milyen érzés olyankor? Kb. ilyen ha túlizgatják a csiklót. Ilyenkor kicsit hagyni kell megnyugodni, addig foglald el magad a punci más területeivel, majd térj vissza rá újra néhány per c múlva. De persze ez csak az én tapasztalatom.
(Ez egy válasz A Ati üzenetére (2018. 07. 05. csütörtök 15:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 05. csütörtök 15:58
Igen ezért sok nő megőrül, én csiklószopásnak hívom! A páromnak ha csinálom,nem viseli el, tiszta erőből momja el a fejemet. szomoru1 Nem tudom mi van! Nem lehet beszélni vele róla. Azt gyanítom, hogy mivel spriccel a puncija, ez ingerli spriccre, de nem akar képenlőni. Ha igy van nem értem miért, szoktam nyalni utánna tudja, hogy nem zavar, sőt imádom!
A nevedből adódóan gondolom te is spriccelsz, talán van valami tipped.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Lelkesnyalók Lelkesnyalók
Nyitás ideje: 2004. 11. 30. kedd
Üzenetek: 235db
Utolsó üzenet: 2018. 11. 03. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!