Leszbik-melegek (leszbiket elfogadjuk, melegeket nem?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#249   2021. 04. 30. péntek 12:39
didergo didergo
...és kiderült, hogy tényleg van hehe
(Ez egy válasz Denipapa üzenetére (2008. 07. 06. vasárnap 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 06. vasárnap 11:18
Nem vagyok meleg és nem is vonzódom a férfiakhoz egyáltalán. Nekem a punci a nyerő.
Sajnos itt tartunk, hogy a melegekre úgy tekintenek sokan mint a leprásokra. Jó mondjuk, nem vonulnék fel, hogy hetero vagyok. De azért ők is emberek. (Lehet mocskolódni irányomban is)
Mióta van civilizáció?????? Azóta vannak örömlányok és vannak melegek is.
Nem ítelek el valakit azért mert meleg.
A magyar társadalom elég prűd és rendkívül álszent, sajnos. Nálunk még nem történt meg a szexuális felvilágosodás, Sajnos ez betudtható az előző rendszer álszentségének is.
Mi is történt a (kimoderálva)-ban a melegekkel? Oda szeretnénk kilyukadni?
Nyugaton már régen voltak erotikus filmek, míg itthon max akkor látott puncit a parasztgyerek ha az öreganyja hanyattesett a kertben.
Ismerek meleg férfit és ismerek leszbikus nőt is. Van kezük, fülük, szemük és normálisan gondolkodnak. Tudják, hogy sokan félnek tőlük a másságuk miatt, de élik mindennapjaikat, mint bárki más.

Azért kíváncsi lennék a tojásdobálókra, ha a legjobb haverjáról, barátnőjéről kiderülne, hogy meleg/leszbikus. Akkor mit tenne? Feldarabolná láncfűrésszel?
Le merném fogadni, hogy a (kimoderálva)-ban is van meleg.

(szigorúan politika mentesen, erre céloztam a korábbi hsz-ben is! :tom)
#248   2008. 07. 26. szombat 20:12
yanee84 yanee84
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 26. szombat 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2008. 07. 26. szombat 15:51
.....huh...rájöttem,hogy meleg vagyok.... szomoru1
................................................

Itt ülök a melegben,meleg testemmel a felmelegedett gépem mellett és kortyolgatom a meleg teámat-->azt olvastam,ilyen melegben nem jó hideget inni,m. a szervezet a hidegre "melegítve" reagál. Ezért mindenkinek melegen ajánlom,h. meleg teát kortyolgasson a melegben...
vigyor5

Szóval:Számomra a "meleg" szó mást jelent,mint pár "melegvédő" embernek.--->Engem valahogy a globális felmelegedés kérdése jobban érdekel,mint pár buzeráns felfújt problémája--mindenkinek magánügye,h. kivel bújik a meleg paplan alá bohoc

Én a hsz-eimet ezzel be is fejeztem---miután befejeztem a meleg ebédemet. mf2
#247   2008. 07. 26. szombat 15:51
X Törölt felhasználó (137313)
.....huh...rájöttem,hogy meleg vagyok.... szomoru1
................................................

Itt ülök a melegben,meleg testemmel a felmelegedett gépem mellett és kortyolgatom a meleg teámat-->azt olvastam,ilyen melegben nem jó hideget inni,m. a szervezet a hidegre "melegítve" reagál. Ezért mindenkinek melegen ajánlom,h. meleg teát kortyolgasson a melegben...
vigyor5

Szóval:Számomra a "meleg" szó mást jelent,mint pár "melegvédő" embernek.--->Engem valahogy a globális felmelegedés kérdése jobban érdekel,mint pár buzeráns felfújt problémája--mindenkinek magánügye,h. kivel bújik a meleg paplan alá bohoc

Én a hsz-eimet ezzel be is fejeztem---miután befejeztem a meleg ebédemet. mf2
#246   2008. 07. 16. szerda 20:23
X Törölt felhasználó (162568)
Sziasztok! Nekem semmi bajom a melegekkel! Inkább melegek legyenek az utcán mint sok pedofil!!!! De most őszintén kit mikor bántott meg egy meleg? Mert sajnos pedofillal már volt dolgom gyerekként és azóta sem emlékszem, hogy egy meleg szólított volna le engem vagy mostanság a családban lévő kisgyermekek közül is valakit, hogy gyere kisöcsém mutatok valamit! Hát csak ennyit szerettem volna hozzászólni! Köszönöm!
#245   2008. 07. 08. kedd 12:19
Molly_anyó Molly_anyó
Nem hinném hogy sexoldalon a politikát ide kell hozni. Elég szégyen ami történt.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 07. 08. kedd 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 08. kedd 10:12
(kimoderálva! no politic! :tom) ejnye1
#244   2008. 07. 08. kedd 10:12
kandurmarci kandurmarci
(kimoderálva! no politic! :tom) ejnye1
#243   2008. 07. 08. kedd 09:38
MrEnigma MrEnigma
Látom a hétvégi melegbuli itt sem maradt szó nélkül.
Azért ékes példája a dolognak, hogy a ******rádióban egy (vélhetően)meleg pali is felszólalt a nylít provokáló felvonulás ellen. Ahogy tették azt többen SMS-ben is (magukat melegnek vallva).
#242   2008. 07. 07. hétfő 10:01
tövis tövis
Szerintem,hagyjuk a témát mert el fog szabadulni a pokol a topicban amire semmi szükség.
Inkább én is erőt veszek magamon.
#241   2008. 07. 07. hétfő 09:55
Mi_ketten Mi_ketten
Máshol is erőszakolnak gyerekeket,máshol is bezárják a lányukat húsz évre a pinyóba,tehát ez a normális...
Továbbá a rendőrök nem kizárólag a homikat védték,hanem inkább a demokráciát.Remélem on_lány hogy Téged nem fognak kipécézni mint magyargyűlölőt,mert akkor te is ugrálhatsz a molotov koktélok elől...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 06. vasárnap 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2008. 07. 06. vasárnap 16:51
Válasz gabor_76(ma 16:11) és Mi_ketten(ma 11:09) hsz-ére:

Nem csak Nálunk vannak eszetlen,prűd,szemellenzős.primitív,ostoba huligánok.Egyre több nemzetközi példa mutatja e magatartás hatékonyságát:Jurij Luzskovmoszkvai polgármester a tavalyihoz hasonlóan az idén is NEM engedélyezte felvonulást,arra hivatkozva,h. az orosz társadalom nem fogadja el az ilyen jelenségeket,s a melegparádé elsősorban a résztvevők számára veszélyes.Tavaly,miután a felcicomázott "melegek" a tiltás ellenére mégis kivonultak provokálni,az orosz rendőrség gumibotokkal verte szét a NEM engedélyezett felvonulást....

Itthon + 3000 rendőrt kivezényelnek helikopterrel,h. a provokáló homárokat védjék.

Az idei Rigai felvonuláson 300 homi' felvonulót kísért 400 ellentüntető.Szófiában az idén volt az 1. "meleg"felvonulása,ahol Molotov-"koktél"t dobtak a vonuló tömegbe.

A csehországi Brünnben még a felvonulás kezdete előtt a Nemzetközi Párt aktivistái petárdákat és tojásokat dobáltak az összegyűlt kb. 500 résztvevőre de a randőrség a két csoport összetűzését végül megakadájozta.

Varsóban pedig csak az erős rendőri jelenlétnek "köszönhető",h. szétkergették a felvonulókat.
#240   2008. 07. 06. vasárnap 17:35
gabor_76 gabor_76
Én ezt elhiszem! De azért engem annyira nem nyugtat meg, hogy nem csak mi vagunk "hülyék". Ettől még itthon nem lesz elfogadható az erőszak!
#239   2008. 07. 06. vasárnap 16:54
X Törölt felhasználó (137313)
Ebben igazat adok Neked..ebbe tényleg nem kéne belemenni. wink
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 07. 06. vasárnap 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 07. 06. vasárnap 11:26
magát az erőszakot kellene bűntetni súlyosan
(bárki ellen is tegyék azt)!...de nem érdemes belemenni, mert mi, innen, a gép mögött úgysem tudjuk megoldani a problemet, csak egy partalan (esetlegesen nem ide való) vita kerekedne belőle!

(különben egyetértek veled, nem csak azért mert nekem semmi bajom a melegekkel, hanem mert teljesen ellene vagyok bármilyen féle erőszakos megoldásnak, konfliktusnak...
az ember azért gondolkodó lény, hogy felmérje cselekedeteinek súlyát, és annak megfelelően viselkedjen egy adott szituációban...
aki ezeknek az alapvető és normális emberi kritériumoknak nem tud, vagy nem akar megfelelni, az nem való a civilizált kultutájú közösségekbe!

ettől függetlenül továbbra is fenntartom azon privát véleményemet, hogy Mo. nem érett meg a melegek maradéktalan és toleráns befogadására, ezért nem kell meleg felvonulás sem...

amúgy semmiféle felvonulással, nem értek egyet, ami a közlekedéstől túlterhelt belső fővárosi forgalmat lassítja, ill. megakadályozza...még szombat és vasárnap sem...nemhogy hétköznap, amikor időre kellene mennie dolgozni mindenkinek!)
#238   2008. 07. 06. vasárnap 16:51
X Törölt felhasználó (137313)
Válasz gabor_76(ma 16:11) és Mi_ketten(ma 11:09) hsz-ére:

Nem csak Nálunk vannak eszetlen,prűd,szemellenzős.primitív,ostoba huligánok.Egyre több nemzetközi példa mutatja e magatartás hatékonyságát:Jurij Luzskovmoszkvai polgármester a tavalyihoz hasonlóan az idén is NEM engedélyezte felvonulást,arra hivatkozva,h. az orosz társadalom nem fogadja el az ilyen jelenségeket,s a melegparádé elsősorban a résztvevők számára veszélyes.Tavaly,miután a felcicomázott "melegek" a tiltás ellenére mégis kivonultak provokálni,az orosz rendőrség gumibotokkal verte szét a NEM engedélyezett felvonulást....

Itthon + 3000 rendőrt kivezényelnek helikopterrel,h. a provokáló homárokat védjék.

Az idei Rigai felvonuláson 300 homi' felvonulót kísért 400 ellentüntető.Szófiában az idén volt az 1. "meleg"felvonulása,ahol Molotov-"koktél"t dobtak a vonuló tömegbe.

A csehországi Brünnben még a felvonulás kezdete előtt a Nemzetközi Párt aktivistái petárdákat és tojásokat dobáltak az összegyűlt kb. 500 résztvevőre de a randőrség a két csoport összetűzését végül megakadájozta.

Varsóban pedig csak az erős rendőri jelenlétnek "köszönhető",h. szétkergették a felvonulókat.
#237   2008. 07. 06. vasárnap 16:11
gabor_76 gabor_76
Elég elszomorító , hogy milyen eszetlen (nagyon finom voltam), emberek vannak ebben az országban. Engem személy szerint egyáltalán nem érdekel, hogy valaki meleg, lezbikus, Bi, vagy heteró. Szerintem ehhez senkinek semmi köze. Miért nem vonulhat fel valaki szabadon, és félelem nélkül, a XXI. században Magyarországon. Komolyan szégyelni kellene magunkat, hogy ilyent ebben az országban meg lehet csinálni. Tényleg ennyire Prűd, és szemellenzős ez a nép? Ha pedig csak egy nagyon szűk számű "csürhéről" van szó, akkor valamit mostmár kellene tenni ellenük.
#236   2008. 07. 06. vasárnap 13:15
Mi_ketten Mi_ketten
Természetesen nem megoldani akartam a problémát,csak elmondtam a véleményemet róla.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 07. 06. vasárnap 12:06), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 07. 06. vasárnap 12:06
ezért mondtam, hogy nem érdemes mélyebbre ásni, mint maga a téma...nem ide való!
(nem nekünk kell szégyenkeznünk mások hibáiért, cselekedeteiért, max. normális hangnemben, és megfeleő példamutatással irányt mutatni érdemes nekik...de mégegyszer: ez a eszmefuttatás NEM ide való...nem a mi dolgunk itt megoldani a problémájukat...nem is tudnánk!) ejnye1
#235   2008. 07. 06. vasárnap 12:06
tom1019 tom1019 VIP Admin
ezért mondtam, hogy nem érdemes mélyebbre ásni, mint maga a téma...nem ide való!
(nem nekünk kell szégyenkeznünk mások hibáiért, cselekedeteiért, max. normális hangnemben, és megfeleő példamutatással irányt mutatni érdemes nekik...de mégegyszer: ez a eszmefuttatás NEM ide való...nem a mi dolgunk itt megoldani a problémájukat...nem is tudnánk!) ejnye1
(Ez egy válasz Mi_ketten üzenetére (2008. 07. 06. vasárnap 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 06. vasárnap 11:57
Szerintem is egyetértünk Veled,és Denipapával is.
Viszont itt már nem csak a homikról van szó.Dobálnak mindenkit aki a saját földsötét életvitelüktől különbözik.Normális lett itthon az,hogy egyesek sokszáz kilómétert utaznak azért hogy dobálózzanak,mert őket az "zavarja".Százszor inkább vonuljanak mindennap a homik,mint hogy ilyen arcoknak engedelmeskedjenek.Ezeknek úgyis egykutya kendermagos,homi,vagy "magyargyűlölő".Barmok.Én szégyenlem magam.
#234   2008. 07. 06. vasárnap 11:57
Mi_ketten Mi_ketten
Szerintem is egyetértünk Veled,és Denipapával is.
Viszont itt már nem csak a homikról van szó.Dobálnak mindenkit aki a saját földsötét életvitelüktől különbözik.Normális lett itthon az,hogy egyesek sokszáz kilómétert utaznak azért hogy dobálózzanak,mert őket az "zavarja".Százszor inkább vonuljanak mindennap a homik,mint hogy ilyen arcoknak engedelmeskedjenek.Ezeknek úgyis egykutya kendermagos,homi,vagy "magyargyűlölő".Barmok.Én szégyenlem magam.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 07. 06. vasárnap 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 07. 06. vasárnap 11:26
magát az erőszakot kellene bűntetni súlyosan
(bárki ellen is tegyék azt)!...de nem érdemes belemenni, mert mi, innen, a gép mögött úgysem tudjuk megoldani a problemet, csak egy partalan (esetlegesen nem ide való) vita kerekedne belőle!

(különben egyetértek veled, nem csak azért mert nekem semmi bajom a melegekkel, hanem mert teljesen ellene vagyok bármilyen féle erőszakos megoldásnak, konfliktusnak...
az ember azért gondolkodó lény, hogy felmérje cselekedeteinek súlyát, és annak megfelelően viselkedjen egy adott szituációban...
aki ezeknek az alapvető és normális emberi kritériumoknak nem tud, vagy nem akar megfelelni, az nem való a civilizált kultutájú közösségekbe!

ettől függetlenül továbbra is fenntartom azon privát véleményemet, hogy Mo. nem érett meg a melegek maradéktalan és toleráns befogadására, ezért nem kell meleg felvonulás sem...

amúgy semmiféle felvonulással, nem értek egyet, ami a közlekedéstől túlterhelt belső fővárosi forgalmat lassítja, ill. megakadályozza...még szombat és vasárnap sem...nemhogy hétköznap, amikor időre kellene mennie dolgozni mindenkinek!)
#233   2008. 07. 06. vasárnap 11:26
tom1019 tom1019 VIP Admin
magát az erőszakot kellene bűntetni súlyosan
(bárki ellen is tegyék azt)!...de nem érdemes belemenni, mert mi, innen, a gép mögött úgysem tudjuk megoldani a problemet, csak egy partalan (esetlegesen nem ide való) vita kerekedne belőle!

(különben egyetértek veled, nem csak azért mert nekem semmi bajom a melegekkel, hanem mert teljesen ellene vagyok bármilyen féle erőszakos megoldásnak, konfliktusnak...
az ember azért gondolkodó lény, hogy felmérje cselekedeteinek súlyát, és annak megfelelően viselkedjen egy adott szituációban...
aki ezeknek az alapvető és normális emberi kritériumoknak nem tud, vagy nem akar megfelelni, az nem való a civilizált kultutájú közösségekbe!

ettől függetlenül továbbra is fenntartom azon privát véleményemet, hogy Mo. nem érett meg a melegek maradéktalan és toleráns befogadására, ezért nem kell meleg felvonulás sem...

amúgy semmiféle felvonulással, nem értek egyet, ami a közlekedéstől túlterhelt belső fővárosi forgalmat lassítja, ill. megakadályozza...még szombat és vasárnap sem...nemhogy hétköznap, amikor időre kellene mennie dolgozni mindenkinek!)
(Ez egy válasz Mi_ketten üzenetére (2008. 07. 06. vasárnap 11:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 06. vasárnap 11:09
Az én privát véleményem szerint össze kéne gyűjteni ezeket a primitív,ostoba huligánokat. Amelyikről bebizonyosodik hogy valakit megtámadott,(akár rendőrt akár homit)azt súlyos évekre kellene kivonni a forgalomból.Nehogy már az ilyen tetvek,akik macskakővel dobálóznak dönthessék el hogy mit szabad és mit nem...Aki nekik nem tetszik azt megdobálják.Szégyen!!!
#232   2008. 07. 06. vasárnap 11:18
Denipapa Denipapa
Nem vagyok meleg és nem is vonzódom a férfiakhoz egyáltalán. Nekem a punci a nyerő.
Sajnos itt tartunk, hogy a melegekre úgy tekintenek sokan mint a leprásokra. Jó mondjuk, nem vonulnék fel, hogy hetero vagyok. De azért ők is emberek. (Lehet mocskolódni irányomban is)
Mióta van civilizáció?????? Azóta vannak örömlányok és vannak melegek is.
Nem ítelek el valakit azért mert meleg.
A magyar társadalom elég prűd és rendkívül álszent, sajnos. Nálunk még nem történt meg a szexuális felvilágosodás, Sajnos ez betudtható az előző rendszer álszentségének is.
Mi is történt a (kimoderálva)-ban a melegekkel? Oda szeretnénk kilyukadni?
Nyugaton már régen voltak erotikus filmek, míg itthon max akkor látott puncit a parasztgyerek ha az öreganyja hanyattesett a kertben.
Ismerek meleg férfit és ismerek leszbikus nőt is. Van kezük, fülük, szemük és normálisan gondolkodnak. Tudják, hogy sokan félnek tőlük a másságuk miatt, de élik mindennapjaikat, mint bárki más.

Azért kíváncsi lennék a tojásdobálókra, ha a legjobb haverjáról, barátnőjéről kiderülne, hogy meleg/leszbikus. Akkor mit tenne? Feldarabolná láncfűrésszel?
Le merném fogadni, hogy a (kimoderálva)-ban is van meleg.

(szigorúan politika mentesen, erre céloztam a korábbi hsz-ben is! :tom)
#231   2008. 07. 06. vasárnap 11:09
Mi_ketten Mi_ketten
Az én privát véleményem szerint össze kéne gyűjteni ezeket a primitív,ostoba huligánokat. Amelyikről bebizonyosodik hogy valakit megtámadott,(akár rendőrt akár homit)azt súlyos évekre kellene kivonni a forgalomból.Nehogy már az ilyen tetvek,akik macskakővel dobálóznak dönthessék el hogy mit szabad és mit nem...Aki nekik nem tetszik azt megdobálják.Szégyen!!!
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 07. 06. vasárnap 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 07. 06. vasárnap 10:41
Tegnap du. tojászáporban és könnygázban vonultak a melegek.

14 ember megsérült, 58 embert előállítottak.
A meleg büszkeség napja alkalmából az Andrássy úton vonulókat rájuk vigyázó rendőrök és őket tojásokkal, üvegekkel dobáló ellentüntetők kísérték. A rendőröknek többször kellett könnygázt bevetniük a dühöngő tiltakozók ellen, akik miatt végül a kisföldalattival kellett kimenekíteni a melegeket a Hősök tere környékéről.



Tojás és üvegek záporában, rendőrsorfalak és kordonok között vonultak végig a melegek a Meleg Büszkeség napja alkalmából tartott felvonuláson a fővárosban az Andrássy úton szombat délután. A Meleg Méltóság Menetét számos alkalommal zavarták meg ellentüntetők: a fekete ruhába, arcukat maszkokkal kendőkkel fedő tiltakozók szitkokat skandáltak, és a tojásokon kívül gyakran utcaköveket, petárdákat is dobáltak a menet közé.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

A melegeket, ahogy beértek az Andrássy útra, tojászápor, fütyülés és szitkozódás fogadta. A Liszt Ferenc térnél - ahol az egyik hivatalosan bejelentett ellentüntetés folyt -, a tojásokon kívül már petárdákat, üvegeket, és válogatott szitkokat vágtak a kordonok és rendőrök sorfala között vonulók közé. A rendőrök könnygázzal igyekeztek elvenni az ellentüntetők harci kedvét. A dobálók azonban végig kitartottak a menet mellett, minden, az Andrássy utat keresztező utcából igyekeztek megdobálni őket. A rendőrök ezért a Hősök tere felé közeledve már nem engedték őket az Andrássy út közelébe.



Az Oktogonon túl a menetet az Andrássy út jobboldali szervízútjára terelték, miközben a másik bejelentett ellentüntetés résztvevői a másik oldali szervízúton vonultak a belváros felé. A két menet a Kodály köröndnél találkozott, de távol voltak egymástól.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

A melegek menete az 56-osok terénél ért véget este hat óra körül, de még bő negyven percig nem tudták elhagyni a helyszínt, mivel a kordonon és a rendőrsorfalakon túl ott vártak rájuk az ellentüntetők, akik még ekkor is tojásokkal és más tárgyakkal dobálóztak, és szitkokat skandáltak. Végül vízágyúval és rohamrendőrökkel szorították a háborgókat a Hősök téri szoborcsoport tövébe, majd a melegfelvonulás résztvevőit a kisföldalattival menekítették ki a helyszínről.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Privát véleményem az eseményekről:
No comment...nem kéne a melegeknek felvonulniuk! Mo. még nem érett meg a melegek toleráns elfogadására, és ezért a melegeknek NEM kellene felvonulással provokálniuk a buta embereket!
ejnye1
#230   2008. 07. 06. vasárnap 10:41
tom1019 tom1019 VIP Admin
Tegnap du. tojászáporban és könnygázban vonultak a melegek.

14 ember megsérült, 58 embert előállítottak.
A meleg büszkeség napja alkalmából az Andrássy úton vonulókat rájuk vigyázó rendőrök és őket tojásokkal, üvegekkel dobáló ellentüntetők kísérték. A rendőröknek többször kellett könnygázt bevetniük a dühöngő tiltakozók ellen, akik miatt végül a kisföldalattival kellett kimenekíteni a melegeket a Hősök tere környékéről.



Tojás és üvegek záporában, rendőrsorfalak és kordonok között vonultak végig a melegek a Meleg Büszkeség napja alkalmából tartott felvonuláson a fővárosban az Andrássy úton szombat délután. A Meleg Méltóság Menetét számos alkalommal zavarták meg ellentüntetők: a fekete ruhába, arcukat maszkokkal kendőkkel fedő tiltakozók szitkokat skandáltak, és a tojásokon kívül gyakran utcaköveket, petárdákat is dobáltak a menet közé.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

A melegeket, ahogy beértek az Andrássy útra, tojászápor, fütyülés és szitkozódás fogadta. A Liszt Ferenc térnél - ahol az egyik hivatalosan bejelentett ellentüntetés folyt -, a tojásokon kívül már petárdákat, üvegeket, és válogatott szitkokat vágtak a kordonok és rendőrök sorfala között vonulók közé. A rendőrök könnygázzal igyekeztek elvenni az ellentüntetők harci kedvét. A dobálók azonban végig kitartottak a menet mellett, minden, az Andrássy utat keresztező utcából igyekeztek megdobálni őket. A rendőrök ezért a Hősök tere felé közeledve már nem engedték őket az Andrássy út közelébe.



Az Oktogonon túl a menetet az Andrássy út jobboldali szervízútjára terelték, miközben a másik bejelentett ellentüntetés résztvevői a másik oldali szervízúton vonultak a belváros felé. A két menet a Kodály köröndnél találkozott, de távol voltak egymástól.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

A melegek menete az 56-osok terénél ért véget este hat óra körül, de még bő negyven percig nem tudták elhagyni a helyszínt, mivel a kordonon és a rendőrsorfalakon túl ott vártak rájuk az ellentüntetők, akik még ekkor is tojásokkal és más tárgyakkal dobálóztak, és szitkokat skandáltak. Végül vízágyúval és rohamrendőrökkel szorították a háborgókat a Hősök téri szoborcsoport tövébe, majd a melegfelvonulás résztvevőit a kisföldalattival menekítették ki a helyszínről.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Privát véleményem az eseményekről:
No comment...nem kéne a melegeknek felvonulniuk! Mo. még nem érett meg a melegek toleráns elfogadására, és ezért a melegeknek NEM kellene felvonulással provokálniuk a buta embereket!
ejnye1
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: ismeretlenfiu00 ismeretlenfiu00
Nyitás ideje: 2006. 07. 09. vasárnap
Üzenetek: 249db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 30. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!