DÉL-ALFÖLD Régió (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

DÉL-ALFÖLD Régió

Megyék: Bács-Kiskun, Békés, Csongrád
Nagyobb városok: Kecskemét, Békéscsaba, Szeged, Hódmezővásárhely

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed, telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11514   tegnap 23:44
csiri01 csiri01
Hali
Aug 20-an valaki Gyulan?
#11513   tegnap 22:59
istváán istváán
Kecskeméten most valaki? Helyem az ok, sokmindenre nyitott vagyok....
#11512   tegnap 19:52
Szepnapot005 Szepnapot005
Szép estét mindenkinek ! Párt lányt keresek minden jóra smile !
#11511   tegnap 17:18
szexyboy23 szexyboy23
Sziasztok.
Szeghalom és környékén keresem titkos szexpartnerem.A gyengèim a 40+ -os hölgyek.
Párhoz is szìvesen csatlakoznèk .Bár ezen tèren még kezdő vagyok.
Belső üzeneteket várok.
#11510   tegnap 16:40
nagyjozsef1415 nagyjozsef1415
Sziasztok! 24 eves fiu vagyok! Van egy 21 eves baratnom! Szeretnem ha valaki befuzne es esetleg a szexet felvenne videora! Meg fizetem a faradtsagot a munkajaval!
#11509   tegnap 16:25
VasiPasi VasiPasi
Sziasztok!

Ma este valaki/valakik Csongrádon!?
#11508   tegnap 15:11
swingerszeged01 swingerszeged01
Ma este házaspárként hellyel rendelkező párt vagy szóló férfit meglátogatnánk
#11507   tegnap 14:48
guli1 guli1
Sziasztok!
Bácsalmáson ismerkednék lányokkal, hölgyekkel, párokkal. Sportos, jó kedélyű, nyitott gondolkodású pasi vagyok.
#11506   tegnap 14:01
Andreas1986 Andreas1986
Sziasztok, Kecskemét környékén keresek párt ahova beszállhatok vagy sóló hölgyet kölcsönös örömökhöz helyem van nézz adatlapot nyes
#11505   tegnap 13:50
arrnold arrnold
Sziasztok!
Szolnok megyei pàr (22L, 30F) Szolnok-Békéscsaba vonalon partnert keres akár ma estére.
Szòba jöhet bi làny, hetero fiú vagy pár 25-35 éves kor között. Utazni tudunk. Hely kell.
#11504   tegnap 13:09
amibaby amibaby
Sziasztok,párral ismerkednénk!
#11503   tegnap 12:40
Bcsaba Bcsaba
Sziasztok! Békéscsabai biszex 34éves macis pasi vagyok. Biszex domináns párt keresek, szeretnék leszopni egy pasit a felesége, párja előtt. 0630 591 83 31

A következő linket másold a keresődbe: (ezt szeretném)

http://jzha.com/my-slave-is-a-god-cock-sucker-luck37070.html
#11502   tegnap 12:40
Keresem Keresem
Szegedi 35 éves igényes pasi kalandot keres.Csak Csongràd megye ,privàt üziben
#11501   tegnap 12:28
Keresem Keresem
Szegedi 35 éves igényes pasi kalandot keres.Csak Csongràd megye ,privàt üziben
#11500   tegnap 11:20
altofan altofan
Szegede ma kényeztetnék hölgyet
#11499   tegnap 10:34
érett asszonyt érett asszonyt
Baján bevállalós nők?
#11498   tegnap 09:49
Bcsaba Bcsaba
Békéscsabán szopnék méretes aktív 40es 50es urakat 0630 591 83 31 , kcsg82@freemail.hu Én 30as biszex passziv Macis pasi vagyok. Szopathatsz keményen is!
#11497   tegnap 06:08
érett asszonyt érett asszonyt
Ma délelőtt Baján szopatnék.
#11496   tegnap 05:46
Evolution86 Evolution86
Hello mindenki Baján ma valaki?
#11495   tegnap 03:13
bacsmegyeipar bacsmegyeipar
Lányokat és Párokat keresünk!
Privát üzit kérnénk!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 11514db
Utolsó üzenet: tegnap 23:44

Hírek

2017. 08. 15. kedd 11:02
A vidéki tyúkok kemény farokra éhesek Gátlástalan és szexéhes vidéki pinák a szereplői filmünknek, akik gondoltak egy nagyot, és elhatározták, hogy kipróbálják magukat a szexiparban. A csinos negyvenes Andi a popóját szeretné felavatni, Erika az unatkozó háziasszony az utcán szed fel egy... Tovább
2017. 08. 11. péntek 18:19
Egy igazi "Ördög" járt nálunk! :) Na jó, nem szó szerint, de Ördögihármas ördögien csinos és szexi! Ismét egy új versenyzőt köszönthettünk a díjátadón. Nagyon örülünk, hogy egyre többen kapnak közületek kedvet a versenyen való induláshoz. Jól látjátok, mire végeztünk a képekkel... Tovább
2017. 08. 09. szerda 18:50
Fuckin at 50 vol2 Sokan azt gondolják hogy 50 körül már nem olyan kívánatosak mint fiatalabb korukban. Pedig mekkorát tévednek! Ebben a filmben szexi 50-esek keféltetik magukat ájulásig, a fiatal partnereikkel. Letöltés - Fuckin at 50 vol2 Tovább

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!