ÉSZAK-ALFÖLD Régió (Hajdú-Bihar, Szolnok, Szabolcs)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása


ÉSZAK-ALFÖLD Régió

Megyék: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyobb városok: Debrecen, Szolnok, Nyíregyháza


INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10081   ma 08:20
Miszterek13 Miszterek13
Párokhoz,Hölgyekhez csatlakoznek kisvárda ès környèkèn! smile irj privatba
#10080   ma 08:18
SubenM SubenM
Sziasztok.A hétvégén szívesen kényeztetnék elhanyagolt nök,vagy extrém vágyakkal rendelkező párok hölgy tagjait. 25 éves ápolt,sportosabb debreceni srác vagyok. Bevállalos legyél és nem bánod meg. Ha férjnél vagy az sem baj maximálisan diszkrét vagyok DE ha akarod a férjed is nézheti smile Legyen egy kellemes esténk wink
#10079   tegnap 23:43
szimpipar0618 szimpipar0618
Sziasztok ! Péntek estére fogadóképes párt keresünk Debrecen környékén, adatlapunk szerint.
#10078   tegnap 18:49
djtoma djtoma
Szia. Írj rám privátban!
(Ez egy válasz Arteon 80 üzenetére (tegnap 16:10), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:10
Sziasztok 120 kg feletti pasit keresük extrém perverz barátnöm szopatásra és baszására. csak a délelötti orák jok. Hadu vagy Szabolcs megyeti
#10077   tegnap 18:28
debcocksucker debcocksucker
Debrecenben elhanyagolt vagy kíváncsi pasit bő nyállal orálisan kényeztetnék akár kölcsönösen (de inkább én szopnék) de masztiba is benne vagyok, ápoltság diszkréció adott és elvárt. Én férfias mackós 30-as pasi vagyok.
#10076   tegnap 18:25
Gépészszex Gépészszex
Sziasztok! Szolnok és környékén klíma tisztítást vállalok hölgyeknél, pároknál.
#10075   tegnap 16:24
strada80 strada80
Békés megyében van helyem de utazom is nőt pát fiút keresek
#10074   tegnap 16:10
Arteon 80 Arteon 80
Sziasztok 120 kg feletti pasit keresük extrém perverz barátnöm szopatásra és baszására. csak a délelötti orák jok. Hadu vagy Szabolcs megyeti
#10073   tegnap 11:35
kicsike19191919 kicsike19191919
sziasztok!
telt, molett nővel ismerkednék, imádom őket!
20-60 éves korig, írj rám és beszélgessünk!! smile
#10072   tegnap 09:04
fairman fairman
Debrecen és környékén keresek egyedülálló hölgyet, esetleg párt akihez heteró alapon lehet csatlakozni. Nagy mérettel rendelkező 31 éves ápolt férfi vagyok.
#10071   tegnap 07:22
Petofike55 Petofike55
Mai nap délelötti vagy kora délutáni órákba hölgy pár esetleg ? Lenne kedve kalandozni ?
#10070   2024. 04. 23. kedd 23:26
Kedvespar7374 Kedvespar7374
Szombati napra keresnénk Mezőtúr környékén egy sportos heteró srácot....
Privátban egyeztessünk!
#10069   2024. 04. 23. kedd 22:15
sportosfiatal92 sportosfiatal92
Sziasztok.

Holnap Miskolc-Békéscsaba vonalon szívesen csatlakoznék hölgyhöz, párhoz.
#10068   2024. 04. 23. kedd 18:06
magomat vetem magomat vetem
Punciba élveznék, akár hosszú távon is! Pusztán az élvezetért, vagy ha szeretnéd, akár teherbe is ejtelek megbeszélés alapján. Lányok, párok, írjatok! Leszbikus párok is fordulhatnak hozzám, ha spermadonorra van szükségük.
#10067   2024. 04. 23. kedd 15:16
szomoru szamuraj szomoru szamuraj
Szep napot nektek olyan nyitott párokkal ismerkednek ahol a ferfi tagot izgatja s kedveli ha a felesege massal sexel s ezt vegig is nezi esetleg késobb be is szalna! Hely az jo lenne ha tudnatok fogadni szivesen utazom általaban 7végén ráéro párokat keresnek! Viber jo lenne vagy mas folyamatos chat csatorna ahol ismerkedni tudnank! Várom a választ kedves emberektol!
#10066   2024. 04. 23. kedd 11:41
Cseresznyefa Cseresznyefa
Sziasztok , Tiszató környéki hölgyel ismerkednék
#10065   2024. 04. 23. kedd 07:58
zniti zniti
Szabolcs bi pasit keresrk
#10064   2024. 04. 23. kedd 05:59
rugo81 rugo81
sziasztok
Mátészalka -Nyíregyháza vonalon ismerkednék hetero vagy biszex párokkal,hölgyekkel
magas,férfias vagyok,ápolt és egészséges
farkam 18cm, borotvált
nyitott vagyok sok mindenre
helyem és autóm van
írjatok,ismerkedjünk
#10063   2024. 04. 22. hétfő 21:22
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb érzéki párt keresek.Aranyos vékony fiú vagyok.
#10062   2024. 04. 22. hétfő 20:07
Pegginglover2024 Pegginglover2024
Szerdan napkozben bi parral szivesen talakoznek Debrecenben. Esetleg szolo holgy?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 10081db
Utolsó üzenet: ma 08:20
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!