Csak sex történeteket akarunk hallani nem pedig beszélgetni
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Puszi minndenkinek

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#141   2024. 01. 13. szombat 07:05
Sensual78 Sensual78
Volt egy rettentő nehéz időszakunk amikor nem volt egymásra időnk a feleségemmel. Csak ritkán tudtunk időt szakítani egymásra. Ennek is megvolt/van a romantikája. Sőt. De amiről leginkább mesélni szeretnék az a legutóbbi kalandunk. Kettesben voltunk (ritka pillanat gyerekek nélkül) . Az asszony, rá nem jellemző módon kezdeményezett, majd elment tusolni. Persze követtem. Intim borotvalkozasa végére érkeztem. Elég alapos munkát végzett. Csodas látvány volt a frissen borotvált punci. De mivel agyban eléggé le voltam terhelve annyira nem voltam bekemenyedve. Beléptem mellé együtt tusoltunk. Imádom, ilyenkor annyira ellazul a teste a forró víztől. Szembe fordultunk , csokoloztunk. Az egyik lábát feltette a kád szélére hogy könnyebben hozzáférhetővé valljon a puhára és simára borotvált ki pinája. Eléggé megduzzadt de nem igazán nedvesedett. Finoman simogattlam. Nem akartam egyből a közepébe vágni a dolgoknak. Ő is kézbe vette a dolgokat. Majd elkezdte a makkomat a csiklojahoz dörzsölni. Ennyire nem szokott irányítani. Talán érezte, hogy mostanában nincs annyira fókuszban, lényeg a lényeg, aktívabb volt, tettrekészebb. Olyannyira hogy elem gugolt és finoman szopni kezdett. Na itt nekem sem kellett a gondolataimmal küzdeni... Finoman de kissé erőteljesen elkezdtem a tarkojanal összefogni a haját és ráhúzni a farklamra. Korábbi kalandunk során mikor egyoldalúan élveztettem kézzel annyit sugtam neki hogy nagyon megszopatnám. Most úgy éreztem itt az idő beváltani az ígéretek. Elkezdtem jobban ráhúzni, és azt vettem észre hogy neki sem esik ez a szitu nehezére. Szóval finoman dugni kezdtem a száját. Orál funok vagyunk de így korábban nem csináltuk. felhuztam a szopasbol hogy csokolozzunk. Imádom ha szoptatás közben a száját csókolni . Majd újra vissza. Egyre hevesebben dugtam es csokoltam a száját felvaltva, majd mikor éreztem közel a vég, csókolózni kezdtünk, és ahogy a húsos pinajahoz értem olyan nedves lucskos volt amilyen még tán soha. Pillanat alatt eldurrant a kemény farkam a kezében, ahogy a nedves forró szemérem ajkai közzé csúszott az ujjam. Kb azonnal élvezett ő is.
Úgy látszik epnnyi év után is okozunk egymásnak meglepetést.
#140   2024. 01. 12. péntek 13:52
totthek totthek
Vili és Andi vége lemaradt! smile )
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2023. 11. 05. vasárnap 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 05. vasárnap 23:39
A film megtörtén eseményeken alapul az alkotók a szereplők és helyszínek nevét az anonimitás érdekében megváltoztatták.
Ez a délután is egy szokott szombati grillezésnek indult. Vendégségbe mentünk egy ismerős házaspárhoz, amiben a jó dolog az volt, hogy mi voltunk a vendégek és nem nekünk kellett ugrabugrálni meg kényét kedvét keresni senkinek. A jó nagyjából ennyi volt, mert akikhez mentünk az a feleségem barátnője és annak erősen fura férje. Érdekes párocska voltak, a Kati a feleség kifejezetten dekoratív nő míg Vili a férj nem volt egy Adonisz. Ráadásul Katinál lényegesen idősebb és hogy mindez még kerek legyen hangos és nyers modora volt. Magabiztosságának egyik alap pillérét adta, hogy a város legnagyobb cégének az igazgatója volt. Kati negyvenöt körül lehetett Vili pedig közelítette a hatvanat, de koránál fiatalabbnak látszott. Bár önmagáról, férfiasságáról és ágybéli teljesítőképességéről jellemzően úgy beszélt mintha valami csoda lenne, de Kati gyakran panaszkodott a nejemnek kielégületlenségéről. Vili egyre inkább csak a saját örömét élte meg, azt is egyre ritkábban. Beszélni viszont gátlástalanul szeretett a szexről, sőt ha a feleségem a közelében volt jobbára csak arról. Láthatóan tetszett neki a Andi a feleségem, aki ebbe az irányba erősen inspirálta Vilit. Tudva, hogy Vilmos erősen szájkaratés jókat mosolyogtam ezen. Kati elleneben az én fantáziámat piszkálta és gondolatban kisegítettem párszor Vilit. Egyszer ezt bár finoman de kibeszéltük Andival
#139   2024. 01. 12. péntek 11:44
Sopianae01 Sopianae01
Izgalmas és irígylésre méltó történet.Jó lehetett mid hármótoknak!
(Ez egy válasz Jurij73 üzenetére (2024. 01. 12. péntek 05:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 12. péntek 05:11
Megtörtént esemény alapján smile Szilveszter este.Nem terveztünk semmit, a gyerekek buliban, mi öregesen a semmitmondó tv-t nézzük, kicsit iszogatunk, ökörködünk. Fürdésen túl vagyunk, átöltöztünk pizsamába. Csengetnek. Egyik haver,(akivel párszor voltunk már együtt) erre járt, gondolta beugrik. Beszélgetünk mindenféléről. Benzináremelés,stb... A párom megunja, és így szól:
- Nézzétek, piros bugyit vettem fel.
Letolja a nadrágot, és egy piros tanga feszít rajta.
- Na ne legyetek ennyire muják. Lesz valami?
Kérdezi. Nekem látható volt hogy tetszik az ötlet, mert a pizsama alatt nem volt alsónadrág.
Leveszi a felsőjét, és mondja, hogy piros melltartót nem találtam. Beleül az ölembe, simogatom a mellét, lesmárolom. Aztán átül szembe a haver ölébe, és vadul csókolóznak. Addig megszabadulok a pizsamától, állok egy szál faszban, és nézem őket. Elkezdi megszabadítani a ruháitól, én simogatom a hátát, a seggét közben.
Bemegyünk a szobába inkább. Ott állunk előtte ketten, álló fasszal. Elkezd felváltva szopni minket, van hogy egyszerre vagyunk a szájába.A haver úgy dönt, hogy elkezdi nyalni. Frissen gyantázott selymes punci. Ekkor élvezett először el. Közben olyan erővel szopott, hogy majdnem én is. Cseréltünk, én nyaltam,, őt szopta.
Majd elkezdtem dugni, aztán csere. Voltunk mindenhogy, ahogy illik. Aztán én szopás közben élveztem el, ahogy lovagolt a haveron. Jutott a szájába, mellére bőven. szétkentük rajta, és kicsit döbbentem, mert a haver elkezdte nyaldosni a spermás mellét, illetve lesmárolta a párom. Izgalmas volt. Erre a párom újból elélvezett. Szóltam, hogy hozok be ásványvizet, addig folytassátok. Visszatérve látom, hogy misszionáriusba keféli. Nézem. Látom a párom arcán a kielégülést, és a vágyat, hogy még... Megint elkezdek merevedni, a haver ekkor részben bele, részben rá élvez. Látom a spermást a hasán. Kihúzza belőle a farkát, mellédől, simogatja, cskolóznak, majd, engem csókol a párom, és mondja, hogy szeretné, ha kinyalnám. Fura kérés, de izgatott, ha nem vagyok felizgulva, nem mentem volna bele. Elkezdem nyalni, közben szopja a havert. Egy perc alatt elélvezett. Majd mondja, hogy mivel hagyta magát megdugni, (közben nevet) levezetésnek szeretné látni, ha már megkostotuk egymás spermáját, hogy egy kicsit kapjuk be egymás farkát. Segitett,Odahúzta a haver fejét a farkamhoz, és közösen elkezdék szopni, majd ugyanezt velem is eljátszotta. Aztán elköszöntünk, hazament, én pedig még egyszer megdugtam a spermától tocsogó punciját. Egy hét múlva jött új évet köszönteni, de az már egy következő történet lesz...
#138   2024. 01. 12. péntek 05:11
Jurij73 Jurij73
Megtörtént esemény alapján smile Szilveszter este.Nem terveztünk semmit, a gyerekek buliban, mi öregesen a semmitmondó tv-t nézzük, kicsit iszogatunk, ökörködünk. Fürdésen túl vagyunk, átöltöztünk pizsamába. Csengetnek. Egyik haver,(akivel párszor voltunk már együtt) erre járt, gondolta beugrik. Beszélgetünk mindenféléről. Benzináremelés,stb... A párom megunja, és így szól:
- Nézzétek, piros bugyit vettem fel.
Letolja a nadrágot, és egy piros tanga feszít rajta.
- Na ne legyetek ennyire muják. Lesz valami?
Kérdezi. Nekem látható volt hogy tetszik az ötlet, mert a pizsama alatt nem volt alsónadrág.
Leveszi a felsőjét, és mondja, hogy piros melltartót nem találtam. Beleül az ölembe, simogatom a mellét, lesmárolom. Aztán átül szembe a haver ölébe, és vadul csókolóznak. Addig megszabadulok a pizsamától, állok egy szál faszban, és nézem őket. Elkezdi megszabadítani a ruháitól, én simogatom a hátát, a seggét közben.
Bemegyünk a szobába inkább. Ott állunk előtte ketten, álló fasszal. Elkezd felváltva szopni minket, van hogy egyszerre vagyunk a szájába.A haver úgy dönt, hogy elkezdi nyalni. Frissen gyantázott selymes punci. Ekkor élvezett először el. Közben olyan erővel szopott, hogy majdnem én is. Cseréltünk, én nyaltam,, őt szopta.
Majd elkezdtem dugni, aztán csere. Voltunk mindenhogy, ahogy illik. Aztán én szopás közben élveztem el, ahogy lovagolt a haveron. Jutott a szájába, mellére bőven. szétkentük rajta, és kicsit döbbentem, mert a haver elkezdte nyaldosni a spermás mellét, illetve lesmárolta a párom. Izgalmas volt. Erre a párom újból elélvezett. Szóltam, hogy hozok be ásványvizet, addig folytassátok. Visszatérve látom, hogy misszionáriusba keféli. Nézem. Látom a párom arcán a kielégülést, és a vágyat, hogy még... Megint elkezdek merevedni, a haver ekkor részben bele, részben rá élvez. Látom a spermást a hasán. Kihúzza belőle a farkát, mellédől, simogatja, cskolóznak, majd, engem csókol a párom, és mondja, hogy szeretné, ha kinyalnám. Fura kérés, de izgatott, ha nem vagyok felizgulva, nem mentem volna bele. Elkezdem nyalni, közben szopja a havert. Egy perc alatt elélvezett. Majd mondja, hogy mivel hagyta magát megdugni, (közben nevet) levezetésnek szeretné látni, ha már megkostotuk egymás spermáját, hogy egy kicsit kapjuk be egymás farkát. Segitett,Odahúzta a haver fejét a farkamhoz, és közösen elkezdék szopni, majd ugyanezt velem is eljátszotta. Aztán elköszöntünk, hazament, én pedig még egyszer megdugtam a spermától tocsogó punciját. Egy hét múlva jött új évet köszönteni, de az már egy következő történet lesz...
#137   2024. 01. 04. csütörtök 08:17
nyaligátorpasi05 nyaligátorpasi05
Nem rég találkoztam innen egy bombázóval akinek a fenekére vertem. Ezt mesélem el nektek. Szőke hosszú haj, nagy mellek, brutálisan jó fenék és még szép is. Elvált nő aki szerintem most élvezni akarja a dolgokat. Képcsere, telefonos beszélgetés előzte meg. Kétszer sikerült találkozom vele. Az elsőnél volt ez az eset. Akkor sajnos csak arra tudtam rá beszélni hogy had verjem ki előtte. Amikor megláttam úgy beparáztam hogy azt hittem fel sem áll a farkam. Utána meg pont az ellenkezője volt. Amikor a fenekét megmutatta szabájosan kangörcsöm volt. Aztán addig rimánkodtam amig meg nem engedte hogy a fenekéhez dörzsölve élvezzek el. Ott pucsított előttem letolt nadrággal bugyival, nekem meg a nyálam is folyt a látványtól. Olyan feneke volt hogy harapni tudtam volna. A csupasz pinájáról ne is beszéljünk. Az ilyen pináktól szoktak háborúk kitörni. Ő nem csinált semmit csak nézte a farkam de felizgult az biztos. Néha sikerült a pinájához is dörzsölni a farkam de azt nem hagyta. Nagy nedves husi volt az egész. Már ott tartottunk hogy engedte, hogy a fenekét markoljam miközben verem. Hallottam ahogy egyre izgatottabban vette a levegőt. És már akkor sem szólt amikor a farkamat verve a makkommal a lukát kezdtem nyomni. Nagyon finom luka volt. Nem is birtam sokáig, pedig nagyon szerettem volna tovább huzni a dolgot. Akkorát élveztem hogy majdnem elestem. Próbáltam úgy élvezni, hogy végig a feneke lukához nyomtam a farkam. A sok geci onnan folyt a pinájára is. Ilyen élményt nem kap az ember minden nap. Utólag elmondta, hogy nem csinált még ilyet és tetszett neki.
#136   2024. 01. 03. szerda 20:52
X Törölt felhasználó (4730428)
Én mindig is az idősebb hölgyeket kedveltem, megkockáztatom a korosztályomban még a modellek sem nagyon mozgatnak meg. Így nálam a szüzesség elég sokáig tartott a mai trendekhez mérten, 23 éves koromban vesztettem el. Kinéztem egy érett hölgyet munkahelyen, több mint 10 év volt köztünk. Soha nem mertem leszólítani, de egy munkahelyi karácsonyi buli alkalmával ő jött oda kicsit bepiálva, hogy semmit nem tud rólam és ezen változtatni kell. Beszélgettünk, és ami fura volt, hogy úgy éreztem fel akar szedni. Én nem dohányzom, de kimentem vele egy cigire, ott már kicsit be volt rúgva, aztán visszamentünk táncolni. Egyszer csak azt vettem érsze, hogy a farkamat méregeti sunyi mozdulatokkal, majd annyit mondott hogy átmentem a teszten. Ezt követően gondoltam én is fogdosom picit, de mire cselekedtem volna màr el is kezdte nyomni hozzám felváltva a melleit és a fenekét. Bevallom amennyire izgató volt, olyannyira kiábrándító is, mert munkában egy nagyon visszahúzódó nő volt, először láttam ilyennek. Elmentünk a mosdó irányába, elég sokáig bent volt a nőiben, én már el akartam menni, amikor egyszer csak behúzott amikor senki nem volt már bent. Elővette a farkam ami már jó ideje állt, és elkezdett újongani, hogy ilyen szép még nem volt benne. Mondta, hogy kicsit dugjam be neki. Eléggé para volt, mert szűz voltam egyrészt, másrészt gumi nélkül akarta mert az egyikünknél se volt.. így mást nem tudtam, csak közölni vele, hogy gumi nélkül soha senkit. Az este vége előtt megadta a lakcímét, mondta hogy menjek el gumit venni és menjek át utána. Én meg hazamentem, mert kicsit kiábrándultam belőle. Újév után rám sem mert nézni, aztán odamentem hozzá. Nagyjából 2 óra beszélgetés után összejöttünk. Az első egy szopás volt munka után ugyanabban a mosdóban, aztán pedig élvezésig nyaltam. Nagyjából két hétig rendszeresen kielégítettük egymást munka után a budiban vagy az irodában. Aztán elkeztünk szexelni, imádta, de mondta hogy az az álma hogy spriccelésig kefélik, amit még soha nem élt át. Azt mondta velem érzi magát hozzá a legközelebb. Elkezdtem utána olvasni a dolognak, hogyan, mitől spriccelnek a nők.. A válasz az volt, hogy a hasfal felőli g pontot kell dugás közben súrolni. Következő alkalommal nem elvezésig nyaltam, hanem amikor közel járt átfordítottam, bedugtam egy párnát a hasa alá, és életemben először gumi nélkül kezdtem el kurni (már sokszor kérte, hogy engedjük el az óvszert). Iszonyatosan nedves volt, így elkezdtem olyan keményen kurni amennyire csak lehet.. egy idő után féltem is, mert olyan tempoban toltuk, hogy egy kis hiba és vagy a farkam törik ketté, vagy benne teszek kárt.. Koncentráltam és imadkoztam, hogy mihamarabb elélvezzen. Egyszer csak teli torokból elkezdett sikítani, és brutális mennyiségű folyadék kezdett el kispriccelni a nunijából.. az arcán halálfélelem volt utána 2 percig. Nem hitte el ami történt.. aztán amikor kijózanodott csak annyit kérdezett hogy lehetettem ilyen gusztustalan hogy megkostoltam nyes
#135   2024. 01. 03. szerda 20:05
Replay55 Replay55
Sziasztok!
Hasonló történet mint Dzsetrié csak tömörebben. Igaz és megtörtént eset,vagy húsz éve már.
Egy ismerősökkel barátokkal rendezett év végi zenés táncos buliban szórakoztunk. Szűkebb társaságunk elég jól ismerte egymást. Egyik párról halvány információnk (pletyka?) volt, hogy egész közeli mondjuk testközeli kapcsolatuk van. Lehet rólunk ez a hír terjedhetett mivel már túl voltunk néhány párcserén.
Jó volt a hangulat de mivel jobbat akartunk meghívtuk őket hozzánk.
Nem kellet kéretni őket hamar ráálltak.Közelben laktunk és nem nagyvárosban.
Szerintem mindenki tudta miért jött mert egy pohár pezsgő után nekiestünk a csajoknak. Persze mindenki a másikénak.Repültek a ruhák a nappaliban szerte széjjel.Semmi ruha csak csókok és ölelés. Barátunk a lépcsőkorlátnak szorította az asszonyom, én az étkezőasztalra tettem fel.Hamar célba találtunk mind ketten Az
első sóhajok és nyögések után valamelyik lány, már nem emlékszem ki,menjünk a szobába.Emeleten két külön szobába álló farokkal persze csak lepedőig jutottunk.a ágyazásban.
Nemsokára aztán jöttek azok a mély sóhajok és elhalkuló nyögések . Az ajtók valamiért nyitva maradtak. aztán csend és még csend.Utána csajok combjuk közé szorított kézzel siettek fürdő fele. Hát röviden Ennyí. Lett folytatása is de azok külön történetek. Az sem piskóta!
#134   2024. 01. 03. szerda 12:29
Fox Mulderék Fox Mulderék
Szuper történet, izgalmas előadás. Rendesen a torkomban dobogott a szívem, olvasás közben. nyes worship
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2023. 11. 05. vasárnap 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 05. vasárnap 23:39
A film megtörtén eseményeken alapul az alkotók a szereplők és helyszínek nevét az anonimitás érdekében megváltoztatták.
Ez a délután is egy szokott szombati grillezésnek indult. Vendégségbe mentünk egy ismerős házaspárhoz, amiben a jó dolog az volt, hogy mi voltunk a vendégek és nem nekünk kellett ugrabugrálni meg kényét kedvét keresni senkinek. A jó nagyjából ennyi volt, mert akikhez mentünk az a feleségem barátnője és annak erősen fura férje. Érdekes párocska voltak, a Kati a feleség kifejezetten dekoratív nő míg Vili a férj nem volt egy Adonisz. Ráadásul Katinál lényegesen idősebb és hogy mindez még kerek legyen hangos és nyers modora volt. Magabiztosságának egyik alap pillérét adta, hogy a város legnagyobb cégének az igazgatója volt. Kati negyvenöt körül lehetett Vili pedig közelítette a hatvanat, de koránál fiatalabbnak látszott. Bár önmagáról, férfiasságáról és ágybéli teljesítőképességéről jellemzően úgy beszélt mintha valami csoda lenne, de Kati gyakran panaszkodott a nejemnek kielégületlenségéről. Vili egyre inkább csak a saját örömét élte meg, azt is egyre ritkábban. Beszélni viszont gátlástalanul szeretett a szexről, sőt ha a feleségem a közelében volt jobbára csak arról. Láthatóan tetszett neki a Andi a feleségem, aki ebbe az irányba erősen inspirálta Vilit. Tudva, hogy Vilmos erősen szájkaratés jókat mosolyogtam ezen. Kati elleneben az én fantáziámat piszkálta és gondolatban kisegítettem párszor Vilit. Egyszer ezt bár finoman de kibeszéltük Andival
#133   2024. 01. 02. kedd 19:00
X Törölt felhasználó (4728324)
Jó történet, de még jobb lenne, ha leírnád, milyenek voltak a nők, és milyenek ti. Már szépségre, alakra gogyíra, és mi volt másnap? Kösz!
(Ez egy válasz nyulipaar üzenetére (2024. 01. 02. kedd 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 02. kedd 15:02
Izgalmas volt látni a kivillanó combfixeket. Éjfél után közkívánatra lassú blokk következett. Párom érzékin bújt hozzám, hasonlóan összetapadtak barátomék is. Egyszer csak barátom nagy hangúan: Nem cserélünk partnert? Nagy kuncogás és már a feleségével lassúztam. Ahogy hozzám bújt, keményen állt a farkam, először zavart, majd egyre bátrabban nyomtam a combjához. Izgi volt látni, ahogy a párom is a barátomhoz simult. Erre megint a nagyhangú barátom: Megfoghatom a feleséged seggét? Nagy kuncogás, és én: Persze!- feleltem. Nem baj? -kérdeztem táncpartneremtől, de ő mosolyogva, kipirulva rázta a fejét: dehogy, sőt! Izgi! Erre én: Gyere, akkor nézzük őket! És húztam a kanapéra. Na mi van? Moziztok? Kérdezte kacéran a párom. Ismersz! feleltem én. Lépj már ki a szoknyádból, úgy szebb a látvány. Erre egy mozdulat és már combfixben simult össze a barátommal. Mi megbabonázva néztük őket a kanapéról, utólag magam sem értettem a bátorságomat, kivettem a farkam és húzogattam a látványra. Talán ez volt a jel, de már nem csak feleségem seggét fogta barátom, hevesen csókolództak. Onnan már mintha valóban egy moziban ültünk volna, térden állva szopott a gyönyörű kis feleségem, majd pár perc múlva hátulról tolták egy fotel hátuljára támaszkodva. Barátom felesége itt hajolt rá a farkamra. Próbáltam levetkőztetni, de ő hallkan csak annyit mondott: Most csak így szeretném.... Ezt felszólításnak vettem és elélveztem a szájába smile
#132   2024. 01. 02. kedd 15:02
nyulipaar nyulipaar
Izgalmas volt látni a kivillanó combfixeket. Éjfél után közkívánatra lassú blokk következett. Párom érzékin bújt hozzám, hasonlóan összetapadtak barátomék is. Egyszer csak barátom nagy hangúan: Nem cserélünk partnert? Nagy kuncogás és már a feleségével lassúztam. Ahogy hozzám bújt, keményen állt a farkam, először zavart, majd egyre bátrabban nyomtam a combjához. Izgi volt látni, ahogy a párom is a barátomhoz simult. Erre megint a nagyhangú barátom: Megfoghatom a feleséged seggét? Nagy kuncogás, és én: Persze!- feleltem. Nem baj? -kérdeztem táncpartneremtől, de ő mosolyogva, kipirulva rázta a fejét: dehogy, sőt! Izgi! Erre én: Gyere, akkor nézzük őket! És húztam a kanapéra. Na mi van? Moziztok? Kérdezte kacéran a párom. Ismersz! feleltem én. Lépj már ki a szoknyádból, úgy szebb a látvány. Erre egy mozdulat és már combfixben simult össze a barátommal. Mi megbabonázva néztük őket a kanapéról, utólag magam sem értettem a bátorságomat, kivettem a farkam és húzogattam a látványra. Talán ez volt a jel, de már nem csak feleségem seggét fogta barátom, hevesen csókolództak. Onnan már mintha valóban egy moziban ültünk volna, térden állva szopott a gyönyörű kis feleségem, majd pár perc múlva hátulról tolták egy fotel hátuljára támaszkodva. Barátom felesége itt hajolt rá a farkamra. Próbáltam levetkőztetni, de ő hallkan csak annyit mondott: Most csak így szeretném.... Ezt felszólításnak vettem és elélveztem a szájába smile
#131   2024. 01. 02. kedd 14:24
nyulipaar nyulipaar
Egy korábbi pótszilveszteren történt. A baráti körünkkel beszéltük meg, hogy tartunk ilyen estét. Hogy hogy nem mire elérkezett a megbeszélt hétvége, már csak egy pár maradt. Jelmezes bulira gondoltunk, hisz jön a farsang. De mégis milyenek legyenek a jelmezek? Felvetődött, hogy a lányok legyenek kurvásak... Na ezen jót kuncogtunk, majd a lányok megbeszélték a combfixet és a mini szoknyát valami szexi blúzzal. A nappaliban diszkó fények, jó zene, tánc és persze italok
#130   2023. 12. 31. vasárnap 14:43
nyulipaar nyulipaar
Hihetetlenül jó történet, gratulálok! Sokan vágyunk ilyen sztorira smile Mi volt a folytatás? Volt egyáltalán folytatás?
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2023. 11. 05. vasárnap 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 05. vasárnap 23:39
A film megtörtén eseményeken alapul az alkotók a szereplők és helyszínek nevét az anonimitás érdekében megváltoztatták.
Ez a délután is egy szokott szombati grillezésnek indult. Vendégségbe mentünk egy ismerős házaspárhoz, amiben a jó dolog az volt, hogy mi voltunk a vendégek és nem nekünk kellett ugrabugrálni meg kényét kedvét keresni senkinek. A jó nagyjából ennyi volt, mert akikhez mentünk az a feleségem barátnője és annak erősen fura férje. Érdekes párocska voltak, a Kati a feleség kifejezetten dekoratív nő míg Vili a férj nem volt egy Adonisz. Ráadásul Katinál lényegesen idősebb és hogy mindez még kerek legyen hangos és nyers modora volt. Magabiztosságának egyik alap pillérét adta, hogy a város legnagyobb cégének az igazgatója volt. Kati negyvenöt körül lehetett Vili pedig közelítette a hatvanat, de koránál fiatalabbnak látszott. Bár önmagáról, férfiasságáról és ágybéli teljesítőképességéről jellemzően úgy beszélt mintha valami csoda lenne, de Kati gyakran panaszkodott a nejemnek kielégületlenségéről. Vili egyre inkább csak a saját örömét élte meg, azt is egyre ritkábban. Beszélni viszont gátlástalanul szeretett a szexről, sőt ha a feleségem a közelében volt jobbára csak arról. Láthatóan tetszett neki a Andi a feleségem, aki ebbe az irányba erősen inspirálta Vilit. Tudva, hogy Vilmos erősen szájkaratés jókat mosolyogtam ezen. Kati elleneben az én fantáziámat piszkálta és gondolatban kisegítettem párszor Vilit. Egyszer ezt bár finoman de kibeszéltük Andival
#129   2023. 11. 07. kedd 09:37
Hank Moody Hank Moody
jöhet a többi
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2023. 11. 05. vasárnap 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 05. vasárnap 23:39
A film megtörtén eseményeken alapul az alkotók a szereplők és helyszínek nevét az anonimitás érdekében megváltoztatták.
Ez a délután is egy szokott szombati grillezésnek indult. Vendégségbe mentünk egy ismerős házaspárhoz, amiben a jó dolog az volt, hogy mi voltunk a vendégek és nem nekünk kellett ugrabugrálni meg kényét kedvét keresni senkinek. A jó nagyjából ennyi volt, mert akikhez mentünk az a feleségem barátnője és annak erősen fura férje. Érdekes párocska voltak, a Kati a feleség kifejezetten dekoratív nő míg Vili a férj nem volt egy Adonisz. Ráadásul Katinál lényegesen idősebb és hogy mindez még kerek legyen hangos és nyers modora volt. Magabiztosságának egyik alap pillérét adta, hogy a város legnagyobb cégének az igazgatója volt. Kati negyvenöt körül lehetett Vili pedig közelítette a hatvanat, de koránál fiatalabbnak látszott. Bár önmagáról, férfiasságáról és ágybéli teljesítőképességéről jellemzően úgy beszélt mintha valami csoda lenne, de Kati gyakran panaszkodott a nejemnek kielégületlenségéről. Vili egyre inkább csak a saját örömét élte meg, azt is egyre ritkábban. Beszélni viszont gátlástalanul szeretett a szexről, sőt ha a feleségem a közelében volt jobbára csak arról. Láthatóan tetszett neki a Andi a feleségem, aki ebbe az irányba erősen inspirálta Vilit. Tudva, hogy Vilmos erősen szájkaratés jókat mosolyogtam ezen. Kati elleneben az én fantáziámat piszkálta és gondolatban kisegítettem párszor Vilit. Egyszer ezt bár finoman de kibeszéltük Andival
#128   2023. 11. 06. hétfő 08:47
Borso51 Borso51
Jó sztori,tetszik! finom
#127   2023. 11. 05. vasárnap 23:39
Dzsentri Dzsentri
A film megtörtén eseményeken alapul az alkotók a szereplők és helyszínek nevét az anonimitás érdekében megváltoztatták.
Ez a délután is egy szokott szombati grillezésnek indult. Vendégségbe mentünk egy ismerős házaspárhoz, amiben a jó dolog az volt, hogy mi voltunk a vendégek és nem nekünk kellett ugrabugrálni meg kényét kedvét keresni senkinek. A jó nagyjából ennyi volt, mert akikhez mentünk az a feleségem barátnője és annak erősen fura férje. Érdekes párocska voltak, a Kati a feleség kifejezetten dekoratív nő míg Vili a férj nem volt egy Adonisz. Ráadásul Katinál lényegesen idősebb és hogy mindez még kerek legyen hangos és nyers modora volt. Magabiztosságának egyik alap pillérét adta, hogy a város legnagyobb cégének az igazgatója volt. Kati negyvenöt körül lehetett Vili pedig közelítette a hatvanat, de koránál fiatalabbnak látszott. Bár önmagáról, férfiasságáról és ágybéli teljesítőképességéről jellemzően úgy beszélt mintha valami csoda lenne, de Kati gyakran panaszkodott a nejemnek kielégületlenségéről. Vili egyre inkább csak a saját örömét élte meg, azt is egyre ritkábban. Beszélni viszont gátlástalanul szeretett a szexről, sőt ha a feleségem a közelében volt jobbára csak arról. Láthatóan tetszett neki a Andi a feleségem, aki ebbe az irányba erősen inspirálta Vilit. Tudva, hogy Vilmos erősen szájkaratés jókat mosolyogtam ezen. Kati elleneben az én fantáziámat piszkálta és gondolatban kisegítettem párszor Vilit. Egyszer ezt bár finoman de kibeszéltük Andival
#126   2023. 11. 05. vasárnap 23:36
Dzsentri Dzsentri
Hogyan jött szóba már nem tudom, de megegyeztünk abban hogy Kati jó nő és erős szexuális kisugárzása van. Ha nem lenne Andi a feleségem (persze szigorúan elméleti síkon) rástartolnék Katira. Már ekkor is azt gondoltam, hogy túlhúztam az őszinteséget de érdekes módon a feleségem még egyet is értett velem. Furcsállottam, mert máskor idegen női nevek bármilyen szituációban való megemlítése is szemvillogást eredményezett. Na de vissza a szombathoz. Sokat nem készülődtünk, mert vendéglátóink nem egy kiöltözős család. Laza nyári volt mindkettőnk részéről a viselet és hogy ne legyünk udvariatlanok virág, plusz valami ihatatlan bor amit már én is ajándékba kaptam. Andi természetesen még tett pár tiszteletkört a gardrób és nappali között amíg megállapodott egy rövid farmernadrág (amiben szenzációs segge volt) és egy elég áttetsző vászon ing mellett. -Húzod a Vili agyát? Agyvérzést fog kapni.- Mondtam kaján vigyorgás közepette. -Legalább Katinak lesz egy jó éjszakája, Te pedig megkaphatsz ha hazajöttünk.- Billegett a tükör előtt, közben pucsítot egyet felém. Nagy nehezen elindultunk, bár ajánlgattam szolgálataimat mert Andi igencsak csábító volt ebben a szerelésben. Közben furcsa mód még plusz izgalommal töltött el, hogy Vili ráindul. Nem is értettem ezt az érzést, de nem is törődtem vele. Jött ment.
A húsok finomak voltak, a fröccs hideg és jól kompenzálta Vilmosunk olykor otrombaságba hajló vicceit és látványos nyálcsorgatását Andi felé. Teljesen hidegen hagyott, valahogy komolytalannak tartottam. Andi besöpörhette az elismerést és amíg ő új férfienergiák begyűjtésével foglalkozott és háziasszonyunk adottságait vettem jobban szemügyre. Mert volt mit.
#125   2023. 11. 05. vasárnap 23:36
Dzsentri Dzsentri
Katin amíg a kertben voltunk fürdőruha volt és csak akkor vett fel egy pólót amikor a házba mentünk a meleg elől. Jóllakottan a nappaliban próbáltunk kényelmes pózokat felvenni. Közben Vili az éghajlatváltozásról kezdett érdektelen okoskodásba, amikor a görögországi nyaralásukat keverte bele valahogy. Katit ez a rész nagyon felvillanyozta, mondván még nem is láttuk a nyaralós képeiket. Anyám, mondtam magamban, nekem most át kell néznem isten tudja hány képet szállodáról, pálmáról meg sziklákról amitől nyitott szemmel fogok aludni és számolom magamban a perceket mikor szabadulok innen.
Mire ez végigfutott az agyamon Kati már mellettem ült a tablettel a kezében és miközben kivetítette a TV-re a képet lelkesen csacsogott, mesélt, mutogatott én pedig rájöttem, hogy vélhetően van bennem valami rejtett udvariassági program ami ilyenkor aktivizálódik és bólogatok, érdeklődök, mosolygok egyébként üveges szemmel. Úgy éreztem megáll az idő és én a fogságába kerültem. Aztán egyszer csak történt valami. A képen a már unott szokásos dolgok egészültek ki egy új jelenséggel, amitől hibernált állapotomból a másodperc tört része alatt kerültem olyam izgalomba mint a kanmacska tavasszal. Még az is átfutott az agyamon, hogy beszundítottam és most álmodok.
#124   2023. 11. 05. vasárnap 23:35
Dzsentri Dzsentri
A kép ahogy Kati derékig állt tengerben és mellőzte a melltartó viselését váratlan és hihetetlen volt. Az addigi kellemesen semmilyen udvarias szóvirágaim megakadtak és nem bírtam levenni a szemem azokról a telt mellekről amiket már elképzeltem párszor. Most viszont ott voltak és nem tudtam hogy reagáljak. Véletlenül maradt a családi albumban és nem lett volna szabad látnom, vagy szándékosan provokálnak. Nézzem, vagy udvariasan vegyem le a tekintetemet(amit nem bírtam)? Kati nyelve tovább pörgött és beszélt tovább, majd lapozott és még közelebbről láthattam azokat a csodákat. Nem vagyok egy beszari fickó, de rendesen zavarba jöttem. Azt nem mondhatom, hogy nem látom de hogy veszi ki magát ha megdicsérem. Mit mondok, hogy milyen szép kannák, gratulálok Vilikém? Hogy reagál Andi, ha bármi hülyeséget mondok? Szerencsére most jól jött Vili szókimondó stílusa. -Az összes faszi Kati csöcseit nézte a strandon! Teljesen rá volt gerjedve a büfés és a nyugágyas fiú is. Szerintem a srác egész este a farkát verte és a Kati melleire gondolt.- Baszki gondoltam, nem a Vili lesz itt felajzva estére hanem én. Közben magamat sem értve honnan jött, de lazán közbevetettem, hogy valóban és milyen jó nyári színe is van. És ki sem fakult, rikkantott Vili. -Mutasd meg nekik Kati!- Buzdította Katit, aki csodálkozva nézett a férjére.- Ne hülyéskedj már! Na nézzük már tovább!- Próbálta csitítani Kati Vilit, aki viszont nem tágított mert a fröccsök a szokásosnál is merészebbé tették. Még zajlott a szópárbaj közöttük, amikor Andi nevetve közbeszólt.- Ugyan Kati, mutasd már! Vili úgysem adja fel.-buzdította Katit.
#123   2023. 11. 05. vasárnap 23:34
Dzsentri Dzsentri
. Ezen már mindannyian nevettünk, Kati meglepetésemre felpattant és lekapta a pólóját.-Na, tessék! Most láthatjátok a csoki testem.- billegett közöttünk, játékosan riszálva magát. Amikor Vilinek háttal volt, az öreg kihasználta a pillanatot és a fürdőruhát Kati nyakán egy mozdulattal kioldotta. Kati azonnal észre sem vette, hogy hirtelen szabadon lengenek a mellei. Amikor rájött már késő volt, mert ott ringott az a két csoda a szemünk előtt. Egy pillanatra meglepődtünk, de igyekeztük tréfára fogni. Kati először takargatni akarta magát, de megakadt a mozdulat és inkább lekapta a felsőt.-Na tessék a színem, meg a hülye uram!- mondta kacagva és felszabadultan. Bámultam és éreztem, hogy a farkam vérrel telítődik. Vili a vén róka folytatta a maga mókáját. -Látom drágám, most is jók a visszajelzések.- és vigyorogva a nadrágomra mutatott. Tagadni bármit kár lett volna, hogy rohadt volna meg az pamut short ami abszolút semmit nem kendőzött a merevedésemen. Jesszus Tomikám! – csapta össze vihogva a kezét Kati. Azt hittem a föld nyílik meg alattam, ekkora blamában ritkán van részem. Cseppet sem volt kellemes a helyzet, amíg Andira nem néztem. Biztos voltam benne, hogy dühös lesz. Tapasztalatból tudom ha bekattan nála a féltékenység, akkor látványosan túlreagál dolgokat. Nem ilyet mint ez, ennél jóval ártatlanabb helyzeteket is. Megbecsülni sem tudtam a reakcióját, de minimum egy világégés villant be. Viszont amikor a szemébe néztem valami teljesen mást láttam. Magam sem értettem, de inkább valamiféle cinkosság vagy izgalom volt. Képtelenség, futott át rajtam de abban a pillanatban úgy éreztem hogy felment az önvád alól és szinte biztat
#122   2023. 11. 05. vasárnap 23:33
Dzsentri Dzsentri
Olyan pillanatok voltak ezek, amik sosem szerepeltek a napi rutinjainkban. Mintha kinyílt volna egy új ajtó, tele izgalmas és kicsit félelmetes ismeretlen izgalommal. Andi tekintete biztatott és felrobbantották a bennem lévő gátat, ami a dübörgő vágyaimat tartotta jól nevelten kordában. Azok hirtelen szabadon tomboltak bennem és fura kettősség lett bennem úrrá. A gyomrom remegett az izgalomtól, de még mindig úgy éreztem Andinál a határokat feszegetem és erősen vékony jégen járok. Amíg az eszem a helyzetet elemezte, a tesztoszteron dolgozott. A nagy vigyorgás közben kinyújtottam a karom és megfogtam Kati mellét. Le kell ellenőrizzem, nem e festék! – vettem át Vili stílusát. Kati melle telt volt és pompás fogás esett rajta, éreztem ahogy a bimbó megkeményedik. Nem akaródzott elengedni és mindkét kezemmel a melleit fogtam. Klassz mi? – kérdezte Vili de neki is megváltozott a hangja. Volt benne valami új rezgés. Csodás. - mondtam, dadogtam. Nem tudom hová vezet az este, de nem akartam erről az útról letérni. Éreztem hogy ez a pont, ahonnan a játék már komolyra fordul és én tudom eldönteni maradunk a vigyorgás oldalán vagy átlépünk egy másik, sokkal másabb helyzetbe. Utólag elég balfácánnak értékelem magamat, mert nem tudtam, hogy tegyem és már nem voltam józan önmagam. Vili lett a mérleg nyelve. Andihoz fordult -Andikám! Add már kölcsön a Tomit egy kis hancúrra, nálunk úgyis lemerült az elem a vibriben.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: junior10 junior10
Nyitás ideje: 2013. 11. 28. csütörtök
Üzenetek: 141db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 13. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!