Alkalmi szexpartnert keresek ma estére! (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Alkalmi szexpartnert keresek MA estére!Társkereső.HETERO.Nem tegnapra,nem holnapra,MÁRA!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17213   ma 20:40
fiatalfiu11 fiatalfiu11
helló 28 é srác vagyok párt vagy hölgyet/lányt keresek ma estére 14. kerületbe van helyem is privit irj puszi smile
#17212   ma 20:25
JudyWield JudyWield
Keszthely vagy a balaton déli partján valaki ma esti találkozásra?
#17211   ma 17:23
alkalmi8284 alkalmi8284
Sziasztok gyula környékéröl keresünk arc/intim képet kérünk ma vagy holnapra. alkalmi8284@gmail.com
#17210   ma 16:45
bigbrahner bigbrahner
Szia!! Ha úgy gondolod beáldozom magam smile
(Ez egy válasz kovacstimi27 üzenetére (ma 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:52
Csak azért regisztráltam,hogy valaki megdughatná a kolléganőmet ,mert már nagyon elviselhetetlen.Több hónapja nem kapott .....vékony szemüveges kedvelők BUDAPEST írjanak.
#17209   ma 16:34
veszpi veszpi
Sziasztok. 35 éves pasi vagyok. Veszprém, Balatonalmádi, Balatonfüzfő és környékén keresek hölgyet vagy párt esti találkozóra a mai napra. Helyem van. vpnorbi@freemail.hu
#17208   ma 16:21
Szexbp Szexbp
Sziasztok. Hölgyet keresek aki szivesen eljönne velem Kecskemétre hazi szexpartiba. Bp.180.95.49 pasi
#17207   ma 16:15
Marco82 Marco82
Sziasztok!Hölgyet,párt keresek ma estére kiadós szexre!Pest,Nógrád,Heves és Jász megyékben.
#17206   ma 16:14
h.shake h.shake
Sziasztok!
Ma estére keresek Budapestről vagy környékéről hölgy partnert. Helyem van.
#17205   ma 14:53
johan13 johan13
sziasztok!szivesen megdugnam.hol?
(Ez egy válasz kovacstimi27 üzenetére (ma 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:46
Csak azért regisztráltam,hogy valaki megdughatná a kolléganőmet ,mert már nagyon elviselhetetlen.Több hónapja nem kapott .....vékony szemüveges kedvelők írjanak.
#17204   ma 14:52
kovacstimi27 kovacstimi27
Csak azért regisztráltam,hogy valaki megdughatná a kolléganőmet ,mert már nagyon elviselhetetlen.Több hónapja nem kapott .....vékony szemüveges kedvelők BUDAPEST írjanak.
#17203   ma 14:50
swinger79 swinger79
Szia!Hol laktok?
(Ez egy válasz kovacstimi27 üzenetére (ma 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:46
Csak azért regisztráltam,hogy valaki megdughatná a kolléganőmet ,mert már nagyon elviselhetetlen.Több hónapja nem kapott .....vékony szemüveges kedvelők írjanak.
#17202   ma 14:46
kovacstimi27 kovacstimi27
#17201   ma 14:42
popiek001 popiek001 VIP
18 tól ráérünk minden nap!
sziasztok ! Mi egy középkorú pár vagyunk és kimondottan Hölgyet keresünk magunk mellé esetleg párt kis farokkal max 16 cm !!! hosszútávon nem 1 alkalomra.Csak olyan írjon aki tényleg Bisex és szeret nyalni,mert, Éva szeret.Olyan nem érdekel aki csak a hecc kedvéért van benne, mert a párja megakar baszni ezen már túl vagyok.Ez hamar kiderül.DDD ! korosztály amire gondolunk 40 es évek-től. Helyünk van fogadni tudunk,utazni nem igazán maximum Bp és vonzáskörzetébe,mert a a távkapcsolat nem működik rájöttünk erre is már. Minddketten dohányzunk ezt vegyétek figyelembe. Köszönjük,hogy végigolvastátok. Éva és józsef !
#17200   ma 14:22
couple777hot couple777hot
Sziasztok! Hölgy társaságát keresem ma estére! Párom nincs a hétvégén velem.
#17199   ma 14:19
poos1 poos1
Sziasztok,lányt vagy párt keresek pápa és környékén,valaki,valakik ismerkedni ?
#17198   ma 13:51
vogel111 vogel111
Sziasztok! Balatonról keresek hölgyet és párt ismerkedni!
#17197   ma 13:36
Kaaarcsi Kaaarcsi
Sziasztok!

Budapesti hölgyekkel és párokkal ismerkednék! Komolyan gondolom és találkozni is hajlandó vagyok smile
28 éves, vékony, izmos, helyesnek mondott, intelligens, igényes pasi vagyok.
Adatlapomon találtok képeket és minden további infót!
#17196   ma 13:31
johan13 johan13
sopronba nők asszonyok,párok?
#17195   ma 13:12
ossaa ossaa
HEllo..22 éves,debreceni,ápolt, diszkrét, helyesnek mondott biszex srác vagyok. Pasikat keresek szexre vagy bármilyen huncutkodásra. Társkereső képeim megtudjátok nézni. írjatok.
#17194   ma 12:58
kicsihigike kicsihigike
30 as párként ismerkednénk ma este pesten párral vagy szimpi pasival is varjuk bemutatkozo leveled képpel vendiofa55@index.hu

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: naphal naphal
Nyitás ideje: 2006. 07. 27. csütörtök
Üzenetek: 17213db
Utolsó üzenet: ma 20:40

Hírek

2017. 06. 20. kedd 17:38
A komoly üzletasszony is azt akarja Ki hinné, hogy ezek a magánéletben decens feleségek, akik komoly pozíciót töltenek be az üzleti életben arra vágynak, hogy végre ne ők legyenek az erősek, ők mondják meg, hogy mi legyen? Akik beöltöznek nővérke ruhába, és gátlástalanul leszopják az... Tovább
2017. 06. 16. péntek 17:01
A főnöknő munkaidőn kívül sem nyugszik! Sexylady erősen indította az évet! Januárban, februárban és márciusban is a dobogó egy-egy foka az övé lett. A díjátadón bemutatta, hogy miért is ő az egyik legkeményebb főnöknő, és miért sikerült ezzel a sorozatával dobogóra kerülnie. Számára nem... Tovább
2017. 06. 01. csütörtök 12:19
Csajok a csúcson! Hajrá! Itt az ideje egy jó kis kinti témának! Természetesen ha a csajok a "csúcsra" többféle módon is eljutnak, annak nem vagyunk ellenére. De a verseny témája konkrétan arra vonatkozik, hogy keressetek valami "csúcsnak" minősülő helyszínt,... Tovább

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!