izgat ha rá nyomulnak barátnőmre /fleségemre
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

izgat a látvány ha szórakozóhelyen , vagy egyéb helyeken látványosan rányomulnak páromra , ezzel kapcsolatos töréneteket szeretnék olvasni

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#46   2017. 01. 13. péntek 08:11
alezredes1 alezredes1
Jó reggelt.
Jó a fórum címe, meg a hozzászólások is.
Azonban ha ennél tovább megyünk, az még izgatóbb tud lenni. Mert az is király, mikor a párunk fenekét bámulják egy buliban, uram bocsá, "véletlenül" megtapizzák.
Az sem rossz, mikor nyáron persze, egy nudin csüng a szeme az ismerősnek, ismeretlennek a napsütötte melleken.
De amikor már a nyomulás már átment egy határon, na az igazi. Látványilag mindenképp.
Mert más egy buliban a fenekét simiző haver mondjuk, mint a fenekét és olajjal kenegető haver, massszőr, mert akkor már nincs szoknya, bugyi.
Meg másabb, amikor az ismerős, ismeretlen, haver bámulja és legszívesebben megfogná a barátnőnk melleit, mint amikor a szerencsés fiatalember tejszínhabot nyalogat a cicikről, meg játszadozik velük.
Nem tudom, egyetért valaki ???
#45   2016. 12. 31. szombat 08:19
Riga lánc Riga lánc
#44   2016. 12. 30. péntek 23:00
LeonKatja LeonKatja
De azért hazament, ugye....?
(Ez egy válasz Pesti pár üzenetére (2016. 12. 30. péntek 06:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 30. péntek 06:06
Tényleg jó volna tudni,hogyan is alakult az este....
#43   2016. 12. 30. péntek 06:06
Pesti pár Pesti pár
Tényleg jó volna tudni,hogyan is alakult az este....
(Ez egy válasz pestipar87 üzenetére (2016. 12. 16. péntek 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 16. péntek 18:31
Az én feleségem is most vett egy szexi rucit a héten a jövőheti céges bulira. Szerintem elég ribancos, isteni, ahogy a formás kis seggén feszül. Most fűzöm, hogy dobja fel egy szexis combfixszel, amire már félig-meddig rá is bólintott. Viszont nem dughatom meg mielőtt elmegy, csak miután hazajött. Remélem a céges bulin valaki megdugja a punciját vagy a seggét. Fiúk hajrá, a Kioskban lesz a buli hétfőn. Szürke feszülős szoknya, fehér felső, magassarkú, fényes fekete vagy testszínű combfix. Sok sikert srácok!
#42   2016. 12. 29. csütörtök 20:08
Doggingmen Doggingmen
Nejedet,barátnődet smárolom,tapizom vagy nyalom ki,te közben szophatod a farkamat.
#41   2016. 12. 29. csütörtök 19:07
lesliet lesliet
szia, milyen volt az este, megdugta végül valaki a párod?
(Ez egy válasz pestipar87 üzenetére (2016. 12. 16. péntek 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Az én feleségem is most vett egy szexi rucit a héten a jövőheti céges bulira. Szerintem elég ribancos, isteni, ahogy a formás kis seggén feszül. Most fűzöm, hogy dobja fel egy szexis combfixszel, amire már félig-meddig rá is bólintott. Viszont nem dughatom meg mielőtt elmegy, csak miután hazajött. Remélem a céges bulin valaki megdugja a punciját vagy a seggét. Fiúk hajrá, a Kioskban lesz a buli hétfőn. Szürke feszülős szoknya, fehér felső, magassarkú, fényes fekete vagy testszínű combfix. Sok sikert srácok!
#40   2016. 12. 29. csütörtök 17:40
tiesmi tiesmi
Sziasztok!
Holnap estére (péntek) tervezzük, hogy elmegyünk a Lukács Fürdőbe.
(Egész estés fürdés és szauna meztelenül.)
Szívesen ismerkednénk kedves, intelligens emberekkel... wink
Olvassatok adatlapot!
#39   2016. 12. 29. csütörtök 08:13
X Törölt felhasználó (1541972)
Hm... jó is az , van Debrecenben olyan aki rányomulna?
#38   2016. 12. 29. csütörtök 08:08
bubo83 bubo83
Valahogy éreztem, hogy ez a hely Szegeden van. smile
(Ez egy válasz VEREBETELE üzenetére (2016. 12. 23. péntek 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 23. péntek 15:08
Anna kúttól nem messze.
#37   2016. 12. 28. szerda 18:39
entony entony
Sziasztok! Én olyan jóképű 30-as pasit keresek aki képes lenne elcsábítani a feleségem, majd beszámolna hogyan csinálta meg smile Én minden segítséget megadok a csábításhoz. Fontos, hogy ne dohányozz, és átlagos, vagy sportos testalkattal rendelkezz. Akit érdekel ez az kizárólag erre az email címre írjon nekem. entonyzlatan@gmail.com
#36   2016. 12. 24. szombat 17:40
Doggingmen Doggingmen
Nejedet,barátnődet smárolom,tapizom vagy nyalom ki,te közben szophatod a farkamat.
#35   2016. 12. 24. szombat 11:49
ni13ggs9 ni13ggs9
Nagyon szuper történet!
Legyen még sok hasonlóban részetek!
(Ez egy válasz VEREBETELE üzenetére (2016. 12. 19. hétfő 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 19. hétfő 17:43
...hogy a kis dög megint meg lesz kefélve. Bizony így is történt. Mire a kocsi közelébe értem, már az autó motorja járt. és bizony az én drágám szájában meg puncijában is járt ki-be a szőke srác farka. Érdekes és izgató volt látni, hogy a szívem egyetlenét egy idegen fasz tömi. Amíg a srác az én kurvám dugásával volt elfoglalva, addig a szívem néha jólesően nyugtázta, hogy ott lát engem a közelben. Egy fa takarásában igyekeztem minél többet látni abból ami az autóban történik. Kb. 5.percet kellett még várnom, és a srác beteljesült. Az én kicsim még nem öltözött. A srác felöltözött, két puszi, és kiszállt az autóból. Ment vissza a szórakozó hely irányába. Alig vártam, hogy a fiú kellő távolságba elhaladjon, én máris ugrottam be a helyére. Meleg váltás- mondtam- és már vetkőztem is. A kicsim meg ahogy tudott, segített , hogy mihamarabb levetkőzzek. Gyere hamar, mondta, mert majdnem sikerült nekem is elélveznem, de ez a kis buta itt hagyott. Bele hatoltam édesem spermás, punci nedves kis barlangjába, és éreztem, hogy a tündérem egész teste megremeg. A farkamon elélvezett. Nekem kellett még legalább 10. perc és én is beteljesültem. A drágámat jól tele spricceltük. Utána édes nyelvével letisztította az ő szerelem ittas dárdáját, felöltöztünk, visszamentünk akkor már együtt a buliba. Záróráig ott voltunk, jól éreztük magunkat. A srác aki nem régen még a drágámat dugta, olykor ránk nézett, de inkább a Zsu-ra. Nyugtázta, hogy a szuka az enyém. Haza értünk, és megint össze gabalyodtunk. Jó volt érezni édesem testét ölelését, szeretetét. Egymás simogatásával elcsendesedtünk. Jóéjszakát. Nektek is.
#34   2016. 12. 23. péntek 15:08
VEREBETELE VEREBETELE
Anna kúttól nem messze.
(Ez egy válasz bubo83 üzenetére (2016. 12. 23. péntek 07:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 23. péntek 07:29
Az ilyen jó bulik hol vannak? bee1
#33   2016. 12. 23. péntek 07:29
bubo83 bubo83
Az ilyen jó bulik hol vannak? bee1
(Ez egy válasz VEREBETELE üzenetére (2016. 12. 19. hétfő 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 19. hétfő 17:43
...hogy a kis dög megint meg lesz kefélve. Bizony így is történt. Mire a kocsi közelébe értem, már az autó motorja járt. és bizony az én drágám szájában meg puncijában is járt ki-be a szőke srác farka. Érdekes és izgató volt látni, hogy a szívem egyetlenét egy idegen fasz tömi. Amíg a srác az én kurvám dugásával volt elfoglalva, addig a szívem néha jólesően nyugtázta, hogy ott lát engem a közelben. Egy fa takarásában igyekeztem minél többet látni abból ami az autóban történik. Kb. 5.percet kellett még várnom, és a srác beteljesült. Az én kicsim még nem öltözött. A srác felöltözött, két puszi, és kiszállt az autóból. Ment vissza a szórakozó hely irányába. Alig vártam, hogy a fiú kellő távolságba elhaladjon, én máris ugrottam be a helyére. Meleg váltás- mondtam- és már vetkőztem is. A kicsim meg ahogy tudott, segített , hogy mihamarabb levetkőzzek. Gyere hamar, mondta, mert majdnem sikerült nekem is elélveznem, de ez a kis buta itt hagyott. Bele hatoltam édesem spermás, punci nedves kis barlangjába, és éreztem, hogy a tündérem egész teste megremeg. A farkamon elélvezett. Nekem kellett még legalább 10. perc és én is beteljesültem. A drágámat jól tele spricceltük. Utána édes nyelvével letisztította az ő szerelem ittas dárdáját, felöltöztünk, visszamentünk akkor már együtt a buliba. Záróráig ott voltunk, jól éreztük magunkat. A srác aki nem régen még a drágámat dugta, olykor ránk nézett, de inkább a Zsu-ra. Nyugtázta, hogy a szuka az enyém. Haza értünk, és megint össze gabalyodtunk. Jó volt érezni édesem testét ölelését, szeretetét. Egymás simogatásával elcsendesedtünk. Jóéjszakát. Nektek is.
#32   2016. 12. 22. csütörtök 22:45
Doggingmen Doggingmen
#31   2016. 12. 21. szerda 00:31
Kovrob91 Kovrob91
Szeretném tudni,hogy hova játok bulizni nyes
(Ez egy válasz VEREBETELE üzenetére (2016. 12. 19. hétfő 17:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 19. hétfő 17:25
Sziasztok kedves minden érdeklődő.
Bizony a most pénteki buli sem volt rossz, de a szombati, na hát az frenetikus volt.
Mielőtt elmentünk volna a buliba, a feleségem szexi szerelésének, no meg a bulira való ráhangolódásnak köszönhetően annyira felizgattuk egymást, hogy egy gigantikus nagyot szeretkeztünk a buli előtt. Az én drágám kitalálta, hogy nem fogja édes punciját a spermától megtörölni, hanem gyorsan ráhúzza vissza a tangáját, és úgy menjünk a buli váróba. Hát így is lett. Ahogyan mondta: hadd fürödjön a spermában a kicsike. Útközben a kocsiban én még kényeztettem egy kis simivel. Imádom a spermás punciját simogatni, meg amire még igénye van a kis ribancomnak.
Megérkeztünk a már javában zajló discoba. A fogadtatásunk sem volt semmi. Én előre küldtem pár lépéssel a kedvesemet, hogy halljam a kidobók megformált véleményét. Az én szívem megvette magának a belépőjét és ment lefelé a vadászat helyszínére. Mögötte pár másodperccel én is vettem a belépőt. Alig, hogy elhaladtam a kidobóktól, azonnal kezdték kibeszélni a drágámat. " Láttad milyen jó segge van annak a picsának, hú, de megcsinálnám" mondták a srácok felváltva elképzeléseiket. Amíg hallótávolságon belül voltam, addig ment a dicséret. Ahogyan lepakoltunk egy helyre, pár puszi és punci popsi cicik megsimogatása után a drágám megkérdezte, hogy - szívem, akkor mehetek"? Menny nyugodtan, csak aztán tudd, hogy mit csinálsz_ mondtam neki.! Ő elment, én meg néztem utána, ahogyan riszálja azt a gyönyörű kerek seggét. Annyira jó volt rajta látni azt a mini szoknyát, és ahogy ment a risza risza, néha kilátszódott a seggének egy része. Valamiért rögtön körbe zsongtág a fiúk. Két srác volt aki merészebb volt. Ahogyan közelebb mentem láttam, hogy a szőke hajú srác néha odáig merészkedik, hogy megsimogatja a kedvesem fenekét. Aztán látta, hogy nem ütközött elutasításba, így egyre sűrűbben és hosszabb ideig fogdosta, simogatta az én kis kurvámnak a popsiját. Mígnem egyszer csak azt látom, hogy a simogatás már nem csak a popsira terjed ki. elölről is alányúlt a kis ribancomnak. Zsuzsim olykor eltávolodott a sráctól, majd ismét magához engedte őt. Míg egyszer csak elindult felém a szívem választottja. Adott egy puszit és a fülembe súgta, hogy - láttad, a bugyimba nyúlt. Jó érzés volt, megyek pisilni_ . Azzal ment pisilni. Utána néztem és gondoltam magamban, hogy de gyönyörű vagy nekem édes szépségem.
Ahogyan jött vissza, engem megérintett, kezeivel megfogta a farkamat- kívánlak- mondta és ment a parkett közepére. A szőke srác ahogyan észlelte a kedvesem jelenlétét, azonnal rá startolt. És megint az előzőek látványában volt részem. Néha jó közel mentem hozzájuk és én is megfogdostam a szerelmem idomait. Élveztük mindketten a történteket. Hogy, hogy nem ,egyszer csak jön oda hozzám a kedvesem, hogy elszeretné kérni a kocsi kulcsát. Odaadtam, és figyelemmel kísértem az eseményt. A fiú és drágám a táncparkettet elhagyva, felöltöztek és elindultak kifelé. Én ekkor már tisztában voltam a ténnyel,
#30   2016. 12. 20. kedd 16:05
3és4 3és4
Még soha nem voltunk hab partyn. Lehet róla többet tudni?
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2016. 12. 01. csütörtök 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 01. csütörtök 15:03
Engem izgat.
Havi rendszerességgel járunk FKK habpartyra, ott a habarénában elég extrém nyomulás van. wink nagyon izgató smile
#29   2016. 12. 20. kedd 11:06
ramiz ramiz
Az nekem is nagyon szokott tetszeni, amikor elmegyünk szórakozni és elkezdi valaki fűzögetni a barátnőm smile Jót tesz az önértékelésemnek, hogy sokan őt akarják.
#28   2016. 12. 19. hétfő 21:39
Tűzlavina Tűzlavina
Előtted dugnám meg Szerinted tetszene Neki??
#27   2016. 12. 19. hétfő 18:09
Pesti pár Pesti pár
Én úgy szeretem nyalni az asszonyt,hogy megfürdök,és eltelik vagy 2-3 óra.
Közben elmegy pisilni párszor,na utána szeretem igazán nyalni,nagyon jó íze van nyes

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: beni990 beni990
Nyitás ideje: 2014. 04. 08. kedd
Üzenetek: 46db
Utolsó üzenet: 2017. 01. 13. péntek

Hírek

2017. 03. 28. kedd 16:09
Privát DVD 89 Magyar amatőr videók a javából, ahol apuka filmet forgat ribanc feleségéről, aki éppen saját fiával hancúrozik; két gátlástalan párocskára szexjáték vásárlás közben jön rá a dughatnék - hát csapnak egy spontán négyest a boltban. A szende... Tovább
2017. 03. 24. péntek 15:32
Rita Faltoyano felejthetetlen mellei Rita Faltoyano izmos domborulataiba, nagy melleibe nehéz nem beleszeretni. Ő az az igazi farmerlány típus, aki kezében tartja a gyeplőt. Őt bizony meg kell kúrni, nincs mese. Ennek a filmnek ő a főszereplője, de természetesen barátnői is kitesznek... Tovább
2017. 03. 17. péntek 15:33
Ez a hónap a főnöknőké! - profi film Mit tehet egy beosztott, ha a főnöknője egy bombázó negyvenes anyuci? És ráadásul a homlokára is van írva, hogy nem veti meg az élvezeteket, és a fiatal srácok kemény faszát?! Nos, ha a Főnöknő úgy rendelkezik, akkor bizony akcióra készen kell állni...... Tovább

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!