Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#59   2017. 03. 07. kedd 08:47
X Törölt felhasználó (972502)
Nem volt olyanViszont olyan volt amit nem elnek at ujra.nem rossz emlek de nem is kirobbano.
#58   2010. 09. 15. szerda 13:52
epson72 epson72
Jó hogy leírtad. Megnéztem a fotóidat, nagyon szép vagy. wave
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 04. 21. szerda 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 21. szerda 12:07
Le is lassult és elég mélyre betolta, amitől öklendezni kezdtem. Nem nagyon izgatta, pedig toltam el magam. Fogta a fejemet és éreztem megint, ahogy ellő. Egy darabig lüktetett még és nem engedett el. Mikor elengedett odamentem a sarokban lévő csaphoz és beleköptem. Kimostam a számat. Felöltöztem és a kezébe adtam az indexet. Beírta. Kinyitottam az ajtót és elmentem. Még a koli szobába sem mentem fel. Úgy, ahogy voltam elmentem a pályaudvarra a vonathoz. Vettem egy csomag negrót. A vonaton elaludtam. Mindenféle zavaros álmaim voltak. Émelyegtem is.
Volt még egy vizsgám nála fél év múlva. Két dolgozatomra megajánlotta az ötöst.

Azt az esetet sosem fogom elfelejteni. Utább hallottam ezt azt. Volt olyan lány, aki maga ajánlkozott fel neki az ötösért. Volt aki már elsőre és volt aki pótvizsgán. Állítólag volt aki többször járt a lakásán is. Hát ennyit a megbánásról és bizonyos tanárok etikai érzékéről.
#57   2010. 09. 15. szerda 13:48
epson72 epson72
Tök jó amit írtál!!! wave
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2010. 04. 15. csütörtök 01:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 15. csütörtök 01:41
dzivkane a ferjem occsenek a lakodalmaba keszultunk,anyosom meg a ferjem a helyszinen tevekenykedtek.aposom volt itthon ejszakas volt igy meg aludt egy kicsit.at akartam oltozni de felakadt a cipzar a ruhamon,sokaig kinlodtam(nem akartam aposom felkelteni)orommel hallottam ahogy kiment a furdoszobaba,ahogy vissza ment a szobajaba utanna mentem hogy segitsen.persze hogy segitett,de amikor vegre sikerult le huzni a ruham (a cipzarral ketten se boldogultunk)es ott alltam egyszal attetszo bugyiba kombineba lattam hogy egyre jobban kidudorodik a pizsamaja,fel izgultam es egy ravasz mosoly kisereteben megsimogattam a dudort, aposom elo tiltakozott hogy nem szabad de en nem hagytam abba,legugoltam mintha a foldon hevero ruhat akarnam felvenni,es egy gyors mozdulattal kivettem a kemeny dakot,es bekaptam.aposom meg egyszer megprobalt lebeszelni mondvan hogy nem szabad,de en valasz helyett tele szajjal szoptam majd a bugyit meg a kombinet levetve bele ultem meglovagoltam aposom farkat,nemsokara a puncimba elvezett megtoroltem a nagy faszt a bugyimba, s hat ez rovid volt mondtam.mire aposom hanyat fektetett es a labam koze allva ujra a puncimba hatolt hosszan alaposan baszott s ujra telegecizte a pinamat.ujra megtoroltem a bugyimmala farkat s felvettem a bugyit nehogy ossze kenjem a pinambol kifolyo gecivel az agyat,s nehogy szegyenbe maradjak ujra bekaptam, szopni kezdtem az aposom faszat mar fajt a szam mire megint elelvezett ep idobe mert nyilt az utcaajto ilyedtemben kicsuszott a szambol a fasz s mire ujra bekaptam ossze gecizte az arcom nyakam mellem,ugy ahogy voltam egyszal gecitol at itatott bugyiba probaltam kiszaladni a furdoszobaba,de a ferjem mar beert es meltatlankodva kerdezte hat ti meg nemvagytok kesz.idegesen probaltam megmagyarazni hogy elromlott a cipzar a ruhamon.mire o vegyel fel mast vagy nem hoztal de van dadogtam majd az elozoleg kikeszitett harisnyat kezdtem felvenni.kozben aposom kiment a furdoszobaba en meg atmentem es felvettem a kombinem.majd a bluzt meg egy szoknyat aposom is feloltozott es elindultunk az eskuvore.egesz ejjel a gecis bugyiba kombineba voltam.nem vette eszre vagy csak ugytett mintha nem vette volna eszre,a ferjem meg ma se tudom.isteni volt de azert banom hogy megesett,anyosom valoszinu megsejtett valamit mert azota olya hideg rideg lett.
#56   2010. 09. 09. csütörtök 17:20
T-A-M T-A-M
És erre te vagy hivatott, hogy minősítsd? ejnye1
Jó volna ha visszavennél picit a jelzőkből! violent
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 09. 09. csütörtök 17:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 09. csütörtök 17:03
Te Lillus ! Tudod miért nem volt lelkiismeretfurdalásod mikor leszoptad a tanárod? Mert egy xxxxxx (kimoderálva a jelző) vagy, ráadásul olyan, aki élvezi, ha megalázzák. Ennyi.

(nem minősítsünk durva jelzőkkel másokat! véleményed lehet, de megfelelő hangnemben!) :tom ejnye1
#55   2010. 09. 09. csütörtök 17:03
melpi81 melpi81
Te Lillus ! Tudod miért nem volt lelkiismeretfurdalásod mikor leszoptad a tanárod? Mert egy xxxxxx (kimoderálva a jelző) vagy, ráadásul olyan, aki élvezi, ha megalázzák. Ennyi.

(nem minősítsünk durva jelzőkkel másokat! véleményed lehet, de megfelelő hangnemben!) :tom ejnye1
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 04. 22. csütörtök 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 22. csütörtök 11:33
Nem tudom leírni azt az érzést. Előbb-utóbb úgyis átmentem volna, mert van lehetőség a tanár részleges megkerülésére (bizottság előtti vizsga), de biztos, hogy belekérdezett volna pár olyat, amit úgysem tudok és lettem volna egy kettes vagy hármas. Én azt az anyagot nem kettesre tudtam.
Addigra belefásultam. Azt vártam, hogy vége legyen. Igazán már nem is a jegy miatt csináltam. Igazán nem is csináltam, csak hagytam magam. "Legyen már vége" érzés. Ott a szobában már semmi nem érdekelt. Szó szerint semmi. Egy nagy nihil volt.
Utólag is csak két dolog jutott eszembe. Hogy mekkora egy szemét és hogy akkor mi a francnak tanultam két hetet???
Egyébként lelkileg nem tett tönkre maga az "eset". Úgy fogtam fel, mint vezéráldozat. Mindenki olyan fegyverrel harcol, amilyen van neki.
Az indexbe tett pénzt én is hallottam. Nálunk is úgy adták elő, mint ottani történetet, csak ötezressel. Különben más tanárokról is hallani lehetett hasonlót, csak azok nem durvultak így el. Legfeljebb hármast adtak, ha a lány nem ment bele a játékba. Ha belement, megvolt az ötös. Nekem több hasonló nem volt.
#54   2010. 09. 09. csütörtök 13:09
szeggabor szeggabor
Gyakorlatilag az éjszakai buszon szedtem fel egy Budapesten friss kollégista szöszit, akit nem a koleszba, hanem a panziómba kísértem föl. Egyikünk se volt szín józan és nagyon jól éreztük magunkat. Mindenképp akartam, mivel állati izgató teste volt, nagyon be voltam indulva. Gumi nem volt nálam. Sajnos nem tudtam kihagyni, annak ellenére se, hogy ilyet még nem csináltam. Na ezt most nagyon bánom. Holnap otthon kivizsgáltatom magam.
#53   2010. 07. 28. szerda 01:42
kandurmarci kandurmarci
Én a valamiféle nem tudom miből fakadó, nyilván hülyeségből, meg nem történt eseteket bántam meg és bánom a mai napig. Azt mondják, minden pinát, amit elmulasztottál, a másvilágon az orrodra húzzák. Engem néhány vár már biztosan.
#52   2010. 07. 28. szerda 01:18
csessem csessem
Amikor elveszítettem a szüzességemet. Akkoriban én még a jókislány kategóriába tartoztam és jócskán elmúltam már 18 éves, így mondhatni elég "későn" kezdtem bele. Képzeletemben már olyan sokszor és olyan fantasztikusnak éltem meg ezt az eseményt, hogy amikor végre eljutottam a nagy pillanathoz akkora csalódás ért, hogy ez kihatott a későbbi szexuális életemre is. pardon1
#51   2010. 07. 27. kedd 18:34
madmaximum madmaximum
én egyet sem bántam meg.. smile
#50   2010. 07. 27. kedd 14:15
X Törölt felhasználó (746683)
Olyan még sosem volt hogy egy szexet megbántam volna.
#49   2010. 04. 30. péntek 17:07
pár8476 pár8476
Köszönjük hogy megosztottad. smile
És hányszor ismétlődhet ez a forgatókönyv nap mint nap?
Na de... Uraim.!?!?!
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 04. 30. péntek 10:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 30. péntek 10:55
Privátban páran kérték, hát legyen, visszaírom.

A lényeg tehát, hogy későn érő típus vagyok. Engem valahogy középiskolában nem nagyon érdekeltek a pasik. Persze a menőbb lányok addigra már túlestek egy két palin, de ez nekem valahogy akkoriban olyan "izé" volt. Arcra is mindig fiatalabbnak néztek, meg valahogy nem is voltam rá még kész. Némi petting és orális próbálkozás volt negyedikre. Aztán egy tanfolyamon megismerkedtem egy pasival. Jóképű, sportos jó modorú stb. Persze nős volt. Ettől függetlenül egyre gyakrabban kísérgetett majd egy idő után már hívott, hogy menjek vele ide meg oda. Volt abban minden. Ha valami dolga volt, ha nadrágot akart venni nézzem meg jó-e. Elvitt bandzsi dzsampingra, egy vitorlázó gépre is rá akart ültetni, de azt nem hagytam. Nagy hóban felvitt a hátán egy kilátóhoz, voltunk színházban. Szóval minden adott volt a lebukáshoz smile
De nem buktunk le, viszont sodródtunk a sex irányába. Kezdeti tapogatózásokon smile már régen túl voltunk. Mondtam neki, hogy még szűz vagyok és azt szeretném, ha ő venné el a szüzességem. Egy barátnőm kölcsön adta a lakását. Előtte szép rendet raktunk. Mécseseket tettünk mindehová, hogy hangulatos legyen. Készültem a nagy napra. Nem csak a lakás öltözött virágba, hanem a lelkem ablakában is világítottak a kis mécsesek. A hatás sem maradt el, amikor megérkezett. Minden tökéletesen indult. Úgy éreztem életem legboldogabb napja, ami piros betűkkel kerül majd be minden naptárba.
Aztán jött egy középszerűséget alulról súroló dugás. De én még mindig lila ködben úsztam. De a pasi valamiért nem. Próbálkoztam, mire kibökte, hogy szerinte nem is voltam szűz. Hazament. A lila köd is hazaköltözött. Vacakul aludtam.
Attól kezdve nem vette fel, ha hívtam. Később egyszer találkoztunk, ahol elismételte a vádjait és közölte, hogy nem akar látni többé. Én még ültem egy darabig, amikor már elment. Néztem a forgalmat. Az élet ment körülöttem tovább, csak számomra állt meg az idő. Sötét ablakbörtön mögül néztem a napfényt.
Nemrég láttam egy parkban a feleségével és a kislányával. Kissé meghízott. Még egy fejbiccentéssel sem köszönt. Végignéztem rajta és a férjemen. Mosolygott a lelkem. Istenem, mennyivel jobb, hogy ő a férjem...

Felnőttem.
#48   2010. 04. 30. péntek 14:46
Endör Endör
Ez egy nagyon szép történet ami tanulságos lehet mindenki számára.
Gratulálok!
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 04. 30. péntek 10:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 30. péntek 10:55
Privátban páran kérték, hát legyen, visszaírom.

A lényeg tehát, hogy későn érő típus vagyok. Engem valahogy középiskolában nem nagyon érdekeltek a pasik. Persze a menőbb lányok addigra már túlestek egy két palin, de ez nekem valahogy akkoriban olyan "izé" volt. Arcra is mindig fiatalabbnak néztek, meg valahogy nem is voltam rá még kész. Némi petting és orális próbálkozás volt negyedikre. Aztán egy tanfolyamon megismerkedtem egy pasival. Jóképű, sportos jó modorú stb. Persze nős volt. Ettől függetlenül egyre gyakrabban kísérgetett majd egy idő után már hívott, hogy menjek vele ide meg oda. Volt abban minden. Ha valami dolga volt, ha nadrágot akart venni nézzem meg jó-e. Elvitt bandzsi dzsampingra, egy vitorlázó gépre is rá akart ültetni, de azt nem hagytam. Nagy hóban felvitt a hátán egy kilátóhoz, voltunk színházban. Szóval minden adott volt a lebukáshoz smile
De nem buktunk le, viszont sodródtunk a sex irányába. Kezdeti tapogatózásokon smile már régen túl voltunk. Mondtam neki, hogy még szűz vagyok és azt szeretném, ha ő venné el a szüzességem. Egy barátnőm kölcsön adta a lakását. Előtte szép rendet raktunk. Mécseseket tettünk mindehová, hogy hangulatos legyen. Készültem a nagy napra. Nem csak a lakás öltözött virágba, hanem a lelkem ablakában is világítottak a kis mécsesek. A hatás sem maradt el, amikor megérkezett. Minden tökéletesen indult. Úgy éreztem életem legboldogabb napja, ami piros betűkkel kerül majd be minden naptárba.
Aztán jött egy középszerűséget alulról súroló dugás. De én még mindig lila ködben úsztam. De a pasi valamiért nem. Próbálkoztam, mire kibökte, hogy szerinte nem is voltam szűz. Hazament. A lila köd is hazaköltözött. Vacakul aludtam.
Attól kezdve nem vette fel, ha hívtam. Később egyszer találkoztunk, ahol elismételte a vádjait és közölte, hogy nem akar látni többé. Én még ültem egy darabig, amikor már elment. Néztem a forgalmat. Az élet ment körülöttem tovább, csak számomra állt meg az idő. Sötét ablakbörtön mögül néztem a napfényt.
Nemrég láttam egy parkban a feleségével és a kislányával. Kissé meghízott. Még egy fejbiccentéssel sem köszönt. Végignéztem rajta és a férjemen. Mosolygott a lelkem. Istenem, mennyivel jobb, hogy ő a férjem...

Felnőttem.
#47   2010. 04. 30. péntek 10:55
Lillus Lillus
Privátban páran kérték, hát legyen, visszaírom.

A lényeg tehát, hogy későn érő típus vagyok. Engem valahogy középiskolában nem nagyon érdekeltek a pasik. Persze a menőbb lányok addigra már túlestek egy két palin, de ez nekem valahogy akkoriban olyan "izé" volt. Arcra is mindig fiatalabbnak néztek, meg valahogy nem is voltam rá még kész. Némi petting és orális próbálkozás volt negyedikre. Aztán egy tanfolyamon megismerkedtem egy pasival. Jóképű, sportos jó modorú stb. Persze nős volt. Ettől függetlenül egyre gyakrabban kísérgetett majd egy idő után már hívott, hogy menjek vele ide meg oda. Volt abban minden. Ha valami dolga volt, ha nadrágot akart venni nézzem meg jó-e. Elvitt bandzsi dzsampingra, egy vitorlázó gépre is rá akart ültetni, de azt nem hagytam. Nagy hóban felvitt a hátán egy kilátóhoz, voltunk színházban. Szóval minden adott volt a lebukáshoz smile
De nem buktunk le, viszont sodródtunk a sex irányába. Kezdeti tapogatózásokon smile már régen túl voltunk. Mondtam neki, hogy még szűz vagyok és azt szeretném, ha ő venné el a szüzességem. Egy barátnőm kölcsön adta a lakását. Előtte szép rendet raktunk. Mécseseket tettünk mindehová, hogy hangulatos legyen. Készültem a nagy napra. Nem csak a lakás öltözött virágba, hanem a lelkem ablakában is világítottak a kis mécsesek. A hatás sem maradt el, amikor megérkezett. Minden tökéletesen indult. Úgy éreztem életem legboldogabb napja, ami piros betűkkel kerül majd be minden naptárba.
Aztán jött egy középszerűséget alulról súroló dugás. De én még mindig lila ködben úsztam. De a pasi valamiért nem. Próbálkoztam, mire kibökte, hogy szerinte nem is voltam szűz. Hazament. A lila köd is hazaköltözött. Vacakul aludtam.
Attól kezdve nem vette fel, ha hívtam. Később egyszer találkoztunk, ahol elismételte a vádjait és közölte, hogy nem akar látni többé. Én még ültem egy darabig, amikor már elment. Néztem a forgalmat. Az élet ment körülöttem tovább, csak számomra állt meg az idő. Sötét ablakbörtön mögül néztem a napfényt.
Nemrég láttam egy parkban a feleségével és a kislányával. Kissé meghízott. Még egy fejbiccentéssel sem köszönt. Végignéztem rajta és a férjemen. Mosolygott a lelkem. Istenem, mennyivel jobb, hogy ő a férjem...

Felnőttem.
#46   2010. 04. 26. hétfő 09:52
Rózsaszín_Lajhár Rózsaszín_Lajhár
(moderálva : vazelinator)**************

hogy valami ontopik is legyen a hszben: x év mosolyszünet után lefeküdtem nyáron egy exemmel. Utána ment a hülyítés az elmaradt/késő menszeszről, később hazudozás közös ismerősöknek rólam, egyebek. Változnak az emberek, csak az emlékeink nem változnak róluk. A szex része nagyon jó volt, mégis megbántam, hogy ahhoz a nőhöz egyáltalán közöm volt.
#45   2010. 04. 23. péntek 08:01
eunos eunos
erre mondom én azt, hogy szükség törvényt bopnt!!! amúgy meg ha én letttem volna ilyen helyzetben bármilyen tanárnőt megkúrtam volna!! nem nagy ügy!
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 04. 22. csütörtök 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 22. csütörtök 11:33
Nem tudom leírni azt az érzést. Előbb-utóbb úgyis átmentem volna, mert van lehetőség a tanár részleges megkerülésére (bizottság előtti vizsga), de biztos, hogy belekérdezett volna pár olyat, amit úgysem tudok és lettem volna egy kettes vagy hármas. Én azt az anyagot nem kettesre tudtam.
Addigra belefásultam. Azt vártam, hogy vége legyen. Igazán már nem is a jegy miatt csináltam. Igazán nem is csináltam, csak hagytam magam. "Legyen már vége" érzés. Ott a szobában már semmi nem érdekelt. Szó szerint semmi. Egy nagy nihil volt.
Utólag is csak két dolog jutott eszembe. Hogy mekkora egy szemét és hogy akkor mi a francnak tanultam két hetet???
Egyébként lelkileg nem tett tönkre maga az "eset". Úgy fogtam fel, mint vezéráldozat. Mindenki olyan fegyverrel harcol, amilyen van neki.
Az indexbe tett pénzt én is hallottam. Nálunk is úgy adták elő, mint ottani történetet, csak ötezressel. Különben más tanárokról is hallani lehetett hasonlót, csak azok nem durvultak így el. Legfeljebb hármast adtak, ha a lány nem ment bele a játékba. Ha belement, megvolt az ötös. Nekem több hasonló nem volt.
#44   2010. 04. 23. péntek 08:01
Lillus Lillus
Megértem azokat, akik elítélnek. Azt hiszem igazuk is van. Mint a topik címe is mondja: megbántam. Nyilván nem vagyok rá büszke.
Valójában pont az nem jött ki az írásból, ami a lényeg lett volna benne. A fásultság. Az, hogy sodorjon az ár, nem érdekel. Talán írni kellett volna az előzményekről még. Az át nem vett beadandókról, amibe bele sem nézett, csak megkérdezte, hogy miért van rövid nyaka a disznónak. Mivel nem tudtam ledobta és közölte, hogy egyes. Remélem ti tudjátok, hogy miért rövid a nyaka smile

Egy dolgot így utólag fontosnak tartok leírni. Ebből nem kell a tanárokra általánosítani! Sokkal több normális volt, mint ahány normálatlan. A többi jegyemet nem így szereztem.
#43   2010. 04. 22. csütörtök 22:24
Ron79 Ron79
Mindenkinek!
Elítélitek a szexet egy jobb jegyért, de az az apró részlet kimaradt, hogy Lilus a fősulin bennmaradásért ment, nem az ötösért. Ez már túlélés volt, itt nincs erkölcs itt életösztön van... Az, hogy utána ötös lett csak a krediteket emelte vigyor3

Én inkább kihagyott szexeket bánok, de azért nincsenek álmatlan éjszakáim wave
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 04. 22. csütörtök 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 22. csütörtök 11:33
Nem tudom leírni azt az érzést. Előbb-utóbb úgyis átmentem volna, mert van lehetőség a tanár részleges megkerülésére (bizottság előtti vizsga), de biztos, hogy belekérdezett volna pár olyat, amit úgysem tudok és lettem volna egy kettes vagy hármas. Én azt az anyagot nem kettesre tudtam.
Addigra belefásultam. Azt vártam, hogy vége legyen. Igazán már nem is a jegy miatt csináltam. Igazán nem is csináltam, csak hagytam magam. "Legyen már vége" érzés. Ott a szobában már semmi nem érdekelt. Szó szerint semmi. Egy nagy nihil volt.
Utólag is csak két dolog jutott eszembe. Hogy mekkora egy szemét és hogy akkor mi a francnak tanultam két hetet???
Egyébként lelkileg nem tett tönkre maga az "eset". Úgy fogtam fel, mint vezéráldozat. Mindenki olyan fegyverrel harcol, amilyen van neki.
Az indexbe tett pénzt én is hallottam. Nálunk is úgy adták elő, mint ottani történetet, csak ötezressel. Különben más tanárokról is hallani lehetett hasonlót, csak azok nem durvultak így el. Legfeljebb hármast adtak, ha a lány nem ment bele a játékba. Ha belement, megvolt az ötös. Nekem több hasonló nem volt.
#42   2010. 04. 22. csütörtök 21:56
X Törölt felhasználó (462239)
Teljesen egyetértek veled.
Én sem ítélkezem, csak véleményt nyilvánítok, szubjektíven, saját erkölcsi normáim szerint. Az, hogy valaki pénzért, egy jobb állásért, vagy egy jobb jegyért, netán egy szép nercbundáért fekszik le valakivel, szerintem tök mindegy. Prostituálódott.
Van egy mondás. Mindenkinek megvan az ára. Csak tudni kell azt. Ez nagyon igaz.
Csak az ember szeretné azt gondolni, hogy Ő maga azért nagyon sokat ér, ha lehet, ne „baksist” kínáljanak érte… vagy azt ne fogadja el.

Lillus.
A fenti véleményem ellenére le a kalappal előtted, mert nem szégyellted bevallani, hogy igen, egy jó jegy ennyit is megért neked. Bár, egyet nem értek ezen gyakorlattal.
Nem lennék annak a tanárnak a helyében, aki lenne oly botor, és hasonlóval próbálkozna majdan a leányommal!

ON.
Egy buliban az unokatestvérem barátnőjével dugtam. Sajnos ez a legmegfelelőbb szó erre, dugás. Sokat ittunk, és nem emlékszem arra, hogy keveredtem abba a helyzetbe, de arra eszméltem, hogy a leány könyököl az ablakban, fejét lehajtja, én a háta mögött állok, nadrágom a bokámon, és mint a gép, úgy pumpálom hátulról. Nálam vagy jó 10 évvel idősebb csaj volt.
Mai napig nem vagyok büszke az akkori helyzetre. Több okból is. Sohasem kezdtem volna ki barát, rokon barátnőjével. Akkor, életemben először és utoljára ittam annyit, hogy lemenjen a roló. Rossz érzés. A szex nem a közös élvezetért ment, csak szimplán egy részegen megejtett ürítés volt.
Szerencsére a csaj csak egy pár héten át meglévő barátnő volt az unokatestvéremnek, aztán cserélte, de akkor is bántott a dolog. Mint kiderült, a csaj azon a bulin sokakkal „lefeküdt”, nimfo volt, ez attól még kevéssé vigasztalt.
Ezt az élményt kihagytam volna az életemből.
#41   2010. 04. 22. csütörtök 20:39
s.loeb s.loeb
Nekem az tetszik,hogy Te fel mered vállalni. 100 csajból aki megcsinálja Te vagy pont az az egy aki felvállalja. Mert ez mindenki által köztudott,hogy van ilyen,lesz is és a csajok hagyni is fogják magukat. Aztán az index aláírása után boldogan mennek a pasijukhoz vagy a barátnőjikhez és újságolják,hogy megérte a sok tanulás. Mindig lesz aki könnyen akar jegyet és olyan is aki egy kis szexért bárkit átenged. Ahol én tanultam ott az egyik női tanár volt ilyen. Minden pasi minimum 3ról indult és aki "kicsit kedves" volt vele az megkapta az ötöst. A csajoknak még a kettesért is küzdeni kellett. Ez ugyanolyan elítélendő és gusztstalan mintha egy férfi tanár csinálja. Csak ez valahogy kevésbé derül ki és kevésbé szégyenletes a társadalom szemébe. Pedig itt is tanár-diák szex van a jobb jegyért. Tehát a szituáció ugyanaz csak a nemek cserélődnek fel.
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 04. 22. csütörtök 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 22. csütörtök 11:33
Nem tudom leírni azt az érzést. Előbb-utóbb úgyis átmentem volna, mert van lehetőség a tanár részleges megkerülésére (bizottság előtti vizsga), de biztos, hogy belekérdezett volna pár olyat, amit úgysem tudok és lettem volna egy kettes vagy hármas. Én azt az anyagot nem kettesre tudtam.
Addigra belefásultam. Azt vártam, hogy vége legyen. Igazán már nem is a jegy miatt csináltam. Igazán nem is csináltam, csak hagytam magam. "Legyen már vége" érzés. Ott a szobában már semmi nem érdekelt. Szó szerint semmi. Egy nagy nihil volt.
Utólag is csak két dolog jutott eszembe. Hogy mekkora egy szemét és hogy akkor mi a francnak tanultam két hetet???
Egyébként lelkileg nem tett tönkre maga az "eset". Úgy fogtam fel, mint vezéráldozat. Mindenki olyan fegyverrel harcol, amilyen van neki.
Az indexbe tett pénzt én is hallottam. Nálunk is úgy adták elő, mint ottani történetet, csak ötezressel. Különben más tanárokról is hallani lehetett hasonlót, csak azok nem durvultak így el. Legfeljebb hármast adtak, ha a lány nem ment bele a játékba. Ha belement, megvolt az ötös. Nekem több hasonló nem volt.
#40   2010. 04. 22. csütörtök 11:33
Lillus Lillus
Nem tudom leírni azt az érzést. Előbb-utóbb úgyis átmentem volna, mert van lehetőség a tanár részleges megkerülésére (bizottság előtti vizsga), de biztos, hogy belekérdezett volna pár olyat, amit úgysem tudok és lettem volna egy kettes vagy hármas. Én azt az anyagot nem kettesre tudtam.
Addigra belefásultam. Azt vártam, hogy vége legyen. Igazán már nem is a jegy miatt csináltam. Igazán nem is csináltam, csak hagytam magam. "Legyen már vége" érzés. Ott a szobában már semmi nem érdekelt. Szó szerint semmi. Egy nagy nihil volt.
Utólag is csak két dolog jutott eszembe. Hogy mekkora egy szemét és hogy akkor mi a francnak tanultam két hetet???
Egyébként lelkileg nem tett tönkre maga az "eset". Úgy fogtam fel, mint vezéráldozat. Mindenki olyan fegyverrel harcol, amilyen van neki.
Az indexbe tett pénzt én is hallottam. Nálunk is úgy adták elő, mint ottani történetet, csak ötezressel. Különben más tanárokról is hallani lehetett hasonlót, csak azok nem durvultak így el. Legfeljebb hármast adtak, ha a lány nem ment bele a játékba. Ha belement, megvolt az ötös. Nekem több hasonló nem volt.
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2006. 08. 23. szerda
Üzenetek: 59db
Utolsó üzenet: 2017. 03. 07. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!