(F) FIGYELEM, felhívások (fórumozóknak és adminoknak)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz !!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2790   2021. 02. 13. szombat 11:10
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Személyiségi jogot sértő videó észlelése esetén kérjük haladéktalanul vedd fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatunkkal (Lap alja, E-mail menüpont), a kollégák segítenek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 02. 13. szombat 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2021. 02. 13. szombat 09:15
Kedves Adminok!
Itt az amatőr videókban bárki, bármilyen videót feltehet? Pl olyat aki nem is tuja van ilyen róla? Vagy épp nem tudom, hogy, de össze vágnak képekből ilyeneket? Csak azért, hogy esetleg valaki meglátja bosszúból tönkre tegye? Mikor az illető nem tesz ilyet?? Nem lehet az ilyent kiszűrni valahogy?? Köszönöm!
#2789   2021. 02. 13. szombat 11:08
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Köszönjük a bejelentést, jelezzük a reklámozóknak!
(Ez egy válasz nemkutya07 üzenetére (2021. 02. 13. szombat 09:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 13. szombat 09:06
Üdv kedves adminok!
Ismét kezdik elárasztani a gusztustalan reklámok az oldalt. Legyetek szívesek tenni ez ellen!
Előre is köszi!
#2788   2021. 02. 13. szombat 09:15
X Törölt felhasználó (4069062)
Kedves Adminok!
Itt az amatőr videókban bárki, bármilyen videót feltehet? Pl olyat aki nem is tuja van ilyen róla? Vagy épp nem tudom, hogy, de össze vágnak képekből ilyeneket? Csak azért, hogy esetleg valaki meglátja bosszúból tönkre tegye? Mikor az illető nem tesz ilyet?? Nem lehet az ilyent kiszűrni valahogy?? Köszönöm!
#2787   2021. 02. 13. szombat 09:06
nemkutya07 nemkutya07
Üdv kedves adminok!
Ismét kezdik elárasztani a gusztustalan reklámok az oldalt. Legyetek szívesek tenni ez ellen!
Előre is köszi!
#2786   2021. 02. 07. vasárnap 11:47
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Ahogy azt már bizonyára megtapasztaltad, oldalunkon többféle tematikájú film megtalálható. Ez az ingyenesen megtekinthető bemutató félperces anyag - amely ellen kifogással élsz - egy VIP film bemutatója. Ha VIP tagságot váltanál, a tv tár több, mint 4 ezer darabos kínálatában minden bizonnyal te is találnál olyan filmet, amely megfelelne az érdeklődési körödnek.
(Ez egy válasz outcast üzenetére (2021. 02. 07. vasárnap 08:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 07. vasárnap 08:59
Miert kellett ilyen beteg videot kirakni a kezdolapra?
#2785   2021. 02. 07. vasárnap 08:59
outcast outcast
Miert kellett ilyen beteg videot kirakni a kezdolapra?
#2784   2020. 08. 29. szombat 11:08
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Célszerű, ha az ilyen személyes jellegű ügyekkel GG Ügyfélszolgálatunkhoz fordulsz (lap alja, e-mail menüpont), a kollégák utána néznek a bejelentésednek
(Ez egy válasz nycke üzenetére (2020. 08. 28. péntek 20:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 28. péntek 20:53
Kifènykèpeztük a lapját,tegnap mikor kecskemètikènt, ès biszexkènt hirdetett, ès most, mikor heterókènt, ès budapestikènt.
#2783   2020. 08. 28. péntek 20:53
nycke nycke
Kifènykèpeztük a lapját,tegnap mikor kecskemètikènt, ès biszexkènt hirdetett, ès most, mikor heterókènt, ès budapestikènt.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2020. 08. 28. péntek 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2020. 08. 28. péntek 10:56
Sziasztok! Utánanéztünk, eddig senki más nem tett még panaszt a felhasználóra, de rögzítettük a vele kapcsolatos bejelentést, és amennyiben a jövőben mástól is érkezik rá panasz, intézkedünk a felhasználóval szemben.
#2782   2020. 08. 28. péntek 10:56
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Sziasztok! Utánanéztünk, eddig senki más nem tett még panaszt a felhasználóra, de rögzítettük a vele kapcsolatos bejelentést, és amennyiben a jövőben mástól is érkezik rá panasz, intézkedünk a felhasználóval szemben.
(Ez egy válasz nycke üzenetére (2020. 08. 27. csütörtök 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 27. csütörtök 20:44
Sziasztok, cuckoldgame kapcsolatba lett velünk, kecskemèti adatlappal,majd miután elkèrte kèpeinket, beszèltünk pár szót, okè volt minden, majd egy banális indokkal lerázott bennünket, törölt, ès már budapesti az adatlapja.Valószínűleg csak a kèpeinket akarta le nyúlni.
#2781   2020. 08. 27. csütörtök 20:44
nycke nycke
Sziasztok, cuckoldgame kapcsolatba lett velünk, kecskemèti adatlappal,majd miután elkèrte kèpeinket, beszèltünk pár szót, okè volt minden, majd egy banális indokkal lerázott bennünket, törölt, ès már budapesti az adatlapja.Valószínűleg csak a kèpeinket akarta le nyúlni.
#2780   2020. 07. 22. szerda 09:16
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Köszönjük, őt már levadászták az adminok, a regisztrációja törlésre került! eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 22. szerda 00:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4170242)
2020. 07. 22. szerda 00:59
Kedves Adminok. Egy magát 15 évesnek valló kisgyerek akar partnerre találni. Semmi keresnivalója egy 18+ oldalon.
https://www.goldengate.hu/forum/tema/130793-Talaltal-mar-szexp- artnert-itt-a-Goldengate-n-Hogyan-talalj
#2779   2020. 07. 22. szerda 00:59
X Törölt felhasználó (4170242)
Kedves Adminok. Egy magát 15 évesnek valló kisgyerek akar partnerre találni. Semmi keresnivalója egy 18+ oldalon.
https://www.goldengate.hu/forum/tema/130793-Talaltal-mar-szexp- artnert-itt-a-Goldengate-n-Hogyan-talalj
#2778   2020. 05. 25. hétfő 12:10
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Már a kukkolás is érzékeny téma, az incesztus azonban egyértelműen büntetőjogi kategória, az oldalon semmilyen formában nem engedélyezett.
(Ez egy válasz Leskelődő üzenetére (2020. 05. 24. vasárnap 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 05. 24. vasárnap 14:11
Kedves adminok!

Remélem jó helyre írok egy már meglévő fórumtéma átnevezésének kérvénye érdekében a Szex (szokások, párkapcsolatok, érdekességek, okítások) témacsoporton belül. Láttam, hogy a pedofíliának mint létező szexuális jelenségnek is van topikja annak ellenére, hogy etikátlan, erkölcsileg elítélendő cselekedetekről van szó, azonban mint emellett, az incesztus mellett sem mehetünk el szó nélkül, hiszen utóbbi is egy létező interakció. Ezen okból szeretném, ha a Kukkolom a húgom, nővérem topik átnevezésre kerülne az alábbiak szerint: Incesztus, egy létező szexuális jelenség. Tisztában vagyok vele, s szerintem a fórumozók többsége is, hogy mit szabad, mit nem, viszont az incesztus létezésétől nem tekinthetünk el. Úgy gondolom, hogy lehetne erről is beszélni, vagy akár bizonyos esetekben szükséges is, hogy a fórumozók kifejtsék véleményüket, esetleg elmondják tapasztalataikat. Tudom, az incesztus a pedofíliához hasonlóan igen kényes téma, ezért is döntöttem úgy, hogy új téma létrehozása helyett inkább Titeket kérlek meg, hogy egy már megnyitott topik, amiben hellyel-közzel hasonló témakörrel rendelkezik, az egyszerűség kedvéért legyen átnevezve.

Előre is köszönöm:
Leskelődő
#2777   2020. 05. 24. vasárnap 14:11
Leskelődő Leskelődő
Kedves adminok!

Remélem jó helyre írok egy már meglévő fórumtéma átnevezésének kérvénye érdekében a Szex (szokások, párkapcsolatok, érdekességek, okítások) témacsoporton belül. Láttam, hogy a pedofíliának mint létező szexuális jelenségnek is van topikja annak ellenére, hogy etikátlan, erkölcsileg elítélendő cselekedetekről van szó, azonban mint emellett, az incesztus mellett sem mehetünk el szó nélkül, hiszen utóbbi is egy létező interakció. Ezen okból szeretném, ha a Kukkolom a húgom, nővérem topik átnevezésre kerülne az alábbiak szerint: Incesztus, egy létező szexuális jelenség. Tisztában vagyok vele, s szerintem a fórumozók többsége is, hogy mit szabad, mit nem, viszont az incesztus létezésétől nem tekinthetünk el. Úgy gondolom, hogy lehetne erről is beszélni, vagy akár bizonyos esetekben szükséges is, hogy a fórumozók kifejtsék véleményüket, esetleg elmondják tapasztalataikat. Tudom, az incesztus a pedofíliához hasonlóan igen kényes téma, ezért is döntöttem úgy, hogy új téma létrehozása helyett inkább Titeket kérlek meg, hogy egy már megnyitott topik, amiben hellyel-közzel hasonló témakörrel rendelkezik, az egyszerűség kedvéért legyen átnevezve.

Előre is köszönöm:
Leskelődő
#2776   2020. 05. 21. csütörtök 10:29
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Felvetésedet továbbítottuk a vezetőség felé. Az üzenetküldési limit bevezetésének oka elsősorban a kéretlen üzenetek visszaszorítása volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 05. 13. szerda 20:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4219622)
2020. 05. 13. szerda 20:23
SZIASZTOK ! csak egy ötlet . a napi ingyen üzenetek száma korlátozva lett a nem VIP tagoknál . ezt az újítást a kapcsolatra jelölésnél is lehetne használni . Tobben válltanának VIP tagságot . Képeket jobban néznének mint hogy leírnak levélben legalább egy köszönést..
#2775   2020. 05. 13. szerda 20:23
X Törölt felhasználó (4219622)
SZIASZTOK ! csak egy ötlet . a napi ingyen üzenetek száma korlátozva lett a nem VIP tagoknál . ezt az újítást a kapcsolatra jelölésnél is lehetne használni . Tobben válltanának VIP tagságot . Képeket jobban néznének mint hogy leírnak levélben legalább egy köszönést..
#2774   2018. 01. 12. péntek 03:17
didergo didergo
Kedves Adminok!
Nézzetek be a "Izgat ha megdugják a feleségemet" topikba! Már három oldalra visszamenőleg csak egymás anyázása megy. Szerintem nem ártana egy alapos törölgetés a hozzászólások közül.
Köszi: Didergo
#2773   2018. 01. 06. szombat 21:58
X Törölt felhasználó (3131752)
Sziasztok! Kérem az adminokat, hogy a " ..........." illetve az ........ néven bejelentkező veresegyházi fiatalembert tiltsátok ki a GG-ről, mert ugyanaz a férfi két néven és csúnyán átverik a hölgyeket. Köszönöm
#2772   2017. 03. 23. csütörtök 08:36
X Törölt felhasználó (1579062) VIP
Kedves adminok!
Tegnap én is véletlenül nyomtam egy jelentést,hogy valaki profi.Nem akartam,csak télen olyan pici volt az oldal,hogy így sikerül t.Már nem emlékszem,ki volt,de csak egynek nyomtam.Talán ti látjátok.Kérlek Titeket,ne vegyétek figyelembe!
Köszönöm!
#2771   2017. 01. 03. kedd 22:20
surdapapa surdapapa
Doggingmen ugyanazt társkeresős szövegét nyomja napi rendszerességgel a szex szokások topicocban!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2006. 11. 22. szerda
Üzenetek: 2790db
Utolsó üzenet: 2021. 02. 13. szombat
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!