Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#110   2012. 09. 27. csütörtök 10:00
bios02 bios02
Nos, hidd el, szinte minden kórház Feketeerdő-klinika.... van, aki tudja, van, aki tapasztalta, és van, aki el se tudja képzelni. Pedig igaz, nem fantázia. És itt most nem az itt leírt történetekre gondolok feltétlenül, hanem a való életre. Egyébként alapvetően a kórház sem sok mindenben különbözik egy átlagos munkahelytől: szinte minden munkahelyen előfordul, előfordulhat munkahelyi szex, amiből vagy lesz kapcsolat, vagy csak szex marad. A kórház abban lehet speciálisabb, hogy ott az éjszaka, a hétvége, az ügyelet, ami persze nem olyan, amit a Vészhelyzetben látunk! Unalmas órák az orvosi/nővérszobában, egyedi öltözet (egy szál fehér ruha, papucs...), összezártság, mi kell még....? Kis szimpátia, kis akarat, kis kémia...és máris hiába csöngetünk a nővérkének, nem jön azonnal.... Mondom, ez lehet átlagos, a többi munkahelyen is előforduló dolog, pl. főnök-titkárnő, és a többi klasszikus. Csak a kórház speciális hely, speciális légkör, egyedi szituáció...talán ez a plusz. És persze a betegek. Az már más tészta.... de igen.... van olyan beteg, akinek kijut ebből a "terápiából". Persze nem általános, és nem mindenütt, de hidd el, működik. Mégpedig a leginkább kiszolgáltatottabb helyzetben, és persze már nem olyan súlyos állapotban, hanem már erősen gyógyult állapotban. Aki volt már kórházban, az tudja, hogy milyen az, amikor hajnalban jön a nővérke mosdatni... persze, ez még nem jelenti AZT, hogy történik is valami... de bizony ez az a bizonyos plusz, amitől megtörténhet, és hidd el, meg is történik. Tudom. Egyszóval nem legenda, legfeljebb nem tipikus. Nyilván, nem mindenkivel történik meg, aki bekerül a kórházba, akármilyen dögös csaj, vagy jó pasi. De működik a dolog, és nem csak városi legenda...!
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 09. 25. kedd 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 25. kedd 13:59
Ez a korházi szex maximum a Fekete erdő klinikán létezik. Nem hiszem hogy van olyan korházi dolgozó aki rácuppanna egy ott fekvő betegre. Ahogy azt se hogy orvos egy neki tetsző páciensre. Az már merőben új szituáció, ha korházon kívül lesz köztük valami, viszont ez meg ugye nem korházi szex.
Fantáziának jó!
Bár van egy barátnőm akinek a párja volt doki és néha a vizsgálóban csináltak ezt-azt. Már ha ez nem legenda! smile
#109   2012. 09. 25. kedd 13:59
Nanuq Nanuq
Ez a korházi szex maximum a Fekete erdő klinikán létezik. Nem hiszem hogy van olyan korházi dolgozó aki rácuppanna egy ott fekvő betegre. Ahogy azt se hogy orvos egy neki tetsző páciensre. Az már merőben új szituáció, ha korházon kívül lesz köztük valami, viszont ez meg ugye nem korházi szex.
Fantáziának jó!
Bár van egy barátnőm akinek a párja volt doki és néha a vizsgálóban csináltak ezt-azt. Már ha ez nem legenda! smile
#108   2012. 07. 19. csütörtök 07:56
1feffelino 1feffelino
egy kórházban a doki a favorit, ott van, bármiben segíthet, ismerik 1mást, tudják mit várhat el tőle..
#107   2012. 07. 17. kedd 11:01
X Törölt felhasználó (825397)
Azért a dokikról is essen néhány szó......
#106   2012. 07. 15. vasárnap 13:43
X Törölt felhasználó (60518)
Akkor te nagyon szerencsés vagy mert 1 évet nyomtam le rahabon,öltöztettek fürdettek wc-n segítettek de semmi,végezték a munkájukat még az esélyt se adták meg.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 07. csütörtök 17:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (454736)
2012. 06. 07. csütörtök 17:21
sziasztok 24 eves srac vagyok,sajnos ezelot 4 eve volt egy autobalesetem es azota toloszekes vagyok.eleg sokat jarom a korhazakat,es nem tudom miert de azt kell mondjam hogy elegge buknak ram a noverkek,doki nok.volt mar olyan hogy szuksegem volt segitcsegre furdeshez,es ott kurtunk.ugye o dugot meg,mert en nagyon net tuttam meg akkor.azt kell mondjam azert buknak rank,mert nagyon nehezen elvezunk,neha meg egyatalan
#105   2012. 06. 07. csütörtök 17:21
X Törölt felhasználó (454736)
sziasztok 24 eves srac vagyok,sajnos ezelot 4 eve volt egy autobalesetem es azota toloszekes vagyok.eleg sokat jarom a korhazakat,es nem tudom miert de azt kell mondjam hogy elegge buknak ram a noverkek,doki nok.volt mar olyan hogy szuksegem volt segitcsegre furdeshez,es ott kurtunk.ugye o dugot meg,mert en nagyon net tuttam meg akkor.azt kell mondjam azert buknak rank,mert nagyon nehezen elvezunk,neha meg egyatalan
#104   2012. 06. 07. csütörtök 09:52
X Törölt felhasználó (844992)
Amikor egy baleset után mindkét kezemet műteni kellett és mosdattak a nővérek egy szivaccsal, mindig felállt a farkam. Elég kellemetlen helyzet volt. Volt amelyik zavarba jött, volt, amelyik teljes természetességgel húzta hátra a bőrt és mosta meg alatta is. De sohasem történt több. Ha a barátnőm bejött látogatni, a paplan alatt akkor is kiverte, ha bent volt a szobatársam. Ha nem volt bent szopott.....
#103   2012. 06. 06. szerda 03:45
King King
Állatkórház számít? Na nem engem kezeltek ott, bármennyire is szeretem magam abba a hitbe ringatni, hogy az ágyban egy vadállat vagyok. nyes A barátnőm állatorvos, és a helyi klinikán dolgozik(nem egy ilyen Discovery Chanelles megaklinika, csak egy szolid kis egy doki, egy asszisztens - általában az is doki -, egy shoppos kórház). Egyik nap ebédidőben úgy hozta a sors, hogy a shoppos ki sem nyitott, az öreg doktor meg hazaugrott ebédelni, én meg akkor ugrottam be a barátnőm elemózsiájával. Mivel éppen műtéti szünet volt, így "vendéget" sem hozott senki, szóval a barátnőm magunkra zárta a rendelőt és sity-suty egymásnak estünk.

Később visszagondolva konstatáltam, hogy kicsit azért talán morbid (vagy ironikus?) olyan helyen szexelni, ahol ivartalanításra alkalmas mütyürök vannak. smile
#102   2012. 06. 05. kedd 13:59
X Törölt felhasználó (65919)
Kórházba csak kukkoltam!
15 évesen utaltak be fertőző májgyulladással a gyermek-infektológiára. Nem tudom milyen meggondolásból, de a fiúk és a lányok kortermében is volt egy-egy beutalt felnőtt. Persze az egyikben egy hölgy a fiúkéban egy férfi. Esténként, mivel már nagyobbacskának számította, a két felnőttel meg egy másik gyerekkel együtt kártyáztunk. Az egyik este ráéreztem a szikrázó hangulatra, ami a két felnőtt között kialakult. Apró célzások, mosolyok, elkapott tekintettek; olyannyira evidens volt a flörtjük, hogy nekem is kezdett bizseregni a lágyékom (amúgy a flörtölgető – sajnos nem velem – asszonyka nekem is felkeltette a serdülői érdeklődésemet).

Este, miután a szolgálatos nővér villanyt oltott hamar mímelni kezdtem az alvást, de annyira óvatosan lélegeztem, hogy ez tűnhetett fel a korterembe beutalt felnőtt pacáknak. Odajött hozzám, és visszafojtottan azt mondta: „Én most kimegyek a zuhanyozóba. Ha utánam jössz, vagy valakit utánam engedsz, széttöröm a pofádat!”.

Már résnyire ki is nyílt a kórteremajtó, és a bejövő fénycsóva hívogatása még számomra is igéző és izgató volt. A korterem ajtaja elé egy széket támasztott, amit a kilincs alá akart tenni, de a szék elcsúszott és kinyitva picit benyomta az ajtót. Valamiért nem mentek be a zuhanyozóba és kint az előtérbe suttogtak, eléggé hangosan arról, hogy mi a jobb az égő villany (ők láthatók lesznek), vagy a folyosói égők lekapcsolása (a túlsó szárnyban tévéző nővér felfigyelhet). Nos, végül az előtérbe kezdtek témázni.

Nem láttam semmit, de az akusztika az minőségi volt. Főleg a csaj dumált. Még most is emlékszem minden pillanatra: „Jaj, én még csak egyszer csaltam meg a férjem, de ő akkor hosszú úton volt!”, „Inkább kiverem neked, ha nagyon muszáj!”, „Jaj, ne nyúlj be a bugyimba, mert felizgulok és elvesztem a fejem!” végül, nyögések a megfelelő testhelyzet keresésének a forgolódó, süfütyőlődése, egy két „édes!” „jóóó” és más kevésbé artikulált gyönyörnyögések vegyültek össze. Az egész nem tartott három-négy percnél tovább.

Azelőtt egyszer már volt alkalmam végighallgatni szüleimet, de az inkább zavarba hozott és szégyelltem a szexuális gerjedésemet. De ez a korterem előtéri élő közvetítés, annyira begerjesztett, hogy még évekig elég volt csak erre gondolni, ha maszturbálni akartam.
#101   2012. 06. 04. hétfő 18:48
alika1972 alika1972
Néhány honapja voltam korházban..és vérvétel közben poénbol megjegyeztem a növérkének hogy izzadásal gyorsabban gyogyulnék,,,este ö ügyelt és élyfélkörül már keféltünk..azotta is kefélünk nagyon sürün...és tényleg van benne valami a lebukás veszélye nagyobb élvezettet ad...
#100   2012. 06. 04. hétfő 18:20
Demona Demona VIP Admin
EZ -attikatitka- hozzászólása amiért újtopikot nyitni nem kell!

En most pont korhazban vagyok de a hormonok dolgoznak neki alltam hat egy kicsit recskazni egy felreeso helyen , meglatott egy lany sokaig nezett intettem neki de nem jott oda. Masnap arra jott egy srac es segitett kiverni nagyon izgato volt.
#99   2011. 11. 19. szombat 14:46
X Törölt felhasználó (426247)
Hu akkor tényleg nem lett volna jó választás... smile Én akkor szembesültem ezzel amikor 2 honapot kórházban voltam,hát tudnék mesélni a nővérszoba rejtelmeiről smile
(Ez egy válasz Edina37 üzenetére (2011. 11. 19. szombat 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 19. szombat 14:33
Vele soha nem tettem volna meg, ki nem állhattam. Ráadásul már jócskán túl volt az 50-en, nem volt az esetem.
#98   2011. 11. 19. szombat 14:33
Edina37 Edina37
Vele soha nem tettem volna meg, ki nem állhattam. Ráadásul már jócskán túl volt az 50-en, nem volt az esetem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 19. szombat 13:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (426247)
2011. 11. 19. szombat 13:36
Főorvos Úr megsunázott? smile
#97   2011. 11. 19. szombat 13:36
X Törölt felhasználó (426247)
Főorvos Úr megsunázott? smile
(Ez egy válasz Edina37 üzenetére (2011. 11. 19. szombat 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 19. szombat 13:35
Volt szerencsém néhányszor kipróbálni anno még 19 évesen, érettségi után ott dolgoztam négy évig. Hát van abban valami hogy sokkal izgalmasabb a szex ha fenn áll a lebukás veszélye.
#96   2011. 11. 19. szombat 13:35
Edina37 Edina37
Volt szerencsém néhányszor kipróbálni anno még 19 évesen, érettségi után ott dolgoztam négy évig. Hát van abban valami hogy sokkal izgalmasabb a szex ha fenn áll a lebukás veszélye.
#95   2011. 11. 17. csütörtök 09:40
X Törölt felhasználó (805846)
Férfi vagyok és beteg.....semmi komoly, egy nővért szívesen elkapnék))
#94   2011. 11. 17. csütörtök 08:44
vazelinator vazelinator VIP Admin
akkor legalább a próbálkozásokat írd le smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 17. csütörtök 07:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 11. 17. csütörtök 07:44
HHát én most kórházban vagyok és lenne egy pár nővér akinek hagynám hogy leápoljon...
#93   2011. 11. 17. csütörtök 08:34
1feffelino 1feffelino VIP
mindez attól függ, miként vagy a kórházban
pl_ vakbélgyulladás műtét után, ha laparoszkópos már élvezheted a sexet
nőgyógyász: műtét előtt a legjobb dugni. utána már nem-
kérdés: beteg vagy -------------orvos-nővér vagy-e
legkönnyebben a dokik dugják anővéreket
utána a dokik a nőbetegeket és utána jön. hogy a beteg dugja a személyzetet
#92   2011. 11. 17. csütörtök 07:44
X Törölt felhasználó (805846)
HHát én most kórházban vagyok és lenne egy pár nővér akinek hagynám hogy leápoljon...
#91   2011. 11. 05. szombat 20:17
Piti Piti
Kb. 20 éve kórházban dolgoztam vezető beosztásban. Én vezettem a kórházi Avia teherautót. Munka közben felvettem egy barna köppenyt, hogy megóvjam a ruhámat. A nővérek úgy kerültek, mint egy leprást. Nem értettem, hogy miért, azért ennyire ronda nem voltam. Hetek múltak el amikor megláttam, hogy az udvaron két barna köppenyes csávó, tepsiben tolt valakit a boncmesterhez. Tőbbet nem vettem fel a köppenyem. hehe
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: WildHorse WildHorse
Nyitás ideje: 2007. 01. 12. péntek
Üzenetek: 130db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 30. vasárnap
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!