Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1126   ma 12:23
pervipar23 pervipar23
Perverz pàrral ismerkednénk.Ahol a hölgy domináns ès engem a férfit irànyítana.A párom közben a fèrfi hosszant döngetnè.
#1125   ma 07:57
Tom76 Tom76
Sziasztok!
Párok társaságát keresem, akik szeretnének egy jól alázható ,használható sportoló pasit kedvük szerint
használni. A véres dolgokon kívűl mindenre nyitott vagyok.
Űdv. Tom
#1124   2018. 01. 18. csütörtök 22:23
Virtuális perverzió Virtuális perverzió
Keresek olyan Férfiakat, Nőket, Párokat, akik élvezetüket lelik a virtuális dominanciába, annak is egy extrém fajtájában Részletek az adatlapomon. Komoly jelentkezőket várok. Köszönöm.
#1123   2018. 01. 18. csütörtök 18:19
AkyMc AkyMc
Sziasztok! Fiatal nyitott párral ismerkednék nem csak 1 alkalomra Miskolcon, Borsodban. .)
#1122   2018. 01. 18. csütörtök 07:10
Vaqua Vaqua
Ma estére vagy holnap napközbe ráérő hölgyet keresek, közös szimpátián alapuló kellemes együttlétre. wink Helyem van, fogadni tudok, de szívesen utazom is, ha szeretnéd! Kérlek privátba írj! Köszönöm! Sikeres keresést Mindenkinek!
#1121   2018. 01. 18. csütörtök 04:25
Ferenc60 Ferenc60
Pervi pasi vagyok Lenti és környékén partnert keresek.Szeresd ha kínozlak!!!
#1120   2018. 01. 17. szerda 05:41
X Törölt felhasználó (1483162)
Sziasztok. Van itt egy gátlásoktol mentes,mindenre nyitott,kellően bevállalós perverz nő? Ha van,az irhat bátran. 38 éves eléggé pervi pasi vagyok. Polgár-Tiszaújváros-Tiszavasvári. Irj a hanjob@freemail.hu címre
#1119   2018. 01. 16. kedd 21:28
szexilabfetis szexilabfetis
Szia!
Sziasztok! 36 éves lábimádó hetero férfi vagyok. Imádom a Nők lábát kényeztetni. Olyan fetisiszta Nőt keresek, aki megengedi, hogy a lábát, lábujjait, talpát és a cipőit kényeztessem: puszilgassam, nyalogassam, szagolgassam. Cipőben, csizmában, mezítláb, zokniban, harisnyában bárhogy jó nekem. Párok is jelentkezhetnek. Anyagiak nélkül ingyen csinálok mindent. Debrecenben lakom ha Te is házhoz is megyek. Írj üzenetet és válaszolok!
Megbízható, ápolt és kedves férfi vagyok!
#1118   2018. 01. 16. kedd 18:13
AkyMc AkyMc
Sziasztok! Fiatal párral ismerkednék nem csak 1 alkalomra Miskolcon, Borsodban. smile
#1117   2018. 01. 15. hétfő 16:18
husosbarackot husosbarackot
Sziasztok !
Debrecenben keresek nőt kór nem számít Bizzare dolgokra de rabszolga is lennék .Egy 40 éves pasi .
címem elvezet@tvn.hu
#1116   2018. 01. 15. hétfő 16:17
vogel111 vogel111
sziasztok! balaton déli partján lakom, párt és hölgyet keresek. perverz pasi vagyok.
#1115   2018. 01. 14. vasárnap 23:22
pasikaszgdbp pasikaszgdbp
Sziasztok!

Önmagára és környezetére igényes, budapesti, nem független, diplomás, jóképűnek tartott harmincas pasiként keresek alkalmi vagy rendszeres szexpartnert lányok/hölgyek és párok személyében.
Kor, testalkat kevésbé számít, ápoltság, intelligencia és megbízhatóság annál inkább. A belváros szívében dolgozom, leginkább hétköznapokon 4-5-től kb este 7-8-ig tudok eltölteni néhány élvezetes "túlórát" Veled/Veletek wink Persze Bp-n belül nem gond az utazás sem, illetve ha kell, fizetek búvóhelyet is magunknak! Szeretem ezen kívül az izgalmas helyeket is, pl. kocsi, szexmozi, swinger. Képem van, azik számára, akik tudják viszonozni és legalább 1 értelmes levélváltáson túl tudunk jutni smile
Sportos vagyok, férfias, arcszőrzet is van (de nem elhanyagolt, ahogy a képen majd láthatod is).

Írjatok!

FONTOS: nem hosszas levelezgetésre vágyom, már ezen a héten (péntekig bármelyik nap, pénteken is) tudnék és szeretnék is találkozni
#1114   2018. 01. 14. vasárnap 14:54
hasznaltbugyi3napos hasznaltbugyi3napos
Sziasztok!
Valós 37 éves hetero férfi vagyok Debrecenből. Több dolog is érdekel és izgat a BDSM érzéki világából! Olyan Nőt keresek, akit hasonlóan izgatnak a felsoroltak:
Lábimádat (cipőben, csizmában, mezítláb, zokniban vagy nejlonzokniban),
Bugyiimádat (arcraülés és puncinyalás bugyiban, szagos bugyi nyalása és szaglása),
Punci és fenék nyalás (tágítás és egyéb játékok),
Punci öklözés,
A kedvencem a láb és bugyi imádat. Ezért részletesebben kifejtve leírom a lábimádatom során milyen élményben lehet részed: Imádom a női lábakat. Olyan Nőket keresek akik szeretik ha kényeztetik a lábukat: csókolgatják, nyalogatják szagolgatják a lábukat, lábujjaikat, talpukat. Cipőben, csizmában, meztelen lábbal, zokniban, nejlonzokniban vagy harisnyában is szívesen kényeztetem a lábad. Koszos, szagos lábat is szívesen kényeztetek. Ha szeretnéd anyagiaktól mentesen azaz ingyen élvezetből kipróbálni akkor írj!
#1113   2018. 01. 13. szombat 19:26
szoke csajszi szoke csajszi
Ma a csajom kikotoznenk es szet dugnank!
Nagyfaszu Bi pasit v pasikat keresunk!
Valashom privatban!
#1112   2018. 01. 13. szombat 17:51
AkyMc AkyMc
Sziasztok! Fiatal párral ismerkednék nem csak 1 alkalomra Miskolcon, Borsodban. Ma este is ráérek. smile
#1111   2018. 01. 13. szombat 11:10
nexor22 nexor22
Bp.-i, jó megjelenésű 35 éves férfiként keresek szintén Bp-i hölgyet tartalmas együttlétekre, akár hosszú távra is, kölcsönös szimpátia alapján alakuló kapcsolatra, vagy párt 3-as sexre HETERO alapon. Előny, ha szereted az análsexet is! smile

Fontos, hogy nem vagyok kamu, merek találkozni is, ha arról van szó.
Fényképet e-mailben küldök csak, és viszont várom, ha komolyan gondolod a dolgot.
E-mail-es elérhetőséget privát levélben írd meg itt. Köszönöm!
#1110   2018. 01. 11. csütörtök 17:27
colamatyi colamatyi
Kecskeméti párt keresek
#1109   2018. 01. 11. csütörtök 16:53
AkyMc AkyMc
Sziasztok! Fiatal párral ismerkednék Miskolcon, Borsodban nem csak 1 alkalomra. Valaki? smile
#1108   2018. 01. 10. szerda 14:13
pasi43 pasi43
Hajdú,Szabolcs,Borsod megyei hölgyet,párt keresek.

44 éves szőrös,de intim helyen borotvált (17/6) méret.

Pároknál akár a férj előtt vagy vele együtt is.
Szeresd ha teleélvezik a puncid nyes
#1107   2018. 01. 07. vasárnap 16:37
gabcse300 gabcse300
Hölgyet,párt,ill kezdőként csak aktív félként bi párt keresek fejér és környező megyékből hosszú távra!Kamusok kíméljenek!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2015. 05. 23. szombat
Üzenetek: 1126db
Utolsó üzenet: ma 12:23

Hírek

tegnap 11:34
Nagy mellek 1 Nagy dudák, jóféle markolós seggek! Magyar háziasszonyok, akiken van mit fogni! De a legszebb az egészben, hogy csöcsös tündéreink imádják a szexet. Négy igazán nagy étvágyú magyar amatőr pinát láthatsz ebben a filmben, és persze rengeteg... Tovább
2018. 01. 15. hétfő 12:59
Omg black fucked daughter 6 Minden apa az ő kis szöszi lányát, még ha már el is múlt 18 éves, akkor is egy kis ártatlanságnak gondolja. Aki jó tanuló, kedves, és a fiújával még a csókig sem jutott el, csak egymás kezét fogva andalog a parkban. Ám egy nap arra toppan be a lakásba,... Tovább
2018. 01. 09. kedd 14:17
Mélytorok 1 Kemény szopatás toroktól méhszájig! Hét magyar csaj, hét kőkemény jelenet! Ezek a csajok aztán bírják a gyűrődést, lehet nekik tolni a faszt toroktól méhszájig. Ha már belefulladnak a dákóba, akkor sem állnak le egyetlen percre sem. Ribanc-szopatás,... Tovább

A nyereményjátékhoz kattints ide!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!