Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1041   ma 14:22
Ducimaci Ducimaci
Bi duci pasi vagyok SUB-MAZÓ hajlammal, kalandot keresek Csongrád megye előnyben!
#1040   tegnap 09:42
érett asszonyt érett asszonyt
Dominát,domina párt keresek.
#1039   tegnap 08:38
bitkeresek bitkeresek
Sziasztok! Olyan férfi/nő párt vagy hölgyet keresek, akik keményen bejáratnák szűz fenekemet. Pár esetében közben a férfi szopatna.
#1038   tegnap 08:09
texture texture
Speciális célra, mindössze 1 órányi időre keresek lehetőleg természetes szőrzetű, inkább nagy fenekű, nem hivatásos fiatal lányt, akár anyagi támogatás mellett is.

Face sittinget szeretnék átélni, és a lány dolga csak az lenne, hogy a számra ülne, durván az arcomba törölné az altestét, mindezt úgy, hogy előtte nem mossa sterilre magát, és nem gyilkolja meg magát a bugyi alatt parfümmel, mert nekem épp a feromonjaira van szükségem.
persze nyilván normálisan tisztálkodó és alap higiéniát alkalmazó nőre gondolok. smile

Előnyök:
1. Velem nem kéne törődnie, csak ha kedve lenne hozzá.
2. Nem történne közösülés, sem francia.
3. A védekezéssel sem kell törődni, fertőzésveszély egyéb kontaktus hiányában nulla.
4. Szőrtelenítéssel, előzetes alapos tisztálkodással sem kell törődni.
5. Könnyű és gyors pénzkereset.
Hátránya nincs.

Én egészséges, értelmiségi férfi vagyok, 50 éves múltam, de nem vagyok papás, a testem sportos, nincsenek foltjaim, nem őszülök, olyan, akinek a 20 év körüliek sziával köszönnek, így nem trauma a velem lét.
Mindent tudok a nőkről, most is párkapcsolatban élek, szexuális problémám nincs, szexhiányban nem szenvedek. Szinte mindent kipróbáltam már a szex terén, de sok tévút után most a feromonoknak a bolondja lettem és úgy érzem erre van szükségem.

Természetességre vágyom és hétköznapiságra, ezért lenne fontos, hogy a lány ne legyen hivatásos.

A többit majd természetesen fényképes levélben.
blacksunrise32@gmail.com

Köszi, hogy elolvastad.
#1037   tegnap 05:36
Ferenc60 Ferenc60
Szevasztok Lenti és környékén kit kötözhetek meg sex szolgám keresem.Tudj alkalmazkodni helyem van pasit ill. srácot keresek.
#1036   2017. 11. 18. szombat 15:53
VLaci VLaci
Egy dominát keresek, aki szívesen bevezetne egy kezdőt a bdsm világába.
#1035   2017. 11. 17. péntek 05:27
agancs101 agancs101
Mara keresem alazhatot kinozok szolgalsz kor alkat nem számít
#1034   2017. 11. 16. csütörtök 19:56
villi46 villi46
Legalább ilyen sokat mondó a társkeresős adatlapod is!
(Ez egy válasz ablak50 üzenetére (2017. 11. 15. szerda 18:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 18:38
Keresem alázatos szolgámat, aki kényeztetne. Fontos, hogy bírd a fenekelést, szeress szarás nyalni és öklözhetőnek kell lenned. Teljes alázatot várok el. Szeretem, ha valaki tudja hol a helye.
Ha érdekel, akkor jelentkezz fényképpel és skype névvel "szolga szív" tárggyal az ablak50@freemail.hu cimen
#1033   2017. 11. 16. csütörtök 18:46
AkyMc AkyMc
Sziasztok! Fiatal párhoz csatlakoznék nem csak 1 alkalomra. Miskolc, Borsod előny, de ésszerű táv nem akadály. Valaki? smile
#1032   2017. 11. 16. csütörtök 13:29
agancs101 agancs101
Játékokra keresek szolgat holnap délelőtre kor alkat nem számít
#1031   2017. 11. 15. szerda 19:18
laska1980 laska1980
Neked nem pici bajod van
(Ez egy válasz ablak50 üzenetére (2017. 11. 15. szerda 18:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Keresem alázatos szolgámat, aki kényeztetne. Fontos, hogy bírd a fenekelést, szeress szarás nyalni és öklözhetőnek kell lenned. Teljes alázatot várok el. Szeretem, ha valaki tudja hol a helye.
Ha érdekel, akkor jelentkezz fényképpel és skype névvel "szolga szív" tárggyal az ablak50@freemail.hu cimen
#1030   2017. 11. 15. szerda 19:12
parocska92 parocska92
Hat kivancsi lenek hany olyan hulye van aki jelentkezik smile mf1 vigyor3
#1029   2017. 11. 15. szerda 18:38
ablak50 ablak50
#1028   2017. 11. 15. szerda 15:34
Bogi 50-es pár Bogi 50-es pár
szolgalányt keresek
#1027   2017. 11. 15. szerda 06:07
agancs101 agancs101
Játékokra keresek alszol kinozok uralkodók párt nőt ffit keresek
#1026   2017. 11. 14. kedd 21:26
deres25-50 deres25-50
Délelőttönkéntre várok partnert /partnereket/ Gyöngyösön. Elsősorban férfiakat, de pár is lehet.Szinte teljes sm felszerelés áll rendelkezésre / bőr szíjruhák, bőr kéz- és lábbilincsek, nyakörv, póráz, szájpeckek, maszk, lábtám, korbács, péniszgyűrüs análkúp, vibrik, csipeszek, kötelek, stb.Szinte minden lehet akár oda-vissza alapon is.Itt a lehetőség hogy kipróbáld amit szeretnél akár mazo, akár szado oldalon.Érkezési időt várok belátható távon, nem elméleti esszéket és levelezést!
#1025   2017. 11. 14. kedd 15:45
nexor22 nexor22
Bp.-i, jó megjelenésű 35 éves férfiként keresek szintén Bp-i hölgyet tartalmas együttlétekre, akár hosszú távra is, kölcsönös szimpátia alapján alakuló kapcsolatra, vagy párt 3-as sexre HETERO alapon. Előny, ha szereted az análsexet is! smile

Fontos, hogy nem vagyok kamu, merek találkozni is, ha arról van szó.
Fényképet e-mailben küldök csak, és viszont várom, ha komolyan gondolod a dolgot.
E-mail-es elérhetőséget privát levélben írd meg itt. Köszönöm!

A levélírás után eltűnő és komolytalan embereket tiltom!
#1024   2017. 11. 14. kedd 05:12
agancs101 agancs101
Alaznek fenekelnek kikotnelek játszanék uralkodnak rajtad szolgálom keresem délelőtre
#1023   2017. 11. 13. hétfő 20:53
NSX NSX
Hellóó

Hölgyet(ribit) keresek PEsten Aki SZEret Hosszan Faszt szopni-gatni finom wink
Hely O.K esetleg extrem is wink
#1022   2017. 11. 12. vasárnap 19:23
mazda3 mazda3
Somogyban,submissiv 40 es ffi,erényövben kukkolna.
Viszonozni semmit nem kell,csak használjatok!
Üzit írjatok!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: A Durva Férfi A Durva Férfi
Nyitás ideje: 2015. 05. 23. szombat
Üzenetek: 1041db
Utolsó üzenet: ma 14:22

Hírek

ma 15:59
Fucking under influence Amikor nem tudsz magadon uralkodni, mert mindig győznek a vad állatias ösztönök amikor meglátod. Esélyed sincs vele egy normális kapcsolatra, mert mindig csak azon jár az eszed hogy megbaszd. Azt hogy valamiről beszélgettek felejtsd el. a testét kívánod, mindig... Tovább
2017. 11. 17. péntek 15:30
Par4fun a díjátadón! Par4fun először járt nálunk, de reméljük nem utoljára, és látjuk még őket versenyezni. A szőke ciklonnal, egy igazán ütős fotósorozatot sikerült összehoznunk. Reméljük, hogy ti is így látjátok! Akik nagy cicik kedvelői biztosan nem fognak benne... Tovább
2017. 11. 14. kedd 12:48
Hófehérke - A mostoha bosszúja Amikor Hófehérke életre kelt és a herceggel megtartották a lakodalmat, úgy tűnt boldogan élnek amíg meg nem halnak. A gonosz mostoha azonban nem adta fel tervét, hogy Hófehérkét holtan lássa. Ezúttal a herceget vette célba. Magát gyönyörű szőke nővé... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!